صفحه 1 از 103 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1023

موضوع: معرفی کتاب و کتابخوانی

amino آواتار ها
    148,557 بار در 1,649 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5630 پست
    برچسب زده شده
    در 30 تاپیک

Post معرفی کتاب و کتابخوانی

سلام وقتتون بخیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    این تاپیک به درخواست یکی از کاربران زده شده و واقعا جاش خالی بود توی انجمن.
    در این تاپیک میتونید کتابهایی رو که خوندین و براتون مفید بوده معرفی کنید و اگر برداشتتون ویا مختصری از کتاب رو هم بگید که عالی میشه.
    این تاپیک هم مثل باقی تاپیکها تحت قوانین سایت و انجمن هست.سعی کنید رعایت کنید
    از قرار دادن لینک محصول یا فروش کتاب یا تبلیغ هم خودداری کنید
    ممنون
    امینو
    Perceive thetime , Change thelife

2. 223 کاربر برای این پست سودمند از amino عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,809 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 560 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    درود
    واقعا فوق العاده است
    عالیه
    پیشنهاد می کنم هر کدوم از دوستان که کتابی پیشنهاد می کنن، یک خلاصه ای از کتاب رو هم بنویسن و اینکه چه برداشتی از کتاب داشتن و چه نتیجه ای داشته براشون.

ممنون از ایجاد این تاپیک عالی

نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    در این تاپیک میتونید کتابهایی رو که خوندین و براتون مفید بوده معرفی کنید و اگر برداشتتون ویا مختصری از کتاب رو هم بگید که عالی میشه.
    ممنون
    امینو
    این جهان کوه است و فعلِ ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

4. 141 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

ali_ichi آواتار ها
    7,764 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    ممنون
    امینو
    سلام استاد عزیز واقعا عالی شد این تاپیک مرسی مطمئنم این تاپیک باعث شه اکادمیمون خیلبی پیشرفت بزرگی در اینده نزدیک بکنه

من یک کتابو خوندم خیلی مسیر خوبی مشخص میکنه اسم کتاب معاملات سود آور به روش chaos (تئوری آشوب ) نوشته جناب بیل ویلیامز مترجم کتابی هم که خوندم اقایان پورانی بود

توصیه میکنم دوستان حتما مطالعه کنند قشنگ توضیح میده که شما در چه مرحله ای هستید و چطور پیشرفت کنید و چطور ذهن خودتون رو تشخیص بدید و تغییرش بدید ویک استراتژی با اندیکاتور الیگیتور مطرح میکنن (این بخشش برای من زیاد جالب نبود ) و راجع به بی نظمی توضیح دادن و این که چطور به سود برسیم و چطور بازار رو ببینیم تقریبا وقتی استاد راجع به روانشناسی صحبت میکنن این کتاب یه بخش کوچکی از حرفای استادو میگه برای من خوب بود خوندن این کتاب و تمارین و اگاهی هاش
    ویرایش توسط ali_ichi : 12-08-2020 در ساعت 01:28
    You Only Live Once , But If You Do It Right , Once Is ENOUGH

6. 133 کاربر برای این پست سودمند از ali_ichi عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,021 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    اول تشکر میکنم از استاد عزیز بابت راه اندازی این تاپیک .
    دوم از شما دوست خوبم بابت معرفی این کتاب ها ، بعضی از این کتاب هارو خوندم و خیلی عالی هستند . ولی کاش در مورد هر کدوم از کتاب ها توضیح مختصری میدادین که هر کدوم چه ژانری دارند و در صورت امکان خلاصه ای تهیه میکردید که دوستان بهتر بتونند تصمیم گیری کنند برای تهیه کتاب . البته که با یک سرچ ساده میشه این نکات رو فهمید ولی شما حتما برداشتی از هر کدوم از این کتاب ها داشتید و این برداشته خیلی مهم هست که بیان کنید .
    بمیرید قبل از انکه بمیرید ( نیروی حال )
    بازم ممنون به خاطر معرفی این کتاب های ارزشمند
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 11-26-2020 در ساعت 22:00
    شانس هرگز کافی نیست.

8. 119 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Akbar76 آواتار ها
    1,980 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر
    ممنون
    امینو
    سلام جناب دهقان
    تشکر بابت راه اندازی این تاپیک .
    اگر امکان داره دوستان بتونن فایل پی دی اف کتابهایی رو که مربوط به فارکس و بازار های مالی میشه رو هم قرار بدن برای دانلود عالی میشه .
    بنده با توجه به اینکه علاقه زیادی به تحلیل زمانی در مبحث نیوویو داشتم به پیشنهاد یکی از دوستان کتاب التفهیم لاوابل الصناعه التنجیم اثر ابوریحان بیرونی رو به صورت فایل پی دی اف گیر آوردم ولی متاسفانه بسیار مطالب سنگین و با بیان عربی و فارسی سخت همراه بود .اگر کسی کتابی در مورد تحلیل زمانی و یا آسترولوژی داره ممنون میشم معرفی کنه .
    ضمنا پیشنهاد دیگر من ویدیوهای انگیزشی در تاپیکی جداگانه باز بفرمایید فکر کنم بد نباشه .
    ویدیوهایی از تی دی جیکس (عاشق این کشیش سیاهپوست هستم ) یا جول اوستین یا .....که بسیار خوب هست .
    من خودم برای کتاب خواندن کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین و کتاب روانشناسی تصویر ذهنی و نیز کتاب 3 جلدی گفتگو با خدا رو توصیه میکنم .
    ویرایش توسط Akbar76 : 11-27-2020 در ساعت 01:43
    هر که رنجی برد، گنجش شد پدید هر که جدی کرد، بر جودی رسید چون گرانی ها اساس راحت است تلخ ها هم پیشوای نعمت است

10. 93 کاربر برای این پست سودمند از Akbar76 عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,743 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    این تاپیک واقعا جای خالیش رو حس میکردم در اکادمی و من از استاد امینو درخواست کردم که این تاپیک تشکیل بشه چون بسیار بسیار به من و شما و استاد کمک میکنه در مسیر پیشرفت و موفقیت.
    از همه ی شما دوستان خواهشمندم هرکتابی که بنظرتون بسیار مفیده هفته ای یکی از انها رو معرفی کنید و مختصری راجع به محتویات کتاب بنویسید.اگر اینکار بصورت منظم انجام بشه برای همیشه این تاپیک فعال میمونه پس لطفا در هفته فقط یک کتاب معرفی کنید.اینطوری بازدهی تاپیک فوق العاده خواهد بود.
    باتشکر از شما دوستان و استاد عزیز

12. 95 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

mohammad fx آواتار ها
    324 بار در 9 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم عالی باشین.
    و تشکر از اقای امینو بابت این تاپیک.
    قصد دارم دوتا کتاب که میتونه خیلی در زمینه ترید کمک کنه رو به دوستان معرفی کنم و یکم راجبشون توضیح بدم.
    کتاب اولی کتاب (راز هایی از ترید کردن غیر احساسی) است:مولف:لری لوین
    کتاب خیلی خوبیه و نکته های بسیار کاربردی و تجربه هایی از تریدر های موفق رو در اختیار ما قرار میده که میتونیم به خوبی ازشون استفاده کنیم.در کل کتاب جامع و کاملی هستش که هم در زمینه روانشناسی حرف برای گفتن داره و هم در زمینه ترید.
    کتاب بعدی کتاب (روانشناسی تصویر ذهنی) است با نویسندگی اقای ماکسول مالتز.
    این کتاب به خوبی و بصورت کلی تاثیر تصویر ذهنی خوب و نگه داشتن اون رو توضیح میده.کتاب میگه مغز انسان از نظر اندیشه نیاز به کنترل داره و انسانی که بتونه قدرت کنترل اندیشه رو پیدا کنه میتونه مشکلات روانی خودش رو حل کنه.
    50درصد کاری که ما تریدرا باید انجام بدیم همینه و توی این کتاب یک سری تمرین ها اورده شده که خیلی خیلی میتونه برای ما مفید باشه.حالا نه فقط در ترید بلکه در تمام جنبه های زندگی هم میتونیم از قدرت تصویر ذهنی به خوبی استفاده کنیم.
    این کتاب ها خیلی مخصوصا در زمینه ترید به من کمک کرد و گفتم با دوستان اشتراک بزارم که بقیه هم استفاده کنند.
    موفق باشید...

14. 95 کاربر برای این پست سودمند از mohammad fx عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,743 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار و استاد عزیز

امروز قصد دارم کتابی رو به شما معرفی کنم که در زندگی خودم تحولات مثبتی ایجاد کرد.

اسم این کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
    اثر دکتر هنریت کلاوسر میباشد.

توضیحاتی راجع به این کتاب:

ایده کلی این کتاب بسیار ساده است و در همان ابتدای کتاب می توانید متوجه آن شوید. و آن هم این است که اگر خواسته ای دارید، آن را بنویسید تا شاهد رخ دادنش باشید. در تمامی کتاب نویسنده سعی کرده است این موضوع را شفاف تر بیان کند و اهمیت آن را نشان دهد.
    هنریت کلاوسر در ابتدای کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد می گوید:
    بعضی ها دفتر خاطرات دارند؛ بعضی ها افکار خود را روی دستمال، پشت پاکت های نامه، تکه کاغذهای بریده شده از یک دفتر یا هر تکه کاغذ دیگری که دم دست باشد می نویسند. نگران نوع کاغذی که استفاده میکنید یا اینکه باید در یک دفتر بنویسید یا روی یک تکه کاغذ نباشید. هر نوع کاغذی اعم از خط دار یا بی خط، گران یا ارزان، در یک دفتر یادداشت یا جدا از آن، و با هر نوع خودکاری – یا مدادی – با هر رنگی مناسب است. تنها قانون من این است که هر بار چیزی مینویسید زیر آن تاریخ بزنید.
    کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد به موضوع خیلی مهم نوشتن اهداف می پردازد.
    همان طور که شما هم احتمالا می دانید در دنیا تحقیقات زیادی در مورد نوشتن انجام شده است، مثلا تحقیقی که در دانشگاه هاروارد انجام شد که در آن از افراد هنگام فارغ التحصیل پرسیدند آیا اهداف خود را مکتوب کرده اند و آن را در جایی نوشته اند؟ که در حدود ۳ درصد این کار را انجام داده بودند. اما تحقیق به همین جا ختم نمی شد… در چند سال آینده زندگی این افراد را بررسی، و مشاهده کردند:
    افرادی که اهداف کتبی دارند از زندگی بهتری نسبت به بقیه برخوردار هستند.
    تاثیر نوشتن اهداف را نمی شود انکار کرد و کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نیز با مثال های زیاد روی این موضوع تاکید کرده است.
    اما چیزی که کمبود آن در کتاب احساس می شود این است که صرفا به خواننده این پیام را ارسال می کند که فقط بنویسید. هنگامی که داستان آدم های مختلف در کتاب را می خوانید بیشتر قسمت نوشتن خواسته ها و اهداف و دیگر موارد مربوط به نوشتن را می بینید اما به ندرت و خیلی خیلی کم به تلاش افراد در راه رسیدن به آن خواسته اشاره شده است. و این ممکن است پیام اشتباهی به ناخودآگاه مخاطب ارسال کند.
    به نظر من بهتر بود که نویسنده در کنار این موارد از تلاش و کوشش افراد هم مطالبی ذکر می کرد تا خواننده آگاه میشد که صرف نوشتن به ندرت باعث می شود آرزوها به حقیقت منجر شود.

بنده تا الان 5 بار این کتاب رو مطالعه کردم و هردفعه به نکات جدیدی پی بردم.
    اگر همه ی کارهایی رو که به شما توصیه کرده انجام بدید به نتایج فوق العاده ای میرسید.
    امیدوارم که این مطلب برای همه ی دوستان و استاد عزیز مفید واقع بشه و با خواندن این کتاب تغییرات مثبتی در زندگتون ایجاد بشه.

موفق باشید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط AliRj : 11-29-2020 در ساعت 18:24

16. 92 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,659 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    واقعاً جای این تاپیک توی هر انجمن خالی است . از استاد عزیز و دوستی که این ایده دادن تشکر میکنم
    خیلی وقت هست دنبال کتاب و یا منبع خوبی راجب مدیتیشن میگردم . منابع زیاد هست اما نمیدونم کدوم انتخاب کنم .کسی از دوستان کتاب خوبی راجب مدیتیشن میشناسه که خودش هم از اون استفاده کرده باشه؟
    با تشکر
    مهرداد
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

18. 63 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

mehrdad آواتار ها
    7,659 بار در 193 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akbaragha نمایش پست ها

سلام مهرداد جان-استاد بزرگ خودشون تو یکی از وبینار ها کتاب زیر رو معرفی کردن

فایل پیوست 53846
    دوست عزیزم اکبر جان ممنونم
    از گذشته های دنیا برای باقیمانده ی آن عبرت آموز، زیرا پاره های دنیا شبیه یکدیگرند. (نامه 69 نهج البلاغه)

20. 60 کاربر برای این پست سودمند از mehrdad عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع