صفحه 228 از 666 نخستنخست ... 128178218226227228229230238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,271 به 2,280 از 6658

موضوع: بازی فراوانی

arsalan.b آواتار ها
    9,799 بار در 1,539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و جیباتون پر پول.
    روز هفتم موجودی : 700 دلار
    بریم یک تشک خوب برای تختم بخرم که شبا واقعا لذت ببرم از خواب.
    خرید تشک ergo plus
    cb849cac-6db1-4bb2-991a-bdd4f6820609.jpg

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

7,255 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان

امیدوارم حالتون خوب باشه و به خوبی در حال سپری کردن بازی فراوانی باشین.

ببینین بهترین حالت بازی فراوانی این هست که شما لیست خرید داشته باشین و در اون هر خریدی که میزنین رو ذخیره کنین. هدف این هست که شما بدونین در روزهای گدشته چه چیزهایی خریدین (که یک موقع چیزی رو بی دلیل تکراری نخرین) و همچنین اینکه وقتی در آینده به اون رقم دلخواهتون رسیدین، بیاید و روی اون لیستی که کار کردین به مدت ماه ها، حالا خریدهایی که تمامن میخواستین رو انجام بدین.

من خودم این لیست رو روی کامپیوتر دارم که یک فایل ورد هست که هم قیمت و توضیحاتش و هم لینک خرید رو در درون اون قرار میدن که بعدا یادم نره کجا بودم اگه خواستم بخرمش:
    1.jpg

2.jpg

3.jpg

اینکه ما از این فروم به این منظور استفاده کنیم که بیایم و توی اون بزنیم که امروز چی خریدم و چی خوردم، این کمک نمی کنه به ما. ممکنه شما در روز 20 ام استاپ بخورین و مجبورین از اول شروع کنین، آیا میخواین تمام پست های خرید رو اینجا قرار بدین؟ مضاف بر اینکه خیلی وقتها ممکنه چیزهایی بخرین که شاید نتونین در اینجا قرار بدین. برای همین من پیشنهاد میکنم که لیست خرید رو در دفتر یا پوشه خودتون داشته باشین و از این فروم به عنوان تبادل اطلاعات کلی درباره روند این بازی استفاده کنیم. مثلا سوالی اگه هست، مورد خاصی هست، یا به تارگت خوبی رسیدین (مثلا روز 365) یا مسائلی از این قبلی. این جوری تعداد صفحات این فروم هم بیهوده بالا نمیره و دوستانی که تازه شرکت میکنند در این بازی و میخوان این بازی و سوالاتش رو دنبال کنند پستهایی رو میخونند که واقعا در جهت پیشبرد گروهی این بازیه و نه صرفا لیست خرید.

موفق باشین

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

7,667 بار در 733 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه @amino
    استاد جان من فکر کنم حدود یکسال یا یکسال و نیم پیش وبینار بازی فراوانی رو ازتون گرفتم و بعد از اون فایل یه سری سوالات در ذهنم شکل گرفت که هنوزم که هنوزه نتونستم براش جوابی پیدا کنم
    یک ماه گذشته بقدری ذهنم درگیر این ابهامات شد که کلا ترید و دیدن فایلها رو گذاشتم کنار و گفتم باید این سوالات یا ابهاماتی که از فایل وبینار بازی فراوانی برام ایجاد شده رو برطرف کنم
    رفتم سراغ فایلهای روانشناسی که داشتم و تمام فایلهای جناب کوین ترودو وین دایر اکهارت تول استر هیکس رو یکبار بصورت فیلم سینمایی دیدم
    خیلی خیلی اطلاعات مفیدی داخلشون بود که شما خیلی خوب بخشهاییش رو بصورت مختصر و کامل و مفید در بخش های روانشناسی وبینارها استفاده کردید اماااا من نتونستم جواب خودم رو بگیرم و برای همین مزاحم شما شدم
    تو یه جایی از فایل وبینار بازی فراوانی گفتید که : من یک سیستم ترید 100 درصد میخوام یعنی ... و وقتی متوجه این قضیه شدم تو 6 ماه سیستممم طراحی شد
    خب من میام در طول روز همش به این موضوع فکر میکنم و میگم سیستم ترید 100 درصدی دارم و از اونطرف بازم ساعات زیادی رو در طول روز تمرین و تمرین و تست و آزمون رو سیستمهای مختلف و از طرفی زمزمه هایی توی سرم میاد و میگه تو که سیستم ترید 100 درصدی داری چرا داری اینقدر تمرین میکنی پس با این زمزمه توی سرم چیکار کنم؟؟
    این زمزمه تو تمام مراحل بازی فراوانی هست مثلا میام میگم فلان چیز رو دارم فلان چیز رو هم دارم اما باز دارم تمرین میکنم و این زمزمه میاد که بابا تو که میگی هر روز اینقدر دارم اینقدرم اضافه میشه پس این همه تلاش و تمرین برای چیه؟!
    نمیدونم ذهنم داره گول میزنه منو یا چی اما واقعا در این مورد نیاز به راهنماییتون دارم استاد جان(البته سایر دوستان هم بتونن راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم)
    البته این رو هم بگم که تو چند ماه گذشته بواسطه دو عزیز (یکیش برادرم یکیش هم یکی از دوستان دوره) بهم دو تا سیستم 100 درصدی معرفی شد و گفتند بیا رو این کار کن ولی بازم نتونستم قبول کنم و گفتم باید خودم بهش برسم(حالا این معرفی سیستم نمیدونم حاصل این طرز فکر بوده یا نه ؟؟؟ و اینکه باید خودم به این سیستم برسم یا اینجوری هم قبوله؟؟)

سلام میلاد عزیز وقتت بخیر
    باور به اینکه تو یه سیستم صددرصد داری باید تور و هل بده به تلاش بیشتر و سخت تر ن اینکه عقب نگهت داره

دوریان یتس قهرمان مستر المپیای حدود بیست سی سال پیش هست. وقتی داشت خودش رو برای مسابقات اماده میکرد از لحاظ مالی خییلی خیلی فقیر بود و حتی پول غذا و باشگاه خودش رو هم نداشت از اونجایی که بدن خوبی داشت دوستش بهش گفت سازمان کشتی کج برای سه سال بهت 250,000$ میده . دوریان برگشت گفت من با تمام وجودم باور دارم که میتونم قهرمان بشم و قبول نکرد ( در حالی که به نون شبش محتاج بود) و این باور که من قهرمان میشم باعث شد با تمام وجودش سخت کار کنه (جوری که توی تمرینات سختش عضله پشت بازوش پاره شد) و این سخت کار کردن که اون باور باعثش شده بود باعث شد قهرمان بشه
    بعدش دوستش بهش گفت چند روز جشن گرفتی وقتی مستر المپیا شدی . دوریان دوباره برگشت گفت منظورت چیه از جشن؟ من از همون اول میدونستم قهرمان میشم فردای روز قهرمانی دوباره طبق معمول رفتم باشگاه

فکر میکنم این مثل خیلی زیبا و قابل فهمی بود برای سوالت

https://www.instagram.com/p/CKHRhsMAtMo/

3-سوال سوم اینه که در دقیقه 52:30 وبینار بازی فراوانی فرمودید که باید آمادگی دریافت رو داشته باشیم ... از کجا میشه فهمید این آمادگی رو داریم یا نه ؟ چجوری میشه این آمادگی رو کسب کرد یا افزایش داد؟؟

سوال سومت هم که خب امینو بهمون عیدی داد دیگه. تو یوتوب فایل افزایش اگاهی که عید شمسی امسال گذاشته شده رو ببین

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از cheris عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,728 بار در 662 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه و عالی باشین
    راستش من یک بار بازی فراوانی رو شروع کردم و تا 15 روز هم پیش رفتم ولی ذهنیت خوبی نسبت به بازی نداشتم همش با خودم میگفتم تو که این چیزارو واقعا نخریدی پس الکی خوشحال نباش و بعد از 15 روز کلا ولش کردم .با توجه به توصیه های مکرر استاد در وبینارها خیلی دوست دارم دوباره شروع کنم ولی نمیدونم با این طرز فکر اصلا فایده ای داره انجام دادن بازی فراوانی یا نه دوستان اگه چنین تجربه ای یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم کمکم کنید. @amino

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

روز ششم - 6 میلیون تومان

003.PNG
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

1,362 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز، متن شما رو خوندم و راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که شما هم با مبلغ بیشتر بازی رو شروع کنید، مثل بعضی از دوستان که با روزی 100 دلار شروع میکنند، حتی با 1000 دلاری هم داشتیم توی این انجمن دوستانی که با مبالغ بالا شروع کردند، اما در کل فکر میکنم، این مشکل خیلی راحت با بالا بردن مقدار شروع اول حل میشه و امکانش کمه که بتونه روی بازی اثر منفی بذاره، یعنی در واقع اثر موثر و مثبت این بازی خیلی بیشتر از این مواردی هستش که حضرت عالی فرمودید، موفق و پیروز باشید.
    ممنون از راهنماییتون
    من ۲ بار اول با هزار دلار شروع کردم و بعد از چند روز فراموش کردم بازی رو
    بنابراین بار سوم با ۱۰۰ دلار شروع کردم و کامل تا روز ۹۰ رو انجام دادم.
    پس با این وجود میفرمایین تاثیر مثبتش رو گذاشته
    تمرین، تسلط، مهارت.

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

8,668 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1162 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    عرض ارادت خدمت تک تک دوستان و بزرگواران، روز 17 و خرید وسایل کمپ، چوب ماهیگیری، چادر، چاقو، دوربین، چراغ قوه و کیف کمری.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه.
    واقعا لذت بخش ترین بازی دنیاست این بازی فراوانی
    امروز هم میخوام لوازم کمپینگمو کامل تر کنم . نزدیک فصل سرما هم هستیم و یک سری وسایل خیلی لازمن.
    روز هشتم موجودی : 800 دلار
    خرید کیسه خواب huskey و خرید چادر کچوا
    031622b4-0d92-44c0-91cc-e9ba6469e6c8.jpgb2306ec2-adda-4670-8ac4-f32894e1256a.jpg

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    عرض ارادت خدمت تک تک دوستان و بزرگواران، روز 17 و خرید وسایل کمپ، چوب ماهیگیری، چادر، چاقو، دوربین، چراغ قوه و کیف کمری.
    سلام دوست عزیز. کاشکی عکسهاشم میزاشتی که لذت ببریم

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,104 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ارادت، ما چاکریم، باشه به روی چشمم
    اقایی ، امید که موفق باشی اونم با شددددت .

من زاده ی ایرانم .

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع