صفحه 429 از 555 نخستنخست ... 329379419427428429430431439479529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,281 به 4,290 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

892 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام برای بار چهارم از اول شروع میکنم
    روز اول
    100€: رفتن به رستوران به همراه خوانواده.
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهریار نمایش پست ها
    با سلام برای بار چهارم از اول شروع میکنم
    روز اول
    100€: رفتن به رستوران به همراه خوانواده.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تبریک عرض میکنم خدمتتون بابت اراده قوی حضرتعالی از اینکه همچنان عزمتون برای ادامه انجام این بازی بسیار مفید جزمه؛ بسیار خوبه که ناامید نشدید، و همچنان در مسیر قرار دارید، امیدوارم در همه عرصه های زندگی، با همین پایداری و استواری جلو بیایید، چند نکته رو جهت تکمیل راحت تر بازی فراوانی خدمتتون عرض میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    1: در ابتدا سعی کنید حتی المقدور یه دفتر تهیه بفرمایید و از روز 1 تا 90 رو درش یادداشت کنید، و این دفتر رو همیشه در معرض دید خودتون قرار بدید که یه وقت یادتون نره و مجبور نباشید دوباره از اول شروع کنید، سعی کنید اولین کاری که در روز قصد انجام دادنش رو دارید، تکمیل خرید اون روز باشه.
    2: بعد از خرید، اون حس و احساس خوب رو در خودتون بوجود بیارید و واقعا فکر کنید که اون کالا رو خرید کردید و پولتون رو خرج کردید، بوجود اومدن این حس خوب، باعث لذت مضاعف این بازی و همچنین تبدیل این کار خوب به یک عادت میشه.
    3: بعد از اینکه خریدهاتون رو انجام دادید، در اون دفتری که خدمتتون عرض کردم، یه تیک بزنید و وضعیت خرید اون روز رو به صورت تکمیل شده علامت گذاری کنید، با این روش، به صورت خودکار، از اولین روز تا هر وقت که دلتون بخواد، میتونید بازی فراوانی رو با انضباط و پرقدرت ادامه بدید.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    پ.ن: فقط این نکته رو خدمتتون یادآوری میکنم که برای ارسال پست های روزانه بازی فراوانی، اگر لطف بفرمایید و پست هاتون رو در تاپیک "بازی فراوانی" قرار بدید، بسیار عالی میشه.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

892 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تبریک عرض میکنم خدمتتون بابت اراده قوی حضرتعالی از اینکه همچنان عزمتون برای ادامه انجام این بازی بسیار مفید جزمه؛ بسیار خوبه که ناامید نشدید، و همچنان در مسیر قرار دارید، امیدوارم در همه عرصه های زندگی، با همین پایداری و استواری جلو بیایید، چند نکته رو جهت تکمیل راحت تر بازی فراوانی خدمتتون عرض میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    1: در ابتدا سعی کنید حتی المقدور یه دفتر تهیه بفرمایید و از روز 1 تا 90 رو درش یادداشت کنید، و این دفتر رو همیشه در معرض دید خودتون قرار بدید که یه وقت یادتون نره و مجبور نباشید دوباره از اول شروع کنید، سعی کنید اولین کاری که در روز قصد انجام دادنش رو دارید، تکمیل خرید اون روز باشه.
    2: بعد از خرید، اون حس و احساس خوب رو در خودتون بوجود بیارید و واقعا فکر کنید که اون کالا رو خرید کردید و پولتون رو خرج کردید، بوجود اومدن این حس خوب، باعث لذت مضاعف این بازی و همچنین تبدیل این کار خوب به یک عادت میشه.
    3: بعد از اینکه خریدهاتون رو انجام دادید، در اون دفتری که خدمتتون عرض کردم، یه تیک بزنید و وضعیت خرید اون روز رو به صورت تکمیل شده علامت گذاری کنید، با این روش، به صورت خودکار، از اولین روز تا هر وقت که دلتون بخواد، میتونید بازی فراوانی رو با انضباط و پرقدرت ادامه بدید.

پ.ن: فقط این نکته رو خدمتتون یادآوری میکنم که برای ارسال پست های روزانه بازی فراوانی، اگر لطف بفرمایید و پست هاتون رو در تاپیک "بازی فراوانی" قرار بدید، بسیار عالی میشه.
    سلام دوست خوبم و ممنون از راهنماییت من یه داستانی دارم اونم اینه ک انقدر مشغله تو روز دارم یادم میره ک این بازی رو ادامه بدم سر همینم هعی مجلورم بیام از اول بنویسم برای همینم تا الان چهار دفعه مجبور شدم بیام از اول . نکته دوم اینکه واقعا ازت ممنونم من اصلا متوجه نشدم ک تو تاپیک بازی فراوانی پستم رو نذاشتم از همینجا عذر خواهی من رو* بپذیرید و کاملا سهوی بود این اشتباه. و در انتها ممنونم ک بهم یاد دادی ک چجور میتونم بازی رو ادامه بدم دقیقا این روشی ک گفتی خیلی خیلی میتونه کمک کنه و مطمعنم ک جواب میده. بازم ممنون.
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,590 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روانشناسی موفقیت 11 : وقتی شما تغییر کنید همه چیز برای شما تغییر میکند
    ما در زندگی خیلی چیزا را از طبیعت می توانیم یاد بگیریم : 1-ذهن خالی 2-مشاهده کردن 3-اعتماد کردن به قوانین طبیعت و چون طبیعت در جهت فزونی حرکت میکند ما هم می توانیم استفاده کنیم و در جهت آن رشد کنیم تجارت و معامله گری هم مثل طبیعت دارای فصل های مختلفی هست و نکته ی کلیدی : شما نمی توانید فصل ها را تغییر دهید اما می توانید خودتان را تغییر دهید
    ویک جمله کلیدی بین افراد موفق و ناموفق وجود دارد ،افراد ناموفق همیشه آرزو میکنند ای کاش شرایط بهتر بشه و همه چی تغییر کند و شرایط بهتر بشه تا رشد کنند تنها راه موفقیت این فراد تغییر همه چیز هست که اینطور نیست ، اگر با این فراد صحبت کنید متوجه می شوید ایده پردازهای خوبی هستند و برنامه ریز های خوبی هستند ولی زمان عمل یک اما و ولی هست مثلا من برای موفقیت همه چیز دارم ولی شرایط هنوز آماده نیست ولی الان وضعیت خرابه ولی الان خوابم میاد و....همیشه برای این افراد یک ولی هست و باید همه چیز تغییر کند تا افراد تغییر کنند هیچ چیز تغییر نمیکنه و امیدوار بودن برای تغییر شرایط بیرونی یک کار بیهوده هست
    این استراتژی افراد شکست خورده است که برای چیزهایی نگران باشند که اتفاق نمی افتد
    ما اگر بخواهیم امیدوار باشیم به چیزهایی که اتفاق نمی افتد کار بیهوده ای هست و اگر قرار نیست اوضاع و شرایط تغییر کنه پس چجوری قراره زندگی من تغییر کند و بهتر بشود ؟؟؟ وقتی شما تغییر کنید همه چیز برای شما تغییر میکند ممکنه ،دوستانتان عوض میشوند و محیط زندگیتان عوض میشود و شغلتان عوض بشود و درکل مدارتان عوض بشودو درآمد عوض بشود و خیلی چیزهات تغییر میکند فایل قبلی را مشاهده کنید که متوجه بشید شرایط بیرونی چطور شما را را برنامه ریزی میکنه و مثل یک چرخه شما باید تغییر کنید تا شرایط بیرونی تغییر کند
    گفتیم تجارت و زندگی و معامله گری مثل طبیعت می ماند و در طبیعت فصل ها را داریم و در طبیعت فصل ها تغییر میکند پس شرایط هم تغییر میکند بله تغییر میکنن اما این تغییرات بر اساس میل و درخواست ما نیست. این تغییرات همیشه به صورت چرخه وار و تغییری یکسان وتکراری و ثابت انجام می شوند که مثل ساختار فراکتالی بودن بازار است ما باید یاد بگریم که چجوری از پس این فصول بر بیاییم تا دائما در حال رشد باشیم و چجوری از پس زمستان بر بیاییم چون همیشه زمستان داریم کسایی که همیشه آرزو میکنند کاش شرایط بهتر میشد مثل این میمونه که کشاورز دعا کند برای اینکه امسال محصول خوبی داشته باشد زمستانی وجود نداشته باشد
    اولین چیزی که باید متوجه بشیم اینکه زمستان های ما که شامل زمستان در تجارت،زمستان در روابط،زمستان کاری و.....این زمستان کی می آید ؟؟؟که جوابش راحته که بعد پاییز می آیید و هر چند وقت یبار می آید ؟؟؟که جواب ساده هست که سالی یکبار می آید و ما باید متوجه بشیم زمستان همیشه هست و ما باید یاد بگیریم چجوری با زمستان ها برخورد کنیم .
    زمانی که استاد به اهمیت عادت ها و روانشناسی فردی در معامله گری پی پردند اینکه توانستند ده روز سود مستمر طبق چک لیست بگیرند که متوجه شدند با تسلط و تعهد می توانم از بازار سود خوبی بگیرم و خیلی دردناک بود که حد ضرر جابجا میکردم،چک لیست تغییر دادم و برگشتن به عادت قبلی و دیگه نمیشد بهانه آورد چون ده روز سود مستمر گرفته بودم که نمی توانستم بگم بروکر دزد هست و مارکت الکی هست و چک لیست جواب نمی دهد و نمی توانستم هیچکس جز خودم رامقصر بدانم چرا چون ده روز طبق چک لیست سود مستمر گرفته بودم وخودم مثال نقض خودم شده بودم اما به شما بگویم که درد عامل رشد هست و با پذیرفتن آن رشد کردم
    آموزش فارکس- روانشناسی فردی،نتایج کاربران آکادمی ویو - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=2XDz...dex=11&pp=iAQB
    ویرایش توسط hamidrezaa : 07-01-2023 در ساعت 20:44

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

alireza ghasemi آواتار ها
    694 بار در 189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    روانشناسی موفقیت 1 : موفقیت - توهم و واقعیت
    بزرگترین معجزه برای یک تریدر ،شناخت اصولی پرایس اکشن و بخش روانشناسی
    در اکثر دوره های آموزشی که کار میکنند یک سری انرژی به شما میدهند و شما را رها میکنند و یک توهم از موفقیت در ذهن افراد شکل میگیرد و از اصول موفقیتی که واقعا باعث موفقیت می شود سو استفاده میکنند مثل قانون جذب همانطور که گفته شد 90 درصد آن عملی هست و جایی گفته نمی شود که و انرژی شما را بالا می برند که با خیال راحت جیب شما را خالی بکنند وگرنه شما را به هیچ عنوان نمی خواهند موفق کنند چون خودشان موفق نبوده اند و این بزرگترین خیانت به افراد مشتاق برای یادگیری هر حرفه ای است شما یک نفر را نمی توانید پیدا کنید که با نشستن روی کاناپه و بالا بردن انرژی به موفقیت رسیده باشد مهم عمل است شما باید تلاش کنید مثال : فرض کنید شخصی یک باغ گل رز دارد که در سه حالت بررسی میکنیم موفقیت تنها با فکر مثبت و انرژی بالا به دست نمی آید موفقیت نیاز به تلاش هدفمند دارد
    1-در دوره هایی شرکت کرده که فقط به آن انگیزه دادند و چیزی بهش یاد ندادند و هر روز در باغ را بازمیکند و به به ............ وخدا را شکر میکند که چه گل های خوبی دارد نه به علف هرز و نه به گل ها میرسید و نه آبیاری و هیچ کار عملی ای نمیکند و باغ به کلی از بین می رود موفقیت تنها با کار و تلاش زیاد به دست نمی آید
    2- همین شخص به هیچ عنوان قبول ندارد که احساسات مثبت و قوانین جذب و بالا بودن انرژی می تواند باعث موفقیت می تواند باشد. به کلاس باغ بانی می روند و آبیاری میکند و علف هرز ها را میچیند باغ کلا سر پا هست سر حال است در حرفه ما بهش گفته میشه طرف ثروتمند میشه چون کاملا حرفه ای و اصولی میتواند کار کند. اما مرتبا که به آن ها رسیدگی میکند چه چیزی را می بیند؟؟؟ زیبایی پول و زیبایی گل ها را نمی بیند و هر روز با غر زدن کارهایش را شروع میکند مثلا ای بابا دوباره آبیاری و پول وهرس و.....این باغ سر پا هست واین شخص هیچ لذتی از این باغ نمی برد چون دیدگاه منفی به این باغ دارد حال چه اتفاقی می افتد اینقدر این افکار تکرار که تبدیل به عمل می شوند و ممکن است یک بلدوزر بیاره و کل باغ را صاف کنه و بگه چیه همش خودمو دارم پیر میکنم تو این باغ و باغ به کلی از بین می رود
    3-حال همین شخص تفکر مثبت و عمل مثبت هر روز در باغ را بازمیکند وخدا را شکر میکند که چه گل های خوبی دارد در حین این که دارد آبیاری میکند و کود می دهد و علف های هرز رامیچیند و ممکنه خار در دستش برود و زخمی بشود به زیبایی های این باغ هم فکر میکندچه اتفاقی می افتد باغ رشد میکند و شخص با توجه به سختی هایی که برای رسیدگی به باغ دارد لذت دارد و باغ گل های بیشتری می دهد وشخصی راهکار هایی بهش میدهد که بازدهی بیشتری داشته باشد
    تلاشی هدفمند + تفکر مثبت = موفقیت قطعی
    با خیلی از افراد صحبت شده که برای این بازار ساخته نشده اید اما اصرار میکنند و می گویند جاهای دیگه گفته اند می توانی. بین 90 تا 99 درصد این افراد که پول ندارند یا پول داشته اند و ازدست داده اند یه ذره براشون مانده با یه عالمه بدهی و فکر میکنند بازار بورس و فارکس گاو صندوق طلایی هست که در عرض 6 ماه میلیاردر بشوند و مکشلاتشون را حل کنند که اینطور نیست و خیلی از این واقعیت ها جاهای دیگه گفته نمی شود.
    99 درصد مجامع آموزشی (مجامع توهم زا) در حرفه ما متاسفانه با بی وجدانی مسیر اشتباهی به افراد نشان میدهند فرض کنید همین الان برم پیش پرفسور سمیعی و بهشون بگم من خیلی دوست دارم جراح بشم مثل شما و خیلی بهتر از شما آقای سمیعی میگه خیلی عالیه ؛ 20سال وقت داری ؟؟ که باید تلاش کنی و هزینه هم بکنی بعد اگر چیز هایی که من می گویم اگر انجام بدهی میشی مثل من یا یکی بهتر از من ...و اگر عمل نکنی نمیشی و به آقای سمیعی میگی که نه من دوست دارم دوسال دیگه متخصص مغز و اعصاب بشوم و ایده های خوبی دارم و دوست دارم رایگان مغر های همشون را عمل بکنم و......................... خوب طبیعی میخنده و میگه اول مغر خودتو درست کن که بعد از آموزش کامل نیاز به وسیله برای عمل و اتاق عمل هست که در این بازار شرایط استاندارد ما 55 درصد روانشناسی 15 درصد سیستم و 30 درصد مدیریت سرمایه هست و یک سرمایه ای هست که از دست داده اید زندگی شما بهم نریزه
    خیلی اشخاص دوست دارند در دوره شرکت کنند ازآن ها پرسیده می شود توضیح محصول خوندی ؟ شخص جواب میدهد آیا با متاتریدر تاحالا کار کردی ؟؟ نه و اکانت دومو تا حالا داشتی ؟؟ نه نه ولی انگیزه ی بالایی دارم خیلی خوبه اما باعث موفقیت شما نمی شود
    برای مثال من دوست دارم تناسب اندام خوبی داشته باشم اما دوست ندارم کارهایی که باعث رسیدن به این موفقیت بشود انجام دهم علاقه ندارم رژیم سخت و با برنامه داشته باشم یا شکر و گوشت را از برنامه خودم حذف کنم وعلاقه ندارم صبح زود یک ساعت بدوم.....نتیجه شما به تناسب اندام نمی رسید
    مثلا حرفه خودمان(تریدری) شخصی دوست دارد یک تریدر حرفه ای بشود و وارد مارکت بشود و پول در بیاره و با پول ها برای خودم و خانواده خرج کنم و کلی کار های خیر انجام دهم اما اصلا علاقه ندارم روزانه بین 8 تا 10 ساعت بشینم و تمرین کنم ،آقای امینو میگوید برای موفقیت شما باید مدیتشین کنید .اما اصلا علاقه ندارم و برنامه هدفتان را روی یک کاغذ بنویسید اصلا علاقه به نوشتن ندارم روی اکسل در سیتم می نویسم روز های شنبه و یک شنبه ترید هایی که طبق چک لیست زده شده و ضرر بوده را بررسی کنید اما اصلا علاقه ندارم و اصلا علاقه ندارم ژورنال تریدری تهیه بکنم و من اصلا علاقه ندارم برای افزایش مهارت خودم در دوره های آموزشی هزینه بکنم نتیجه: شما یک ترید حرفه ای و موفق نمی شوید
    انجام کارهایی که افراد به موفقیت یا چیزی که دوست دارند میرساند در 95 درصد این موارد انجام کار ها سخت هست و افراد اصلا علاقه ای به انجام این کارها ندارند. خوب باید چیکار کنند؟؟؟ در فایل های بعدی به شما راهکارهای را نشان میدهم که شما چجوری یک اشتیاق بسیار بالا پیدا کنید برای انجام کارهایی که شما را به هدفی که دوست دارید می رساند اما هیچ علاقه ای برای انجام آن کارها ندارید خیلی ها فکر میکنند افراد موفق کارهایی را که انجام میدهند خیلی دوست دارند و برایشان راحت هست در 95 درصد مواقع کارهایی که افراد موفق برای رسیدن به هدفشان انجام میدهند بسیار سخت هست و درحالت عادی هیچ علاقه ای برای انجام آن کار ندارند
    سلام آقا حمید رضا خسته نباشید واقعا این کار فوق*العاده هست انشاالله موفقیت شما رو بزودی ببینیم

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza ghasemi نمایش پست ها
    سلام آقا حمید رضا خسته نباشید واقعا این کار فوق*العاده هست انشاالله موفقیت شما رو بزودی ببینیم
    سلام آقای قاسمی ممنونم لطف دارید .هچنین آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,967 بار در 1,127 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 441 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.jason نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    همونطور که قول داده بودم اومدم راجب امواج مغزی بخصوص موج گاما صحبت کنیم
    در ابتدا یک مقدمه راجب امواج مغزی بگم که بتونید معنای این امواج رو بفهمید
    اگر فرکانس بین موج الفا و بتا رو مبدا امواج مغزی در نظر بگیریم (تقریبا فرکانس 13 هرتز)(البته مبدا در نظر گرفتن موج 13هرتز یک تعبیر اشتباهه و صرفا برای درک امواج مغزی گفته شده) هرچه مغز متمرکز تر شود بسمت موج گاما حرکت میکنیم و هرچه به سمت بی فکری و رهایی بریم و رو هیچ چیز متمرکز نباشیم به سمت امواج دلتا حرکت میکنیم(در زمان حال زندگی کنیم)
    و همین باعث میشود نویز های ذهنی به کنار بروند و الهامات و خلاقیت بیشتر شوند
    بشخصه بنده بیشتر اوقات سعی میکنم در حالت الفا باشم و برای رسیدن به موج تتا یا دلتا یکسری حرکات یوگا هستند که انجام میدم و برای خود هیپنوتیزم استفاده میکنم
    دانشمندان مشهوری بخصوص تسلا و انیشتن و ریاضی دانی که شاید خیلی نشناسید به اسم رامانو جان و نقاشان خیلی معروفی مانند داوینچی از امواج زیر الفا استفاده های خیلی مفیدی میکردند و شاهد نبوغ خیره ی کننده ی انها و اینکه چه کارهای عجیبی انجام دادند هستیم
    ولی خب بریم سر اصل مطلب یا موج گاما
    طبق تحقیقاتی که دانشمندان انجام دادند و نشر دادند(که خیلی از تحقیقات نشر داده نشده) چیز زیادی در مورد موج گاما نمیدانیم و یک خورده این موج مغزی گنگ هستش
    ولی وقتی شما خیلی متمرکز باشید وارد این موج میشید و افراد خیلی کمی این موج رو تجربه میکنند
    اگر در حالت گاما باشید مغز شما بسیار سریع پردازش محیطی و حل مسائل رو انجام میده و اینم بگم که اگه در حالت گاما باشید حتی میتونید پشت سرتونم ببینید (اغراقی که در مورد موج گاما میکنند)
    در یکی از دانشگاه های معروف که الان اسمش رو بخاطر نمیارم کشف کردند که اگر به صورت ناگهانی از حالت دلتا یا تتا وارد حالت گاما بشید میتونید خواب روشن ببینید
    در موج گاما انسان به طور کلی حافظه ای قوی تر و مغز پر سرعت تری دارد
    خب ماهم میخوایم ازش استفاده کنیم اما چطور
    سه راه وجود داره
    1. بخواهید که روی یک موضوع خیلی تمرکز کنید(که اغلب از بس که مغزمونو تنبل بار اوردیم کار سختیه)
    2. استفاده از تکنولوژی صوتی (باینورال . ایزوکرونیک . هارمونیک پترن های صوتی که باید هفته ها گوش بدید که مغزتون بتونه به اون صوت ها پاسخ بدند)
    3. دستگاه های الکتریکی خاص( که اصلا هنوز وارد بازار نشده و نمیذارند که وارد بازار بشه )
    (البته یک زوج کرجی یک دستگاه برای کنترل امواج مغزی ساختند که اطلاع از نحوه ی کارکردش و اینکه واقعا کار میکنه ندارم )
    خب من یک بخشی از یک حرکت یوگا به نام یوگا مودرا رو با تکنولوژی صوتی ترکیب کردم و خوب جواب میده و شما در عرض یک ماه میتونید وارد این حالت بشید
    البته تمرین پیوسته و منظم میخواد
    1. فایل های باینرالی میفرستم دانلود میکنید یا از وبسایت هایی که معرفی کردم استفاده میکنید
    2.رو به قبله در یکی از ساعات اذان که من صبح رو ترجیح میدم چون هم ساکته هم تاریک که در این روش به تاریکیش نیاز داریم دو زانو مینشینیم
    3.فایل رو پلی میکنید و بعد جفت دستها رو مشت میکنید و در ناحیه شکم نگه میداریم و چشم هارا میبندیم
    4.یک نفس عمیق میکشید به مدت پانزده شماره حبس میکنید ویکبار دیگه اینکارو انجام میدید
    5.برای بار سوم نفس عمیق بکشید و هنگامی که عمل دم به پایان رسید پیشانی خود را ارام به سمت قبله روی زمین میگذارید
    6.تا چهل شماره نفس خود را حبس میکنید
    7.پس از پایان چهل شماره ارام به حالت دوزانو در امده و همانطور که دارید به حالت دو زانو برمیگردید نفس خود را تخلیه میکنید
    8.تا 6 بار اعمال را از شماره 4 تکرار میکنید
    خب با انجام این اعمال مغز شما در حالت گاما قرار میگیرد
    نکات تکمیلی
    ممکنه خیلی عرق کنید پس لباس نخی بپوشید
    شکم خودتونو خالی کنید و بعد این حرکات را انجام بدید
    تنفس عمیق شما باید به صورت شکمی انجام بشود
    هنگام انجام اعمال تمام تمرکزتونو رو تنفس بگذارید
    شاد و پیروز باشید
    امیدوارم به راحتی بتونید این اعمال رو انجام بدید
    سلام وقتتون بخیر مرسی بابت به اشتراک گذاری
    دلیل من الان پست شما رو دیدم و مشتاق شدم که انجام بدم
    یه سوال دلیل انتخاب تایم وقت اذان چیه؟
    نوشتید تاریک و ساکت
    خوب تایم های دیگه ای هم هست که این دو رو باهم داشته باشیم که

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

shahin5233 آواتار ها
    1,367 بار در 311 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Don’t trade your peace of mind, there is no wealth without it.

آرامشتو معامله نکن، بدون اون هیچ ثروتی وجود نداره.

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از shahin5233 عزیز تشکر کرده اند:

Amin valizadeh آواتار ها
    5,026 بار در 639 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها

سلام و عرض ادب
    ممنون بابت تذکر و یادآوری بجاتون،حواسم نبود که دارم مباحث روانشناسی رو در تاپیک غیر مرتبط قرار میدم، چون خصوصیتون بسته بود اینجا بهتون پیام دادم بازم ممنون
    “یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید؛
    حتی اگر میلی به انجامش ندارید… اما میدانید مهم هستند و باید انجام شوند.”

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amin valizadeh عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    روانشناسی موفقیت 12 : تکنیک منگنه (اتصال احساسات)
    معامله گری ساده هست اما آسان نیست
    چرا ما در انجام کارهای کوچک که نیاز به استمرار دارد و مارا به موفقیت میرساند تنبلی مکینیم و علاقه ای به انجام آن نداریم؟؟؟
    چیزی که ما را به موفقیت می رساند یک کار یکدفعه و هیجانی نیست بلکه انجام کارهای ساده به صورت روتین و روزانه هست که در هر زمینه ای وجود دارند مثل تنظیم وزن و تنظیم خواب و بهبود تغذیه و تنطیم معامله گری و....وجود دارد
    چرا کارهای کوچک و ساده و روزانه را انجام نمی دهیم و علاقه ای به انجام آن نداریم ؟؟ چون انجام کارهای کوچک و ساده و روزانه که باید مرتب انجام بشوند تا ما را به نتبجه برسانند نتیجه لحظه ای و قابل مشاهده ای ندارند و چون ذهن و جسم ما هیچ نتیجه ی لحظه ای خارق العلاده ای از این کار ها در همان لحظه نمی بیند در حقیقت هیچ پاداش مستقیمی از انجام کارها در لحظه دریافت نمی کند علاقه ای به تکرار آن ندارد و کم کم ترک میکند
    انجام یک کار بر اساس چه عوامل درونی ای (هیچ زور و اجبار بیرونی مد نظر ما نیست و در نظر نمی گیریم) است :
    1-رسیدن به لذت از انجام آن کار 2-دوری از عذاب و انجام ندادن آن کار 3-عادت : که در لول دوم هست که دو مورد اول در ایجاد عادت نقش مهمی دارند
    متوجه شدیم که انجام کارهای کوچک و ساده و روزانه که باید مرتب انجام بشوند تا ما را به نتیجه برسانند نه در زمان حال بلکه آینده و پاداش لحظه ای ندارند و از طرفی انجام ندادن آن ها ایجاد درد لحظه ای نمی کند و انجام این کارها اصلا آسان نیست و تمایلی به انجامش نداریم ؟؟؟؟؟
    را حل اینکه اتصال یک احساس یا یک لذت خوب و یا اتصال یک احساس و درد بزرگ به اینکار ها باعث می شود که اینکار ها را انجام دهیم و احساسات و نحو برخورد ما با آن اتفاق مهم است و خود اتفاق مهم نیست و گروه های خاصی هستند که کارشان ایجاد و اتصال یک احساس به یک کار و کالا و یا یک رفتار هست که آن احساس به آن کار یا کالا و..منگنه میکنند و اصلا مهم نیست آن کالا خوب یا بد هست مثال : کوکاکولا یک نوشیدنی معمولی بود که یکی از این گروه های اتصال احساس آن را کشف کرد که در طول 130 سال گذشته این نوشیدنی تبدیل به یک حس خوب شد اما چطوری ؟؟ از سال1900 کار خود را به صورت حرفه ای شروع کرد در سال 1909 ،400 شرکت بطری سازی در حال فعالیت بودند که طی 5 سال گذشته که به فرم و شکل بطری و وقتی که توی دست قرار میگیره و چه حسی ایجاد میکند کار میکردند ،از سال 1929 در ماشین هایی که به صورت فروشگاه سیار بود شروع کرد به توزیع و فروش کرد تا همیشه در دسترس باشد و در دسترس بودن همیشه به انسان حس خوبی میداد و در سال 1930 چون مردم رادیو زیادگوش میدادند شروع به تبلیغ کوکاکولا کرد و در سال 1931 در طول جشن کریسمس برای جلب نظر کودکان بابانوئل قرمز رنگ معروف کوکاکولا کار خودش را شروع کرد و از سال 1935 اقدام به استخدام خانوم های زیبایی کرد با هدف دستیابی به 125 مراجعه در روز برای فرشو کوکاکولا با شعار همیشه کوکاکولا و در سال1978 چین اعلام کرد که این شرکت تنها شرکتی هست که می تواند نوشابه دسته بندی خودش را بفروشد که 130 سال روی آن کار شده و یک شرکت معمولی نیست یا مثال سیگار و...
    راه حل : کافی یک حس خوب ایجاد کنید برای انجام این کارهای ساده و نتیجه ای که در آینده به شما میدهد و این حس خوب را به آن کار منگنه کنید و حتی میتواند یک حس دردناک را برای انجام ندادن یک کار وصل کنید که ایجاد حس خوب بهترجواب میدهد
    چجوری حس خوب را به کار های کوچک اتصال کنیم؟؟؟؟
    گفتیم که اگر این کار ها انجام بشوند در آینده ما را به موفقیت می رساند پس به آینده می رویم که چه چیزی در وجود انسان هست که میتواند به آینده حرکت کند ؟؟ ذهن انسان هست که بزرگترین قدرتی که خوداوند دراختیار ما گذاشته مغز و سیستم عصبی است که ذهن را خلق میکند و 100 درصد می تواند در اختیار شما باشد و به راحتی می توانددر زمان سفر کند که جواب تصویر سازی ذهنی است،برای ایجاد یک حس خوب و متصل به رفتار ها و این اعمال ساده نیاز هست که احساس خوب آینده را الان تجربه کنیم و لذت ببریم
    مغز شما هیچ فرقی بین تصویری ذهنی و چیزی که توسط چشمتان به عنوان واقعیت می بینید نمی تواند قائل باشد و شما به راحتی می توانید مغزتان (نه ذهنتان) گول بزنید و آن عکس العمل نشان می دهد وآن هورمون های لازم را برای لذت ترشح میکند که با اینکار آن رفتار های ساده تبدیل به عادات لذت بخش می شود که شما را به یک موفقیت حتمی می رساند
    پس نتایج بلند مدت برای انجام یک سری کارهای ساده در زمان حال برای مغز جذاب نیست برای همین اکثرا به دنبال لذت آنی هستیم و برای همین اکثر تریدر ها دنبال سود های یکدفعه ای و بزرگ هستند و حوصله تمرین و ورزش و تغذیه و... را نداریم
    الان باید متوجه شده باشید که وقتی گفته میشه چیزی را که میخواهید باید در لحظه حال تصور کنید این تکنیک یعنی آوردن تصویر از زمان آینده به زمان حال و گول زدن مغز و ایجاد حس خوب یا بد را منگه کردن احساس به رفتار می گویند مثلا اگر میخواهید پولداربشید باید تصور کنید که الان پولدار هستید و....
    وقتی الان تصور کنی که پولداری و از خرج کردنش لذت می بری ،شما حس خوب را ایجاد میکنید و بعد آن حس را منگنه می کنیم به کارهایی که تمایلی به انجامشون نداری که باید انجام بدی تا موفق بشوی
    آموزش فارکس- روانشناسی فردی(اتصال احساسات) - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=dVy-...dex=12&pp=iAQB
    ویرایش توسط hamidrezaa : 07-01-2023 در ساعت 20:45

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 32 مهمان ها)

1. abolfazljafari11

کلمات کلیدی این موضوع