صفحه 112 از 673 نخستنخست ... 1262102110111112113114122162212612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,111 به 1,120 از 6721

موضوع: بازی فراوانی

sajjadexpress آواتار ها
    775 بار در 91 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raz نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر
    سوالی خدمتتون داشتم
    من حدود یک هفته هست که برای استاد پیام خصوصی فرستادم اما متاسفانه ایشون هنوز پیام من رو ندیدن.آیا من باید هنوز منتظر باشم یا باید راه ارتباطی دیگری رو امتحان کنم؟
    سلام
    تا دوهفته که جواب ندن دیر نمیشه اما میتونید به بقیه ادمین ها هم پیام بدید

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از sajjadexpress عزیز تشکر کرده اند:

1,898 بار در 350 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadexpress نمایش پست ها
    سلام
    نیاز نیست حتما همیشه دقیق دقیق همون عدد رو خرید کنید فقط همین قدر که نه اونقدر کم بخرید که به گام قبلی تون برسه و نه اونقدر زیاد بخرید که به گام بعدی برسید کافیه

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از alisedaghat عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام
    روزتون بخیر
    من هم زمانیکه برای استاد پیام خصوصی برای وبینار بازی فراوانی رو دادم، نزدیک به 1 هفته تا 10 روز طول کشید تا پاسخ بدن
    حجم پیام هایی که استاد منشن میشن یا به صورت پیام خصوصی برای ایشون ارسال میشه خیلی زیاده، برای همین احتمالا طول میکشه تا به ترتیب جواب بدن و به پیام شما برسن

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Armando آواتار ها
    7,078 بار در 502 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 30 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Armando نمایش پست ها
    از اینکه امین دهقان @amino چقدر در تغییر من و زندگی ام تاثیر گذاشته فعلا بگذریم

اما اینجا میخوام از بازی فراوانی و تاثیراتش بگم
    اولین بار بود که این بازی را انجام می دادم و بدون توقف تا روز نودم پیش اومدم
    توی همه لحظات حال خوبی داشتم و به این بازی باور داشتم و حداقل براش نیم ساعت تا دو ساعت وقت می ذاشتم
    از یک ملیون تومن شروع کردم و روزانه یک ملیون هم اضافه کردم

این بازی برای من دستاوردهای زیادی داشت که به اون چندتایی که آگاهی پیدا کردم اشاره می کنم و توضیحاتش بمونه برای یه مقاله مفصل تر:

1. با خودم میگفتم لیاقت خیلی چیزها را ندارم و این از چند جا آب می خورد اول نبود اعتماد به نفس و دوم منافات با مسائل اخلاقی مثل اسراف و تجمل گرایی و سوم اینکه محتاج تر از من هم هست و .... ولی این بازی سد را شکست و چیزی به اسم لیاقت را به من هدیه داد و فراوانی این عالم پاسخگوی همه است
    2. به من فهموند محدودیت های مالی محدودیت در نداشتن هدف ، محدودیت در نبود برنامه برای خرج کردن است و آنقدر که بتوانی خرج کنی بدست می آوری وگرنه پول اضافه در دست تو به نحوی از تو گرفته می شود
    3. نیاز به چیزی شبیه بیمه یا پس انداز برای تضمین بقا در خیلی از ما احساس میشه ولی وقتی به فراوانی این جهان نگاه کنی چیزی به غیر از توکل و اعتماد برات باقی نمی مونه و هیچگاه نیازمند نیستی
    4. این بازی مرا از حس رقابت خارج کرد و قاعده یا گرگ باش یا گوسفند را باطل کرد چون به اندازه همه هست فقط بخواهید تا به شما داده بشه و به فزونی عالم بپیوندید که این یک امر دو طرفه است
    5. با برند های مطرح و با کیفیت دنیا و با محصولات نوآورانه و کاربردی که تا به حال اسم آنها را نشنیده بودم آشنا شدم
    6.از نتایج فوق العاده این بازی ایجاد خلاقیت و ایده های جدید بود که برای ثبتشون دفتر ایده ها را درست کردم
    برای ساختن یا بدست آوردن اون ایده ها حداقل این بازی باید یک سال ادامه پیدا کنه
    البته اگر به همین شکل پیش بره این ایده ها انقد زیاد میشه که تا بی نهایت پول برای تحقق اونا لازمه
    از مسافرت های متفاوت تا تولید و ساخت وسایل منحصر به فرد و بسیاری ایده که کسی تا بحال انجامش نداده
    7.افزایش ظرفیت مالی به این معنی که چه پولی در نظر من زیاد حساب میشه و با انجام این کار رشد قابل توجهی پیدا کردم و خب جهان بیرون هم آینه درونه و منتظر همین تغییرات

جداً می گم آکادمی ویو خونه دوم منه و یکی از عوامل بسیار موثر برای ایجاد انگیزه در پیش بردن همه چیز از جمله بازی فراوانی بوده پس جای شکرگزاری بسیار داره توی جمع شما بودن
    استاد عزیز @amino ممنون میشم که نگاهی به این پست بندازید و لینک اون وبیناری که وعده دادید را برای بنده ارسال کنید
    راستش دو بار پیام خصوصی ارسال کردم و پاسخی دریافت نکردم و برای همین جسارت کردم و این پست را اینجا قرار دادم
    و البته میدونم که حجم پیام های دریافتی شما خیلی زیاده و امکان داره پیام من لابه لای اونا گم بشه ولی من تلاشم را می کنم
    چون شما بودید که کمک کردید زندگیم را تغییر بدم برای همین به صداتون عادت کردم و باید هر روز بشنوم و اگر مطلب جدیدی از شما وجود داشته باشه حتما دنبال می کنم
    ویرایش توسط Armando : 09-20-2021 در ساعت 13:01

8. 13 کاربر برای این پست سودمند از Armando عزیز تشکر کرده اند:

Taheri.fx آواتار ها
    3,061 بار در 235 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یه سوال
    اشخاصی که خالی بندی میکنند یا بلف میزنند میشه گفت ارتباطی با بازی فراوانی داره؟
    یعنی اونا هم از این قانون دارن استفاده میکنند؟
    موفقیت یک قدم بزرگ در اینده ی دور نیست بلکه یک قدم کوچک است که همین لحظه برمیداری...

10. 10 کاربر برای این پست سودمند از Taheri.fx عزیز تشکر کرده اند:

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ارتباط از چه نظر؟

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

Taheri.fx آواتار ها
    3,061 بار در 235 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    ارتباط از چه نظر؟
    ببینید زمانی که یک شخص میگه من 100 میلیون پول دارم . یک پورشه دارم خب به نظر من هم اون هم داره این احساس فراوانی رو به خودش منتقل میکنه.و در رویای او هم هست.
    موفقیت یک قدم بزرگ در اینده ی دور نیست بلکه یک قدم کوچک است که همین لحظه برمیداری...

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از Taheri.fx عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Taheri.fx نمایش پست ها
    ببینید زمانی که یک شخص میگه من 100 میلیون پول دارم . یک پورشه دارم خب به نظر من هم اون هم داره این احساس فراوانی رو به خودش منتقل میکنه.و در رویای او هم هست.

بازی فراونی یه بازی درون فردیه یعنی واسه بینش و ارتقاع سطح فکر خودته. اما این چیزی که شما میگید فقط میشه بلف زدن برای پرکردن کمبودهای طرف
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

630 بار در 103 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadexpress نمایش پست ها
    سلام
    تا دوهفته که جواب ندن دیر نمیشه اما میتونید به بقیه ادمین ها هم پیام بدید
    سلام
    ممنون از پاسخگوییتون

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Raz عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    حالتون عالی باشه
    تبریک میگم بهتون
    اگر دوست داشتید از حس و حالتون یا چیزهایی که براتون تجربه شدن در این مسیر برامون بگید
    هم اینکه این امکان رو دارید با دادن پیام خصوصی به استاد بزرگوار لینک فیلمی که برای اشخاصی هست که بدون استاپ 90 روز رو طی میکنن، بگیرین
    همواره موفق و شاد و سلامت باشید
    من حسی که خیلی برام بزرگ بود و بیشتر از هر حسی من رو تحت تاثیر قرار داد حس اعتماد به نفس بود و اطمینان از لذت بردن از پولی که خرج میشد. بدون ترس از تموم شدنش. همچنین به لیست خریدهام که نگاه میکنم متوجه میشم چه چیزهایی رو بیشتر دوست دارم یا برای کیا هدیه خریدم. همچنین از خرید چه چیزهایی بیشتر لذت بردم و موقع خوندن لیست روزانه ام به اسمشون که رسیدم لبخند زدم.
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع