صفحه 199 از 666 نخستنخست ... 99149189197198199200201209249299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,981 به 1,990 از 6659

موضوع: بازی فراوانی

negar.h آواتار ها
    2,894 بار در 689 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سرکار خانم سلام
    پست های مربوط به تمارینتون رو باید در تاپیک تمرین کاربران پرایس اکشن فراکتالی بزارید
    تاپیک تمرین
    عذرخواهی میکنم اشتباه کردم

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از negar.h عزیز تشکر کرده اند:

hamidreza zamani آواتار ها
    61 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad-Trader نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیزم،

من بازی فراوانی برای ۹۰ روز رو کامل کردم. کسی میدونه ویدیویی که استاد قرار هست بفرستند چی هست؟

اگر کسی این ویدیو رو داره، امکانش هست برای بنده هم بفرسته؟

بسیار ممنونم از شما
    سلام میلادجان امیدوارم حالت خوب باشه به ادمین اینستا پیم بده راهنماییت میکنه
    No I'm not God
    Not yet ...

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از hamidreza zamani عزیز تشکر کرده اند:

richman آواتار ها
    693 بار در 157 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    به نام خدا
    خداروشکر 90 روز خرید کردم . نمونه ای از خرید هام رو براتون میزارم .
    روز 40 و 41 و 42 : خیلی ذهنم درگیر مسائلی میشد، راجب دنیا و قوانین فکر میکردم ، به یکسری چیز هایی رسیدم . حدودا 2 یا 3 ساعت از وقتم رو میگرفت. ذهنم به یک چیز هایی توجه میکرد که قبلا اینطور نبود .
    دوباره روز 80 ام هم همین اتفاق افتاد . دست خطم بد نیست ، حدودا یک سالی میشه با دست چپ بیشتر کار هام رو انجام میدم .
    استاد در یکی از ویدیو های فراکتال گفته بودن وقتی به روز 90 رسیدیم یک پیام خصوصی بهشون بدیم ، مثل اینکه یه ویدیو قرار بود بهمون بدن . @amino
    یه چیزی رو هم قسطی خریدم روز 40 ام بود. و هر 40 روز پولش رو پرداخت میکنم. (مثل: ماشین )
    یک کشتی رو هم 3 روز اجاره کردم .
    بعضی روز ها هم میرفتم هتل و رزرو میکردم .
    بیشتر چیز هایی که خریدم ، جواهرات + لباس بوده .

photo_2022-06-12_14-54-50.jpg ، photo_2022-06-12_14-54-41.jpg
    photo_2022-06-12_14-55-25.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-31.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-37.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-40.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-44.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-53.jpg ، photo_2022-06-12_14-55-57.jpg ، photo_2022-06-12_14-56-08.jpg ،
    ویرایش توسط richman : 06-12-2022 در ساعت 17:30
    Perceive the time , Change the life :
    آینده خوب از گذشته خوب میاد ،چطور؟ برای ساختن گذشته باید زمان حال را ساخت .
    آینده به حال پيوست خورده و حال به گذشته میپیوندد .
    گذشته ، آینده را میسازد .
    RICHMAN

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از richman عزیز تشکر کرده اند:

199 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oracle نمایش پست ها
    سلام
    محمد هستم.
    و این تجربه من از نودمین روز زیستن فراوانی هست.

توهمی به اسم قیمت
    بعد از نود روز، به نظر می رسه که قیمت یک واقعیت نیست. یک تصویر از نیاز و خواست منه که در عالم بیرون، راهی جز قیمت برای بیان خودش پیدا نکرده. نه به این دلیل که بهترین بیانه. چون من این مسیر بد رو براش تعریف کردم. یکی از کژپنداری های عمومی ما، وصل کردن قیمت به ارزش چیزهاست. این پیوستگی محدود کننده در این بازی کمرنگ می شه.
    چرا محدود کننده؟ چون جلوی لذت بردن از داشته ها رو می گیره. وقتی از بستنی قیفی لذت می برم، چرا باید بستنی مخصوص بخرم که گرون تره و فکر می کنم خوشمزه تره؟
    برداشتن مرز قیمت در زندگی، یک آزادی بی نظیره.

برگشتن به حال
    عاشق سرمایه گذاری کردن هستم. چون معتقدم امروز من نتیجه تصمیمات دیروزه و اگر امروز برای فردا کاری نکنم، فردای خوبی وجود نداره.
    اما این همه داستان نیست. امروز بالذات و به عنوان یک فرصت بینظیر و غیر قابل تکرار، خودش لایق بیشترین توجه هم هست. وقتی نمی شه پول رو سرمایه گذاری و پس انداز کرد، همه تمرکز بر لذت بردن از لحظه جاری و آنچه دارم خواهد بود. برآورده کردن این نیاز یک روی سکه است. بخش جالب تر ماجرا برای من پیدا کردن نیاز بود.
    چرا؟
    روزهای اول فهرست بلندی از نیازها رو دارم که در گذشته زندگی من شکل گرفته و به راحتی می شه رفت سراغشون و برآورده شون کرد.
    ولی بعد از یکی دو ماه، باید کنکاش می کردم که الان چه چیزی می تونه منو خوشحال کنه. چطور می تونم اطرافیانم رو خوشحال کنم. خلاصه، این لحظه رو چطور می شه بهتر زیست؟
    پرسیدن هر روزه این سوال که این لحظه رو چطور می شه بهتر زیست، روشنگر، لذت بخش و حتی گاهی دردناکه.
    چرا دردناک؟ چون می فهمی عمری دنبال پول بودی و حالا برای بهتر زندگی کردن اصلا به پول بیشتر نیاز نبوده!

آن ها که دوستشان دارم
    هدیه زیاد خریدم. و بخش جذاب این فرآیند، فکر کردن درباره این مساله بود که آدم هایی که دوستشون دارم به چه چیزی نیاز دارند؟ چه چیزی اون ها رو خوشحال می کنه؟ این فرآیند باعث شد که کمی بهتر اون ها رو بشناسم.

نظم
    هیچوقت در ایجاد نظم مشکلی نداشتم. به همین دلیل در اولین تلاش تونستم 90 روز بازی رو ادامه بدم. حالا شب ها که شروع به تمرین کردن می کنم، قبل از هر کاری دفتر بازی رو پر می کنم.
    پیشنهاد: ساعت خاصی برای خرید کردن ها اختصاص بدید. لااقل در یک ماه اول

نگرانی
    بازی به من کمک کرد که نگرانی هایی که از آینده در ذهن دارم رو کمی تسکین بدم. ما در ایران دائما نگران آینده اقتصادی خودمون هستیم. این تصویر سازی کمک کرد که دنیا رو بدون فیلتر نگرانی ببینم. این بند، ارتباط زیادی با بند "توهمی به اسم قیمت" داره.

چه کردم؟
    شاید بد نباشه به بعضی خریدهایی که داشتم اشاره کنم.
    امروز من
    - یک کلکسیون از تجهیزات نجومی
    - یک باشگاه ورزشی اختصاصی که به تدریج تجهیز شده
    - کلکسیون ساعت
    - کلکسیون عطر
    - کلی لباس عالی
    - کلکسیونی از انواع موتور سیکلت
    - تجربه سفر به نقاط مختلف دنیا
    و ...
    دارم.
    و امروز در نودمین روز بازی یکی از مهمترین خریدها رو داشتم: نود میلیون تومن کتاب خریدم و پروژه مادام العمر اتاق مطالعه رو استارت زدم. به زودی می رسم سراغ نسخه های اصل و دست نویس و امضا دار!

تجربه فراوانی بیرونی، بخشی از تجربه آزادیه. و آزادی مهمترین اصل زندگیه.

ارادتمند
    محمد
    مرسی محمد جان
    لذت بردم از خوندنش @Oracle

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Music sajad عزیز تشکر کرده اند:

199 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم
    می خوام بازی فراوانی رو با 500 دلار شروع کنم وطبق روال بازی هر روز 500 تا بهش اضافه کنم
    نظرتون چیه ؟؟
    اینجوری روز 90 ما تقریبا 1.5 میلیارد داریم که میشه باهاش زمینی ماشینی گرفت
    و ی نکته اینکه
    چون ما ب دلار درامد داریم تو فارکس و خرید کردن با دلارهم خیلی شیرین تره @Milad-Trader @hamoon @oveys @kamanche @DjReza @Brian @Unique_1159 @ichi.trader @Aryan @Bill @Ehsan shadow @Oracle @hamedzamani @Proadmin @admin

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از Music sajad عزیز تشکر کرده اند:

afaran آواتار ها
    572 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    یک سوال
    آیا فقط باید نوشت یا باید احساس را هم همراهش کرد و تصویر سازی هم میخواهد و حالت هم باید حتما خوب بشه؟
    چون من فقط می نویسم. و کار دیگری انجام نمیدهم. این درسته یا نه؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از afaran عزیز تشکر کرده اند:

Milad-Trader آواتار ها
    7,633 بار در 2,182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 13 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Music sajad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم
    می خوام بازی فراوانی رو با 500 دلار شروع کنم وطبق روال بازی هر روز 500 تا بهش اضافه کنم
    نظرتون چیه ؟؟
    اینجوری روز 90 ما تقریبا 1.5 میلیارد داریم که میشه باهاش زمینی ماشینی گرفت
    و ی نکته اینکه
    چون ما ب دلار درامد داریم تو فارکس و خرید کردن با دلارهم خیلی شیرین تره @Milad-Trader @hamoon @oveys @kamanche @DjReza @Brian @Unique_1159 @ichi.trader @Aryan @Bill @Ehsan shadow @Oracle @hamedzamani @Proadmin @admin
    سلام سجاد جان،

من تجربه شخصی خودمو میگم. ذهن انسان بسیار گولش میزنه و فکر میکنه میتونه هر رقمی به او بدن برنامه ای بریزه. این نکته خیلی مهمه که اکثر دوستان حتی با پلن روزی ۱ میلیون اضافه تر از روزهای حدود ۳۵ یا ۴۰ به بعد به یک حالت سخت یکنواختی و سختی در خرید میرسند. دلیلش اینه که ما دیدگاه صفر و یکی به مادیات داریم.

من نمیدونم ظرف ذهنی شما در حال حاضر به چه شکلی هست اما بنا بر تجربه میدونم نباید دست بالا گرفت چون خودتون شگفت زده میشید که چطور هیچ ایده ای برای خرید یا خرج پول در روزهای میانی نخواهید داشت (تازه با سیستم روزی ۱ میلیون اضافه). من فکر میکنم این روش شما میتونه کمی پیشرفته تر باشه و برای مرحله بعدی بازی.

تاکید میکنم این فقط یک پیشنهاد بود. اما میتونید چند روز تستش کنید.

☁ «ابرهای فردا، فردا در زمان خود میگذرند» ☁

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Milad-Trader عزیز تشکر کرده اند:

afaran آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Music sajad نمایش پست ها
    مرسی محمد جان
    لذت بردم از خوندنش @Oracle
    سلام خوب بود. تشکر از شما

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از afaran عزیز تشکر کرده اند:

afaran آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oracle نمایش پست ها
    سلام
    محمد هستم.
    و این تجربه من از نودمین روز زیستن فراوانی هست.

توهمی به اسم قیمت
    بعد از نود روز، به نظر می رسه که قیمت یک واقعیت نیست. یک تصویر از نیاز و خواست منه که در عالم بیرون، راهی جز قیمت برای بیان خودش پیدا نکرده. نه به این دلیل که بهترین بیانه. چون من این مسیر بد رو براش تعریف کردم. یکی از کژپنداری های عمومی ما، وصل کردن قیمت به ارزش چیزهاست. این پیوستگی محدود کننده در این بازی کمرنگ می شه.
    چرا محدود کننده؟ چون جلوی لذت بردن از داشته ها رو می گیره. وقتی از بستنی قیفی لذت می برم، چرا باید بستنی مخصوص بخرم که گرون تره و فکر می کنم خوشمزه تره؟
    برداشتن مرز قیمت در زندگی، یک آزادی بی نظیره.

برگشتن به حال
    عاشق سرمایه گذاری کردن هستم. چون معتقدم امروز من نتیجه تصمیمات دیروزه و اگر امروز برای فردا کاری نکنم، فردای خوبی وجود نداره.
    اما این همه داستان نیست. امروز بالذات و به عنوان یک فرصت بینظیر و غیر قابل تکرار، خودش لایق بیشترین توجه هم هست. وقتی نمی شه پول رو سرمایه گذاری و پس انداز کرد، همه تمرکز بر لذت بردن از لحظه جاری و آنچه دارم خواهد بود. برآورده کردن این نیاز یک روی سکه است. بخش جالب تر ماجرا برای من پیدا کردن نیاز بود.
    چرا؟
    روزهای اول فهرست بلندی از نیازها رو دارم که در گذشته زندگی من شکل گرفته و به راحتی می شه رفت سراغشون و برآورده شون کرد.
    ولی بعد از یکی دو ماه، باید کنکاش می کردم که الان چه چیزی می تونه منو خوشحال کنه. چطور می تونم اطرافیانم رو خوشحال کنم. خلاصه، این لحظه رو چطور می شه بهتر زیست؟
    پرسیدن هر روزه این سوال که این لحظه رو چطور می شه بهتر زیست، روشنگر، لذت بخش و حتی گاهی دردناکه.
    چرا دردناک؟ چون می فهمی عمری دنبال پول بودی و حالا برای بهتر زندگی کردن اصلا به پول بیشتر نیاز نبوده!

آن ها که دوستشان دارم
    هدیه زیاد خریدم. و بخش جذاب این فرآیند، فکر کردن درباره این مساله بود که آدم هایی که دوستشون دارم به چه چیزی نیاز دارند؟ چه چیزی اون ها رو خوشحال می کنه؟ این فرآیند باعث شد که کمی بهتر اون ها رو بشناسم.

نظم
    هیچوقت در ایجاد نظم مشکلی نداشتم. به همین دلیل در اولین تلاش تونستم 90 روز بازی رو ادامه بدم. حالا شب ها که شروع به تمرین کردن می کنم، قبل از هر کاری دفتر بازی رو پر می کنم.
    پیشنهاد: ساعت خاصی برای خرید کردن ها اختصاص بدید. لااقل در یک ماه اول

نگرانی
    بازی به من کمک کرد که نگرانی هایی که از آینده در ذهن دارم رو کمی تسکین بدم. ما در ایران دائما نگران آینده اقتصادی خودمون هستیم. این تصویر سازی کمک کرد که دنیا رو بدون فیلتر نگرانی ببینم. این بند، ارتباط زیادی با بند "توهمی به اسم قیمت" داره.

چه کردم؟
    شاید بد نباشه به بعضی خریدهایی که داشتم اشاره کنم.
    امروز من
    - یک کلکسیون از تجهیزات نجومی
    - یک باشگاه ورزشی اختصاصی که به تدریج تجهیز شده
    - کلکسیون ساعت
    - کلکسیون عطر
    - کلی لباس عالی
    - کلکسیونی از انواع موتور سیکلت
    - تجربه سفر به نقاط مختلف دنیا
    و ...
    دارم.
    و امروز در نودمین روز بازی یکی از مهمترین خریدها رو داشتم: نود میلیون تومن کتاب خریدم و پروژه مادام العمر اتاق مطالعه رو استارت زدم. به زودی می رسم سراغ نسخه های اصل و دست نویس و امضا دار!

تجربه فراوانی بیرونی، بخشی از تجربه آزادیه. و آزادی مهمترین اصل زندگیه.

ارادتمند
    محمد
    سلام. مطالب خیلی مفید و خوب بود. موفق باشید. کلکسیون ها عالیه

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از afaran عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,897 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2123 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر تارخ جان خیلی هم عالی

من دوبار استاپ خوردم تابحال و دوباره شروع کردم و به صورت مکتوب

فایل اشتیاق سوزان کدوم فایله ؟
    سلام محمدجان
    امیدوارم حالت عالی باشه
    2 بار استاپ خوردی فقط؟!
    من 7 بار استاپ خوردم و دوباره تسلیم نشدم و پاشدم و الان روز 66 هستم و رکورد های قبلیم رو زدم
    البته قبلا زیاد رو ورانشناسی کار نمیکردم 2الی 3 ماه هست که رو روانشناسی هم دارم کار میکنم
    و اینکه موزیک استاد رو از کجا پیدا کردی ناقلا؟
    شاد باشید و پیروز
    شاید بعد از اینکه 90 روز رو تموم کردم به ترتیب زیر جلو برم از اول
    با سرمایه اولیه 1 یا 2 میلیون شروع میکنم
    ماه اول روزانه 1 درصد میگیرم (همانطوری که استاد در یوتیوب هاش به بچه ها میگه)
    ماه دوم 3 درصد و تا ماه 6ام 3 % میگیرم
    حالا بعدش شروع میکنم به 5 درصد و 10% و 20%
    حالا سوال مهمی که اینجا بوجود میاد اینه!
    1)به نظر دوستان بهتره 90 روز رو ادامه بدم تا زمانی که برسم به بخش ترید در اکانت ریل و دمو؟
    2)چون 2 ماه ابتدایی رو با دمو ترید میزنم به نظرتون به صورت کلی وقتی رسیدم به دمو بازی فراوانی رو از اول _ 2 ماه واسه دمو انجام بدم و اون درصدی که مثلا میخوام 3 درصد بگیرم رو بالانس 2 میلیون میلیون و بازی فراوانی رو هم از 2 شروع کنم و قبل روز ترید من 3 درصد رو بگیرم و اینگونه تصور کنم که این 3 درصد نتیجه دشت من دمو بوده و خرجش میکنم
    حالا که 2 ماه دمو تموم شد و میخوام برم رو ریل دوباره بازی فراوانی رو از صفر شروع کنم و رو بالانسی که میخوام رو ریل بزارم _ مثلا اینجوری فکر کنین من فردا وارد اکانت ریل میشم خب!
    1 روز مونده به باز کردن اکانت ریل من بازی فراوانی رو همگام با بالانس اکانت ریل بکنم و یه روز قبل تر 3 درصد هامو از بازی فراوانی بگیرم با تصور اینکه حاصل دشت من از ریل بوده و به نظرم خیلی خیلی کمک میکنه
    اما یه مشکلی این وسط بوجود میاد اینه که چون در بازی فراوانی باید پول همون روز خرج بشه بنابراین منم ماهانه سودمو از ریل میکشم بیرون اینجا یه دوگانگی ایجاد میشه و به نظرتون به چه صورت میشه حلش کرد؟1 @Ali97 @tarokh @armin_a1a @Armingpr @Ariyan @sara.sat @.Brave_Heart.
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-14-2022 در ساعت 10:26

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع