صفحه 206 از 543 نخستنخست ... 106156196204205206207208216256306 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,051 به 2,060 از 5424

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

tarokh آواتار ها
    6,077 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام تارخ جان خیلی خوشحالم که پیشرفتت رو میبینم
    خدا رو شکر بچه هایی که اصولی کار میکنن و زحمت میکشن دارن نتیجه میگیرن
    و روز به روز به اهدافشون نزدیک تر میشن
    واقعا باید شکر خدا رو به جا آورد که توی این مسیر فوق العاده قرار گرفتیم و کلی انسان هدفمند کنار همدیگه حرکت میکنیم
    برو پشت سرت دارم میام
    سلام مهرداد عزیز
    مرسی از لطفت و ارزوی موفقیت شما و تک تک دوستانی که زحمت میکشن و برای هدف هاشون تلاش میکنن.
    in all chaos there is calculation

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    566 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.jason نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    خواستم یک سری مطالب جهت افزایش کارآمدی مغز فوق العادمون که بیشترمون نمیتونیم نهایت استفاده رو ازش کنیم بگم
    یه مبحثی در روانشناسی و نورولوژی وجود داره به اسم امواج مغزی
    که خیلی گسترده و پیشرفتس و به جرات میتونم بگم که بیشتر تحقیقاتی که در این بخش میشه بصورت محرمانه هستش حق نشر تحقیقات وجود نداره
    میخوام از یک بخش خیلی کوچک از این دانش رو با شما به اشتراک بذارم امیدوارم براتون مفید واقع بشه
    در حالت کلی مغز ما 5 موج اصلی دارد
    1-دلتا
    2-تتا
    3-الفا
    4-بتا
    5-گاما
    من فعلا قصد ندارم بگم که این امواج چجوری به وجود میان فقط یکسری خواصشون(امواج 2 و3 و5) رو میگم و بعد ازشون استفاده میکنیم
    به این دلیل موج یک نمیگم که ورود به صورت اگاهانه به این مرحله کار بسیار سختی هستش
    و موج 4 هم که ما بیشتر مواقع در اون حضور داریم
    و کارامدی خاصی برای این مرحله نداره
    در موج 2 انسان ها خلاقیت بسیار بسیار بسیار زیادی دارند در حدی که میتونم به جرات بگم که حداقل 90 درصد مردم هیچگاه نتونستن این حالتو تجربه کنن مگر اینکه زمان خواب چون خیلی زیاد به ناخوداگاه در ارتباط هستش
    در موج 3 که بیشتر ما تجربش کردیم خلاقیت زیاد هستش و همینطور یادگیری به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکنه و مرز بین خوداگاهی و ناخوداگاهی هستش و بیشتر هیپنوتیزور ها سوژه هاشونو وارد این مرحله از اگاهی میکنن
    در موج 5 انسان بسیار بسیار زیاد متمرکز هستش و در محدوده ی 32 هرتز کاملا غرق موضوع خاصی هستش
    خب حالا من اصل کلام رو بگم
    اگه شما بتونید در حالت الفا یاد بگیرید و در حالت گاما تمرین کنید بهترین عملکرد رو دارید
    یکسری ابزار در خدمتون میزارم که بتونید بدون زحمت زیادی وارد این مراحل بشید
    این ابزار ها امواج باینرال وایزوکرونیک تون (هر دو اصواتی هستند که باید با هنذفری یا هدفون های مرغوب گوش داده بشن )و یک موسیقی ارامش بخش هستش
    https://mynoise.net/NoiseMachines/is...eGenerator.php
    brainaural.com
    شما قبل از اینکه چیزی رو یاد بگیرید باید به مدت حداقل یک ربع به این اصوات با این تنظیماتی که عکس هاش رو میزارم گوش کنید
    مراحل
    ابتدا یک هنذفری اماده کرده و یک موسیقی بی کلام ارامش بخش مثل صدای اب یا هر چی دانلود میکنید و پلی میکنید
    بعد وارد سایت https://mynoise.net/NoiseMachines/is...eGenerator.php شده و این تنظیمات رو فیکس میکنید
    فایل پیوست 44378
    بعد وارد سایت https://brainaural.com/ شده و این تنظیمات رو فیکس میکنید
    فایل پیوست 44379
    حالا دراز کشیده یا خیلی راحت مینشینید و بدن خود را ریلکس میکنید و چشم خود را میبندید
    و حداقل یک ربع در همین حالت میمانید
    و بیشتر افراد در همین مدت وارد حالت الفا میشوند
    حالا هنذفری را برداشته و مطلب مرود نظر خودتونو شروع به یادگیری میکنید
    به مدت حداقل یک هفته اینکارو انجام بدید و شاهد افزایش سرعت یادگیری و خلاقیت خودتون در هر زمینه ای باشید
    مطمئنا شگفت زده میشید
    (بدلیل زیاد بودن مطلب در پست بعدی که هفته ی اینده به اشتراک میذارم راجب امواج گاما صحبت میکنم)
    ممنونم بابت اشتراک مطلب مفیدتون
    آیا امکان دانلود اهنگ هست ؟؟؟
    شادی سلامت ثروت

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    566 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

وبینار اولیه دوره رو ببینید

عادات خوب و بدتون رو شناسایی کنید و بعدا که به ترید در حساب دمو رسیدید متوجه میشید که ایجاد عادت و رفتار درست تریدری در خودتون بسیار راحت تر میشه چون قبلا یکبار تونسته بودید عادات بدتون رو تغییر بدید و الانم همونه

ترید کردن همون تکرار یک رفتار درست هست در مارکت

مثل تکرار رفتار مسواک زدن که باعث تمیز شدن دندان هاتون میشه اینجا هم تکرار اون رفتار باعث نتیجه رضایت بخش شما طبق چک لیستتون میشه(فارغ از نتیجه)

استاد در یک فایل یادم نیست در مورد همین موارد صحبت کردند فکر کنم فایل اگاهی یوتیوب بود که گفتند هرکاری که میکنند سعی کنید در همون لحظه باشید مثلا اگر مسواک میزنید حواستون در لحظه حال باشه و درست مسواک زدن باشه ...صورتتون رو میشورید فقط صورتتون رو بشورید فکرتون جای دیگه نباشه

ترید هم همینه توجهتون به لحظه حال باشه آیا تمام موارد چک لیست اوکی هست؟ به این فکر نکنید که سود میشه یا ضرر ..به این فکر کنید ایا من همه موارد رو چک کردم که دگمه بای و سل رو زدم

در تمرین هم همینطور مثلا فایل خط روند فقط خط روند رو تمرین کنید نیاید 123 مشخص کنید و بگید اینجا ورود اینجا خروج اینا مربوط به آینده هست شما الان رو درست انجام بده آینده شما میشه رفتار الان شما

سود مستمر شما میشه رفتار الان شما
    تمیزی دهان شما و سلامت شما میشه نظافت الان شما و مسواک زدن الان شما
    همه چیز الان شماست
    موفق باشید

خوب بعنوان کسی که میخواد یک تریدر موفق بشه هدفم این باشه که خوب تمرین کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    شادی سلامت ثروت

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,349 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3549 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت.
    در طی ترید روی این اکانت ریلی که دارم باهاش کار میکنم در هفته اول بدون مشکل ترید زدم و سود هفتگی مورد نظرم که 30 درصد بود رو گرفتم.در هفته دوم اکانت به 8.34 دلار رسید و ترید زدم و به سود هفتگیم رسیدم و برداشتم رو زدم.در هفته سوم چندین ترید اشتباه و از روی مشکل روانشناسی زدم که اکانت به 5 دلار رسید و بعد با بررسی و مسلط شدن به خودم به سود هفتگیم رسیدم.هفته چهارم هم غروری بهم دست داده بود و یکی دو تا ترید بدون چکلیست زدم که سریع به خودم اومدم و تو صفر بستم و این نکته برای من فوق العاده جالب بود و حساب های قبلی دقیقا همین نقطه از دست میرفت و اینکه اشتباه گذشته رو تکرار نکردم برای من بلوغ بود.با تمام این اتفاقات و سود و ضررها اکانت در یک ماه بیش از 100 درصد افزایش بالانس داشت.
    خیلی خوشحالم و منتظر هفته اینده هستم.
    گراف حساب(نقطه چین ها برداشت اخر هفته هست)
    فایل پیوست 373862
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    از دیدن نتایجتون از ته دل خوشحال شدم
    شما لایق بهترینهایید
    همونطور که خودتون هم گفتید و صحیح عمل کردید ، هر وقت دیدید اشتباه وارد پوزیشن شدید یا بدون چک لیست بوده اگر سریعا ببندینش حتی اگر در منفی هست و صبر نکنید که برگرده به نقطه سر به سرتون ، اینجا شما به جای عکس العمل نشون دادن مثل تمام تریدرها به این موضوع ، یک عمل صحیح انجام دادید که در مرور زمان تثبیت میشه و نتایج بسیار فوق العاده ای براتون به ارمغان میاره که همون میشه آگاهی که استاد فایلش رو برامون گذاشته بودند .
    انشالله سیر صعودی پیشرفتت همیشه برقرار باشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر تارخ جان
    امیدوارم عالی باشی
    از دیدن نتایجتون از ته دل خوشحال شدم
    شما لایق بهترینهایید
    همونطور که خودتون هم گفتید و صحیح عمل کردید ، هر وقت دیدید اشتباه وارد پوزیشن شدید یا بدون چک لیست بوده اگر سریعا ببندینش حتی اگر در منفی هست و صبر نکنید که برگرده به نقطه سر به سرتون ، اینجا شما به جای عکس العمل نشون دادن مثل تمام تریدرها به این موضوع ، یک عمل صحیح انجام دادید که در مرور زمان تثبیت میشه و نتایج بسیار فوق العاده ای براتون به ارمغان میاره که همون میشه آگاهی که استاد فایلش رو برامون گذاشته بودند .
    انشالله سیر صعودی پیشرفتت همیشه برقرار باشه
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    سلام علی اقای گل.دقیقا همینطوریه که شما میگین.انشاالله که همه مون به هدف هامون برسیم.من از شما و باقی دوستان دراینجا خیلی یاد گرفتم.

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    یاد شده
    در 185 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ماشالله سلطان
    میلیون دلاریتو ببینم موفق باشی❤
    سلام محمد عزیز
    دمت گرم.تازه این اول راهه.چاره ای جز موفقیت نداریم همه مون.ازت خیلی یاد گرفتم دمت گرم.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,819 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    كوله پشتي اش را برداشت و راه افتاد.
    رفت كه دنبال خدا بگردد؛ و گفت: تا كوله ام از خدا پر نشود برنخواهم گشت.
    نهالي رنجور و كوچك كنار راه ايستاده بود.مسافر با خنده اي رو به درخت گفت: چه تلخ است كنار جاده بودن و نرفتن؛ و درخت زير لب گفت: ولي تلخ تر آن است كه بروي و بي رهاورد برگردي.

كاش مي دانستي آنچه در جست وجوي آني، همين جاست.
    مسافر رفت و گفت: يك درخت از راه چه ميداند، پاهايش در گِل است، او هيچگاه لذت جست وجو را نخواهد يافت.
    و نشنيد كه درخت گفت: اما من جست وجو را از خود آغاز كرده ام و سفرم را كسی نخواهد ديد؛ جز آن كه بايد.
    مسافر رفت و كوله اش سنگين بود.
    چندین سال گذشت، چندین سالِ پر خم و پيچ، چندین سالِ بالا و پست. مسافر بازگشت. رنجور و نااميد. خدا را نيافته بود، اما غرورش را گم كرده بود. به ابتداي جاده رسيد. جاده اي كه روزي از آن آغاز كرده بود.
    درختي چندین ساله، بالا بلند و سبز كنار جاده بود. زير سايه اش نشست تا لختي بياسايد. مسافر درخت را به ياد نياورد. اما درخت او را مي شناخت.
    درخت گفت: سلام مسافر، در كوله ات چه داري، مرا هم میهمان كن. مسافر گفت: بالا بلند تنومندم، شرمنده ام، كوله ام خالي است و هيچ چيز ندارم.
    درخت گفت: چه خوب، وقتي هيچ چيز نداري، همه چيز داري. اما آن روز كه مي رفتي، در كوله ات همه چيز داشتي، غرور كمترينش بود، جاده آن را از تو گرفت.
    حالا در كوله ات جا براي خدا هست. و قدري از حقيقت را در كوله مسافر ريخت. دست هاي مسافر از اشراق پر شد و چشم هايش از حيرت درخشيد و گفت: چندین سال رفتم و پيدا نكردم و تو نرفته اي، اين همه يافتي!

درخت گفت: زيرا تو در جاده رفتي و من در خودم. و پيمودن خود، دشوارتر از پيمودن جاده هاست

14. 23 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,088 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام ارادت
    یک* موضوع ساده که خیلی به کار میاد در شغل ما :

۱. استراحت کار فکری کار جسمیست .
    ۲. استراحت کار جسمی خواب است .

از این چرخه غافل نشیم در زمانی که خواستیم پای چارت باشیم .

من زاده ی ایرانم .

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,819 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    وقت بخیر دوستان

اقا من یه سوال دارم

واقعا حین ترید نمیشه به اهنگ گوش داد؟ خودمو شرطی نمیکنم چون من کل زندگیم اهنگه و مخصوصا اهنگای شاد و از اهنگ غمگین متنفرم الان من یه مدت اومدم اهنگ بی کلام گذاشتم ولی خب حس خوبی بهش نداشتم اهنگای خودمو گذاشتم یه حس عجیبی بود و نتایجم بهتر شد

من همیشه اهنگ میزارم و یجورایی اهنگ سوخت منه (نه اهنگ هایی که احساساتم رو به جریان بندازه کنه.. اهنگی که کیف میکنم باهاش و حس خوبی دارم) من همیشه کارامو با اهنگ میکنم حتی زمان کارای شخصی مثل حمام و ...
    تو ماشین ...سرکار (حتی یه ویزیتور میومد در مغازه میگفت تنها مغازه توی شهر کیف میکنم میرم مغازه شماست چون همیشه اهنگ تو تمام بدنته .. چون همیشه ریتم اهنگ تو بدنمه و گه گاهی هد میزنم باهاشون)

خب من همین کارو حین ترید میکنم و نتایجم خوبه و مشکلی باهاش ندارم

استفاده کنم یا قطع کنم ؟ نباشه فکر میکنم یچی کمه

https://www.dalfak.com/w/cz252/%D9%8...88%D8%B7%DB%8C

منو طوطی سمت راست تصور کنید همیشه

http://dl.mokhtalefmusic.com/music/1...0Life%2009.mp3

یعنی واقعا من با اهنگ از همه چی لذت میبرم

سیستم هرکی با یکی دیگه فرق میکنه و یجورایی برام سوال بود و سوالمو مطرح میکنم ممنون از بررسیتون
    موفق باشید @amino
    منم بسیار از موزیک لذت می برم محمد جان مخصوصا موزیک های لایت و سعی میکنم قبل ترید گوش کنم بعد بیام رو چارت و تحلیل
    چون استاد توی رادیوتیوب علی آقا گفتن بهتره موزیک گوش نکنیم
    (فقط مراقب باش موقع ریتم های بندری دستت رو ماوس نباشه هی پوزیشن باز کنی)
    ویرایش توسط Mehrdad az : 08-22-2022 در ساعت 20:59

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

9,858 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود محمد جان وقتت بخیر

ببین قبل ترید برای عوض کردن احساسات خوب اما وقت ترید نه. میخوای با پول واقعی اینجوری رفتار کنی؟؟؟!! (برای شغل و پولی که ازش درمیاری احترام قایل شو)

میدونم چی تو ذهنته چون خودم همون احساس رو دارم وقتی اهنگ گوش میدی حین کاری که انجام میدی احساسی بهت میده انگاری تو یه فیلمی که اخرش خوب تموم میشه. از دست درد رنج لحظه حال فرار میکنی با اون اهنگ چون تصویر سازی ها ذهنی آینده یا گذشته رو برات ایجاد میکنه و مهم تر از اون احساسی که به اون اهنگ منگنه شده
    واسه ترید روح روان ارام نیاز است. مثل اینکه یه دکتر حین عمل جراحی بگه من همیشه آهنگ گوش میدم باید حین عمل هم اهنگ باشه!!! نه شغل ما نیاز به تمرکز کامل داره حین کار گوش نده

پر قدرت باشی عزیز
    وقت بخیر دوستان

اقا من یه سوال دارم

واقعا حین ترید نمیشه به اهنگ گوش داد؟ خودمو شرطی نمیکنم چون من کل زندگیم اهنگه و مخصوصا اهنگای شاد و از اهنگ غمگین متنفرم الان من یه مدت اومدم اهنگ بی کلام گذاشتم ولی خب حس خوبی بهش نداشتم اهنگای خودمو گذاشتم یه حس عجیبی بود و نتایجم بهتر شد

من همیشه اهنگ میزارم و یجورایی اهنگ سوخت منه (نه اهنگ هایی که احساساتم رو به جریان بندازه کنه.. اهنگی که کیف میکنم باهاش و حس خوبی دارم) من همیشه کارامو با اهنگ میکنم حتی زمان کارای شخصی مثل حمام و ...
    تو ماشین ...سرکار (حتی یه ویزیتور میومد در مغازه میگفت تنها مغازه توی شهر کیف میکنم میرم مغازه شماست چون همیشه اهنگ تو تمام بدنته .. چون همیشه ریتم اهنگ تو بدنمه و گه گاهی هد میزنم باهاشون)

خب من همین کارو حین ترید میکنم و نتایجم خوبه و مشکلی باهاش ندارم

استفاده کنم یا قطع کنم ؟ نباشه فکر میکنم یچی کمه

https://www.dalfak.com/w/cz252/%D9%8...88%D8%B7%DB%8C

منو طوطی سمت راست تصور کنید همیشه

http://dl.mokhtalefmusic.com/music/1...0Life%2009.mp3

یعنی واقعا من با اهنگ از همه چی لذت میبرم

سیستم هرکی با یکی دیگه فرق میکنه و یجورایی برام سوال بود و سوالمو مطرح میکنم ممنون از بررسیتون
    موفق باشید @amino

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع