صفحه 77 از 543 نخستنخست ... 2767757677787987127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Darian91 آواتار ها
    3,758 بار در 286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی

یه مطلبی بود خواستم تو انجمن بگم چون در زاستای پیشرفت و کارمون هم هست مزید بر علت شد که خدمت همه دوستان عرض کنم.
    یه مدتیه با یک خانوم استاد خصوصی در مورد مباحث روانشانسی، مدیتیشن و جذب کار میکنم خیلی حرفه ای و کار بلده. چون تو بحث ترید این موارد خیلی مهم هستن عرض کردم که همه بتونین استفاده کنین. تازگی تو اینستا هم پیج راه انداخته و میتونین مطالبش رو ببینین. همه مطالباش همونایی هست که استاد در دوره گفتن و ایشون تخصصشونه. آدرس پیجش رو میذارم که همه بتونین استفاده کنین. @fereshte_khial

امیدوارم بهتون کمک بکنه
    ویرایش توسط Darian91 : 11-18-2021 در ساعت 13:55
    Who Dares Wins... I dare I Win

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از Darian91 عزیز تشکر کرده اند:

9,858 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام امین جان منم اینجوریم فقط در حالتی میتونم مدیتیشن کنم که صدای هیچی نیاد اما بلاخره یه صدایی میاد دیگه از هرکجا باشه. من از brain wave ها استفاده میکنم 4 حالت داره پیشنهاد میکنم قبل استفاده دربارشون تحقیق کنی هرکدوم بدرد یک حالت میخوره مثلا خودم بعضی اوقات موقع خواب از دلتا برین ویو استفاده میکنم (یکی برای مدیتیشن یکی برای حالت های عمیق تر یکی برای خواب ....)

https://uupload.ir/view/theta_brainw...on_1_flv3.mp3/

https://uupload.ir/view/sleep_music_...music_f2p.mp3/

https://uupload.ir/view/alpha_brainw...on_2_ctjn.mp3/

https://uupload.ir/view/alpha_brainw...on_1_rrrz.mp3/

خیلی زیاد گوش ندی ادمو گیج میکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز و گرانقدر
    یه سوال داشتم راجع به مراقبه و مدیتیشن ، خواستم ببینم آیا هنگام مدیتیشن میشه آهنگ گوش کرد ، چون من اگه به آهنگ گوش نکنم به هیچ وجه نمیتونم تمرکز کنم و بیشتر حواسم به سمت افکار منفی میره و کلا پشیمون میشم ولی اگه آهنگ گوش کنم خیلی بهتر میتونم تمرکز کنم و به آرامش روحی برسم ، نمیدونم چطور بدون آهنگ باید تمرکز کنم و خودم رو آزاد کنم، ممنمون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه

من یه مدته مشکلی برام پیش اومده که تازه نزدیک 1 ماهی میشه ترید تحلیلی رو شروع کردم قبلش سیستماتیک بود و خداروشکر خوب بودم خیلی بهم کمک کرد اما یه مدته کامل بهم ریختم اصلا نمیتونم ترید بزنم یعنی هرچی ترید میزنم کلا ضرر ضرر پشت سر هم

(یکسری اشکالات روانی رو پیدا کردم) قبلا در طول دوره که تمرین میکردم و ترید نمیزدم راحت چارت رو خیلی خوب تحلیل میکردم و سود میگرفتم اما الان نه از طرف دیگه روی جفت ارز های زیادی ترید میزدم کلا گیج میشدم و حتی ساده ترین اموزش های دوره رو هم یادم رفته. الان از دیروز 3 تا جفت ارز انتخاب کردم طبق علاقه ام و ترید هارو فقط ذهنی مشخص میکردم امروز 5 ترید ذهنی با نقاط حد سود و ضرر مشخص کردم 4 تا حد سود رو زد(یعنی وارد نمیشدم از نظر روانی بهم ریختم فقط نقاط ورود و خروج رو مشخص میکردم). میتونه علت ضرر هام انتخاب های زیاد باشه (طبق توضیحات استاد عزیز بروکر هرچی ما بخوایم در اختیارمون میزاره) یا نه باید در دراز مدت این حالت رو بررسی کنم. یا نه مشکلات دیگه ای دارم.

(نحوه برخوردم با جفت ارز ها که زیاد بودند این بود که تمامی اون هارو بررسی میکردم هرکدوم موقعیت داشت انتخاب میکردم بعدا مقایسه میکردم ببینم کدوم موقعیت بهتری داره اون رو انتخاب میکردم اما باز امان از دست زمزمه های ذهنی میرفتم بقیه رو هم میگرفتم که زیاد میشد و زمانی که فکر میکردم بعد ضرر و علت هارو بررسی میکردم همش از عدم تمرکز و عدم بررسی دقیق چارت بود)

ایا کسی از دوستان هست قبلا این مشکل رو داشته ممنون میشم راهنمایی کنید.

ممنون میشم اگر استاد عزیز هم وقت داشتن بنده رو راهنمایی کنند.
    @amino

سر بلند باشید

6. 20 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,954 بار در 1,586 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها

من یه مدته مشکلی برام پیش اومده که تازه نزدیک 1 ماهی میشه ترید تحلیلی رو شروع کردم قبلش سیستماتیک بود و خداروشکر خوب بودم خیلی بهم کمک کرد اما یه مدته کامل بهم ریختم اصلا نمیتونم ترید بزنم یعنی هرچی ترید میزنم کلا ضرر ضرر پشت سر هم

(یکسری اشکالات روانی رو پیدا کردم) قبلا در طول دوره که تمرین میکردم و ترید نمیزدم راحت چارت رو خیلی خوب تحلیل میکردم و سود میگرفتم اما الان نه از طرف دیگه روی جفت ارز های زیادی ترید میزدم کلا گیج میشدم و حتی ساده ترین اموزش های دوره رو هم یادم رفته. الان از دیروز 3 تا جفت ارز انتخاب کردم طبق علاقه ام و ترید هارو فقط ذهنی مشخص میکردم امروز 5 ترید ذهنی با نقاط حد سود و ضرر مشخص کردم 4 تا حد سود رو زد(یعنی وارد نمیشدم از نظر روانی بهم ریختم فقط نقاط ورود و خروج رو مشخص میکردم). میتونه علت ضرر هام انتخاب های زیاد باشه (طبق توضیحات استاد عزیز بروکر هرچی ما بخوایم در اختیارمون میزاره) یا نه باید در دراز مدت این حالت رو بررسی کنم. یا نه مشکلات دیگه ای دارم.

(نحوه برخوردم با جفت ارز ها که زیاد بودند این بود که تمامی اون هارو بررسی میکردم هرکدوم موقعیت داشت انتخاب میکردم بعدا مقایسه میکردم ببینم کدوم موقعیت بهتری داره اون رو انتخاب میکردم اما باز امان از دست زمزمه های ذهنی میرفتم بقیه رو هم میگرفتم که زیاد میشد و زمانی که فکر میکردم بعد ضرر و علت هارو بررسی میکردم همش از عدم تمرکز و عدم بررسی دقیق چارت بود)

@amino

سر بلند باشید
    آرمین جان سلام امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    ببخشید با اجازتون منم تجربه کوچیک خودمو بگم شاید مفید واقع بشه
    من خودم حدودا 3/4 ماهی میشه که از پرایس رفتم فراکتال و شروع به آموزش در اون دوره کردم
    ابتدا به خیال خودم طبق نقشه راه میرفتم ولی همزمان تاپیک تمرینات رو هم میخوندم تا از تمرینات دوستان عقب نمونم(آخه از چی عقب بمونم وقتی خودم آموزش ندیدم)از چک لیست دوستان یا بعضی از بررسیهاشون نهایت استفاده رو میبردم و مثلا از پست آقا احسان و چندتا دیگه از دوستان به یه ایده هایی میرسیدم که خیلی خوب جواب میدادن
    اما کم کم به خودم اومدم دیدم دارم از این شاخه به اون شاخه میپرم و بین چک لیست های فوق العاده و زیادی که وجود داره گم میشم(به جای 1000 بار تمرین یک حرکت 1000 تا حرکت رو یه بار تمرین میکردم)
    خب من تو پرایس تو دو سه ماه تونستم یه اکانتم رو تا 8 برابر هم برسونم ولی بنابه دلایلی کالش کردم(ترید خلاف جهت تایم بالا و لج کردن با مارکت و اوور ترید و ...)
    اما پس از رفتن به دوره فراکتال نهایت رشد اکانتم بعد از دیدن تمرینات دوستان و تمرینات کم خودم و عدم درک مفهوم اندیکاتورها و ... به دو برابر ختم میشد و کال!!!
    خب چرا برای بقیه دوستان جواب میداد ولی برای من نه ؟تمرینات و تسلط و درک اونا بمراتب بالاتر و بیشتر از من بود و من صرفا با دیدن تمرینات این دوستان میخواستم مثل اونا بشم که نشدنیه و نیاز به تمرین و گذشت زمان داره تا مفهومش برام جا بیافته
    نظر من اینه که شروع هر کاری شاید در ظاهر باعث به هم ریختگی ذهن بشه ولی قطعا تکرار اصولیه اون میتونه نتیجه مارو بهبود بده و از قبل هم بهتر کنه(دقیقا مثل شما که یه مدت سیستماتیک و بر اساس یه سری شرایط خاص ورود و خروج میکردید و خوب هم بوده ولی الان به اسم ترید تحلیلی دوست دارید هرجای مارکت رو وارد بشید و شاااااید دیگه اون اصولی که یاد گرفتیم رو آنچنان رعایت نمیکنید/پیشنهاد من اینه ببینید بر اساس ترید تحلیلی تو چه مناطقی میخواید وارد بشید و اونو تو گذشته مارکت دربیارید و چک لیست کنید و اون چک لیست رو تو لایو هم تست کنید... چون حتی اگه ترید تحلیلی هم باشه باز باید یه سری شرایط خاص (چک لیست )اتفاق بیافته که وارد بشید دیگه)
    مورد بعدی : منم دقیقا مثل شما هستم چون فقط رو یورو دلار کار کردم از ابتدای اومدنم به انجمن هر زمان خواستم به چارت های مختلف نگاه کنم رسما گم شدم بین چارت های مختلف و ضرر های خیلی خنده دار ولی وقتی تمرکزم رو یه جفت ارز و اونم یورو دلار بوده خیلی بهتر جواب گرفتم
    عذرخواهی میکنم خواستم تجربه کوچیک خودمو بگم وگرنه قصد جسارت نداشتم
    ارادت
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

8. 25 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام میلاد عزیز امیدوارم حالت خوب باشه. نه اختیار دارید برادر عزیز تر از جان خوشحال شدم تجربه تون رو در اختیار ما گذاشتید.
    اتفاقا چک لیست مشخصی هم داشتم ساده و مشخص ترید روی اصلاح اول و دوم در تغییر روند (که همش رو در طول دوره پرایس بک تست گرفتیم ) اما واقعا نمیدونم اگه مشکلم از انتخاب جفت ارز های زیاد باشه به قول شما ضرر های خنده داری میبینم مثلا وقتی نگا میکردم تایم مبدا رو اصلا تو مقاومت های مدنظر وارد نشدم قیمت اونارو رد کرده و من همینجوری وارد شدم در تایم ورود. حتی چک لیستم کامل رعایت کردم اما چرا اینکارو کردم یعنی ندیدم قیمت رفته بالاتر دیگه وارد شدن اشتباهه در حالی کامل جلو چشمم بوده.و همزمان با اون پوزیشن های باز دیگه ای هم داشتم که بعدا بررسی کردم مشکلم گیج شدن حین ترید زدنه و گم شدن بین فرکتال ها مدام همه چی رو بررسی میکردم اما مطمئن نبودم که ایا مشکلم این یا نه چیز دیگه ای

وقتی صفحه پلتفرم های شما و دوستان رو دیدم گفتم بزار همه جفت ارز هارو حذف کنم فقط ۲ یا ۳ تا بزارم که وقتی فقط eur/usd کامل بررسی کردم حرکاتش رو خوب بررسی میکردم و پوزیشن های ذهنیم tp میخورد اما باید این حالت رو در دراز مدت بررسی کنم

معذرت زیاد حرف زدم.

سپاس میلاد عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط kingmilad نمایش پست ها
    آرمین جان سلام امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    ببخشید با اجازتون منم تجربه کوچیک خودمو بگم شاید مفید واقع بشه
    من خودم حدودا 3/4 ماهی میشه که از پرایس رفتم فراکتال و شروع به آموزش در اون دوره کردم
    ابتدا به خیال خودم طبق نقشه راه میرفتم ولی همزمان تاپیک تمرینات رو هم میخوندم تا از تمرینات دوستان عقب نمونم(آخه از چی عقب بمونم وقتی خودم آموزش ندیدم)از چک لیست دوستان یا بعضی از بررسیهاشون نهایت استفاده رو میبردم و مثلا از پست آقا احسان و چندتا دیگه از دوستان به یه ایده هایی میرسیدم که خیلی خوب جواب میدادن
    اما کم کم به خودم اومدم دیدم دارم از این شاخه به اون شاخه میپرم و بین چک لیست های فوق العاده و زیادی که وجود داره گم میشم(به جای 1000 بار تمرین یک حرکت 1000 تا حرکت رو یه بار تمرین میکردم)
    خب من تو پرایس تو دو سه ماه تونستم یه اکانتم رو تا 8 برابر هم برسونم ولی بنابه دلایلی کالش کردم(ترید خلاف جهت تایم بالا و لج کردن با مارکت و اوور ترید و ...)
    اما پس از رفتن به دوره فراکتال نهایت رشد اکانتم بعد از دیدن تمرینات دوستان و تمرینات کم خودم و عدم درک مفهوم اندیکاتورها و ... به دو برابر ختم میشد و کال!!!
    خب چرا برای بقیه دوستان جواب میداد ولی برای من نه ؟تمرینات و تسلط و درک اونا بمراتب بالاتر و بیشتر از من بود و من صرفا با دیدن تمرینات این دوستان میخواستم مثل اونا بشم که نشدنیه و نیاز به تمرین و گذشت زمان داره تا مفهومش برام جا بیافته
    نظر من اینه که شروع هر کاری شاید در ظاهر باعث به هم ریختگی ذهن بشه ولی قطعا تکرار اصولیه اون میتونه نتیجه مارو بهبود بده و از قبل هم بهتر کنه(دقیقا مثل شما که یه مدت سیستماتیک و بر اساس یه سری شرایط خاص ورود و خروج میکردید و خوب هم بوده ولی الان به اسم ترید تحلیلی دوست دارید هرجای مارکت رو وارد بشید و شاااااید دیگه اون اصولی که یاد گرفتیم رو آنچنان رعایت نمیکنید/پیشنهاد من اینه ببینید بر اساس ترید تحلیلی تو چه مناطقی میخواید وارد بشید و اونو تو گذشته مارکت دربیارید و چک لیست کنید و اون چک لیست رو تو لایو هم تست کنید... چون حتی اگه ترید تحلیلی هم باشه باز باید یه سری شرایط خاص (چک لیست )اتفاق بیافته که وارد بشید دیگه)
    مورد بعدی : منم دقیقا مثل شما هستم چون فقط رو یورو دلار کار کردم از ابتدای اومدنم به انجمن هر زمان خواستم به چارت های مختلف نگاه کنم رسما گم شدم بین چارت های مختلف و ضرر های خیلی خنده دار ولی وقتی تمرکزم رو یه جفت ارز و اونم یورو دلار بوده خیلی بهتر جواب گرفتم
    عذرخواهی میکنم خواستم تجربه کوچیک خودمو بگم وگرنه قصد جسارت نداشتم
    ارادت

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,757 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام امین جان منم اینجوریم فقط در حالتی میتونم مدیتیشن کنم که صدای هیچی نیاد اما بلاخره یه صدایی میاد دیگه از هرکجا باشه. من از brain wave ها استفاده میکنم 4 حالت داره پیشنهاد میکنم قبل استفاده دربارشون تحقیق کنی هرکدوم بدرد یک حالت میخوره مثلا خودم بعضی اوقات موقع خواب از دلتا برین ویو استفاده میکنم (یکی برای مدیتیشن یکی برای حالت های عمیق تر یکی برای خواب ....)

https://uupload.ir/view/theta_brainw...on_1_flv3.mp3/

https://uupload.ir/view/sleep_music_...music_f2p.mp3/

https://uupload.ir/view/alpha_brainw...on_2_ctjn.mp3/

https://uupload.ir/view/alpha_brainw...on_1_rrrz.mp3/

خیلی زیاد گوش ندی ادمو گیج میکنه
    سلام ، بسیار بسیار ممنون و متشکر

12. 18 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,954 بار در 1,586 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام میلاد عزیز امیدوارم حالت خوب باشه. نه اختیار دارید برادر عزیز تر از جان خوشحال شدم تجربه تون رو در اختیار ما گذاشتید.
    اتفاقا چک لیست مشخصی هم داشتم ساده و مشخص ترید روی اصلاح اول و دوم در تغییر روند (که همش رو در طول دوره پرایس بک تست گرفتیم ) اما واقعا نمیدونم اگه مشکلم از انتخاب جفت ارز های زیاد باشه به قول شما ضرر های خنده داری میبینم مثلا وقتی نگا میکردم تایم مبدا رو اصلا تو مقاومت های مدنظر وارد نشدم قیمت اونارو رد کرده و من همینجوری وارد شدم در تایم ورود. حتی چک لیستم کامل رعایت کردم اما چرا اینکارو کردم یعنی ندیدم قیمت رفته بالاتر دیگه وارد شدن اشتباهه در حالی کامل جلو چشمم بوده.و همزمان با اون پوزیشن های باز دیگه ای هم داشتم که بعدا بررسی کردم مشکلم گیج شدن حین ترید زدنه و گم شدن بین فرکتال ها مدام همه چی رو بررسی میکردم اما مطمئن نبودم که ایا مشکلم این یا نه چیز دیگه ای

وقتی صفحه پلتفرم های شما و دوستان رو دیدم گفتم بزار همه جفت ارز هارو حذف کنم فقط ۲ یا ۳ تا بزارم که وقتی فقط eur/usd کامل بررسی کردم حرکاتش رو خوب بررسی میکردم و پوزیشن های ذهنیم tp میخورد اما باید این حالت رو در دراز مدت بررسی کنم

معذرت زیاد حرف زدم.

سپاس میلاد عزیز
    سلام آرمین جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یه جا از پست امروزتون گفته بودید که پلتفرم من و دوستان رو دیدید و خیلی خلوت بوده
    رفتم یه نگاهی انداختم به پلتفرمم و دیدم چندتا مهمون دارم(چندتا جفت ارز دیگه)
    خواستم بگم اونا جفت ارزهای من نیستن/یا برادرم گفته باز کن حرکتش رو ببین یا دوستان پرسیدن و رفتم باز کردم ببینم چیه سوالشون همین
    و این برمیگرده به روانشناسی فردیه من که اینجوری راحتترم(چجوری؟ کار با یک جفت ارز اونم چیزی که استاد گفتن(EURUSD))
    تعداد زیادی از دوستان تو دوره پرایس یا فراکتال هستن که رو همه جفت ارزهای اصلی که سهله رو ارزهای دیجیتال هم ترید میزنن و این نشون از تسلط کافی این دوستان داره ولی من خودم فعلا نمیتونم (یا نمیخوام)این کارو انجام بدم(روزی 3 درصد میخوام این 3 درصد رو هم خیلی راحت یورو دلارعزیز میده بهم)
    گفتم اینو بگم که خدایی نکرده با حرفهام باور محدود کننده نسبت به دیدن چارتهای مختلف و تحلیلشون براتون ایجاد نکنم
    دیگر دوستان هم قطعا تجربیات گرانبهاشون در این مورد رو در اختیار شما و بنده قرار میدن
    ارادت
    ویرایش توسط KingMilad : 11-19-2021 در ساعت 12:45
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 22 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi-mv آواتار ها
    6,337 بار در 581 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام آرمین جان امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    یه جا از پست امروزتون گفته بودید که پلتفرم من و دوستان رو دیدید و خیلی خلوت بوده
    رفتم یه نگاهی انداختم به پلتفرمم و دیدم چندتا مهمون دارم(چندتا جفت ارز دیگه)
    خواستم بگم اونا جفت ارزهای من نیستن/یا برادرم گفته باز کن حرکتش رو ببین یا دوستان پرسیدن و رفتم باز کردم ببینم چیه سوالشون همین
    و این برمیگرده به روانشناسی فردیه من که اینجوری راحتترم(چجوری؟ کار با یک جفت ارز اونم چیزی که استاد گفتن(EURUSD))
    تعداد بسیاری زیادی از دوستان تو دوره پرایس یا فراکتال هستن که رو همه جفت ارزهای اصلی که سهله رو ارزهای دیجیتال هم ترید میزنن و این نشون از تسلط کافی این دوستان داره ولی من خودم فعلا نمیتونم (یا نمیخوام)این کارو انجام بدم(روزی 3 درصد میخوام این 3 درصد رو هم خیلی راحت یورو دلارعزیز میده بهم)
    گفتم اینو بگم که خدایی نکرده با حرفهام باور محدود کننده نسبت به دیدن چارتهای مختلف و تحلیلشون براتون ایجاد نکنم
    دیگر دوستان هم قطعا تجربیات گرانبهاشون در این مورد رو در اختیار شما و بنده قرار میدن
    ارادت
    سلام میلاد جان امیدوارم لحظاتت پر از شادی و حس وحال خوب باشه

ببخشید من میپرم وسط حرفتون ولی میخواستم نظر خودمم بگم نسبت به جفت ارز ها و همین صحبتی که کردین بگم

به نظرم من ترید روی یک جفت ارز خاص مثلا برای پترن 123 استاندارد یا همون سیستماتیک خودمون یکم کار سخته و صبر زیادی میطلبه ولی خب این نظر منه شاید درست نباشه

مثلا تایم مبدامون اگه m15 باشه در هفته شاید 2 تا یا 3 تا نهایت موقعیت ترید برامون ایجاد بشه ولی خب برای ترید تحلیلی یه جفت ارز خاص که فقط رو اون ترید بزنیم میتونه مفید باشه

چون حرکات قبلش هم تو ذهنمون هست حتی روز بالایه 30 یا 40 تا هم موقعیت ترید شاید بتونیم ببینیم

16. 22 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi-mv عزیز تشکر کرده اند:

John D. Rockefeller آواتار ها
    15,844 بار در 3,026 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 332 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Darian91 نمایش پست ها
    سلام به همگی

یه مطلبی بود خواستم تو انجمن بگم چون در زاستای پیشرفت و کارمون هم هست مزید بر علت شد که خدمت همه دوستان عرض کنم.
    یه مدتیه با یک خانوم استاد خصوصی در مورد مباحث روانشانسی، مدیتیشن و جذب کار میکنم خیلی حرفه ای و کار بلده. چون تو بحث ترید این موارد خیلی مهم هستن عرض کردم که همه بتونین استفاده کنین. تازگی تو اینستا هم پیج راه انداخته و میتونین مطالبش رو ببینین. همه مطالباش همونایی هست که استاد در دوره گفتن و ایشون تخصصشونه. آدرس پیجش رو میذارم که همه بتونین استفاده کنین. @fereshte_khial

امیدوارم بهتون کمک بکنه
    سلام دوست عزیز
    حالتون عالی باشه

یک موردی که باید توجه داشته باشید بهش این هست به حرف های چه کسی گوش میکنید ؟

به فردی که گوش میدید ایا از خودتون در سطح بالاتری هست یا همسطح شماست ؟
    در زمینه کاری خودش موفق هست یا خیر ؟ در زمینه های مختلف از شما بالاتر هست یا پایین تر ؟ ( مالی ، سلامتی ، روابط و... )

از اونجایی که صحبت بدون مدرک نمیخواستم انجام بدم
    یه گپ دوستانه با فردی که شما معرفی کردید هم داشتم ، فرد با استعدادی هستند ولی این مهمه که شما در چه زمینه ای میخواید پیشرفت کنید . اگر در مورد سلامتی هست میرید پیش یک مربی ورزشی نه یک مغازه دار . در زمینه مالی میرید سراغ فردی که درامدش از شما خیلی بالاتر هست ، در زمینه ترید میرید سراغ امینو
    فردی که مشخص کردید اطلاعات خوب و زیادی داره ولی ایا با این اطلاعات تونسته به موفقیت های بزرگ برسه ؟ اشاره کردند که از 3 منبع درامد دارند و در امد میانگین شون ( گفتن یک چیز شخصی هست که درست فرمودند ولی شما برای اینکه فردی رو به عنوان استاد قبول کنید نیاز به مدرک دارید همون طوری که برای انتخاب استاد در زمینه ترید ، به سراغ ترید های لایوشون میرید ) هست ، از نظر سلامتی مشکلی ندارند و یکی از موفقیت هاشون هم اشاره کردند کنترل احساساتون و ارامش هست .

اگر اهداف شما و بقیه دوستان این باشه ، در اون صورت میتونند از این فرد اموزش ببینند و در صورت اموزش هم به چیزایی دست میابید که این فرد رسیده .
    اقای انتونی رابیز یکی از بهترین تقلید کننده ها بودند ، برای اینکه بتونند به وزن ایده الشون برسند میرفتند سراغ فردی که دارای بدن و وزنی بودند که اقای انتونی رابینز هدفشون بود و ازشون مثلا در برنامه غذایی ، حرکات ورزشی و... تقلید میکردند و به نتایج مورد دلخواهشون هم میرسیدند.
    در زمینه مالی هم به همین صورت عمل کردند و موفق شدند.

موفق باشید.

آن شب خوش را به سادگی نپذیر پیری را نابود و در انتهای روز طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی ، اگرچه خردمندان در نهایت تاریکی را حقیقت میدانند ، زیرا که کلامشان به نبود روشنایی انجامیده ، اما آنها آن شب خوش را به سادگی نپذیرفته اند ، طغیان کن ، طغیان کن علیه مرگ روشنایی

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از John D. Rockefeller عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,930 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

@amino

سر بلند باشید

سلام
    وقت بحیر
    در ادامه توضیحات کاملی که آقای میلادشاه گفتن من هم به یک موردی رسیدم، امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره
    نقل قول هست از جناب آقای کوین
    " از کسی نترس که 10000تا تکنیک رو هرکدوم یکبار تمرین کرده. از کسی بترس که 1 تکنیک رو 10000 بار تمرین کرده"

مارکت توی تمام جفت ارزها و توی همه فراکتال ها طبق اصول اولیه ساده پیش میره. اون رو باید بصورت صحیح و کامل درک کرد.
    ترید لایو و دمو هم تفاوتی با هم نداره، چون مارکت همون مارکته، این ما هستیم که باید بدونیم داریم چکار میکنیم

همواره شاد و پیروز باشید
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

20. 23 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 12 مهمان ها)

1. Derakhshani

کلمات کلیدی این موضوع