صفحه 8 از 19 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 183

موضوع: مدیریت سرمایه در ترید

mohammad76 آواتار ها
    12,032 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 518 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام محمد جان ممنون از توجهت

اره دقیقعا صبر کردن رو باید اموزش ببینیم و الان میفهمم اوناییی که میگن چند درصد محدود رو میشه فقط گرفت در ماه کجا دارن اشتباه میکنن یا کسی که میگه سیستم صدرصدی وجود نداره کجا دارن اشتباه میکنن و ما شاگرد هایی استاد رو میبینیم که سیستم صدرصدی دارن دیگه خود استاد امینو بکنار

همیشه شاکر امینو بزرگ هستم برای ایجاد این خانواده
    واقعا شاکریم برای این خانواده
    نقطه ی قوت دوره های استاد فیلم های فوق العادشون نیست! بلکه این انجمن هست ، که مثل یه رود به سمت موفقیت حرکت میکنه
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

2. 27 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

21 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ولی اگر اشتباهی رخ بده و اون معامله ضرر شه شما 6 درصد ضرر میکنید و دو گام به عقب برمیگردید این پس رفت ذیتتون نمیکنه؟

4. 21 کاربر برای این پست سودمند از Erfan 2046 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,645 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan 2046 نمایش پست ها
    ولی اگر اشتباهی رخ بده و اون معامله ضرر شه شما 6 درصد ضرر میکنید و دو گام به عقب برمیگردید این پس رفت ذیتتون نمیکنه؟
    سلام دوست من اگر به تمامی حرف هایی استاد که در طول دوره میزنن خوب گوش کنیم نه این اتفاق نمیوفته حالا چرا؟چون این جمله استاد خیلی معروفه که اگر جایی خوبودرستی وارد شده باشی مارکت بهت اجازه خروج در صفر در ضرر کم ویا در سود کم رو میده پس ما باید همه حرفاشون رو گوش بدیم نه اون بخشی رو که دوست داریم . موفق باشید

6. 30 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

47 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ماشین حساب محاسبه سود و زیان وقتی چند پوزیشن باز داریم سراغ ندارین تو سایت که فک کنم نداشته باشیم یا شاید من ندیدم ممنون میشم راهنمایی کنین. گفتم شاید دوستان برنامه نویسمون چیزی طراحی کرده باشن

8. 18 کاربر برای این پست سودمند از kazemfr عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,032 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 518 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazemfr نمایش پست ها
    سلام دوستان ماشین حساب محاسبه سود و زیان وقتی چند پوزیشن باز داریم سراغ ندارین تو سایت که فک کنم نداشته باشیم یا شاید من ندیدم ممنون میشم راهنمایی کنین. گفتم شاید دوستان برنامه نویسمون چیزی طراحی کرده باشن
    سلام دوست عزیز
    از این اندیکاتور قدرتمندتر استفاده کنید:
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post133415
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

10. 24 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,594 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    در ویدئویی که میذارم سیستم مدیریت سرمایه جدیدم را بر اساس سیستم فراکتالی توضیح دادم.از لحاظ تئوری در صورت برسی دو بعدی 95% معاملات ریسک فری میشن و ریسک به ریوارد بر اساس sl اولیه و tp نهایی حدودا بین 1 به 4 و 1 به 5 خواهد بود و درصورت برسی سه بعد حدود 99% ریسک فری و ریسک به ریوارد بر اساس tp نهایی بین 1 به 16 تا 1 به 25 خواهد شد.

مدیریت سرمایه(فراکتالی) (picofile.com)

دقت کنید که این یک برسی کلی و شماتیکه و در عمل میتونه سودهای بالاتر و یا پایینتر ایجاد کنه.اما انتظار داریم میانگین نتایج در بلند مدت چنین آماری را ایجاد کنه.
    ممنون میشم ببینید و اگر نکته ای که بتونه کار را بهبود بده یا اشکالی که بشه برطرفش کرد مشاهده کردین یادآوری کنید.
    امیدوارم مفید باشه براتون

12. 37 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

4,524 بار در 486 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام
    تعریف شما از مدیریت سرمایه چیست؟
    این بخش از سیستم چقدر در موفقیت تریدر تاثیر گذار است؟
    مدیریت سرمایه معقول چیست؟
    آیا تنها با رعایت مدیریت سرمایه میتوان به سوددهی مستمر در بازار رسید؟
    مدیریت سرمایه به چه عواملی متکی است؟
    مدیریت سرمایه برای یک ترید با توجه به بالانس و موجودی حساب چگونه است؟
    دریافتها و پاسخهای خودتون رو میتونید در قالب پست بیان کنید تا باهم به بحث و بررسی در مورد این بخش از ترید بپردازیم

امینو
    درود به استاد عزیز و همکاران گرامی
    نکته مهمی که من از استاد یاد گرفتم برای یک تریدر تعین منطقه ضرر و یا استاپ قرار دادن و پذیرفتن اشتباه در تحلیل و عدم تعصب و موندن در تحلیل و ترید اشتباه میشه مدیریت سرمایه (البته استاد هچ وقت اینطوری بیان نکردن اما تعریف شخصی من این شده و دارم روش کار میکنم )
    حالا تریدری که بتونه پوزیشن اشتباه رو در کمترین ضرر یا صفر ببنده و وارد پوزیشن در جهت مارکت بشه که دیگه شاهکار کرده حالا بسته به روحیات شخصی یکی 20 پیپ میگره با حجم کم یکی دوست داره 5 لات بزنه 3 پیپ بگیره هر دو گامشونو گرفتن
    چون من تجربه کال شدن زیاد و متاسفانه مبالغی بالای ده هزار دلار ریل دارم یه سری تجربیات رو با شما در میون میزارم
    تو برسی تریدای ضرر دهم نکات بالا پررنگ پر رنگ و بسیار زیاد اتفاق افتاده بودن برام بگذریم که اصلا اموزش و پرایس و دید نداشتم
    نکته بعدی اینه که تغیر و ترک عادات سخته برای انسانها و همه دنبال راحتی و اسون پول دراوردنن اگر انسانی بتونی تغیر کنه و مارکتو بشناسه و خودشو بشناسه قطعا مدیریت سرمایه رنگ کمتری پیدا میکنه چون سازندگان و گردانندگان این مارکت میدونن طمع و نداشتن صبر عادات بد. نداشتن دانش و عدم تسلط به اصول و اموزش .سخت بودن تکرار و تمرین تو انسانها هست از جمله خودم پس میان چیزایی رو تاکید میکنن که فقط بنظرم جنبه رفع تکلیف داره براشون چون طبع و سرشت انسانها رو میشناسن . پس با کمک تریدری بزرگ مثل امینو و استفاده از تجربیات گرانبهاش و گوش کردن به وبینارها و اموزشای ایشون متوجه میشیم که نیاز هست به حرفه ای شدن و بازار فارکس ومالی برای اماتورها و غیر حرفه ای ها رحم و بخششی نداره حالا اگه مدیریت سرمایه هم کنی خیلی خوب بریم جلو کال نمیشیم یا دیرتر کال میشیم یا اصلا دستاورد و کارنامه موفقی نداریم نه سود کردیم نه ضرر
    البته من با احترام به سخن استاد عزیز طبق برنامه هدف روزی 3 درصد سود در دمو رفتار میکنم اما حجمم زیاده ولی دارم تلاش میکنم که تسلط بیشتری به دست بیارم در ورود و خروجام وتا به این تسلط نرسم با مدیریت سرمایه به تنهایی نمیتونم کاری از پیش ببرم.
    از نظر کلاسیک ، تعریف مدیریت سرمایه، این هست که شما در هر پوزیشن میزان سود و ضرر را بر اساس سیستم معاملاتی خودتان مشخص کنید. سپس بر اساس میزان بالانس موجودی، و میزان ریسکی که میخواهیم انجام بدهیم ( معمولا 1 تا 3 درصد)، مقدار لات برای ورود به معامله مشخص می گردد. نکته اصلی در همین جاست. یعنی اگر win rate معامله گری بالا باشد ( مثل استاد امینو) ، میزان ریسک، می تواند به بیش از 3 درصد افزایش یابد ( حتی در پوزیشن هایی که میزان حد ضرر به حد سود آن خیلی بالاست و ما عملا، از آن معامله صرفنظر می کردیم) ، یعنی دقیقا کاری که استاد امینو میکند. بنابراین، آقای امینو هم در واقع طبق تعریف کلاسیک، در معاملاتشان از مدیریت سرمایه درست استفاده می کنند، ولی چون win rate معملاتشان بالاست ( و همین شیوه را به همه آموزش میدهند) ، می توانند از عدد ریسک بیشتری ( حتی تا 40 درصد) استفاده کنند و نهایتا به میزان لات ورودی بسیار بالایی برسند و این خلاف تعریف کلاسیک مدیریت سرمایه نیست، چرا که یکی از آیتم های تاثیر گذار مدیریت سرمایه، win rate معامله گر می باشد)
    پی نوشت : win rate به میزان معاملات موفق، در برابر معاملات ناموفق می گویند.
    سپاس
    ویرایش توسط Ensan : 11-13-2021 در ساعت 21:53

14. 34 کاربر برای این پست سودمند از Ensan عزیز تشکر کرده اند:

mateofx آواتار ها
    1,261 بار در 236 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    https://uupload.ir/view/4_6039519944335427652_1c26.pdf/
    جالب بود امیدوارم مفید باشه براتون

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از mateofx عزیز تشکر کرده اند:

73 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تازه میخوام توو دمو تمرین کنم و از ماشین حساب انجمن هم دارم استفاده میکنم. یه مشکلی من دارم الان. یه پوزیشنی میخوام باز کنم که میخوام 3 درصد بالانسم رو درگیر کنم و به ماشین حساب میزان حدضرر رو بدم حجم رو به من میده. الان اگر استاپ بخورم 3 درصد از بالانسم میپره . حالا اگه به تی پی بخوره چند درصد به من میده؟ اینو چجوری حساب کنیم؟ دوست دارم موقع باز کردن پوزیشن بدونم اگه مثلا تی پی من که 10 پیپ بالاتره اگه بزنه ایا 3 درصد روزانه منو با این درصد ریسک میده یا باید برای گرفتن 3 درصد روزانه پوزیشن های دیگه ای باز کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

18. 18 کاربر برای این پست سودمند از baili عزیز تشکر کرده اند:

32,604 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    لطفا سوالتون رو با یک نمونه مثال تصویری بیان کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط baili نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تازه میخوام توو دمو تمرین کنم و از ماشین حساب انجمن هم دارم استفاده میکنم. یه مشکلی من دارم الان. یه پوزیشنی میخوام باز کنم که میخوام 3 درصد بالانسم رو درگیر کنم و به ماشین حساب میزان حدضرر رو بدم حجم رو به من میده. الان اگر استاپ بخورم 3 درصد از بالانسم میپره . حالا اگه به تی پی بخوره چند درصد به من میده؟ اینو چجوری حساب کنیم؟ دوست دارم موقع باز کردن پوزیشن بدونم اگه مثلا تی پی من که 10 پیپ بالاتره اگه بزنه ایا 3 درصد روزانه منو با این درصد ریسک میده یا باید برای گرفتن 3 درصد روزانه پوزیشن های دیگه ای باز کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

20. 21 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع