صفحه 211 از 552 نخستنخست ... 111161201209210211212213221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,101 به 2,110 از 5513

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط traderAbolfazl نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من نمیتونم درست برنامه ریزی و هدفگذاری کنم و هرچی تلاش میکنم باز همونجایی هستم که اول بودم ممنون میشم اگر منبع یا کتابی در مورد هدفگذاری و برنامه ریزی که برای شما مفید بوده رو با من هم به اشتراک بذارید ممنون
    سلام ارادت
    درباره خود هدف گذاری کتابی در ذهنم نیست ولی کتاب هفت عادت مردمان موثر و کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید رو پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.
    کتاب هفت عادت مردمان موثر که واقعا تک تک عادت هایی که میگه عالیه.(قسمتیش که مربوط به سوال شما میشه اونجایی هست که میگه 1.یاد بگیرید از درون شروع میشه به بیرون. 2.چشم انداز و مشخص کنید بعد سال به سال برنامه بریزید(از اخر به اول بیاید)
    امیدوارم براتون مفید بوده باشه.
    (کتاب هفت عادت رو من بررسی و خلاصه و حتی لینک های خرید و پی دی افش رو در تاپیک کتاب خوانی و خلاصه کتاب گذاشتم ولی یادم نمیاد پست چند بود.پیدا کردم براتون میفرستم)
    in all chaos there is calculation

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

TeenvokeR آواتار ها
    1,744 بار در 462 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 127 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    کتاب Bullet Journal یا بولت ژورنال نوشته رایدر کارول رو توصیه میکنم

سلام دوستان وقت بخیر
    من نمیتونم درست برنامه ریزی و هدفگذاری کنم و هرچی تلاش میکنم باز همونجایی هستم که اول بودم ممنون میشم اگر منبع یا کتابی در مورد هدفگذاری و برنامه ریزی که برای شما مفید بوده رو با من هم به اشتراک بذارید ممنون
    ماهیگیر باش نه ماهیگیر !

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از TeenvokeR عزیز تشکر کرده اند:

Snow_Trader آواتار ها
    7,951 بار در 838 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 301 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته.
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    ممنون از استاد عزیز @amino
    روز و هفته خوبی داشته باشید

به به ايشالله كه هميشه لبات بخنده خيلي خوشحالم برات
    مزد آن گرفت كه جان برادر كار كرد ....
    همه چيز شدنيه تنها حس خوب داشته باش از زندگيت لذت ببر و كيف كن
    ازين وقايع قشنگتر و باورنكردني تر اينكه هر روز چشم مون به اين دنيا باز ميشه و 24 ساعت بهمون هديه داده ميشه و فك ميكنيم عاديه ولي همش هديه اي كه هر روز بهمون داده ميشه
    قدردان باشيم تا دريافتي بيشتري داشته باشيم
    خوب كه قدرداني خودتو به اشتراك گزاشتي بازم ازين هدايا تو راه ازينا بيشتر، فقط كافيه اقا تارخ تلاش كنه وتلاشش رو بدون نتيجه گرايي انجام بد و هر چي در توانش رو رو كنه اون موقع نتيجه دلخواه حتما به واقعيت تبديل ميشه

برات بهترينارو آرزو دارم اقا تارخ عزيز
    Hard takes time, impossible a little more time

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از Snow_Trader عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام تارخ عزیز به شما بابت موفقیت هاتون تبریک میگم امیدوارم در همه مراحل بعدی زندگیتون هم موفق باشید و بدرخشید و خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید و این کتاب های ارزشمند رو به من معرفی کردین
    سلام ارادتمند ممنونم امیدوارم که کتاب ها هم مفید باشه براتون.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman نمایش پست ها
    سلام
    خداروشکر واقعا خوشحال شدم
    دقیقا همچین حسی رو من قبلا تجربه کردم. واقعا چینش خدا حرف نداره
    سلام ارادت.
    واقعا همینطوره ادم نتیجه تلاش و سختی هایی که کشیده رو میبینه.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,794 بار در 256 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    «فضای ذهنی: راهنمایی برای مدیتیشن»، مستندی انیمیشن گونه در ژانر پژوهشی و محصول سال 2021 کشور آمریکا و از تولیدات پلفترم نت فلیکس است. در این برنامه «اندی پادیکامب»، راهب بودایی سابق و بنیان گذار برنامه محبوب مدیتیشن «فضای ذهنی» در سطح جهانی، بینندگان را از طریق مدیتیشن راهنمایی می کند تا چگونه به آرامش برسند.

https://www.aparat.com/m/pcs74/%D9%8...%D9%85%D8%AA_1
    https://www.filimo.com/m/46267/%D9%8...8C%D8%B4%D9%86

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

12. 14 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

Radmehr آواتار ها
    949 بار در 199 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 14 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اتفاقات عجیبی داره برام میوفته.
    خیلی ها در جریان هستند که من کنکور ارشد داشتم و 31 شهریور مشمول خدمت سربازی میشدم.از قبل از کنکور من دوست داشتم داشنگاه x قبول بشم و دوست داشتم اونجا برم.میرفتم عکس های اون دانشگاه رو میدیدم لوکیشنش و دانشکده هاشو چک میکردم و هرکی ازم میپرسید میگفتم دانشجوی ارشد دانشگاه x هستم.دیروز نتایج اعلام شد و در کمال ناباوری من 20 روز قبل از مشمول خدمت شدن همون دانشگاهی که میخواستم و همون رشته ای که میخواستم(mba گرایش مالی)که انتخاب اولم در انتخاب رشته هم بود با رتبه 2 رقمی قبول شدم.بسیار بسیار زمان سختی رو گذروندم و واقعا فشار روانی که روم بود بی اندازه زیاد بود.روز ها درس میخوندم-عصر ها کار میکردم و شب ها به تمرین و مباحث تکنیکال مشغول بودم.زمان هایی که درس میخوندم یا کار میکردم هم روز زده شدن های یا لو ها روند تایم بالا الارم میزاشتم که وقتی زده میشه بهم الارم بده و برم چارت رو بررسی کنم.خوشحالم که تونستم این اصلاح مسیر و این امتحان رو به خوبی پشت سر بزارم و ممنونم از دوستانی که در این تایم با من همراه بودند.فقط خواستم این خبر و این خوشحالیم رو با شما هم به اشتراک بزارم.
    ممنون از استاد عزیز @amino
    روز و هفته خوبی داشته باشید
    سلام تارخ عزیز

خیلی خیلی بهت تبریک می گم انشالله همیشه و در همه مراحل زندگیت موفق و شاد و سلامت و پیشرو باشی
    .Doing the right thing is sometimes hard ,but never wrong

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Radmehr عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Snow_Trader نمایش پست ها
    به به ايشالله كه هميشه لبات بخنده خيلي خوشحالم برات
    مزد آن گرفت كه جان برادر كار كرد ....
    همه چيز شدنيه تنها حس خوب داشته باش از زندگيت لذت ببر و كيف كن
    ازين وقايع قشنگتر و باورنكردني تر اينكه هر روز چشم مون به اين دنيا باز ميشه و 24 ساعت بهمون هديه داده ميشه و فك ميكنيم عاديه ولي همش هديه اي كه هر روز بهمون داده ميشه
    قدردان باشيم تا دريافتي بيشتري داشته باشيم
    خوب كه قدرداني خودتو به اشتراك گزاشتي بازم ازين هدايا تو راه ازينا بيشتر، فقط كافيه اقا تارخ تلاش كنه وتلاشش رو بدون نتيجه گرايي انجام بد و هر چي در توانش رو رو كنه اون موقع نتيجه دلخواه حتما به واقعيت تبديل ميشه

برات بهترينارو آرزو دارم اقا تارخ عزيز
    سلام ارادت.خیلی مخلصم.
    خیلی ممنونم از لطفت و متن عالیت.مرسی ازت.اون تیکه که گفتی تلاش رو بدون نتیجه گرایی انجام بده عالی بود.
    ارزوی بهترینها برای شما و باقی دوستان عزیز

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,092 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم هفته بسیار پر سودی باشه براتون
    چند وقتی هست درگیر وضعیتی شدم که بسیار برام عجیبه ، قبلا هم همچین تجربه ای داشتم ولی نتونستم رفع کنم ، شاید برای شمام همچین اتفاقی افتاده ، چه جایی بهتر از اینجا برای بیان همچین مشکلی ، انشالا با راهنمایی شما دوستان بتونم پشت سر بذارم.
    من وقتی فعالیت خاصی ندارم ذهنم راحته ، اذیت نمیکنه ، فکر و خیال کمتره ( یا شاید چون توجهی ندارم اینطور فکر میکنم) مشکل وقتی شروع میشه که در مسیر هدفم حرکت میکنم و تلاش میکنم به کار و ذهنم نظم بدم ،همین که متوجه تلاش و تغییر میشه شروع میکنه به مقاومت کردن . شروع میکنه به تحلیل موارد مختلف ، از مساعل اجتماعی سیاسی بگیر تا پلی کردن اهنگ های مختلف . نمیدونم شما همچین تجربه ای داشتین یا نه ؟ مدیتیشن هم انجام میدم ، تایم کوتاهی ذهنم اروم میشه ولی دوباره بهم میریزه .
    اگر همچین تجربه ای داشتید ، لطفا به اشتراک بذارید استفاده کنیم.
    سپاس از همگی
    شانس هرگز کافی نیست.

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

602 بار در 101 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیزم در این تاپیک
    امیدوارم که حالتان عالی باشه.
    من امروز توانستم این تاپیک رو بطور کامل یکبار بخوانم حدود یک ماه توی تاپیک بودم و پست های زیبای شما رو میخواندم. واقعا شگفت زده میشدم که چقدر بچه های آکادمی میتوانند به همدیگر کمک کنند و چقدر میتوانند بی غل و غش و حامی باشند. هیچوقت ندیدم کسی از گل نازکتر به بقیه حرفی بزنه و همه در یک مسیر و هدف همدیگر را همراهی میکنند و از هیچ کمکی به همدیگر مضایقه نمیکنند. حقیقتا این تصویر بسیار زیبایی بود.

روند رشد خیلی از بچه ها را میدیم که اوایل پست هایشان چگونه بوده و بدلیل اینکه خیلی فعال بوده اند الان پست هایشان یک رنگ و بوی دیگری گرفته و به حرفه ای شدن نزدیک تر شده است. این را میشود حس کرد.
    باعث خوشحالیست که حدود 100 صفحه ی اول این تاپیک از زمان درست شدن آن تا قبل سال 2022 است و 130 صفحه ی بعدی برای بعد از سال 2022 و این نشانه ی خوبیست و خوشحال کننده است که این تاپیک نسبت به گذشته بسیار فعال تر شده است.
    در اوایل آقایان سعید و داوود مطالب فوق العاده ای میگذاشتند که امیدوارم دوباره برگردند و از اواسط تاپیک هم که فعالیت های اقای علی97، اقای ممو، تارخ و بقیه ی دوستان بیشتر شده که آن نیز عالیست و من بسیار استفاده کردم. من آن پست جناب تارخ که درباره دانشگاه و سربازی بود را خوانده بودم و صحبت های دوستان را نیز خوانده بودم و وقتی به جلو می آمدم مطالب تاپیک مانند داستانی روند خودش را طی میکرد و امروز خوشحالم که جناب تارخ عزیز خبر قبول شدنشان را به ما اطلاع دادند. حقیقتا خیلی انرژی گرفتم و موضوع بحران و پیروزی را در این تاپیک به چشم خودم دیدم.

موضوعی که میخواستم در این پست اشاره کنم نحوه ی تشکرهای شما بود که اگر بشود به زدن دکمه ی تشکر اکتفا کنید (همانطور که من که از اول به جلو می آمدم هرپستی را که برایم مفید و جذاب بود دکمه ی تشکر را میزدم) و برای تشکر پستی در تاپیک اضافه نکنید، به شسته رفته بودن مطالب در تاپیک کمک بیشتری میکند اما از آنجایی که تاپیک تاپیک روانشناسی است و باید همه حس خوبی داشته باشند و آن را به همدیگر انتقال بدهند اگر خیلی دوست دارید و به شما حس خوبی میدهد این کار را ادامه بدهید.

من یک سری مطالب و جواب ها برای یک سری سوالات که در اواسط تاپیک بود دارم اما نمیدانم الان به درد صاحبان سوال میخورد یا نه. با این حال به مرور بعد از به جمع بندی رسیدن در ذهنم آن ها را نیز خواهم گذاشت. همچنین یک سری فایل از تحلیل و تریدهایم بصورت فیلم تهیه کرده ام که در آتیه ای نزدیک با شما در میان خواهم گذاشت و نظرهایتان را خواهم پرسید که در مورد آن ها نیز به بحث و گفتگو و تبادل نظر بپردازیم.

آرزوی موفقیت دارم برای همه ی دوستان

20. 18 کاربر برای این پست سودمند از Farhan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع