صفحه 188 از 543 نخستنخست ... 88138178186187188189190198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,871 به 1,880 از 5423

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

mamad7575 آواتار ها
    2,644 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

یه چیز جالب توی صحبتاتون متوجه شدم که نوشتید نه بحث مدیریت سرمایه ..نه صبر و نه ریسک به ریوارد

سوال : شما در دمو چیو تمرین میکردید؟ فقط سیستم رو بررسی کردید؟

سلام دوست عزیز وقتت بخیر باشه در جامعه اماری نوشتم نه در دمو

استیت منت هایی که تونستم پیدا کنم برات میزارم منظورم اینه که تازه حساب باز نکردم که اصول بازارو بلد نباشم یا ایمان نداشته باشم بهشون فقط نمیدونم چرا چند هفته هست که مدام دارم ضرر میدم همین امروز همین دیروز و پری روز تمام تحلیل هام تارگت خورد ولی اول اس ال منو زد یا اگرم اس المو نزده خودم باعث شدم که تا نرسیده به تارگت ترید رو خراب کنم

ریل
    Screenshot (315).png
    دمو
    Screenshot (314).png
    دمو
    Screenshot (313).png
    دموScreenshot (312).png
    بازم هست پیداشون نکردم و خودم حسش میکنم که مشکلم روانشناسیه فقط نمیدونم چیه و از کجا اب میخوره همین امروز نشستم پایی سیستم دیدگاه بای ذاشتم

حالا ترید هارو میزارم ببینیشون

امروزScreenshot (317).png
    دیروزScreenshot (318).png
    پری روز که وقتی که مارکت رفت تی پیمو زد واقعا دوست داشتم گریه کنم
    Screenshot (319).png

امید وارم بتونم با کمک خانواده اکادمی ویو از این مرحله هم عبور کنم

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام محمدجان
    امیدوارم عالی باشی
    ژورنالت چی میگه بهت ؟
    اگر روی EUR/USD کار میکنی دو سه روز ارزش هردو یکی شده و رسیده به عدد 1 که یک عدد رند و روانی هست پس یکی از علتهای زده شدن استاپها این هست و حرکات شارپی که میزنه هم یکی از علتهاش همینه و همونطور که رو روانشناسی خودتون کار میکنید حواستون به روانشناسی مارکت هم باشه ، بزار ببینیم چه تصمیمی گرفته میشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی جان امید وارم عالی باشی الان تویی پست بالا هم به دوستمون توضیح دادم داستان چطوریه خدا رو شکر استاد یه دیدی بهمون دادن ومن گرفتم که خیلی عالی و دقیقه فقط مدتیه من استاپ لاس ست کردن هم اضافه کردم چون به این نتیجه رسیده بودم که من بدون استاپ حسابمو از دست میدم پس استاپ ست میکنم و همین شاید یکی از دلایل این ضرر ها باشه چون همین امروز اگر استاپ نمیداشتم سودمو میگرفتم

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز وقتت بخیر باشه در جامعه اماری نوشتم نه در دمو

استیت منت هایی که تونستم پیدا کنم برات میزارم منظورم اینه که تازه حساب باز نکردم که اصول بازارو بلد نباشم یا ایمان نداشته باشم بهشون فقط نمیدونم چرا چند هفته هست که مدام دارم ضرر میدم همین امروز همین دیروز و پری روز تمام تحلیل هام تارگت خورد ولی اول اس ال منو زد یا اگرم اس المو نزده خودم باعث شدم که تا نرسیده به تارگت ترید رو خراب کنم

ریل
    Screenshot (315).png
    دمو
    Screenshot (314).png
    دمو
    Screenshot (313).png
    دموScreenshot (312).png
    بازم هست پیداشون نکردم و خودم حسش میکنم که مشکلم روانشناسیه فقط نمیدونم چیه و از کجا اب میخوره همین امروز نشستم پایی سیستم دیدگاه بای ذاشتم

حالا ترید هارو میزارم ببینیشون

امروزScreenshot (317).png
    دیروزScreenshot (318).png
    پری روز که وقتی که مارکت رفت تی پیمو زد واقعا دوست داشتم گریه کنم
    Screenshot (319).png

امید وارم بتونم با کمک خانواده اکادمی ویو از این مرحله هم عبور کنم
    هم از دوستان و هم از شما محمدجان عذرخواهی میکنم چون این تاپیک بررسی ترید نیست ولی چون پسر گلی هستی اینجا جواب دادم و نظرم رو گفتم
    در عکس اولتون من خودمم دوتا شم عین شما وارد شدم و استاپمم خورد و علتش هم این بود که فقط با شکست خط روند وارد شده بودیم و بعدش هم دیدی که استاپهارو جمع کردند و حرکت شروع شد ، علت و ایراد : عجله و صبر نکردن و ترس از جا ماندن و سریع وارد پوزیشن شدن
    - عکس دومتون بعد از خبر CPI هست که خواستید برگشت قیمت رو بگیرید ، در چک لیستتون این نوع ورود به پوزیشن هست و بررسی کردید در چند مورد استاپتون زده میشه ؟
    - عکس سومتون اصولی وارد شدید اما غیر اصولی ریسک فری کردید ، راهکار ، اگر میخواید ریسک فری کنید اجازه بدید قیمت حرکت کنه و با زده شدن هر های و لو جدید استاپتون رو انتقال بدید به های و لو بعدی تا برسید به محل ورودتون و ریسک فری کنید
    در این مرحله از تسلط بهترین کار گرفتن درصد روزانتون هست و زیاد به فکر ریسک فری و گرفتن کل حرکت نباشید
    - مورد بعدی هم برای خودتون حد سود در نظر بگیرید ، شما میخواید کل حرکت مارکت رو در اون موجی که وارد شدید بگیرید
    یک تریدر حرفه ای شخصی هست که بتونه 50% از یک روند رو بگیره
    رو چک لیستتون بیشتر کار کنین و ورود و خروجتون رو بیارید در یک نقطه نه هر جایی از مارکت و هر نوعی که شده
    بازم از دوستان عذرخواهی میکنم که در این تاپیک پاسخ این پست داده شد و ادمین محترم صلاح دونستن پاکش کنند
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام علی جان امید وارم عالی باشی الان تویی پست بالا هم به دوستمون توضیح دادم داستان چطوریه خدا رو شکر استاد یه دیدی بهمون دادن ومن گرفتم که خیلی عالی و دقیقه فقط مدتیه من استاپ لاس ست کردن هم اضافه کردم چون به این نتیجه رسیده بودم که من بدون استاپ حسابمو از دست میدم پس استاپ ست میکنم و همین شاید یکی از دلایل این ضرر ها باشه چون همین امروز اگر استاپ نمیداشتم سودمو میگرفتم
    شاید اگر استاپ نمیگذاشتی اکانتت رو از دست داده بودی (از استاپت تشکر کن که تونست اکانتت رو برات حفظ کنه تا بالانس داشته باشی و دوباره بتونی پوزیشن بزنی )

هدف اولیه در بازار در ابتدای شروع به کار : بقا و حفظ بالانس هست نه افزایش اون و گرفتن سود
    ما
    ما یک

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هم از دوستان و هم از شما محمدجان عذرخواهی میکنم چون این تاپیک بررسی ترید نیست ولی چون پسر گلی هستی اینجا جواب دادم و نظرم رو گفتم
    در عکس اولتون من خودمم دوتا شم عین شما وارد شدم و استاپمم خورد و علتش هم این بود که فقط با شکست خط روند وارد شده بودیم و بعدش هم دیدی که استاپهارو جمع کردند و حرکت شروع شد ، علت و ایراد : عجله و صبر نکردن و ترس از جا ماندن و سریع وارد پوزیشن شدن
    - عکس دومتون بعد از خبر CPI هست که خواستید برگشت قیمت رو بگیرید ، در چک لیستتون این نوع ورود به پوزیشن هست و بررسی کردید در چند مورد استاپتون زده میشه ؟
    - عکس سومتون اصولی وارد شدید اما غیر اصولی ریسک فری کردید ، راهکار ، اگر میخواید ریسک فری کنید اجازه بدید قیمت حرکت کنه و با زده شدن هر های و لو جدید استاپتون رو انتقال بدید به های و لو بعدی تا برسید به محل ورودتون و ریسک فری کنید
    در این مرحله از تسلط بهترین کار گرفتن درصد روزانتون هست و زیاد به فکر ریسک فری و گرفتن کل حرکت نباشید
    - مورد بعدی هم برای خودتون حد سود در نظر بگیرید ، شما میخواید کل حرکت مارکت رو در اون موجی که وارد شدید بگیرید
    یک تریدر حرفه ای شخصی هست که بتونه 50% از یک روند رو بگیره
    رو چک لیستتون بیشتر کار کنین و ورود و خروجتون رو بیارید در یک نقطه نه هر جایی از مارکت و هر نوعی که شده
    بازم از دوستان عذرخواهی میکنم که در این تاپیک پاسخ این پست داده شد و ادمین محترم صلاح دونستن پاکش کنند
    ممنون از توضیحت علی جان اتفاقعا منم خیلی حساسم که هر تاپیک طبق فرمت خودش بره ولی بنظرم این پستم و جواب شما هم طبق فرمت همین تاپیک بوده و نباید پاک بشه روانشناسی نجوم که نیست برادرم این تاپیک دقیقعا برای همین منظوره که کسی مثل بنده به مشکل خورد بیاد راجبش حرف بزنه دوستان کمکش کنن که دقیقعا نمیدونم چرا هیچ کسی راجب مشکل روانشناسی تریدشون حرف نمیزنن و همه پست ها راجب چطور میخوابی چطور نفس میکشی(منظورم این نیست بده یا خوب اتفاقعا هروز این تاپیک رو چک میکنم و چیز هایی تازه یادمیگیرم ) منظورم اینه واقعا این اکادمی بچه هایی که دارن کار میکنن هیچ مشکلی ندارن؟؟؟؟یا مشکلشون رو اینجا نمیگن؟؟؟ من لرم اگه دارم جایی اشتباهی بیل میزنم یکی بگه دوزاریمون بیوفته خخخخ

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    ممنون از توضیحت علی جان اتفاقعا منم خیلی حساسم که هر تاپیک طبق فرمت خودش بره ولی بنظرم این پستم و جواب شما هم طبق فرمت همین تاپیک بوده و نباید پاک بشه روانشناسی نجوم که نیست برادرم این تاپیک دقیقعا برای همین منظوره که کسی مثل بنده به مشکل خورد بیاد راجبش حرف بزنه دوستان کمکش کنن که دقیقعا نمیدونم چرا هیچ کسی راجب مشکل روانشناسی تریدشون حرف نمیزنن و همه پست ها راجب چطور میخوابی چطور نفس میکشی(منظورم این نیست بده یا خوب اتفاقعا هروز این تاپیک رو چک میکنم و چیز هایی تازه یادمیگیرم ) منظورم اینه واقعا این اکادمی بچه هایی که دارن کار میکنن هیچ مشکلی ندارن؟؟؟؟یا مشکلشون رو اینجا نمیگن؟؟؟ من لرم اگه دارم جایی اشتباهی بیل میزنم یکی بگه دوزاریمون بیوفته خخخخ
    خواهش میکنم محمدجان
    راستش رو بخوام بگم بهت محمدجان انجام دادن و اصلاح کارهای ریز و ساده و به نظر بی اهمیت هست که در مرور زمان باعث به وجود آمدن نتایج بسیار بزرگ و شگفت انگیز خواهد شد مثال: (خوردن روزی یک لیوان شیر سلامتی شما رو در آینده مهیا میکنه ) کار بسیار ساده و آسونی هست اما به نظرت چند نفر میتونند این کار رو روزانه ادامه بدن تا سلامتیشون رو تضمین کنند ؟ در صورتی که هیچ نتیجه آنی و لذت و خوشی آنی نداره
    در مورد اینکه سایر دوستان مشکل روانشناسی ندارند :
    بچه های فرکتالی اکثرا تو تاپیک تمرین دارن به همدیگه کمک میکنند و کم به این تاپیک سر میزنن و بچه های دوره پرایس اکشن هم بعد حدودا 1.5 سال تازه کم کم دارن به ترید در حساب ریل میرسند و هنوز بیشتر بچه ها درگیر این مبحث نیستند
    انشالله همه باهم و در کنار هم این مسیر پر پیچ و خم رو طی خواهیم کرد تا نقطه اوج موفقیت و رسیدن به اهداف و آرزوها
    موفق باشی دوست من
    انشالله استاد رو منشن کردین پیامتون رو میبینند و ما هم از اطلاعات گرانبهای استاد بهرمند میشیم تا به اطلاعاتمون افزوده بشه و مشکلات روانشناسی رو هم حلش کنیم
    ما
    ما یک

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

527 بار در 117 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    ابتدا از استاد عذرخواهی میکنم که این فایل رو در اینجا با دوستان به اشتراک میگذارم و انشالله رضایت داشته باشند که قطعا با اون دل بزرگی که دارند اینگونه هست
    دیشب یک بخش دیگه ای از شاه کلیدهای استاد رو در فایلهای دوره فرکتالی دیدم حیفم اومد دوستانی که در دوره پرایس اکشن هستن نتونن ازش استفاده کنند برا همین ضبطش کردم و میتونید از لینک زیر بردارید
    امیدوارم ادمین جون حذف نکنه پستم رو تا دوستان هم بتونند استفاده کنند
    صحبت استاد درمورد زمان حال و گذشته و آینده و یک بحث بسیار مهم ذهن
    https://s24.picofile.com/file/8451544026/2.rar.html
    سرکار خانم الناز ، شمارو منشن کردم چون چند روز پیش در مورد ذهن و تمرکز پستی داشتید ، امیدوارم مفید باشه براتون @elnaz.s

سلام و خداقوت
    سپاسگزارم برادر مرسی که برای استفاده این فایل رو گذاشتین
    عالی بود

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از aminesfandi66 عزیز تشکر کرده اند:

amir.t.forex آواتار ها
    2,711 بار در 406 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام. وقت همگی بخیر.
    من مدت کوتاهیه که مطابق نقشه راه دوره را تموم کردم و شروع به ترید کردم.
    اولین حسابم را از 500 به 375 کاهش دادم و طبق بررسی هایی که داشتم بیشتر دلیلش این بود که چک لیست مدون نداشتم؛ چارت را باز می کردم و سریع وارد یک پوزیشن غلط می شدم.
    تصمیم گرفتم یک حساب 200 دلاری باز کنم و چک لیست اولیه را نوشتم و شروع کردم به ترید. بین 190 تا 200 درحال درجا زدن هستم.
    از نظر تکنیکال تسلط خیلی خوبی روی پترن 123 خلاف جهت دارم بطوریکه می تونم بگم بیش از 90 درصد اگر طبق چک لیست عمل کنم تی پی میگیرم.
    اما با اینکه خیلی از نظر روانی رشد داشتم هنوز هم گاهی خارج از چک لیست وارد معامله می شم و درجا زدنم هم دلیلش فقط همینه.
    از یک طرف خوشحالم چون با حل شدن این موضوع اطمینان دارم که بالاخره تریدر سودده خواهم بود از طرف دیگه نمی دونم چقدر طول می کشه و چطور می تونم کمک جدی تری به خودم بکنم.
    لطفا کسانی که می تونن راهنمایی کنن. @nosrat

16. 10 کاربر برای این پست سودمند از amir.t.forex عزیز تشکر کرده اند:

amir.t.forex آواتار ها
    2,711 بار در 406 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر خیلی خوب بود این پست

شاید یک سال از این پست گذشته باشه آیا جلوتر اون فایل رو قرار دادید یا اکنون فایل رو دارید؟
    در مورد صبر خیلی خوب بود و خب من ژورنال های معاملاتیم رو چک میکردم بالای همه حد ضرر هام فقط یه چیز نوشتم : صبر ..صبر برای نرسیدن به اون محدوده ای که میخواستم و بارها دیدم اگر صبر کنم و فقط یک ترید از روی حوصله و صبر فراوان بزنیم چقدر مارکت دلنشین تر و ترید آروم تره (نمونش یورو/دلار امروز حوالی ساعت 1 ظهر که چقدر هم همه خوب ترید زدند و امشب حوالی ساعت 9 ..هر دو مورد با صبر حداقل تی پی 5 رو میدادند )

فوق العاده بود این پست ..قبلا خیلی دوستان بیشتر توی این تاپیک فعالیت میکردند ولی رفته رفته یه مقدار جدا شدند دوستان (البته سوابق این تاپیک مثل یه گنج میمونه ..پست های اقای یاشار/کینگ میلاد/سعید و داوود / ابی و.... ) همه فوق العاده اند

موفق باشید
    سلام.
    اونجایی که میگید بالای همه حد ضررهاتون نوشتید «صبر» دااغ دل من تازه شد. من همین مشکل را دارم و خیلی دنبال حل کردنشم. چیکار کنم؟ می تونید کمکی بکنید؟ تمرین خاصی؟ یا همون صبر پای چارت؟ سپاس

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از amir.t.forex عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t.forex نمایش پست ها
    سلام. وقت همگی بخیر.
    من مدت کوتاهیه که مطابق نقشه راه دوره را تموم کردم و شروع به ترید کردم.
    اولین حسابم را از 500 به 375 کاهش دادم و طبق بررسی هایی که داشتم بیشتر دلیلش این بود که چک لیست مدون نداشتم؛ چارت را باز می کردم و سریع وارد یک پوزیشن غلط می شدم.
    تصمیم گرفتم یک حساب 200 دلاری باز کنم و چک لیست اولیه را نوشتم و شروع کردم به ترید. بین 190 تا 200 درحال درجا زدن هستم.
    از نظر تکنیکال تسلط خیلی خوبی روی پترن 123 خلاف جهت دارم بطوریکه می تونم بگم بیش از 90 درصد اگر طبق چک لیست عمل کنم تی پی میگیرم.
    اما با اینکه خیلی از نظر روانی رشد داشتم هنوز هم گاهی خارج از چک لیست وارد معامله می شم و درجا زدنم هم دلیلش فقط همینه.
    از یک طرف خوشحالم چون با حل شدن این موضوع اطمینان دارم که بالاخره تریدر سودده خواهم بود از طرف دیگه نمی دونم چقدر طول می کشه و چطور می تونم کمک جدی تری به خودم بکنم.
    لطفا کسانی که می تونن راهنمایی کنن. @nosrat
    سلام و شب خوش
    امیدوارم عالی باشید
    پوزیشنهاتون رو چک کنید ببینید ریسک به ریواردهاتون چند هستند ؟
    اگر زیر ۱ به ۱ هست یکم در چک لیستتون تغییر ایجاد کنید تا پوزیشنهایی که ریسک به ریوارد حداقل ۱ به ۱ و بالاتر رو میده بهتون وارد پوزیشن بشید تا این درجا زدن رو رد کنید و معاملات سود ده پوزیشنهای ضررده رو جبران کنه
    ما
    ما یک

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع