صفحه 234 از 539 نخستنخست ... 134184224232233234235236244284334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,331 به 2,340 از 5384

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

hassan47 آواتار ها
    2,839 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    مبحثی ذهنم رو چندوقته که مشغول کرده.زمانی که انسان به بی نیازی مالی میرسه چیزی رو تجربه میکنه که ادم های کمی در تاریخ بهش دست پیدا کردند.مفهوم های انسانی مثل عشق-پول-سلامتی-زمان و مکان-گرسنگی-فقر و خیلی چیزهای دیگه برای انسان در اون وضعیت مفهوم متفاوتی داره.حال ما نزدیک ترین کسی که بهمون هست استاد امینو @amino هست و ایشون هم انسان خوب و دانایی هستند و هم انسان موفقی از نظر مالی ولی شبیه به بقیه افراد پولدار نیستند.سوالی که برام پیش اومده اینه که اگر ما به اون بی نیازی برسیم به نظرتون درگیر لذت های ناشی از پول میشیم و یا میتونیم تناسب درستی بین پول و زندگی داشته باشیم؟
    استاد در وبینار دیروز گفتند که در یکی از فایل های فراکتالی گفتند که بعد از رسیدن به پول درگیر چه چیزهایی شدند و 3 برخورد ایشون رو نجات داده.ممنون میشم اگر اطلاع دارید ایشون کجا و در چه فایلی این صحبت رو کردند بگید بهم چون خیلی برام مهم هست این مطلب.
    ارزوی موفقیت برای همه دوستان
    سلام عزیز
    بشر ذاتا به کمال گرایش داره، کمال = بی نیازی . بی نیازی هم همان بخش خدا گونه بشر هست. و یکی از صفات خدا بخشندگی است.
    امینو هم داره دانش را برای ایجاد مهارت و رسیدن ما به بی نیازی مالی می بخشه .
    پول الان برای ما هدفه بعدا که بهش رسیدیم وسیله میشه.مثل کفش کوه برای کوه نورد وسیله وهدف قله(کمال) است .
    بالا ترین لذت پایدارکمک به بی نیاز شدن دیگران البته بعد از رسیدن به بی نیازی خودمان هست.

عقل گوید شش جهت حد است و بیرون راه نیست
    عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها
    ویرایش توسط hassan47 : 09-26-2022 در ساعت 15:11
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,893 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم.جای این پست اینجا نیست ولی خب هرچی فک کردم دیدم بهترین جایی که میشه گداشت تا همه ببینن همین تاپیک هست.
    موضوع در مورد قطعی اینترنت بین المللی هست که توی تمام کشور از ساعت حدودا 3-4 بعداز ظهر تا 12-1 شب اتفاق میفته.از اونجایی که مشخص نیست این قطعی تا کی ادامه دار باشه و ما تریدر ها با این وضعیت بازار نیویورک رو کاملا از دست میدیم،یک روشی برای رهایی از این مشکل وجود داره که خودم توی 2 روز اخیر ازش استفاده کردم و دسترسی به اینترنت و مارکت داشتم و حتی ترید هم زدم.
    اول اینکه یه وی پی ان خوب غیر رایگان(من خودم از یکتا استفاده میکنم با اشتراک ماهی 30 هزار تومن،شما از هر وی پی ان دیگه که راحت هستید استفاده کنید) باید داشته باشید.اگر شما به وی پی ان متصل باشید،در زمانی که اینترنت ها قطع میشه شما همچنان متصل خواهید موند تا زمانی که خودتون اتصال به وی پی ان رو قطع کنید.یعنی شما از ساعت 2 بعدازظهر به وی پی ان متصل میشید و اگر دیگه قطعش نکنید مشکلی برای اینترنت شما پیش نمیاد.من دیروز با اینکه ساعت 4 اینترنت قطع شد اما با همین روش تا حدود 8 شب متصل بودم.اما اگر وی پی ان به هر دلیلی قطع بشه دیگه امکان اتصال وجود نداره.بخاطر همین بهتره که وی پی ان قوی و پایدار باشه.گفتم اینجا بزارم تا دوستان امتحان کنند امیدوارم که مشکل شما هم حل بشه.
    سلام.متاسفانه این روش هم از امروز دیگه کار نمیکنه
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,871 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده(توضیح در پ.ن) تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان فایل یا سمینار مفیدی راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالتهای آلفا و ... انجام بشه. بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم
    پ.ن:من یکبار این تاپیک رو از ابتدا خونده بودم و به اندازه درک خودم از پست های دوستان استفاده لازم رو برده بودم ... با جواب علی جان ( @DR-ali ) رفتم مجدد از صفحه 1 تا 23 رو مطالعه کردم و دیدم چقدر مطالب برام راحتتر شده درکشون و اینکه بخوام بگم تنها مسئله ای که متوجه نشدم اینه یا اونه چقدر میتونه سبک باشه ( و از روی نادانیه من باشه)چون من تازه متوجه شدم خیلی چیزها هست که نمیدونم
    پ.ن: در مورد فایل لایو اینستاگرام مربوط به امواج ذهنی هم دو تا لینک هست که ابتدا از عزیزی که برام ارسال کردند کسب اجازه میکنم اگه صلاح دونستن قرار میدم
    خدایا شکرت برای همچین جمع دوستانه و ارزشمندی استاد جان ممنون
    ویرایش توسط KingMilad : 09-27-2022 در ساعت 02:46
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

DR-ali آواتار ها
    5,951 بار در 1,508 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 379 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    راستش چند وقتیه به شدت دنبال افزایش اطلاعات خودم در زمینه روانشناسی فردی بودم و در این مسیر به خیلی از چالش ها برخورد کردم و بصورت خیلی خوشگلی این چالش ها در فایل های بعد یا استاد بعد که مطالبش رو دنبال میکردم برطرف میشد
    الان تنها مسئله ای که برام مونده تاثیر فرکانس ذهنی هنگام تصویر سازی یا تمرکز روی فکری که داریم پرورشش میدیم هست ؟
    کسی از دوستان فایل یا سمینار مفیدی راجبه آشنایی با این فرکانس های ذهنی(بتا-دلتا-آلفا-تتا-گاما)داره معرفی کنه ؟؟اطلاعاتی راجبه این موضوع دارید بهم ارایه بدید؟؟ یا منبعی سراغ دارید برای راهنمایی ؟؟
    پ.ن: حساسیتم روی این مطلب (فرکانس های ذهنی)صرفا برای اینه که توی یک لایو اینستاگرام که یکی از دوستان برام فرستاده بودن استادی به نام امیر قنبری از انجام بازی فراوانی اشکال گرفته بودن و میگفتند اگر میخوایم این کار رو انجام بدیم باید در حالت آلفا انجام بشه... بعد از شنیدن این موضوع من خیلی دنبالش بودم ببینم اصلا این فرکانس های ذهنی چی هست و چیکار میشه باهاشون انجام داد اما چیز زیادی پیدا نکردم

سلام کینگ میلاد عزیز
    خداروشکر که اطلاعاتتون اضافه شده امیدوارم من هم به شخصه بتونم چیزای بیشتری رو درک کنم
    راجب امواج مغزی فکر میکنم آقای ابی از صفحات (همین تاپیک)15 تا چند صفحه بعدش توضیحات + فایل های صوتی + حدودا 4 تا سایت رو معرفی کردن وتوضیح دادن
    و ی تمرین که هم صوت و هم حرکات یوگا داره رو قرار دادن
    که فکر میکنم مفید باشه
    و کتاب ماورای طبیعی شدن (جو دیسپنزا ) هم تا جایی ک من یادمه امواج مغزی رو توضیح داده بود
    و اینکه یکی از دوستان تو همین تاپیک فکر میکنم قرار داده بودن که استاد تو فایل های اموزشی از این صوت ها استفاده کردن (به شخصه دور های بعدی رو با هدفون نگاه میکنم دوره رو )
    اگه اقای ابی یا خود استاد و یا بقیه دوستان که بدون شک سطح دانسته هاشون از من بیشتر هست هم نظر بدن بهتر باشه
    امیدوارم هر لحظه بتونیم بیشتر از زندگی لذت ببریم
    ویرایش توسط DR-ali : 09-26-2022 در ساعت 22:21
    همه عمر بر ندارم / سر از این خمار مستی

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از DR-ali عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,091 بار در 1,614 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    من جدیدا به یک مشکل روانشناسی در خودم پی بردم که هم تو زندکیم انجامش میدم هم تو بازار و اونم اینه که یکسری قوانین برای خودم در نظر میگیرم و اگه بک ذره کوچیک از اونو زیر پا بزارم به طور کلی رهاش میکنم
    مثلا در بازار خیلی خوب مثلا توی یک ماه اکانت رو 100 درصد افزایش میدم ولی توی یک ترید خد ضرر نمیزارم میاد یک ضرر نسبتا بزرگ ولی قابل جبران میده و با اینکه میتونم اون رو همونجا ببندم و در روزهای اینده جبرانش کنم اینکار رو نمیکنم و یک صدایی درونم بهم میگه یا برمیگرده یا کال میشی هرچی شد شد همین اتفاق باعث میشه پوزیشن رو نبدم و همین هم باعث میشه کال شم یا 70_80 درصد بالانس رو از دست بدم
    یا مثلا در زندگی رژیم میگیرم به طور سخت و براثر یک اتفاق مجبور میشم یه مواد غذایی بخورم و رژِیم رو بشکنم این یک ذره ب کنار پر خوری بعدش هم دیگه....

کسی هست که این مشکل رو داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟؟
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    20,871 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    پ.ن: در مورد فایل لایو اینستاگرام مربوط به امواج ذهنی هم دو تا لینک هست که ابتدا از عزیزی که برام ارسال کردند کسب اجازه میکنم اگه صلاح دونستن قرار میدم
    سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    در رابطه با دو فایل لایوی که در پست قبلی عرض کرده بودم خدمت رسیدم
    امواج مغزی و مسایل مربوط به اون در صفحات 15-18 همین تاپیک بحث شده و میتونید اونجا رو هم مطالعه کنید
    اما قبل از دیدن لایوها این رو خدمتتون میگم که از اونجایی که من هنوز اطلاعات کاملی راجبه این موضوع ندارم و در حال مطالعه هستم از پاسخ به کوچکترین سوال در این زمینه معذورم چون ممکنه اشتباه باشه یا بدتر گمراهتون کنه
    صرفا هدفم از اشتراک این فایلها اینه که شاید عزیزی آمادگی دریافتش رو داشته باشه و من وسیله باشم همین
    یا شاید لازم باشه این بحث مجدد مطرح بشه در این تاپیک یا هر اتفاق دیگه ای مهم اینه حسم به این امر مثبته
    از چند نفر از دوستانی هم که در این زمینه اطلاعاتی داشتن سوالاتی پرسیدم و بیشترشون صحت این موضوع رو تایید کردند
    اگه مایل باشید از لینک های زیر میتونید این لایو ها رو مشاهده کنید : (قلبا از دوست عزیزی که این فایلها رو به دستم رسوند تشکر میکنم)
    لایو اول اینستاگرام
    لایو دوم اینستاگرام
    پ.ن:در رابطه با آشنایی با امواج ذهنی و همچنین نحوه استفادشون دوست عزیزمون سرکار خانم سارا( @sara.sat ) لطف کردند در تاپیک معرفی کتاب و کتابخوانی, کتاب غول درون رو پیشنهاد دادن که در اولین فرصت مطالعه این کتاب رو شروع میکنم
    پ.ن2:هر زمان به سطح قابل قبولی برای توضیح بیشتر این مطلب برسم یا مطلب دیگری در این باره پیدا کردم مجدد این پست رو بالا میارم و تکمیلتر میکنم
    پ.ن3: تاکید میکنم که من بعلت اطلاعات کمی که در این مورد دارم نمیتونم هیچگونه پاسخی به سوالات دوستان بدم و از این بابت شرمنده ام...همه مسئولیت دیدن این فایل بر عهده خوده عزیزان هست و من فقط پیامرسان بودم همین
    امیدوارم دوستان دیگری که اطلاعات خوبی در این زمینه دارن یا راجبش تحقیق کردن یا بصورت عملی انجام دادن از تجربیاتشون بگن و نتایجشون رو لطف کنند به اشتراک بزارن ...ابی عزیز شروع کننده این بحث بودن شاید بتونند مسیری بهمون نشون بدن برای درک بهتر این موضوع محمدرضا عزیز و حسین عزیز هم در همون زمان کارهایی که ابی جان گفته بودن رو انجام دادن شاید تجربیاتشون کمک کننده باشه( @MohamadReza_19 @Brice @Mr.jason )
    و در آخر استاد عزیزمون قطعا یکسری اطلاعات در این زمینه (امواج ذهنی)دارند چون در فایل بازی فراوانی خواستند یه اشاره ای کنند اما صلاح ندیدن ایشون رو هم منشن میکنم تا مثل همیشه راهنماییمون کنند @amino
    ویرایش توسط KingMilad : 09-27-2022 در ساعت 14:30
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

12. 13 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,021 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    امواج مغزی و مسایل مربوط به اون در صفحات 15-18 همین تاپیک بحث شده و میتونید اونجا رو هم مطالعه کنید
    اما قبل از دیدن لایوها این رو خدمتتون میگم که از اونجایی که من هنوز اطلاعات کاملی راجبه این موضوع ندارم و در حال مطالعه هستم از پاسخ به کوچکترین سوال در این زمینه معذورم چون ممکنه اشتباه باشه یا بدتر گمراهتون کنه
    صرفا هدفم از اشتراک این فایلها اینه که شاید عزیزی آمادگی دریافتش رو داشته باشه و من وسیله باشم همین
    یا شاید لازم باشه این بحث مجدد مطرح بشه در این تاپیک یا هر اتفاق دیگه ای مهم اینه حسم به این امر مثبته
    از چند نفر از دوستانی هم که در این زمینه اطلاعاتی داشتن سوالاتی پرسیدم و بیشترشون صحت این موضوع رو تایید کردند
    اگه مایل باشید از لینک های زیر میتونید این لایو ها رو مشاهده کنید : (قلبا از دوست عزیزی که این فایلها رو به دستم رسوند تشکر میکنم)
    لایو اول اینستاگرام
    لایو دوم اینستاگرام
    پ.ن:در رابطه با آشنایی با امواج ذهنی و همچنین نحوه استفادشون دوست عزیزمون سرکار خانم سارا( @sara.sat ) لطف کردند در تاپیک معرفی کتاب و کتابخوانی, کتاب غول درون رو پیشنهاد دادن که در اولین فرصت مطالعه این کتاب رو شروع میکنم
    پ.ن2:هر زمان به سطح قابل قبولی برای توضیح بیشتر این مطلب برسم یا مطلب دیگری در این باره پیدا کردم مجدد این پست رو بالا میارم و تکمیلتر میکنم
    پ.ن3: تاکید میکنم که من بعلت اطلاعات کمی که در این مورد دارم نمیتونم هیچگونه پاسخی به سوالات دوستان بدم و از این بابت شرمنده ام...همه مسئولیت دیدن این فایل بر عهده خوده عزیزان هست و من فقط پیامرسان بودم همین
    امیدوارم دوستان دیگری که اطلاعات خوبی در این زمینه دارن یا راجبش تحقیق کردن یا بصورت عملی انجام دادن از تجربیاتشون بگن و نتایجشون رو لطف کنند به اشتراک بزارن ...ابی عزیز شروع کننده این بحث بودن شاید بتونند مسیری بهمون نشون بدن برای درک بهتر این موضوع محمدرضا عزیز و حسین عزیز هم در همون زمان کارهایی که ابی جان گفته بودن رو انجام دادن شاید تجربیاتشون کمک کننده باشه( @MohamadReza_19 @Brice @Mr.jason )
    و در آخر استاد عزیزمون قطعا یکسری اطلاعات در این زمینه (امواج ذهنی)دارند چون در فایل بازی فراوانی خواستند یه اشاره ای کنند اما صلاح ندیدن ایشون رو هم منشن میکنم تا مثل همیشه راهنماییمون کنند @amino
    سلام میلاد جان امیدوارم که حالت مثل همیشه عالی باشه
    در اون زمان با توضیحات اقا ابی من با این امواج کمی آشنا شدم و تمام اطلاعاتم در حد همون چند پست هست ، در پاسخ به شما و دوستانی که در این مورد ازم پرسیدند ، فقط میتونم تجربم رو از انجام تمرینات بیان کنم . چیز بیشتری واقعا ندارم که بهتون کمک کنه.
    یک سری تمرینات گذاشتند و منم یکی از این تمرینات رو انتخاب کردم و قرار شد برای مدتی انجام بدم . این تمرین یک موزیک بی کلام بود ( اینکه چه موقع از روز باید گوش میدادم و چه اثری داشت حضور ذهن ندارم ) یادمم نمیاد روی کدوم موج ذهن قرار بود تاثیر بذاره.
    یک روز صبح من این فایل رو گوش دادم و انتظار این بود که خوابم ببره ، اتفاقی که برای من افتاد این بود که تا 48 ساعت بعدش بیدار موندم ، از بیخوابی سردرد بدی گرفتم و هر کاری میکردم نمیتونستم بخوابم . انگار ساعتی یه شات اسپرسو به رگ هام تزریق میکردن
    با ابی صحبت کردم کمی راهنمایی کرد ولی دیگه پیگیر نشدم و ترسیدم از ادامه این تمرین.
    بعد من نمیدونم کسی این تمرینات رو انجام داد یا نه ، برای من برعکس جواب داد
    امیدوارم که این تجربه در گرفتن تصمیم صحیح برای استفاده از این نمونه فایل ها بهت کمک کنه
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 09-27-2022 در ساعت 16:58
    شانس هرگز کافی نیست.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

1,166 بار در 200 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 21 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جدیدا به یک مشکل روانشناسی در خودم پی بردم که هم تو زندکیم انجامش میدم هم تو بازار و اونم اینه که یکسری قوانین برای خودم در نظر میگیرم و اگه بک ذره کوچیک از اونو زیر پا بزارم به طور کلی رهاش میکنم
    مثلا در بازار خیلی خوب مثلا توی یک ماه اکانت رو 100 درصد افزایش میدم ولی توی یک ترید خد ضرر نمیزارم میاد یک ضرر نسبتا بزرگ ولی قابل جبران میده و با اینکه میتونم اون رو همونجا ببندم و در روزهای اینده جبرانش کنم اینکار رو نمیکنم و یک صدایی درونم بهم میگه یا برمیگرده یا کال میشی هرچی شد شد همین اتفاق باعث میشه پوزیشن رو نبدم و همین هم باعث میشه کال شم یا 70_80 درصد بالانس رو از دست بدم
    یا مثلا در زندگی رژیم میگیرم به طور سخت و براثر یک اتفاق مجبور میشم یه مواد غذایی بخورم و رژِیم رو بشکنم این یک ذره ب کنار پر خوری بعدش هم دیگه....

کسی هست که این مشکل رو داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟؟
    سلام دوست عزیزم امیدوارم عالی باشید.
    وقتی ی هدفی رو برای خودمون مشخص میکنیم و هر چه قدر هم موفق بشی ولی اون هدف رو بهش نرسی از کیسه عزت نفست خرج کردی.یعنی اگه یکی 20سال سیگار بکشه و بعد بگه من میخوام کامل سیگار رو بذارم کنار بعد از یک هفته فقط یک نخ بکشه و دو روز بعدش فقط یک نخ بکشه در هفته فقط 3 یا 4 نخ میکشه و از نظر دیگران خیلی موفق بوده و این عالیه ولی حسی که در وجودش هست میگه من قرار بود اصلا سیگار نکشم و من آدم شکست خورده ای هستم بعد از چند ماه دوباره برمیگرده و سیگار کشیدن رو شروع میکنه این شخص اگه هدفش این بود که من میخوام سیگار رو ترک کنم ولی فعلا به مدت 2 ماه هر روز یک نخ سیگار میکشم و با لذت هم میکشم دیگه از کیسه عزت نفسش خرج نمیکرد و این شخص یک برنده بود بعد از دو ماه میگفت حالا میخوام یک در میون سیگار بکشم و همین جور میشد هفته ای یک نخ و تمام.قانون تکامل
    من خودم هم تو بازار این مشکل رو داشتم و دارم،اگه ی هدفی برای خودت تعیین کنی که من وارد پوزیشن میشم 3% ریسک میکنم ولی اگه بعضی وقتا به هر دلیلی فراموشم شد حد ضرر بذارم تا 10% اکانت هم رفت تو ضرر همون جا اگه هزار پیپ هم در جهت معامله ما میخواد حرکت کنه میبندمش.اینجا شما میشی ی تریدری که متعهد به چک لیست و قوانینی هست که خودت مشخص کردی درسته ضرر کردی ولی ی شخص برنده هستی و از کیسه عزت نفست خرج نکردی.میتونی فردا با همون 3% ریسک وارد معامله بشی و همین باعث میشه صبرمون هم بیشتر بشه.موفق و پیروز باشید

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

9,857 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام محمد جان

این اهنگ ها یه سری صدا های خاص رو تولید میکنه که هم فرکانس با امواج مغزیه

اینکه هرکدوم چه تاثیری داره دوستان تو تاپیک گذاشتن(پست های ابی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام آرمین جان

این اهنگ های امواج الفا و برین ویو تاثیری دارند ؟ در اصل برای چی هستند ؟

ممنون من خیلی وقته که سوالم اینه

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,765 بار در 2,787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2114 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    لایو اول اینستاگرام
    لایو دوم اینستاگرام
    سلام میلاد جان
    منم میخواستم کم کم این مبحث رو شروع کنم
    علی اقای گل فکر کنم یه منبع خیلی خوب داره واسه این موارد (البته فکر کنم فایل سابلیمینال هست ولی در کل برمیگرده به همون امواج مغزی)
    ایشون رو هم تگ میکنم تا اطلاعاتشون رو در اختیارمون اگه صلاح دوسنتن قرار بدن @Ali97

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع