صفحه 277 از 441 نخستنخست ... 177227267275276277278279287327377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,761 به 2,770 از 4401

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم. بله درسته متاتریدر الپاری فیلتر نیست. اتفاقا من خودمم ازش استفاده میکنم. منتها اگه یادتون باشه استاد همیشه میگفتن اون الپاری که با ایرانیا کار میکنه، الپاری روسیه هستش. و الپاری روسیه رو تایید نمیکردن.منم خب دلیلشو نمیدونستم که چرا تایید نمیکنن. برا همین خواستم بدونم ایا بروکر معتبره دیگه ای هست که متاش کار بکنه؟؟
    البته اگر شما یا یکی از دوستان با بروکر الپاری در حساب ریل کار کرده و مشکلی نداشته ممنون میشم بگید تا منم استفاده کنم. من با حساب دموش کار کردم خودم. تو حساب ریل اصلا کار نکردم و هیچ واریز و برداشتی نداشتم.
    با درود دوباره دوست عزیزم، پیرو فرمایش شما، بنده هم کاملا این صحبت استاد رو به یاد میارم، و منظور ایشون هم به احتمال زیاد همین بروکر هستش، اون بروکر آلپاری که رگوله انگلستان هستش، متاسفانه به خاطر تحریم ها، اجازه کار کردن با ایران رو نداره، اما همین آلپاری در پست های قبلی میتونید مشاهده بفرمایید، که چند نفر از عزیزان، با این بروکر کار کردن، و راضی هم بودن، در مورد واریز و برداشت هم، اکثر عزیزان، مبالغ بالا رو به صورت خرد خرد، برداشت میکردن، در مورد اینکه آیا متاتریدر آلپاری همچنان فیلتر نیست، اونم هم خب دوستانی که آلپاری استفاده کردن، بعضا فرمودن که فیلتر نشده، اما چند نفر دیگه از عزیزان گزارش فیلتر شدن متاتریدر 4 آلپاری رو دادن، حالا در مورد بقیه پلتفرم های این بروکر باید صبر کنیم ببینیم چه اتفاقی میافته، اگر واقعا میخواید از مشکل فیلترینگ عبور کنید، پیشنهاد میکنم، در مورد vps ها و پروکسی ها تحقیق بفرمایید، اطلاعات مفیدی رو کسب خواهید کرد که مطمئنم به دردتون میخوره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 01-16-2023 در ساعت 18:43

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

84 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه دوستان بخیر
    پلتفرم متاتریدر 5 بروکر روبوفارکس بدون قند شکن متصل میشه، به آخرین نسخه به روزرسانی کنید و تست کنید.

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Pedram._.b عزیز تشکر کرده اند:

Hossein64 آواتار ها
    1,244 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود به همه کاربرانی سیستم فراکتالی. یه خبر متاتریدر۴ ربو فارکس رفع فیلتر شد.
    شتاب پیش از توانا شدن و درنگ پس از فرصت یافتن نشانه نادانی است.

6. 12 کاربر برای این پست سودمند از Hossein64 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان

من یک سوال پرسیدم حدودا 3 هفته پیش توی این تاپیک ولی متاسفانه بین پست ها گم شد و مجددا میپرسم

من دوست افغانستانی و پاکستانی زیاد دارم حال چند سوال

ایا میشه با پاسپورت اون اشخاص در روبو ثبت نام کرد و ایا روبو با افغانستان و پاکستان کار میکنه؟ @Peace @mohamad1400

یا اگر نمیشه من با مدارک مادر یا پدرم توی روبو حساب باز کنم مجددا چون دپوزیت فاند من بسته شده تابحال واریزی نداشتم

خیلی ممنون از شما موفق باشید
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا الان چک کردم، برای اینکه ببینم واسه ثبت نام در روبو آیا ایران یا افغانستان رو داره یا نه، که خب دیدم، اصلا در لیست کشور ها، وجود ندارن، حالا اونموقع هم که ما ثبت نام کردیم ( تقریبا 2 سال پیش) همینطوری بود و ایران رو نداشت، اما مشتری های جدید رو قبول میکردن اون موقع، حالا به گفته عزیزانی که مثل شما قصد دارن توی روبو حساب باز کنن، میگن مشتری های جدید رو قبول نمیکنه و فقط با همون قبلی ها کار میکنه، حالا غیر از روبو بروکر های خوبی دیگه ای هم هستن که میتونید باهاشون کار کنید، اینجا اسم چندتاشون رو میارم:
    1:Amarkets
    2:آلپاری
    3:ویندزور
    4:ارانته
    5:hycm
    و خیلی بروکر های دیگه، تقریبا در حال حاضر با بیش از 10 تا بروکر میشه کار کرد، که خب من اینجا اسم پنج تا از بهترین هاش رو واستون آوردم، روبوفارکس متاسفانه داره به صورت غیر رسمی به ایرانی ها سرویس میده، و گویا مشتری های جدید رو هم نمی پذیره، پس ریسک این هم وجود داره که با قدیمی ها هم دیگه کار نکنه، یا اصلا حساب ها رو مسدود کنه، ( صحبت های استاد رو که یادتون هست)، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

yaser6870 آواتار ها
    6,026 بار در 704 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    دوستانی که با روبو کار میکنن و با صرافی نوبیتکس شارژ میکنن
    ممنون میشم توضیح به من هم بذن

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از yaser6870 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser6870 نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که با روبو کار میکنن و با صرافی نوبیتکس شارژ میکنن
    ممنون میشم توضیح به من هم بذن
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای واریز رمزارز به کیف پول بروکر، میتونید از هر صرافی که راحت هستید استفاده کنید، نوبیتکس صرافی خوبی هست، برای واریز رمزارز به حساب روبو، باید اول ریال واریز کنید، تتر بخرید، بعد تتر رو به کیف پولی که روبو میگه واریز کنید تا حسابتون شارژ شه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohsen1 آواتار ها
    5,651 بار در 906 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت دوستان خسته نباشید
    میخواستم نظر عزیزان رو بدونم درباره سایت هایی که مدارک لازم برای احراز هویت بروکرهایی( مثل fxcm و ... یا هر بروکر معتبر که ما تحریمیم ) رو ارائه میکنن ایا کسی هست با این کار تونسته باشه احراز هویت انجام بده؟

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohsen1 عزیز تشکر کرده اند:

42 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    بروکر کپیتال اکستند نسبت به بروکر آلپاری چجوریه ?

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از hrmb1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خسته نباشید
    میخواستم نظر عزیزان رو بدونم درباره سایت هایی که مدارک لازم برای احراز هویت بروکرهایی( مثل fxcm و ... یا هر بروکر معتبر که ما تحریمیم ) رو ارائه میکنن ایا کسی هست با این کار تونسته باشه احراز هویت انجام بده؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، طبق تجربه خدمتتون عرض میکنم که اکثرا برای صرافی های ارز دیجیتال این کار رو انجام میدن، خیلی کم دیدم که برای بروکر های فارکس این کار رو انجام بدن، مخصوصا برای یه بروکر خیلی سخت گیر مثل fxcm.
    اصلا حساب باز کردن در fxcm راحت نیست، بروکری که رگوله آمریکا رو داره و در نیویورک دفتر داره، رو نمیشه با چندتا اسکن از مدارک جعلی فریب داد، اینقدر برای احراز هویت سخت گیرانه و دقیق هستن که نمیشه کاریش کرد، حتی اگر به فرض محال حساب وریفای بشه، واسه واریز و برداشت مچتون رو میگیرن، به علت اینکه فقط و فقط با سیستم هایی کار میکنن، که توانایی رصد پول رو برای جلوگیری از پول شویی داشته باشن، پس فکر نکنید با صرف هزینه میتونید در همچین بروکری حساب باز کنید، چون در هر صورت به مشکل بر میخورید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrmb1400 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    بروکر کپیتال اکستند نسبت به بروکر آلپاری چجوریه ?
    درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، اکثر دوستان تجربه کار با بروکر کپیتال اکستند رو ندارن، خیلی تعداد کمی هستن، بروکر آلپاری بروکر شناخته شده تر و معروف تری هست نسبت به کپیتال اکستند، اما کپیتال اکستند هم بروکر بدی نیست، بروکر های خیلی بد تری وجود دارن، مثل Ironfx یا teletrade یا بروکری بود اسمش رو یادم نمیاد، دفترش ترکیه بود، که کلا کلاه برداری بود، سعی کنید حتی الامکان با بروکر هایی کار کنید که اکثر ایرانی ها میشناسنش.

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع