صفحه 161 از 543 نخستنخست ... 61111151159160161162163171211261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,610 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Erfanalk آواتار ها
    12,844 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2115 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم حالتون عالی باشه @Proadmin
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    میخواستم در رابطه با عادت های خوبی که ایجاد کردین بدونم
    استاد یک تاپیک زد در رابطه با عادت های تریدرهای موفق ولی بچه ها فعالیت نکردن
    و اینجا یه هم اندیشی خواستم داشته باشیم
    عادت هایی که خودم ساختم در طی 9 ماه اینا هستن
    1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    عادتهای بدی ک دارم کنار میزارم
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

عادت خوبی که از قبل داشتم
    1)منظم بودم

لطفا بالای پست بزنید چند ماه هست در اکادمی شرکت کردین

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @Hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
    پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )
    سلام و عرض ادب
    نوشتن عادت های دوستان قدیمی فکر نکنم حتی 5 الی 10 دقیقه طول بکشه اما باعث میشه دیدگاه ما خیلی باز شه
    اگه هم دوس ندارین به اشتراک بزارین من معذرت میخوام @Nami.Trader @cheris @Soroosham @b0z0rgmehr @Mr.jason @kamanche @ali.flash @ghoolak @hamoon @Brice @khoshroomahdi @Hfada @hoseinrahimi @Mr.Naseri @fxhadi @hamedzamani @mohamadrezasj @KingMilad @2mshg3bi @ashkan @SaeidFx @.Brave_Heart. @Mohammad.Parsi @OMID_R @sara.sat

تو این اکادمی همگی باهم یک خانواده هستیم و خداروشکر من راهمو پیدا کردم و دارم میرم اما مطمینن برای 100 نفر دیگه که دارن روزانه این تاپیک رو نگا کنن میکنن بسیار مفید خواهد بود و جواب این محبتتون و انرژی که میزارین رو پس خواهین گرفت
    چون دوستان بسیاری پیگیر شدن و ازم خواستن تا دوباره منشن کنمبنابراین منمبهحرف انها احترام گذاشتم
    امیدوارم شرکت کنین و 5 دقیقه از تایم مفیدتونو در اختیار دوستان بزارین
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-20-2022 در ساعت 13:27

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و همچنین عرفان جان و تارخ جان گل
    امیدوارم عالی باشید
    خواستم هم از شما و هم از دوستان عذرخواهی بکنم در مورد عدم توانایی من در راهنمایی صحیح در خصوص علت نداشتن صبر که در پستهای قبلی مطرح شده بود ، درسته بخشی مربوط به روانشناسی هست ولی علت عمده و روش تصحیح اون ترید سیستماتیک بود که استاد هم در رادیو تیوب مطرح کردند و عرفان عزیز هم همین موضوع رو بیان کرده بودند و من نیز یاد گرفتم ، خیلی وقت بود چیز تازه یاد نگرفته بودم و از همتون ممنونم
    و از استاد و هم از شما عزیزان سپاسگزارم که باعث شدید مطلب جدیدی به دانسته هام افزوده بشه
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    @tarokh
    سلام علي اقاي گل.نميدونم چرا تگ كه كرديد براي من نوتيفيكيشن نيومده بود الان شانسي چشمم خورد به متنتون.(فكر كنم باگ هست)
    من از شما و تمام بچه هاي اينجا ياد گرفتم واقعا.توصيه هاي شما هم به نظر من اشتباه نبوده.همه چيز برميگرده به خودشناسي و روانشناسي فردي به نظر من.
    ارادتمند
    in all chaos there is calculation

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    درود بر همگی امیدوارم که پر از انرژی خداوندی باشید
    ازدوستان عزیزم درخواست دارم در مبحث روانشناسی فردی من رو راهنمایی کنند
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    و سایر عزیزان تگ نشده @Snow_Trader @tarokh @Brian @Milad-Trader
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    تارخ هستم.
    راستیت اتفاق های عجیبی داره تو زندگی من میوفته.نمیدونم چطور توضیح بدم و ایا شما باور میکنید یا نه.حس میکنم قدرت فکرم خیلی بالا رفته.مثلا به هر چیزی که فکر میکنم اتفاق میوفته.تو طور روز و شب ها به مراحل زندگیم و اتفاق های ریز و درشتی که باید اتفاق بیوفته فکر میکنم و دقیقا اون اتفاق ها میوفته.نکته جالب دیگه ای که برام داره میوفته اینه که قسمت های مختلف زندگیم رو اگر مثل پازل در نظر بگیریم این تکه های پازل چه از نظر اهمیت و چه از نظر زمانی همه دارن به بهترین شکل کنار هم قرار میگیرند.مثال میزنم که متوجه بشید.من ماشین خریدم بعد میخواستم یه تایمی با ماشین کار کنم که هزینه های اولیه زندگیم تامین بشه.از طرفی ۲۴ تیر کنکور دارم و باید براش درس میخوندم.از طرفی دیگه پول نقد خیلی نداشتم و باید کار میکردم.ولی درس هم داشتم.ماشین رو که خریدم طرف مقابل گفت تا۲۴ تیر مدارک ماشین میاد و باید بری تعویض پلاک...
    واقعا تعجب کرده بودم که من فکر کردم روز تولدم ماشین بخرم و خریدم.از طرفی پول خیلی نداشتم برای روزمره و باید با ماشین کار میکردم.از طرفی باید درس میخوندم و تا مدارک ماشین هم*میومد نمیتونستم باهاش کار کنم.
    انگار همه تیکه های پازل کنار هم قرار داده شد که من تا۲۴ تیر درس بخونم و بعد مدارک بیاد و من هم کار کنم و هم به ترید برسم.خبلی برای خودم عجیب بود.
    انگار اخرین تیکه این پازل موفقیت تو این بازار هست که همیشه میخواستمش و*براش تلاش کردم.
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته و توضیح دادنش سخته ولی خواستم با شما دوستان در میون بزارم تا اگر نظر یا تجربه مشابهی دارید ذکر کنید.
    ممنون که خوندید و خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود بر همگی امیدوارم که پر از انرژی خداوندی باشید
    ازدوستان عزیزم درخواست دارم در مبحث روانشناسی فردی من رو راهنمایی کنند
    چیزی که من رو دچار ترس کرده حجم هست و درواقع یک مقاومت ذهنی به حجم 1 لات دارم زمانی که ازین حجم استفاده میکنم دچار ترس و استرس میشم باتوجه بانیکه زیان تحمیلی آن به مراتب زیاد هست و به یکباره بخشی از بالانس شما تحت تاثیر قرار میگیره حال انکه شاید بدلیل بالانس کم هست ولی این ترس رو حس میکنم و به همیاری شما نیازمندم
    سپاس میرحسام
    و سایر عزیزان تگ نشده @Snow_Trader @tarokh @Brian @Milad-Trader
    سلام ميرحسام عزيز ارادت.فكر ميكنم به خاطر اين هست كه تو ذهنت ميگي 1 لات يعني 10000دلار.يعني اون عدد گنده تو ناخوداگاه ميترسونتت.
    راستيت من خودم تاحالا مشكلي با حجم نداشتم ولي به نظرم يه تايمي تو دمو با حجم ثابت 1 لات بزن تا تمرين بشه برات و اين سد ذهني شكسته بشه.
    يه سوال البته برام به وجود اومد.در انتهاي متنت نوشتي كه شايد به دليل بالانس كم هست.اگر بالانس كن هست شما طبق چه ميزان درگيري بالانس مجاز به استفاده از 1 لات شديد؟

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

miRHesam آواتار ها
    3,515 بار در 857 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 229 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ميرحسام عزيز ارادت.فكر ميكنم به خاطر اين هست كه تو ذهنت ميگي 1 لات يعني 10000دلار.يعني اون عدد گنده تو ناخوداگاه ميترسونتت.
    راستيت من خودم تاحالا مشكلي با حجم نداشتم ولي به نظرم يه تايمي تو دمو با حجم ثابت 1 لات بزن تا تمرين بشه برات و اين سد ذهني شكسته بشه.
    يه سوال البته برام به وجود اومد.در انتهاي متنت نوشتي كه شايد به دليل بالانس كم هست.اگر بالانس كن هست شما طبق چه ميزان درگيري بالانس مجاز به استفاده از 1 لات شديد؟
    درود تارخ جان تندرسی باشی دوست من
    روی بالانس 400 دلار ترید میکنم تا حجم 0.8 لات رو بخوبی میزنم ولی زمانیکه میخوام 1 لات رو کلیک کنم تردید دارم و بمحض استفاده انگاری دچار اضطراب میشم
    درمورد درگیری بالانس باید بگم امروز خارج از چک لیست معامله کردم و درواقع روانشناسی مو تحت تاثیر قرار دادم که یر به یر شد .چیزی که مهم هست به دید خودم عدم تناسب حجم و بالانس هست !!!
    نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از miRHesam عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miRHesam نمایش پست ها
    درود تارخ جان تندرسی باشی دوست من
    روی بالانس 400 دلار ترید میکنم تا حجم 0.8 لات رو بخوبی میزنم ولی زمانیکه میخوام 1 لات رو کلیک کنم تردید دارم و بمحض استفاده انگاری دچار اضطراب میشم
    درمورد درگیری بالانس باید بگم امروز خارج از چک لیست معامله کردم و درواقع روانشناسی مو تحت تاثیر قرار دادم که یر به یر شد .چیزی که مهم هست به دید خودم عدم تناسب حجم و بالانس هست !!!
    والا من خودم چون تاحالا درگير اين مشكل نبودم كمكي نميتونم بكنم.تنها چيزي كه به ذهنم ميرسه مكانيكال تريد كردنه.يعني موقعيت درست.محاسبه حجم.ورود.گذاشتن حد سود و حد ضرر و ديگه تماشا كردن.

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,954 بار در 1,586 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    (من عذرخواهی میکنم , چون یک پست هم اندیشی ایجاد کردم و فکر کردم در تاپیک روانشناسی ارسالش کردم اما دیدم نه درتاپیک تمرینات بود, بنابراین میخوام هدفمند باشه این پست و یکبار دیگه در این تاپیک میزارم (معذرت از دوستانی که پاسخ دادن و باز منشنشون میکنم و میخوام به عنوان یه سر مرجع باشه و اگر پست قبیلتونو از تاپیک تمرین کپی بزنید و در پاسخ به این پست در این تاپیک بزارین ممنونتون میشم چون دوستان واقعا عادت های خوبی داشتن ایجاد میکرن و حیفه که در دیدعموم قرار نگیره)
    1)یک دفتر که از خودم به خودم نزدیک تره دارم که کل کارهایی که روزانه انجام میدم رو توش مینویسم و در اخر روز کل تایم مفیدی و تایم تمرین و تایم ورزش که داشتم رو جمع بندی میکنم و هر هفته مجموع این تایم هارو هم در یک دفتر دیگه مینویسم
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    یه عادت بسیاز زیبا که از جناب برایان برداشت کردم نوشتن روتین زوانه بود که خیلی کمکم میکنه که تایمم هدر نره چون برا هر تایم برنامه دارمو ممنونم ازت و طی همین روش تونستم تایم مفیدم رو که مجموعه ای از کارهام در طی روز هست رو از 10 ساعت برسونم به 12الی 13 ساعت (ممنونم)
    1)سیگاری نیستم
    2)استفاده کمتر از 30 دقیقه گوشی در طول روز (استفاده از اینیستا فقط در جمعه ها اونم بعد از ظهرها)

1)منظم بودم

ممنون میشم نظرات شمارو هم داشته باشم در رابطه با عادات هایی که ایجاد کردین و یا دارین ایجاد میکنین
    شروع کنیم به منشن کردن و امیدوارم دوستانی که از یاد رفتن هم خودشون خودجوش شرکت کنن (کاربران دوره فراکتالی رو نمیشناسم اگه اوناهم شرکت کنن عالی میشه
    @ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    قدیمی های دوره بچه های تازه وارد رو تقریبا ول کردن و درک هم میکنیم و حداقل عادات خوبی که دارن و باعث موفقیتشون شده رو در اختیار ما بزارن عالی میشه
    پروادمین محترم لطفا شما هم با ادمین ها هم نظر بشین و عادات خوبی که دارین رو با ما به اشتراک بزارین (کل عادات ادمین ها )
    سلام عرفان جان امیدوارم حالتون عالی باشه
    راستشو بخواید من خودمو در حدی نمیدونستم که بخوام جواب سوالاتتون رو بدم و جواب این سوالتون بصورت کاملتر و کاربردیتر توسط استاد ارایه شده در وبینارها که به خاطر ندارم کدوم وبینار بود دقیقا
    و از طرفی میگفتم خب شاید دونستن عادتهای من به کار کسی نیاد(هرکسی میتونه بسته به شرایط زندگی خودش یک سری عادات رو داشته باشه که اون عادت برای شخص دیگه اصلا خوشایند نباشه)
    برای همین فقط تشکر کردم از پستتون
    حالا که این جواب ندادن میتونه براتون سوتفاهم ایجاد کنه که قدیمیها جدیدهارو رها کردن( درصورتیکه من اصلا قدیمی نیستم)
    منم عادتهای خودم رو میگم
    عادت به انجام کارهای به ظاهر کوچکی که باعث میشه منظم بشم(درک اثر مرکب که برای دنیا و آخرتم بسته)
    نظمی که نتیجش رو در بلند مدت میبینم
    مثل مسواک زدن
    مثل مرتب کردن اتاق کارم
    مثل پیاده روی روزانه
    مثل گوش کردن پادکست یا فایل روانشناسی (کوین ترودو/استرهیکس/وین دایر/اکهارت تول/دارن هاردی و... )(نمونه وطنیش هم سهیل سنگرزاده قربونش برم)
    مثل خوندن مقالات و نوشتنشون برای خودم در دفتر جداگانه
    مثل ترید طبق برنامه هدف و روزانه فقط 3 درصد
    تلویزیون و اخبار رو هم که فکر کنم بالای 2 ساله بلکه بیشتر که کاریش ندارم
    تلگرام و اینستا رو پاک کرده بودم اما الان مجدد دارمشون صرفا برای کارهای شخصیم وگرنه هیچ استفاده دیگه ای ازش ندارم و زمان زیادی ازم نمیگیره
    اما بخاطر کرونایی که چندماه پیش گرفته بودم هنوزم که هنوزه خوابم تنظیم نشده و نتونستم شب زود بخوابم و صبح زود پاشم(قبلا شبا حدودا 11 میخوابیدم و صبح ساعت 4/5 بیدارمیشدم)
    مدیتیشن رو خیلی دوست دارم انجام بدم اما نمیدونم چرا تنبلی میکنم و مقاومت دارم برای رفتن سمتش
    کتاب خوندن هم تو برنامه خودم دارم اما نه فیزیکی بصورت فایل صوتی که برای برداشتن مقاومتش رفتم چندتا کتاب خریدم که دوست داشتم خودم بخونمشون
    ولی آخرین عادتی که برای خودم ایجاد کردم جایزه دادن به خودم هست حالا این جایزه دادن میتونه روزانه باشه یا روزهای شنبه و یکشنبه که بازار تعطیله
    حالا جایزه چیه ؟؟ اگه چک لیست روزانه یا هفتگیم راضی کننده بود جایزه بهم میرسه تنهایی میرم مسافرت یه روزه یا نصفه روزه و اصلااااا به چارت و فایلها و اینا کار ندارم و ذهنمو استراحت میدم و وااااقعا نتیجش برای من فوق العاده بوده
    اینم سفر نصفه روزه آخرمون و امید به انتقال حس خوبش به شما و پوزش بخاطر تاخیر در پاسخ دادن به پستتون
    IMG_۲۰۲۲۰۶۱۲_۱۷۳۱۰۸.jpg
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3552 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    تارخ هستم.
    راستیت اتفاق های عجیبی داره تو زندگی من میوفته.نمیدونم چطور توضیح بدم و ایا شما باور میکنید یا نه.حس میکنم قدرت فکرم خیلی بالا رفته.مثلا به هر چیزی که فکر میکنم اتفاق میوفته.تو طور روز و شب ها به مراحل زندگیم و اتفاق های ریز و درشتی که باید اتفاق بیوفته فکر میکنم و دقیقا اون اتفاق ها میوفته.نکته جالب دیگه ای که برام داره میوفته اینه که قسمت های مختلف زندگیم رو اگر مثل پازل در نظر بگیریم این تکه های پازل چه از نظر اهمیت و چه از نظر زمانی همه دارن به بهترین شکل کنار هم قرار میگیرند.مثال میزنم که متوجه بشید.من ماشین خریدم بعد میخواستم یه تایمی با ماشین کار کنم که هزینه های اولیه زندگیم تامین بشه.از طرفی ۲۴ تیر کنکور دارم و باید براش درس میخوندم.از طرفی دیگه پول نقد خیلی نداشتم و باید کار میکردم.ولی درس هم داشتم.ماشین رو که خریدم طرف مقابل گفت تا۲۴ تیر مدارک ماشین میاد و باید بری تعویض پلاک...
    واقعا تعجب کرده بودم که من فکر کردم روز تولدم ماشین بخرم و خریدم.از طرفی پول خیلی نداشتم برای روزمره و باید با ماشین کار میکردم.از طرفی باید درس میخوندم و تا مدارک ماشین هم*میومد نمیتونستم باهاش کار کنم.
    انگار همه تیکه های پازل کنار هم قرار داده شد که من تا۲۴ تیر درس بخونم و بعد مدارک بیاد و من هم کار کنم و هم به ترید برسم.خبلی برای خودم عجیب بود.
    انگار اخرین تیکه این پازل موفقیت تو این بازار هست که همیشه میخواستمش و*براش تلاش کردم.
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته و توضیح دادنش سخته ولی خواستم با شما دوستان در میون بزارم تا اگر نظر یا تجربه مشابهی دارید ذکر کنید.
    ممنون که خوندید و خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
    سلام تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    چندتا تبریک میگم بهت
    تولدت مبارک
    ماشین جدید مبارک
    دستیابی به قدرت درونت مبارک
    در این مرحله قانون فراوانی در همه چیز رو درک خواهی کرد و بهت ثابت خواهد شد و کم کم مسیر زندگیت با انسانهای جامعه عوض خواهد شد چون نگرشت کلا متفاوت خواهد بود نسبت به اتفاقات و پیرامونت و حتی چیزهایی رو خلق خواهی کرد که در نظر خودت شبیه معجزه خواهد بود
    انشالله همه بچه ها با استمرار در آکادمی و رسیدن به قدرت درونشون به این لحظه شیرین برسند
    موفق باشی
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,336 بار در 1,385 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 349 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    2)مسواک زدن
    3)ورزش صبحگاهی
    4)کتاب خواندن
    5)مقاله
    6)مسواک
    1)سیگاری نیستم

1)منظم بودم

@ariya @oveys @Snow_Trader @armin_a1a @Armingpr @Ali97 @mohammad76 @Ariyan @tarokh @mohammad-zrm @Brian @Milad-Trader @میلاد @kamanche @Soroosham @sara.sat @aminkhoojani @Behnambaziar @Saman01 @Helix @ali.nou @rezaalsz @benxa @Z.Pasandideh @@hfada @Mr.jason @hoseinrahimi @fxhadi @hamoon @ghoolak @aliflash @b0z0rgmehr @SHIRDAL @rezajaryan @.Brave_Heart. @hamedzamani @KingMilad @mohamadrezasj @OMID_R @Mohammad.Parsi @Brice @hoseinrahimi
    سلام عرفان جان وقت بخیر
    راستش من میخواستم از زیر جواب دادن شونه خالی کنم چون خودمو در اون حد نمیدونم که بخوام در مورد مباحث روانشناسی اظهار نظر کنم. ولی خب چون شما بمن لطف داشتید چنتا عادت که تغییر دادم رو با شما به اشتراک میذارم:
    (اینم باید بگم آکادمی و آموزه های استاد امینو خیلی موثر بوده که کمکم کنه بتونم عادت جدید در خودم ایجاد کنم.)

1. تنظیم ساعت خواب(زود میخوابم زود بیدار میشم)
    2. حذف اینستاگرام
    3. مطالعه و گوش دادن به پادکست (هرروز)
    4. پیاده روی (روزی یک ساعت و نیم)
    5. ثبت کالری مصرفی روزانه (نتیجتا کاهش وزن)
    6. حذف دوستانی که باهاشون همفاز نبودم و برام سمی بودن
    7. کاهش شدید زمان تلوزیون دیدن (به خصوص اخبار)
    8. ثبت فعالیت های روزانه ( هرشب به کارام امتیاز میدم که در راستا هدفم بودن یا نه)
    9. مدیتیشن و تمرین های ذهن آگاهی(پادکست دارما مدیتیشن رو شدیدا توصیه میکنم)

امیدوارم مفید واقع بشه این پست.
    موفق و سربلند باشید.
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع