صفحه 76 از 122 نخستنخست ... 2666747576777886 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1218

موضوع: اندیکاتورهای متاتریدر

keivan75 آواتار ها
    2,762 بار در 1,293 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 300 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام وقت بخیر امین جان
    ماشین حساب اکادمی رو میخاستم برای متاتریدر5
    اگر موجود هست ممنون میشم لینک یا فایلش رو بذارید
    تشکر @Peace
    اگر مادر نباشد زندگی نیست/ به خورشد فلک تابندگی نیست/خدا عشق است و مادر کعبه عشق/ به آنان بندگی ، شرمندگی نیست

2. یک کاربر برای این پست سودمند از keivan75 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط keivan75 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر امین جان
    ماشین حساب اکادمی رو میخاستم برای متاتریدر5
    اگر موجود هست ممنون میشم لینک یا فایلش رو بذارید
    تشکر @Peace
    درود به جناب keivan بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، به دلیل قوانین انجمن؛ از اونجایی که اندیکاتور درخواستی حضرتعالی، جزء اندیکاتورهای اختصاصی دوره هستش، پستتون رو در تاپیک "پرایس اکشن" پاسخ دادم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه؛
    لینک پست مربوطه.
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

inshooshinak آواتار ها
    384 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz نمایش پست ها
    یک اندیکاتور بسیار خوب و عالی برای محاسبه حجم لات با درگ دراپ موقعیت استاپ روی چارت

فایل پیوست 358001

لینک سازنده
    https://www.mql5.com/en/market/produ...ting006%3arisk

لینک مستقیم

سلام دوست عزیز د
    برا متاترید 4 هم داری این اندیکاتور رو
    ؟

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از inshooshinak عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه به دلیل اینکه مدت زیادی از تاریخ آپلود گذشته، لینک رو به صورت خودکار پاک کرده؛ در اینجا دوتا اندیکاتور رو خدمتتون ارائه میدم که برای متاتریدر 5 هستن و کراس مووینگ ها رو برای شما نشون میدن و قابلیت هشدار رو هم دارن؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

خدا خیرت بده و خیلی ممنون
    فقط اینکه دوتاشو کپی کردم توی پوشه، فقط ی دونه اش میاد درسته؟ (همونی که نوشته آلرت)

و نسخه متا 4 اش هم موجود هست؟

ممنون از کار راه اندازی بی نظیرت

8. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

khaniamin آواتار ها
    2,907 بار در 702 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 98 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه به دلیل اینکه مدت زیادی از تاریخ آپلود گذشته، لینک رو به صورت خودکار پاک کرده؛ در اینجا دوتا اندیکاتور رو خدمتتون ارائه میدم که برای متاتریدر 5 هستن و کراس مووینگ ها رو برای شما نشون میدن و قابلیت هشدار رو هم دارن؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

درود وقتت بخیر باشه دوست خوبم

این اندیکاتور رو برای متا4 هم داری؟؟
    ممنون میشم اگه داری لینکش رو بهم بدی

سپاس
    .Enjoy the space between where you are and where you are going

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از khaniamin عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaniamin نمایش پست ها
    درود وقتت بخیر باشه دوست خوبم

این اندیکاتور رو برای متا4 هم داری؟؟
    ممنون میشم اگه داری لینکش رو بهم بدی

سپاس
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد اینکه دقیقا و عینا همین نسخه متاتریدر 4 باشه رو اطلاع ندارم، اما 3 از اندیکاتورهایی که بسیار شبیه به این اندیکاتور هستن رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nevada نمایش پست ها
    خدا خیرت بده و خیلی ممنون
    فقط اینکه دوتاشو کپی کردم توی پوشه، فقط ی دونه اش میاد درسته؟ (همونی که نوشته آلرت)

و نسخه متا 4 اش هم موجود هست؟

ممنون از کار راه اندازی بی نظیرت
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، این مورد که فرمودید:"فقط اینکه دوتاشو کپی کردم توی پوشه، فقط ی دونه اش میاد درسته؟ (همونی که نوشته آلرت)"
    از اونجایی که بنده این اندیکاتورها رو از Codebase دانلود میکنم، امکان داره بعضی از این اندیکاتورها یه مشکل خیلی کوچیک (مثلا یه خط کد) توی ساختشون داشته باشن، و فایل درست Compile نشه، به همین علته که یکی از این دو فایل درست اجرا نشده، اما جای نگرانی نیست، به خاطر اینکه هر دو اندیکاتورها یکی هستن و کارشون دقیقا یکی هست، اینکه بنده دوتا اندیکاتور رو خدمتتون آپلود کردم، صرفا به علت این بود که ممکنه یکی محیط ظاهری و قابلیت هشدارهای متفاوتی داشته باشه یا اون Cross sign هایی که ازشون استفاده میکنه متفاوت باشه؛
    در مورد نسخه متاتریدر 4 هم، شما رو ارجاع میدم به این پست؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

nevada آواتار ها
    303 بار در 70 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، این مورد که فرمودید:"فقط اینکه دوتاشو کپی کردم توی پوشه، فقط ی دونه اش میاد درسته؟ (همونی که نوشته آلرت)"
    از اونجایی که بنده این اندیکاتورها رو از Codebase دانلود میکنم، امکان داره بعضی از این اندیکاتورها یه مشکل خیلی کوچیک (مثلا یه خط کد) توی ساختشون داشته باشن، و فایل درست Compile نشه، به همین علته که یکی از این دو فایل درست اجرا نشده، اما جای نگرانی نیست، به خاطر اینکه هر دو اندیکاتورها یکی هستن و کارشون دقیقا یکی هست، اینکه بنده دوتا اندیکاتور رو خدمتتون آپلود کردم، صرفا به علت این بود که ممکنه یکی محیط ظاهری و قابلیت هشدارهای متفاوتی داشته باشه یا اون Cross sign هایی که ازشون استفاده میکنه متفاوت باشه؛
    در مورد نسخه متاتریدر 4 هم، شما رو ارجاع میدم به این پست؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

ممنون از راهنمایی و توضیحاتت
    تکدانه ای

16. یک کاربر برای این پست سودمند از nevada عزیز تشکر کرده اند:

103 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    MT4 FloatingCharts
    سلام.من از این برنامه برای چند مانیتور کردن متا4 استفاده کردم خوبه.فقط 14 روز ترایال هست و لایسنسش 78 دلاره

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از amir4411 عزیز تشکر کرده اند:

MhmmdReza آواتار ها
    1,351 بار در 285 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 105 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma.forex نمایش پست ها
    سلام

اندیکاتور مولتی لاین تو متاتریدر 5 خوب کار نمیکرد من فقط می خواستم از آن استفاده کنم برای اینکه های و لو روی چارت بهم وصل کنم اون اندیکاتورهای متاتریدر 4 هم اکثرا برای متاتریدر 5 دردسترس نیستند

من زیاد برنامه نویسی متاتریدر 5 بلد نیستم (یعنی اصلا بلد نیستم) بیشتر سی شارپ و پایتون کار میکنم نمونه همین اندیکاتور برای سی تریدر نوشتم البته نیاز ضروری نبود خود سی تریدر پشتیبانی میکرد

به خاطر اینکه اکثر بروکرها سی تریدر را ندارند و یا اینکه اسپرد روی سی تریدر بالاست امدم متاتریدر 4 بعد دیدم متاتریدر 4 همه اندیکاتورهای که می خواهیم میشه پیدا کرد ولی یک مشکل بزرگ داشت اونهم برای اینکه چارت مثلا یورو دلار روی دوتا ماندیتور داشته باشیم کلی باید تنظیمات انجام داد که دردسرها و مشکلات خودش داشت و یکیش این بود بعد از انداختن چارت روی دو مانیتور توسط متاتریدر 4 با کلی زحمت نمیتونستم همزمان با استفاده از اندیکاتور synchronizer line یک خط روند بکشیم تا روی هر دوتا چارت قرار بگیرم

به همین دلیل امدم متاتریدر 5 و دیدم مولتی لاین درست کار نمیکنه و نمیکنه پرش داره دکمه هاش مشخص نیست دنبال مشابه گشتم چندتا پیدا کردم یا درست کار نمیکرد یا سیستم هنگ میکرد
    پس دست به کار شدم بالاخره می خواهم تریدر بشم "الهی یک روزی این اتفاق بیفته الان نزدیک 3 سال تو اکادمی هستم و هنوز و هنوز اکانت کال میکنم" مشکلات نباید جلوی منو بگیره
    رفتم اینترنت گشتم و کد پیدا کردم و نشستم سر هم کردم و این اندیکاتور نوشتم خالی از باگ نیست
    حالا :
    این اندیکاتور وقتی روی چارت انداختید دکمه z کیبورد میزنید و با موس روی های و لو های که می خواهید کلیک میکنید و اون های و لو ها بهم وصل می شوند و برای غیر فعال کردنش دوباره دکمه z کیبورد میزنید با هر بار زدن دکمه z میتونید مثلا خط روند بکشید به جای وصل کردن های و و لوها بهم

خلاصه این داستان نوشتن این اندیکاتور بود اگر راضی بودید و کارایی داشت براتون "دعا یادتون نره"

لینک دانلود :
    https://s29.picofile.com/file/846515...wline.ex5.html
    سلام دوست من ممنونم ازت بابت این اندیکاتور فوق العاده . واقعا برا متا 5 لازم بود
    اگر ممکنه میتونی سورسشو برای من بفرستی ؟ شاید بتونیم انگولکش کنیم یکم خوشگل تر بشه
    یک مُشت ، هزاربار

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از MhmmdReza عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)