صفحه 442 از 555 نخستنخست ... 342392432440441442443444452492542 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,411 به 4,420 از 5548

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,827 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر بزرگ مرد موفق آکادمی جناب حاتمی گل
    باور دارم که عالی هستید
    مسئول 100% چیزهایی که میشنویم و میبینیم و میخونیم و... خودمون هستیم و اطرافیان هیچ تاثیری نمیتونند روی ما داشته باشند ، مگر خودمون خواسته باشیم و اجازش رو صادر کرده باشیم
    و من مسئولیت همشون رو بر عهده خودم گرفتم و من انتخاب میکنم که چه چیزی رو بشنوم و ببینیم و بخونم و در کل کنترل ذهن دست خودمه نه کنترل من دست ذهنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    عرض ادب مجدد
    جناب علی دوست داشتی شما یکی از الگو های من هستید.بدون تعارف. واقعا لذت می برم از این همه انرژی* خوب و مثبت.
    علی جان در مورد کنترل ذهن شما از کدوم منبع بیشتر استفاده میکنید؟
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. & Mrs. hatami نمایش پست ها
    عرض ادب مجدد
    جناب علی دوست داشتی شما یکی از الگو های من هستید.بدون تعارف. واقعا لذت می برم از این همه انرژی* خوب و مثبت.
    علی جان در مورد کنترل ذهن شما از کدوم منبع بیشتر استفاده میکنید؟
    قدرت و عظمتی که خدا در درونم قرار داده
    آگاهی و اراده و انتخاب
    دوست داشتید این کتاب رو هم مطالعه کنید تکنیکها و تمرینات خوبی داره ( ذهن خود را پاکسازی کنید - نویسندگان : اس . جی . اسکات و بری داونپورت - مترجم : مریم علی محمدی انتشارات : السانا)
    شما فوق العاده اید
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت
    عذرخواهی میکنم بابت حضور کمرنگم در اکادمی.
    اکانت پراپی برداشته بودم که در بار اول درادان خوردم و اکانت رو از دست دادم و دوباره چالش رو تهیه کردم.در بار دوم اتفاقات مهمی افتاد برام.در مرحله اول درگیر احساسات بودم و اشتباهات قبلی رو تکرار میکردم تا جایی که اکانت نزدیک به درادان کلی بود و داشت از دست میرفت که نشستم تک تک معاملات و اشتباهات و بررسی کردم و سعی کردم سود مشخص بگیرم و راحت باشم در کل با چارت.نتیجه پاس شدن در روز اخر مهلت بود.
    نکته خیلی مهمی که برای من اتفاق افتاد و این تغییر به دلیل ریشه ای بودنش در شخصیت من بسیار سخت و با درد و رنج بسیار زیادی همراه بود و این تغییر این بود که من تو کل زندگی از مسیر بدم میومد و عاشق مقصد بودم و از مبدا متنفر.
    چون از وضعیت فعلی رضایت نداشتم و به دنبال شرایط ایده ال بودم و از مسیر هم بدم میومد و صبر و استقامت طی کردن مسیر رو نداشتم.
    علاقه شدید و اشتباق سوزان من نسبت به فارکس و ترید باعث شد که یک مدت خیلی طولانی درگیر اینطور تغییرات و مساعل روانشناسی باشم تا بتونم پله پله به چیزی که میخوام برسم.
    خیلی دور خودم چرخیدم و اشتباهات زیادی انجام دادم که از نظر زمانی عقب انداخت منو ولی از نظر تجربه فوق العاده بود(با تمام سختی های کوچیک و بزرگش)
    فکر میکنم وقتی که طرز فکرم تغییر کرد مسیر تریدم عوض شد.نکته جالبی که در گراف استیتمنت این اکانت یک ماهه میبینید پرایس اکشن زیباش هست که نشون دهنده احساسات و طرز برخورد من در این یک ماه ترید بوده.(فایل پی دی اف هم در انتها قرار میگیره)
    به عنوان نکته اخر میخوام بگم که موقعی که شما اصولی و طبق قوانین خودتون ترید میکنید بسیار راحت هستید و زندگی و ترید براتون خیلی راحت و لذت بخش میگذره ولی وقتی از قوانین نوشته شده خودتون تخظی میکنید فوق العاده ترید و سبک زندگی روزانه تون سخت میشه براتون و عذاب اور.

مرسی فقط میخواستم این تجربه مهم و پر فراز و نشیبی که طی کردم رو به اشتراک بزارم.
    ممنونم از @amino. که نه تنها ترید بلکه روی زندگی خیلی از ماها تاثیر گذاشت.

Screenshot 2023-07-29 at 12.39.40 PM.png
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط tarokh : 07-29-2023 در ساعت 13:56
    in all chaos there is calculation

6. 24 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    عذرخواهی میکنم بابت حضور کمرنگم در اکادمی.
    اکانت پراپی برداشته بودم که در بار اول درادان خوردم و اکانت رو از دست دادم و دوباره چالش رو تهیه کردم.در بار دوم اتفاقات مهمی افتاد برام.در مرحله اول درگیر احساسات بودم و اشتباهات قبلی رو تکرار میکردم تا جایی که اکانت نزدیک به درادان کلی بود و داشت از دست میرفت که نشستم تک تک معاملات و اشتباهات و بررسی کردم و سعی کردم سود مشخص بگیرم و راحت باشم در کل با چارت.نتیجه پاس شدن در روز اخر مهلت بود.
    نکته خیلی مهمی که برای من اتفاق افتاد و این تغییر به دلیل ریشه ای بودنش در شخصیت من بسیار سخت و با درد و رنج بسیار زیادی همراه بود و این تغییر این بود که من تو کل زندگی از مسیر بدم میومد و عاشق مقصد بودم و از مبدا متنفر.
    چون از وضعیت فعلی رضایت نداشتم و به دنبال شرایط ایده ال بودم و از مسیر هم بدم میومد و صبر و استقامت طی کردن مسیر رو نداشتم.
    علاقه شدید و اشتباق سوزان من نسبت به فارکس و ترید باعث شد که یک مدت خیلی طولانی درگیر اینطور تغییرات و مساعل روانشناسی باشم تا بتونم پله پله به چیزی که میخوام برسم.
    خیلی دور خودم چرخیدم و اشتباهات زیادی انجام دادم که از نظر زمانی عقب انداخت منو ولی از نظر تجربه فوق العاده بود(با تمام سختی های کوچیک و بزرگش)
    فکر میکنم وقتی که طرز فکرم تغییر کرد مسیر تریدم عوض شد.نکته جالبی که در گراف استیتمنت این اکانت یک ماهه میبینید پرایس اکشن زیباش هست که نشون دهنده احساسات و طرز برخورد من در این یک ماه ترید بوده.(فایل پی دی اف هم در انتها قرار میگیره)
    به عنوان نکته اخر میخوام بگم که موقعی که شما اصولی و طبق قوانین خودتون ترید میکنید بسیار راحت هستید و زندگی و ترید براتون خیلی راحت و لذت بخش میگذره ولی وقتی از قوانین نوشته شده خودتون تخظی میکنید فوق العاده ترید و سبک زندگی روزانه تون سخت میشه براتون و عذاب اور.

مرسی فقط میخواستم این تجربه مهم و پر فراز و نشیبی که طی کردم رو به اشتراک بزارم.
    ممنونم از @amino. که نه تنها ترید بلکه روی زندگی خیلی از ماها تاثیر گذاشت.

Screenshot 2023-07-29 at 12.39.40 PM.png
    شما همیشه برا ما پررنگی تارخ جان
    تبریک میگم پیشرفتت رو و طی کردن مراحل گذر از خود قبلیت و رسیدن به خود جدیدت
    ما
    ما یک

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    شما همیشه برا ما پررنگی تارخ جان
    تبریک میگم پیشرفتت رو و طی کردن مراحل گذر از خود قبلیت و رسیدن به خود جدیدت
    مرسی علی جان خیلی ممنونم ازت و ارزوی موفقیت برای شما و باقی دوستان دارم
    in all chaos there is calculation

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    فقط خواستم یه چیز دلی باهاتون به اشتراک بزارم

من تو این مارکت راهمو پیدا کردم و مدتیه در مسیر درست هستم ؛ امیدوارم همه ی شماهم راهتونو پیدا کنین
    فقط ادامه بدین و پا پس نکشین
    بزرگترین توصیه تکنیکال : فقط بر اساس یک چک لیست و یک سیستم ترید بزنید و سود و ضررش مهم نباشه ، تنها چیزی که باید مهم باشه براتون دلیل سود و ضررتون هست و توسعه واصلاح همیشگی چک لیست!
    و تا از لحاظ شخصیتی و ذهنیت تغییر نکنید و پیشرفت نکنید در همان سطح قبلی خواهید ماند
    مطمئنم موفق هستید
    ویرایش توسط Erfanalk : 07-29-2023 در ساعت 16:52

12. 28 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    اگر کسی یک کاری را انجام داده ، پس قطعا من هم میتوانم انجامش دهم ، حتی اگر کسی انجامش نداده ، من انجامش میدهم و اولین نفر میشوم
    ما
    ما یک

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود به دوستان عزیزم،امروز در مورد کتاب _ سایکوسیبرنتیک ، علم کنترل ذهن _ مطلبی رو خدمتتون ارائه میکنم،حدس میزنم مثل خود من به این موضوع آشنایی دارید،چراکه احتمال برخورد شما با این موضوعِ جذاب،بسیار بالاست.
    صرافت زیاد به خرج ندهید
    عیسی مسیح میگفت:
    انسان هر قدر هم که بیندیشد قدش بلند نمیشود و امروز دکتر وینر میگوید انسان به کمک ((اراده)) یا اندیشه آگاه حتی نمیتواند سیگاری را از روی میز بردارد.
    انسان امروزی در اثر وابستگی به مغز دقت بیش از اندازه میکند،بیش از اندازه نگران فردا نباشید یا گفته*ی سنت پل که ((نگران چیزی نباشید)) امروزه کمترین معنا و مفهومی ندارد.

ویلیام جیمز عالی رتبه ترین مقام بین روانشناسان آمریکا میگوید:
    انسان امروزی بیش از اندازه مضطرب،بیش از اندازه به فکر نتیجه و بیش از حد نگران است.وقتی تصمیمتان را گرفتید ، وقتی نوبت اجرای تصمیم رسید ، دیگر مطلقا به نتیجه کار فکر نکنید.قفل دستگاه خرد را باز کنید ، بگذارید آزادانه کارش را بکند.مطمئن باشید که این طوری نتیجه ها بهتر میشوند.

چند مثال برای درک بهتر این این موضوع که در کتاب اومده رو عرض میکنم: (نمیدونم خاطر دوستان باشه یا نه اما قبلا عین همین مثال ها که برای خودم اتفاق افتاده بود رو در همین تاپیک پست کرده بودم و قلبا به این موضوع ایمان دارم)

فهر دانشمند مشهور فرانسوی:
    تمام اندیشه های خوب وقتی به سراغم آمده که مستقیما روی آن کار نمیکردم.من معتدقم که کشفیات هم عصران من نیز به همین گونه ، وقتی حاصل شده که سرگرم کار دیگری بوده*اند.

توماس ادیسون:
    هر وقت در مسئله ای فرو میرفت و جواب را نمی*یافت،روی تخت دراز میشکید و چرتی میزد.

چارلز داروین:

پس تحقیق و بررسی*ای که ماه ها بر روی منشا موجودات داشت و به جایی نرسیده بود ، جواب را در هنگامی که سوار درشکه بود به طور ناگهانی کشف کرد.

لنوریلی لوهر:
    به اعتقاد من اشراف زمانی رخ میدهد که آدم سرگرم انجام کاری است که به مغزش فشار زیادی وارد نمیکند.از جمله این مواقع زمانی است که صورت*تان را اصلاح میکنید،در حال رانندگی،تجارت،ماهیگیری،یا شکار هستید.شاید هم با دوستی درباره موضوع جالبی بحث میکنید.من برخی از بهترین نقطه نظرهایم را کاملا به طور اتفاقی و در شرایطی پیدا کردم که با کارم هیچ ارتباطی نداشت.

برتنارد راسل:
    به این نتیجه رسیده ام که هنگام نوشتن یک مطلب دشوار بهتر است چند ساعت یا چند روز به شدت و تا جایی که مقدوراتم اجازه میدهد رویش فکر کنم.بعد از این مرحله کار به صورت زیرزمینی انجام میشود.بعد از چند ماه به موضوع برمیگردم و میبینم که انجام شده است.قبل از اینکه این روش را کشف کنم تمام مدت نگران بودم ، زیرا پیشرفتی مشاهده نمیکردم.در نتیجه مدت زمان میان تفکر و نتیجه گیری به هدر میرفت ، در حالی که حالا میتوانم این زمان را صرف کارهای دیگر بکنم.

((اما در آخر و خلاصه کلام))
    پس از مشخص شدن مسئله ، پس از آنکه نتایج مطلوب مورد نظرش را در خیال مجسم کرد،پس از آنکه همه*ی اطاعات
    و حقایق لازم را گردآورد،از این به بعد هر تلاشی اضافی و حرص و جوش و نگرانی نه تنها کمکی نمیکند.برعکس یافتن راه حل ها را به عقب می*اندازد.

باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

16. 12 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    آلبرت انیشتین میگه :
    من در تمام طول زندگیم فکر میکردم که پرده از راز این جهان بر می دارم ، اما آنچه رخ داد کاملا برعکس است ، زیرا هرچه بیشتر در هستی عمیق میشدم ، رمز و رازها عمیق تر میشدند ، من در شگفتی کامل میمیرم ، من در حیرت میمیرم .
    همه انسانها نابغه به دنیا می آیند اما خیلی سریع با محیط پیرامونشان شروع به سازش میکنند و هنگامی که سازش میکنند ، استعدادهایشان از بین میرود ، هوششان میمیرد . نابغه کسی است که به محیط اجتماعی اجازه نمیدهد تا او را مانند یک ربات تقلیل دهد ، این تعریف من از نبوغ است .
    ما
    ما یک

18. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mr. & Mrs. hatami آواتار ها
    14,827 بار در 1,160 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 34 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    عرض ادب و احترام
    کتاب شفای زندگی.
    بعضی وقت*ها هنگامی که برای مراجعانم توضیح می*دهم که تغییر دادن زندگی*شان چقدر ساده است از دستم عصبانی می*شوند. گمان می*کنند من مشکلشان را درک نمی*کنم ، یکی از مراجعانم حسابی ناراحت شد و گفت من به اینجا آمدم تا برای انجام پایان نامه*ام کمک بگیرم نه اینکه یاد بگیرم به خودم عشق بورزم، از نظر من بسیار آشکار بود که مشکل اصلی او نفرت از خود بود و این مشکل در تمام جنبه*های زندگی او از جمله نوشتن پایان نامه نفوذ کرده بود. مادامیکه برای خودش ارزش قال نمیشد، نمی*توانست در هیچ چيز موفق شود.
    همه ما در زمان، مکان و ترتیبی که برایمان مناسب است شروع به تغییر می*کنیم.
    مراجعی پیش من آمده ،در آن آینه کوچک بی*آزار نگاه می*کند و غمگین می*شود. با شوق لبخند می*زنم و می*گویم خوب است ،حالا ما به مشکل واقعی نگاه می*کنیم. اکنون می*توانیم مانعی که بر سر راهمان قرار دارد را برداریم.
    من از آنها می*پرسم که آیا از خودشان انتقاد می*کنند و سپس به چهره*شان توجه می*کنم. عکس العمل آنها چیزهای زیادی را نشانم می*دهد :بله، البته که از خودم انتقاد می*کنم. همیشه.
    اگر میخواهید مانند استاد امینو شوید،مانند استاد امینو شوید.
    موفق باشید(که میدونم قطعا موفق هستید) امینو(پدر معنوی)

در هر معامله فکر کنید که ان معامله تنها ترید در طول زندگی شماست(امینو)

و خداوند امینو را آفرید...

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از Mr. & Mrs. hatami عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع