صفحه 259 از 555 نخستنخست ... 159209249257258259260261269309359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,581 به 2,590 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mehrsa آواتار ها
    2,167 بار در 466 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سلام روز بخیر
    در یکی از وبینار ها استاد صحبت میکنند: که اتفاقات نه خوب نه بد..**ماهستیم که لیبل به این ها می*زنیم.
    فرض بفرمایید یک اتفاق به وجود اومده و ما لیبل بد رو بهش زدیم.
    چطور میشه این احساس بد رو از این اتفاق جدا کرد..؟!
    سلام روزتون بخیر
    لیبل بد بهش نزنین چون واقعا هیچ چیز بدی وجود نداره فقط هر وقت هر چیزی از تعادلش خارج میشه در جهت عکس اتفاقاتی میفته ، این نوع فکر رو باید انقد تمرین کنید در زندگی که بهش عادت کنید طبق معمول ساده است ولی اسون نیس،ذهن انسان قابلیت اینو داره که در هر اتفاقی اونجور که دوست داره فکر کنه مثلا برای قطعی اینترنت ،من با خودم فکر میکردم که یک سری سرزدن های بیخودی به موبایل داشتم که این اتفاق باعث شد دیگه این کارو انجام ندم (البته اولش واقعا اذیت شدم)و فکر میکنم میشه هر کسی با توجه به شرایطش اونجوری که دوست داره فکرکنه ،پس چه بهتر که فکری رو داشته باشه که به دردش بخوره،خود من درباره مسائلی که جز ترسهای زندگی ام هستن خیلی سخت میتونم درست فکر کنم ولی معمولا اتفاقات روزانه ای که خارج از برنامه میفته رو میتونم بپذیرم.در کل حرف زدن در مورد اینجور چیزا اسونه و توشرایطش رفتار درست واقعا سخته ...
    اما من مهمترین چیزی که از حرفهای استاد برای کنترل خودمون فهمیدم اینه که روی خودمون روی همه لحظاتمون دقیق شیم ایشون اولین وبینار گفتن یه دفتر بردارید و همه کارهاتون رو یادداشت کنید کجاها کنترل فکرتون از دستتون میره کجاها اسیب پذیرتر هستین و به راحتی راه اشتباه رو میرین مثل یه دانشمند یه تحقیق درباره خودتون راه بندازین تا بتونین ویروس های خودتون رو شناسایی کنید وقتی شناسایی میشه انگار مغزتون کد گذاری میکنه و دفعه بعد راحتتر باهاش مقابله میکنید.
    مدیتیشن ورزش و یا هر چیزی که باعث میشه لحظاتی با خودتون تنها باشین مثل خاک حاصلخیزی میمونه که درخت وجودتون رو سر پا نگه میداره و همه اینا کنار هم باعث کنترل ذهن که سخت ترین کار دنیاست میشه ودر نهایت کنترل ذهن باعث کنترل احساس میشه.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط mehrsa : 11-01-2022 در ساعت 18:38
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

858 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    بله همین کتاب هست
    چند قسمتی از کتاب رو براتون می*زارم
    فایل پیوست 408656 فایل پیوست 408657
    فایل پیوست 408658فایل پیوست 408659
    فایل پیوست 408660
    در مورد بیدار شدن هم قسمتی که استاد در مورد عادت حرف زده بودن رو پیداش نکردم تو این فیلم دقیقه یک و چهارده به بعد در مورد انجام کار ها صحبت میکنند
    https://uupload.ir/view/inshot_20220...2259_8ao0.mp4/
    درود مجدد
    شبتون بخیر باشه
    به پیشنهاد شما کتاب رو تهیه کردم و مطالعه میکنم صحفه 50 هستم و خیلی از جواب هام رو گرفتم همچنین خیلی سئوال برام پیش اومده
    اول خیلی ممنونم که باعث شدید من به این کتاب فوق العاده جذب بشم
    دوم اینکه میخاستم بدونم از کجا بفهمم که درک من از صحبت های کتاب درسته ؟ در همه صحفه های ی چیز ساده ذکر شده بود مشاهده ذهن و احساسات . این جمله خیلی حرف توش هست برای عمل کردن به اون و اینکه بدونیم داریم درست عمل میکنیم علاوه بر اینکه زحمت زیادی داره اوایل درک اینکه داریم واقعا درست عمل میکنیم سخت تر هست
    درک خودم رو نسبت به لحظه حال همچنین تجربه های گذشته ام شرح میدم ممنون میشم راهنمایی کنید درست هست یا ن

من لحظه حال و کنترل ذهن اینطوری درک کردم که گفتن و انجام دادن کار یا چیزی که خودم با تمام اختیار انتخاب کرده باشم در این حالت گفتگو های ذهنی که درمورد اینده و گذشته هستند روی حالت سایلنت قرار میگیرن و من با اختیار خودم انتخاب میکنم که ذهنم در مورد موضوعی تجریه و تحلیل کنه و دوباره با اختیار خودم از تجریه و تحلیل دست بر داره (ایا اگه این روش رو ادامه بدم درست هست ؟)

حالت دیگه که در من رخ داده و من فک میکنم که در لحظه حال بودم مشاهده خودم از سوم شخص مثل اینکه خودم از جانب ی نفر دیگر از بیرون داشتم خودم رو میدیدم و هیچ چیز دیگه ای وجود نداشت البته شک دارم که این بودن در لحظه حال رو نشون بده چون من داشتم با ذهنم خودم رو میدیدم

و حالت اخر دوباره در حالت سوم شخص درباره چالش ها تصمیم میگیرم انگار یکی از بیرون داشت بررسی میکرد و هیچ احساس و گفتگو غیر منطقی وجود نداشت حالتی از عدم اهمیت اینکه خواسته ذهن چیه حالتی که همه چیز رو بررسی میکرد و بهترین پیشنهاد رو در لحظه برای پاس کردن چالش میداد حتی اگر سخت بود و ذهن میگفت ن!

این 3 حالت رو تجربه کردم و فکر میکنم نشون دهنده این هست که من در لحظه حال بودم اگر اشتباه میکنم راهنمایی کنید دوستان با تجربه تر هم که کتاب رو مطالعه کردن ما رو بی نصیب نزارند استاد هم با اینکه سرشون شلوغه زحمت بکشند ممنون میشیم
    لطفا ی نفر استاد رو تگ کنه من بلد نیستم
    خیلی خیلی ممنون از اقای فردریک بابت راهنمایی که اکثر چالش روانی من رو حل کرد
    ویرایش توسط mohammad_a : 11-01-2022 در ساعت 18:55

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از mohammad_a عزیز تشکر کرده اند:

S2.R. آواتار ها
    333 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر
    لیبل بد بهش نزنین چون واقعا هیچ چیز بدی وجود نداره فقط هر وقت هر چیزی از تعادلش خارج میشه در جهت عکس اتفاقاتی میفته ، این نوع فکر رو باید انقد تمرین کنید در زندگی که بهش عادت کنید طبق معمول ساده است ولی اسون نیس،ذهن انسان قابلیت اینو داره که در هر اتفاقی اونجور که دوست داره فکر کنه مثلا برای قطعی اینترنت ،من با خودم فکر میکردم که یک سری سرزدن های بیخودی به موبایل داشتم که این اتفاق باعث شد دیگه این کارو انجام ندم (البته اولش واقعا اذیت شدم)و فکر میکنم میشه هر کسی با توجه به شرایطش اونجوری که دوست داره فکرکنه ،پس چه بهتر که فکری رو داشته باشه که به دردش بخوره،خود من درباره مسائلی که جز ترسهای زندگی ام هستن خیلی سخت میتونم درست فکر کنم ولی معمولا اتفاقات روزانه ای که خارج از برنامه میفته رو میتونم بپذیرم.در کل حرف زدن در مورد اینجور چیزا اسونه و توشرایطش رفتار درست واقعا سخته ...
    اما من مهمترین چیزی که از حرفهای استاد برای کنترل خودمون فهمیدم اینه که روی خودمون روی همه لحظاتمون دقیق شیم ایشون اولین وبینار گفتن یه دفتر بردارید و همه کارهاتون رو یادداشت کنید کجاها کنترل فکرتون از دستتون میره کجاها اسیب پذیرتر هستین و به راحتی راه اشتباه رو میرین مثل یه دانشمند یه تحقیق درباره خودتون راه بندازین تا بتونین ویروس های خودتون رو شناسایی کنید وقتی شناسایی میشه انگار مغزتون کد گذاری میکنه و دفعه بعد راحتتر باهاش مقابله میکنید.
    مدیتیشن ورزش و یا هر چیزی که باعث میشه لحظاتی با خودتون تنها باشین مثل خاک حاصلخیزی میمونه که درخت وجودتون رو سر پا نگه میداره و همه اینا کنار هم باعث کنترل ذهن که سخت ترین کار دنیاست میشه ودر نهایت کنترل ذهن باعث کنترل احساس میشه.
    موفق باشید.
    سپاس از پاسخگویی شما
    این یک اتفاق بوده در گذشته.و لیبل زده شده .
    من الان این ویروس رو پیدا کردم .چطور میتونم از بین ببرمش **...

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از S2.R. عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    سر فرصت حالتون خوب بود و اوکی بودید این فایل رو تماشا کنید
    لینک دانلود : https://s25.picofile.com/file/845496...81105.mkv.html
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,251 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    سر فرصت حالتون خوب بود و اوکی بودید این فایل رو تماشا کنید
    لینک دانلود : https://s25.picofile.com/file/845496...81105.mkv.html
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    باب پراکتور هم مثل خودت بینظیره
    دوره اصول فراوانی ایشون هم بسیار ارزش دیدن داره
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,295 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان وقت همگیتون*بخیر.یه سوالی بدجوری ذهن من رو به خودش مشغول کرده.
    چرا بعضی از تریدر ها با این که واقعا خبره و حرفه ای هستن مثل استاد عزیز خودمون٫وقتی میتونن به راحتی از مارکت پول دربیارن و نیاز مالی ندارن چرا برای بانک ها و موسسات ترید میزنن؟این سوال از این جا برام به وجود اومد که فایل آخر پلیر رو گوش دادم.
    ببخشید که شاید سوالم مربوط نیست به تاپیک ولی برام سوال شده بود.
    سپاس از دوستان
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط S2.R. نمایش پست ها
    سپاس از پاسخگویی شما
    این یک اتفاق بوده در گذشته.و لیبل زده شده .
    من الان این ویروس رو پیدا کردم .چطور میتونم از بین ببرمش **...
    سلام بر شما
    بهترین کاری که در مرحله اول میشه کرد اینکه بپذیریمش ،باهاش روبرو بشیم و انکارش نکنیم چون دفن میشه و بعد دوباره با قدرت بیشتری به شما حمله میکنه
    بعد بشینید و تمام احساساتتون نسبت به مشکلتون رو بنویسید باعث میشه تخلیه روانی بشید
    مورد بعدی کتاب انگشتان ثروت ساز رو بخونید تکنیکی داخل هست که به روش خودشون به مشکلات میپردازن فوق العاده تاثیر گذار هست
    البته کتاب در مورد پول هست اما میتونید از اون تکنیک در رابطه با هر مشکلی استفاده کنید
    موفق باشید

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,295 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    دوستان قبول دارید که اگر کاملا به سود و ضرر و درکل به مارکت بدون حس باشیم و برامون اصلا مهم نباشه که چی میشه بهتر میتونیم ترید بزنیم چون اون جوری به نظرم دیگه درگیر هیجان و ترسو طمع نمی*شیم.
    دوستان لطفاً نظراتشون رو بگن تا به یه اجماعی برسیم.
    سپاس M.T.z
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Mehdik_ آواتار ها
    264 بار در 62 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط s2.r. نمایش پست ها
    سلام روز بخیر
    در یکی از وبینار ها استاد صحبت میکنند: که اتفاقات نه خوب نه بد..**ماهستیم که لیبل به این ها می*زنیم.
    فرض بفرمایید یک اتفاق به وجود اومده و ما لیبل بد رو بهش زدیم.
    چطور میشه این احساس بد رو از این اتفاق جدا کرد..؟!
    سلام دوست عزیز
    قضاوت منفی درمورد واقعیت ها، افراد، اتفاقات و غیره باعث میشه که احساسات منفی مثل اضطراب و استرس و ترس و خشم برانگیخته بشن و اینها هم باعث میشن که در واقعیت هم اوضاع خوب پیش نره و این چرخه باطل تکرار بشه. یعنی وقتی ما احساسمون به چیزها منفیه باعث میشه اتفاقات منفی هم بیوفته و بعد نتیجه میگیریم که پس احساسمون درست بوده و بیشترش می کنیم و بعد با قدرت بیشتری اتفاقات بد برامون رخ میده.

راه حل های زیادی برای قطع این چرخ مخرب وجود داره
    مهمترینش تغییر باورهامون هست
    بعد اینکه کارها رو به شکل متفاوتی انجام بدیم یعنی در عمل هم به شکل دیگه ای با مسائل مواجه بشیم
    یه کار مهم دیگه که میشه کرد تقویت اعتماد به نفسه.

اینهایی که گفتم خیلی راه حل های کلی بود
    اما برای هر مشکل خاصی راه حل های دقیقی هم وجود داره
    ممکنه برای یک نفر این منفی بافی در زمینه کسب و کارش (برای ما ترید) مشکل ساز شده باشه.
    برای یک نفر دیگه در زمینه رابطه با خانواده و دوستان یا کلا روابط اجتماعی مسئله ساز شده باشه.
    با پاسخ به این سوال ها می تونید بفهمید که دقیقا چه چیزی رو می خواهید تغییر بدید:
    احساسات بد چطور روی شما تاثیر میگذاره؟
    مثلا باعث می شن احساس درماندگی و ناتوانی بکنم، زود رنج و عبوص می شم، وارد حالت تدافعی میشم و ...

این احساسات چه علائم و نشانه هایی دارن؟
    مثلا بی قراری، اضطراب، تند شدن تپش قلب، عرق کردن، لرزیدن و ...

دوست دارید شرایط چطور تغییر کنه و چه شکلی باشه؟
    مثلا دوست دارم خوشرو و خوش برخورد باشم، با اعتماد به نفس باشم و از کارم لذت ببرم و ...

سعی کنید به این سوال ها جواب های مفصل بدید
    بعد از این می تونید ابتکار عمل رو به دست بگیرید و با مشکل برخورد کنید
    هر روز باید در این زمینه کتاب بخونید، کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید یا کتاب بخواهید تا به شما داده شود رو بخونید. به سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترود چندین بار گوش بدید و تکنیک های eft رو هم کار کنید.

طبیعتا این کار نیازمند وقت گذاشتن هست و تغییر به آهستگی رخ میده اما وقتی اتفاق افتاد نتایج شگفت انگیزی داره.
    یک زندگی که در چشم انداز آن اثری از مرگ نباشد چیزی جز به تعویق انداختن های بی پایان نخواهد بود

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mehdik_ عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzpouya نمایش پست ها
    دوستان قبول دارید که اگر کاملا به سود و ضرر و درکل به مارکت بدون حس باشیم و برامون اصلا مهم نباشه که چی میشه بهتر میتونیم ترید بزنیم چون اون جوری به نظرم دیگه درگیر هیجان و ترسو طمع نمی*شیم.
    دوستان لطفاً نظراتشون رو بگن تا به یه اجماعی برسیم.
    سپاس M.T.z
    بله پویا جان
    البته گفتن خیلی ساده و عملکردن بهش واقعا آدم گردن کلفت میخواد
    در این باره مارک داگلاس جمله قشنگی داره
    ترس نیروی محدود کننده ای است که فرآیند یاد گیری را در نطفه خفه می کند

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع