صفحه 184 از 679 نخستنخست ... 84134174182183184185186194234284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,831 به 1,840 از 6787

موضوع: بازی فراوانی

10 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به خدمت بزرگان وامین خان عزیز بازی فراوانی یک اعجاز به نظرم من این بازی رو سه مرتبه انجام دادم یک مرتبه با ریالی که از هزار تومان شروع شد وبا ده میلیارد تموم شد دفعه دوم با یک سنت شروع شد وبا یک میلیارد دلار تموم شد ودفعه سومم رو با یک تفاوت انجام دادم که اون به این شکل بود که نود خونه رو با صد دلار به چهل هزار دلار نوشته بودم .دفعه اول که انجام دادم متوجه شدم احساسم نسبت به پول متفاوت شده و پنج روز بعد از اتمام بازی حقوقم از سه میلیون به چهار ونیم میلیون تبدیل شد ومن واقعا خوشحال شدم .برای دفعه دوم شروع کردم که دلاری بود و روز پنجاه و سه بود که متوجه شدم اجناس چقدر ارزون هستن داشتم توی سایت آمازون میگشتم دنبال یک وسیله منزل که بتونم با تصویر و قیمت برای کیفیت بیشتر برای ذهنم خرید میکردم دیدم یخچال آخرین مدل اونجا نصف پولی هست که میخوام خرج کنم و انگار برق منو گرفت وگفتم چقدر اجناس ارزون هستن بعد تازه یادم افتاد دارم دلاری خرید میکنم اجناس توی ایران خیلی ارزون تر هستن بعد از اتمام بازی دفعه دوم حقوقم اضافه نشد اما ذهنم با رقم های بالا به شدت راحت شده بود و وقتی درباره پول با خانواده و دوستان حرف میزدم بهم میگفتن گنج پیدا کردی ؟؟ .دفعه سوم که با یک روش متفاوت شروع کردم و اینجا بود متوجه شدم چقدر تصویر های ذهنم با کیفیت شده و چقدر باور پذیرتر و واقعی تر شدن این بازی مثل اعتیاد بینظیر هرچه بیشتر جلو میرم بیشتر متوجه میشم چقدر ذهن احساسی عمل میکنه که با یک تصویر انقدر تاثیر بر بیرون حال وهوا شخصیت طرز فکر درباره پول میتونه بگذاره .احساس راحتی با پول ارزون به نظر رسیدن اجناس کم بودن حقوق مردم احساسی بودن ذهن که چقدر از منطق دور وانگار زبان ناخودآگاهی احساس از تاثیرات کوچک این بازی .الان دارم برای دفعه چهارم این بازی رو انجام میدم به همون روش صد دلار به چهل هزار دلار ویک حرکت دیگه اضافه کردم که یه دفتر دویست برگ خریدم و دارم داخلش خط به خط یعنی یکی درمیون نه خط به خط مینویسم من صد دلار رو به چهل هزار دلار در مدت زمان یک سال فارکسی که میشه معادل دویست روز تبدیل میکنم .البه هنوز بعد از نه ماه کار کردن نتونستم صد دلار پس انداز کنم ودوره پرایس رو خریداری کنم اما صد در صد باور دارم میتونم این کار رو انجام بدم .این بازی بینظر هرچی بگم کم گفتم که چه درگاه هایی در ذهن باز میکنه که با پول راحت باشین.ممنون از امین خان بزرگ که این بازی رو به ما معرفی کردن تا آخر عمر مدیون هستیم ببخشین پر حرفی کردم در پناه خرد

2. 10 کاربر برای این پست سودمند از thinker عزیز تشکر کرده اند:

5 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    من الان روز 95 هستم در تلاش قبل تا 37 روز رفتم جلو ولی چون 1 روز فراموش کردم مجددا شروع کردم که خیلی سخت بود.تاثیرات این بازی برای من :

1-نقطه عطف بازی فراوانی، فراموشی یا تنبلی و بی حوصلگی در یک روز و مجبور بودن شروع از نقطه صفر است.بعضی مواقع عواملی مثل عدد ذهنی ، حس جبران یا انتقام از مارکت و ... باعث کال شدن یا از دست دادن بخش زیادی از حساب می شود.
    با اینکه تریدر می داند همه عوامل گفته شده تله های مارکت هستند و هرکدام می توانند باعث ضرر یا کال شدن شوند باز هم این کار ها را انجام می دهیم . دلیل آن امید واهی در تریدر یا ترس از ضرر دادن است.
    حس بسیار بد شروع از نقطه صفر در بازی فراوانی شبیه تجربه از دست دادن پول و شروع مجدد در مارکت است.من به این حس تجربه کال شدن مصنوعی میگم . من این حس بد رو برایخودم پررنگ کردم و این باعث شد از تله های مارکت دوری کنم تا دوباره این حس رو تجربه نکنم.

2-بعد از چند روز که نیاز های اولیه خودم را خریداری کردیم به این نتیجه رسیدم که آنقدر پول نداریم که کالاهای اساسی تر و گران تر بخریم و عملا دیگه خرید با پول کم کار سختی شده بود.از اینجا به بعد بجای اینکه دنبال کالاهایی برای خرید بگردم (گاها نه همیشه) دنبال نفراتی میگشتم که برایشان هدیه بخرم.

3- باوربه اینکه (هیچ وقت موجودی ها برای براورده کردن نیاز ها کافی نیست) یکی از عوامل شکل گری طمع در تریدر است.
    بعد از انجام چند هفته بازی فراوانی خرید سخت می شود چون کم کم به این نتیجه میرسیم اگر دراین کار استمرار داشته باشیم همین پول های کم همه نیاز های ما رو رفع می کنند و نیازی نیست بیخودی خودمون رو در طمع بندازیم و ریسک بیش از حد کنیم.گام های کوچیک همیشگی خودمون رو برمیداریم و شکر می کنیم.

4-حس اینکه همیشه پول هست باعث میشه تمرکزمون از روی پول برداشته بشه و بیشتر روی اجرای دقیق سیستم معاملاتی و پیدا کردن ضعف های روانی خودمون از طریق مارکت باشیم.

بعد از انجام 100 روزه بازی فراوانی میخوام در دوره مدیتیشن تخصصی فراوانی شرکت کنم.

ممنون از امینوی عزیز و سایر دوستان

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از behzaddaghighi عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,404 بار در 1,611 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    تو پست آخرم در این تاپیک گفتم میرم برای یکسال انجام بازی ولی در روز 120 ام کرونا گرفتم و در حدی بود که دو روز اولش رو کامل افتادم
    باید این ماجراجویی از ابتدا شروع بشه
    هفته پیش نقل مکان کردم به سمت شمال و کارهای شخصیم رو انجام دادم و امروز که کارام جمع و جور شد بهترین فرصت برای شروع مجدده بازیه
    اولین روز بازی فراوانیم : شنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
    پ.ن:درسی که از این داستان گرفتم این بود که من تو این چند وقتی که از اومدن کرونا میگذره همیشه رعایت کردم و تا چند وقت پیش خداروشکر هیچ مشکلی برام پیش نیومده بود ولی سر یه بار بی احتیاطی و رفتن پیش شخصی که خودش کرونا گرفته بود (و خوب شده بود به ظاهر ولی ناقل بود) باعث شد منم مبتلا شم
    خب هدفم از این حرف چی بود(درسی که من از این داستان گرفتم این بود) : تو بازار هم همینه 10تا 100تا 1000تا پوزیشن طبق چک لیست میزنی و سود میکنی و فکر میکنی خبریه
    کافیه یه بار یه پوزیشن بدون رعایت چک لیست بزنی اونوقت شاید نتیجه این عدم تعهد و بی احتیاطی و بی نظمی یا هرچی که میخوای اسمش رو بزاری زیاد باب میلت نباشه
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

100jad آواتار ها
    203 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم همه لذت و اهدافی که در بازی هست رو لمس و بدست بیارن
    من 45 روز این بازی رو انجام دادم و دیروز فراموش کردم این بازی انجام بدم و میخوام دوباره از اول شروع کنم و چند تا سوال داشتم
    1: اینکه من میخوام بازی رو شروع کنم دوباره میتونم همون خریدهایی که این 45 روز انجام دادم دوباره عینا همون خرید ها رو داشته باشم یا نه باید خرید های جدیدی داشته باشم و فرق بکنه با اون ها ؟
    2: اینکه من در روزهای که پولم زیاد میشد و نیازی نداشتم مثلا یکدست مبل 160 میلیون تومنی خرید میکردم وتو 4 روز تسویه میکردم یعنی هر رو روز 40 میلیون پرداخت میکردم به مبل فروش ایا این درسته ، یا نه در روز فقط میشه چند تا چیز بخریم که بشه 40 تومن ؟
    kamanche rezajaryan
    ویرایش توسط 100jad : 04-30-2022 در ساعت 15:33

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از 100jad عزیز تشکر کرده اند:

236 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر من نوروزی هستم مدت ۸ ماه در آکادمی و دارم تمرین میکنم و الان در بازی فراوانی ثروت عدد ۱۰۰ روز رو رد کروم لطفا اگه میشه بگید چیکار باید بکنم؟ با سپاس

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Farsood62 عزیز تشکر کرده اند:

2,437 بار در 239 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه دوستان بخیر
    بنده امروز روز 90 رو انجام دادم
    ممنون میشم اگه اون فایل مورد نظر رو در اختیارم قرار بدید
  12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Reza عزیز تشکر کرده اند:

2,437 بار در 239 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farsood62 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من نوروزی هستم مدت ۸ ماه در آکادمی و دارم تمرین میکنم و الان در بازی فراوانی ثروت عدد ۱۰۰ روز رو رد کروم لطفا اگه میشه بگید چیکار باید بکنم؟ با سپاس
    سلام دوست عزیز
    کارتون عالی بوده
    الان ادمین ها این پیامتون رو میخونن و برای شما فایلی ارسال میکنن
    منتظر باشید

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Reza عزیز تشکر کرده اند:

mohammad_RM آواتار ها
    13,026 بار در 911 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت خبیر محمدرضا جان تبریک میگم بابت این 90 روز
    به ادمین داخل تلگرام پیام بدین و بگین این فایل رو در اختیارتون قرار بدن
    و حتما بازی رو ادامه بدین انشاله تا یکسال کامل بشه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Reza نمایش پست ها
    سلام وقت همه دوستان بخیر
    بنده امروز روز 90 رو انجام دادم
    ممنون میشم اگه اون فایل مورد نظر رو در اختیارم قرار بدید
    BELIEVE IT
    ACHIEVE IT

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_RM عزیز تشکر کرده اند:

moreza_fx آواتار ها
    1,938 بار در 786 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 51 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود
    روز چهارم بازی فراوانی
    انجام شد

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از moreza_fx عزیز تشکر کرده اند:

mohammad_RM آواتار ها
    13,026 بار در 911 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 60 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    بله میتونه همون موارد باشه ولی مجدد باید قیمتا رو چک کنید نه رونوشت از قبلی باشه
    میتونید این مورد رو هم انجام بدین مشکلی نداره پرداخت شما برای خرید یک چیزی بوده که رفتین برای خرید و توافق برای پرداخت در 4 روز رو داشتین ( این مورد رو براخودتون خیلی دقیق به واقعیت نزدیک کنید و حتی میتونید تمام بگیرین و یا داخل سایتشون ببینید پرداخت قسطی دارن یا خیر )
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط 100jad نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز
    امیدوارم همه لذت و اهدافی که در بازی هست رو لمس و بدست بیارن
    من 45 روز این بازی رو انجام دادم و دیروز فراموش کردم این بازی انجام بدم و میخوام دوباره از اول شروع کنم و چند تا سوال داشتم
    1: اینکه من میخوام بازی رو شروع کنم دوباره میتونم همون خریدهایی که این 45 روز انجام دادم دوباره عینا همون خرید ها رو داشته باشم یا نه باید خرید های جدیدی داشته باشم و فرق بکنه با اون ها ؟
    2: اینکه من در روزهای که پولم زیاد میشد و نیازی نداشتم مثلا یکدست مبل 160 میلیون تومنی خرید میکردم وتو 4 روز تسویه میکردم یعنی هر رو روز 40 میلیون پرداخت میکردم به مبل فروش ایا این درسته ، یا نه در روز فقط میشه چند تا چیز بخریم که بشه 40 تومن ؟
    kamanche rezajaryan
    DREAM IT
    BELIEVE IT
    ACHIEVE IT

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_RM عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع