صفحه 512 از 556 نخستنخست ... 12412462502510511512513514522 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,111 به 5,120 از 5553

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

amino آواتار ها
    150,429 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5887 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artaa نمایش پست ها
    درود دوستان و امین جان وقت بخیر
    میخواستم در مورد نظم ازتون کمک بگیرم
    اینکه برخی اوقا 3درصد رو خوب میگیرم ولی بعدش نمیدونم چرا به هر دلیلی دیگه حال یا حوصله(نمیدونم دقیقا دلیلش چیه) ندارم گه ادامه بدم و استاپ میکنم ترید کردن رو
    میخوام بدونم چجوری میشه که نظم رو وارد تریدینگمون کرد
    چجوری میشه کاملا با نظم پیش رفت
    این عدم نظم توی برنامه ها داره اذیت میکنه
    ممنون میشم کمک کنید
    سپاس
    سلام وقت بخیر.
    بستگی داره یم فرد نظم رو چی بدونه؟
    اکثر معمارها ساخته هاشون دارای گوشه های تیز هست و دارای اشکالی مثل دایره و مربع مستطیل هست و گفته میشه ساخته اونها دارای نظم هست (البته کم کم داریم میبینیم که این موارد دارن تغییر پیدا میکنن)
    ولی در طبیعت شما هیچ گوشه تیز مثلا نود درجه ای نمیبینید.در ابرها دردرختان در گل ها در گوهها و .... آیا میشه گفت ساخته های دست طبیعت دارای نظم نیستند؟
    Perceive thetime , Change thelife

2. 34 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,777 بار در 2,343 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1647 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    انگیزه نا کارآمد ترین اهرم برای رسیدن شما به هدفتونه شاید این حرف کمی شنیدنش سخت باشه
    به جای اون اشتیاق میتونه معجزه کنه
    مراجعه کنید به فایل های روانشناسی استاد در یوتیوب بخش اشتیاق سوزان
    انگیزه مال افرادیه که قراره کاریو انجام ندهند به جاش اشتیاق مال اوناییه که قراره جهان رو جای بهتری برای زندگی کنند
    فایل ها رو گوش بدید تجربتون و هم در این زمینه در اختیارمون بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Artaa نمایش پست ها
    درود عزیز
    کاملا درسته من یکسری اهداف رئ تعیین کردم و از اول اکادمی بهشون رسیدم
    منتها یه مشکلی که هست اینه بعضی اوقات انگار باید حتما انگیزه یه کاری داشتم باشم تا اون اهداف تیک بخورن واگر انگیزه نباشه عقب میوفتم
    میخوام کاری کنم که بتونم مواقعی که هیچ انگیزه ای هم نیست نظم رو بتونم حفظش کنم و همین سخته
    مثلا 1ماه انگیزه دارم ترید میکنم و 1ماه که انگیزه ندارم نمیکنم و این خیلی بده
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ودرود خدمت دوستان و استاد عزیز @amino
    سوالی دارم درباره قانون جذب
    چند وقتیه دارم کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس میخونم
    سوالی که برام پیش اومده اینه که
    موقعی که دارم درباره خواسته با ارزویی تصویر سازی میکنم و طبق گفته کتاب با داشتن احساس خوب بیشتر با خواستم هم ترازم و برای ورود اون به فرم فیزیکی مقاومتی نشون نمیدم
    ولی موقعی که تصویر سازی میکنم(( احساس میکنم از عمق وجود که من این خواسته رو در زندگی ندارم و برای همین دارم از قانون جذب استفاده میکنم))
    میخواستم بدونم چجوری میتونم این احساس درونی رو تغییر بدم
    فایل فراوانی استاد برای بازی فراوانی رو دیدم و نکته هاشون رو انجام میدم
    مشکل من اون احساس و درک درونی هست که احساس میکنم بیشتر ارتعاش کمبود رو ارسال میکنه...
    ویرایش توسط Hamid14 : 02-20-2024 در ساعت 22:55
    Keep Calm AND Trade Smart

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,839 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid14 نمایش پست ها
    سلام ودرود خدمت دوستان و استاد عزیز @amino
    سوالی دارم درباره قانون جذب
    چند وقتیه دارم کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس میخونم
    سوالی که برام پیش اومده اینه که
    موقعی که دارم درباره خواسته با ارزویی تصویر سازی میکنم و طبق گفته کتاب با داشتن احساس خوب بیشتر با خواستم هم ترازم و برای ورود اون به فرم فیزیکی مقاومتی نشون نمیدم
    ولی موقعی که تصویر سازی میکنم(( احساس میکنم از عمق وجود که من این خواسته رو در زندگی ندارم و برای همین دارم از قانون جذب استفاده میکنم))
    میخواستم بدونم چجوری میتونم این احساس درونی رو تغییر بدم
    فایل فراوانی استاد برای بازی فراوانی رو دیدم و نکته هاشون رو انجام میدم
    مشکل من اون احساس و درک درونی هست که احساس میکنم بیشتر ارتعاش کمبود رو ارسال میکنه...
    عرض ادب و احترام
    امیدوارم حالتون خوب باش.
    در مورد قانون جذب گفته شده که شما باید به خواسته ای خودتون فکر کنید و در راستای اون حرکت کنید و اقدام کنید و ...
    و موضوعی اصلی این هست که استر هیکس میگه شما زمانی که دارید به خواسته خودتون فکر میکنید،بررسی کنید که در اون لحظه چه احساسی دارید،اگر احساس خوبی ندارید،حالا هر احساس منفی(ناراحتی،ناامیدی و ...)پس شما اجازه نمیدید نیروی منبع در وجود شما جاری بشه، و عملا اجازه دریافت رو نمیدید.شما خودتون گفتید که احساس میکنید که چون این خواسته رو در زندگی ندارید،دارید از قانون جذب استفاده میکنید.خب وقتی دارید به این موضوع فکر میکنید بررسی کنید ببینید طیف نقطه ای احساسی شما در چه نقطه ای قرار گرفته،قطعا احساس خوبی ندارید.کلید در ورودی دقیقا در همین نقطه هست،شما باید به صورت خود اگاه زمانی که دارید به خواسته ای خودتون فکر میکنید احساس خوب رو بهش القا کنید. کمی سخت و زمان بر هست و نیاز به تمرین زیادی داره ولی شدنی هستش و لذت بخش.و برای تغییر احساس استر هیکس در اخر کتاب فرایندها رو توضیح دادن.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

1,707 بار در 344 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به دوستان و استاد عزیز روزتون بخیر
    من یه چند وقتی هست که دارم راجب تصویرسازی ذهنی مطالعه میکنم و همین طور کتاب سایکوسایبرنتیک رو هم دارم مطالعه میکنم
    یه سوالی که برام پیش اومده اینکه توی خیلی جاها گفته میشه که شما از نظر ذهنی باید مدام تمرین اصولی کنید که وقتی در شرایطش قرار میگیرید به بهترین شکل اقدام کنید و از طرفی هم در خیلی از شغل های دیگه میگن که شما اون نقطه ای که میخواین باشین رو تصور کنید و مداوم این کار رو انجام بدید که در نهایت به اونجا میرسید
    حالا سوال من در خصوص کار خودمون هست اینکه ما چجوری باید از این تصویرسازی استفاده کنیم این روزانه بشینیم و ترید هایی اصولی طبق چک لیستمون بزنیم یا اینکه تصور کنیم مثلا داریم با یک حساب 100 هزار دلاری ترید میزنیم که میخوایم به اونجا برسیم ؟
    و این برام کمی مبهم هستش چون نمیدونم که توی کار معامله گری از کدوم یکی باید استفاده کنم و چجوری تصویرسازی کنم
    با تشکر از وقتی که میزارید @amino
    خداوند بزرگترین موفقیت ها و نعمت ها رو پشت بزرگترین ترس ها در زندگی قرار داده

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Amir Hossein عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    8,084 بار در 852 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 309 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ما اغلب بهترین روزهای زندگیمان را در جستجوی خوشبختی هدر میدهیم
    و خیلی دیر میفهمیم خوشبختی حقیقی همان روزهایی بود که متوجه گزشتن آن روزها نشده ایم.
    در سفری که هر چندماه می روی دنبال خوشبختی نگرد
    خوشبختی همان وعده ناهاری است که هر روز با عزیزانت میخوری.
    هوای خودتو داشته باش رفیق
    خودتو یادت نره
    Hard takes time, impossible a little more time

12. 28 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    555 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه دوستان بخیر امیدوارم که حالتون عالی باشه

توصیه های حضرت مولانا راجب آرامش در زندگی

https://youtu.be/sdT8_mXhZlM?si=vgshQCl6doofr_D2
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

Hamid14 آواتار ها
    1,028 بار در 249 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    من یه چند وقتی هست که دارم راجب تصویرسازی ذهنی مطالعه میکنم و همین طور کتاب سایکوسایبرنتیک رو هم دارم مطالعه میکنم
    یه سوالی که برام پیش اومده اینکه توی خیلی جاها گفته میشه که شما از نظر ذهنی باید مدام تمرین اصولی کنید که وقتی در شرایطش قرار میگیرید به بهترین شکل اقدام کنید و از طرفی هم در خیلی از شغل های دیگه میگن که شما اون نقطه ای که میخواین باشین رو تصور کنید و مداوم این کار رو انجام بدید که در نهایت به اونجا میرسید
    حالا سوال من در خصوص کار خودمون هست اینکه ما چجوری باید از این تصویرسازی استفاده کنیم این روزانه بشینیم و ترید هایی اصولی طبق چک لیستمون بزنیم یا اینکه تصور کنیم مثلا داریم با یک حساب 100 هزار دلاری ترید میزنیم که میخوایم به اونجا برسیم ؟
    و این برام کمی مبهم هستش چون نمیدونم که توی کار معامله گری از کدوم یکی باید استفاده کنم و چجوری تصویرسازی کنم
    سلام و درود دوست عزیز
    نقل قول از استاد میکنم امیدوارم کمک کننده باشه
    استاد میگفت که روزانه تصویر سازی کنید که 3 درصد روزانه تون رو گرفتید (مثلا اگه 100 دلار بالانستون هست تصور کنید که 3 دلار گرفتید) کار نداشته باشید تو چه تایمی با چه سیستمی یا کدوم جفت ازر میخواید کار کنید.
    Keep Calm AND Trade Smart

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Hamid14 عزیز تشکر کرده اند:

elahe heidari آواتار ها
    555 بار در 114 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر کتاب رازهای ترید غیراحساسی رو مطالعه کنید بخش خودسازی راجب تصویرسازی گفته شده..
    هر روز سعی کن فاصله بین خود واقعی و خود آرمانیتو کم کنی

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از elahe heidari عزیز تشکر کرده اند:

yeekttaa آواتار ها
    676 بار در 204 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    من دوسال وقتم با پکیج فروش ها حیف شد ولی مطمئنم الان با داشتن آموزش های استاد در بهترین و درست ترین مسیر ترید و در عین حال (سخت ترین) هستم
    من از استاد یاد گرفتم وقتی میای توی این مسیر باید تن و روح خیلی سالمی داشته باشی و پیشنهاد کتاب دعوت به تمرین ذن پیشنهاد کردن چون قراره خیلی زمین بخوریم ولی باید ((زود)) بلند شدنو هم بلد باشیم
    مسیر طولانی و سختی داریم و نقشه راه همیشه باید دستمون باش�
    ایرادی که دارم خواب نامنظم هست که مطمعن هستم روی بازده کارم تاثیر داره وخیلی تلاش کردم درستش کنم ولی 1 ماه میشه که کلا از دستم رفته و احساس نارضایتی زیادی از خودم بعد بیداری دارم وقتی به فایل های انتهایی رسیدم خستگی زیادی احساس کردم حجم نکات واقعا زیاد و متفاوت بود و خودم احساس میکنم علتش همین باشه چون قبل اون خوب بود
    و من وقتی درس میخونم هم درس های دامپزشکی و هم ترید(یخش تمرینات) با هنزفری موزیک با صدای بلند میزارم و کاملا درس یاد میگیرم و تمرکز بالایی دارم
    ب ای تمرینات هم همینطور وقتی صدای زیادی(موزیک) توی گوشم باشه در عین حال ذهنم مرتب تر هست و تمرینات بهتری انجام میدم یجورایی مثل انرژی هست واسم چون چندین ساله این روش دارم
    این بده برای درسی مثل ترید ؟ @amino
    ویرایش توسط yeekttaa : 02-24-2024 در ساعت 13:11
    خدایِ اَبَدی درونِ بدن - یکتا

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از yeekttaa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع