صفحه 189 از 555 نخستنخست ... 89139179187188189190191199239289 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,881 به 1,890 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

amir.t.forex آواتار ها
    2,745 بار در 409 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali97 نمایش پست ها
    سلام و شب خوش
    امیدوارم عالی باشید
    پوزیشنهاتون رو چک کنید ببینید ریسک به ریواردهاتون چند هستند ؟
    اگر زیر ۱ به ۱ هست یکم در چک لیستتون تغییر ایجاد کنید تا پوزیشنهایی که ریسک به ریوارد حداقل ۱ به ۱ و بالاتر رو میده بهتون وارد پوزیشن بشید تا این درجا زدن رو رد کنید و معاملات سود ده پوزیشنهای ضررده رو جبران کنه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    معاملات 1 به 1 را وارد می شم.
    ضررهام فقط بدلیل معاملاتیه که خارج از چک لیست وارد شدم.
    مشکلم فقط روانیه که دارم روش کار می کنم.
    دوست عزیزی با نام کاربری @memo مطالب خیلی خوبی برام نوشتن که حتما پیگیری می کنم و کتابی که معرفی کرده بودن هم سفارش دادم.
    شما هم اگر در این زمینه نظری دارید ممنون می شم راهنماییم کنید.
    با سپاس

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از amir.t.forex عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر مجدد
    خیلی عالیه و به قول استاد رشد یه اکانت نمیتونه شانسی باشه

به نظر من این مورد رو تخصصی تر استاد جواب بدن بهتره یه پیام خصوصی بهشون بدید قطعا راهگشا خواهد بود

و نکته جالب تر چقدر دید و زوممون شبیه به هم هست و دقیقا این پوزیشن هایی که گرفتید شبیه به پوزیشن های منه (البته با این دیدی که استاد بهمون دادند قطعا همه گرفتن اینو)

نکته خوبی هم که دوستمون علی اقا گفتند هم خیلی خوب بود در مورد استاپ لاس و اوایل اکانت ریل که به قول استاد یکی دوماه اول فقط باید برای سازگاری و از دست نرفتن حساب روزی یک درصد بگیریم و بعد شروع کنیم به گرفتن درصدها

نکته خیلی خوبی رو گفتید حالا چه توی این تاپیک یا تاپیک دیگه دوستانی که تونستند از شرایط روانی ریل درس خوبی بگیرند به اشتراک بزارند
    حال این تاپیک مجزا باشه منسجم ترهم هست و قطعا تجربه های خوبی رو میشه جمع اوری کرد
    موفق باشید محمد جان به قول استاد هیچ موفقیتی بدون سختی نیست (یجایی هم رک راست گفتند دهنمون باید سرویس شه و خب هنوز خیلی مونده ولی نزدیکیم شاهد باشیم روزی 100% افزایش بالانس بدیم)
    @Ali97

تشکر از دو دوست عزیزم که تایم گذاشتن راهنمایی کردن حتمی به نکات گفته شده دقت و عمل میکنم به امید موفقیت تک تک عضایی خانواده و امید وارم دوستان قدیمی تر شرکت کنند و تجربشون رو به استراک بزارن راجب پیام خصوصی هم من از برج یازده سال 2021 پیام دادم به استاد ولی جواب داده نشده و نه تگ هایی بنده رو میبینه نه در وبینار تایم داده میشه صحبت کنم بگذریم @amino
    موفق و شاد باشید

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.t.forex نمایش پست ها
    سلام. وقت همگی بخیر.
    من مدت کوتاهیه که مطابق نقشه راه دوره را تموم کردم و شروع به ترید کردم.
    اولین حسابم را از 500 به 375 کاهش دادم و طبق بررسی هایی که داشتم بیشتر دلیلش این بود که چک لیست مدون نداشتم؛ چارت را باز می کردم و سریع وارد یک پوزیشن غلط می شدم.
    تصمیم گرفتم یک حساب 200 دلاری باز کنم و چک لیست اولیه را نوشتم و شروع کردم به ترید. بین 190 تا 200 درحال درجا زدن هستم.
    از نظر تکنیکال تسلط خیلی خوبی روی پترن 123 خلاف جهت دارم بطوریکه می تونم بگم بیش از 90 درصد اگر طبق چک لیست عمل کنم تی پی میگیرم.
    اما با اینکه خیلی از نظر روانی رشد داشتم هنوز هم گاهی خارج از چک لیست وارد معامله می شم و درجا زدنم هم دلیلش فقط همینه.
    از یک طرف خوشحالم چون با حل شدن این موضوع اطمینان دارم که بالاخره تریدر سودده خواهم بود از طرف دیگه نمی دونم چقدر طول می کشه و چطور می تونم کمک جدی تری به خودم بکنم.
    لطفا کسانی که می تونن راهنمایی کنن. @nosrat
    سلام دوست من
    بزرگترین مشکلت رو خودت بهش اشاره کردی ومهم اینه که میدونی مشکل از کجاست بنابراین توصیه من به شما اینه مدتی چندتا جفت ارز بزار جلوت وداخلش بگرد هر کدوم طبق چک لیستت بود واردش شو وهرکدومو طبق چک لیست وارد نشدی یادداشتش کن وبچسبون روی مونیتور جلوی چشمت باشه که بدونی هر لحظه نباید وارد مارکت شد
    انشاالله بزودی موفقتر میشی
    کتاب اثر مرکب رو حتما بخون وتمریناتش رو انجام بده کمک بزرگی بهت میکنه توی کانال صوتیش رو گذاشتم بردارید
    ویرایش توسط nosrat : 07-15-2022 در ساعت 11:25
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

شب ها ترید نزنید که ماه رو نبینید ..تقویم قمری رو هم چک نکنید موفق باشید:d
    نقل قول نوشته اصلی توسط TeenvokeR نمایش پست ها
    استاد میگه سوال خوب جوابش داخلشه
    خودتو گفتین میخواید اینارو بندازید گردن ستاره ها و تقویم قمری
    اینا چرت و پرتای نجوم در مورد چارت رو باور نکنید اینا اطلاعات زرد هست مثلا فلان ماه توی تقویم میلادی چارت ریزش هست شما هم خودتون حساب رو کال کردید بخاطر رعایت نکردن چک لیست و مدیرت سرمایه
    هیچ دلیل دیگه ای نداره
    هرروز توی یه اکانت 100 دلاری روزی 1 دلار ضرر کنید ببینید اکانت تا سر ماه کال میشه یا نع بعد بندازین گردن ستاره ها و ماه بدبخت

همه رو با خنده گفتما برداشت بد نکنید :d / قلب

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaziTDR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    طبق فرموده استاد چون ۷۰ درصد بدن ما از آب تشکیل شده حرکات و دوری و نزدیکی ماه همچنانکه باعث جزر و مد میشه مطمئنا روی بدن ما هم تاثیر میذاره حتی حرکت کرات دیگر هم میتونه تاثیر گذار باشه. زمینه ای هم وجود دارد بنام آسترولوژی در مورد نحوه قرار گیری کرات نسبت به همدیگه و اثرات اون رو بر روی متغیرهای مختلف بررسی میکنه که یکیش همین مارکته چون تمام بازار هم بر اساس احساسات انسانها تشکیل میشه.
    سلام و روز خوش خدمت دوستان عزیز
    ممنونم از توجه و نظرات مفیدتون
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

amir.t.forex آواتار ها
    2,745 بار در 409 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام دوست من
    بزرگترین مشکلت رو خودت بهش اشاره کردی ومهم اینه که میدونی مشکل از کجاست بنابراین توصیه من به شما اینه مدتی چندتا جفت ارز بزار جلوت وداخلش بگرد هر کدوم طبق چک لیستت بود واردش شو وهرکدومو طبق چک لیست وارد نشدی یادداشتش کن وبچسبون روی مونیتور جلوی چشمت باشه که بدونی هر لحظه نباید وارد مارکت شد
    انشاالله بزودی موفقتر میشی
    کتاب اثر مرکب رو حتما بخون وتمریناتش رو انجام بده کمک بزرگی بهت میکنه توی کانال صوتیش رو گذاشتم بردارید
    بسیار سپاسگزارم.

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از amir.t.forex عزیز تشکر کرده اند:

amino آواتار ها
    150,384 بار در 1,686 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5880 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

من تویی یه گودال که نمیدونم چی توشه و کجاست گیر کردم هر چی میزنم ضرر میشه اس ال هاشو میخورم پایی سودش که میشه یا خودم از مارکت خارج میشم یل مارکت با شدو میندازتم بیرون واقعا کلافم اصن نمیدونم مشکلم چیه لطفعا کسایی که حساب ریل کار میکنن راهنمایی کنند ممنون میشم ولی خاهشن حرف هایی تکراری نزنید اینه یه مدت الز مارکت دور بمون و برو حساب دمو بازو اینا رو همه انجام دادم قبلا هم حساب ریل کار کردم و موفق بودم توش تا اخر عمرم هم نمیتونم حساب دمو کار کنم دوستان عزیزی هم که حساب دمو دارن کار میکنن فک نکنمم بتونن کمکی بهم بکنن چون از زمین تا اسمون بین دمو و ریل تفاوته تویی حساب دمو منم تویی جامعه امارری سیستم نود درصدی داشتم که بنظرم رو حساب ریل یه جوک بیش نیست چون نه ریسک به ریوار و نه مدیریت سرمایه و نه بحث صبر درش دخیل بوده بگذریم الان واقعا در ناکجا اباد به سر میبرم و مارکت هم با من که مشکل شخصی نداره در جنگ خودم با خودمم اگه کسی نکته ای داره راهنمایی کنه ممنون میشم هووووف الان تویی مرحله هوزی هستم که استاد گفتن به هم خورده نمیتونم کی میخاد تمیز بشه @amino
    سلام وقت بخیر.
    عالی.تنها فرق حساب دمو و ریل اون درگیری ذهنی مربوط به پول واقعی هست.
    تصور کنید یک اکانت با بالانس مثلا x دلار به شما بدن و اصلا مشخص نباشه دمو هست یا ریل(مشخصات اکانت نامعلوم باشه)و بگن ترید بزن.به هیچ عنوان فرقی جز بخش روانی در حساب دمو و ریل نیست.
    اگر چک لیست دارین تک تک پوزیشن هایی که زدین رو بکشید روی چارت و با چک لیستتون مقایسه کنید ببینید طبق چک لیست بوده یا نه برخی جاها بر اساس احساس معامله ای رو باز کردین یا بستین.
    Perceive thetime , Change thelife

12. 51 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

من تویی یه گودال که نمیدونم چی توشه و کجاست گیر کردم هر چی میزنم ضرر میشه اس ال هاشو میخورم پایی سودش که میشه یا خودم از مارکت خارج میشم یل مارکت با شدو میندازتم بیرون واقعا کلافم اصن نمیدونم مشکلم چیه لطفعا کسایی که حساب ریل کار میکنن راهنمایی کنند ممنون میشم ولی خاهشن حرف هایی تکراری نزنید اینه یه مدت الز مارکت دور بمون و برو حساب دمو بازو اینا رو همه انجام دادم قبلا هم حساب ریل کار کردم و موفق بودم توش تا اخر عمرم هم نمیتونم حساب دمو کار کنم دوستان عزیزی هم که حساب دمو دارن کار میکنن فک نکنمم بتونن کمکی بهم بکنن چون از زمین تا اسمون بین دمو و ریل تفاوته تویی حساب دمو منم تویی جامعه امارری سیستم نود درصدی داشتم که بنظرم رو حساب ریل یه جوک بیش نیست چون نه ریسک به ریوار و نه مدیریت سرمایه و نه بحث صبر درش دخیل بوده بگذریم الان واقعا در ناکجا اباد به سر میبرم و مارکت هم با من که مشکل شخصی نداره در جنگ خودم با خودمم اگه کسی نکته ای داره راهنمایی کنه ممنون میشم هووووف الان تویی مرحله هوزی هستم که استاد گفتن به هم خورده نمیتونم کی میخاد تمیز بشه @amino
    سلام وقت شما هم بخیر
    ببین دوست من اگه کسی بهت میگه دمو کارکن میخاد روی پول واقعی قمار نکنی وگرنه غیر از مشکلات درگیری ذهنی هیچ فرقی واقعا بین ریل ودمو نیست منم همینطور بودم وهنوزم هستم اما باید توی دمو یه چک لیست رو به نتیجه برسونی وقتی ریل واقعا باهمون چک لیست ترید زدی پاشو از جلوی چارت ونشین که زود ببندی چه توی ضرر وچه توی سود،شما فقط ریل بزن اما طبق چک لیستت بزن بنظرم مشکلت حل بشه
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

nosrat آواتار ها
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    خواهش میکنم محمدجان
    راستش رو بخوام بگم بهت محمدجان انجام دادن و اصلاح کارهای ریز و ساده و به نظر بی اهمیت هست که در مرور زمان باعث به وجود آمدن نتایج بسیار بزرگ و شگفت انگیز خواهد شد مثال: (خوردن روزی یک لیوان شیر سلامتی شما رو در آینده مهیا میکنه ) کار بسیار ساده و آسونی هست اما به نظرت چند نفر میتونند این کار رو روزانه ادامه بدن تا سلامتیشون رو تضمین کنند ؟ در صورتی که هیچ نتیجه آنی و لذت و خوشی آنی نداره
    در مورد اینکه سایر دوستان مشکل روانشناسی ندارند :
    بچه های فرکتالی اکثرا تو تاپیک تمرین دارن به همدیگه کمک میکنند و کم به این تاپیک سر میزنن و بچه های دوره پرایس اکشن هم بعد حدودا 1.5 سال تازه کم کم دارن به ترید در حساب ریل میرسند و هنوز بیشتر بچه ها درگیر این مبحث نیستند
    انشالله همه باهم و در کنار هم این مسیر پر پیچ و خم رو طی خواهیم کرد تا نقطه اوج موفقیت و رسیدن به اهداف و آرزوها
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    موفق باشی دوست من
    انشالله استاد رو منشن کردین پیامتون رو میبینند و ما هم از اطلاعات گرانبهای استاد بهرمند میشیم تا به اطلاعاتمون افزوده بشه و مشکلات روانشناسی رو هم حلش کنیم
    سلام علی آقا؛جان مطالب رو در جواب دوستمون دادی منم ازت ممنونم گفتن خیلی از مسایل برای موفقیت خیلی کمک میکنه هرچند بنظر خودمون بی اهمیت باشه ممنونم که هستی علی جان موفقتر باشی

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.
    عالی.تنها فرق حساب دمو و ریل اون درگیری ذهنی مربوط به پول واقعی هست.
    تصور کنید یک اکانت با بالانس مثلا x دلار به شما بدن و اصلا مشخص نباشه دمو هست یا ریل(مشخصات اکانت نامعلوم باشه)و بگن ترید بزن.به هیچ عنوان فرقی جز بخش روانی در حساب دمو و ریل نیست.
    اگر چک لیست دارین تک تک پوزیشن هایی که زدین رو بکشید روی چارت و با چک لیستتون مقایسه کنید ببینید طبق چک لیست بوده یا نه برخی جاها بر اساس احساس معامله ای رو باز کردین یا بستین.
    سلام و وقت بخیر به استاد عزیزم ممنون از راهنمایی شما در طول استیتمنتم هم ترید احساسی بوده نه که نبوده ولی چکلیست و قوانین خاصی که گذاشم خیلی از این ترید ها رو جلوگیری میکنه ولی همون صحبتی که تویی وبینار کردن که یکی از بچه ها اگه به اس ال و تی پیش دست نمیزد حسابش رشد بسیار خوبی داشت من در چند هفته گذشته اگر به اس ال و تی پیم دست نمیزدم واقعا یک رشد چشم گیر بیشتر از انتظارم رو تجربه میکردم طبق صبحت هایی شما و بقیه عزیزان به این نتیجه رسیدم یک ماه با کم ترین حجم ترید بزنم برای عبور کردن از این مرحله تشکر بابت تمام زحماتتون برای جامعه تریدری ایرانی

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    سلام وقت شما هم بخیر
    ببین دوست من اگه کسی بهت میگه دمو کارکن میخاد روی پول واقعی قمار نکنی وگرنه غیر از مشکلات درگیری ذهنی هیچ فرقی واقعا بین ریل ودمو نیست منم همینطور بودم وهنوزم هستم اما باید توی دمو یه چک لیست رو به نتیجه برسونی وقتی ریل واقعا باهمون چک لیست ترید زدی پاشو از جلوی چارت ونشین که زود ببندی چه توی ضرر وچه توی سود،شما فقط ریل بزن اما طبق چک لیستت بزن بنظرم مشکلت حل بشه
    سلام و وقت بخیر ممنون از کمکتون بله یکی از راه ها هم بلند شدن از پایی چارته که درگیر نوسانات نشیم و اجازه بدیم مارکت راهشو بره موفق باشید و شاد

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع