صفحه 204 از 552 نخستنخست ... 104154194202203204205206214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 5512

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

9,863 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام درود خدمت ترید بزرگ و دوست عزیزم

علی جان خیلی ازت ممنونم بابت یاد آوری راستش از خوشحالی پیدا کردن جواب یه ذره از کلیپ رو دیدم گذاشتم واسه اخر شب گوش بدم نکاتش رو یاداشت کنم

چندن ماه از این ساخت این فایل توسط استاد میگذره و به قول خودش من تازه امادگی پذیرش اطلاعات رو کسب کردم

الهی شکرت بابت استاد بزرگی که داریم با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست

بازم تشکر ازت علی جان بهترین هارو برات آرزو دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر آرمین جان
    امیدوارم عالی باشی
    احتمالا این فایل کمی از جواب سوالاتت توش باشه تا استاد جواب بدن یه نگاه بنداز بهش ، اگر هم قبلا نگاه کردید لطفا دوباره نگاه کنید چون احتمالا اینبار حرفهای جدیدی توش بشنوید
    https://youtu.be/nrS1midMVQ0
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,419 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3597 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام درود خدمت ترید بزرگ و دوست عزیزم

علی جان خیلی ازت ممنونم بابت یاد آوری راستش از خوشحالی پیدا کردن جواب یه ذره از کلیپ رو دیدم گذاشتم واسه اخر شب گوش بدم نکاتش رو یاداشت کنم

چندن ماه از این ساخت این فایل توسط استاد میگذره و به قول خودش من تازه امادگی پذیرش اطلاعات رو کسب کردم

الهی شکرت بابت استاد بزرگی که داریم با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست

بازم تشکر ازت علی جان بهترین هارو برات آرزو دارم
    آرمین جان شما فوق العاده اید و لایق بهترینها
    هممون اینجوری هستیم الان من بازم فایلهای روانشناسی ماههای قبل و سالهای قبل رو نگاه میکنم این بار اطلاعات بسیار بیشتری دریافت میکنم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط cheris نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

تمامی مواردی که اشاره کردین درسته ولی قسمت اصلی رو در نظر نگرفتین
    سال 2006 جی کاتلر بعد از چندین و چند سال شکست از رونی کلمن بزرگ، بلاخره اونو شکست داد و به ارزوی خودش که مستر المپیا شدن بود رسید در اون سال پادشاهای رونی دیگه تمام شد و جی کسی بود که تونست بهترین مرد تاریخ بدنسازی رو شکست بده
    بعد از اون ازش پرسیدن جی چطوری میتونستی اون غذا های بد مزه رژیمی رو بخوری؟ چطوری میتونستی با اون وزنه های خییلی سنگین تمرین کنی؟چطوری میتونستی روزانه 2 ساعت هوازی بزنی؟چطوری میتونستی روزانه بیست تا تخم مرغ بخوری؟ و ....
    جی جواب داد اینا قسمت فان و ساده ماجراست قسمت سخت و نفس گیر اینجا بود که باید این کارها رو برای سال ها و سال ها انجام میدادم باید به طور مداوم و هر روز ورزش میکردم باید هر روز هوازی میزدم باید هر دوساعت یکبار غذا میخوردم دقیقا سر ساعت. و این کارها رو برای بیست سال مثل یک ماشین انجام میدادم و این قسمت نفس گیر ماجرا بود
    توی حرفه خودمون هم همینه. الان قضیه گرفتن 3% روزانه نیست من فکر نمیکنم کسی توی اکادمی باشه که نتونه توی یه روز اکانتش رو 10% 20% 50% 100% رشد بده اما کمتر کسی هست که بتونه بطور مداوم روزی 1% برای سه سال یا بیشتر بگیره
    گرفتن 3% در روز راحته (مثل اب خوردن)ولی قسمت سخت ماجرا گرفتن 3% در روز برای سه سال یا بیشتر هست

اصل مطلب : قضیه انجام کار درست نیست، قضیه انجام کار درست به صورت مستمر هست

https://www.instagram.com/p/COkNpqHMvg5/
    https://www.instagram.com/p/COkNpqHMvg5/
    سلام.بعد از یه استراحت 2 هفته ای امروز داشتم پست هارو مطالعه میکردم که چشمم خورد به این پست و بعدش ویدیو مربوط به جی و رونی.واقعا تک تک کلماتی که اینجا نوشتید درسته.انجام مستمر کارهای کوچیک بسیار بسیار سخت تر از تصور انسانه.
    اما با اجازتون میخوام پستتون رو یخورده کامل تر کنم.جی کاتلر بعد از سال ها دوم شدن(رکورد دار نایب قهرمانی در مستر المپیا) در سال 2006 موفق شد رونی رو شکست بده،در سال بعد از اون یعنی 2007 هم قهرمان شد،اما در سال 2008 اتفاقی افتاد که کمتر کسی میتونست پیش بینی کنه،جی کاتلر بزرگ رقابت رو به دکستر جکسون جوان و کم نام و نشان واگذار کرد.علتش هم این بود که دیگه احساس میکرد همه چی تمومه و دیگه کسی رقیبش نیست،خودش رو از قبل برنده دونست و ضربه ی بزرگی خورد.
    خیلی وقت ها ما در مارکت بعد از چندین پوزیشن سودده یه حس بزرگی بهمون دست میده و فک میکنیم دیگه هیچ چیزی نمیتونه جلوی سود کردن مارو در مارکت بگیره.دقیقا همینجا ما قوانینمون رو زیر پا میزاریم و یه جایی مارکت یقمونو میگیره و بهمون میفهمونه که تو حتی اگه تونسته باشی 100 معامله سود ده رو پشت سر گذاشته باشی،باز هم ممکنه اولین اشتباه و اولین نادیده گرفتن قوانینت مساوی با نابودی حسابت باشه(شاید انقد خوب باشی که بهترین بدنساز تاریخ رو شکست بدی اما اگه میخوای همچنان خوب بمونی باید سخت تر تلاش کنی)
    اما حالا اینجا تفاوت ذهنیت ها خودش رو نشون میده.تفاوت یه فردی مثل جی کاتلر با ادم های معمولی.جی بعد از شکست در سال 2008 بجای گم کردن مسیر،عصبی شدن و تقصیر رو گردن بقیه انداختن،رفت 1 سال سخت تر تلاش کرد و در سال 2009 با بهترین بدن خودش و یکی از بهترین بدن های تاریخ مستر المپیا بی چون و چرا قهرمان شد و در سال 2010 باز هم قهرمانیش رو تکرار کرد.
    باز هم اگر بخوایم با حرفه ی خودمون مقایسش کنیم،بعد از هر شکست و ضرری نوع نگاه به اون ضرر تعیین کننده هست.میشه مثل جی کاتلر دوباره بلند شد و این بار عملکرد بهتری داشت،یا میشه مثل خیلی از افراد دیگه نا امید شد و به بیراهه کشیده شد.انتخابش با ما هست.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

arsalan.b آواتار ها
    9,801 بار در 1,540 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 464 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    امیخواستم یک قسنت از مقاله بهانه تراشی و عادتهای منفی در فارکس را که خیلی برای من عالی بود رو براتون بنویسم و اگه دوست داشتین نظراتتون رو راجع به این مطلب بگین.

این بهانه ها ابتدا در ذهن ما به صورت صداهای ضعیفی هستند. و اگر به انها هشیاری نداشته باشیم و یا در مورد انها اقدامی نکنیم در مواقع حساس معامله گری به سراغمان می ایند ( در ان موقع خدا هم به دادمان نمیرسد. امینو )

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از arsalan.b عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,165 بار در 1,622 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    من مشکلی ک دارم اینه ک وقتی یک ترید منفی داشته باشم و ضرر کنم میخوام خیلی زود جبران کنم و توی این مواقع چیزایی تو بازار میبینم ک بعد ک برسی میکنم اصلا وجوئ نداره یا برعکس....
    یا خلاف چک لیستم وارد میشم مثلا تک تایم فریم تحلیل میکنم و ترید میکنم....
    برای رفع این مشکل چکار باید انجام بدم؟؟اگه تجربه ای دارید لطفا راهنماییم کنید @Soroosham @KingMilad @mohammad76 @amino hfada @kamanche @Mir Tohid

بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

10. 12 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,032 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 519 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مشکلی ک دارم اینه ک وقتی یک ترید منفی داشته باشم و ضرر کنم میخوام خیلی زود جبران کنم و توی این مواقع چیزایی تو بازار میبینم ک بعد ک برسی میکنم اصلا وجوئ نداره یا برعکس....
    یا خلاف چک لیستم وارد میشم مثلا تک تایم فریم تحلیل میکنم و ترید میکنم....
    برای رفع این مشکل چکار باید انجام بدم؟؟اگه تجربه ای دارید لطفا راهنماییم کنید @Soroosham @KingMilad @mohammad76 @amino hfada @kamanche @Mir Tohid

سلام ابوالفضل جان
    به نظرم بعد از هر ترید ضرر ده نیم تا یک ساعت استراحت به خودت بدهیا هم که بعد از ترید ضرر ده حجم درگیر رو نصف کن
    من این حالتو داشتم قبلا و بازار بهم یاد داد که عجله کار شیطونه و استاپ خوردن نترسم
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

abolfazljafari11 آواتار ها
    8,165 بار در 1,622 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 63 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad76 نمایش پست ها
    سلام ابوالفضل جان
    به نظرم بعد از هر ترید ضرر ده نیم تا یک ساعت استراحت به خودت بدهیا هم که بعد از ترید ضرر ده حجم درگیر رو نصف کن
    من این حالتو داشتم قبلا و بازار بهم یاد داد که عجله کار شیطونه و استاپ خوردن نترسم
    سلامم محمد جان ممنون از راهنماییتون
    ولی یک مشکل دیگم اینه و شاید مشکل اصلی اینه مثلا ترید باز دارم ک تو منفیه و این حالت بهم دست میده
    بهترین اموزگاران آن هایی هستند
    که به تو نشان میدهند کجا را نگاه
    کنی اما نمیگویند چه ببینی
    <<<<<امینو>>>>

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از abolfazljafari11 عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,032 بار در 2,584 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 519 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazljafari11 نمایش پست ها
    سلامم محمد جان ممنون از راهنماییتون
    ولی یک مشکل دیگم اینه و شاید مشکل اصلی اینه مثلا ترید باز دارم ک تو منفیه و این حالت بهم دست میده
    خب نشون میده که با اعتماد کامل ترید نمیزنید!
    برای بدست آوردن این اعتماد باید تمرین های صدتایی از چک لیستتون انجام بدید یا که میتونید استاپ و تی پی ست کنید و از چارت دور بشید
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

mamad7575 آواتار ها
    2,645 بار در 281 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان میخام یه پست بزنم تویی این تاپیک فکر میکنم مربوطه به اینجا

وقتتون بخیر از اونجایی که فک کنم نصف بچه هایی اکادمی میدونن من از برج یازده سال قبل سعی دارم تویی وبینار حرف بزنم و هر بار به روشی نشد امروز دیگه مصمم شدم حتمی هر جوری شده بیام و وسوالاتم بپرسم همه موارد رو از ساعت دوازه چک کردم نت گوشی خودم نت مودم ایرانسل و نت مودم ای دی اس ال جک کردم همه فعال همه چیز اوکی گوشی لبتاب همه رو برسی کردم به مشکلی نخورم و اومدم تویی وبینار همین که انلاین شدم جز اولینا بودم دستم رو بالا گرفتم که حرف بزنم نت گوشیم پرید سریع وصلش کردم نت مودم بعد لبتابم هنگ کرد(از وقتی که دارمش اولین باره انیجوری میشه چون هیچی روش ندارم فقط برای ترید استفاده میکنم ) منی که جز سه چهار نفر اول بودم مجبور شدم لبتاپمو ریست کنم افتادم اخر با کوشی نوبت گرفتم چند بار هی دیسکانکت میشد نوبتم میپرید لبتابم بالا اومد باز اومدم وارد بشم موسم از کار افتاد چند مین گیر اون بودم درستش کردم باز انلاین شدم تویی وبینار کلا برنامه وبینار دیس کانکت شد من امروز تا الان 11 بار وارد وبینار شدم بغل اسمم زده بود 11 اگه بچه ها توجه کرده باشن اصن پشمام رخت کوپ کردم که چرا که کیه که نمیازره وارد وبینار بشم بار هایی قبلیم استاد مثلا رسید به اسم من که میکروفنم باز کنه نوبتم میداد خانوما یا از پایین میخوند یا میکروفنم باز نمیشد نوبتم میرفت کلا هاج واج موندم نمیدونم داستان چیه ولی مطمعانم موضع سخت افزاری نرم افزاری نیست موضع اینه که همون نیرویی که استاد میگفت قدرت اینو داره اگه نخاد تو ترید کنم کلا نت مودمتو قطع کنه هست ولی نمیدونم چراو چی از من میخاد خیلی گیچم امید وارم کسی بتونه راهنمایی کنه @amino
    ویرایش توسط mamad7575 : 08-20-2022 در ساعت 15:05

18. 11 کاربر برای این پست سودمند از mamad7575 عزیز تشکر کرده اند:

Adeli Trader آواتار ها
    567 بار در 105 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد و دوستان عزیز
    من تازه به دوره اومدم از دوستان یک سوال داشتم

من اومدم به این دوره که درست ترید کردن و درست سود کردن رو یاد بگیرم
    این بعنوان هدفم درسته یا باید تغییراتی توش بدم

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    شادی سلامت ثروت

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Adeli Trader عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع