صفحه 297 از 556 نخستنخست ... 197247287295296297298299307347397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,961 به 2,970 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

fxhadi آواتار ها
    6,987 بار در 2,192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1376 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexmh نمایش پست ها
    پاسخ های زیبایی و در جواب پستتون دوستان دادند و استفاده کردم
    از اونجایی که در دو مورد اول دوستان صاحب سخن هستن راجبش بحثی نمیکنم
    و اما مورد سوم استرس:
    من معتقدم استرس همواره برای بدن و روان مفید بوده و هست. چرا که استرس سیگنالیه از دنیای درون شما بر اساس توانمندی ها و مهارتتون نسبت به دنیای بیرون
    استرس شما در معامله گری به پارامتر های زیادی بستگی داره
    حجم معاملات سرمایتون ریسکتون و دانشتون نسبت به پزیشنی که در اون ورود میکنید
    در زندگی عادی هم همینه
    من توی پست های قبلی از رانندگی زیاد صحبت کردم
    آیا شما در یک رانندگی با یک سرعت نرمال دچار استرس میشید
    این استرس در چه مواقعی به سراغ شما میاد؟
    تاریکی شب شلوغی جاده سرعت بالا یا البته گاهی سرعت بیش از حد پایین و البته توانمندی شما در رانندگی
    شما راننده موفقی نخواهید بود مگر سوار بر تجربیات بیش از حد گذشته خودتون باشید
    این تجربه میتونه شامل دیدن رانندگی افراد موفق تجربه دست و پا شکسته رانندگی و تکرار و تمرین فراوون باشه
    من گاهی پیش اومده 5 ساعت یک مسیر و رانندگی کرد باشم و هیچ چیزی از اون 5 ساعت به یاد نداشته باشم و اصلا نفهمیده باشم کگه چطور رانندگی کردم(قدرت ناخودآگاه)
    اگر قصد دارید استرس کمتری و در معاملات تجربه کنید قدم های کوچک ولی مطمِن بردارید
    معجزه کاهش استرس و خواهید دید

این ها رو ببرید توی زندگی عادی
    سلام دوست عزیز
    بسیار مفید و مختصر ممنون بابت نکته نظرتون
    مرد دانا حاکم بر ذهن خود است و مرد نادان، اسیر آن

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از fxhadi عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,851 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    از بین دوستان کسی هست eft کار کرده باشه و بتونه توضیح بده چه کاربردی داره؟

من در جاهای مختلف خوندم در حین ترید و اوایل کار یک تریدر برای معامله کردن در اکثر تریدها درگاه های ریاضیات و منطق اون در حین ترید بسته میشن ..حالا به دلایل ترس ..استرس یا ... که همه مرتبط با روانشناسی فردی تریدر هست

eft و ضرباتش کمک رسانی میکنه به تریدر در این مواقع؟

به طور مثال من تریدهای یکی از دوستان رو دیدم .. بلند مدت و پیپ زیاد ترید میزدند و با نقطه ورود خوب ولی گفتند که میدونم هنوز اینجا نقطه خروجم نیست ولی هنوز نتونستم کنترل کنم خودمو
    اینو تقریبا میشه گفت اون قسمت ریاضیات و منطقش در حین ترید بسته میشه و احساسات وارد میشه
    حال اگر دوستان تجربه ای دارند در این مورد ممنون میشم در اختیار من هم قرار بدن که اگر مفید هست کتاب یا دوره شخص مورد نظر که eft آموزش میدن رو تهیه کنم

موفق باشید
    سلام محمد جان
    کتاب انگشتان ثروت ساز رو بخون خیلی خوب در مورد eftتوضیح داده
    البته از این تکنیک در زمینه ثروت و پول استفاده میکنه اما شما میتونید در هر زمینه ای که بخواهید ازش استفاده کنید
    سبکی که مارگارت لینچ در این کتاب به کار گرفته اول باور های منفی و به اصطلاح موانع رو بر میداره و انرژی منفی که بابت این باور ها و افکار درون شما شکل گرفته تخلیه میکنه و بعد با باور های مناسب جایگزینش میکنه
    من خودم در مواقع ترید استرس وحشتناکی میگرفتم اما با همین eftمیتونم بگم بیش از ۵۰ درصد استرسم کم شد

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,460 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    از بین دوستان کسی هست eft کار کرده باشه و بتونه توضیح بده چه کاربردی داره؟

من در جاهای مختلف خوندم در حین ترید و اوایل کار یک تریدر برای معامله کردن در اکثر تریدها درگاه های ریاضیات و منطق اون در حین ترید بسته میشن ..حالا به دلایل ترس ..استرس یا ... که همه مرتبط با روانشناسی فردی تریدر هست

eft و ضرباتش کمک رسانی میکنه به تریدر در این مواقع؟

به طور مثال من تریدهای یکی از دوستان رو دیدم .. بلند مدت و پیپ زیاد ترید میزدند و با نقطه ورود خوب ولی گفتند که میدونم هنوز اینجا نقطه خروجم نیست ولی هنوز نتونستم کنترل کنم خودمو
    اینو تقریبا میشه گفت اون قسمت ریاضیات و منطقش در حین ترید بسته میشه و احساسات وارد میشه
    حال اگر دوستان تجربه ای دارند در این مورد ممنون میشم در اختیار من هم قرار بدن که اگر مفید هست کتاب یا دوره شخص مورد نظر که eft آموزش میدن رو تهیه کنم

موفق باشید
    سلام و وقتتون بخیر محمد جان
    باور دارم که عالی هستید
    اگر دوست داشتید در این مورد و این بخش کار کنید میتونید در این دوره شرکت کنید و یا از اطلاعات سایت استفاده کنید
    لینک : https://eft.ir/
    من خودم شرکت نکردم و فقط تمرینات کتاب انگشتان ثروتساز رو انجام دادم که مهرداد جان هم توضیح دادند خدمتتون
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در هر دو جهان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

501 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در این مقاله جناب امینو روشی ساده و بی نهایت کاربردی جهت اجام مرابقه رو آموزش میدن
    به شخصه این روش و تجربه کردم و شدیدا در ایجاد تمرکز و آرامش موثر واقع خواهد شد
    https://academywave.com/%d9%85%d8%af...1%d8%a7%d8%b1/
    سلام و عرض ادب
    ببخشید یه سوال؟ من اون مقاله مربوط به مدیتیشن رو خوندم.حالا میخواستم ببینم چجوریه.
    وقتی دم و بازدم انجام میدی میشماری دم ۱ و بازدم ۲ و برای دم و باز دم شماره ۲ باید دوتا دم و دو تا بازدم انجام بدیم؟و همینجور تا آخر یعنی شماره ۳ سه تا دم انجام میدیم و بعد ۳ تا بازدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,777 بار در 2,343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1647 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    هر چرخه تنفس رو یک بار بشمارید
    یعنی دم باز دم 1 مجدد دم باز دم 2 و...
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ببخشید یه سوال؟ من اون مقاله مربوط به مدیتیشن رو خوندم.حالا میخواستم ببینم چجوریه.
    وقتی دم و بازدم انجام میدی میشماری دم ۱ و بازدم ۲ و برای دم و باز دم شماره ۲ باید دوتا دم و دو تا بازدم انجام بدیم؟و همینجور تا آخر یعنی شماره ۳ سه تا دم انجام میدیم و بعد ۳ تا بازدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

501 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هر چرخه تنفس رو یک بار بشمارید
    یعنی دم باز دم 1 مجدد دم باز دم 2 و...
    یعنی برای چرخه مثلا پانزدهم ۱۵ بار دم بازدم انجام بدم بعد برم سراغ چرخه شانزدهم؟

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از alireza1983 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,257 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    وقتی شما به خودتان اعتقاد داشته باشید هرگز ناامید نخواهید بود، بلکه خود را سرشار از استعدادهای نامحدود دیده و ظرفیت نامحدودی را در خود احساس خواهید کرد.

با تغییر تصوری که از خودتان دارید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می توانید آن چه را که از رویاهایتان استخراج کرده اید به واقعیت منتقل کنید!

ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن متصل شویم قادریم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می توانید هر کاری انجام دهید.

در وجود هر انسان قدرت و استعداد شگفت انگیزی نهفته است که همواره شما را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.

الهام و ندای درونی ما را به سمت معنویت و خداوند هدایت می کنند و در مراحل مختلف زندگی مانند عقیده و اندیشه ای است که ما را میدان انرژی نامرئی پیوند می دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم.

هنگامی که در معنویت قدم بر می داریم با نیرویی ارتباط می گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت ها را در هم خواهد شکست.

زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    وقتی شما به خودتان اعتقاد داشته باشید هرگز ناامید نخواهید بود، بلکه خود را سرشار از استعدادهای نامحدود دیده و ظرفیت نامحدودی را در خود احساس خواهید کرد.

با تغییر تصوری که از خودتان دارید به ندای درونی و قدرت الهام بخشی ماندگار برسید. وقتی که می توانید آن چه را که از رویاهایتان استخراج کرده اید به واقعیت منتقل کنید!

ما همه منبعی داریم که اگر بتوانیم به آن متصل شویم قادریم هر کاری انجام دهیم، از شروع یک تجارت گرفته تا بالا رفتن از بلندترین کوه، شما می توانید هر کاری انجام دهید.

در وجود هر انسان قدرت و استعداد شگفت انگیزی نهفته است که همواره شما را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.

الهام و ندای درونی ما را به سمت معنویت و خداوند هدایت می کنند و در مراحل مختلف زندگی مانند عقیده و اندیشه ای است که ما را میدان انرژی نامرئی پیوند می دهد که قبل از تولد قسمتی از آن بودیم.

هنگامی که در معنویت قدم بر می داریم با نیرویی ارتباط می گیریم که از زندگی مادی ما بالاتر و ارزشمندتر است.

وقتی شما به منبع الهامتان متصل هستید و هدف مشخصی دارید، تمام افکارتان مرزها و محدودیت ها را در هم خواهد شکست.

سلام ایام ب کام
    چند روزیست سوالی ذهنم رو مشغول کرده .و دیدم شما یک پست درموردش قرار دادین.
    این صحبت ها در واقعِ مصداق «همه ی جهان در درون شماست » و «هر پاسخی در درون شماست »
    اگر سوالی در ذهتنون ایجاد شده باشه چه زمانی این سوال رو از خودتون می*پرسید
    چطوری می*پرسین؟!
    ایا این متنی که قرار دادین از منبع خاصی بوده ؟! @Ali97
    @memo @Mehrdad az
    متشکرم.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,257 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام ایام ب کام
    چند روزیست سوالی ذهنم رو مشغول کرده .و دیدم شما یک پست درموردش قرار دادین.
    این صحبت ها در واقعِ مصداق «همه ی جهان در درون شماست » و «هر پاسخی در درون شماست »
    اگر سوالی در ذهتنون ایجاد شده باشه چه زمانی این سوال رو از خودتون می*پرسید
    چطوری می*پرسین؟!
    ایا این متنی که قرار دادین از منبع خاصی بوده ؟! @Ali97
    @memo @Mehrdad az
    متشکرم.
    سلام دوست عزیز امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    این متنی که قرار دادم بخش هایی از کتاب این بنده خدا هست که در تصویر هم عکسشون هست هم اسم کتابشون(جناب وین دایر دوست داشتنی)
    شاید بگید خب این میشه خلاصه کتاب چرا تو تاپیک خلاصه کتاب ها قرار ندادم اما این ظاهرا خلاصه کتابه ولی اصل داستان یه چیز دیگست ...
    راجبه سوالتون هم مثل همیشه دوستان بهترین راهنمایی رو انجام میدن و من هم مثل شما یاد میگیرم ازشون
    پ.ن: از اونجایی که من خیلی به گوش کردن کتاب صوتی علاقه دارم فکر کردم این فایل از کتاب آقای وین دایر هست اما با تذکر یکی از دوستان رفتم مشاهده کردم و دیدم در آرشیوهای کتاب های گویای من بوده و فیزیکیش نیست گویا(گفتم بیام این نکته رو هم اضافه کنم تا عزیزی به اشتباه نیافته)
    ویرایش توسط KingMilad : 01-09-2023 در ساعت 09:52
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,777 بار در 2,343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1647 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درست متوجه شدید
    البته این ساده ترین شیوه هست و دست یافتنی
    بعد ها شما میتونید تمرینتون و در هر شماره به این ترتیب دنبال کنید
    دم، مکث و حبس نفس در سینه، بازدم و سپس در مرحله چهارم مجدد مکث در وضعیت خالی ریه ها
    این چرخه چهار مرحله ای مربوط به یک شماره هسات
    در واقع اپر قراره 15 تنفس رو تجربه کنید 15 مرحله چهار تایی رو تجربه میکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1983 نمایش پست ها
    یعنی برای چرخه مثلا پانزدهم ۱۵ بار دم بازدم انجام بدم بعد برم سراغ چرخه شانزدهم؟
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع