صفحه 461 از 556 نخستنخست ... 361411451459460461462463471511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,601 به 4,610 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

MOHAMMAD.WOW آواتار ها
    2,669 بار در 833 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 244 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط 100jad نمایش پست ها
    سلام* به همه دوستان عزیز
    من ۵ ماه دمو کار کردم ۱۰۰۰ دلار کردم ۳۰۰۰۰ هزار تا بعد اون الان نزدیک به ۷ ماه ریل کار میکنم مشگل تکنیکال ندارم حتی هیدن اخر رو چارت خالی میتونم تشخیص بدم بدون مویینگ و اندیکاتور ولی واقعا مشگل روانشناسی دارم بعد چند ترید موفق متأسفانه ضرر میکنم و همه چی میریزه بهم مثلا انتقام از بازار و جبران ضرر چند وقته همش دارم درجا میزنم یا یکجا تی پی میزارم ۵۰ درضد ۴ _ ۵ پیپ فاصله داره نمیرسه وبعد روند برمیگرده ی جا تی پی میزارم قبل اینکه برسه میبندم ولی بعدش ۱۰ پیپ هم از ردش میشه یعنی همش برام برعکس اتفاق میوفته استاد یکجا گفتن اینا تصویر ذهنی که دارین خواهش میکنم کمکم کنید مقاله سایتم هم خوندم واقعا چقدر باید بگذره که احساسات یا روانشناسی تریدر درست بشه یا اگه راه حلی دارین بگید خیلی احساس بدی پیدا کردم نسبت به ترید استرس ترس صبر زیاد یا مثلا بازار ی روز به هم ریخته است مثل دیروز تغییر روند های یدفعه دیگه موندم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام و درود دوست عزیز
    منم همین مشکل را داشتم و این مدت که آموزش میدیدم ترید ریل را تعطیل کردم . ولی به نظر من این مشکلات از عادات اشتباه سرچشمه میگیره . یعنی مثلا من دو تا معامله ضرر میکنم بعد حجم را دو برابر میکنم و این معامله با سود بسته میشه . این سود در ذهن ما ثبت میشه و دفعه بعد دوباره همین کار را میکنیم و یادمون میره که چک لیست داریم و بعد از چند بار سود و ضرر حس بی اعتمادی به سیستم را پیدا میکنیم و برای باز کردن معامله دیر اقدام میکنیم و همیشه چه معامله تو سود باشه چه در ضرر استرس ما را رها نمیکنه
    حالا بعد از این همه حرف که همه میدونیم و سرتون را درد آوردم .استاد راه حل را بارها گفتند و اون هم این هست که طبق چک لیست معامله کنیم . برای خودتون قانون بزارید مثلا :در یک ماه آینده فقط روزی یک ترید بکنید تا بهترین موقعیت را وارد شوید. با این کار اعتماد به شما بر میگردد
    امیدوارم شاد و موفق باشید
    ویرایش توسط MOHAMMAD.WOW : 10-12-2023 در ساعت 15:35
    دنیای بیرون علت و موجب نیست بلکه یک نتیجه است . فقط قانون سازنده درونتان را الگوی زندگی خود قرار دهید . فکر یک علت است و فکر جدید نتیجه ای جدید در بر خواهد داشت . آیا میدانید بیشتر اوقات به صورت ناخودآگاه به چی فکر میکنید؟

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از MOHAMMAD.WOW عزیز تشکر کرده اند:

Dash aref آواتار ها
    996 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 153 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط 100jad نمایش پست ها
    سلام* به همه دوستان عزیز
    من ۵ ماه دمو کار کردم ۱۰۰۰ دلار کردم ۳۰۰۰۰ هزار تا بعد اون الان نزدیک به ۷ ماه ریل کار میکنم مشگل تکنیکال ندارم حتی هیدن اخر رو چارت خالی میتونم تشخیص بدم بدون مویینگ و اندیکاتور ولی واقعا مشگل روانشناسی دارم بعد چند ترید موفق متأسفانه ضرر میکنم و همه چی میریزه بهم مثلا انتقام از بازار و جبران ضرر چند وقته همش دارم درجا میزنم یا یکجا تی پی میزارم ۵۰ درضد ۴ _ ۵ پیپ فاصله داره نمیرسه وبعد روند برمیگرده ی جا تی پی میزارم قبل اینکه برسه میبندم ولی بعدش ۱۰ پیپ هم از ردش میشه یعنی همش برام برعکس اتفاق میوفته استاد یکجا گفتن اینا تصویر ذهنی که دارین خواهش میکنم کمکم کنید مقاله سایتم هم خوندم واقعا چقدر باید بگذره که احساسات یا روانشناسی تریدر درست بشه یا اگه راه حلی دارین بگید خیلی احساس بدی پیدا کردم نسبت به ترید استرس ترس صبر زیاد یا مثلا بازار ی روز به هم ریخته است مثل دیروز تغییر روند های یدفعه دیگه موندم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام و درود سجاد عزیز . اولا از صمیم قلب میگم اصلا نگران نباشید تقریبا همه تریدرا این شرایطو تجربه کردن جا نزن و با قدرت ادامه بده .
    مورد اول اینه نیاز به یه محدودیت داری منظور از محدودیت چیه نیاز داری این پوزیشن هایی ک تو روزمیگیری یه جا بعنوان چالش بهش نگاه کنی یعنی وقتی شروع میکنیم به ترید بخاطر اینکه در شروع کارمون تنهاییم و هیچ محدودیتی نداریم تو ترید کردن زیاده روی میکنیم بنظر من برا خودت یه برنامه بنویس علاوه بر چک لیستی ک داری وبا توجه به شیوه ورودت فراکتالی تحلیلی یا سیستماتیک یه ژورنال تهیه کن و علاوه بر اینکه خودت ژورنال میکنی داخل انجمن هم بزار حالا چرا میگم داخل انجمن چون مجبور میشی تمام ریزه کاریارو رو چارتت رعایت کنی و طبق اصول پست بزاری و یه بازی دو سر برد هم یه عادت برای خودت جا میندازی هم از طرفی بهترین موقعیتا رو طبق چک لیستت وارد میشی و اگ جایی اشتباه تحلیل کردی دوستان اصلاح میکنن . این برنامه رو بزار 100 ترید با رعایت تمام نکات تو 100 روز تریدری و فقط هم اینجوری ترید بزن تا عادتت شکل بگیره و زیاده روی نکنی

بازی فراوانی انجام بده و وبینار روز 90 دریافت کن به خیلی از جوابایی ک میخای میرسی فقط حتما 90 روز انجام بده بعد وبینارو بگیر خیلی خیلی موثر
    پوزیشن ک میگیری استاپ لاس وتی پی گذاشتی سیستمو خاموش کن بلند شو برو و دیگ نگاهش نکن چون ادم جلوش باز باشه هعی بهش ور میره اوایل شروع ترید زدن
    بازار بهم ریخته نیس ذهن شما ک بهم ریخته نیاز داری اروم شی وبدون سوگیری به بازار نگاه کنی یه مدت از چارت فاصله بگیر روی اموزش روانشناسیت کار کن
    حالت باید خوب باشه موقع ترید زدن اگ حس و حالت بد ترید نزن
    وبینارای روانشناسی داخل یوتیوب یه بار دیگ ببین
    با یه مقاله خوندن هیچ چیزی درست نمیشه فقط یه نقشه راه بهت میده ک چیکار کنی پس پلن بنویس و ببین باید روزانه چیکار کنی
    یه چک لیست ویه روتین روانشناسی برا خودت تهیه کن شب قبل از ترید همون چیزایی ک استاد میگن تصور 3 درصد گرفتن حس و حال عالی نسبت به تردای فردات و.... قبل از شروع روز تریدریت مدیتیشن و رو اوج بودن برای شروع روز تریدریت و .... وچیزایی ک خودت بیشتر نسبت به عالی شدن حس وحالت توروز میدونی

خیالت هم راحت باشه ک تو تنها نیسی و هممون همین مشکلا را داریم فقط باید با ایستادگی و پیوستگی حلش کنیم داداش گلم
    ویرایش توسط Dash aref : 10-12-2023 در ساعت 15:46

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Dash aref عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    1,591 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    قدرت انضباط شخصی اثر دنیل والتر
    فصل دوم : مزایای انضباط شخصی

سطح انضباط شخصی شما میزان موفقیت تان در محل کار،روابط ،امور مالی،تحصیل و... را کنترل خواهد کرد.

افزایش اعتماد بنفس :
    یکی از دلایلی که از زندگی خود رنج می بریم اینکه جایی که دوست داریم باشیم و نیستیم همین است ،بیشتر افراد اول سال به خودشان قول میدهند که تغییرات اساسی در خودشان ایجاد کنند اما آنچه برای موفقیت لازم است انجام نمی دهند
    وقتی چندین سال می گذرد و دقیقا جایی که باید باشیم و نیستیم حس بی ارزشی می کنیم چرا که نشستن یعنی شکست
    افراد دارای انضباط شخصی اعتماد بنفس دارند و در هر شرایطی بهترین خود هستند و سیستمی دارند که به اون افتخار میکنند و از ناخدای کشتی خود هستند لذت می برند

ایجاد روابط بهتر :
    تا حالا شده دوستی وقت شناس و مظم داشته باشید و به خاطر صبح زود بیدار شوید و مسافرت بروید و بهش احترام بگذارید پس در ابتدا به خودمان احترام بگذاریم در روابط به نیکی از شما یاد میکنند
    فردی که انضباط شخصی دارد همیشه طبق گفته های خودش عمل میکند برای صداقت ارزش قائل هستند و دقیقا افکار و عملکرد نزدیکی دارد کافیست به افراد منضبط دور خود نگاه کنید
    همیشه یک عامل باعث یک رفتار نیست و عامل های زیادی اثر دارند اما انضباط کلید موفقیت همه رفتار و عادات است
    آزرده خاطر نمی شوید:
    دلیل آزرده شدن افراد چون به خود اطمینان ندارند آنها هیچ برنامه یا هدفی ندارند که به آن تکیه کنند و هر انتقادی حتی سازنده حمله به شخصیتشان هست و ناراحت می شوند
    کسانی که انضباط شخصی دارند بسیار آرام و خونسرد و با اطمینان بالا و به راحتی انتقاد ها را مدیریت می کنند

پرهیز از رفتار های پر خطر :
    نظریه ی خود کنترلی: رفتار های پر خطر به دلیل ناتوانی فرد در کنترل امیال خود است
    انسان ها معمولا هیچ چهار چوب و قانونی برای رفتار با بقیه ندارند و گفته می شود با هرکسی مثل خودش باشیم که اشتباه هست اگر با هرکسی مثل خودش باشیم خرد می شویم ما طبق قوانین و اصول خودمون رفتار میکنیم و آرامش بهتر خواهیم داشت

انضباط در همه جا نقش زیادی دارد و در همین موارد خلاصه نمی شود انضباط زندگیتان را تغییر خواهد داد و همین عادت به این کوچکی باعث می شود حس بودن ،حس رشد و...داشته باشید .کافی است اقدام کنید خیلی از مطالب حتی با آگاهی از نتایج آن با طی کردن مسیر آن متفاوت هست و تا زمانی که اقدام نکنید درک نخواهید کرد
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فصل 3: سوگیری وضعیت موجود : چرا در برابر تغییر مقاومت میکنیم؟

گاهی اوقات به نظر میرسد یک نیروی درونی وجود دارد که مانع ما میشود که این پدیده بسیار رایج هست و در همه انسان ها وجود دارد
    دلایل سوگیری وضعیت موجود

1-مغالطه هزینه از دست رفته

خیلی افراد در شرایط فعلی خودشان گیر افتاده اند در حالی که ترجیح میدهند در موقعیت بهتری باشند مثل: ماندن در یک رابطه ناموفق یا ادامه دادن شغلی امن و خسته کننده در حالی که برای شغلی بهتر فرصت دارید.

2-نظریه بیزاری نسبت به از دست دادن :

افراد دوست ندارند چیزی که دوست دارند از دست بدهند حتی اگر آن چیز ارزش بالایی نداشته باشد . همیشه هزینه ای با تغییر هست که ما نمیخواهیم آن هزینه را پرداخت کنیم

3-ترس از حسرت :

هیچکس دوست ندارد شکست بخورد اما همه ی ما در ذهنمان این است که دوستان و نزدیکان آیا بر اساس اشتباهاتمان ما را قضاوت میکنند و همین باعث کاری نکنیم و رحت ترین راه را انتخاب کنیم(ذهنیت در مورد شکست )

4-اصل آشنایی :

یک ترفند قدرت ذهنی که ما را به رفتار و اعتقادات و عادات وروال های قدیمی پایبند نگه میدارد.
    هرچه پدیده خاصی را بیشتر تجربه کنیم احتمال آنکه آن را بپذیریم و دوست داشته باشیم بیشتر است
    هرچه با یک شخص ارتباط زیادی داشته باشیم او را بیشتر دوست داریم و احساس نزدیکی می کنیم یا برند های تبلیغاتی خاصی که حس آشنایی بیشتری داریم یا مثلا فکر کنید چرا همیشه از یک لبنیاتی خاص خرید میکنیم و...
    مزیت آن :هرچه بیشتر روی ذهن مثب کار کنید با آن ذهنیت هماهنگ تر خواهید شد
    عیب آن : تمایل طبیعی انسان به حفظ عادت های بد و ایجاد عادت های خوب را سخت میکند.
    هدف مقاومت در برابرتغییر حفظ ایمنی شماست و جلوی امید ها و آرزوهای شما را میگیرد و در بلند مدت پشیمان خواهید شد
    حس درد و رنج اینکه اگر فلان کار را می کردم (حسرت گذشته ) خیلی بیشتر از تلاش کردن وشسکت خوردن است

راهکار: شما وضعیت الان خودتان را بررسی کنید تمام مزایا و معایب آن را بنویسید و بعد به وضعیتی که دوست دارید برسید فکر کنید و مزایا و معایب آن را بنویسید و بعد بررسی کنید.
    شما یا یادمیگیرید برای تغییر هزینه ی آن را پرداخت کنید و اصل آشنایی را درعادات جدید پیاده سازی کنید یا یاد مگیرید وضعت موجود (وضعیتی که در آن الان هستید )را بپذیرد و زندگی کنید و همین دلیل کافیست چرا تغییر نمی کنید و موفق نمی شوید.
    تمرین و ممارست به کمال رهنمون میکند اما کمال نباید هدف نهایی باشد. هدف نهایی باید تمرین باشد

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه

یک سوالی

بعد از 2 سال و نیم تمرین و تلاش من به یک تسلط خوبی رسیدم در بحث پرایس و مکدی شروع کردم و با 10 دلار روزی ابتدا نیم دلار و بعد 1 دلار و بعضی روزها حتی بیشتر از 1 دلار سود گرفتم شد 10 دلار سود برداشتم زدم طی دو هفته بعد دوباره ادامه دادم تو 2 هفته بعد شد 25 دلار و باز 15 دلار برداشت زدم و این خودش به نظرم به یک سطح خوبی از تسلط رسیده باشم اما نکته ای که هستش من به یک احساس روزمرگی رسیدم بعد این یک ماه و واقعا شوق و ذوق ابتدا رو نداشتم یعنی میومدم ترید میزدم و بعد کل روزمو میموندم چیکار کنم چون از یک طرف میدیدم تسلط دارم و تمرین کردن دیگ انگیزه ای برام نبود و از یک طرف میدونستم هدفم و گرفتم و نیازی دیگ به ترید ندارم

سوال من این بود :این حس چالش و انگیزه ای که انسان (خودم) در وجودش داره تا یک مسئله ای رو هر روز بخاد حل کنه و برای اون پرانرژی باشه چطوری شما در این کسب و کار ایجاد کردید برای خودتون ؟

چون فکر میکنم مثلا فوق حرفه ام بشی میای میشینی مثلا یک ساعت دو ساعت حتی بعضی روزها در حد چند دقیقه یک ترید عالی میزنی سودتو میگیری و بعدش دیگ هیچی و این یک جوری روزمرگی و کم شدن انگیزه رو برای من در پی داره( درسته این سودی که من میگیرم اصلا هیچی نیست ولی خب بحث اینه با این مبلغ پولی که گذاشتم روزی 10 درصد یا حتی 20 درصد واقعا عالی میتونه باشه )

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,980 بار در 1,130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 444 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaa نمایش پست ها
    فصل 3: سوگیری وضعیت موجود : چرا در برابر تغییر مقاومت میکنیم؟

گاهی اوقات به نظر میرسد یک نیروی درونی وجود دارد که مانع ما میشود که این پدیده بسیار رایج هست و در همه انسان ها وجود دارد
    دلایل سوگیری وضعیت موجود

1-مغالطه هزینه از دست رفته

خیلی افراد در شرایط فعلی خودشان گیر افتاده اند در حالی که ترجیح میدهند در موقعیت بهتری باشند مثل: ماندن در یک رابطه ناموفق یا ادامه دادن شغلی امن و خسته کننده در حالی که برای شغلی بهتر فرصت دارید.

2-نظریه بیزاری نسبت به از دست دادن :

افراد دوست ندارند چیزی که دوست دارند از دست بدهند حتی اگر آن چیز ارزش بالایی نداشته باشد . همیشه هزینه ای با تغییر هست که ما نمیخواهیم آن هزینه را پرداخت کنیم

3-ترس از حسرت :

هیچکس دوست ندارد شکست بخورد اما همه ی ما در ذهنمان این است که دوستان و نزدیکان آیا بر اساس اشتباهاتمان ما را قضاوت میکنند و همین باعث کاری نکنیم و رحت ترین راه را انتخاب کنیم(ذهنیت در مورد شکست )

4-اصل آشنایی :

یک ترفند قدرت ذهنی که ما را به رفتار و اعتقادات و عادات وروال های قدیمی پایبند نگه میدارد.
    هرچه پدیده خاصی را بیشتر تجربه کنیم احتمال آنکه آن را بپذیریم و دوست داشته باشیم بیشتر است
    هرچه با یک شخص ارتباط زیادی داشته باشیم او را بیشتر دوست داریم و احساس نزدیکی می کنیم یا برند های تبلیغاتی خاصی که حس آشنایی بیشتری داریم یا مثلا فکر کنید چرا همیشه از یک لبنیاتی خاص خرید میکنیم و...
    مزیت آن :هرچه بیشتر روی ذهن مثب کار کنید با آن ذهنیت هماهنگ تر خواهید شد
    عیب آن : تمایل طبیعی انسان به حفظ عادت های بد و ایجاد عادت های خوب را سخت میکند.
    هدف مقاومت در برابرتغییر حفظ ایمنی شماست و جلوی امید ها و آرزوهای شما را میگیرد و در بلند مدت پشیمان خواهید شد
    حس درد و رنج اینکه اگر فلان کار را می کردم (حسرت گذشته ) خیلی بیشتر از تلاش کردن وشسکت خوردن است

راهکار: شما وضعیت الان خودتان را بررسی کنید تمام مزایا و معایب آن را بنویسید و بعد به وضعیتی که دوست دارید برسید فکر کنید و مزایا و معایب آن را بنویسید و بعد بررسی کنید.
    شما یا یادمیگیرید برای تغییر هزینه ی آن را پرداخت کنید و اصل آشنایی را درعادات جدید پیاده سازی کنید یا یاد مگیرید وضعت موجود (وضعیتی که در آن الان هستید )را بپذیرد و زندگی کنید و همین دلیل کافیست چرا تغییر نمی کنید و موفق نمی شوید.
    دورد دوست عزیز
    خواستم ازت تشکر کنم ازت که اینقدر حواست هست کمک کنی به رشد شخصی هممون

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

wolflord آواتار ها
    4,980 بار در 1,130 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 444 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر امیدوارم حالتون عالی باشه

یک سوالی

بعد از 2 سال و نیم تمرین و تلاش من به یک تسلط خوبی رسیدم در بحث پرایس و مکدی شروع کردم و با 10 دلار روزی ابتدا نیم دلار و بعد 1 دلار و بعضی روزها حتی بیشتر از 1 دلار سود گرفتم شد 10 دلار سود برداشتم زدم طی دو هفته بعد دوباره ادامه دادم تو 2 هفته بعد شد 25 دلار و باز 15 دلار برداشت زدم و این خودش به نظرم به یک سطح خوبی از تسلط رسیده باشم اما نکته ای که هستش من به یک احساس روزمرگی رسیدم بعد این یک ماه و واقعا شوق و ذوق ابتدا رو نداشتم یعنی میومدم ترید میزدم و بعد کل روزمو میموندم چیکار کنم چون از یک طرف میدیدم تسلط دارم و تمرین کردن دیگ انگیزه ای برام نبود و از یک طرف میدونستم هدفم و گرفتم و نیازی دیگ به ترید ندارم

سوال من این بود :این حس چالش و انگیزه ای که انسان (خودم) در وجودش داره تا یک مسئله ای رو هر روز بخاد حل کنه و برای اون پرانرژی باشه چطوری شما در این کسب و کار ایجاد کردید برای خودتون ؟

چون فکر میکنم مثلا فوق حرفه ام بشی میای میشینی مثلا یک ساعت دو ساعت حتی بعضی روزها در حد چند دقیقه یک ترید عالی میزنی سودتو میگیری و بعدش دیگ هیچی و این یک جوری روزمرگی و کم شدن انگیزه رو برای من در پی داره( درسته این سودی که من میگیرم اصلا هیچی نیست ولی خب بحث اینه با این مبلغ پولی که گذاشتم روزی 10 درصد یا حتی 20 درصد واقعا عالی میتونه باشه )
    دوست عزیزم درود عالی
    آفرین که داری تلاش میکنی
    با توجه به اینکه فوق تایم تریدری
    باید با برنامه ریزی روزانه پیش بری
    تایم بدی برا کار ت
    برای تفریحت
    برای کارهای عقب مونده ای که باید در مسیر پیشرفتت انجام میدادی و ندادی
    اینجوری تایم ت تقسیم میشه و روزت با برنامه پیش میره

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از wolflord عزیز تشکر کرده اند:

Miad آواتار ها
    1,271 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    https://forum.academywave.com/showth...ull=1#post4866

از پست های بسیار سودمند کاربر ارزشمند @Davood36
    PAIN is the best teacher
    But nobody wants to be a student

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Miad عزیز تشکر کرده اند:

hamidrezaa آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط wolflord نمایش پست ها
    دورد دوست عزیز
    خواستم ازت تشکر کنم ازت که اینقدر حواست هست کمک کنی به رشد شخصی هممون
    سلام دوست عزیز من کاری نکردم انجام وظیفه هست همیشه یک سوال در ذهنم بود خوب آخرش چی فرض کن به همه چی رسیدی اخرش چی ؟!
    از استاد یاد گرفتم در جهت فزونی حرکت کنم شاید علمی که دارم بدرد بقیه بخوره
    من گفتم چجور یک تریدر حرفه ای می تونه اینقدر با جامعه تریدری ایران کمک کنه مگه استاد همه چی نداره دلیلیش چیه؟!؟ من دلیل استاد نمی دونم فقط خودم به این نتیجه رسیدم در جهت خیر بقیه و خودم حرکت کنم و این منو خوشحال میکنه
    وقتی میبینم یه نفر چقدر فعالیت میکنه و ۶ ستارس میگم چقدر عالی وقتی میبینم چندتا پیام گذاشته و رفته کمی ناراحت میشم میگم کدومش میخوای باشی جوری فعالیت کن که یروزی بگن چه ادم خفنی من دوست دارم بهتر از اون باشم
    که می تونم هم الگو باشم و هم خیر برسونم و هم با دیدن بچه ها الگو بگیرم
    ممنون شما خیلی لطف دارید

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از hamidrezaa عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 5 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان میشه یک وی پی ان خوب برای ویندوز معرفی کنید ممنون میشم؟

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از seyedali30 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع