صفحه 7 از 31 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 304

موضوع: ایچیموکو یک اندیکاتور مولتی تایم است ؟

16 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و سلام خدمت جناب داوودی عزیز...

ما همچنان منتظر مقالات و آموزش های مفید و کاربردی شما هستیم....

در رکابتون هستیم مهندس

2. 16 کاربر برای این پست سودمند از Goodfather عزیز تشکر کرده اند:

3,048 بار در 76 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز . ممنون از ابراز محبتتون و خیلی عذر خواهم که دیر پاسخ میدم

من خودم اگر در تایم حال بررسی کنم حتما یک تایم بالاتر و یک تایم پایین تر بررسی میکنم و حتما سعی میکنم در تایم پایین ورود کنم . در حقیقت اگر تایم حال در نظر بگیریم m30 بین تایم بالا یکساعته و تایم پایین 15 دقیقه مضرب 4 قرار دارد و این همون عدد 4 ( البته در بحث زمانی میشه 4.5 که ان شالله یه مقاله قصد دارم راجع بهش بنویسم ) همون بحثی که جناب امینو در دوره فراکتال روی این موضوع بسیار تاکید دارند و کل دوره رو همین بحث میچرخه و حتی این دوره فراکتال مقدمه دوره ایچی کردن به نظر بنده علتش همین موضوعه

یکی از راههای پیش بینی سوئیچ که در پی دی اف هم اشاره شده در هر تایمی که بررسی میکنیم در تایم پایین هم بررسی شود و همینطور با توجه به اطلاعات اون پی دی اف تاکید داشتم که حتما در تایم فریم های پایین مثل 5 و نهایت 15 بررسی کنید و بعد تسلط به تایم بالا بروید
    برای تایم های بالا هم یک روش مکمل نیاز است که از دو فلت کیجن 26 و 52 و همچنین چیکو استفاده میشود که خطا رو بسیار کم میکنه ولی برای تایم پایین همون به نظرم کفایت میکنه
    (یه بار دیگه لطفا مقاله رو با دقت بخونید بعد اگه مشکل داشتید یه مثال بفرستین همین جا با هم بررسیش میکنیم )

کوالیتی لاین و تنکن 17 یه ابزار کمکی هست و نباید انتظار معجزه ازش داشته باشیم ولی اگه مولتی تایم استفاده کنیم خیلی کمک خوبیه
    کوالیتی لاین برای تایم بالا بله مشکل داره
    بهترین محدوده بین 26 و 35 دوره است . روی 26 که معمولا ترید روی سوئیچ از دست رفته است ولی فاصله 26 تا 35 بهترین شرایطه

موفق باشید

4. 32 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Goodfather نمایش پست ها
    عرض ادب و سلام خدمت جناب داوودی عزیز...

ما همچنان منتظر مقالات و آموزش های مفید و کاربردی شما هستیم....

در رکابتون هستیم مهندس
    سلام وقت بخیر ممنون از ابراز محببتون

والا اگه اسب زین شده و رکاب واقعی میخواین مسلط ترین فردی که من میشناسم جناب امینو ست که هنوز سعادت نداشتیم دوره ایچی رو با ایشون شروع کنیم امیداوارم زودتر خدا این توفیق بهمون بده و قسمت های حل نشده ایچی برامون حل بشه

در مورد مقالاتم واقعیتش حدود 10 تا مقاله لیست کردم بنویسم ولی باور کن باید حس نوشتنش بیاد نمیخوام یه چیز الکی منتشر کنم حتما باید برام تایید بشه
    در حال حاضر همین مقاله واگرایی قسمت مولتی تایم شو دارم کامل میکنم و علت تاخیرشم اینه که برای کامل کردنش ترید لایو با حساب ریل میزنم و در کانال قرار میدم و بعد نتایجش در پی دی اف میارم که دوستان پی ببرن مقالات واقعا کاربردی باشه

قول داده بودم در زمینه تعادل بنویسم ولی چون مقدمه نیاز داشت احتمالا مقاله بعدی کیجنسن ( احتمالا به نام بهترین دوست شما در ایچیموکو ) است و بعدش چیکو و ان شالله بعد مقاله تعادل
    ویرایش توسط Hami_110 : 07-15-2019 در ساعت 02:35

6. 41 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolak نمایش پست ها
    سلام جناب هامی ممنون از مطالبتون من یه سوال یا بهتر این که یه در خواست دارم و اونم اینکه نحوه ترید در مقاله سوییچ کومورو شرح دادین در مبحث آخر و کراس های جابه جایی نوشتید که می تونیم از ایچی مولتی تایم استفاده کنیم واسه جابه جایی ها اگه میشه اون رو شرح بدید
    سلام
    کلا استفاده از مولتی تایم که در سوئیچ منظور از مولتی تایم تایم پایین تر میتوانیم زودتر ورود کنیم اما در قسمت سوئئیچ هاییکه شرایط لازم یا ایده ال راندارند ایا میشد ترید کرد :
    پاسخ قطعا مثبت است چرا که ممکن است ریتم مورد نظر ما در اون قسمت از بازار که شکل کومو را ساخته تنظیمات پیش فرض 9و26و52 کار نکند و یک ترکیب دیگری در انجا لازم باشد که برای بدست اوردن ان ترکیب باید از حرکات کیجن و یا ریتم ان استفاده کرد و عدد انرا اصلاح کرد

کلید تنظمیات ان اینجاست که ابتدای کیجن انتهای روند از انتهاش 26 تا بریم عقب میشه انتهای روند . اگه این تعریف در شکل کومو و کیجن درست بود که طبق روش قبل استفاده میکنیم و اگر نبود باید عدد کیجن را به این تعریف هماهنگ کرد

کلید دوم اسپن ب که از تعرف نقیض تعریف فوق استفاده میکنیم و که از ابتدای فلت 26 تا بریم جلو باید به انتهای فلت برسیم حالا بجای 26 بزار 52
    کلید سوم این دو فانون با هم استفاده کن

ان شالله تو مقاله بعدی که راجع به کیجن در این مورد مفصل توضیح میدم . این موارد برای این اینجا لو دادم که اگه بد قولی کردم و دیر مقاله رو منتشر کردم منتظر من نمونید و خودتون بتونید کشفش کنید

امیدوارم پاسخ تون گرفته باشید

8. 25 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolak نمایش پست ها
    سوال بعدی من اینه که شکل کومو و شکل کراس مهمه ؟؟ مثلا قله دار بودن کومو و یا کراس شکلش؟؟
    من خودم از همشکلی استفاده نمیکنم ولی همشکلی رو اگه بتونی حدس بزنی میشه استفاده کرد و الا همشکلی که اتفاق بیفته به چه در میتونه بخوره
    مثلا بعد از کراس برابری 17 کندل بعد کیجن حرکت تنکن تکرار میکنه یعنی کیجن همشکل تنکن میشه . خوب اگه شما کراس بشناسی و بتونه همشکلی رو حدس بزنی میتونی استفاده کنی بعد از اتفاق افتادن که دیگه زمان از دست دادی

چون رو سوئیچ کار میکنید این نکته که چه عرض کنم یکی از رازهای مخوف ایچی رو بهتون میگم .اینکه سوئیچ میتونه نقش هیدن دایورجنس در مک دی داشته باشه یعنی اصلاح یا تغییر روند
    در همشکلی کیجن که 17 کندل بعد کراس برابری که حرکت تنکن تکرار میکنه اگه در این فاصله سوئیچ کومو داشتیم کیجن حرکت تنکن راتکرار نمیکند بلکه معکوس انرا تکرار میکند
    (سوئییچ در اینجا نقش هیدن دایرجنس داره و حرکت میچرخونه )
    (نکته مهم دوم این که سوئیچ 26 تا شیفت داده شده پس سوئیچ بین کراس منظور نیست سوئییچی که 26 تااز فاصله 17 کندلی جلوتر باشد )

برای درک بهتر مقاله واگرایی قسمت مقایسه واگرایی و واگرایی مخفی رو بخونید متوجه میشین
    ویرایش توسط Hami_110 : 07-31-2019 در ساعت 03:40

10. 29 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مقاله واگرایی مولتی تایم در ایچیموگو

که اپدیت مقاله قبلی است که سه قسمت زیر به ان اضافه شده است :

مقایسه واگرایی و واگرایی مخفی
    مولتی تایم
    تفکیک روندو اصلاح

دانلود از لینک زیر :
    http://file.academywave.com/Movie/fr...0multitime.pdf

12. 35 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hami_110 نمایش پست ها
    من خودم از همشکلی استفاده نمیکنم ولی همشکلی رو اگه بتونی حدس بزنی میشه استفاده کرد و الا همشکلی که اتفاق بیفته به چه در میتونه بخوره
    مثلا بعد از کراس برابری 17 کندل بعد کیجن حرکت تنکن تکرار میکنه یعنی کیجن همشکل تنکن میشه . خوب اگه شما کراس بشناسی و بتونه همشکلی رو حدس بزنی میتونی استفاده کنی بعد از اتفاق افتادن که دیگه زمان از دست دادی

چون رو سوئیچ کار میکنید این نکته که چه عرض کنم یکی از رازهای مخوف ایچی رو بهتون میگم .اینکه سوئیچ میتونه نقش هیدن دایورجنس در مک دی داشته باشه یعنی اصلاح یا تغییر روند
    در همشکلی کیجن که 17 کندل بعد کراس برابری که حرکت تنکن تکرار میکنه اگه در این فاصله سوئیچ کومو داشتیم کیجن حرکت تنکن راتکرار نمیکند بلکه معکوس انرا تکرار میکند
    (سوئییچ در اینجا نقش هیدن دایرجنس داره و حرکت میچرخونه )
    (نکته مهم دوم این که سوئیچ 26 تا شیفت داده شده پس سوئیچ بین کراس منظور نیست سوئییچی که 26 تااز فاصله 17 کندلی جلوتر باشد )

برای درک بهتر مقاله واگرایی قسمت مقایسه واگرایی و واگرایی مخفی رو بخونید متوجه میشین

در رابطه با این پست یکی از دوستان سوال پرسیدن جواب میزارم اینجا که بقیه هم استفاده کنند :

سوال :

پاسخ : شکل زیر
    کیجن 17 کندل بعد باید حرکت تنکن تکرار کنه چون 26 تا جلوتر سوئیچ داشتیم باید خلاف شو انجام بده

سوال بعدی :

پاسخ شکل زیر :
    کینج 17 کندل بعد باید حرکت کیجن تکرار کنه چون 26 تا جلوتر سوئیچ نداشتیم باید همون حرکت انجام بده

توضیح :
    چون کومو 26 تا به جلو شیفت داده شده ما سوئیچ را در 26 تا جلوتر چک کردیم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     
    ویرایش توسط Hami_110 : 08-08-2019 در ساعت 01:18

14. 37 کاربر برای این پست سودمند از Hami_110 عزیز تشکر کرده اند:

peymank آواتار ها
    475 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از تاپیک فوق العادتون آقا حمید
    واقعا خسته نباشید
    امیدوارم آموزشها ادامه داشته باشه

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از peymank عزیز تشکر کرده اند:

ishahaab آواتار ها
    782 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممکنه توضیح بدید که اون لو چرا خورده نمیشه تا زمانی که به های برسه؟ ممنون میشم

18. 16 کاربر برای این پست سودمند از ishahaab عزیز تشکر کرده اند:

60 بار در 2 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خسته نباشید واقعا جناب حامی عزیز ی سوالی ک دارم اینه که از کجا متوجه اون های یا لو میشید و میگید ک تا اون های نخوره اون لو حتما باید بخوره یا برعکس به اون عدد 4.5 ک گفتید ربطی داره یا نه. ممنون میشم یکم توضیح بدید در موردش
    ممنون

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از mohammad hossein عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع