صفحه 356 از 434 نخستنخست ... 256306346354355356357358366406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,551 به 3,560 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه در تریدینگ ویو چطور میشه گزینه creata limit order را فعال کرد
    زمانی که به صرافی متصل میشی دیگه برات گزیهcreata limit order فعال نیست پوزیشن سایزینگ نمیکنه و میزان سود و ضرر رو نشون نمیده.این گزینه زمانی فعال میشه که شما گزینه لانگ یا شورت پوزیشن بزنید کلیک راست کنید روش این گزینه رو نشون میده ولی در حالتی که به صرافی وصله اینو نداره و من خیلی سختمه وارد پوزیشن بشم .ممنون میشم کمک کنید @Peace
    درود به شما امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده زیاد با تریدینگ ویو کار نکردم، اما تا اینجای میدونم که تریدینگ ویو برای خیلی از امکانات و قابلیت هایی که ارائه میده، از شما هزینه دریافت میکنه، ممکنه این قابلیت صرفا بعد از پرداخت هزینه و خرید تعرفه از تریدینگ ویو، در صرافی مورد نظرتون فعال بشه، یا اینکه کلا این قابلیت زمانی که به اون صرافی بخصوصی که به تریدینگ ویو متصل میشید، غیر فعال بشه، بنده یه ویدیو هم در یوتیوب نگاه کردم که تقریبا درباره موضوعی که شما مطرح فرمودید صحبت میکنه، اما چیز خاصی پیدا نکردم، لینک ویدیو مربوط رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده شخصا از این اکسپرت استفاده نکردم و فقط ویدیو مربوط به آموزشش رو دیدم، اما میدونم که چارت تایم فریم های مختلف رو با استفاده از این اکسپرت تحلیل میکردن، حالا به این صورت نیست که نشه در لایو مارکت ازش استفاده کرد، منتها هر چند دقیقه یک بار باید چارت رو آپدیت کنید، آپدیت کردنش هم زمانی که چندین بار انجام بدید در عرض سی ثانیه میشه انجام داد، اگر لینک اکسپرت مربوطه رو مخیوایید، امر بفرمایید تا در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریدر" براتون آپلود کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و وقت بخیر دوست عزیزم امین جان این ویدیو رو کجا میتونم پیدا کنم ببینم اصلا به دردم میخوره یا نه ممنون از محبتت
    سپاسگذارم

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوست عزیزم امین جان این ویدیو رو کجا میتونم پیدا کنم ببینم اصلا به دردم میخوره یا نه ممنون از محبتت
    سپاسگذارم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در مورد ویدیو؛ راستش بنده این ویدیو رو خیلی وقت پیش دیدم، اما در یوتیوب سرچ بفرمایید "custom timeframe mt4" دقیقا و عینا همین عبارت رو سرچ کنید، در ادامه لینک دو سه تا ویدیو اولی که سرچ کردم رو خدمتتون ارائه میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    لینک ویدیو اول
    لینک ویدیو دوم
    لینک ویدیو سوم
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

gerami_sh آواتار ها
    537 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سپاس از پاسخگوییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده زیاد با تریدینگ ویو کار نکردم، اما تا اینجای میدونم که تریدینگ ویو برای خیلی از امکانات و قابلیت هایی که ارائه میده، از شما هزینه دریافت میکنه، ممکنه این قابلیت صرفا بعد از پرداخت هزینه و خرید تعرفه از تریدینگ ویو، در صرافی مورد نظرتون فعال بشه، یا اینکه کلا این قابلیت زمانی که به اون صرافی بخصوصی که به تریدینگ ویو متصل میشید، غیر فعال بشه، بنده یه ویدیو هم در یوتیوب نگاه کردم که تقریبا درباره موضوعی که شما مطرح فرمودید صحبت میکنه، اما چیز خاصی پیدا نکردم، لینک ویدیو مربوط رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

920 بار در 91 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یه vpn خوب سراغ ندارید

10. یک کاربر برای این پست سودمند از hasan14 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasan14 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه vpn خوب سراغ ندارید
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میکنم از Windscribe استفاده بفرمایید که از یه پروتکل خاص استفاده میکنه و هنوز محدود نشده، در ابتدا 10 گیگ به شما هدیه میده و میتونید رایگان امتحان بفرمایید، اگر خوب بود، میتونید اشتراکش رو تهیه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود
    این ابزاری که استاد روی چارت باهاش کار میکنن و روی لایو چارت خط میکشن ابزار خاصی هست ؟
    البته فکر میکنم داخل خوده متاتریدر هست
    ویرایش توسط ALI-KT : 03-18-2023 در ساعت 08:59

14. یک کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,604 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    نسخه های قدیمی تر متاتریدر 5 اینجوری بود که پوزیشن رو میکشیدی رو چارت و نقطه ورود و خروج و میداد وبررسی میکردی ولی نسخه الان نمیشه دونه دونه پوزیشنارو کشید رو چارت همش باهم میاد ایا راهی داره دونه دونه پوزیشنارو بکشیم رو چارت؟ من ندیدم که بشه
    Have everything you want

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Meh-D نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نسخه های قدیمی تر متاتریدر 5 اینجوری بود که پوزیشن رو میکشیدی رو چارت و نقطه ورود و خروج و میداد وبررسی میکردی ولی نسخه الان نمیشه دونه دونه پوزیشنارو کشید رو چارت همش باهم میاد ایا راهی داره دونه دونه پوزیشنارو بکشیم رو چارت؟ من ندیدم که بشه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در این یک ماهه گذشته، متاتریدر 5 دوباره آپدیت شد، مگر اینکه از نسخه های قدیمی تری که بروکرها استفاده میکنن استفاده بفرمایید، اما همون ها هم امکان داره، در روز های آتی آپدیت بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    سلام و درود
    این ابزاری که استاد روی چارت باهاش کار میکنن و روی لایو چارت خط میکشن ابزار خاصی هست ؟
    البته فکر میکنم داخل خوده متاتریدر هست
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خیر عزیزم، این یه نرم افزار جدا گانه هست و ربطی به متاتریدر نداره، اسم این نرم افزار Epic pen هستش، بسیار میتونه کاربردی و خوب باشه، میتونید سرچ بفرمایید و نصبش کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع