صفحه 205 از 554 نخستنخست ... 105155195203204205206207215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,041 به 2,050 از 5532

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,446 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Adeli Trader نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد و دوستان عزیز
    من تازه به دوره اومدم از دوستان یک سوال داشتم

من اومدم به این دوره که درست ترید کردن و درست سود کردن رو یاد بگیرم
    این بعنوان هدفم درسته یا باید تغییراتی توش بدم

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    تبریک میگم ورودتون به دوره آموزشی
    هدف یک کلمه هست ولی یک دنیا حرف پشتشه
    لطفا یا در اینترنت یک سرچ بزنید یا کتاب هدف از برایان تریسی رو مطالعه بفرمایید و ببینید یک هدف چه ویژگی هایی باید داشته باشه و چطور باید برنامه و طرح ریزی بشه و بعد به صورت اصولی و صحیح برای خودتون هدف بگذارید .
    این جملاتی که شما نوشتید هیچ کدوم هدف نیستند و یک چیز کلی هستند
    هدف باید مکتوب و کاملا آشکار و با جزییات و زمان دقیق باشه
    مثلا شما نوشتید درست ترید کردن هدفم هست :آیا روی کاغذ به صورت مکتوب نوشتید ؟ منظورتون چی هست از درست ترید کردن ؟ چه جوری ترید بزنید با خودتون فکر میکنید درست ترید زدید ؟ تا چه زمانی میخواید درست ترید کردن رو یاد بگیرید ؟
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 13 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    8,680 بار در 792 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه عزیزان و استاد گرامی @amino
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    من با صبح زود (ساعت6) بیدار شدن مشکل دارم و از طرفی هم میبینم که همهجا تشویق میکنن که صبح زود بیدار شین تا زندگیتون تغییر کنه .
    من از ساعت 11و نیم به بعد ترید میزنم و اگه قبل اون فعالیتی مربوط به چارت داشته باشم مغزم خسته میشه و نمیتونم اون کارایی عالیمو داشته باشم
    حالا وقتی 6 یا 7 بیدار میشم تا 9 این کارهارو میکنم : ورزش خرید نان کتاب خوانی مراقبه صبحانه و از 9 تا 11ونیم نمیدونم چیکار کنم و باعث میشه به چارت نگا کنم و زودتر از زمان مشخص شدم ورود کنم در نتیجه ضرر میکنم
    از طرف دیگه وقتی دیر بیدار میشم (ساعت 9یا 10 که تا 11ونیم صرف همون کارهایی که گفتم میکنم ) یک ترید خوب میتونم بزنم ولی عذاب وجدان دارم که نتونستم از زمانم بهترین استفاده رو بکنم و 3 یا 4 ساعت الکی برای خوابیدن تلف شده
    شاید این مشکل بچه گانه ای باشه ولی من درگیرشم و نمیدونم چیکار کنم
    اگر برای صبح ها برنامه خوبی دارین ممنونم میشم برام بگین دوتا کتاب صبح جادویی و باشگاه 5 صبحی هارو هم خوندم ولی این مشکلمو دوا نکرده.استاد عزیز ممنون میشم در این مورد اگر برنامه خوبی دارین منو راهنمایی بفرمایین
    ویرایش توسط mojtaba.k94 : 08-20-2022 در ساعت 19:22
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر مجتبی جان شب ها چه ساعتی میخوابید ؟ اگر ساعت 10 یا نهایت 11 میخوابید بعد یه مدت اتومات ساعت 7 پا میشید

مورد دیگه نمیدونم این جمله از کیه ولی میگه اگر بی هدف از خواب پا شدی برگرد برو بخواب

من خودم الان چندین سال هست که ساعت 5 یا 6 صبح پا میشم و مثل تراکتور تا 11 شب میرم و مشکلی ندارم باهاش ولی خب گاهی اوقات که واقعا خستم هم به خودم استراحت میدم
    پیشنهاد من اینه اون یک ساعت قبل از ترید زدن رو کار ذهنی نکنید و با ذهنتون درگیر نباشید به کار فیزیکی بپردازید
    برید ورزش کنید ... قدم بزنید ...اگر مثل من عاشق اشپزی هستید اشپزی کنید ..دوچرخه سواری کنید یا اگر کیسه بوکس دارید مشت بزنید خلاصه کار ذهنی نکنید که ذهنتون خسته شه

قطعا اگر به چارت نگاه کنید ذهنتون خسته میشه و به بازی میگیره شمارو همینطور که استاد گفتند در نهایت شما بعد از موفقیت تریدریتون نیاز نیست کل روز رو پای چارت باشید اما در زمان اموزش نیاز هست زمانی پای چارت باشید

امروز داشتم پوزیشن های زمان های قبل خودمو نگاه میکردم و طبیعتا اونایی رو که زمان زیادی پای چارت بودم رو باز کردم و مقایسه کردم خندم گرفت

این موارد پیش میاد وقتی ذهن واقعا خسته باشه یه مواردی رو پیدا میکنه که بعدا شاید تعجب کنید چرا اینطوری شد

میتونید اشپزی کنید حقیقتا زمان هایی که اشپزی میکنم ارامش خیلی خوبی دارم از زمان کودکی عشق به اشپزی کردن رو داشتم و هنوز هم هست در من و خداروشکر تابحال غذایی رو تبدیل به ذغال سنگ پلو نکردم :d

موفق باشید

سلام دوست عزیز ، ممنونم از راهنمایی و توجهت سعی میکنم بهشون عمل کنممن تو آشپزی در درجه صفر کلوین هستم
    اهمیت هرچیز نه به خاطر ما که به خاطر خود اوست، ای کاش نگاه تو همان باشد که به آن می نگری. ناتانائیل! ای کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در آنچه بدان می نگری...

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,650 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.k94 نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان و استاد گرامی @amino
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    من با صبح زود (ساعت6) بیدار شدن مشکل دارم و از طرفی هم میبینم که همهجا تشویق میکنن که صبح زود بیدار شین تا زندگیتون تغییر کنه .
    من از ساعت 11و نیم به بعد ترید میزنم و اگه قبل اون فعالیتی مربوط به چارت داشته باشم مغزم خسته میشه و نمیتونم اون کارایی عالیمو داشته باشم
    حالا وقتی 6 یا 7 بیدار میشم تا 9 این کارهارو میکنم : ورزش خرید نان کتاب خوانی مراقبه صبحانه و از 9 تا 11ونیم نمیدونم چیکار کنم و باعث میشه به چارت نگا کنم و زودتر از زمان مشخص شدم ورود کنم در نتیجه ضرر میکنم
    از طرف دیگه وقتی دیر بیدار میشم (ساعت 9یا 10 که تا 11ونیم صرف همون کارهایی که گفتم میکنم ) یک ترید خوب میتونم بزنم ولی عذاب وجدان دارم که نتونستم از زمانم بهترین استفاده رو بکنم و 3 یا 4 ساعت الکی برای خوابیدن تلف شده
    شاید این مشکل بچه گانه ای باشه ولی من درگیرشم و نمیدونم چیکار کنم
    اگر برای صبح ها برنامه خوبی دارین ممنونم میشم برام بگین دوتا کتاب صبح جادویی و باشگاه 5 صبحی هارو هم خوندم ولی این مشکلمو دوا نکرده.استاد عزیز ممنون میشم در این مورد اگر برنامه خوبی دارین منو راهنمایی بفرمایین
    سلام دوست عزیز برنامه هایی زندگی هر فرد متفاوته ولی من خودم همینجوریم دقیقعا و مدت هاس ساعت 9 بیدار میشم و به همه کار هامم میرسم (البته زمانی که فقط اموزش میدیدم ساعت 7 پایی تمرین کردن و دیدن فایل ها بودم تا موقع خواب شبم) اما الان ترید میزنم نیازی نمیبینم و درسته ذهن انسان خسته میشه و دقتش میاد پایین اصن خواب باید کامل باشه و این برای بدن هر کدوممون متفاوته

8. 12 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

mojtaba.k94 آواتار ها
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad7575 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز برنامه هایی زندگی هر فرد متفاوته ولی من خودم همینجوریم دقیقعا و مدت هاس ساعت 9 بیدار میشم و به همه کار هامم میرسم (البته زمانی که فقط اموزش میدیدم ساعت 7 پایی تمرین کردن و دیدن فایل ها بودم تا موقع خواب شبم) اما الان ترید میزنم نیازی نمیبینم و درسته ذهن انسان خسته میشه و دقتش میاد پایین اصن خواب باید کامل باشه و این برای بدن هر کدوممون متفاوته
    سلام و درود دوست گرامی ، ممنونم از توجهت.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba.k94 عزیز تشکر کرده اند:

Reza_Ryzer آواتار ها
    9,734 بار در 1,045 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مطالبتون عالیه ، میخواستم منم نکات شما رو تکمیل کنم .
    سعی کنید هر کاری میکنید از اون کار لذت ببرید . اگه شما از کاری که انجام میدید لذت ببرید دیگه عملا سختی معنایی نداره همش میشه لذت بردن از مسیر ، تو کار ما سختی برای کسی که واقعا عاشق این حرفه هس اصلا معنایی نداره عملا میشه اصلاح مسیر هایی که داره انجام میده
    تمام داستان های موفقیت توی فیلم ها داره به سختی ها اشاره زیادی میکنه مثلا یه فیلم از یه قهرمان میسازن نشون میدن تو دو ساعت چه بلاهایی سر طرف اومده بعد آخر فیلم ده ثانیه یه متن میاد که مینویسه فلانی بلاخره موفق شد .
    لذت ببرید از این کار و اون وقت میبینید که تموم این رنج ها براتون مثل یه بازی میشه و چشم بهم میزنید میبینید اون هدفی که براتون آرزو بوده الان براتون شوخیه
    این دنیا مال انسان هایی هس که سخت تلاش میکنن رنج میکشن ولی لذت میبرن از این رنج و سختی.
    جهان ما یه جهان دو قطبیه از کوچک ترین ذرات الکترون و پروتون تا قطب مثبت و منفی آهنربا تا شب و روز ، خشکی و تری ، در این جهان ما سختی و آرامش و راحتی رو داریم فقر و ثروت رو داریم نمیتونیم این ها رو حذف کنیم از این دنیا ، چون جزوی از قوانینشه مثلا تو قران اومده بهشت جایی هس که نه سرده نه گرم ، در اون حوری هایی وجود داره که هیچ وقت پیر نمیشن ، شرابی هس که سر درد نمیشی ، این خاصیت بهشته که هیچ ناخاسته ای وجود نداره در اون و در جهنم بر عکس تماما ناخاسته هس پس ما عملا نمیتونیم انتظار داشته باشیم این دنیا بدون هیچ سختی باشه ، سختی جزوی از این دنیاس گرفتاری و مشکلات جزوی از این دنیاس شما اگر ثروتمند ترین انسان جهان هم بشید باز هم یه سری مشکلات در زندگیتون هست اگر در بهترین ایالت دنیا هم ویلا داشته باشید باز هم یه سری چالش دارید که باید حل کنید پس فک نکنید قراره مشکلات از بین بره ، قراره ما بزرگ بشیم تا بتونیم این مشکلات رو حل کنیم الان دارید فارکس یاد میگیرید چن سال دیگه یه چالش دیگ دارید پس این چالشا رو با لذت قبول کنید و سعی کنید مهارت حل مسئله داشته باشید اینجوری عملا زندگی دارید میکنید ،امیدوارم مفید بوده باشه
    یا حق
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.بعد از یه استراحت 2 هفته ای امروز داشتم پست هارو مطالعه میکردم که چشمم خورد به این پست و بعدش ویدیو مربوط به جی و رونی.واقعا تک تک کلماتی که اینجا نوشتید درسته.انجام مستمر کارهای کوچیک بسیار بسیار سخت تر از تصور انسانه.
    اما با اجازتون میخوام پستتون رو یخورده کامل تر کنم.جی کاتلر بعد از سال ها دوم شدن(رکورد دار نایب قهرمانی در مستر المپیا) در سال 2006 موفق شد رونی رو شکست بده،در سال بعد از اون یعنی 2007 هم قهرمان شد،اما در سال 2008 اتفاقی افتاد که کمتر کسی میتونست پیش بینی کنه،جی کاتلر بزرگ رقابت رو به دکستر جکسون جوان و کم نام و نشان واگذار کرد.علتش هم این بود که دیگه احساس میکرد همه چی تمومه و دیگه کسی رقیبش نیست،خودش رو از قبل برنده دونست و ضربه ی بزرگی خورد.
    خیلی وقت ها ما در مارکت بعد از چندین پوزیشن سودده یه حس بزرگی بهمون دست میده و فک میکنیم دیگه هیچ چیزی نمیتونه جلوی سود کردن مارو در مارکت بگیره.دقیقا همینجا ما قوانینمون رو زیر پا میزاریم و یه جایی مارکت یقمونو میگیره و بهمون میفهمونه که تو حتی اگه تونسته باشی 100 معامله سود ده رو پشت سر گذاشته باشی،باز هم ممکنه اولین اشتباه و اولین نادیده گرفتن قوانینت مساوی با نابودی حسابت باشه(شاید انقد خوب باشی که بهترین بدنساز تاریخ رو شکست بدی اما اگه میخوای همچنان خوب بمونی باید سخت تر تلاش کنی)
    اما حالا اینجا تفاوت ذهنیت ها خودش رو نشون میده.تفاوت یه فردی مثل جی کاتلر با ادم های معمولی.جی بعد از شکست در سال 2008 بجای گم کردن مسیر،عصبی شدن و تقصیر رو گردن بقیه انداختن،رفت 1 سال سخت تر تلاش کرد و در سال 2009 با بهترین بدن خودش و یکی از بهترین بدن های تاریخ مستر المپیا بی چون و چرا قهرمان شد و در سال 2010 باز هم قهرمانیش رو تکرار کرد.
    باز هم اگر بخوایم با حرفه ی خودمون مقایسش کنیم،بعد از هر شکست و ضرری نوع نگاه به اون ضرر تعیین کننده هست.میشه مثل جی کاتلر دوباره بلند شد و این بار عملکرد بهتری داشت،یا میشه مثل خیلی از افراد دیگه نا امید شد و به بیراهه کشیده شد.انتخابش با ما هست.
    مثل یک جنگجو تمرین کن ، نینجا شو
    هنر نینجا در تعادل ذهن و بدن است

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Reza_Ryzer عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,446 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3603 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Masoud نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . لینک فایل در دسترس نیست . اگر مقدور هست لطفا دوباره بارگذاری کنید . ممنون از لطفتون.
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید مسعود جان
    خواستم تجربه ای که داشتم و اتفاقی که برام پیش اومد رو بگم خدمتتون شاید به دردتون بخوره
    من هم مشتاق این موضوع بودم و یکی دو روز به هنگام خواب آهنگهای رو موج آلفارو گوش دادم و با اون خوابم برد و اتفاقی که برام افتاد : خواب بسیار بسیار عمیق بود که تا فردا ساعت 1 ظهر نتونستم بیدار بشم و به هیچ عنوان هیچ چیزی رو تا لحظه بیداری متوجه نشده بودم و میشه گفت انگار زبونم لال مرده بودم ، و مورد دیگش تاثیری بود که در بیناییم تا یکی دو هفته گذاشت و اونم تار دیدن بود که بعده یکی دو هفته درست شد
    اینها اتفاقاتی بود که برا من با گوش دادن به امواج آلفا اتفاق افتاد ، شاید برا شما اینطور نباشه و تاثیر نکنه بهتون اما حواستون باشه به این موضوع ، حداقل پنجشنبه شب گوش بدین که فرداش جمعست و بیدار نشدن مشکلی تو برنامه هاتون به وجود نیاره
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,872 بار در 1,548 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.
    امروز داشتم کتاب جادوی فکر بزرگ از دکتر شوارتز رو طبق توصیه استاد میخوندم که به یک مطلب برخوردم که حیفم اومد اون رو براتون نزارم.امیدوارم لذت ببرین.
    ذهن شما یک کارگاه فکر است.کارگاهی فعال که هرروز افکار فراوانی تولید میکند.
    تولید در این کارگاه تحت نظر دو نفر سر کارگر صورت میگیرد که یکی از انها را اقای کامیاب و دیگری را اقای ناکام مینامیم.اقای کامیاب در کار تولید ذهنیات مثبت است.تخصص او تولید دلایلی بر واجد صلاحیت بودن موفقیت و توانایی شماست.
    سرکارکر دیگر اقای ناکام افکار منفی و تحقیر امیز میسازد.او در توجیه ناتوانایی ها و نارسایی های شما خبره است.شعار تخصصی او شکست میخورید است.
    هر دوی این حضرات اقای کامیاب و اقای ناکام بسیار فرمانبردارند. فورا سر پست خود حاضر میشوند و با کوچکترین اشاره به جنبش و فعالیت در میایند.هرگاه اشاره مثبت باشد اقای کامیاب قدم پیش می گذارد و مشغول کار میشود و هرگاه اشاره منفی باشد سر و کله اقای ناکام پیدا میشود.

16. 18 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام ارادت.
    در طی ترید روی این اکانت ریلی که دارم باهاش کار میکنم در هفته اول بدون مشکل ترید زدم و سود هفتگی مورد نظرم که 30 درصد بود رو گرفتم.در هفته دوم اکانت به 8.34 دلار رسید و ترید زدم و به سود هفتگیم رسیدم و برداشتم رو زدم.در هفته سوم چندین ترید اشتباه و از روی مشکل روانشناسی زدم که اکانت به 5 دلار رسید و بعد با بررسی و مسلط شدن به خودم به سود هفتگیم رسیدم.هفته چهارم هم غروری بهم دست داده بود و یکی دو تا ترید بدون چکلیست زدم که سریع به خودم اومدم و تو صفر بستم و این نکته برای من فوق العاده جالب بود و حساب های قبلی دقیقا همین نقطه از دست میرفت و اینکه اشتباه گذشته رو تکرار نکردم برای من بلوغ بود.با تمام این اتفاقات و سود و ضررها اکانت در یک ماه بیش از 100 درصد افزایش بالانس داشت.
    خیلی خوشحالم و منتظر هفته اینده هستم.
    گراف حساب(نقطه چین ها برداشت اخر هفته هست)
    Screenshot 2022-08-21 211634.jpg
    in all chaos there is calculation

18. 17 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,843 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت.
    در طی ترید روی این اکانت ریلی که دارم باهاش کار میکنم در هفته اول بدون مشکل ترید زدم و سود هفتگی مورد نظرم که 30 درصد بود رو گرفتم.در هفته دوم اکانت به 8.34 دلار رسید و ترید زدم و به سود هفتگیم رسیدم و برداشتم رو زدم.در هفته سوم چندین ترید اشتباه و از روی مشکل روانشناسی زدم که اکانت به 5 دلار رسید و بعد با بررسی و مسلط شدن به خودم به سود هفتگیم رسیدم.هفته چهارم هم غروری بهم دست داده بود و یکی دو تا ترید بدون چکلیست زدم که سریع به خودم اومدم و تو صفر بستم و این نکته برای من فوق العاده جالب بود و حساب های قبلی دقیقا همین نقطه از دست میرفت و اینکه اشتباه گذشته رو تکرار نکردم برای من بلوغ بود.با تمام این اتفاقات و سود و ضررها اکانت در یک ماه بیش از 100 درصد افزایش بالانس داشت.
    خیلی خوشحالم و منتظر هفته اینده هستم.
    گراف حساب(نقطه چین ها برداشت اخر هفته هست)
    Screenshot 2022-08-21 211634.jpg
    سلام تارخ جان خیلی خوشحالم که پیشرفتت رو میبینم
    خدا رو شکر بچه هایی که اصولی کار میکنن و زحمت میکشن دارن نتیجه میگیرن
    و روز به روز به اهدافشون نزدیک تر میشن
    واقعا باید شکر خدا رو به جا آورد که توی این مسیر فوق العاده قرار گرفتیم و کلی انسان هدفمند کنار همدیگه حرکت میکنیم
    برو پشت سرت دارم میام

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع