صفحه 1 از 113 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1123

موضوع: سوالات و مشکلات فنی مرتبط با انجمن

Academywave آواتار ها
    7,674 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 270 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک

سوالات و مشکلات فنی مرتبط با انجمن

با سلام و احترام خدمت دوستان و اعضای محترم انجمن

در این بخش دوستان میتونند مشکلات و مسایل فنی مرتبط با سایت انجمن رو مطرح کنند.

با تشکر

آکادمی ویو

2. 47 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

14,024 بار در 523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خیلی ممنون که جناب امین این پیشنهاد را قبول کردند. به نظرم اینجا اینو لازم داشت.

مشکل اول:

خیلی زود از انجمن بیرون انداخته میشم.

بعضی عکس ها باز نمیشه بعضی ها باز میشه.

معمولا عکس های اوتار هم وسط چین هست که اینجا نیست.

4. 19 کاربر برای این پست سودمند از sara1369 عزیز تشکر کرده اند:

11,986 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrRad نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    خیلی ممنون بابت این تاپیک همچین تاپیکی واقعا نیاز بود

اول اینکه یکی دو روزه من با هر بار ریلود صفحه خودکار از اکانتم خارج میشم قبلا اینطوری نبود .. آیا مشکل خاصی هست؟

ممنون از شما
    سلام به همه دوستان و جناب ادمین

بنده هم همین مشکل رو امروز داشتم و از اکانتم خارج میشدم ولی تیک گزینه ی ذخیره ( ذخیره یوزر و پسورد) رو که زدم , الان مشکل برطرف شده ولی همینطور که دوستمون آقای راد گفتن , قبلا به این صورت نبود

ممنون از پیگیری شما
    ویرایش توسط Davood36 : 05-31-2019 در ساعت 03:41

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از Davood36 عزیز تشکر کرده اند:

Academywave آواتار ها
    یاد شده
    در 270 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood36 نمایش پست ها

بنده هم همین مشکل رو امروز داشتم و از اکانتم خارج میشدم ولی تیک گزینه ی ذخیره ( ذخیره یوزر و پسورد) رو که زدم , الان مشکل برطرف شده ولی همینطور که دوستمون آقای راد گفتن , قبلا به این صورت نبود

ممنون از پیگیری شما
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز
    این مشکلات به وجود اومده به علت جابه جایی و نقل وانتقالات سرور درطی این چند روز اخیر هست که انشاالله به زودی حل خواهد شد و درحال بررسی و انجام می باشد
    با تشکر
    آکادمی ویو

8. 28 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

14,024 بار در 523 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ممنون از پیگیری شما
    اره منم الان امتحان کردم درست شد. البته من یوزر و پسوردم رو قبلا ذخیره کرده بودم اما جالبه درست شد این مورد

10. 17 کاربر برای این پست سودمند از sara1369 عزیز تشکر کرده اند:

37,842 بار در 1,035 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام ادمین گرامی. یک سوال داشتم از خدمتتون.
    آیا ما میتونیم یوزر نیممون رو تغییر بدیم و مشکلی با سایت اصلی و انجمن پیش نیاد؟
    ظاهرا امکان تغییرش نیست یا من پیدا نکردم؟
    ویرایش توسط SaeidFx : 06-02-2019 در ساعت 22:21

12. 16 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

Academywave آواتار ها
    یاد شده
    در 270 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid نمایش پست ها
    سلام ادمین گرامی. یک سوال داشتم از خدمتتون.
    آیا ما میتونیم یوزر نیممون رو تغییر بدیم و مشکلی با سایت اصلی و انجمن پیش نیاد؟
    ظاهرا امکان تغییرش نیست یا من پیدا نکردم؟
    با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

شما نام کاربری خودتون رو که میخوایید تغییر بدید از طریق پیغام خصوصی برای همین ایدی اکادمی ویو ارسال بفرمایید تا نام کاربری شما رو تغییر بدیم
    با تشکر
    آکادمی ویو

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

11,986 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 24 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام جناب ادمین

یک سوال و یک پیشنهاد داشتم :

سوالم این هست که آیا روشی هست وقتی ما در ویرایش پست عکسی رو پاک میکنیم و عکس جدید رو جایگزین (آپلود) میکنیم . اون عکس کامل پاک بشه و در قسمت پایین پست به صورت کوچک ظاهر نشود ؟ مثلا در پست (لطفا کلیک کنید) که در تاپیک فراکتال قرار دادم , به علت اینکه عکس شماره 2 نیاز به ویرایش داشت , در ویرایش پست , عکس رو پاک کردم و عکس جدید رو آپلود کردم ولی دوباره این عکس که در پست پاک شده در قسمت پایین پست ظاهر شده و قابل دیدن هست . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پیشنهادم این هست که ممنون میشم امکان مخاطب قرار دادن اعضا رو با استفاده از @ در روبروی نام کاربری اعضا فراهم کنید. به عنوان مثال Davood36@ با این کار در قسمت جهت اطلاع کاربری بنده یک اطلاع ظاهر میشود که یعنی فردی در تاپیکی بنده رو مورد خطاب قرار داده . البته در حال حاضر که تمرکز همه ی کاربران عزیز بر روی دو تایپک فراکتال هست , شاید ضروری نباشه ولی در آینده که تعداد تاپیک ها زیاد میشوند و ممکن هست فرصت نکنیم چندین تاپیک رو در زمان کوتاهی که آنلاین شدیم مطالعه کنیم , لااقل متوجه خواهیم شد که چه کسی ما رو مخاطب قرار داده و پست های ضروری رو بررسی میکنیم.

البته این کار فرهنگ بالای کاربران رو نیاز داره که بی جهت افراد رو مخاطب قرار ندن و در مواردی که فکر میکنن نیاز به بررسی هست این کار رو انجام بدن , در غیر اینصورت فکر میکنم هر بار که امین جان آنلاین بشن چند صد اطلاع برای مشاهده داشته باشند که جالب نخواهد بود. ولی با توجه به فرهنگ بالای اعضای سایت ؛ فکر میکنم امکان خوبی باشه که فراهم بشه اگر شما موافق باشید.

ممنون از زحمات و توجه شما

16. 17 کاربر برای این پست سودمند از Davood36 عزیز تشکر کرده اند:

37,842 بار در 1,035 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 138 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام جناب ادمین

سوالم این هست که آیا روشی هست وقتی ما در ویرایش پست عکسی رو پاک میکنیم و عکس جدید رو جایگزین (آپلود) میکنیم . اون عکس کامل پاک بشه و در قسمت پایین پست به صورت کوچک ظاهر نشود ؟ مثلا در پست (لطفا کلیک کنید) که در تاپیک فراکتال قرار دادم , به علت اینکه عکس شماره 2 نیاز به ویرایش داشت , در ویرایش پست , عکس رو پاک کردم و عکس جدید رو آپلود کردم ولی دوباره این عکس که در پست پاک شده در قسمت پایین پست ظاهر شده و قابل دیدن هست . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پیشنهادم این هست که ممنون میشم امکان مخاطب قرار دادن اعضا رو با استفاده از @ در روبروی نام کاربری اعضا فراهم کنید. به عنوان مثال Davood36@ با این کار در قسمت جهت اطلاع کاربری بنده یک اطلاع ظاهر میشود که یعنی فردی در تاپیکی بنده رو مورد خطاب قرار داده . البته در حال حاضر که تمرکز همه ی کاربران عزیز بر روی دو تایپک فراکتال هست , شاید ضروری نباشه ولی در آینده که تعداد تاپیک ها زیاد میشوند و ممکن هست فرصت نکنیم چندین تاپیک رو در زمان کوتاهی که آنلاین شدیم مطالعه کنیم , لااقل متوجه خواهیم شد که چه کسی ما رو مخاطب قرار داده و پست های ضروری رو بررسی میکنیم.

البته این کار فرهنگ بالای کاربران رو نیاز داره که بی جهت افراد رو مخاطب قرار ندن و در مواردی که فکر میکنن نیاز به بررسی هست این کار رو انجام بدن , در غیر اینصورت فکر میکنم هر بار که امین جان آنلاین بشن چند صد اطلاع برای مشاهده داشته باشند که جالب نخواهد بود. ولی با توجه به فرهنگ بالای اعضای سایت ؛ فکر میکنم امکان خوبی باشه که فراهم بشه اگر شما موافق باشید.

سلام آقا داود
    من اولین بارمه که توی انجمنی فعالیت میکنم و مشکلات زیادی داشتم ولی وقت گذاشتم یه چیزائی یاد گرفتم.
    برای اینکار یه راهی پیدا کردم شما هم امتحان کنید ببینید درست کار میکنه یا نه.
    بعد از زدن ویرایش پست این مراحلو انجام بدین.
    در نهایت ذخیره کنید.

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده    

18. 28 کاربر برای این پست سودمند از SaeidFx عزیز تشکر کرده اند:

Academywave آواتار ها
    یاد شده
    در 270 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    سلام جناب ادمین

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
    پیشنهاد شما حتما بررسی وپیگیری میشه به اطلاع دوستان خواهد رسید
    و درمورد فایل پیوست دوست عزیز جناب سعید کامل راهنمایی کردن که از ایشون به خاطر توضیح کامل و همراهیشون بی نهایت ممنونم.
    اگر بازم مشکلی بود بفرمایید
    با تشکر
    اکادمی ویو
    BE THE BEST
    راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی آکادمی ویو

تیکت پشتیبانی(بهترین روش):ثبت تیکت

ایمیل:[email protected]
    تلگرام:ichi_amino

اینستاگرام:ichi.amino_academy
    گفتگوی انلاین در وب سایت

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از Academywave عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)