صفحه 52 از 673 نخستنخست ... 242505152535462102152552 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب خدمت استاد امینو و دوستان عزیز

امروز رسیدم به روز 30 بازی فراوانی . حس خیلی خوبی نسبت به خریدهام دارم . چندین حساب بانکی مختلف باز کردم برای هزینه های مختلف .
    دوره فراکتالی رو هم برای بار اول تماشای ویدیوهاش رو تموم کردم و الان بعد از چند روز درگیر کلاس و امتحان بودن ، می خوام شروع کنم و یه برنامه قوی برای دور دوم برای نوشتن جزوه وبینارها و انجام تمرینات بریزم .
    با درکی که از وبینارها گرفتم ، روزی که تموم شد وبینار ها ، خواستم امتحان کنم ببینم چه خبره روی دمو هزار دلاری تو چند دقیقه تونستم سه درصد روزانه رو بگیرم و این خیلی برام انگیزه بخش بود .
    من چون فعلا فول تایم تریدر نیستم به علت کلاس و درس های دانشگاه ، همش احساس میکنم که دارم عقب می افتم از دوره . ولی نکته ای که خیلی مهمه اینه که من فقط باید خودمو با خودم بسنجم . از امروز به بعد سعی می کنم حداقل 4 ساعت برای تمرین اختصاص بدم به امید خدا .
    یک جمله تلقینی برای خودم تهیه کردم و هر روز تکرارش می کنم که خیلی داره از لحاظ ذهنی بهم کمک می کنه . اون اینه ( با هر بار تمرین و تکرار دوره فراکتالی ، مهارت من در تسلط بر سیستم افزایش می یابد . راه حل غلبه بر ترس مسلط نشدن ، یک بار دیگر اصولی تمرین کردن است ))
    به هر حال تو این چند وقت بازی فراوانی رو در هرصورتی بود انجام دادم . حتی یه شب ساعت 3 بلند شدم هراسون رفتم تو آمازون و دیجی کالا خرید کردم .:d

اینم لیست خرید های من از روز 21 تا 30

4.jpg

موفق باشید
    رامین
    ویرایش توسط Ramin_medico : 03-21-2021 در ساعت 14:01

2. 32 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

Danial آواتار ها
    1,642 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه عزیزان
    روز نودم رسید
    نود روز پیاپی این بازی رو انجام دادم
    راستش برای بار دوم بود که این بازی رو انجام میدادم
    بار اول ایرادات زیادی وجود داشت که خب به روز چهل هم نرسید.
    چون بی هدف بود و البته در موقع انجام اون لذت هم نمیبردم و بیشتر شبیه به انجام یک وظیفه بود.
    چالش های جالبی برام پیش آمد توی این 90 روز . من نوشته های بچه ها رو تا الان در مورد تجربه هاشون بعد از اتمام بازی نخوندم تا احتمالا الگو گیری نشه. اما از فردا حتما این کار رو میکنم.

بعضی روزها واقعا نمیدونستم باید چکار بکنم با این پول
    پولی که بدون تلاش به حسابم میامد و من فقط باید برای خرج کردنش فکری میکردم. میتونم بگم نزدیک 30% پول رو بخشیدم. به کسایی که دوستشون داشتم. به کسانی که احساس میکردم نیاز دارن و با دریافت اون پول خوشحال میشن.

روزهای اول خیلی خوب بود. چون نیازها و خواستهای قبلیم رو پوشش میداد. ولی تقریبا از روزهای 50 به بعد به جایی رسیدم که اون خواسته ها تمام شد و رفتم دنبال یک سری خواسته که تاحالا نداشتم. چیزهایی که تا حالا بهشون حتی فکر هم نکرده بودم. این خواسته ها بر اساس همون چیزی که شاید اسمش رو بشه گذاشت محدودیت ذهنی ساخته میشن و وقتی این محدودیت بشه نامحدود و یا بهتره بگیم برنامه ریزی شده و منظم، ذهن هم باز میشه و آمادگی و پذیرای دریافت بیشتر رو داره.
    از ترید که نه ولی در کار جاری که دارم تقریبا میتونم بگم درآمدم 2 برابر شد. کارهای جالبی کردم که فروش محصولم خیلی بیشتر شد. خلاقیت در کارم افزایش چشم گیری پیدا کرد. ولخرجی الکی نمیکردم برعکس اون چیزی که در ابتدا فکر میکردم با انجام این بازی ولخرج تر میشم.
    میگم از ترید نه چون هنوز ریل ترید نمیزنم.

ممنونم از آقای ایچی تریدیر بابت ایجاد این تاپیک و البته از جناب دهقان عزیز بابت حمایت بی دریغشون.
    ویرایش توسط Danial : 02-18-2021 در ساعت 00:05

4. 38 کاربر برای این پست سودمند از Danial عزیز تشکر کرده اند:

4,036 بار در 369 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    من بدون اینکه بدونم این بازی وجود داره در واقع همه عمرم این بازی رو انجام دادم و در واقع نتیجه یک جمله هست
    من تا امروز هر ارزویی که باورش داشتم بهش رسیدم دیر و زود داشته ولی سوخت سوز نداره و مطمین هستم به بقیه ارزوهام هم خواهم رسید تا روزی که کوپن زندگی کردنم تموم شه

6. 26 کاربر برای این پست سودمند از hamzehv عزیز تشکر کرده اند:

44 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان واستاد عزیز آقای امینو
    من چند ماه پیش دوره پرایس اکشن رو تهییه کردم و بازی فراوانی رو قبلا حدود 1 سال پیش انجام دادم تا روز 240 روز پیش رفتم و اتفاقات خوب این رفتار درمانی رو کاملا حس کردم . یادم میاد سنم که کم بود یه بیو گرافی از آنتونی رابینز خوندم که نوشته بود با الگو برداری از ذهن و رفتار ثروتمندان به موقعیت عالی رسیده بود .از همون دوران من هم مثل ثروتمندان رفتار میکردم .مهم و مهم اینه که شما ابتدا باید شخصیت یک ثروتمند رو داشته باشید تا کاءنات به شما ثروت رو بده .با این تمرین شما دقیقا دارین شخصیت خودتون نسبت به ثروت رو بالا میبرید .دوستان ثروت موجودی بانک نیست ثروت درون ذهن انسانه .اینکه خیلی از افراد ثروتمند میگن اگه کل داراییشون رو بگیرید باز هم در کوتاهترین زمان ثروتمند میشن این بخاطره همون ذهن وشخصیته ثروتمندشون هست . من به شخصه در زندگی هر چیزی که به اندازه ظرفیت ثروت درونم بوده گرفتم و نه تنها ثروت بلکه هر چیزی که شخصیت سازی براش کردم . انشالله همه دوستان موفق و لایق باشند تا به اندازه لیاقت دریافت کنند..................... راز این دنیا در بی نیازی هست ....................

8. 31 کاربر برای این پست سودمند از onasis عزیز تشکر کرده اند:

Ramin_medico آواتار ها
    1,643 بار در 97 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب

متاسفانه روز 31 استاپ خوردم .

انشالله از امروز 2 اسفند 1399 دوباره بازی رو شروع می کنم .

همگی موفق باشید
    رامین

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ramin_medico عزیز تشکر کرده اند:

miladmoghadasi آواتار ها
    2,191 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عرض میکنم خدمت استاد امینو عزیز و دوستان گرامی

امروز روز 92 ام از بازی فراوانی هستم.دفعه ی اول که این بازی رو استارت زدم به خاطر اطلاعات کم و تا حدی هم جدی نگرفتن آن در روز 34 ام استاپ خوردم.ولی تا همون روز 34 ام نتیجه ی اون رو در زندگی واقعیم کاملا تونستم احساس کنم و ببینم.(البته بعدا متوجه تاثیر این موضوع شدم.چون به محض اینکه این بازی رو نصفه و نیمه رها کردم یکباره ورق برگشت و اوضاع مثل قبل شد)
    دفعه دوم که تصمیم گرفتم این بازی رو شروع کنم کاملا مصمم بودم و برایش برنامه ریزی داشتم و از تجربه ی دفعه ی قبلی هم استفاده کردم.
    این بار تصیم داشتم کمی متفاوت تر از دفعه ی قبلی که فقط روی کاغذ مینوشتم این بازی رو انجام بدم.چون توی توضیحات بازی خونده بودم که خیلی مهم نیس که یه چه شکل این کار را انجام دهید.بلکه مهم اینه آن روشی که انجام میدهید رو به گونه ای پیش ببرید که حس کاملا خوبی به شما بدهد و احساس واقعی بودن را بتوانید تصور کنید.
    پس من یکم از قوه ی تخیل و امکانات استفاده کردم.در گوشی اولم شماره ی خط دومم را (مشترک شماره 1)سیو کردم.و در گوشی دوم ام شماره ی خط اولم را (بانک آینده)سیو کردم.
    بعد از اون هر روز که قرار بود مبلغ جدیدی به حسابم واریز بشه از گوشی اول به گوشی دوم پیامک میدادم و خب پیامک اصلی بانک رو کپی کرده بودم و هر روز فقط اعدادش رو تغییر میدادم و ارسال میکردم برای گوشی دومم.بعد از اینکه پیامک ها ارسال میشد میرفتم سراغ گوشی دوم و میدیدم که مبلغی مثلا 50 میلیون تومان (برای روز پنجاهم) با فرمتی کاملا مثل فرمت بانک به حسابم واریز شده.و این کار خیلی حس خوبی بهم میداد چون این مبالغ واریز شده رو کاملا میتونستم ببینم و احساس کنم.
    برای خرید هایی هم که میکردم کاملا همین فرایند را برای برداشت انجام میدادم.حتی فرمت های خرید با pos یا خرید اینترنتی و یا برداشت حساب به حساب را رعایت میکردم.
    البته ناگفته نماند که در کنار تمام این کارها روی کاغذ هم این واریز و برداشت ها را مینوشتم.
    Screenshot_2021-02-20-11-57-58.jpg
    (این توضیحاتی بود راجع به چگونگی انجام دادن این بازی )

اما راجع به خود بازی فراوانی تجربه ای که داشتم به این صورت بود که در روز های ابتدایی تا تقریبا روز 35 ام اکثر چیز هایی که مد نظرم بود رو خریداری میکردم اما بعد از اون یک شکاف قیمتی بین چیز هایی که میخواستم داشته باشم و پولی که برایم واریز میشد بوجود اومد.
    این موضوع رو در تاپیک عنوان کردم و دوستان هم لطف کردن و راهنمایی های خیلی عالی انجام دادن که همین جا ازشون تشکر میکنم.
    بعد ار راهنمایی هایی که انجام شد و راه هایی که نشان داده شد توانستم روز 35 ام تا 70 ام را هم بگذرونم که خب به نظرم سخت ترین مرحله ی بازی برای من این روز ها بود و فکر میکنم که مقاوت ذهنیم در این روز ها بودش.
    خیلی روز ها بود که خرج کردن این پول برام چالش به وجود می آوورد.چون طبق قوانین بازی نباید چیز تکراری میخریدیم.و برای خرید های قسطی هم نمی توانستیم از ان استفاده کنیم.و کل پول باید در همان روز خرج میشد.
    با اینکه فردی هستم که بخشیدن رو دوست دارم ولی خب یک جمله ی استاد امینو که در یکی از وبینار ها فراکتالی عنووان کرده بودن همیشه یادم بود. استاد در نقل قول از بخشی از کتاب یکی از افراد موفق (که نامشان یادم نیس)گفتن فردی که زیاد میبخشد برای خوش ارزش زیادی قایل نیست.
    پس تصمیم گرفتم که بی رویه بذل و بخشش اجام ندم.در پایان روز بعد از خریداری موارد مورد نیاز خودم اگر مبلغی باقی میماندکه برایش برنامه ریزی تداشتم به یک موسسه یا فرد نیازمند میبخشدم.
    از یه جایی به بعد دیگه نگاهم به خرید اجناس تغییر کرده بود.هر جا و هر سایتی که میرفتم فیلتر سایت را میگذاشتم روی گران ترین ها و این کار هم حس خیلی خوبی بهم میداد.
    از روز هفتادم به بعد دبگه خرید کردن برام خیلی راحت شده بود و به راحتی و بدون هیچ مشکلی رسیدم به روز 90 ام . ولی خب الان که در این مرحله هستم حداقل برای 100 روز آینده ام هم برنامه ریزی کردم و میدونم که چه چیز هایی باید خرید کنم و خداروشکر فعلا مقاومتی را سر راهم نمیبینم.
    و در آخر این را هم اضافه کنم که این بار هم که بازی رو شروع کردم و دارم ادامه میدم باز هم تاثیرات عالی و مثبت اون رو در زندگیم میبینم.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک سوالی هم از استاد امینو دارم.چون ایشون گفتند که پیارسال این بازی رو تا انتها انجام دادن و نتیجه ی مثبت اون رو در زندگیشون دیدن.میخواستم بدونم منظورتون از انتهای این بازی همین روز 90 ام بوده؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    آروزی موفقیت و پیروزی دارم برای همه ی دوستان عزیز

میلاد

12. 54 کاربر برای این پست سودمند از miladmoghadasi عزیز تشکر کرده اند:

3,354 بار در 244 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmoghadasi نمایش پست ها

امروز روز 92 ام از بازی فراوانی هستم.دفعه ی اول که این بازی رو استارت زدم به خاطر اطلاعات کم و تا حدی هم جدی نگرفتن آن در روز 34 ام استاپ خوردم.ولی تا همون روز 34 ام نتیجه ی اون رو در زندگی واقعیم کاملا تونستم احساس کنم و ببینم.(البته بعدا متوجه تاثیر این موضوع شدم.چون به محض اینکه این بازی رو نصفه و نیمه رها کردم یکباره ورق برگشت و اوضاع مثل قبل شد)
    دفعه دوم که تصمیم گرفتم این بازی رو شروع کنم کاملا مصمم بودم و برایش برنامه ریزی داشتم و از تجربه ی دفعه ی قبلی هم استفاده کردم.
    این بار تصیم داشتم کمی متفاوت تر از دفعه ی قبلی که فقط روی کاغذ مینوشتم این بازی رو انجام بدم.چون توی توضیحات بازی خونده بودم که خیلی مهم نیس که یه چه شکل این کار را انجام دهید.بلکه مهم اینه آن روشی که انجام میدهید رو به گونه ای پیش ببرید که حس کاملا خوبی به شما بدهد و احساس واقعی بودن را بتوانید تصور کنید.
    پس من یکم از قوه ی تخیل و امکانات استفاده کردم.در گوشی اولم شماره ی خط دومم را (مشترک شماره 1)سیو کردم.و در گوشی دوم ام شماره ی خط اولم را (بانک آینده)سیو کردم.
    بعد از اون هر روز که قرار بود مبلغ جدیدی به حسابم واریز بشه از گوشی اول به گوشی دوم پیامک میدادم و خب پیامک اصلی بانک رو کپی کرده بودم و هر روز فقط اعدادش رو تغییر میدادم و ارسال میکردم برای گوشی دومم.بعد از اینکه پیامک ها ارسال میشد میرفتم سراغ گوشی دوم و میدیدم که مبلغی مثلا 50 میلیون تومان (برای روز پنجاهم) با فرمتی کاملا مثل فرمت بانک به حسابم واریز شده.و این کار خیلی حس خوبی بهم میداد چون این مبالغ واریز شده رو کاملا میتونستم ببینم و احساس کنم.
    برای خرید هایی هم که میکردم کاملا همین فرایند را برای برداشت انجام میدادم.حتی فرمت های خرید با pos یا خرید اینترنتی و یا برداشت حساب به حساب را رعایت میکردم.
    البته ناگفته نماند که در کنار تمام این کارها روی کاغذ هم این واریز و برداشت ها را مینوشتم.

اما راجع به خود بازی فراوانی تجربه ای که داشتم به این صورت بود که در روز های ابتدایی تا تقریبا روز 35 ام اکثر چیز هایی که مد نظرم بود رو خریداری میکردم اما بعد از اون یک شکاف قیمتی بین چیز هایی که میخواستم داشته باشم و پولی که برایم واریز میشد بوجود اومد.
    این موضوع رو در تاپیک عنوان کردم و دوستان هم لطف کردن و راهنمایی های خیلی عالی انجام دادن که همین جا ازشون تشکر میکنم.
    بعد ار راهنمایی هایی که انجام شد و راه هایی که نشان داده شد توانستم روز 35 ام تا 70 ام را هم بگذرونم که خب به نظرم سخت ترین مرحله ی بازی برای من این روز ها بود و فکر میکنم که مقاوت ذهنیم در این روز ها بودش.
    خیلی روز ها بود که خرج کردن این پول برام چالش به وجود می آوورد.چون طبق قوانین بازی نباید چیز تکراری میخریدیم.و برای خرید های قسطی هم نمی توانستیم از ان استفاده کنیم.و کل پول باید در همان روز خرج میشد.
    با اینکه فردی هستم که بخشیدن رو دوست دارم ولی خب یک جمله ی استاد امینو که در یکی از وبینار ها فراکتالی عنووان کرده بودن همیشه یادم بود. استاد در نقل قول از بخشی از کتاب یکی از افراد موفق (که نامشان یادم نیس)گفتن فردی که زیاد میبخشد برای خوش ارزش زیادی قایل نیست.
    پس تصمیم گرفتم که بی رویه بذل و بخشش اجام ندم.در پایان روز بعد از خریداری موارد مورد نیاز خودم اگر مبلغی باقی میماندکه برایش برنامه ریزی تداشتم به یک موسسه یا فرد نیازمند میبخشدم.
    از یه جایی به بعد دیگه نگاهم به خرید اجناس تغییر کرده بود.هر جا و هر سایتی که میرفتم فیلتر سایت را میگذاشتم روی گران ترین ها و این کار هم حس خیلی خوبی بهم میداد.
    از روز هفتادم به بعد دبگه خرید کردن برام خیلی راحت شده بود و به راحتی و بدون هیچ مشکلی رسیدم به روز 90 ام . ولی خب الان که در این مرحله هستم حداقل برای 100 روز آینده ام هم برنامه ریزی کردم و میدونم که چه چیز هایی باید خرید کنم و خداروشکر فعلا مقاومتی را سر راهم نمیبینم.
    و در آخر این را هم اضافه کنم که این بار هم که بازی رو شروع کردم و دارم ادامه میدم باز هم تاثیرات عالی و مثبت اون رو در زندگیم میبینم.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک سوالی هم از استاد امینو دارم.چون ایشون گفتند که پیارسال این بازی رو تا انتها انجام دادن و نتیجه ی مثبت اون رو در زندگیشون دیدن.میخواستم بدونم منظورتون از انتهای این بازی همین روز 90 ام بوده؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

میلاد
    ایده پیامک واریزخیلی خوب بود
    یاد کتاب "عادت های اتمی" افتادم توی اون کتاب شرح میده که چی باعث میشه ما وارد چرخه ی عادت ها میشیم و برای ایجاد عادت چکار کنیم مثلا یک نشانه جدید براش بذاریم و به یک روش جدید لینک بشه شما با این پیامک واریز یک نشانه جدید برای یک چرخه جدید استفاده میکنید وقطعا نتیجه اش متفاوت از قبل خواهد بود
    چطور باید یک سیکل یا چرخه شکست خوردن را بشکنید و از آن خارج شوید؟
    باید روی یک قسمت مشخص بقدری تمرین کنید تا عادت جدیدی در خود ایجاد کنید.

14. 42 کاربر برای این پست سودمند از Moonlight عزیز تشکر کرده اند:

miladmoghadasi آواتار ها
    2,191 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moonlight نمایش پست ها
    ایده پیامک واریزخیلی خوب بود
    یاد کتاب "عادت های اتمی" افتادم توی اون کتاب شرح میده که چی باعث میشه ما وارد چرخه ی عادت ها میشیم و برای ایجاد عادت چکار کنیم مثلا یک نشانه جدید براش بذاریم و به یک روش جدید لینک بشه شما با این پیامک واریز یک نشانه جدید برای یک چرخه جدید استفاده میکنید وقطعا نتیجه اش متفاوت از قبل خواهد بود
    سلام وقت بخیر
    بسیار عالی و ممنون از توضیحاتتون
    کتاب عادت های اتمی رو هنوز مطالعه نکردم.ولی با ابن توضیحاتی که دادین حتما جزو کتاب هاایی خواهد بود که در آینده باید بخونمش.
  16. 36 کاربر برای این پست سودمند از miladmoghadasi عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,338 بار در 1,684 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5875 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmoghadasi نمایش پست ها

میلاد
    سلام خیلی هم عالی
    نه این بازی پایان نداره چون میزان گسترش ذهن شما پایان نداره.
    ولی 365 روز یعنی یکسال کامل اگر این بازی انجام بشه خیلی عالیه و تعداد کمی می تونن یکسال کامل این بازی رو انجام بدن
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

18. 73 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان

خیلی بازی جالبی هست و به نظرم فقط باید واردش بشی تا بفهمیش... از بیرون یکم مسخره به نظر می رسید ولی از داخل یه جور دیگه هست...

من روز بیست و چهارم هستم و کم کم احساس می کنم دارم به اون نقطه می رسم که چیزهایی که می خوام فاصله زیادی با پول روزانه داره... امیدوارم استاپ نکنم

20. 37 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 54 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 54 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع