صفحه 138 از 672 نخستنخست ... 3888128136137138139140148188238638 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,371 به 1,380 از 6711

موضوع: بازی فراوانی

Saman.b آواتار ها
    7,308 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Proadmin نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    متوجه سوالتون نشدم
    شرایط بازی خیلی ساده است می تونید پست شماره یک همین تاپیک از جناب ایچی تریدر رو بخونید به صورت کامل توضیح داده شده چند قانون ساده است که باید انجام داد
    موفق باشید
    ادمین
    سلام دوباره
    یکی از دوستان در پست زیر پرسیدن که زمان زیادی میبره تا پولمون به خرید خونه و ماشین برسه
    https://forum.academywave.com/showth...165#post159165

شما هم جواب زیر را دادید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Proadmin نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    دو راه حل برای این موضوع هست
    یک: بازی رو تا رسیدن به مبلغ مورد نیاز ادامه بدید و هر مقدار زمان میبره برای ذهن شما مفید تر هست
    دو:بازی رو با مبالغ زیاد تر استارت بزنه مثلا هدف شما یک خونه 9 میلیاردی هست از مبلغ 100 میلیون استارت بازی رو بزنید و در مسیر هر روز طبق قوانین بازی عمل کنید
    موفق باشید
    ادمین
    حالا من سوالم اینه اگر خونه و ماشینی که میخوایم بخریم و میدونیم با مبلغ شروع 1 میلیون تا یک سال هم پولمون برای خریدش نمیرسه را از اول بازی تصور کنیم که این خونه و ماشین دلخواهمون را داریم و حالا برای این خونه و ماشین وسیله بخریم.

ممنون

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

Proadmin آواتار ها
    17,175 بار در 1,923 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3935 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    شما مجاز به خرید هر وسیله ای هستید برای خودتون برای خونتون برای خودروتون و ...
    موفق باشید
    ادمین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman.b نمایش پست ها
    سلام دوباره
    یکی از دوستان در پست زیر پرسیدن که زمان زیادی میبره تا پولمون به خرید خونه و ماشین برسه
    https://forum.academywave.com/showth...165#post159165

شما هم جواب زیر را دادید

حالا من سوالم اینه اگر خونه و ماشینی که میخوایم بخریم و میدونیم با مبلغ شروع 1 میلیون تا یک سال هم پولمون برای خریدش نمیرسه را از اول بازی تصور کنیم که این خونه و ماشین دلخواهمون را داریم و حالا برای این خونه و ماشین وسیله بخریم.

ممنون
    برای پاسخ به سوالات تمرین خود @Proadmin را تگ نمایید

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Proadmin عزیز تشکر کرده اند:

30 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه ی دوستان عزیز

هم زمان با عضویتم در اکادمی شروع به انجام دادن بازی فراوانی کردم و خوشحالم که امروز به روز 90 رسیدم

اولین مزیتی که این بازی برام داشته تمرین صبر کردن بود ، یعنی یاد گرفتم که برای رسیدن به خواسته هام باید با قدم های کوچک ولی مستمر پیش برم و همچنین از مسیر لذت ببرم

مزیت دوم تغییر نگرشم نسبت به کیفیت زندگیم بود به طوری که با پیش رفتن در این بازی و پیدا کردن کالا ها و خدمات بیشتر ، ***موارد بیشتری به لیست خواسته هام اضافه میشدند و همین موضوع منجر به اشتیاق و تمرین بیشتر من برای رسیدنم به موفقیت شده .امیدوارم بتونم این بازی رو تا یکسال ادامه بدم .

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Saeed.Fx عزیز تشکر کرده اند:

mh.arefian آواتار ها
    571 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم حال دلتون خوب باشه
    من 3ماه بازی رو تموم کردم به این صورت که ماه اول هرروز 150 دلار اضاف میشد ماه دوم 300 دلار ماه سوم 1000 دلار و الان که در ماه چهارم هستم روزانه 10000 دلار و برای ماههای آتی بصورت تصاعدی بالا میره
    تمامی وسایل خریداری شده با تاریخ و مبلغ نوشته شده و در ویش لیستم در سایت آمازون و سایر سایت ها موجود هست.
    تاثیرات مثبتی که این تمرین داره به نظرم اول ظرفیت ذهنی رو بالا میبره و ترست از مبالغ بالا میریزه دوم اینه اگه همه چیزایی که خریدی رو کنار هم بچینی یه ویژن بهت میده که میتونی تصویرسازی کنی و اونها رو به سمت خودت جذب کنی و سوم اینکه یه نوع تمرین عادت هست اگه بتونی این کار رو 3ماه یا بیشتر انجام داد کارهای خوب دیگه رو هم میشه به مدت طولانی انجام داد.

در کل این موضوع شباهت زیادی با زمان داره شما در روز 84600 ثانیه زمان داری که اگه توی اون روز استفاده نکنی از بین رفته(یکی از قوانین این بازی)

ممنون از ichi_trader بابت ایجاد این تاپیک
    یا حق
    ویرایش توسط mh.arefian : 11-24-2021 در ساعت 13:23

8. 11 کاربر برای این پست سودمند از mh.arefian عزیز تشکر کرده اند:

ERIC_TRADER آواتار ها
    2,635 بار در 553 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    تجربه ی 90 روز تمرین بازی فراوانی

روزای اول هر لحظه ، لحظه شماری میکردم که کی پی قراره پولم زیاد تر بشه تا وسایل های بهتری بخرم... خیلی درگیر این مسئله بودم.. همش میگفتم اگه این پول بره بالا ببین چیا میخرم و... وقتی رسید به روز 30 ام که روزی 30 میلیون باید خرج میکردم... تازه ماجرا شروع شد...
    هر سایتی میرفتم که وسایل مورد نظر رو بخرم جالب بود که میزدم روی فیلتر { گرانترین } تا بهترین ها رو بخرم .. یه حس خوبی داشت... این روند ادامه یافت تا روز 80 الی 70 توی این روزا دیگه مغزم نمیکشید چی بخرم همش میگفتم خدایا چی هستش که بتونم با این پول بخرم و .... ( یه مبارزه ذهنی برای خرید برام ایجاد شده بود )

هر وسایلی که نیاز داشتم میخریدم ... برای واقعی تر جلوه دادن بازی یه کاری کردم مثلا اگه روزی قرار بود 20 میلیون بخرم و سفارشم میشد 20.200.000 تو مغزم میگفتم اون 200 تومنش رو از جیب میزارم ... ( حس خوبی داشت برام نمیدونم چرا . این کارو برا این میکردم خیلی وقتا تا بهترینا رو بخرم)

یه چیز جالبی که باهاش مواجه شدم دقیقا روز 88 ام این بود که تازه فهمیدم چقدر چیزا برای خریدن هستش... و تازه یاد گرفتم چطوری خرید کنم....

بزرگ ترین چیزی هم که یاد گرفتم از این بازی هدیه دادن بود... میتونستی هدیه بخری هر چه را که به خود میپسندی به دیگران هم بپسند.

یه چیزی هم درک کردم که وقتی ثروتمند میشی خیلی چیزایی که الان بهش شور و شوق داری اون حس هیجان از بین میره.... ( همان طور که داخل بازی فراوانی دیدم ) عادی میشه و بهش عادت میکنی

ولی یه سوال مهم برام ایجاد شد:

حس میکردم که ثروتمند وقتی میشی که بی نیاز شی ... خودت هم نمیدونی پولت رو چجوری خرج کنی... یعنی از همه چی ارضا میشی و همه چی برات عادی میشه... نمیدونم چرا ولی حس میکردم کم کم این خرید ها عادی هستش.... و مثل روزای اول اونقدر برام هیجان نداشت و شور و شوق اولیه اش نبود....

ممنون میشم کسی این بند اخر رو برام توضیح بده با تجربش♥♥♥
    ♥ NEVER GIVE UP ♣

.Maybe it was your time to lose
    .lose? i dont lose . I WIN , thats my job , thats what i do

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از ERIC_TRADER عزیز تشکر کرده اند:

HamedKinder آواتار ها
    5,683 بار در 710 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط GOWLD_TRADE نمایش پست ها
    تجربه ی 90 روز تمرین بازی فراوانی

روزای اول هر لحظه ، لحظه شماری میکردم که کی پی قراره پولم زیاد تر بشه تا وسایل های بهتری بخرم... خیلی درگیر این مسئله بودم.. همش میگفتم اگه این پول بره بالا ببین چیا میخرم و... وقتی رسید به روز 30 ام که روزی 30 میلیون باید خرج میکردم... تازه ماجرا شروع شد...
    هر سایتی میرفتم که وسایل مورد نظر رو بخرم جالب بود که میزدم روی فیلتر { گرانترین } تا بهترین ها رو بخرم .. یه حس خوبی داشت... این روند ادامه یافت تا روز 80 الی 70 توی این روزا دیگه مغزم نمیکشید چی بخرم همش میگفتم خدایا چی هستش که بتونم با این پول بخرم و .... ( یه مبارزه ذهنی برای خرید برام ایجاد شده بود )

هر وسایلی که نیاز داشتم میخریدم ... برای واقعی تر جلوه دادن بازی یه کاری کردم مثلا اگه روزی قرار بود 20 میلیون بخرم و سفارشم میشد 20.200.000 تو مغزم میگفتم اون 200 تومنش رو از جیب میزارم ... ( حس خوبی داشت برام نمیدونم چرا . این کارو برا این میکردم خیلی وقتا تا بهترینا رو بخرم)

یه چیز جالبی که باهاش مواجه شدم دقیقا روز 88 ام این بود که تازه فهمیدم چقدر چیزا برای خریدن هستش... و تازه یاد گرفتم چطوری خرید کنم....

بزرگ ترین چیزی هم که یاد گرفتم از این بازی هدیه دادن بود... میتونستی هدیه بخری هر چه را که به خود میپسندی به دیگران هم بپسند.

یه چیزی هم درک کردم که وقتی ثروتمند میشی خیلی چیزایی که الان بهش شور و شوق داری اون حس هیجان از بین میره.... ( همان طور که داخل بازی فراوانی دیدم ) عادی میشه و بهش عادت میکنی

ولی یه سوال مهم برام ایجاد شد:

حس میکردم که ثروتمند وقتی میشی که بی نیاز شی ... خودت هم نمیدونی پولت رو چجوری خرج کنی... یعنی از همه چی ارضا میشی و همه چی برات عادی میشه... نمیدونم چرا ولی حس میکردم کم کم این خرید ها عادی هستش.... و مثل روزای اول اونقدر برام هیجان نداشت و شور و شوق اولیه اش نبود....

ممنون میشم کسی این بند اخر رو برام توضیح بده با تجربش♥♥♥
    مهدی عزیز سلام امیدوارم حالت خوب و خوب باشه و همیشه حس و حالت عالی
    خیلی خیلی خوشحالم که شما هم این تمرین رو انجام دادی و کاملا همه این حال و هوایی که شما داشتی رو منم تجربه کردم منتهی مساله ای که هست بخشش و هدیه دادن رو از نظر خودم باید مدیریت کنی به عنوان مثال 10 درصد پولی رو که بدست میاری رو برای هدیه کردن کنار بزاری و برای هدیه دادن هم نظم داشته باشی.موضوع بعدی که نظرمو جلب کرد سیر شدن ذهنت از ثروت بود در حالی که میتونی خودتو به چالش بکشی و ببینی با پول های بزرگتر چه چیزهایی میتونی خرید کنی مثل خونه یا اتومبیل یا مسافرت تفریحی چند ماهه و خرج کردن و دیدن دنیا و حتی در دید های بزرکتر داشتن کشتی تفریحی و جت اختصاصی و ... بنظرم موضوعی که این تمرین برامون روشن کرد ظرفیت عدد ذهنی ما هستش چیزی که استاد برای همه تریدر های اینو گفتن در مواردی که یک تریدر در یک مبلغ خاصی از اکانت خودش کل پول رو از دست میده و این تمرین باعث شده ظرفیت عدد ذهنی ما بالاتر بره و ببینیم که هر چقدر پول بدست میاریم دنبال بهترین ها هستیم تا جایی که بقول خودت مغزت استاپ میکنه و نمیدونی با پول چیکار کنی دقیقا این استاپ نقطه فول عدد ظرفیت ذهنی هستش که با خرج کردن و به چالش کشیدن ذهن در این موارد میبینیم که ذهن مقاومت میکنه و نمیخواد پول بیشتر بدست بیاری ولی تو با این تمرین ذهن رو شکست میدی و خرجش میکنی و روز بعد بازهم ذهن مقاومت میکنه و استاپ میکنی و نمیزاره تو تلاش کنی برا داشتن و یا دیدن وسایل بهتر و امکانات بیشتر و میاد تورو قانع میکنه و میگه بسه میخوای چیکارررر این همه پول رو همه چی داری دیگه در حالی که ما فقط یه قسمت خیلی کوچکی از امکانات موجود از این دنیارو داریم یادم میاد تو فایل صوتی کوین ترودو میگفت شما یه خونه رو میبینی و پیش خودت میگی این بهترین خونه دنیاس یا این شهر هستش یا یک رستوران میری غذا میخوری و میگی این رستوارن بهترین رستوران دنیا یا این شهر هستش ولی داریم کاملا اشتباه میکنیم چرا ؟ چون وقتی ما میتونیم این تصمیم رو بگیریم که همه خونه های دنیا رو یا حداقل اون شهر رو دیده باشیم یا همه رستوران های دنیا یا اون شهر رو دیده باشیم.پس وقتی مغزمون استاپ میکنه باید شکستش بدی و بگردی و جستجو کنی ببینی تو این دنیا بغیر از چیزایی که تا االان داشتی چه امکانات دیگه ای هستش که تو از اونا خبر نداری چه خونه یا دستگاه یا اتومبیل یا مبل و فرش و تفریحی هستش که تو اصلا تو دهنت نمیتونی تصورش کنی.دفترت رو نگاه کن ببین فقط وسایل خریدی ؟ چقدربرای تفریح خرج کردی ؟ چقدر برای دیدن مکانهای دنیا خرج کردی ؟ چقدر برای دیدن اموزش های جدید و تجربیات جدید خرج کردی ؟ منظور از اموزش غیر از ترید هستش مثلا موسیقی.مثلا دیدن تاریخ دنیا و مسافرت به شهرهای مختلف.مثلا اموزش یه ورزش رزمی و...
    اگه ثروت برات در اخر عادی میشه و انگیزه ای نداری برای داشتن ثروت پس چرا دنبال ثروت هستی همون زندگی عادیتو انجام بده ؟ جوابش این میتونه باشه ذهن ما خودشو رو محدود میکنه در یک نامحدود بیکران و نمیخواد تو از این دایره و محدودیتت خارج بشی
    ویرایش توسط HamedKinder : 11-26-2021 در ساعت 00:16
    آرزوی شما دستور شماست.

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از HamedKinder عزیز تشکر کرده اند:

ERIC_TRADER آواتار ها
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HamedKinder نمایش پست ها
    مهدی عزیز سلام امیدوارم حالت خوب و خوب باشه و همیشه حس و حالت عالی
    خیلی خیلی خوشحالم که شما هم این تمرین رو انجام دادی و کاملا همه این حال و هوایی که شما داشتی رو منم تجربه کردم منتهی مساله ای که هست بخشش و هدیه دادن رو از نظر خودم باید مدیریت کنی به عنوان مثال 10 درصد پولی رو که بدست میاری رو برای هدیه کردن کنار بزاری و برای هدیه دادن هم نظم داشته باشی.موضوع بعدی که نظرمو جلب کرد سیر شدن ذهنت از ثروت بود در حالی که میتونی خودتو به چالش بکشی و ببینی با پول های بزرگتر چه چیزهایی میتونی خرید کنی مثل خونه یا اتومبیل یا مسافرت تفریحی چند ماهه و خرج کردن و دیدن دنیا و حتی در دید های بزرکتر داشتن کشتی تفریحی و جت اختصاصی و ... بنظرم موضوعی که این تمرین برامون روشن کرد ظرفیت عدد ذهنی ما هستش چیزی که استاد برای همه تریدر های اینو گفتن در مواردی که یک تریدر در یک مبلغ خاصی از اکانت خودش کل پول رو از دست میده و این تمرین باعث شده ظرفیت عدد ذهنی ما بالاتر بره و ببینیم که هر چقدر پول بدست میاریم دنبال بهترین ها هستیم تا جایی که بقول خودت مغزت استاپ میکنه و نمیدونی با پول چیکار کنی دقیقا این استاپ نقطه فول عدد ظرفیت ذهنی هستش که با خرج کردن و به چالش کشیدن ذهن در این موارد میبینیم که ذهن مقاومت میکنه و نمیخواد پول بیشتر بدست بیاری ولی تو با این تمرین ذهن رو شکست میدی و خرجش میکنی و روز بعد بازهم ذهن مقاومت میکنه و استاپ میکنی و نمیزاره تو تلاش کنی برا داشتن و یا دیدن وسایل بهتر و امکانات بیشتر و میاد تورو قانع میکنه و میگه بسه میخوای چیکارررر این همه پول رو همه چی داری دیگه در حالی که ما فقط یه قسمت خیلی کوچکی از امکانات موجود از این دنیارو داریم یادم میاد تو فایل صوتی کوین ترودو میگفت شما یه خونه رو میبینی و پیش خودت میگی این بهترین خونه دنیاس یا این شهر هستش یا یک رستوران میری غذا میخوری و میگی این رستوارن بهترین رستوران دنیا یا این شهر هستش ولی داریم کاملا اشتباه میکنیم چرا ؟ چون وقتی ما میتونیم این تصمیم رو بگیریم که همه خونه های دنیا رو یا حداقل اون شهر رو دیده باشیم یا همه رستوران های دنیا یا اون شهر رو دیده باشیم.پس وقتی مغزمون استاپ میکنه باید شکستش بدی و بگردی و جستجو کنی ببینی تو این دنیا بغیر از چیزایی که تا االان داشتی چه امکانات دیگه ای هستش که تو از اونا خبر نداری چه خونه یا دستگاه یا اتومبیل یا مبل و فرش و تفریحی هستش که تو اصلا تو دهنت نمیتونی تصورش کنی.دفترت رو نگاه کن ببین فقط وسایل خریدی ؟ چقدربرای تفریح خرج کردی ؟ چقدر برای دیدن مکانهای دنیا خرج کردی ؟ چقدر برای دیدن اموزش های جدید و تجربیات جدید خرج کردی ؟ منظور از اموزش غیر از ترید هستش مثلا موسیقی.مثلا دیدن تاریخ دنیا و مسافرت به شهرهای مختلف.مثلا اموزش یه ورزش رزمی و...
    اگه ثروت برات در اخر عادی میشه و انگیزه ای نداری برای داشتن ثروت پس چرا دنبال ثروت هستی همون زندگی عادیتو انجام بده ؟ جوابش این میتونه باشه ذهن ما خودشو رو محدود میکنه در یک نامحدود بیکران و نمیخواد تو از این دایره و محدودیتت خارج بشی

سلام حامد جان بسیار لذت بردم از جوابت .... ولی بازم همون سوال مونده برام نمیدونم که ایا

ثروتمندی فقط پول در اوردن و رسیدن به نیاز هامون هست و بعد باز یه چیزی دیگه میخواییم و دنبال اون میریم؟؟؟ چی بالاتر از این مسئله هست و چی واقعا مهمه

@amino
    ♥ NEVER GIVE UP ♣

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از ERIC_TRADER عزیز تشکر کرده اند:

ERIC_TRADER آواتار ها
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    AMINO

سلام خدمت امینو بزرگ امید وارم حالتون عالی و بی نظیر باشین ♥

استاد عزیزم یه سوالی از خدمتتون داشتم...

تعیین زمان برای یه خواسته ( توی ذهن ) یعنی نرسیدن.. خب هدف هم یه خواسته هستش... پس ما چطوری برای هدف زمان تعیین کنیم ، پس ایا لزومی داره برای هدفمون زمان تعیین کنیم؟
    آیا اصول هدف گذاری اصلا این نیست که زمان رو روش اعمال کنیم؟؟ و میشه یه کوچولو در مورد اصول هدف گذاری توضیح بدید؟؟

در ضمن استاد عزیز یه سوال دیگه داشتم... ایا کتابی برای ایجاد حس خوب هستش که بخونیم و ازش استفاده کنیم؟؟؟ چون واقعا بهش نیاز دارم تو قسمت های زیاد زندگیم احساس خوبی ندارم و خیلی نیاز دارم بهش♥♥

@amino
    ویرایش توسط ERIC_TRADER : 11-26-2021 در ساعت 16:05
    ♥ NEVER GIVE UP ♣

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از ERIC_TRADER عزیز تشکر کرده اند:

HamedKinder آواتار ها
    5,683 بار در 710 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط GOWLD_TRADE نمایش پست ها
    سلام حامد جان بسیار لذت بردم از جوابت .... ولی بازم همون سوال مونده برام نمیدونم که ایا

ثروتمندی فقط پول در اوردن و رسیدن به نیاز هامون هست و بعد باز یه چیزی دیگه میخواییم و دنبال اون میریم؟؟؟ چی بالاتر از این مسئله هست و چی واقعا مهمه

@amino
    مثل دیدگاهمون به چارت تعریف ثروت برای هر کسی متفاوته میتونه پول باشه میتونه سلامتی باشه میتونه شهرت باشه میتونه یک عشق باشه میتونه قدرت باشه میتونه علم و دانش باشه میتونه آموزش دادن باشه ولی نکته مشترک همه اینها بنظرم داشتن حال خوش و حس خوب هست.چرا که با بدست اوردن هرچیزی یا هر ثروتی از هر نوعی حال خوش داریم.
    جواب سوال بعدیت در مورد هدف و تعیین زمان تو فیلم وبینار بازی فراوانی هستش.
    آرزوی شما دستور شماست.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از HamedKinder عزیز تشکر کرده اند:

ERIC_TRADER آواتار ها
    یاد شده
    در 55 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط HamedKinder نمایش پست ها
    مثل دیدگاهمون به چارت تعریف ثروت برای هر کسی متفاوته میتونه پول باشه میتونه سلامتی باشه میتونه شهرت باشه میتونه یک عشق باشه میتونه قدرت باشه میتونه علم و دانش باشه میتونه آموزش دادن باشه ولی نکته مشترک همه اینها بنظرم داشتن حال خوش و حس خوب هست.چرا که با بدست اوردن هرچیزی یا هر ثروتی از هر نوعی حال خوش داریم.
    جواب سوال بعدیت در مورد هدف و تعیین زمان تو فیلم وبینار بازی فراوانی هستش.

دقیقا وقتی فیلم رو دیدم این سوال به ذهنم اومد از فیلم جوابی نتونستم برای این سوالم پیدا کنم
    ♥ NEVER GIVE UP ♣

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از ERIC_TRADER عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع