صفحه 451 از 555 نخستنخست ... 351401441449450451452453461501551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,501 به 4,510 از 5546

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mari6 آواتار ها
    730 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه

یک سوال داشتم از خانم های آکادمی که میخوام واقعا صادقانه جواب بدین و این رو بست میدم به یه مبحث بزرگ روانشناسی

_ زمانی که شما عزیزان اس ال میخورین ؛ آیا حس شکست و افسردگی و حس انتقام در شما فوران میکنید یا نه؟
    یکم فکر کنید و بعد جواب بدین چون میخوام با یک بحث علمی و ریشه ای از تفاوت ژن های مردانه و زنانه در زمان قدیم پیوست بزنم به زمان حال در سال ۲۰۲۳
    و اینکه چرا استاد در رادیوتیوب ها با روانشناسی زنان زیاد کار نمیکند ولی مردان رو میزاره جلوش نصحیت میکند و پوستشونو میکنه
    انشالله شرکت کنن اکثریت سرکار خانوم ها

مطمئنم موفق هستید
    سلام عرفان عزیز اگه بهت کمک میکنه جواب من باید بگم که اوایل حس انتقام نه اما حس غم و ناراحتی داشتم، و با ضررهام همش حس خستگی و درموندگی داشتم و "کاملا صادقانه میگم" اما الان اصلا حس غم ندارم و فقط با خوردن اس ال هام پوزیشن ضررده رو بررسی میکنم و کلا دیگه غم و اندوهی در کار نیست، به خودم فرصت دادم و قبول کردم که این مسیر تو بلند مدت جوابه نه کوتاه مدت که البته نه فقط شغل تریدری هر شغل دیگه ای هم همینه، پس توقع بیجا از خودم ندارم

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

beirami آواتار ها
    736 بار در 112 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر دوستان

فقط* خواستم بگم به جای تکرار کردن اشتباهات قبلی سعی کنید دیدگاه جدیدی از دوره و مخصوصا دوره پرایس استاد و منطقه اول همیلتون بگیرید

من بعد ۲ سال کار روی مناطق اول همیلتون و رسیدن به نکات ریز و درشت آن و بستن چک لیست مکتوب برای آن ؛ فهمیدم ۳ الی ۵ درصد تریدرهای موفق مناطقی رو میگیرن که ...... (شرمنده نمیتونم بگم)
    فقط میتونم بگم دیدگاهتونو عوض کنید رو دوره اگر نتیجه نمیگیرید و به یه شکل دیگه تمرین کنید و ببینید
    تا چند هفته پیش به وین ریت ۱۰۰ اعتقادی نداشتم ولی خدارو هزاران مرتبه شکر که میتونه صورت دیگر آن ناخودآگاه باشه ؛ وین ریت ۱۰۰ درصد برای من نمایان شد در عین تعجب
    انشالله در نزدیک ترین زمان برداشت های اکانت های پراپم رو قرار میدم

تلاش کنید تا در نهایت طلاش کنید
    هدفمند کار کنید و سعی کنید جزو ۹۵ درصد نباشید ؛ این مارکت برای افراد زرنگ هست و این برام ثابت شده ؛ ممکنه به مشام بعضی دوستان خوش نیاد ولی متاسفانه یا خوشبختانه ساختار این مارکت هست
    امیدوارم راه روشنایی براتون نورانی بشه
    در بهترین زمان خودش ؛ استیمنت هم قرار میدم چه ریل چه دمو _ اندکی فقط صبر

خیلی ممنونم از وجودتون استاد امینو (اولین چرخه ها اصلی ترین و مطمئن ترین چرخه ها ) @amino
    پ.ن : ریسک به ریوارد ۱ به ۵ تا ۲۰ رو هم در زمان خودش که برسه نشون میدم که بدونید کاش میتوانستید از امینو استفاده کنید ؛ این نور روشنایی که برای تریدهای ایرانی آفریده شد ولی قدر ندونستند

درود بر شما عرفان عزیز

چرا نوشتید که ایرانیان قدر استاد رو ندونستند؟

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از beirami عزیز تشکر کرده اند:

amirahmdyi آواتار ها
    490 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک مشکل خوردم اگه تجریه ای دارید راهنماییم کنید
    من چندین بار در دمو مثلا دوماه یا بیشتر اصولی اکانت رو رشد دادم اما در یک ترید کل سود برگشته یا نصف اکانت از دست رفته با وین ریت 75

بعد از اون اومدم خودم رو متهد کردم به استاپ و اتفاقی که افتاد این بود که بالانس افزایش پیدا نکرد و بین یک رنج بالا پایین میشد و وین ریت هم اومد 55 درصد

دوباره به روش اول ترید زدم باز وین ریت اومد 75_80 اما باز در یک ترید نصف بالانس از دست رفت

میدونمم اگه به این روش ادامه بدم این چرخه تکرار میشه سوال اینه باید چیکار کنم؟؟
    سیستم و چک لیست رو عوض کنم؟؟
    استاپ رو بررسی کنم؟؟(یک مشکلم اینه که اگه استاپ رو بخوام تغیر بدم ریسک به ریوارد خیلی کمتر از 1 به1 میشه حتی)

چون دوماه هم تونستم به استاپ متهد باشم و مشکلی که گفتم پیش اومد فک نکنم این مشکل روانشناسی باشه این رو گفتم چون بعضی دوستان همه چیو ربط میدن به روانشناسی اما اگه بنظتون هست بهم بگین کجا مشکل داره

ممنون میشم راهنماییم کنید @amino
    سلام و درود ، پاسخ خیلی سادست ، ( البته اگر چک لیست و دلایل ورود به پوزیشن کاملا صحیح و اصولی باشه)
    1- محل قرار دادن حد ضررتون رو بررسی کنید، چون حد ضرر باید با توجه به چک لیست گذاشته بشه (چون با حد ضرر شما کاهش چشمگیر وینریت داری پس یعنی میاد حد ضررو میزنه و بعدش در اکثر موارد حد سود تاچ میشه) و یا اگه حد ضرر قرار نمیدید، قبل از ورودتون ، منطقه و شرایط خروج تعیین کنید
    2-شما مدیریت سرمایه رو رعایت نمیکنید (یک ضرر کل سودهارو از بین میبره)
    اوقات به کام
    ویرایش توسط amirahmdyi : 08-15-2023 در ساعت 11:47
    عظمت باید در نگاه تو باشد ، نه در چیزی که به آن مینگری

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از amirahmdyi عزیز تشکر کرده اند:

ehsan1hzq آواتار ها
    2,693 بار در 648 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3368 نمایش پست ها
    باسلام دوستان.خواهشا کمک کنید
    .
    من دارم حساب ریل رو کار میکنم.از سال ۹۸دارم آموزش میبینم.دو تا حساب ریل رو کال کردم فقط و فقط به خاطر روانشناسی .الآنم حساب ۱۵۰۰ تایی شده ۵۰۰.من از ۱۵۰۰ به ۱۸۰۰رسیدم با مدیریت سرمایه ۳درصد.ببینید دوستان پوزیشن های من بیشترش حدود ۲۰ تا ۴۰ پیپ تو سود می*ره.خب به دلیل مدیریت سرمایه ۳درصد حدود ۳۰دلار یا ۴۰دلار میشه.حدود ۱دهم پوزیشن میزدم.اما چندتا پوزیشن که باهم تو یک روز رفت تو ضرر و اعصاب منو بهم ریخت کاراشتباه رو انجام دادم و تلافی کردم.نتیجش این شد بالانس رسید به ۷۰۰تا. باز با مدیریت سرمایه ۳درصد شروع کردم ۴ روز هر روز 30پیپ می*گرفتم. میشد حدود ۲۰دلار.۷۰۰تا شد ۷۸۰تا.اما امروز باز ۲تا پوزیشن باهم رفت تو ضرر خواستم تلافی کنم بالانس رسید به 5۰۰تا.

حالم خیلی بده.میدونید چرا.چون من میتونم از بازار سود بگیرم اونم ۳۰پیپ و۴۰پیپ.اما باحجم کم.
    اما میخام جبران کنم حجم بالا میزنم و حساب می*ره پایین تر.
    اگه اون پوزیشن های قبلی رو یک لات میزدم الان بالانسم حدود ۴۰۰۰تا بود.چکار کنم واقعا.من که میتونم حدود ۳۰پیپ تو هر معامله ای که می*ره تو سود بگیرم .چرا اینجوری میشه.
    به نظرتون من روی یک لات بزنم؟؟یا همون ۱دهم و ۲دهم.
    خواهشاً هرکی می*تونه تجربه داره جواب بده.موندم واقعا
    اگه آقای امینو این پیامو میبینن همچنین دوستان با تجربه خواهشاً بگید چکار کنم.
    #amino
    سلام وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه.
    یک راه بسیار ساده وجود داره به شرطی که انجامش بدین اون هم اینکه روزی 1 ترید بزنین و بعد سیستم رو خاموش کنین حالا اون 1 معامله چه سود بشه چه ضرر. برای اینکه پایبند باشید و بیشتر از یک معامله نزنید میتونید برای خودتون یک تنبیه سخت در نظر بگیرین مثلا 1 هفته محروم شدن از ترید. اگه به این تنبیه هم پایبند نبودین اون موقع کلا حساب رو بزارین کنار و آموزش ببینید کامل. چون پایبندی اصلی ترین ویژگی یک تریدر حرفه ایه.
    "کسی که در زندگی اش چرایی برای انجام دادن دارد، میتواند از پس هر چگونگی بربیاید" نیچه

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از ehsan1hzq عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    https://www.youtube.com/watch?v=_8CwmYNIZZ8&t=2853s

ارادت

یک ویدیو فوق العاده از مارک داگلاس که این قسمت چهارم هستش

به دوستان پیشنهاد میکنم حتما تماشا کنند

بینهایت ارزشمند هستش
    https://www.youtube.com/watch?v=_8CwmYNIZZ8&t=2853s
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

27 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_a نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کتاب دعوت به تمرین ذن رو تهیه کردم تقریبا نصف کتاب رو مطالعه کردم و احساس میکنم کتاب خیلی پیچیده صحبت میکنه چون از مطالعه درکی که باعث تفکر بشه در من ایجاد نشده
    نمیدونم این بخاطر کلمات جدیدی هست که گفته شده یا بخاطر اینکه نمیدونم دقیقا دارم چی از این کتاب یاد میگیرم!
    این کتاب داره چه مفهومی رو میگه میشه ی کم توضیح بدین ؟ همون مفهوم ساده نیروی حال نیست !
    کلا از مطالعه این کتاب لذت نمیبرم چون هیچی یاد نمیگیرم
    ​سلام به نظرم ابتدا کتاب ذن چیست رو تهیه کن

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از abbas133 عزیز تشکر کرده اند:

186 بار در 60 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی دوستان به خیر.
    من دوردوم فایلهای دوره پرایس اکشن هستم الان به تاپیک ترید رسیدم ولی احساس میکنم هیچی نمیدونم یه کم گیج و مستاصلم نمیدونم دوباره از اول شروع کنم فایلها رو با دقت و تمرین بیشتر یا دور دومم رو تموم کنم و دور سوم رو با دقت بیشترانجام بدم تعداد فایلها خیلی زیاده و منم چون شاغلم روزانه بیشتر از دو ساعت نمیتونم روشون کار کنم احساس میکنم اونطور که باید خوب پیش نمیرم.دوستان اگه کسی تجربه مشابهی داره یا نظری که کمکم کنه ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ناامیدم

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mojganalipoor عزیز تشکر کرده اند:

1,256 بار در 219 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojganalipoor نمایش پست ها
    سلام وقت همگی دوستان به خیر.
    من دوردوم فایلهای دوره پرایس اکشن هستم الان به تاپیک ترید رسیدم ولی احساس میکنم هیچی نمیدونم یه کم گیج و مستاصلم نمیدونم دوباره از اول شروع کنم فایلها رو با دقت و تمرین بیشتر یا دور دومم رو تموم کنم و دور سوم رو با دقت بیشترانجام بدم تعداد فایلها خیلی زیاده و منم چون شاغلم روزانه بیشتر از دو ساعت نمیتونم روشون کار کنم احساس میکنم اونطور که باید خوب پیش نمیرم.دوستان اگه کسی تجربه مشابهی داره یا نظری که کمکم کنه ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی ناامیدم
    سلام دوست عزیزم.دور دوم هستید خودتون رو با هیچ کسی مقایسه نکنید طبق نقشه راه حرکت کنید بیاید دور سوم و دور سوم رو با دقت بیشتر همون*طور که استاد تو نقشه راه گفتن ببینید و تمریناتش رو انجام بدید بله خیلی از ماها هم این احساس بهمون دست داده که هیچی نمی*دونیم و این تا ی حدی می*تونه خوب باشه البته نباید توانایی های خودتون رو دست کم بگیرید یادتون باشه در بزرگترین بازار دنیا می*خواید فعالیت کنید پس آهسته و پیوسته پیش برید برنامه بلند مدت برای خودتون بچینید اگه بهتون بگم ی برنامه یک ساله برای خودتون بچینید و بی انگیزه هم نشید بعدش میتونید با رعایت موارد موارد گفته شده در دوره به سود مستمر برسید دیگه عجله نمیکنید اگه ی فرد ۶۰ ساله باشیم و ۲ سال آموزش اصولی و هدفمند ببینیم تازه شده ۶۲ سالمون بهترین ها می*تونه برامون اتفاق بیفته. مقالات وبسایت و فایل های روانشناسی استاد رو تو یوتیوب ببینید.آدم وقتی ناامید میشه که فکر می*کنه دیگه آخر خطه تمام سعیش رو کرده و الان دیگه ناامیده.بعد از اینکه فایل های آموزشی رو هر بار ۴۰ بار دیدید و روی مطالب مسلط شدید متوجه میشوید که ارزشش رو داشت ساده هست ولی آسون نیست.اصلا ناامید نشید این ی احساس طبیعی هست که گهگاهی به سمت آدم میاد ولی افرادی که ادامه دادند و دست نکشیدند بالاخره موفق شدند.پیروز باشید

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

mari6 آواتار ها
    730 بار در 173 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر دوستان

فقط* خواستم بگم به جای تکرار کردن اشتباهات قبلی سعی کنید دیدگاه جدیدی از دوره و مخصوصا دوره پرایس استاد و منطقه اول همیلتون بگیرید

من بعد ۲ سال کار روی مناطق اول همیلتون و رسیدن به نکات ریز و درشت آن و بستن چک لیست مکتوب برای آن ؛ فهمیدم ۳ الی ۵ درصد تریدرهای موفق مناطقی رو میگیرن که ...... (شرمنده نمیتونم بگم)
    فقط میتونم بگم دیدگاهتونو عوض کنید رو دوره اگر نتیجه نمیگیرید و به یه شکل دیگه تمرین کنید و ببینید
    تا چند هفته پیش به وین ریت ۱۰۰ اعتقادی نداشتم ولی خدارو هزاران مرتبه شکر که میتونه صورت دیگر آن ناخودآگاه باشه ؛ وین ریت ۱۰۰ درصد برای من نمایان شد در عین تعجب
    انشالله در نزدیک ترین زمان برداشت های اکانت های پراپم رو قرار میدم

تلاش کنید تا در نهایت طلاش کنید
    هدفمند کار کنید و سعی کنید جزو ۹۵ درصد نباشید ؛ این مارکت برای افراد زرنگ هست و این برام ثابت شده ؛ ممکنه به مشام بعضی دوستان خوش نیاد ولی متاسفانه یا خوشبختانه ساختار این مارکت هست
    امیدوارم راه روشنایی براتون نورانی بشه
    در بهترین زمان خودش ؛ استیمنت هم قرار میدم چه ریل چه دمو _ اندکی فقط صبر

خیلی ممنونم از وجودتون استاد امینو (اولین چرخه ها اصلی ترین و مطمئن ترین چرخه ها ) @amino
    پ.ن : ریسک به ریوارد ۱ به ۵ تا ۲۰ رو هم در زمان خودش که برسه نشون میدم که بدونید کاش میتوانستید از امینو استفاده کنید ؛ این نور روشنایی که برای تریدهای ایرانی آفریده شد ولی قدر ندونستند

سلام عرفان عزیز بهت تبریک میگم برای رسیدن به این مرحله از تریدری، مسلما زمان طولانی تلاش کردی و این اندازه اطمینان از سیستمت یعنی تا کمتر از یکی دو ماه آینده (حداقل از دمو) واسه ما یه استیتمنت همراه با توضیحات سبک تریدها و چک لیست معاملاتی خبر میاره؟؟

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از mari6 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 914 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    دور چهارم(دور سوم تمرین)فایل 49
    سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم.
    با توجه به موقعیتی که دارم ، خواهش دارم، عزیزانی که از این موقعیت عبور کردند،راهنمایی بگیرم.
    هیچ دوست خاصی رو منشن نکردم،چراکه همه شمایی که این پست رو میخونید دوست من هستید،لطفا با انتقال تجربنتون من رو خوشحال کنید.
    حدود 8 ماهی هست که از زمان حضورم در آکادمی میگذره،وهیچ آموزشی رو تا بحال مثل اینجا تجربه نکردم،و از اینکه نسبت به قبلا اینهمه پیشرفت داشتم، خداروشاکرم و از استاد امینو خیلی خیلی ممنونم تا همینجا هم حق استادی به گردن بنده دارن.
    فکر میکنم حدود 1ماه دیگه و با تموم شدن دور چهارم نقشه راه،موقعیت مناسبی برای ورود به معاملات دمو جهت رفع اشکال و آشنایی با مراحل ابتدایی لایو بازار باشه.از موقعیتی که دارم راضی هستم ، و فکر میکنم که تمارین در گذشته بازار رو بخوبی انجام میدم و مسئله*ای از بابت تمارین گفته شده در طول دوره رو ندارم.
    در طول مسیری که از روز اول واسه خودم تعریف کردم،با خودم شرط کردم که برعکس گذشته که {همش به فکر تهش بودم،به فکر نتیجه بودم،کمال گرا بودم،} بیام و به فکر حال باشم،یعنی بیام و در همون تمرین ، در همون موقعیت،بهترین خودم باشم و هیچ نگرانی بابت آینده نداشته باشم و خداروشکر خیلی خوب هم جواب داده تا الان.
    حالا از شما دوستان خواهش دارم ، شما که این مسیر و موقعیت من رو پشت سر گذاشتین ، چه پیشنهادی برای بهتر و قوی تر حرکت کردن من دارین.چون میدونم که این تجربه لایو خیلی متفاوت تر از گذشته بازار هست،و من در حال حاضر هیچگونه زمینه*ای از بابت ترید و لایو و... نداشتم تا الان و اصلا دوست ندارم تجربه رو تجربه کنم (تا اونجا که بتونم البته و آمادگی دریافت داشته باشم).دوست دارم که فرمایشات شما عزیزان رو تصویر سازی کنم برای آمادگی حداکثری در آینده نزدیک.
    با تشکر از همه کسانی که چراغ انجمن رو روشن نگه داشتن.♥
    سپاس.
    ویرایش توسط shahab0905 : 08-17-2023 در ساعت 14:21
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 66 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 66 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع