صفحه 78 از 543 نخستنخست ... 2868767778798088128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 5422

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

2,398 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه مدته مشکلی برام پیش اومده که تازه نزدیک 1 ماهی میشه ترید تحلیلی رو شروع کردم قبلش سیستماتیک بود و خداروشکر خوب بودم خیلی بهم کمک کرد اما یه مدته کامل بهم ریختم اصلا نمیتونم ترید بزنم یعنی هرچی ترید میزنم کلا ضرر ضرر پشت سر هم

(یکسری اشکالات روانی رو پیدا کردم) قبلا در طول دوره که تمرین میکردم و ترید نمیزدم راحت چارت رو خیلی خوب تحلیل میکردم و سود میگرفتم اما الان نه از طرف دیگه روی جفت ارز های زیادی ترید میزدم کلا گیج میشدم و حتی ساده ترین اموزش های دوره رو هم یادم رفته. الان از دیروز 3 تا جفت ارز انتخاب کردم طبق علاقه ام و ترید هارو فقط ذهنی مشخص میکردم امروز 5 ترید ذهنی با نقاط حد سود و ضرر مشخص کردم 4 تا حد سود رو زد(یعنی وارد نمیشدم از نظر روانی بهم ریختم فقط نقاط ورود و خروج رو مشخص میکردم). میتونه علت ضرر هام انتخاب های زیاد باشه (طبق توضیحات استاد عزیز بروکر هرچی ما بخوایم در اختیارمون میزاره) یا نه باید در دراز مدت این حالت رو بررسی کنم. یا نه مشکلات دیگه ای دارم.

(نحوه برخوردم با جفت ارز ها که زیاد بودند این بود که تمامی اون هارو بررسی میکردم هرکدوم موقعیت داشت انتخاب میکردم بعدا مقایسه میکردم ببینم کدوم موقعیت بهتری داره اون رو انتخاب میکردم اما باز امان از دست زمزمه های ذهنی میرفتم بقیه رو هم میگرفتم که زیاد میشد و زمانی که فکر میکردم بعد ضرر و علت هارو بررسی میکردم همش از عدم تمرکز و عدم بررسی دقیق چارت بود)

ایا کسی از دوستان هست قبلا این مشکل رو داشته ممنون میشم راهنمایی کنید.

ممنون میشم اگر استاد عزیز هم وقت داشتن بنده رو راهنمایی کنند.
    @amino

سر بلند باشید
    سلام وقتتون بخیر ، امیدوارم مشکلتون حل شده باشه
    خاستم تجربه ای بگم شاید به درد بخوره
    من هم در ابتدا همنیطوری بودم چند تا جفت ارز میاوردم روی چارت میگفتم یکی شون موقعیت داد وارد میشم
    اما همین که یک جفت ارز نقطه ورود میداد در تایم بالا و باید صبر میکردم برای نقطه ورود در تایم پایین ، در حین اینکار وسوسه میشدم بقیه رو هم چک کنم و اینطوری بود که کم کم اصلا تمرکز روی هیچکدوم نداشتم.

اینجا بود که فهمیدم باید صبر کردن و یادبگیرم برای همین فقط روی eurusd ترید زدم از اون به بعد تا اینکه به تسلط خوبی رسیدم
    و الان usdjpy رو هم اضاف کردم ولی به محض دیدن موقعیت در یکی از این دو اون یکی رو کامل حذف میکنم از روی چارت
    و از اون موقع به بعد هر وقت میخام جایی عجله کنم ( که خیلی ادم وسوسه میشه ) سریع به خودم میگم باید صبر کردن و یادبکیری و کنار میکشم و فقط نگاه میکنم

2. 22 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

9,858 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام خدمت دوستان گلم ممنون ازتون که بنده رو راهنمایی کردید و تجربه تون رو در اختیارمون گذاشتید سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmilad نمایش پست ها
    سلام آرمین جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یه جا از پست امروزتون گفته بودید که پلتفرم من و دوستان رو دیدید و خیلی خلوت بوده
    رفتم یه نگاهی انداختم به پلتفرمم و دیدم چندتا مهمون دارم(چندتا جفت ارز دیگه)
    خواستم بگم اونا جفت ارزهای من نیستن/یا برادرم گفته باز کن حرکتش رو ببین یا دوستان پرسیدن و رفتم باز کردم ببینم چیه سوالشون همین
    و این برمیگرده به روانشناسی فردیه من که اینجوری راحتترم(چجوری؟ کار با یک جفت ارز اونم چیزی که استاد گفتن(eurusd))
    تعداد زیادی از دوستان تو دوره پرایس یا فراکتال هستن که رو همه جفت ارزهای اصلی که سهله رو ارزهای دیجیتال هم ترید میزنن و این نشون از تسلط کافی این دوستان داره ولی من خودم فعلا نمیتونم (یا نمیخوام)این کارو انجام بدم(روزی 3 درصد میخوام این 3 درصد رو هم خیلی راحت یورو دلارعزیز میده بهم)
    گفتم اینو بگم که خدایی نکرده با حرفهام باور محدود کننده نسبت به دیدن چارتهای مختلف و تحلیلشون براتون ایجاد نکنم
    دیگر دوستان هم قطعا تجربیات گرانبهاشون در این مورد رو در اختیار شما و بنده قرار میدن
    ارادت
    میلاد عزیز مهمان حبیب خداست :d

نقل قول نوشته اصلی توسط sara.sat نمایش پست ها
    سلام
    وقت بحیر
    در ادامه توضیحات کاملی که آقای میلادشاه گفتن من هم به یک موردی رسیدم، امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره
    نقل قول هست از جناب آقای کوین
    " از کسی نترس که 10000تا تکنیک رو هرکدوم یکبار تمرین کرده. از کسی بترس که 1 تکنیک رو 10000 بار تمرین کرده"

مارکت توی تمام جفت ارزها و توی همه فراکتال ها طبق اصول اولیه ساده پیش میره. اون رو باید بصورت صحیح و کامل درک کرد.
    ترید لایو و دمو هم تفاوتی با هم نداره، چون مارکت همون مارکته، این ما هستیم که باید بدونیم داریم چکار میکنیم

همواره شاد و پیروز باشید
    سارا خانوم ممنون دوباره همزمان با ترید تمرینات رو از اول شروع کردم و دیدم بازم خیلی بهتر شده همین کارو خواهم کرد درک و تسلط

نقل قول نوشته اصلی توسط alims57 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر ، امیدوارم مشکلتون حل شده باشه
    خاستم تجربه ای بگم شاید به درد بخوره
    من هم در ابتدا همنیطوری بودم چند تا جفت ارز میاوردم روی چارت میگفتم یکی شون موقعیت داد وارد میشم
    اما همین که یک جفت ارز نقطه ورود میداد در تایم بالا و باید صبر میکردم برای نقطه ورود در تایم پایین ، در حین اینکار وسوسه میشدم بقیه رو هم چک کنم و اینطوری بود که کم کم اصلا تمرکز روی هیچکدوم نداشتم.

اینجا بود که فهمیدم باید صبر کردن و یادبگیرم برای همین فقط روی eurusd ترید زدم از اون به بعد تا اینکه به تسلط خوبی رسیدم
    و الان usdjpy رو هم اضاف کردم ولی به محض دیدن موقعیت در یکی از این دو اون یکی رو کامل حذف میکنم از روی چارت
    و از اون موقع به بعد هر وقت میخام جایی عجله کنم ( که خیلی ادم وسوسه میشه ) سریع به خودم میگم باید صبر کردن و یادبکیری و کنار میکشم و فقط نگاه میکنم
    علی عزیز فعلا در مرحله تست هستم خداروشکر داره جواب حرکات بهتر درک میکنم امیدوارم تو بلند مدت جواب بده. (تو این مارکت ادم باید شخصیت خودشو پیدا کنه)

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

یک موردی که باید توجه داشته باشید بهش این هست به حرف های چه کسی گوش میکنید ؟

به فردی که گوش میدید ایا از خودتون در سطح بالاتری هست یا همسطح شماست ؟
    در زمینه کاری خودش موفق هست یا خیر ؟ در زمینه های مختلف از شما بالاتر هست یا پایین تر ؟ ( مالی ، سلامتی ، روابط و... )

از اونجایی که صحبت بدون مدرک نمیخواستم انجام بدم
    یه گپ دوستانه با فردی که شما معرفی کردید هم داشتم ، فرد با استعدادی هستند ولی این مهمه که شما در چه زمینه ای میخواید پیشرفت کنید . اگر در مورد سلامتی هست میرید پیش یک مربی ورزشی نه یک مغازه دار . در زمینه مالی میرید سراغ فردی که درامدش از شما خیلی بالاتر هست ، در زمینه ترید میرید سراغ امینو
    فردی که مشخص کردید اطلاعات خوب و زیادی داره ولی ایا با این اطلاعات تونسته به موفقیت های بزرگ برسه ؟ اشاره کردند که از 3 منبع درامد دارند و در امد میانگین شون ( گفتن یک چیز شخصی هست که درست فرمودند ولی شما برای اینکه فردی رو به عنوان استاد قبول کنید نیاز به مدرک دارید همون طوری که برای انتخاب استاد در زمینه ترید ، به سراغ ترید های لایوشون میرید ) هست ، از نظر سلامتی مشکلی ندارند و یکی از موفقیت هاشون هم اشاره کردند کنترل احساساتون و ارامش هست .

اگر اهداف شما و بقیه دوستان این باشه ، در اون صورت میتونند از این فرد اموزش ببینند و در صورت اموزش هم به چیزایی دست میابید که این فرد رسیده .
    اقای انتونی رابیز یکی از بهترین تقلید کننده ها بودند ، برای اینکه بتونند به وزن ایده الشون برسند میرفتند سراغ فردی که دارای بدن و وزنی بودند که اقای انتونی رابینز هدفشون بود و ازشون مثلا در برنامه غذایی ، حرکات ورزشی و... تقلید میکردند و به نتایج مورد دلخواهشون هم میرسیدند.
    در زمینه مالی هم به همین صورت عمل کردند و موفق شدند.

موفق باشید.
    سلام

حرفاتون کاملا درست و زیبا

اما من و شمای تریدر اگه بخوایم بریم بدنمون رو بسازیم مسلما میریم پیش یک بدنساز و مربی عالی و باتجربه که بدنمون رو بسازیم دیگه نمیگردیم دنبال یک تریدر بدنساز چون برا بحث شغلمون یک استاد عالی پیدا کردیم برا سلامتی و بدنسازی یک شخص دیگه و برای مباحث احساسی و روانی یک شخص دیگه که شاید اصلا هیچ شناخت و سر رشته ای از بازاهای مالی نداشته باشه اما تو حیطه کاری خودش فوق حرفه ای باشه.
    اینجا ملاک برای ما رشد در همه ابعاد هست که یک شخصیت برتر بشیم که در نتیجه خودبه خود یک تریدر برتر هم شدیم. ملاک من برای انتخاب یک مربی یا استاد، درکش از مطالبی که میده و میگه، قدرت انتقال و تاثیر گذاریش از لحاظ روحی روانی و حتی عملی،و البته موفقیتهای زندگیشه که بنده تمام اینهارو در ایشون دیدم و در جهت پیشبرد اهداف همه بچه ها اینجا مطرح کردم.
    Who Dares Wins... I dare I Win

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    646 بار در 121 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه مدته مشکلی برام پیش اومده که تازه نزدیک 1 ماهی میشه ترید تحلیلی رو شروع کردم قبلش سیستماتیک بود و خداروشکر خوب بودم خیلی بهم کمک کرد اما یه مدته کامل بهم ریختم اصلا نمیتونم ترید بزنم یعنی هرچی ترید میزنم کلا ضرر ضرر پشت سر هم

(یکسری اشکالات روانی رو پیدا کردم) قبلا در طول دوره که تمرین میکردم و ترید نمیزدم راحت چارت رو خیلی خوب تحلیل میکردم و سود میگرفتم اما الان نه از طرف دیگه روی جفت ارز های زیادی ترید میزدم کلا گیج میشدم و حتی ساده ترین اموزش های دوره رو هم یادم رفته. الان از دیروز 3 تا جفت ارز انتخاب کردم طبق علاقه ام و ترید هارو فقط ذهنی مشخص میکردم امروز 5 ترید ذهنی با نقاط حد سود و ضرر مشخص کردم 4 تا حد سود رو زد(یعنی وارد نمیشدم از نظر روانی بهم ریختم فقط نقاط ورود و خروج رو مشخص میکردم). میتونه علت ضرر هام انتخاب های زیاد باشه (طبق توضیحات استاد عزیز بروکر هرچی ما بخوایم در اختیارمون میزاره) یا نه باید در دراز مدت این حالت رو بررسی کنم. یا نه مشکلات دیگه ای دارم.

(نحوه برخوردم با جفت ارز ها که زیاد بودند این بود که تمامی اون هارو بررسی میکردم هرکدوم موقعیت داشت انتخاب میکردم بعدا مقایسه میکردم ببینم کدوم موقعیت بهتری داره اون رو انتخاب میکردم اما باز امان از دست زمزمه های ذهنی میرفتم بقیه رو هم میگرفتم که زیاد میشد و زمانی که فکر میکردم بعد ضرر و علت هارو بررسی میکردم همش از عدم تمرکز و عدم بررسی دقیق چارت بود)

ایا کسی از دوستان هست قبلا این مشکل رو داشته ممنون میشم راهنمایی کنید.

ممنون میشم اگر استاد عزیز هم وقت داشتن بنده رو راهنمایی کنند.
    @amino

سر بلند باشید

سلام وقتتون بخیر آرمین عزیز بنده هم همین مشکل برخوردم
    اینک میگید درحین دوره تحلیل میکردید و درست درمیومد قطعا درسته چون ذهن شما (مثل عضلاتتون توی تمرین) گرم بوده اون لحظه و خیلی راحت میتونسته همون چیزایی که از استاد یادمیگرفتید رو انجام بده ، درباره اش ک کمی مطلالعه کردم ب این نتیجه رسیدم اون لحظه تمام مطالب آموزشی توی حافظه کوتاه مدتتون هست و به راحتی میتونید ترید کنید و احتمالا هنوز وارد قسمت حافظه بلند مدت نشده و تسلطتون 100 درصد نیست.
    دلیل دیگه اینِ ک وقتی قبلا شما بدون ترید زدن ، داشتید تحلیل میکردید اصن ب سود و ضرر کردن توجه نداشتید و صرفا میخواستید تحلیل کرده باشید ولی فعلا ک میخواید ترید کنید ب خودتون بیشتر فشار میارید ک حتما تحلیل دقیق باشه ک باعث بشه 100 درصد سود کنید توی تریدتون و این استرس و فشارتون رو بیشتر میکنه
    و اینک میگم فشار ، ب خاطره اینِ ک خودتون گفتید میرید سراغ چند جفت ارز (چون میخواهید حتما تو روز حداقل یه پوزیشن گرفته باشید)ک حتی استاد گقتن شما اول زوم خاص خودتون رو پیدا کنید بعد تایم فریم مناسب رو پیدا کنید بعد یه جفت ارز مناسب رو بعد صبر کنید پوزیشن مناسب رو ببینید و شاید توی یه روز اگ موقعیت خوب نداد اشکالی نداره ب خودتون فشار نیارید صبر کنید و قدرت صبور بودن رو یادبگیرید تآ آروم آروم مسلط تر بشید
    و جمله ی سارا خانم رو هم تایید میکنم که (البته این جمله قبلا مال بروسلی بوده ) من از کسی ک 10000 ضربه رو تمرین کرده نمیترسم من از کسی میترسم ک 1 ضربه رو 10000 بار تمرین کرده ، این هم از لحاظ تسلط روی جفت ارز هست و هم این رو لحاظ کنید سبک تحلیلیتون چطوره؟چند نوع چک لیست مختلف دارید یا فقط یه چک لیسته؟ چون با آموزش استاد برای بخش تحلیلی انواع مختلفی میشه چک لیست داشت ک اگ از هرکدوم بخواهید استفاده کنید خیلی خیلی زمان میبره تا مسلط بشید کاملا
    یه جمله ی خیلی خوبی هم بود ک نمیدونم کی بود و فکر میکنم توی رادیو تیوب بود (از بچه های موفق دوره فرکتال بود) ایشون گفتند : استاد من از چندین جفت ارز استفاده نمیکنم ، یه جفت ارز رو فوق العاده زیاد توی تایم فریم های مختلف بررسی میکنم
    که منظورشون این بوده ک تایم فریم هایی رو ک متا تریدر حتی ارایه نمیداد رو هم میرفت میساخت و اون هارو کامل بررسی میکرد
    امیدوارم مثمر ثمر بوده باشه و کمکتون کنه ک در آینده ما شما رو ببینیم که ترید های فوق العاده عالی میزنید با سود های بی نظیر.
    ویرایش توسط َAtlas : 11-21-2021 در ساعت 11:48
    با آرزوی بهترین ها برای شما

8. 20 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط John D. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

یک موردی که باید توجه داشته باشید بهش این هست به حرف های چه کسی گوش میکنید ؟

به فردی که گوش میدید ایا از خودتون در سطح بالاتری هست یا همسطح شماست ؟
    در زمینه کاری خودش موفق هست یا خیر ؟ در زمینه های مختلف از شما بالاتر هست یا پایین تر ؟ ( مالی ، سلامتی ، روابط و... )

از اونجایی که صحبت بدون مدرک نمیخواستم انجام بدم
    یه گپ دوستانه با فردی که شما معرفی کردید هم داشتم ، فرد با استعدادی هستند ولی این مهمه که شما در چه زمینه ای میخواید پیشرفت کنید . اگر در مورد سلامتی هست میرید پیش یک مربی ورزشی نه یک مغازه دار . در زمینه مالی میرید سراغ فردی که درامدش از شما خیلی بالاتر هست ، در زمینه ترید میرید سراغ امینو
    فردی که مشخص کردید اطلاعات خوب و زیادی داره ولی ایا با این اطلاعات تونسته به موفقیت های بزرگ برسه ؟ اشاره کردند که از 3 منبع درامد دارند و در امد میانگین شون ( گفتن یک چیز شخصی هست که درست فرمودند ولی شما برای اینکه فردی رو به عنوان استاد قبول کنید نیاز به مدرک دارید همون طوری که برای انتخاب استاد در زمینه ترید ، به سراغ ترید های لایوشون میرید ) هست ، از نظر سلامتی مشکلی ندارند و یکی از موفقیت هاشون هم اشاره کردند کنترل احساساتون و ارامش هست .

اگر اهداف شما و بقیه دوستان این باشه ، در اون صورت میتونند از این فرد اموزش ببینند و در صورت اموزش هم به چیزایی دست میابید که این فرد رسیده .
    اقای انتونی رابیز یکی از بهترین تقلید کننده ها بودند ، برای اینکه بتونند به وزن ایده الشون برسند میرفتند سراغ فردی که دارای بدن و وزنی بودند که اقای انتونی رابینز هدفشون بود و ازشون مثلا در برنامه غذایی ، حرکات ورزشی و... تقلید میکردند و به نتایج مورد دلخواهشون هم میرسیدند.
    در زمینه مالی هم به همین صورت عمل کردند و موفق شدند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Darian91 نمایش پست ها
    سلام

حرفاتون کاملا درست و زیبا

اما من و شمای تریدر اگه بخوایم بریم بدنمون رو بسازیم مسلما میریم پیش یک بدنساز و مربی عالی و باتجربه که بدنمون رو بسازیم دیگه نمیگردیم دنبال یک تریدر بدنساز چون برا بحث شغلمون یک استاد عالی پیدا کردیم برا سلامتی و بدنسازی یک شخص دیگه و برای مباحث احساسی و روانی یک شخص دیگه که شاید اصلا هیچ شناخت و سر رشته ای از بازاهای مالی نداشته باشه اما تو حیطه کاری خودش فوق حرفه ای باشه.
    اینجا ملاک برای ما رشد در همه ابعاد هست که یک شخصیت برتر بشیم که در نتیجه خودبه خود یک تریدر برتر هم شدیم. ملاک من برای انتخاب یک مربی یا استاد، درکش از مطالبی که میده و میگه، قدرت انتقال و تاثیر گذاریش از لحاظ روحی روانی و حتی عملی،و البته موفقیتهای زندگیشه که بنده تمام اینهارو در ایشون دیدم و در جهت پیشبرد اهداف همه بچه ها اینجا مطرح کردم.
    سلام جناب darian عزیز و جناب راکفلر عزیز ، وقتتون بخیر
    بله جمله شما کاملا درسته خوده استاد امینو توی وبینار های دوره فرکتال گفته بودند ک : من خودم استادی دارم ک خیلی از من کوچیک تره و درباره مسایل روانشناسی و ذهنی و ... کمکم میکنه *
    جناب راکفلر هم درست میگن کاملا من فقط با یه جمله ایشون مشکل داشتم ک بحث درآمد رو در این قسمت لحاظ کردن ک اصلا به نظره من ربطی نداره یه استاد روانشناسی و مدیتیشن میلیاردر باشه چون هدف شغلیشون میتونه درامد نباشه ولی کسی ک توی بازار مالی فعالیت میکنه باید قطعا از لحاظ درآمدی بررسی بشه
    ما بهترین اساتید مدیتیشن و ریاضت های قوی رو توی بودا و ادیان های خاص داریم ک اون ها اصلا شاید سمت مسایل مالی هرگز نرن و زندگی ساده بخوان پیش بگیرن
    و جمله دیگ ایشون ک خیلی کامل و درست بود این بود ک گفتن شما خیلی خووب بررسی کنید ک شخصی ک میخواهید ب عنوان استاد در نظر بگیرید تخصص توی آموزش داره و اینک خودشون هم گفتن این شخص کنترل آرامش و احساس دارن خیلی خوبه
    ممنون از شما دوستان عزیز ک بحثتون باعث جلب توجه من و بقیه دوستان شد ک این موضوع ب این مهمی رو از دست ندیم .

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط َAtlas نمایش پست ها
    بله جمله شما کاملا درسته خوده استاد امینو توی وبینار های دوره فرکتال گفته بودند ک : من خودم استادی دارم ک خیلی از من کوچیک تره و درباره مسایل روانشناسی و ذهنی و ... کمکم میکنه *
    جناب راکفلر هم درست میگن کاملا من فقط با یه جمله ایشون مشکل داشتم ک بحث درآمد رو در این قسمت لحاظ کردن ک اصلا به نظره من ربطی نداره یه استاد روانشناسی و مدیتیشن میلیاردر باشه چون هدف شغلیشون میتونه درامد نباشه ولی کسی ک توی بازار مالی فعالیت میکنه باید قطعا از لحاظ درآمدی بررسی بشه
    ما بهترین اساتید مدیتیشن و ریاضت های قوی رو توی بودا و ادیان های خاص داریم ک اون ها اصلا شاید سمت مسایل مالی هرگز نرن و زندگی ساده بخوان پیش بگیرن
    و جمله دیگ ایشون ک خیلی کامل و درست بود این بود ک گفتن شما خیلی خووب بررسی کنید ک شخصی ک میخواهید ب عنوان استاد در نظر بگیرید تخصص توی آموزش داره و اینک خودشون هم گفتن این شخص کنترل آرامش و احساس دارن خیلی خوبه
    ممنون از شما دوستان عزیز ک بحثتون باعث جلب توجه من و بقیه دوستان شد ک این موضوع ب این مهمی رو از دست ندیم .
    سلام دوست گرامی

نظرتون کاملا درست و موافقم، بله یک سری انسانها هستند که هدفشون کلا رسیدن به آرامش واقعی، خودشناسی و خدا شناسی هست که باعث میشه کاملا سوار بر ذهنشون بشن و تا ابد این آرامش رو حفظ کنن. هر آدم موفقی هدفش صرفا فقط مالی و مادی نیست و چه بسیار دانشمندان و بزرگان و مخترعان موفقی که در فقر بسر میبردن اما هدفشون خدمت به بشریت بود. برای من یک روانشناس ، استاد جذب یا مدیتیشن باید کسی باشه که ذهنش رو رام کرده باشه و ازش نهایت بهره رو بتونه بگیره که شخصی رو که بنده معرفی کردم راحت میتونه به حالت آلفا بره. برای انتخاب یک مربی همیشه خوب تحقیق کردم برای همینه که الان شاگرد استاد امینو هستم و دوستان خیلی خوبی که هرگز ندیدم تو این مسیر و انجمن پیدا کردم.
    Who Dares Wins... I dare I Win

12. 20 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست گرامی

نظرتون کاملا درست و موافقم، بله یک سری انسانها هستند که هدفشون کلا رسیدن به آرامش واقعی، خودشناسی و خدا شناسی هست که باعث میشه کاملا سوار بر ذهنشون بشن و تا ابد این آرامش رو حفظ کنن. هر آدم موفقی هدفش صرفا فقط مالی و مادی نیست و چه بسیار دانشمندان و بزرگان و مخترعان موفقی که در فقر بسر میبردن اما هدفشون خدمت به بشریت بود. برای من یک روانشناس ، استاد جذب یا مدیتیشن باید کسی باشه که ذهنش رو رام کرده باشه و ازش نهایت بهره رو بتونه بگیره که شخصی رو که بنده معرفی کردم راحت میتونه به حالت آلفا بره. برای انتخاب یک مربی همیشه خوب تحقیق کردم برای همینه که الان شاگرد استاد امینو هستم و دوستان خیلی خوبی که هرگز ندیدم تو این مسیر و انجمن پیدا کردم.
    بله دقیقا منم یه استاد (یا بهتره بگم مربی) رو کسی میدونم ک خودش ب حرفاش عمل کنه ، مثل این فیلمی ک سازنده های ترمز تانک انقدر به عملکردشون اعتقاد دارن ک با جونشون ثابت میکنن حرفشون رو

تست ترمز تانک المانی (aparat.com)

و اینک یه چندتا سوال احتمالی دارم ک اول میرم پیج ایشون رو بررسی میکنم اگ ب جواب نرسیدم اگ امکانش بود از شما میپرسم
    ممنون

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

9,858 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام Atlas عزیز ممنون بابت راهنماییت فعلا باید ببینم در بلند مدت عملکردم چجوریه(2 روز بهش عمل کردم پوزیشن ها حد سودشون زده میشد پنج شنبه و جمعه هقته قبل. دقیقا یک جفت ارز رو در 4 تایم بررسی کردم 1h 15m 5m 1m و 4h بررسی میکنم).

در رابطه با سوالتون ( سبک تحلیلیتون چطوره؟چند نوع چک لیست مختلف دارید یا فقط یه چک لیسته؟) من از پترن 123 و 2b بر روی اصلاح اول و دوم استفاده میکنم برای ورود که قبلا بک تست هاش در طول دوره گرفته شده. در واقع چک لیستم سادس. روی یه چیزی از چک لیست حساسم و دارم بررسیش میکنم اینکه کدوم مرحله در اولویت بالاتری قرار داره که به ترتیب و منظم اجرا بشه که اونم به مرور داره بهتر میشه

امیدوارم موفقیت تک تک دوستان خوبم رو ببینم سر بلند باشید

سلام وقتتون بخیر آرمین عزیز بنده هم همین مشکل برخوردم
    اینک میگید درحین دوره تحلیل میکردید و درست درمیومد قطعا درسته چون ذهن شما (مثل عضلاتتون توی تمرین) گرم بوده اون لحظه و خیلی راحت میتونسته همون چیزایی که از استاد یادمیگرفتید رو انجام بده ، درباره اش ک کمی مطلالعه کردم ب این نتیجه رسیدم اون لحظه تمام مطالب آموزشی توی حافظه کوتاه مدتتون هست و به راحتی میتونید ترید کنید و احتمالا هنوز وارد قسمت حافظه بلند مدت نشده و تسلطتون 100 درصد نیست.
    دلیل دیگه اینِ ک وقتی قبلا شما بدون ترید زدن ، داشتید تحلیل میکردید اصن ب سود و ضرر کردن توجه نداشتید و صرفا میخواستید تحلیل کرده باشید ولی فعلا ک میخواید ترید کنید ب خودتون بیشتر فشار میارید ک حتما تحلیل دقیق باشه ک باعث بشه 100 درصد سود کنید توی تریدتون و این استرس و فشارتون رو بیشتر میکنه
    و اینک میگم فشار ، ب خاطره اینِ ک خودتون گفتید میرید سراغ چند جفت ارز (چون میخواهید حتما تو روز حداقل یه پوزیشن گرفته باشید)ک حتی استاد گقتن شما اول زوم خاص خودتون رو پیدا کنید بعد تایم فریم مناسب رو پیدا کنید بعد یه جفت ارز مناسب رو بعد صبر کنید پوزیشن مناسب رو ببینید و شاید توی یه روز اگ موقعیت خوب نداد اشکالی نداره ب خودتون فشار نیارید صبر کنید و قدرت صبور بودن رو یادبگیرید تآ آروم آروم مسلط تر بشید
    و جمله ی سارا خانم رو هم تایید میکنم که (البته این جمله قبلا مال بروسلی بوده ) من از کسی ک 10000 ضربه رو تمرین کرده نمیترسم من از کسی میترسم ک 1 ضربه رو 10000 بار تمرین کرده ، این هم از لحاظ تسلط روی جفت ارز هست و هم این رو لحاظ کنید سبک تحلیلیتون چطوره؟چند نوع چک لیست مختلف دارید یا فقط یه چک لیسته؟ چون با آموزش استاد برای بخش تحلیلی انواع مختلفی میشه چک لیست داشت ک اگ از هرکدوم بخواهید استفاده کنید خیلی خیلی زمان میبره تا مسلط بشید کاملا
    یه جمله ی خیلی خوبی هم بود ک نمیدونم کی بود و فکر میکنم توی رادیو تیوب بود (از بچه های موفق دوره فرکتال بود) ایشون گفتند : استاد من از چندین جفت ارز استفاده نمیکنم ، یه جفت ارز رو فوق العاده زیاد توی تایم فریم های مختلف بررسی میکنم
    که منظورشون این بوده ک تایم فریم هایی رو ک متا تریدر حتی ارایه نمیداد رو هم میرفت میساخت و اون هارو کامل بررسی میکرد
    امیدوارم مثمر ثمر بوده باشه و کمکتون کنه ک در آینده ما شما رو ببینیم که ترید های فوق العاده عالی میزنید با سود های بی نظیر.

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,844 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام دوست گرامی

سلام به دو دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

بله درسته اصلا بحث سن در این قسمت مطرح نیست مهم دستاورد هاشونه که با این اطلاعات به چه جیز هایی رسیدند.

از نظر من سه دسته استاد داریم .
    1- کسایی که چیزی رو حفظ کردند و میان اموزش میدن ( تخصصی ندارند و به اصلاح میخوان کمک کنند ولی با این اطلاعات حتی نتونستن به خودشون کمک کنند )
    2- کسایی که چیری رو حفظ کردند و میان دوره میفروشن ( و اغلب این دسته میگن من زندگیم همینی که الان دارم خوبه و پول برام مهم نیست ، که میتونه درست باشه و نباشه ) ( اغلب این دسته استاد نیستند و فقط فروشنده های خوبی هستند )
    3- کسایی که اطلاعات کاربردی دارند و این اطلاعات رو اعمال کردند و به نتیجه رسیدند

بله میتونه هدفشون ثروت نباشه ، ولی شما هدفتون چی هست که سراغ همچینن فردی میرید ؟ در پست نوشتم اگر هدف شما دست یافتن به جایگاه فعلی این استاد هست میتونید ازش اموزش ببینید
    و فکر میکنم در ناخوداگاه اکثر ما این هست که کسی که خیلی پولداره از خدا دوره یا ارامش نداره ( اولین تصویری که در اغلب ذهن ما از فرد با خدا و باایمان میاد فرد فقیر هست که پول دوست نداره )
    پول بزرگترین معنویت هست ( امینو )

بله بعضی از داشنمندان و بزرگان در فقر بسر میبردن ولی حتی اگر شما به این افراد پول زیادی هم میخواستید بدید قبول نمیکرند و اصلا پول براشون ارزشی نداشت نمونه اش اقای نیکولاس تسلا
    نیکولاس میتونست از شرکت جنرال موتور شکایت کنه و پول میلیون دلاری بگیره ولی پول براش ارزشی نداشت و هدفش علم بود ( که در اخر هم در اتاق به تنهایی و در فقر کامل مرد )

از نظر من هم این اشتباهه که فقط در یک بعد بخوایم جلو بریم و به بقیه ابعاد زندگی توجهی نداشته باشیم و بگیم برامون مهم نیست مثلا بگیم ثروت مهمه ، سلامتی نیست یا علم مهمه ، روابط مهم نیست .

اقای darian اشاره کردند که ذهن رو رام کرده باشه و نهایت استفاده رو ببره . من با جمله ایشون مخالفم .
    نهایت استفاده از نظر شما چیه ؟ ماهی 50 میلیون ؟ ماهی 100 میلیون ؟ ایا نهایتی میشه گذاشت ؟ اصلا از نظر مالی هم نه از نظر سلامتی و روابط و ذهن ایا میشه مرزی مشخص کرد که بگیم این نهایت بهره هست ؟ ما در بهترین حالت از 7 درصد مغزمون در حال استفاده هستیم .
    جمله خیلی عالی بود در یکی از وبینار ها استاد اشاره کردند
    مگه محدوده و دنیا فکر مرز داره ؟ بازی فراوانی برای شناخت این مرز ها هست .

ببخشید که طولانی شد.

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

18. 19 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

َAtlas آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط john d. Rockefeller نمایش پست ها
    سلام به دو دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

بله درسته اصلا بحث سن در این قسمت مطرح نیست مهم دستاورد هاشونه که با این اطلاعات به چه جیز هایی رسیدند.

از نظر من سه دسته استاد داریم .
    1- کسایی که چیزی رو حفظ کردند و میان اموزش میدن ( تخصصی ندارند و به اصلاح میخوان کمک کنند ولی با این اطلاعات حتی نتونستن به خودشون کمک کنند )
    2- کسایی که چیری رو حفظ کردند و میان دوره میفروشن ( و اغلب این دسته میگن من زندگیم همینی که الان دارم خوبه و پول برام مهم نیست ، که میتونه درست باشه و نباشه ) ( اغلب این دسته استاد نیستند و فقط فروشنده های خوبی هستند )
    3- کسایی که اطلاعات کاربردی دارند و این اطلاعات رو اعمال کردند و به نتیجه رسیدند

بله میتونه هدفشون ثروت نباشه ، ولی شما هدفتون چی هست که سراغ همچینن فردی میرید ؟ در پست نوشتم اگر هدف شما دست یافتن به جایگاه فعلی این استاد هست میتونید ازش اموزش ببینید
    و فکر میکنم در ناخوداگاه اکثر ما این هست که کسی که خیلی پولداره از خدا دوره یا ارامش نداره ( اولین تصویری که در اغلب ذهن ما از فرد با خدا و باایمان میاد فرد فقیر هست که پول دوست نداره )
    پول بزرگترین معنویت هست ( امینو )

بله بعضی از داشنمندان و بزرگان در فقر بسر میبردن ولی حتی اگر شما به این افراد پول زیادی هم میخواستید بدید قبول نمیکرند و اصلا پول براشون ارزشی نداشت نمونه اش اقای نیکولاس تسلا
    نیکولاس میتونست از شرکت جنرال موتور شکایت کنه و پول میلیون دلاری بگیره ولی پول براش ارزشی نداشت و هدفش علم بود ( که در اخر هم در اتاق به تنهایی و در فقر کامل مرد )

از نظر من هم این اشتباهه که فقط در یک بعد بخوایم جلو بریم و به بقیه ابعاد زندگی توجهی نداشته باشیم و بگیم برامون مهم نیست مثلا بگیم ثروت مهمه ، سلامتی نیست یا علم مهمه ، روابط مهم نیست .

اقای darian اشاره کردند که ذهن رو رام کرده باشه و نهایت استفاده رو ببره . من با جمله ایشون مخالفم .
    نهایت استفاده از نظر شما چیه ؟ ماهی 50 میلیون ؟ ماهی 100 میلیون ؟ ایا نهایتی میشه گذاشت ؟ اصلا از نظر مالی هم نه از نظر سلامتی و روابط و ذهن ایا میشه مرزی مشخص کرد که بگیم این نهایت بهره هست ؟ ما در بهترین حالت از 7 درصد مغزمون در حال استفاده هستیم .
    جمله خیلی عالی بود در یکی از وبینار ها استاد اشاره کردند
    مگه محدوده و دنیا فکر مرز داره ؟ بازی فراوانی برای شناخت این مرز ها هست .

ببخشید که طولانی شد.

موفق باشید.
    خیلی ممنون اتفاقا به خاطره اینک طولانی بود
    با اون 3 قسمت بندی اساتید ک ب شدت موافقم البته من اسمشو میزارم دسته یک رو معلم ، دسته دوم رو استاد و دسته سوم رو مربی (مربی همیشه کسی بوده خودش کارایی ک میگ رو انجام میده)
    البته میشه فرقشون رو هم ب عنوان رییس یا رهبر دید ( کسی ک فقط حرفشو میزنه و دستور میده با کسی ک با بچه ها حرکت میکنه)

5.jpg

من فقط با یه قسمت کوچیک صحبت شما مخالف بودم ک دیدگاه هارو یکی کردید ، ب نظره من آدم باس ببینه تو چه زمینه ای از کسی کمک میخواد و اون زمینه رو فقط بررسی کنه مثل آقای تسلا ک خودتون عرض کردید
    من از دیدگاه شما نتیجه ای ک گرفتم اینه ک مثلا اگ ما اون دوران زندگی میکردیم و اگ علاقه داشتیم ب فیزیک باید میدیدیم ک آقای تسلا ثروت داره یا نه اونوقت میرفتیم ایشون رو استاد خود قرار میدادیم و خب انتخاب خودشون فقر بوده
    و اینک نباید همه چیزو یکی کرد ما میتونیم توی ترید از جناب امینو یادبگیریم ، توی ورزش از یه نفر ک هیکل خوبی داره و تخصص داره و مدیشین کسی ک میتونه خودشو احساسشو کنترل کنه و کسی ک تخصص داره و هرکدوم جدا جدا هم مشکل ساز نیست
    و اینک جناب امینو هم توی مباحث روانشناسی استادن هم تکنیکالی فوق العادس و واقعا باید یه تریدره حرفه ای اینطوری باشه ، ب شخصه خودم وقتی از جناب امینو خوشم اومد ک وقتی فهمیدن بقیه کپی میکنن دوره هاشونو ری اکشن عصبانی نشون نداد و نشون دادن حرف و عملشون یکیه
    و من هم با شما موافقم جناب راکفلر
    فقط چرا استاد توی اون وبینار گفتن امیدوارم شما جزعه اون خانواده نباشید ؟!!:d من ک دیدم ایشون سرمایه گذاره بزرگی بودن اتفاقا

20. 16 کاربر برای این پست سودمند از َAtlas عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع