صفحه 111 از 673 نخستنخست ... 1161101109110111112113121161211611 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 6723

موضوع: بازی فراوانی

A.Naji آواتار ها
    7,618 بار در 768 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 91 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra.m.f1994 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و استاد امینوی عزیز
    من بازی فراوانی رو بدون وقفه و تا انتها انجام دادم و یکی از دلایلی که تونستم بدون استاپ باشم این بود که تو یه بازه زمانی مشخص بازی میکردم
    این بازی رو خیلی دوست داشتم و به من کمک کرد که سد ذهنیم برداشته بشه و بتونم مبالغ بالا رو هم خرج کنم چون اوایل چیزی برای خرید پیدا نمیکردم ولی آخرای بازی خیلی راحتتر پول خرج میکردم
    امیدوارم بتونم یک روزی در آینده همه این وسایل رو بخرم
    سلام وقتتون بخیر . تبریک خدمتتون عرض میکنم .
    اگر به 90 روز رسیدید ، پست تونو ادیت کنین و استاد رو منشن کنین ،،، یا به استاد پیام خصوصی بدین و ازشون " لینک وبینار بازی فراوانی " رو بگیرین .
    این وبینار مخصوص کسانی هست که با موفقیت 90 روز رو به پایان رسوندن .

مطلب دیگه هم اینکه ، استاد فرمودن بازی رو اگه تا یکسال ادامه بدین خیلی عالیه.

موفق و پرسود باشین .

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از A.Naji عزیز تشکر کرده اند:

choobin آواتار ها
    971 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    امروز 90 روز از انجام بازی فراوانی من گذشت و قصد دارم تا جایی که بتونم ادامش بدم
    تجربه بینظیری هست که همه باید خودشون بازی کنن تا به اون حس برسند
    جهـــان آرام مـــن است . . . و مــــن نـــا آرام آرزوهایــــــم

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از choobin عزیز تشکر کرده اند:

zahra.m.f1994 آواتار ها
    754 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها
    اگر به 90 روز رسیدید ، پست تونو ادیت کنین و استاد رو منشن کنین ،،، یا به استاد پیام خصوصی بدین و ازشون " لینک وبینار بازی فراوانی " رو بگیرین .

موفق و پرسود باشین .
    سلام
    ممنون از پاسخ گوییتون
    باشه سعی میکنم بازی رو تا یک سال انجام بدم

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از zahra.m.f1994 عزیز تشکر کرده اند:

104 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
    امروز 28 شهریور سال 1400 من اولین بار اینجا با این بازی آشنا شدم و مقداری پست دوستان رو مطالعه کردم و قصد دارم منم از امروز شروع کنم این بازی جذاب و پر فایده رو.

فقط یه سوالی ذهنم رو درگیر کرده:

من از اولین صفحه شروع به خوندن کردم و مربوط به چند سال پیش بودن. اونجا گفته شده که بازی اینطوریه که با 1میلیون شروع میکنی و هرروز 1 میلیون بیشتر میاد تو حسابت که خرج کنی و گفته شده که قسطی و طی وام و فلان چیزی خرید نشه و پول هر روز،همون روز خرید بشه.
    اما با تورم و قیمت هایی که الان تو سال 1400 هست ،اگه من به روز 365 روز این بازی هم برسم بازم نمیتونم خیلی چیزایی که دوست دارم بخرم.... حتی نمیشه با 300 تومن یه ماشین معمولی یا خونه داغون گرفت!

لطفا دوستان بفرمایید که آپدیت شده ی این بازی با توجه به قیمت های الان به چه روالی هست؟ ممنونم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از vahid00700 عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط choobin نمایش پست ها
    امروز 90 روز از انجام بازی فراوانی من گذشت و قصد دارم تا جایی که بتونم ادامش بدم
    تجربه بینظیری هست که همه باید خودشون بازی کنن تا به اون حس برسند

سلام
    حالتون عالی باشه
    تبریک میگم بهتون
    اگر دوست داشتید از حس و حالتون یا چیزهایی که براتون تجربه شدن در این مسیر برامون بگید
    هم اینکه این امکان رو دارید با دادن پیام خصوصی به استاد بزرگوار لینک فیلمی که برای اشخاصی هست که بدون استاپ 90 روز رو طی میکنن، بگیرین
    همواره موفق و شاد و سلامت باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,936 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid00700 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی.
    امروز 28 شهریور سال 1400 من اولین بار اینجا با این بازی آشنا شدم و مقداری پست دوستان رو مطالعه کردم و قصد دارم منم از امروز شروع کنم این بازی جذاب و پر فایده رو.

فقط یه سوالی ذهنم رو درگیر کرده:

من از اولین صفحه شروع به خوندن کردم و مربوط به چند سال پیش بودن. اونجا گفته شده که بازی اینطوریه که با 1میلیون شروع میکنی و هرروز 1 میلیون بیشتر میاد تو حسابت که خرج کنی و گفته شده که قسطی و طی وام و فلان چیزی خرید نشه و پول هر روز،همون روز خرید بشه.
    اما با تورم و قیمت هایی که الان تو سال 1400 هست ،اگه من به روز 365 روز این بازی هم برسم بازم نمیتونم خیلی چیزایی که دوست دارم بخرم.... حتی نمیشه با 300 تومن یه ماشین معمولی یا خونه داغون گرفت!

لطفا دوستان بفرمایید که آپدیت شده ی این بازی با توجه به قیمت های الان به چه روالی هست؟ ممنونم

سلام
    وقت شما هم بخیر باشه
    تبریک میگم بهتون برای ورود به دنیای حقیقت فراوانی. امیدوارم در این مسیر موفق باشید و به راحتی بتونید سد ذهنیتون رو (اگر وجود داره) بالاتر ببرید
    در مورذ سوالتون باید بگم که شما وقتی به پایان 1 سال میرسید در واقع 365 میلیون ندارید. باید از ابتدا جمع بزنید که روزانه یک میلیون یک میلیون اضافه شده و مبلغ بسیار بالاتر از 365 میلیون هست
    اما اگر همچنان نیاز میبینید که با مبلغ بالاتری شروع کنید. دوستان بودند که با 1000 دلار شروع کردن و روزانه 1000 دلار هم به مبلغ اضافه کردن و پیش رفتن
    یا حتی بالاتر هم میخاهید چنانچه باهاش راحتید میتونید مبلغ موردنظرتون رو داشته باشید؛
    روال بازی به این شکل هست که با یه مبلغی (حالا یک میلیون یا هزار دلار یا هرچی) شروع میشه و دو حالت میتونید انجام بدید یکی اینکه روزانه همون مبلغ بهش اضافه میشه یا اینکه روزانه مبلغ دوبرابر میشه
    امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه
    همواره شاد و شادکام باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

104 بار در 35 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت شما هم بخیر باشه
    تبریک میگم بهتون برای ورود به دنیای حقیقت فراوانی. امیدوارم در این مسیر موفق باشید و به راحتی بتونید سد ذهنیتون رو (اگر وجود داره) بالاتر ببرید
    در مورذ سوالتون باید بگم که شما وقتی به پایان 1 سال میرسید در واقع 365 میلیون ندارید. باید از ابتدا جمع بزنید که روزانه یک میلیون یک میلیون اضافه شده و مبلغ بسیار بالاتر از 365 میلیون هست
    اما اگر همچنان نیاز میبینید که با مبلغ بالاتری شروع کنید. دوستان بودند که با 1000 دلار شروع کردن و روزانه 1000 دلار هم به مبلغ اضافه کردن و پیش رفتن
    یا حتی بالاتر هم میخاهید چنانچه باهاش راحتید میتونید مبلغ موردنظرتون رو داشته باشید؛
    روال بازی به این شکل هست که با یه مبلغی (حالا یک میلیون یا هزار دلار یا هرچی) شروع میشه و دو حالت میتونید انجام بدید یکی اینکه روزانه همون مبلغ بهش اضافه میشه یا اینکه روزانه مبلغ دوبرابر میشه
    امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه
    همواره شاد و شادکام باشید

خیلی خیلی ممنونم از شما که وقت گذاشتید، خوندین و جواب دادین. روزی 1000دلار یا هر روز 2برابر شدن به نظر غیرواقعی میاد و فکر می کنم لذت کافی از خرج کردن نبرم پس اگه روال کلی همون 1 میلیون هست منم با همون روزی 1میلیون بیشتر ادامه میدم.خیلی ممنونم.

و اینم بگم که بی صبرانه منتظر چهارشنبه 31 شهریور که روز چهارمم میشه هستم که با پول روز چهارم ،؛ عضویت دوره ی پرایس اکشن استاد امینو رو خریداری کنم ان شالله

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از vahid00700 عزیز تشکر کرده اند:

1,898 بار در 350 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خسته نباشید دوستان من سوال داشتم راجب بازی فراوانی اونم اینکه گاهی وقت ها خرید میزنم اکثر وقت ها از دیجی کالا مثلا شده هفت میلیون ونهصد و نود تومن با اون ده هزار تومن تومن چیکار کنم؟ مثلا تو ذهن خودم بگم بقیشو چیکار کردم؟ چون همیشه اجناس فیکس فیکس با قیمت اون روز ما نیستن

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از alisedaghat عزیز تشکر کرده اند:

630 بار در 103 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Naji نمایش پست ها

موفق و پرسود باشین .
    سلام روزتون بخیر
    سوالی خدمتتون داشتم
    من حدود یک هفته هست که برای استاد پیام خصوصی فرستادم اما متاسفانه ایشون هنوز پیام من رو ندیدن.آیا من باید هنوز منتظر باشم یا باید راه ارتباطی دیگری رو امتحان کنم؟

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Raz عزیز تشکر کرده اند:

sajjadexpress آواتار ها
    775 بار در 91 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisedaghat نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان من سوال داشتم راجب بازی فراوانی اونم اینکه گاهی وقت ها خرید میزنم اکثر وقت ها از دیجی کالا مثلا شده هفت میلیون ونهصد و نود تومن با اون ده هزار تومن تومن چیکار کنم؟ مثلا تو ذهن خودم بگم بقیشو چیکار کردم؟ چون همیشه اجناس فیکس فیکس با قیمت اون روز ما نیستن
    سلام
    نیاز نیست حتما همیشه دقیق دقیق همون عدد رو خرید کنید فقط همین قدر که نه اونقدر کم بخرید که به گام قبلی تون برسه و نه اونقدر زیاد بخرید که به گام بعدی برسید کافیه

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از sajjadexpress عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 53 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع