صفحه 322 از 441 نخستنخست ... 222272312320321322323324332372422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,211 به 3,220 از 4403

موضوع: بررسی بروکرها

M.T.z آواتار ها
    4,384 بار در 954 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 175 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط soroosham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستان من امروز بروکرهایی که با ایرانی ها کار میکنن و تقریبا از لحاظ رگوله خوب هستن و براساس اسپرد روی یورو دلار روی پلتفرم متا۴ و اکانتهایی که مناسب اسکلپ بودن بررسی کردم.

بروکر ارانته
    بین ۱۱تا۱۶ پوینت

بروکر فیبو
    بین ۰تا ۱۰ پوینت
    ولی روی ۵دقیقه و ۱ دقیقه بین کندلها گپ زیادی هست(شاید من تنظیمات و بلد نیستم و اگر اشتباه میکنم ممنون میشم بگید)

بروکر آمارکتز
    بین ۱۱تا ۱۷ پوینت

بروکر آلپاری
    تقریبا ثابت روی ۱۱پوینت

بهترین اسپرد و فیبو داشت ولی خیلی چارتهای تایم پایینش اذیت کنندست و مثل چارت رنکو بود!
    بعد از اون هم از لحاظ ثبات اسپرد آلپاری.
    ممنون میشم دوستانی که بررسی کردن یا حساب ریل دارن روی بروکرهایی که با ایرانی ها کار میکنن، بگن کدوم بروکر اسپرد پایینی داره؟
    سلام سروش جان.
    داغ دلم رو تازه کردی با اوردن اسم ارانته...
    این ارانته رو من خیلی دوس داشتم حساب باز کنم ولی متاسفانه با غیر ایرانی ها کار نمیکنه.
    ولی خودم که ریل امارکتس رو دارم و روش ترید زدم خوب بود انصافاالبته ماله من حساب ecn اسلامی بود که سواپ نمیخورد روش.و اسپردش هم طبق همین چیزی که گفتیه.
    ولی بروکر وینزور هم میگن که اسپرد پایینی داره.
    سعید شکوری هم که یک تریدر و یوتیوبر هست همیشه با همین کار میکنه و راضی هست ازش

االبته فکر کنم امارکتس اسپردش روی متا5 کم تره تا اون جایی که یادمه
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

keivanfx آواتار ها
    205 بار در 57 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت به خیر
    لطفا راهنمایی بفرمایید برای دانلود چارت eurusd در تایم فریم یک دقیقه و پنج دقیقه برای مدت یک سال از چه طریقی میشه اقدام کرد
    مثلا از سال ۲۰۲۲ تا الان

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از keivanfx عزیز تشکر کرده اند:

77 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط keivanfx نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت به خیر
    لطفا راهنمایی بفرمایید برای دانلود چارت eurusd در تایم فریم یک دقیقه و پنج دقیقه برای مدت یک سال از چه طریقی میشه اقدام کرد
    مثلا از سال ۲۰۲۲ تا الان
    سلام شما دوتا کار میتونید بکنید:
    1 درتنظیمات متاتریدر تعداد نمایش کندلهاراتوتنظیمات رو حالت بینهایت یا ماکزیمم بذارید بعد برید درگذشته بازار بذارید چارت تا اونزمان لودبشه بعدش شما بسورت افلاین اون چارت رو خواهید داشت
    2اگرمیخواین بصورت فایل باشه ودقیقا عین بازار دراون لحظه قیمت حرکت کنه وحتی بتونید روش ترید بزنید!پلتفرم نینجا تریدر رو باید نصب کنید وبعد چارت مورد نظر رو دانلود کنید
    موفق باشید

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از blacktiger عزیز تشکر کرده اند:

gerami_sh آواتار ها
    540 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان کسی با بروکر bing x کار کرده؟ ایا برای ایرانی ها احراز هویت خوبه یا نباید انجام داد؟من با تریدینگ ویو کار میکنم و به این بروکر وصل میشه برای همین میخاستم باهاش کار کنم ولی هیچ شناختی ازش ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید @oveys @Ghaffar @Ahmad_Ameri
    ویرایش توسط gerami_sh : 03-01-2023 در ساعت 08:45

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی با بروکر bing x کار کرده؟ ایا برای ایرانی ها احراز هویت خوبه یا نباید انجام داد؟من با تریدینگ ویو کار میکنم و به این بروکر وصل میشه برای همین میخاستم باهاش کار کنم ولی هیچ شناختی ازش ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید @oveys @Ghaffar @Ahmad_Ameri
    درود به شما سرکار خانم gerami_sh، امیدوارم حالتون عالی باشه، BingX در واقع یه صرافی ارز دیجیتال هستش که جزء صرافی های خوبی محسوب میشه که با ایرانی ها کار میکنه، دفترشون در سنگاپور هست و حجم معاملات روزانه تقریبا 31,000 بیت کوین رو دارن، صرافی های بهتر از BingX که با ایرانی ها کار میکنن فقط Kucoin و coinex هستن، در این تاپیک بحث و گفتگو بیشتر در حوزه بروکر های فارکس هستش تا صرافی ارز دیجیتال، خیلی کمتر پیش اومده که عزیزان در رابطه با صرافی های ارز دیجیتال هم صحبت کنن، اما به لطف شما، امروز این فرصت پیش اومد تا در این باره هم صحبت کنیم، اگر سوال دیگه ای بود، تگ بفرمایید، در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید.
    ویرایش توسط Peace : 03-01-2023 در ساعت 09:19

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    دوستان من امروز بروکرهایی که با ایرانی ها کار میکنن و تقریبا از لحاظ رگوله خوب هستن و براساس اسپرد روی یورو دلار روی پلتفرم متا۴ و اکانتهایی که مناسب اسکلپ بودن بررسی کردم.

بروکر ارانته
    بین ۱۱تا۱۶ پوینت

بروکر فیبو
    بین ۰تا ۱۰ پوینت
    ولی روی ۵دقیقه و ۱ دقیقه بین کندلها گپ زیادی هست(شاید من تنظیمات و بلد نیستم و اگر اشتباه میکنم ممنون میشم بگید)

بروکر آمارکتز
    بین ۱۱تا ۱۷ پوینت

بروکر آلپاری
    تقریبا ثابت روی ۱۱پوینت

بهترین اسپرد و فیبو داشت ولی خیلی چارتهای تایم پایینش اذیت کنندست و مثل چارت رنکو بود!
    بعد از اون هم از لحاظ ثبات اسپرد آلپاری.
    ممنون میشم دوستانی که بررسی کردن یا حساب ریل دارن روی بروکرهایی که با ایرانی ها کار میکنن، بگن کدوم بروکر اسپرد پایینی داره؟
    سلام سروش جان
    با توجه به تجربه ی من روی روبو و ارنته و امارکتس و الپاری و یواس جی و های سی ام و فیبو
    بهترین بروکر از لحاظ اسپرد و اسکلپ
    1. روبو سی تریدر ای سی ان. اسپرد 1 پوینت. کمیسیون 4.2. واریزی فک میکنم بشه زیر 100 تا هم زد.لورج 300
    2. ارانته سی تریدر تیلور مید. اسپرد 2 پوینت. کمیسیون 3. واریزی 15000. لورج 500
    3. الپاری متا4 پرو ای سی ان. اسپرد 2 پوینت. کمیسیون 3.2. واریزی 500.لورج 500
    4. ارانته سی تریدر وی ای پی. اسپرد 4 پوینت. کمیسیون 3. واریزی 5000. لورج 500

دوستان دیگه اگر اشتباهی می بینن تو این امار و رده بندی، اعلام کنن ممنون میشم.
    مرنج و مرنجان

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

gerami_sh آواتار ها
    540 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از پاسخگوییتون. من فعلا امکان ترید در کریپتو دارم فقط و هنوز اقدامی برای ورود به فارکس نکردم.چون پلتفرم معاملاتیم تریدینگ ویو هست و به bingx وصل میشه حساب باز کردم ولی نمیدونم احراز هویت کنم یا ن .و اینکه حتما باید با فیلترشکن وصل بشم و اگه بدونن ایرانه حسابم بسته میشه؟
    من تو کوکوین حساب دارم ولی به تریدینگ ویو وصل نمیشه متاسفانه

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

ibrahim آواتار ها
    85 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، این شرط آخری که گذاشتید خیلی قضیه رو سخت کرد، به علت اینکه همه بروکرهایه رگوله شده و معتبر، بسیار روی مسئله مالیات حساس هستن، اصلا چیزی که باعث میشه یه بروکر امتیاز اعتماد بیشتری نسبت به بقیه بروکرها کسب کنه همین داشتن چندتا رگولیشن از کشور های مختلف هست، یه بروکر مثل تریدرزوی که هیچ رگولیشنی نداره اما در عین حال مشتری از آمریکا و اروپا داره (برای دور زدن همین مسئله مالیاتی)، با یه بروکری مثل Saxo که از شما کلیرنس میگیره موقع افتتاح حساب، فرقشون دقیقا در همین مسئله رگولیشن هست، امتیاز اعتماد Saxo واقعا بدون اغماض 100 هست، اما فرق Saxo و تریدرزوی در بحث رگولیشن ها فقط این هست که Saxo حداقل سه تا رگولیشن درجه 1 داره، اما تریدرز وی حتی یه دونه رگولیشن درجه 3 هم نداره! اما از اونطرف Saxo بسیار دقیق و موشکافانه حساب رو بررسی میکنه، من جمله مسائل مالیاتی، اما تریدرز وی به هیچ وجه به مسائل مالیاتی اهمیت نمیده، اینه که ریسک کار در یه بروکر رو بالا میبره، در بروکر های سطح اول دنیا، پول شما و برداشت ها تضمین شده هستن، اما بروکر های دیگه ممکنه مشکل باشه، دقیقا جناب امینو هم در همین بروکر روبو بود که یه مبلغ زیادی رو برداشت زدن، اما حتی یه سنت هم پرداخت نکردن!
    اگر واقعا قصد فرار از مسائل مالیاتی رو دارید، باید کشور اقامتتون رو عوض کنید، یه جایی که مالیاتی وجود نداره، برای شما که فرانسه هستید و فرض رو به این میگیرم که به زبان فرانسوی هم اشراف دارید، موناکو میتونه جایه خوبی باشه، اما گرفتن اقامت موناکو، یه سرمایه تقریبا 1 میلیون دلاری میخواد، اما از اونطرف معاف از مالیات capital gain tax هستید، کشور های دیگه ای هم هستن، اما موناکو، امارات، مالتا و سویس، کشوری هایی هستن که از نظر کیفیت زندگی در دنیا بهترین هستن، حالا در مورد مسائل مالیاتی میتونید پست های قبلی بنده رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، در مورد فهرست بروکر ها، اسم ده تا بروکر رو میارم، اما با ذکر این موضوع که، همه این بروکرها اتفاقا به مسائل مالیاتی اهمیت میدن و دلیل اصلیش هم، همین داشتن رگوله های متخلف درجه 1 از کشور های متخلف هست که باعث بالا رفتن اعتبار و امتیاز اعتمادشون میشه، پیش تر، سعی کردم مبثوت توضیح بدم.
    فهرست بروکر های اول دنیا:
    1: Saxo bank
    2: IG
    3: CMC market
    4: Forex.com
    5: interactive brokers
    6: city index
    7: Oanda
    8: etoro
    9: Swissquote
    10: FXCM
    خیلی بروکر هایه دیگه هم هستن تقریبا همه هم سطح هم هستن با امتیاز اعتماد های بالایه 90 (یعنی داشتن حداقل دوتا رگولیشن درجه 1)، مثل AVAtrader, XM, Dukascopy, pepperstone و خیلی بروکر هایه دیگه، یه توضیح هم در مورد رگولیشن درجه 1 بهتون بدم که جایه سوال باقی نمونه واستون، رگولیشن درجه 1 میشه، رگولیشن هایی که از کشور های اروپایی مثل، آلمان، سویس، انگلستان، یا کشور های کانادا، استرالیا، در آسیا، ژاپن، خلاصه کشور های توسعه یافته و پیشرو دنیا، مجوز های کار رو کسب کنن، مثلا بروکر Saxo، از استرالیا، ژاپن، سنگاپور و سویس رگوله داره، برای بروکر های دیگه، داشتن حتی یکی از این رگوله ها میتونه بسیار سخت و پر هزینه باشه، به این راحتی ها بروکر ها نمیتونن رگوله های درجه 1 رو اخذ کنن، امیدوارم تونسته باشم پاسخ جامعی به سوال حضرتعالی داده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    برای عزیزانی که خارج از ایران هستند fpmarkets fusionmarkets بروکرهای خوب آسترالیایی را هم سرچ کنند
    هر S/L با صدای بلند فریاد میزند «تو هرگز کال نخواهی شد»

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از ibrahim عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami_sh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگوییتون. من فعلا امکان ترید در کریپتو دارم فقط و هنوز اقدامی برای ورود به فارکس نکردم.چون پلتفرم معاملاتیم تریدینگ ویو هست و به bingx وصل میشه حساب باز کردم ولی نمیدونم احراز هویت کنم یا ن .و اینکه حتما باید با فیلترشکن وصل بشم و اگه بدونن ایرانه حسابم بسته میشه؟
    من تو کوکوین حساب دارم ولی به تریدینگ ویو وصل نمیشه متاسفانه
    درود دوباره خدمت شما، خیالتون راحت باشه، مشکلی پیش نخواهد اومد، صرافی BingX به صورت رسمی با ایرانی ها کار میکنه و میتونید احراز هویتتون رو انجام بدید، در مورد اینکه آیا با فیلترشکن وارد بشید یا نه، اگر سایتشون فیلتر بود باید با فیلترشکن وارد بشید، اما اگر بدونن که ایرانی هستید، مشکلی پیش نخواهد اومد، اگر میخوایید جایه هیچ شبهه باقی نمونه، میتونید به پشتیبانی صرافی پیام بدید تا مطمئن بشید، اما من از چندتا وب سایت که چک کردم، همکاری BingX با ایرانی ها رو تایید کرده بودن، سلامت و شاد باشید.

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1173 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    برای عزیزانی که خارج از ایران هستند fpmarkets fusionmarkets بروکرهای خوب آسترالیایی را هم سرچ کنند
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر FPmarkets نسبت به fusion markets بروکر بهتر و شناخته شده تری محسوب میشه، در مورد بروکر FPmarkets، بروکر نسبتا خوبی محسوب میشه (در سطح جهانی البته) امتیاز اعتمادشون به 90 نمیرسه اما، با امتیاز اعتماد 86 همچنان قابل قبول محسوب میشه، تمام اون بروکرهایی که اسمشون رو در پستی که حضرتعالی ریپلای کردید آوردم، بروکرهای بهتری محسوب میشن، نسبت به FPmarkets، حالا خود FPmarkets بروکر بهتری محسوب میشه نسبت به Fusion markets، بروکر FPmarkets فقط رگوله درجه 1 استرالیا رو داره و دوتا رگوله درجه 2 از کشور های دیگه، برای اشخاصی که اقامت خارج از ایران رو دارن، حداقل ده تا بروکر بهتر وجود داره، اما همچنان برای ما ایرانی ها، هر دو این بروکرها بروکرهایه خوبی محسوب میشن، اما متاسفانه توفیق همکاری با ایرانی ها رو به دلیل رگوله های مختلف ندارن، امیدوارم تونسته باشم بررسی جامعی داشته باشم، سلامت و شاد باشید.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع