صفحه 226 از 672 نخستنخست ... 126176216224225226227228236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,251 به 2,260 از 6711

موضوع: بازی فراوانی

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,201 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    درود به همگی
    امیدوارم تا اینجا از انجام بازی خسته نشده باشید

من روز 43 ام بود.

در قسمتی هستم که نه مناسب خرج های خیلی کوچک هستش نه پولی هستش که بشه باهاش کار نسبتا بزرگی کرد. جای نسبتا حساسی هستش. البته سقف های ذهنی بسیار زیادی رو قبل از این شکستم و از اینکه تا اینجا اومدم بیام قدردان هستم. ولی خب گاهی نیاز به فکر در مورد چگونگی استفاده از پول دارم

امروز:
    - نردبان 14 پله ای
    - وان حمام
    - یک شمشیر مخصوص نینجا
    - کاپشن مردانه
    - و در آخر غذای مورد علاقه ام، پیتزااستیک :d
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

KingMilad آواتار ها
    21,214 بار در 1,598 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 190 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط KingMilad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم و نیز استاد گرانقدرمون امیدوارم حال دلتون عالی باشه @amino
    استاد جان من فکر کنم حدود یکسال یا یکسال و نیم پیش وبینار بازی فراوانی رو ازتون گرفتم و بعد از اون فایل یه سری سوالات در ذهنم شکل گرفت که هنوزم که هنوزه نتونستم براش جوابی پیدا کنم
    یک ماه گذشته بقدری ذهنم درگیر این ابهامات شد که کلا ترید و دیدن فایلها رو گذاشتم کنار و گفتم باید این سوالات یا ابهاماتی که از فایل وبینار بازی فراوانی برام ایجاد شده رو برطرف کنم
    رفتم سراغ فایلهای روانشناسی که داشتم و تمام فایلهای جناب کوین ترودو وین دایر اکهارت تول استر هیکس رو یکبار بصورت فیلم سینمایی دیدم
    خیلی خیلی اطلاعات مفیدی داخلشون بود که شما خیلی خوب بخشهاییش رو بصورت مختصر و کامل و مفید در بخش های روانشناسی وبینارها استفاده کردید اماااا من نتونستم جواب خودم رو بگیرم و برای همین مزاحم شما شدم
    تو یه جایی از فایل وبینار بازی فراوانی گفتید که : من یک سیستم ترید 100 درصد میخوام یعنی ... و وقتی متوجه این قضیه شدم تو 6 ماه سیستممم طراحی شد
    خب من میام در طول روز همش به این موضوع فکر میکنم و میگم سیستم ترید 100 درصدی دارم و از اونطرف بازم ساعات زیادی رو در طول روز تمرین و تمرین و تست و آزمون رو سیستمهای مختلف و از طرفی زمزمه هایی توی سرم میاد و میگه تو که سیستم ترید 100 درصدی داری چرا داری اینقدر تمرین میکنی پس با این زمزمه توی سرم چیکار کنم؟؟
    این زمزمه تو تمام مراحل بازی فراوانی هست مثلا میام میگم فلان چیز رو دارم فلان چیز رو هم دارم اما باز دارم تمرین میکنم و این زمزمه میاد که بابا تو که میگی هر روز اینقدر دارم اینقدرم اضافه میشه پس این همه تلاش و تمرین برای چیه؟!
    نمیدونم ذهنم داره گول میزنه منو یا چی اما واقعا در این مورد نیاز به راهنماییتون دارم استاد جان(البته سایر دوستان هم بتونن راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم)
    البته این رو هم بگم که تو چند ماه گذشته بواسطه دو عزیز (یکیش برادرم یکیش هم یکی از دوستان دوره) بهم دو تا سیستم 100 درصدی معرفی شد و گفتند بیا رو این کار کن ولی بازم نتونستم قبول کنم و گفتم باید خودم بهش برسم(حالا این معرفی سیستم نمیدونم حاصل این طرز فکر بوده یا نه ؟؟؟ و اینکه باید خودم به این سیستم برسم یا اینجوری هم قبوله؟؟)

من چرا این فایل رو ندیده بودم !!!! ( در راستای جواب سوالم ) ...
    https://www.youtube.com/watch?v=jY65UNCrjqE
    بعد دیدن این فایل رفتم همه فایلهای یوتیوب رو مجدد دانلود کردم تا خیالم راحت بشه همه فایلهارو دارم
    مرسی استاد جان
    زمانیـــکه نگــرش تو درستـــه حقایـــق زندگـــی به حســـاب نمیــــان

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از KingMilad عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,728 بار در 2,325 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1639 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    یه روزی قول چراغ جادو برا یک بابایی ظاهر شد و گفت تعداد 3 تا از آرزوهاتو برات برآورده میکنم، میتونه هر آرزویی باشه.
    اون بابا شروع کرد به درخواست ارزوهاش
    آرزوی اولم اینه بهم یک پراید بدی
    قول چراغ جادو: آرزوی دومت؟
    یک پراید دیگه هم بهم بده
    قول چراغ جادو: آرزوی سوم و اخرت:؟
    اون بابا گفت یک پراید دیگه هم بهم بده

غول چراغ با لبخند پرسید حالا چرا سه تا پراید میخوای باهاش چیکار کنی؟
    گفت میخوام بفروشم باهاشون یک زانتیا بخرم

این قصه طنز و گفتم فضا عوض شه
    در مورد جوابتون:
    این بازی جنبه خرید فروش و یا تجارت در اون وجود نداره
    یعنی بخر و بفروش در اون وجود نداره
    یادمه در یک وبینار در دوره پرایس از استاد سوالی مشابه سوال شما پرسیده شد
    و پاسخ استاد تکان دهنده بود
    عین پاسخش رو یادم نیست
    ولی یادمه مفهومش صبر بود و توقعات به میزان بلقوه موجود
    اگر یکم سرتون توی حساب کتاب باشه . محاسبه سود مرکب و بلد باشید میبینید با سود مستمر تنها 3 درصد در روز بعد 5 سال با بالانس تنها 100 دلار حتی نمیتونید تعداد صفر های بالانس جدیدتونو بشمارید
    علت اون چیزی نیست جر ضعف در قدرت باور و عدم توانایی ذهن در درک وجودی این میزان پول
    بازی فراوانی بازیه پوله
    شما باز نمیکنید تا رفع تکلیف کرده باشید
    شما بازی میکنید که تنها اسمش بازیه بلکه تمرینیه برای تقویت ماهیچه های ذهنی تون
    شما به ارای هر روز ادامه دادن این بازی به رشته های نرونی ذهنتون که شکل میگیرند و اسباب پیشرفتتون میشن کمک میکنید
    ذهن ما اگر دلیلی برای کسب پول نداشته باشه ما رو به سمت اون نمیبره و با این بازی دلیل وجودیشو دارید خلق میکنید
    این بازی داره بهتون گوشزد میکنه پول هست، زیاد هم هست. شما تمرکزت روی دلیل وجودی پول باشه نه پول

نقل قول نوشته اصلی توسط asiye نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بازی رو تقریبا 4 ماهی پشت سر هم انجام دادم
    اما بعد این همه مدت یه سوالی برام پیش اومد.
    مثلا من بعد سه ماه پولی که برام واریز میشه 90 میلیونه با اون یه ماشین مدل پایین میخرم و بعد یه هفته که برام 97 میلیون واریز میشه یه ماشین مدل پایین دیگه و چند بار این کار و انجام میدم و بعد یه مدت این چندتا ماشین رو میفروشم و یه گرونتر میخرم.
    حالا سوالم اینه که آیا این کار من درسته؟ یا حالت پس انداز پیدا میکنه و اشتباهه؟
    اخه اگه این پولا واقعی بود و هرروز واریز میشد من در واقعیت این کاررو انجام میدادم. و اگه یه روز یه چیزی میخرم دلیل نمیشه چن روز بعدشم یکی مثل لون نخرم.
    لطفا راهنماییم کنید
    @forexmh @oveys @padminteam @farshad70 @amino
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت تمامیه دوستان و بزرگواران، روز چهاردهم از بازی فراوانی، و خرید پوتین مارک تیمبرلند، و یه وعده خوراک در رستوران با بقیه پول اضاف اومده، معادل 14,000,000 امروز خرج میکنم.
    Game of Alignment day 14 plus a meal at restaurant.JPG

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

oveys آواتار ها
    28,642 بار در 9,824 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 8373 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط asiye نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بازی رو تقریبا 4 ماهی پشت سر هم انجام دادم
    اما بعد این همه مدت یه سوالی برام پیش اومد.
    مثلا من بعد سه ماه پولی که برام واریز میشه 90 میلیونه با اون یه ماشین مدل پایین میخرم و بعد یه هفته که برام 97 میلیون واریز میشه یه ماشین مدل پایین دیگه و چند بار این کار و انجام میدم و بعد یه مدت این چندتا ماشین رو میفروشم و یه گرونتر میخرم.
    حالا سوالم اینه که آیا این کار من درسته؟ یا حالت پس انداز پیدا میکنه و اشتباهه؟
    اخه اگه این پولا واقعی بود و هرروز واریز میشد من در واقعیت این کاررو انجام میدادم. و اگه یه روز یه چیزی میخرم دلیل نمیشه چن روز بعدشم یکی مثل لون نخرم.
    لطفا راهنماییم کنید
    @forexmh @oveys @padminteam @farshad70 @amino
    سلام و وقت بخیر سرکار خانم. در این بازی جنبه سرمایه گذاری و تجارت رو بزارین کنار. بارها استاد با طلا مثال زدن که برای مثال میشه سکه خرید و پس انداز کرد؟
    استاد پاسخ دادن خیر مگر اینکه یک شخص به طلا علاقه داشته باشه و اصلا به جنبه سرمایه گذاری بهش نگاه نکنه. از روی علاقه طلا بخره.
    یک سوال، فرض کنین رسیدین به روز 1000 ام بازی و روزی یک میلیون هم به پولتون اضافه میشه. شما 1.000.000.000 تومان پول دارین که تا انتهای روز باید خرج کنین و میدونین که فردا 1.001.000.000 تومان خواهید داشت و همینطور فرداهای دیگه. آیا واقعا به سرمایه گذاری فکر میکنین؟
    پاسخ من. به هیچ وجه. چون چه سرمایه گذاری میخوام بکنم که روزی 1.000.000.000 تومان سود بهم بده؟ در صورتی که همین الان این پول براحتی در اختیارم قرار میگیره. پس این دیدگاه رو بزارین کنار. موفق و پیروز باشین
    بنام خداوند رنگین کمان
    استمرار، رمز موفقیت
    بدلیل کمبود وقت، سعی میکنم تنها سوالات را پاسخ بدهم. تمرین تمامی دوستانی که بنده را تگ میکنن، بررسی میکنم.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از oveys عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,924 بار در 1,556 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
    روز پنجم موجودی : 500 دلار
    از اونجایی که من عاشق طبیعت و کمپینگ هستم امروز هم یکی از وسایل کمپ رو میخرم.
    خرید چراغ قوه نایت کر مدل تی ام 39
    48e8e450-5c4a-4070-ade2-c5b8fff148ab.jpg89efa004-59be-419e-93fe-3d59d82e6929.jpg

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,924 بار در 1,556 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر روز 42 بازی فراوانی و 42 رژیم (رژیمم یکم استاپ کرده فکر کنم باید یکم سخت ترش کنم یا شایدم جمعه های ازاد رو یک جکعه در میون کنم :d البته اگه ناخونک زدن به غذاهارو ازش کم کنیم)

یه سفر پنج روزه به دبی 22730 + وثیقه خروج از کشور برای من 15 میلیون (توی سایت چک کردم ..بالاخره خدمت نرفتیم :d)
    چند روز دیگه تولد یکسالگی وروجک ترین عضو خونواده مون یعنی مغر بادومه (نوه خونواده ) ..به قول اعضای خانواده شماها بادمید این بنده خدا مغز بادوم

اصلا روایت داریم نوه توانایی کارهایی رو داره(مثل خرابکاری) که اگر بچه خونواده اون کارو کنه از خونواده بیرونش میکنن ولی نوه اون کارو کنه اشکالی نداره :d:d

خرید یه استخر بادی توپی برای مغز بادوم: 2835 ..(پیشنهاد خوبی بود ..مرسی از بازی فراوانی نمیدونستم چی بخرم براش من همینو تو واقعیت میخرم براش)

خرید یک جعبه ابزار 42 تیکه : 1050

خرید 385 تومن گوشت چنجه ای گوسفندی برا شام امشب (حقیقتا کبابای خوبی میزنم :d:d)

روز خوبی داشته باشید دوستان موفق باشید
    سلام memo عزیز امیدوارم حالت خوب باشه. برای بهتر شدن رژیمت و شوک دادن به بدنت حتما هر 2 هفته یه غذای چرب چیلی مثل پیتزارو به برنامت اضافه کن. و یه توصیه دیگه برای بهتر جواب گرفتم از موادی استفاده کن که فیبر بالا داشته باشن .

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

1,368 بار در 340 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 23 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    من بازی فراوانی رو ۹۰ روز انجام دادم و وبینار فراوانی رو هم دیدم
    حالا یه مسئله ای که هست، با توجه به اینکه تو همین ۵،۶ ماه اخیر قیمت خیلی چیز ها مواد خوراکی و مصرفی مخصوصا رفته بالا، مثل قبل دستم به خرید نمیره و حتی اگرم بگیرم یکم احساس ناراحتی و سختی دارم! چون مثلا یه چیزی که پارسال پاییز دونه ای ۴۰ تومن بود و من ۳ تا ۳ تا میگرفتم الان همون شده ۱۱۵ تومن و دقیقا ۳ برابر شده و من یه دونه یه دونه میگیرم و این خیلی ناراحت کنندس برام چون اونموقع خیلی راحت تر استفاده میکردم ولی الان مجبورم خیلی درست استفاده کنم ازش که بجای اینکه ۲ هفته ای تموم شه مثلا ۳ هفته کار کنه برام! (رول ضد تعریق مردونه نیوآ مدل درای ایمپکت Dry impact) اینو به عنوان یه مثلا میگم که حالا همین موضوع برای هزاران چیز مصرفی و خوراکی رایج و روتین زندگی همینطور شده و همه مطمئنا در جریانن.
    حالا همه اینا رو گفتم که بگم آقا من ۹۰ روز الان اونطرف سعی کردم به خرج کردن حس خوب بدم و بگم هست هست هست! ازینور هی گرون تر شده هر روزززززز و من هی هر بار که اومدم بگیرم دیدم نسبت به دفعه قبل هر چیزی یه ۱۰ تومن رفته روش حس بدتری به خرج کردن اون پول و خرید کردن داشتم و این دو حس کاملا با هم در تقابل هستن!
    راه حل چیه؟ چطور این حس ها با هم تداخل ندارن؟ آیا تاثیر بازی فراوانی بخاطر این احساسات به علت تورم روزانه کمرنگ تر نشده؟ آیا اصلا در کل بازی رو کامل خراب نکرده؟
    (البته از خرید هایی که تو بازی داشتم واقعا راضی هستم و هر کدوم رو با وسواس خریدم و بعدم از خریدش لذت بردم و حتی خیلی از آیتم هایی که گرفتم باعث لبخند زدنم شده و عمیقا خوشحال شدم.) ولی خوب این دو حس کاملا با هم در نضاد هستن
    منتظر شنیدن راهنمایی ها و نظرات خوب شما دوستان هستم
    ممنون
    تمرین، تسلط، مهارت.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Kamyar.hmd عزیز تشکر کرده اند:

Mr.Ali آواتار ها
    2,245 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود و عرض ادب

روز چهارم - 4 میلیون تومان

خرید ماوس بی سیم

001.PNG

مابقی یک میلیون ششصد خرید خشکبار و آجیل و تنقلات
    همه راههایی که شما رفتین و راههایی که نرفتین و راههایی که هنوز به ذهنتون نرسیده رو طی کردم "Amino"

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mr.Ali عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    با نام و یاد خدا و عرض سلام خدمت تمامیه دوستان و بزرگواران این انجمن، تشکر میکنم از عزیزان فعال که باعث میشن این انجمن همچنان پرقدرت به کار خودش ادامه بده و انگیزه خاطری باشه برای دوستانی که قصد دارند بازی فراوانی رو شروع کنند، تنها دلیلی که من اینجا میام و هر روز صبح پست میذارم اینه که به بقیه دوستان هم اطمینان خاطر بدم که این بازی ساده رو میتونید طبق برنامه مرتب و منظم جلو برید و ظرف ذهنیتون رو بزرگ و بزرگ تر کنید، روز پانزدهم از بازی فراوانی و خرید مبلغ 15,000,000 تومن، امروز یه کفش میخرم و یه بروس کفش با بقیه پولی که اضاف میاد.
    Game of Alignment day 15 plus shoe brush.JPG

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع