صفحه 57 از 555 نخستنخست ... 747555657585967107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 5542

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Mm_Shams آواتار ها
    24,212 بار در 1,728 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود
    کسی از فتوریدینگ استفاده کرده یا میدونه چیه؟

2. 15 کاربر برای این پست سودمند از Mm_Shams عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

بیاندیشید و ثروتمند شوید

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه

این مستند و امروز داشتم میدیدم و فوق العاده بود.
    سخنران های بزرگ حوزه موفقیت و افراد موفق دیگه ای داخل این ویدیو هستن که حول محور مفاهیم بیاندیشید و ثروتمند شوید صحبت میکنن. حتما ببینید و لذت ببرین.

لینک مشاهده آنلاین بیاندیشید و ثروتمند شوید

شاد و پر از انرژی های مثبت باشید
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

4. 32 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

581 بار در 61 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaVa:D نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام مدیتیشن رو شروع کنم با هدف ارامش ذهنم و تمرکز روی یادگیری اموزش های پرایس اکشن فرکتالی چه نوع مدیتیشنی انجام بدم؟هیچی از مدیتیشنم نمیدونم فقط میدونم باهاش میشه اروم شد.
    اگر کسی از دوستان دوره اسرار مراقبه از سایت رویال مایند رو داره ممنون میشم به اشتراک بزاره اگه مایل هست
    سپاس
    سلام وقت بخیر. هدف از مدیتیشن کنترل افکار و آمدن به زمان حال است. من پیشنهاد میکنم سبک ذن رو دنبال کنی. کتابی که استاد معرفی کردن رو پیشنهاد میدم (دعوت به تمرین ذن)

6. 23 کاربر برای این پست سودمند از A-min عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه

این مستند و امروز داشتم میدیدم و فوق العاده بود.
    سخنران های بزرگ حوزه موفقیت و افراد موفق دیگه ای داخل این ویدیو هستن که حول محور مفاهیم بیاندیشید و ثروتمند شوید صحبت میکنن. حتما ببینید و لذت ببرین.

لینک مشاهده آنلاین بیاندیشید و ثروتمند شوید

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست عزیز
    جناب سروش خواستم یک تشکر بسیار ویژه بکنم ازتون بابت به اشتراک گذاری این فیلم بسیار ارزشمند
    داشتن دوستانی مثل شما و تک تک دوستان آکادمی باعث افتخار من هست ، ممنونم از همتون
    ممنونم ازتون واقعا از لحاظ روحی و روانی یکم درگیر و آشفته بودم وبرای شروع و بالا کشیدن خودم از لحاظ روحی نیازمند یک کمک و انرژی برای استارت دوباره بودم
    ممنونم ازتون که با اشتراک گزاری این فایل کمکم کردین

طبق قانون طبیعت انرژی از بین نمیره از کسی به کس دیگه و از چیزی به چیز دیگر منتقل میشه مطمینا شما هم از جانب دیگر بابت اشتراک گذاری این فایل دریافت خواهید کرد

ما همه باهم در کنار هم موفق و ثروتمند هستیم

آرزوی موفقیت و شادکامی و و ثروتمندی دارم برای تک تک دوستان
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 27 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    یه موضوعی هست مطرح میکنم دوستان نظر بدند اگر موافق باشید انشاالاه اجراییش کنیم.
    همه ما به اهمیت روانشناسی فردی وارتباط ان با موفقیت چه تو بازار وچه تو زندگی واقفیم .وهمگی به یه نحوی میخوایم تو این زمینه رشد کنیم با مطالعه وشرکت در دوره های مختلف و هر کاری که بتونیم یه تغییری تو خودمون بوجود بیاریم تا موفق باشیم وبه اهدافمون برسیم .
    به جرات میتونم بگم تمام افراد موفق تو هر زمینه ای ابتدا تو رشد شخصیتی موفق بودهاند وسپس تو رشته و شغل وفعالیتشون .چون چیزی که ما میبینیم ونمودی که این رشد شخصیتی داره همون پول وثروت وجایگاه اجتماعی اشخاصه و همون طور که استاد مثال کوه یخ میزنند وما فقط همان قسمت بالای اب میبینیم وریشه های قوی وعمیق نمیبینیم .یه برج بلندا ما میبینیم واز ظاهرش لذت میبریم ولی از فندوسیون ومیلگرد های داخل زمین وعمق چاههای پر از بتن واهن هیچ اثری نیست .علیرغم اینکه هر کسی با هر سطح معلومات میداند که این برج بلند روی یه فندوسیون بسیا قوی اجرا شده وحتی یک نفر تو دنیا نمیتونی پیدا کنی که بگه یه برج بدون فندوسیون قوی رو سطح زمین اجرا شده .
    پس با این همه استدلال وشواهد چرا ما میخواهیم ساختمان شیکی رو یه سطح سست وناپایدار اجرا کنیم وانتظار سالم موندن داشته باشیم .
    حالا با این مقدمه بیایند از ابتدا شروع کنیم به ساخت یه برج بلند وچند صد طبقه .
    برای شروع اول یه زمین مرغوب و نقشه وطرح میخواهم .وما میخواهیم رو اماده سازی زمین کار کنیم ومنظور من فعلا اماده سازی زمین و ساخت فندوسیون وحتی تهیه نقشه وطرح برمیگرده به شناخت خاک وهر کسی در هر نقطه ای میخواد ساخت وساز کنه باید اول خاک زمین وسست وپایدار بودنشا بررسی کنه .
    وهر کسی فقط خودش نسبت به انداره سست ونا پایداری وقدرت تحمل زمین خودش اطلاع داره وبه قول استاد اینجاست که کسی تو دوره های اموزشی نمیگه چون کسی از این موضوع خوشش نمیاد.
    ولی کسی که واقعا میخواد برج بسازد وسرمایه گزاری هنگفتی بکنه اصلا ریسک نمیکنه و از زمین وزیر ساخت مطمئن میشه وبه نسبت بلندی برج مد نظرش نسبت به عمیق بودن خاکبرداری اقدام میکنه وهرچه که برج بلندتر باشه عمق خاک برداری بیشتر وبه نسبت بتن ریزی زیادتری میخواد وهمینطور ارماتور قوی وبیشتری نیاز داره.
    تو پرانتز :ممکنه زمین بعضی از افراد کنار کوه و دارای خاک قوی وپایدار باشه وخاک برداری عمیقی نیاز نباشه وما فعلا به این زمینها کاری نداریم .
    پس اول باید خراب کنیم وخاک برداری کنیم واز عمق خاک برداری نهراسیم چون هم خاک برداری زمان بر و سخت ومشقت بار وگاها
    درد اور و ترسناک
    ولی راهی جز طی این سختی ودرد وتالم نیست وراه دومی وجود نداره .وهمه ما گاها چندین مرتبه سعی در میانبر زدن از این مسیر را کردهایم ولی هچگاه به نتیجه نرسیدهایم
    ولی ممکنه قبلا تصمیم داشته ایم یه ساختمان کوتاه ویک طبقه بسازیم ودر صورت خرابی خیلی متضرر نشدهایم .همجنین ساخت یه خونه معمولی رو سطح زمین ممکنه هم معقول ومنطقی باشد .
    ولی روی سخن با کسانیکه می خواهند برج بسازند.....
    در ادامه روشهای کاملا عملی وساده پیشنهاد میشه که اگر دوستان نظر بدند ومشارکت کنند نسبت به خاک برداری ومقاوم سازی زمین اقدام میکنیم...
    انشالاه
    @amino
    ویرایش توسط ali&sohaile9.10 : 09-12-2021 در ساعت 14:52
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

10. 28 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,685 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1279 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب دارم خدمت شما دوست عزیز
    جناب سروش خواستم یک تشکر بسیار ویژه بکنم ازتون بابت به اشتراک گذاری این فیلم بسیار ارزشمند
    داشتن دوستانی مثل شما و تک تک دوستان آکادمی باعث افتخار من هست ، ممنونم از همتون
    ممنونم ازتون واقعا از لحاظ روحی و روانی یکم درگیر و آشفته بودم وبرای شروع و بالا کشیدن خودم از لحاظ روحی نیازمند یک کمک و انرژی برای استارت دوباره بودم
    ممنونم ازتون که با اشتراک گزاری این فایل کمکم کردین

طبق قانون طبیعت انرژی از بین نمیره از کسی به کس دیگه و از چیزی به چیز دیگر منتقل میشه مطمینا شما هم از جانب دیگر بابت اشتراک گذاری این فایل دریافت خواهید کرد

ما همه باهم در کنار هم موفق و ثروتمند هستیم

آرزوی موفقیت و شادکامی و و ثروتمندی دارم برای تک تک دوستان
    لطف دارین شما علی جان
    زندگی ذاتش قشنگ و لذت بخش هست. همه چیز و مثل یک تجربه ببینین و ازش استفاده کنین.
    خوشحالم که به کمکتون اومد.

I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

12. 27 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,250 بار در 1,599 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    قبلا بخاطر بازی فراوانی با خانم هیکس آشنا شده بودم و از دوستان شنیده بودم که ایده این بازی از یکی از کتاب های ایشون گرفته شده
    برای همین دوست داشتم بیشتر با این شخصیت آشنا شم(چون دوست داشتم راجبه اطلاعاتی که استاد در فایل 90 بازی فراوانی داده بودن بیشتر بدونم و اینکه این خانم چجوری به اون اطلاعات رسیده و شاید چیزی راجبه قانون جذب بگن که به کارم بیاد و...)
    از جمعه یهو زد به سرم که برم دنبال این شخصیت و ببینم ازشون چیزی پیدا میکنم یا نه
    خداروشکر رسیدم به چندتا سمینار(پاسخ به سوالات مردم) و مصاحبه(به همراه همسرشون) و مباحثه(با وین دایر) و ...
    چقـــــــــــدر ایشون فوق العادن
    الان تقریبا دو سه روزه که شاید نهایت 5 ساعت میخوابم کلا و همه روزم شده فیلمهای ایشون
    به صحبت هاشون که دقت میکردم میدیدم چقدر شبیه حرف های استاده(همین باعث شد بیشتر پیگیرشون باشم)
    به دوستان هم پیشنهاد میکنم اگه دوست داشتن ببینند
    ولی مطمئن نبودم اینجا مطرح کنم یا نه(هنوزم نمیدونم گفتنش درسته اینجا یا نه)
    خواستم استاد رو تگ کنم تا ببینم نظر ایشون چیه گفتم شاید درست نباشه و جواب ندن چون اگه بگن خوبه همه میرن سمتش و شاید نتونن درک کنن صحبتهاشون رو اگر هم بگن نه شاید دیگه با اون اشتیاقی که باید پیگیر نشه کسی
    اما دلم نیومد مطرح نکنم
    (استاد رو هم تگ میکنم تا اگه مطلبی احتیاجه اضافه کنند مثل همیشه/ @amino )
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

14. 32 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

4,915 بار در 555 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط bakhtiyarkh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه موضوعی هست مطرح میکنم دوستان نظر بدند اگر موافق باشید انشاالاه اجراییش کنیم.
    همه ما به اهمیت روانشناسی فردی وارتباط ان با موفقیت چه تو بازار وچه تو زندگی واقفیم .وهمگی به یه نحوی میخوایم تو این زمینه رشد کنیم با مطالعه وشرکت در دوره های مختلف و هر کاری که بتونیم یه تغییری تو خودمون بوجود بیاریم تا موفق باشیم وبه اهدافمون برسیم .
    به جرات میتونم بگم تمام افراد موفق تو هر زمینه ای ابتدا تو رشد شخصیتی موفق بودهاند وسپس تو رشته و شغل وفعالیتشون .چون چیزی که ما میبینیم ونمودی که این رشد شخصیتی داره همون پول وثروت وجایگاه اجتماعی اشخاصه و همون طور که استاد مثال کوه یخ میزنند وما فقط همان قسمت بالای اب میبینیم وریشه های قوی وعمیق نمیبینیم .یه برج بلندا ما میبینیم واز ظاهرش لذت میبریم ولی از فندوسیون ومیلگرد های داخل زمین وعمق چاههای پر از بتن واهن هیچ اثری نیست .علیرغم اینکه هر کسی با هر سطح معلومات میداند که این برج بلند روی یه فندوسیون بسیا قوی اجرا شده وحتی یک نفر تو دنیا نمیتونی پیدا کنی که بگه یه برج بدون فندوسیون قوی رو سطح زمین اجرا شده .
    پس با این همه استدلال وشواهد چرا ما میخواهیم ساختمان شیکی رو یه سطح سست وناپایدار اجرا کنیم وانتظار سالم موندن داشته باشیم .
    حالا با این مقدمه بیایند از ابتدا شروع کنیم به ساخت یه برج بلند وچند صد طبقه .
    برای شروع اول یه زمین مرغوب و نقشه وطرح میخواهم .وما میخواهیم رو اماده سازی زمین کار کنیم ومنظور من فعلا اماده سازی زمین و ساخت فندوسیون وحتی تهیه نقشه وطرح برمیگرده به شناخت خاک وهر کسی در هر نقطه ای میخواد ساخت وساز کنه باید اول خاک زمین وسست وپایدار بودنشا بررسی کنه .
    وهر کسی فقط خودش نسبت به انداره سست ونا پایداری وقدرت تحمل زمین خودش اطلاع داره وبه قول استاد اینجاست که کسی تو دوره های اموزشی نمیگه چون کسی از این موضوع خوشش نمیاد.
    ولی کسی که واقعا میخواد برج بسازد وسرمایه گزاری هنگفتی بکنه اصلا ریسک نمیکنه و از زمین وزیر ساخت مطمئن میشه وبه نسبت بلندی برج مد نظرش نسبت به عمیق بودن خاکبرداری اقدام میکنه وهرچه که برج بلندتر باشه عمق خاک برداری بیشتر وبه نسبت بتن ریزی زیادتری میخواد وهمینطور ارماتور قوی وبیشتری نیاز داره.
    تو پرانتز :ممکنه زمین بعضی از افراد کنار کوه و دارای خاک قوی وپایدار باشه وخاک برداری عمیقی نیاز نباشه وما فعلا به این زمینها کاری نداریم .
    پس اول باید خراب کنیم وخاک برداری کنیم واز عمق خاک برداری نهراسیم چون هم خاک برداری زمان بر و سخت ومشقت بار وگاها
    درد اور و ترسناک
    ولی راهی جز طی این سختی ودرد وتالم نیست وراه دومی وجود نداره .وهمه ما گاها چندین مرتبه سعی در میانبر زدن از این مسیر را کردهایم ولی هچگاه به نتیجه نرسیدهایم
    ولی ممکنه قبلا تصمیم داشته ایم یه ساختمان کوتاه ویک طبقه بسازیم ودر صورت خرابی خیلی متضرر نشدهایم .همجنین ساخت یه خونه معمولی رو سطح زمین ممکنه هم معقول ومنطقی باشد .
    ولی روی سخن با کسانیکه می خواهند برج بسازند.....
    در ادامه روشهای کاملا عملی وساده پیشنهاد میشه که اگر دوستان نظر بدند ومشارکت کنند نسبت به خاک برداری ومقاوم سازی زمین اقدام میکنیم...
    انشالاه
    @amino
    سلام مجدد
    دوستان یه توضیحی راجع به پست بالا(584)بزارم امیدوارم موضوع یکم شفاف تر بشه
    با یه بال هیچ پرندهای نمیتونه پرواز کنه هر چقدر که این بال قوی وقدرتمند باشه
    علیرغم تمام تاکیدی که استاد رو روانشناسی میکنه ومحیط و بستر عالی که برا رشد وکار کردن رو روانشناسی تو این انجمن فراهم شده ولی ما به این امر مهم وبه این بال پرواز کمتر اهمیت میدیم وحتی بعضی از دوستان هیچ اهمیتی نمیدهند.
    کسی که تو این فضای اموزشی با این همه اطلاعات باشه با این بمباران اطلاعات که استاد سنگ تمام گزاشته. بسته به حجم تمرین طی یه تایمی (البته اگه واقعا تمرین کنه)صاحب این اطلاعات میشه حالا یکی مثل محمد طی چند ماه یه نفر 1سال ونهایتا همه بعد از چند سال از نظر اطلاعات و اموزش به سطحی میر سند که بتونند ترید های اصولی داشته باشند .ولی سود مستمر وپایدار یه چیز دیگه است.
    شاید اینجا باشند دوستانی که مدت زیادی تو این بازارند وصاحب کلی اطلاعات تحلیلی و پرایس و وحتی خیلی خیلی زیادتر از اون چیزی که بخواند با چارت کار کنن وترید بزنند ولی به سود مستمر نرسیدهاند .حتی تو تایمی خوب پول در اوردند ولی هر جند وقت یه بار ضررای سنگینی میکنند.
    چرا تاپیک روانشناسی حدود 60 صفحه داره و تاپیک های تمرین چه فراکتالی وچه پرایس به چند هزار صفحه رسیده وحتی بقیه تاپیکهای ترید (البته که همین تاپیکا را هم باید بیشتر کار کنیم وبه چند صد هزار برسه) ولی به موازاتش تاپیک روان شناسی باید جلو برد وهمه مشارکت کنند.
    ما اگر هنوز بی نظمیم وهنوز عصبانی وخشمگین میشیم واگر هنوز فریاد میزنیم.گذشت نداریم با کینه ونفرت وانتقام نسبت به اتفاقات گذشته وحال برخورد میکنیم و هنوز
    معلول اتفاقات اطرافمون هستیم نباید فکر کنیم که میتونیم موفق بشیم.
    اینجا جناب استاد امین دهقان موفق میشه چرا :چون با پرحرفی من کنار میاد با جواب دادن یه سوال که شاید 100 بار پرسیده شده وایشون جواب دادند خشمگین وعصبانی نمیشه .پنج ساعت یه وبینار مدیریت میکنه وهنوز پر از انرزیه با صداقت وخلوص تمام اطلاعات به بهترین وجه در اختیار ما میزاره و باداشتن این بار اطلاعات و مطمئنا داشتن جایگاه مالی خیلی بالا(که شاید خود من اگر به پله اول برسم به حدی مغرور وخودپسند بشم که اطرافیانم نتونند منا تحمل کنند.اینا تجربشا داشتم) با کمال ارامش و صبوری یک یک شاگرداشونا کمک میکنند.
    وهمانطور که استاد همیشه گفته که همزمان روی دوتا بال پرواز کار کرده تا به اینجا رسیدند ما هم برا موفقیت باید همین کارا تکرار کنیم.
    پس بیام و از موقعیت وبستری که اماده شده نهایت استفاده را ببریم واز
    تاثیر جمعی که برای ایجاد صفات خوب و همینطور از بین بردن صفات بد ایجاد میشه بهره برداری کنیم.
    به این صورت اجرایی کنیم :مانند تاپیک چالش ولی نه به صورت روزانه بلکه هفتگی که دوستان نسبت به انجام یه کار ساده خوب یا انجام ندادن یه کار که تو تربیت و صبر وپیشرفت ما میتونه تاثیر گزار باشه
    از کارهای خیلی ساده وبدون هزینه وقابل اجرا برای همه مثلا اینکه امروز تلفن بداریم وبدون دلیل از همکار دوست همکلاسی ویا هر کسی که مدتی خبر نداریم تماس بگیریم واز حالش مطلع بشیم.
    و یا بدون هیچ چشمداشت و بدنبال تایید هم نباشیم نوبتمونا بدیم به نفر پشت سری تو مترو تو اتوبوس تو نانوایی و...
    ویا قول بدیم که تواین هفته تحت هیچ شرایط عصبانی نشیم علیرغم اینکه ممکن موارد حق به جانبی هم پیش بیاد
    وصد ها مورد که دوستان پیشنهاد بدند .وشاید خیلی از این موارد ساده وپیش پا افتاده باشند ولی انجام انها فوق العاده تاثیر گزار
    وما میتونیم نسبت به تجربه هایی که تو انجام یا عدم انجام این پیشنهادها بدست اوردیم مشارکت کنیم وپست بزاریم که بقیه دوستان استفاده کنند
    که بعد ازانجام هفتگی هر پیشنهاد میتونیم نسبت به انجام همیشگی اقدام کنیم تا نهادینه بشه.ودوستانی که موارد پیشنهاد قبلا انجام میدادند میتونند نسبت به چگونگی انجام و بیان تجربیاتشون کمک کنند.
    که با همکاری دوستان و
    تاثیر جمعی امیدواریم همانطور که از اموزشها میخواهیم یک عمر استفاده کنیم وپول در بیاریم اینگونه صفات وعادات نیز همیشگی ونهادینه بشه ولذت بخش زندگی کنیم.
    در صورت تایید جناب امینو و بررسی چگونگی اجرایی شدن و یا حتی عدم تایید پیشنهاد . بنده به عنوان عضو کوچکی از خانواده موضوعی که فکر کردم میتونه کمک کند ابراز کردم.
    به امید موفقیت تمام اعضای انجمن
    @amino
    زمانی به خواسته ای میرسم که سزاواری ان را داشته باشم.واین سزاواری با عبور از چالشها بدست میاد.پس چالشهارا با اغوش باز میپزیرم

16. 27 کاربر برای این پست سودمند از ali&sohaile9.10 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر

اول باید بخاطر اینکه مطلبی که میذارم ربط خاصی به روانشناسی نداره عذرخواهی کنم.این پست درمورد چندتا تمرین برای مهارتیه که میتونه خیلی کمک کنه و حیفم اومد نذارم.

برای من به خصوص اوایل کار زیاد پیش اومده که وارد معامله بشم و بلافاصله یک مورد مخالف تحلیلم را ببینم که قبلش ندیده بودم و مجبور بشم معامله را با ضرر ببندم(اگه شجاعتش را داشته باشم) و روزهای زیادی بوده با اینکه در تایمهای پایین معامعامله میکنم نتونم هموقعیتی را در بازار پیدا کنم و وقتی از دوستانم پرسیدم گفتن بازار امروز خیلی خوب بود و موقعیت داشت.

در این جا تمرین هایی را یاد میگیریم که به تمرکز، سرعت پردازش تصویری مغز و افزایش دامنه دید کمک میکنه که مخصوصا میتونه کمک زیادی به اسکلپرها بکنه.

این تمرینات مربوط به مطالعه و دوره تندخوانیه ولی بیشتر از اونکه بتونه به مطالعه کمک کنه به تحلیل تصویری کمک میکنه .چون در مطالعه ما با شکل کلمات سرو کار داریم ولی در تحلیل با تصاویر مشخص.در مطالعه مثلا شما کلمه شیر را میبینید،مغز این تصویر را به تلفظ (صدا)تبدیل میکنه و بعد تصاویر مرتبط را در ذهن ایجاد میکنه ولی در تحلیل بلافاصله ادراک تصویری فعال میشه و نیازی به پردازش زیاد نیست.دلیلش هم اینه که در کودکی ما اول تصاویر هر چیزی را میبینیم بعد اسمشون را یاد میگیریم و نهایتا خوندن و نوشتن را یاد میگیریم(و با این تفسیر احتمالا مطالعه صوتی در صورت تمرکز کافی مفیدتر از مطالعه متن خخواهد بود و با سرعت بالاتری پردازش و یادگیری انجام میشه.) پس این تمرینات برای ما بسیار کاربردی تر خواهد بود.

جلساتی که میتونه کمک کنه را به ترتیب قرار میدم.توضیحات و تمرینات را بر اساس سیستمتون با خلاقیت خودتون روی چارت و مانیتور شخصی سازی کنید.

جلسات افزایش حوزه دید و سرعت پردازش:

https://mahdikhanideh.com/tondkhani-14/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-15/
    https://mahdikhanideh.com/tonkhani-21/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-36/
    (تکنیک نارنگی را در زمان مطالعات و آموزشها و تمریناتتون استفاده کنید نه زمان کار)

جلسات مربوط به تمرکز:

https://mahdikhanideh.com/tondkhani-22/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-23/

موفق باشید
    ویرایش توسط ALiamiri : 09-14-2021 در ساعت 20:28

18. 27 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

Mm_Shams آواتار ها
    24,212 بار در 1,728 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiamiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

اول باید بخاطر اینکه مطلبی که میذارم ربط خاصی به روانشناسی نداره عذرخواهی کنم.این پست درمورد چندتا تمرین برای مهارتیه که میتونه خیلی کمک کنه و حیفم اومد نذارم.

برای من به خصوص اوایل کار زیاد پیش اومده که وارد معامله بشم و بلافاصله یک مورد مخالف تحلیلم را ببینم که قبلش ندیده بودم و مجبور بشم معامله را با ضرر ببندم(اگه شجاعتش را داشته باشم) و روزهای زیادی بوده با اینکه در تایمهای پایین معامعامله میکنم نتونم هموقعیتی را در بازار پیدا کنم و وقتی از دوستانم پرسیدم گفتن بازار امروز خیلی خوب بود و موقعیت داشت.

در این جا تمرین هایی را یاد میگیریم که به تمرکز، سرعت پردازش تصویری مغز و افزایش دامنه دید کمک میکنه که مخصوصا میتونه کمک زیادی به اسکلپرها بکنه.

این تمرینات مربوط به مطالعه و دوره تندخوانیه ولی بیشتر از اونکه بتونه به مطالعه کمک کنه به تحلیل تصویری کمک میکنه .چون در مطالعه ما با شکل کلمات سرو کار داریم ولی در تحلیل با تصاویر مشخص.در مطالعه مثلا شما کلمه شیر را میبینید،مغز این تصویر را به تلفظ (صدا)تبدیل میکنه و بعد تصاویر مرتبط را در ذهن ایجاد میکنه ولی در تحلیل بلافاصله ادراک تصویری فعال میشه و نیازی به پردازش زیاد نیست.دلیلش هم اینه که در کودکی ما اول تصاویر هر چیزی را میبینیم بعد اسمشون را یاد میگیریم و نهایتا خوندن و نوشتن را یاد میگیریم(و با این تفسیر احتمالا مطالعه صوتی در صورت تمرکز کافی مفیدتر از مطالعه متن خخواهد بود و با سرعت بالاتری پردازش و یادگیری انجام میشه.) پس این تمرینات برای ما بسیار کاربردی تر خواهد بود.

جلساتی که میتونه کمک کنه را به ترتیب قرار میدم.توضیحات و تمرینات را بر اساس سیستمتون با خلاقیت خودتون روی چارت و مانیتور شخصی سازی کنید.

جلسات افزایش حوزه دید و سرعت پردازش:

https://mahdikhanideh.com/tondkhani-14/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-15/
    https://mahdikhanideh.com/tonkhani-21/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-36/
    (تکنیک نارنگی را در زمان مطالعات و آموزشها و تمریناتتون استفاده کنید نه زمان کار)

جلسات مربوط به تمرکز:

https://mahdikhanideh.com/tondkhani-22/
    https://mahdikhanideh.com/tondkhani-23/

موفق باشید
    سلام
    شما تونستید تند خوان بشید؟
    جواب گرفتید؟

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از Mm_Shams عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 51 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 51 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع