صفحه 206 از 432 نخستنخست ... 106156196204205206207208216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,051 به 2,060 از 4319

موضوع: بررسی بروکرها

1,003 بار در 159 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    سلام روی همین جدول کلیک راست کنید و تیک گزینه کمیسیون رو بزنید.
    ممنون خیلی لطف کردید درست شد

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از M0rteza1400 عزیز تشکر کرده اند:

1,812 بار در 423 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز ...
    قطعا دوستان دیگری هستن که بیشتر از من مطلع هستن ولی به اندازه خودم میتونم کمکت کنم امیدوارم مفید باشه ..
    بروکر همان کاگزاریهایی هستن که واسط بین ما و بانکها هستند ...اینکه کدام بروکر بهتره توی همین تاپیک زحمت تحقیق و باید خودتون متحمل شوید ، البته استاد روی روبو بیشتر مثبت بودند اما جدیدا ظاهرا به خوبی اون موقعها روی این کارگزاری نظر ندارند ....فیبو گروپ هست ...آلپاری هست که این یکی استاد بهش نظری نداشتند ولی بعضی دوستان اون ودارند و ....
    اسپرد همان کارمزدی است که بروکر از شما بابات هر ترید میگیره ...پوینت آخرین رقم اعشار و پیپ یکی مونده به آخر اعشار رقم هر جفت ارز هست ...موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوستان.وقتتون بخیر.من از بروکر ها زیاد سر در نمیارم.کسی میتونه راهنماییم کنه.که کدوم بروکر خوبه که حساب باز کنم برای دمو.؟در مورد اسپرد و پیپ یه ذره توضیح بدع.ممنونم

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

1,812 بار در 423 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام آقا سعید ....ممنونم بابت وقتی که میگذارید و ما را مطلع میکنید ....البته کمی توی دلمون خالی کردید و انگار واقعیتی هست که باید با اون روبرو میشدیم ...من یه نظر دارم و اون این که با توجه به رابطه نزدیک حکومت ایران با اربابانشون در روسیه اگر بخواند فکری به حال تریدرهای توی ایران بکنند امکانش هست با بروکرهای روسی لز جمله آلپاری زده وبندی بکنند ، با این حساب فکر کنم بهتره ما روی آلپاری بیشتر باید حساب باز کنیم .....به نظر شما آلپاری بدرد میخوره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saaed نمایش پست ها
    زیاد راجبش تخصصی تحقیق نکردم .ولی باتوجه به کشور های دیگه که این پروژ رو دارن پروژه ی بسیار سنگین و زمان بر و بسیار پر هزینه ای است هزینه ی مربوط به پروژه ی سایر کشور ها بالا تر از 100 میلیارد دلار بود.چون زیرساخت های زیادی میخواد.با توجه به فشل بود نظام اقتصادی ایران و کسری بودجه ی شدید دولت در سال های آینده حداقل فکر کنم یه ده سالی طول میکشه.

ولی خوب باتوجه به حساسیت موضوع در کشور ما امکانش زیاده که دولت چین با گرفتن قراردادهایی پرسود این رو به صورت رایگان در کشور ما در سریعترین زمان پیاده سازی کنه.منظور قرارداد یعنی دولت بیاد بخش های بزرگ اقتصادی و منابعی رو به صورت قرارداد های چند ده ساله به دولت چین واگذار کنه یا امتیاز بنگاه های بزرگ اقتصادی یا امتیاز واردات صادرات کالاهایی خاص رو به چین بده که خوب خود چین از این موضوع سود های چند ده برابری بسیار بیش تر از هزینه ای که برای پیاده سازی اینترنت ملی در کشورمان هزینه کرده در طول زمان خواهد کرد

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

seyedmohammadtaheri آواتار ها
    5,547 بار در 1,042 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiya_1 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

یسوال داشتم بروکر ترید بنده روبو هست . الان با نت ملی که در ایران هست قیمتها انلاین نمیشه . زمانیکه پروکسی باز باشه قیمت انلاین نمایش میده . ممنون میشوم راهنمایی کنید راه چاره که چیکار کنم؟ الان هم دیگه پروکسی هم باز نمیشه متاسفانه
    سلام
    بروکر بنده هم روبو هستش و از متاتریدر4 استفاده میکنم.از یکتا vpn استفاده کنید.کانکت میشه
    ویرایش توسط seyedmohammadtaheri : 09-29-2022 در ساعت 12:02

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از seyedmohammadtaheri عزیز تشکر کرده اند:

seyedmohammadtaheri آواتار ها
    5,547 بار در 1,042 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 9 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saaed نمایش پست ها
    دوستان به خاطر فیلتر شدن ترمینال ها و سرور های روبوفارکس تو متاتریدر یه مقدار بررسی کردم اطلاعات بدست اومده یکم نگرانم کرد.اخه فیلتر کردن ترمینال متاتریدر دیگه نوبر بود اصلا سابقه نداشته

اینترنت ملی در حال فاز استارت خوردنه بخش هاییش استارت خورده ولی کامل نه خیلی طول میکشه تا راه اندازی بشه.ساختار اینترنت ملی به گونه ای که بعد راه اندازی کامل(با تشکر فراوان از چینی ها) دیگه امکان استفاده از vpn یا اپ های فیلتر شکن رایگان وجود نخواهد داشت

پس وقتی به صورت کامل راه اندازی شود تمام ترمینال های تمام بروکر ها غیر قابل استفاده خواهد بود.

تنها راهش استفاده از اینترنت ماهواره ای است .که برای تهیه اش باید چند ماهی صبر کرد چون حدودا 600 هزار نفر تو صف انتظار خریدشن.برای ما ایرانیان هم که برای تهیه ش باید یا تو یکی از کشور های خارج از ایران آشنا و فامیل داشته باشیم یا خودمون پاشیم بریم ترکیه یا یه کشور دیگه بعد از سفارش و تحویل بیاریم ایران.

هزینه شم حدودا 2500 دلار برای خرید تجهیزاتشه و 500 دلار ماهانه سرعتشم بالای 50 مگ است.اگه بخواییم به پول ایران دلار 30 هزار تومانی حساب کنیم برای یک سال با احتساب هزینه ی دیش و مودم 255 میلیون تومان هزینه داره که این برای تریدر های تازه کار ایرانی بشدت مشکل ایجاد می کنه ولی برای تریدرهای قدیمی هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت
    .

احتمالا این مشکل متاتریدر روبو فارکس به خاطر اینترنت ملی باشد.اگه اینترنت ملی راه اندازی شود باتوجه به هزینه ی اینترنت ماهواره ای برای تریدر های تازه کار با سرمایه کم معنیش یعنی خداحافظ ترید کردن.(البته امیدوار باشیم)

البته یه راه حل دیگه هم داره که تو این مدت یک بروکر بیاد مستقیما با دولت ایران قرارداد ببنده که منکه چشمم آب نمخوره.کدوم بروکری حاضر با این خنگا قرارداد همکاری ببنده با توجه به تحریمها که دیگه نوبره

هر چند امیدوارم این محدودیت تو ترمینال روبو رو بردارن.وبه راحتی وصل بشه دوستان هم تو این مدت می تونن از vpn یا فیلترشکن های رایگان فعلا استفاده کنن.فقط باید تو متا تو تنظیماتش پروکسی رو فعال کنن تا با pc مچ بشه.
    هر چند با توجه به گذشته ی تاریخ چند ده سال اخیر من مطمعنم یه راه هم واسه دور زدن اینترنت ملی پیدا خواهد شد فقط کمی زمان خواهد برد به قول معروف دست بالای دست بسیار است.فقط تا اون موقع احتمالا تریدر های ایرانی کمی اذیت خواهند شد

هر چند خود چینی ها برای عبور ازفیلتر از چند روش استفاده می کنند البته همشون تو همه ی ایلات چین جواب نمی ده
    (دولت هم دو واقع این اینترنت ملی رو از چین وارد کرده و تو این زمینه قرارداد همکاری امضا کرده اند.)
    این ها رو تو چین استفاده می کنند برای عبور از فیلتر

1. مرورگر تور (Tor)
    2. VPNهای غیرمتمرکز (Decentralized): وی.پی.ان.هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می*کنند.
    3. پروکسی های اوپن سورس
    4. ابزارهایی نظیر ShadowsSocks

خلاصه که تریدرهای ایرانی برای ترید کردن باید کلی تلاش کنن
    چون روش های بالا معلوم نیست بعد راه اندازی جواب بدن یا نه
    خودمم دارم روش هراز گاهی تحقیق می کنم چیز خاصی پیدا کردم حتما به اشتراک میزارم

با آرزوی موفقیت برای همه ی تریدر های ایرانی
    سلام خدا قوت
    در حال حاضر از یکتاvpn برای متاترید4 استفاده میکنم و اصلا مشکلی نداشتم تو حساب ریل
    ولی شما یجا تو متن گفتین تو تنظیمات متا پروکسی رو فعال کنید.لطفا راهنمایی داشته باشید دقیقا کدوم قسمت
    ممنون

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از seyedmohammadtaheri عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه
    خیلی ناراحت کننده هست اینکه بخوایم از استاد تا تاپیکی برای این موضوع باز کنه
    ولی ضاهرا دیگه داریم بهش نزدیک میشیم و باید اماده باشیم
    از تجربه هام اگه بخوام براتون بگم
    به هیچ عنوان از vpn های رایگان استفاده نکنید
    اگر هم استفاده میکنید از شرکت های معتبر مثل نورد اکسپرس ویندسکرایب و غیره استفاده کنید(vpn ها هزینه نگهداری بالایی دارند به هر vpn اعتماد نکنید)
    به شخصه در حال حاضر از فیت نت استفاده میکنم (vpnهای ایرانی هم زیاد از نظر حریم خصوصی ایمن نیستندد(همه جای دنیا vpn میخرند تا ناشناس بمونند ولی شرکت های ایرانی میگن : اگر با هویت جعلی خرید کنید پیگرد قانونی دارد!(این موضوع داخل سرویس هایی با پرداخت بانکی واضح هست)))
    تنها و تنها سرویسی که به خوبی الان کار میکنه روی نت همراه و وایرلس سرویس های سیسکو هست (openvpn tor socks ikev2 udp tcp &...... از کار افتاده اند)
    دیشب ساعت 12 به بعد موج جدیدی از فیلترینگ های فوق العاده شدیدی ایجاد شد که شب های گذشته سابقه نداشت (مرورگرها وارد safe mode شدنند و حتی سیسکو از کار افتاد که خوشبختانه رفع شد)
    نکته مهم دیگه ای که هست اینه که حتما ساعت 3 vpn خودتون رو روشن کنید تا در شب هم به اینترنت دسترسی داشته باشید
    در نهایت حتما و حتما از استاپ لاس و تیک پروفیت استفاده کنید تا نگرانی براتون به وجود نیاد.
    لطفا شما هم اگر روش جدیدی میدونید بگید تا بقیه استفاده کنند.
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,715 بار در 447 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ...
    قطعا دوستان دیگری هستن که بیشتر از من مطلع هستن ولی به اندازه خودم میتونم کمکت کنم امیدوارم مفید باشه ..
    بروکر همان کاگزاریهایی هستن که واسط بین ما و بانکها هستند ...اینکه کدام بروکر بهتره توی همین تاپیک زحمت تحقیق و باید خودتون متحمل شوید ، البته استاد روی روبو بیشتر مثبت بودند اما جدیدا ظاهرا به خوبی اون موقعها روی این کارگزاری نظر ندارند ....فیبو گروپ هست ...آلپاری هست که این یکی استاد بهش نظری نداشتند ولی بعضی دوستان اون ودارند و ....
    اسپرد همان کارمزدی است که بروکر از شما بابات هر ترید میگیره ...پوینت آخرین رقم اعشار و پیپ یکی مونده به آخر اعشار رقم هر جفت ارز هست ...موفق باشید
    بسیار ممنونم.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,683 بار در 1,577 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط samin109109 نمایش پست ها
    سلام شما ابانتتر ثبت نام کنید کلا شاید ثبت نامش نیم ساعت هم وقتتون را نگیره و واریز از این سایت به بروکر روبو فارکس با تتر و بستر usdtکلا 5دقیقه نمیشه ولی جهت برداشت شما باید حتما کد hash را از بروکر روبو بگیرید و معمولا این کد را دو الی سه روزه بهتون میدن و از نظر پشتیبانی بروکر روبو ضعیف هست داخل ایران
    ولی من کوینکس را ثبت نام کردم و از داخل بروکر روبو پول را واریز میکنم به کیف ولتم داخل کوینکس و اونجا سریع کد هش را بهم میده و از اونجا میریزم داخل سایت ابانتتر در قسمت کیف تتر و بعد تبدیلش میکنم در همون سایت به تومان -کلا 5دقیقه وقت بیشتر نمیگیره و کمیسیون هم زیر 1دلار هست
    سلام وقت بخیر دوست عزیزم
    هنوز هم همین مراحل رو انجام میدید ؟ یعنی با کوینکس کار میکنید؟
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

13,099 بار در 1,110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 28 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezasj نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوست عزیزم
    هنوز هم همین مراحل رو انجام میدید ؟ یعنی با کوینکس کار میکنید؟
    سلام اره من هنوز دارم با کوینکس کار میکنم و از روبو واریز میکنم به کوینکس و چون سریع کد هش را بهم میده کد هش را کپی میکنم در سایت ابانتتر و پول را انتقال میدم به سایت ابانتتر
    بی سر وصدا سخت کارکنید *بگذارید (موفقیت) خودش سرو صدا کند *

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از samin109109 عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,683 بار در 1,577 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط samin109109 نمایش پست ها
    سلام اره من هنوز دارم با کوینکس کار میکنم و از روبو واریز میکنم به کوینکس و چون سریع کد هش را بهم میده کد هش را کپی میکنم در سایت ابانتتر و پول را انتقال میدم به سایت ابانتتر
    ممنون از پاسختون
    كوينكس مشكل تحريم ايرانيها و اين قضايا رو كه مثل بايننس و .. نداره؟
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع