صفحه 190 از 551 نخستنخست ... 90140180188189190191192200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,891 به 1,900 از 5506

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

689 بار در 138 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    معرفی یه تریدر موفق:

(منبع متن از یک کانال تلگرامی)
    https://www.mql5.com/en/signals/621343

☝ گاندا یه تریدر اندونزیایی، با بالانس اولیه 7500 دلار شروع کرده.
    یک قانون مهم برای خودش گذاشته که روزی فقط یک پوزیشن بزنه.
    شاید بنظر بیاد که سود دهی چنین حسابی خیلی کم میشه.
    بخصوص وقتی ببینیم که گاندا یه اسکالپر هست و پوزیشن هاشو با پیپ کمی میبنده.
    چیزی در حد 4 تا 5 پیپ، نه بیشتر.
    ولی این تریدر در مدت حدود 4 ماه، 4000 دلار سود کسب کرده.
    یعنی بطور متوسط ماهی 1000 دلار.
    سود دهی هر ماهش زیر 20% هست ولی بعد از گذشت 4 ماه، 70% رشد حساب داشته.
    این یعنی سودهای کوچیک ولی مستمر، در طولانی مدت خیلی قابل توجه و رضایتبخش میشه.

یکی از بزرگترین نقاط قوت حسابش اینه که حداکثر افت سرمایه حسابش در این مدت با وجود 85 معامله، فقط 3.7% شده.
    این یعنی هیچ وقت اجازه نداده حسابش تو ضرر زیادی بره.

متأسفانه خیلی از ماها به طمع کسب سودهای بزرگ، سایز بالا میزنیم و قسمت اعظم سرمایه حسابمون رو در معرض خطر قرار میدیم.
    غافل از اینکه شرط اول موفقیت، حفظ سرمایه برای ماندگاری در بازار و کسب سود مستمر هست.

این تریدر با وجودی که پوزیشن ها رو با چند پیپ میبنده، ولی همین قطره قطره ها در طولانی مدت جمع شده و سود بسیار شیرین و قابل قبولی رو رقم زده.

یکی دیگه از نقاط قوت این تریدر این هست که هیچ پوزیشنی رو اجازه نداده که تو ضرر زیادی بره، به امید اینکه شاید جهت روند تغییر کنه و برگرده بره تو سود.
    کاری که خیلی از ماها انجام میدیم اینه که یا حد ضررها رو جابجا می کنیم
    یا با خوشبینی الکی به برگشت روند، اجازه میدیم حسابمون تو ضرر زیادی بره
    که میتونه به کال شدن حساب برسه.

در واقع کسی که اسکالپر هست و میخواد با چند پیپ سود خارج بشه، نباید حد ضرر بزرگ در نظر بگیره.
    چون ضرر یه پوزیشن، زحمات چندین پوزیشن سود ده رو خراب میکنه.

یکی دیگه از کارهای خوب گاندا این هست که هر روز سودش رو برداشت میزنه.
    این باعث میشه که تو موقعیت های بعدی ریسک زیادی نکنه و سایز پوزیشن ها رو خیلی بالا نبره.

چون ما خیلی وقتا که سود خوبی می کنیم، به پشتگرمی همین سود خوب، تو معاملات بعدی سایز بالاتری میزنیم
    و متأسفانه خیلی وقتا همه اون سودها رو از دست میدیم.

برداشت آنی سودها یکی از مهم ترین عواملی هست که باعث میشه فکر کنیم از ابتدا میخوایم تو حسابمون ترید کنیم
    و تا حد زیادی جلوی طمع ما برای زدن سایزهای نامعقول گرفته میشه.

چقدر خوبه از نکات مثبت این تریدر درس بگیریم
    و سعی کنیم عادات و رفتارهای تریدرهای موفق رو انجام بدیم
    تا ما هم در مسیر صحیح معامله گری قرار بگیریم
    و بتونیم جزو یکی از تریدرهای موفق بشیم.

پ ن : من تعدادی پوزیشن ازش چک کردم زیاد هم حرفه ای ورود نکرده. ضررها تعدادش خیلی زیاده. ولی نهایتا سود کرده... جالبه.

بسیار عالی دوست عزیز

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از zani@m عزیز تشکر کرده اند:

Hojat Sh آواتار ها
    785 بار در 187 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر شاید این سوال مربوط به این تاپیک نباشه اما اگر کسی میدونه پاسخ بده در این بین من فقط بهنام عزیز رو یادمه @Behnambaziar

چطور میشه میزان کالری روزانه رو حساب کرد ؟ سایت یا اپلیکیشنی هست ؟ ممنون اگر کسی میدونه جواب رو میتونه پاسخ بده که بقیه دوستان هم استفاده کنند
    اپلیکیشن کرفس
    ** ثروتمند بودن باشکوه است **

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Hojat Sh عزیز تشکر کرده اند:

sara.sat آواتار ها
    7,932 بار در 858 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 161 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر خیلی خوب بود این پست

شاید یک سال از این پست گذشته باشه آیا جلوتر اون فایل رو قرار دادید یا اکنون فایل رو دارید؟
    در مورد صبر خیلی خوب بود و خب من ژورنال های معاملاتیم رو چک میکردم بالای همه حد ضرر هام فقط یه چیز نوشتم : صبر ..صبر برای نرسیدن به اون محدوده ای که میخواستم و بارها دیدم اگر صبر کنم و فقط یک ترید از روی حوصله و صبر فراوان بزنیم چقدر مارکت دلنشین تر و ترید آروم تره (نمونش یورو/دلار امروز حوالی ساعت 1 ظهر که چقدر هم همه خوب ترید زدند و امشب حوالی ساعت 9 ..هر دو مورد با صبر حداقل تی پی 5 رو میدادند )

فوق العاده بود این پست ..قبلا خیلی دوستان بیشتر توی این تاپیک فعالیت میکردند ولی رفته رفته یه مقدار جدا شدند دوستان (البته سوابق این تاپیک مثل یه گنج میمونه ..پست های اقای یاشار/کینگ میلاد/سعید و داوود / ابی و.... ) همه فوق العاده اند

موفق باشید

سلام
    وقت بخیر
    لینک قبلی منقضی شده بود
    مجدد آپلود کردم
    خدمت شما
    از این لینک دانلود بفرمایید
    روز خوش
    ای تو در کشتی تن، رفته به خواب
    آب را دیدی... نگر در آب، آب

آب را آبی است کو می راندش
    روح را روحی است و می خواندش

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از sara.sat عزیز تشکر کرده اند:

567 بار در 77 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آینده که هنوز نیومده چطور ممکنه؟؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    بله. نورش هنوز موجوده در کهکشان، اما هرچیزی که ما الان میبینیم با چشم غیر مسلح و مسلح، احتمال داره که برای همون دوران باشه که نورش الان به ما میرسه. اما خود اون ستاره الان از بین رفته باشه

سلام محمد جان
    میان ستاره ای قسمتیش رو دیدم دقیق یادم نیست اما تو یک سیاره بودن که هر 3 دقیقه در اونجا چند سال روی زمین میگذشت (اگر درست یادم مونده باشه)
    کریستوفر نولان زمانو به سخره گرفته با این فیلماش
    در مورد جیمز وب میگفتن میتونه تا 100 سال اینده هم ببینه، نظرت چیه محمد جان؟

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohsenhn عزیز تشکر کرده اند:

mehrsa آواتار ها
    2,148 بار در 463 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhn نمایش پست ها
    آینده که هنوز نیومده چطور ممکنه؟؟!
    مفهوم زمان برای ما تعریف شده است که نمیتونیم بالاتر از سرعت نور حرکت کنیم اگر بتونیم بیشتر از سرعت نور حرکت کنیم میتونیم در زمان سفر کینم .
    "زندگیمون با تمام عوامل محدود کننده اش به عهده ماست"

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از mehrsa عزیز تشکر کرده اند:

3,813 بار در 411 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaziTDR نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد امینو
    میخواستم اگر لطف کنید مواردی از باورها و برنامه های منفی که باید حذف بشن و برنامه ها و باورهای مثبت که باید نصب بشن که کمک کنه شخصیت تریدری موفق داشته باشیم اینجا ذکر کنید.
    قبلا از وقتی که میگذارید سپاسگزارم استاد عزیز. @amino
    سلام استاد @amino عزیز
    لطفا این پیام رو جواب بدید سپاسگزارم

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از KazM عزیز تشکر کرده اند:

176 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اصالت فکر

سلام دوستان ایمان هستم یک ماهه وارد دور اول فایل ها شدم و تموم شده دور اولم.چیزی ک من از دور اول برداشت کردم( علاوه به مطالب اموزشی )بنظرم یک اصل مهم هست ک بش رسیدم
    .اصالت فکر

همه و یا اکثرا وارد بازار میشن که به در امد برسن....حتی شخص خودم....اما من میگم به درامد رسیدن نمیتونه عامل اصلی موفقیت باشه.شخص خود استاد امینو مدتهای زیادی به این درامد نرسیده بودن ولی عاملی بود که ایشون رو در کارشون موفق کرده.

مطمنم که میتونم تریدر موفقی بشم چون آدم فراکتالی هستم و در امورات زندگیم تایم فریم های مختلف رو چک میکنم تا تاییدیه بگیرم برای تصمیمی ک میخام بگیرم...نمونش همین صحبت من با شما دوستان عزیز هست ....اما وقتی اون عامل رو در خودم نیافتم نمیتونم با قطعیت مسیر رو ادامه بدم....

لطفا بنده رو راهنمایی کنید تا بتونم دور دوم رو با اطمینان خاطر شروع کنم.....من میخوام موفق و درجه یک بشم و نه فقط ب پول برسم!

14. 14 کاربر برای این پست سودمند از Dimen1995 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,906 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر شاید این سوال مربوط به این تاپیک نباشه اما اگر کسی میدونه پاسخ بده در این بین من فقط بهنام عزیز رو یادمه @Behnambaziar

چطور میشه میزان کالری روزانه رو حساب کرد ؟ سایت یا اپلیکیشنی هست ؟ ممنون اگر کسی میدونه جواب رو میتونه پاسخ بده که بقیه دوستان هم استفاده کنند
    سلام محمد جان.عذر میخوام بابت تاخیر در جواب دادن.چند روزی سفر بودم و به سیستم دسترسی نداشتم.من خودم چند سال پیش یه برنامه به اسم fatsecret پیدا کردم که خیلی عالی و کامل بود.من از نسخه اندروید استفاده میکردم اما یه سایت هم دارن با همون امکانات.پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,403 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان
    چند تا از فایلهای استاد در زمینه روانشناسی رو خلاصه کردم گفتم شاید براتون مفید باشه

چکیده مطالب روانشناسی استاد امینو : (7تا فایل اول)

شرایط استاندارد :

55% روانشناسی

30% مدیریت سرمایه

15% تسلط بر ابزارهای آموزشی

موفقیت قطعی = تفکر مثبت + تلاش هدفمند

⭕️اشتیاق سوزان:

داشتن برنامه هدف:یکی از بخش های روانشناسی موفقیت دادن الگو و الگوریتم جدید به ذهن تریدره با تمرین نوشتاری و فیزیکی.

برای موفقیت ابتدا باید هدف تعیین کنیم و در راستای اون شروع کنید به پیشرفت .

افراد موفق دو دسته هستند:

دسته اول افراد موفق 5% :

تکنیک شماره 1: اشتیاق سوزانشون ( افراد موفق برای رسیدن به هدفشون نیاز به یک سوخت دارند یا همون علاقه شخصی ) رو قبل از تعیین هدف پیدا کردند : ببین به چه کاری علاقه داری براساس آنها هدفی رو انتخاب کن

دسته دوم افرادموفق 95% : کارهایی رو که انجام میدن دوست ندارند اما اشتیاق سوزانی پیدا میکنند که با استفاده از اون میتونن به هدفشون برسند

و سه تکنیک برای ایجاد این اشتیاق سوزان داریم:

اول قرار گرفتن در تنگنا : یا اصطلاحا حالت مبارزه و اونموقع کارهایی رو انجام میدین که از تصورتون هم خارجه و خلاقیت بروز میکنه و ما بهش برچسب شانس رو میزنیم ( باید انجام بدم)

دوم تکنیک بازی سازی: شما یا کارهایی رو که منجر به رسیدن به هدفه و نیاز به نظم و استمرار داره دوست ندارید و یا اگه دارید بمروز ازشون خسته میشین.برای حل این مشکل با کمی خلاقیت تبدیلشون کنید به بازی تا با اشتیاق انجامشون

بدین. مثلا سعی کنید رکورد خودتون رو بشکنید.

سوم و قویترین تکنیک عشقه : یعنی بخاطرعلاقه بسیارزیاد به فرد دیگه کارهایی که برامون بسیار سخت بوده با اشتیاق انجام بدیم.

چکیده مطالب روانشناسی استاد امینو:(7 تا فایل دوم)

⭕️ روانشناسی مارکت:

1. بررسی چرخه های تفکر - عملکرد و زمان - قیمت

هر عملکردی قطعا به شما یک طرزتفکر یا شخصیت میده ولی هر تفکری الزاما به شما یک عملکرد نمیده و چه بسا تبدیل به رویا بشه.

اگر شما تفکرمثبت داشته باشین و همواره احساس خوب داشته باشین (قطعا یک ایده به ذهنتون میرسه و ناخودآگاه یکسری کارها رو انجام میدین و تبدیل به عملکرد میشه) امکان نداره که شما رو بسمت یک عملکرد سوق نده.

اگر عملکرد و تفکر هر دو مثبت باشند قطعا موفقیت بهمراه دارند.

اگر عملکرد خوب و مثبت دارید ولی تفکر و احساس خوبی ندارید مثله کار اجباری کاملا به تاخیر می افته و شاید به نتیجه نرسه.

اما عملکرد خوب حتی اگر اوایل به اجبار باشه عادت خوب در شما بوجود میاره و کم کم نتایج بدست آمده ازش میتونه حس خوب رو به شما منتقل کنه (یکم کندتر ) پس بین تفکر و عملکرد یک چرخه وجود داره.

در مورد قیمت و زمان هم دقیقا همین موضوع صادقه.

تریدری که تحلیل زمانی بلده و قیمت و پرایس اکشن و ساختار بازار رو هم میشناسه میشه تریدر فوق حرفه ای.

اگر میخواهید یک تریدر حرفه ای بشین باید هم از لحاظ تفکر و روانشناسی , هم از لحاظ عملکرد بسیار دقیق و مثبت عمل کنید و در بازار به همون اندازه که به محور قیمت توجه میکنید به محور زمان هم توجه کنید برتری رو از آن یک محور ندونید و

برای موفقیت خودتون تلاش کنید.

2.بررسی توانایی های فردی عامل اصلی در اجرای موفق برنامه هدف

خیلی وقتا ما برای خودمون اهدافی رو خیلی دقیق و منظم برنامه ریزی میکنیم چه از لحاظ زمانی چه از جوانب اجرایی اون برنامه, اما نمیتونیم اون برنامه رو اجرا کنیم . دلیلش اینه که ما توانایی های خودمون رو در گذشته تا الان بررسی نمیکنیم.

پس قبل از اینکه بخواهیم برنامه ریزی دقیق کنیم برای اهدافی که میخواهیم بهشون برسیم باید بررسی کنیم ببینیم توانایی های فعلی ما چیه؟ و اصطلاحا پی ساختمانی که الان توش هستیم توانایی تحمل چه بنایی رو داره؟؟

بعد اگر خواستیم بنا رو تغییر بدیم و ساختمون جدید بسازیم باید زمانی رو صرف بررسی توانایی هامون و ارتقا اونها بکنیم.

در ترید یک زیربنای خوب شامل دو بخشه:

اول . پرایس اکشن و تسلط روی های و لوهای مارکت

دوم . ساختار فراکتالی و تو در توی مارکت

این دو زیربنای موفقیت یک تریدر هست.سیستم ها و استراتژی ها میشن اون بنایی که روی این پی ساخته شدن. برای موفقیت ابتدا به بررسی توانایی هاتون بپردازید.

3.اطلاعات , تسلط , تعهد

تریدرهای ایرانی از نظر اطلاعات در رده های اول دنیا هستند اما تعداد کمی روی برنامه ای خاص کار میکنند. باید با تمرین زیاد روی برنامه خاص زیرنظرمربی و چک لیست روی مطالب مسلط شوند.

اما تعهد همون بخش روانشناسی است که شما نیاز به یک ذهنیت موفق در این مارکت دارید. شرایط بیرونی مهم نیست همه چی از داخل شماو طرز تفکر ناخودآگاهتون که براتون برنامه ریزی شده شکل میگیره.

اما خبرخوب اینه که شما میتونین این ناخودآگاه رو که از محیط و پیرامون شما شکل گرفته تغییر بدید. نیاز نیست شرایط بیرونی رو تغییر بدین فقط باید روی طرز فکر و باورهاتون کار کنید و از داخل تغییر کنید.

بعد از تغییر باورهاتون و سطح و تراز شماست که تغییر میکنه و ممکنه نقل مکان کنید به جای دیگری که هم نوا و هم تراز جدیدتون باشه و این تغییر ممکنه همه چیز رو بهم بریزه.

پس بزرگترین سرمایه کذاری برای موفقیت سرمایه گذاری روی خودتون است.نیاز نیست شرایط رو تغییر بدید.شرایط معامله گری و تجارت همیشه در حاله تغییره اما طبق اصولی ثابت و تکراری همون مفهوم اصل شناخت ساختار فراکتالی مارکت .

⭕️روانشناسی فردی:

وقتی شما تغییر میکنید همه چیز برای شما تغییر میکنه.

طبیعت همیشه در جهت فزونی حرکت میکنه پس به قوانین طبیعت اعتماد کنیم.

ما در زندگی خیلی چیزها رو از طبیعت یاد میگیریم و چی لازم داریم؟یک ذهن خالی و مشاهده گر بودن . اعتماد کردن به قوانین طبیعت و از آنجائیکه طبیعت همیشه در جهت فزونی حرکت میکند

پس ما هم می تونیم از قوانینش استفاده کنیم و در جهت فزونی رشد کنیم . خیلی جالبه که بدونیم تجارت و معامله گری هم مثله طبیعت دارای فصل های مختلفی است.

شما نمیتونین فصل ها رو تفییر بدین اما میتونین خودتون رو تغییر بدین.

یک تفاوت اصلی بین افراد موفق و غیرموفق وجود داره,افراد غیرموفق همیشه آرزو میکنن که اوضاع و شرایط بهتر بشه و همیشه میخوان همه چی تغییر کنه تا اونا بتونن موفق بشن واکثرا خیلی ایده پردازها و برنامه ریزهای خوبین ولی زمان عمل

که میرسه یک اما و یا ولی تو صحبتهاشون هست.

این استراتژی افراد شکست خورده است که برای چیزهایی امیدوار باشن که اتفاق نمی افته.

هیچ چیزی تغییر نمیکنه و امیدوار بودن برای تغییر شرایط بیرونی یک کار بیهوده است.

ادامه روانشناسی مارکت:

⭕️تکنیک منگنه (اتصال احساسات)

چیزی که ما رو به موفقیت میرسونه انجام کارهای ساده بصورت روتین و روزانه است.

انجام کارها بصورت کلی بر اساس دو عامله (درونی):

1.رسیدن به لذت از انجام اون کار

2.دوری از عذاب و درد انجام ندادن اون کار

یک عامل خیلی مهمه دیگه هم هست که در لول دومه:انجام خیلی از کارها بدلیل عادت

دو عامل اول یعنی لذت و درد میتونن برای ایجاد عادات بسیار موثر باشن.

پس ما یک راه برای رسیدن به موفقیت پیدا کردیم یعنی انجام کارهای ساده بصورت روزانه و مستمر که تبدیل به عادت میشن.

اما این کارها ایجاد لذت و درد لحظه ای نمیکنند برای همین اصلا آسون نیستن پس راه حل چیست؟؟

ذهن ما توان تصویرسازی و سفر در زمان داره. با کمک این موهبت که مغز ما هیچ فرقی بین تصویر واقعی و ذهنی نمیتونه داشته باشه با گول زدن مغز حس خوب یا بد رو به اون کارها منگنه میکنیم که توصیه میکنم حس خوب رو منگنه کنید چون بهتر نتیجه میده.

باید اون چیزی رو که میخواین در لحظه حال تصور کنید , یعنی آوردن تصویر ایده ال و عالی از آینده به زمان حال.

⭕️روانشناسی بازار فارکس:

عادتها و تغییر آنها . برداشت ما از اتفاقات :

برداشت ما از اتفاقاته که میتونه باورهایی رو بوجود بیاره که این باورها در جهت رشد و پیشرفت ما کار کنند و یا ما رو منزوی کنند . این باورها تبدیل به عادت میشه در صورت تکرار اون حس و اون عادته که ما رو تبدیل میکنه به یک انسان موفق در

حاله رشد یا نه . اتفاقها نه خوبه نه بد و اتفاقها همیشه می افتن اما برداشت ما از اون اتفاقه که باعث بوجود اومدن یک عادت یا محدودیت یا یک افتخار میشه.

با تغییر عادتها مثله انجام دادن کارها با دست مخالف متوجه میشید که این فرمت قابل تغییره و همیشگی نیست و اینها رو ما خودمون بوجود آوردیم.

در زمینه ترید هم همینطوره ما عادتهایی داریم که بهترین جایی که میتونیم بررسی کنیم بررسی هیستوری اکانتمونه که همه اعمال ما ثبت شده.مثلا چه ساعاتی بیشتر ترید میکنیم؟سلر هستیم یا بایر؟عدد ذهنیتون در هر پوزیشن چقدره؟

متوجه عادت امیدواریتون بشید که البته به شما ضربه میزنه یعنی امید واهی.

پس بهترین منبع برای بررسی روانشناسی ترید خود شخص و خود تریدر است با بررسی اکانت هیستوری او .

ذهن جانبی: (تسلط)

هر عضوی طبق تجربه شخصی و یا هر اندامی از انسان که تحت تاثیر تکرار از یک تجربه قرار بگیره دارای یک ذهن مجازی میشه خارج از محدوده مغز که خیلی سریعتر عکس العمل نشون میده. ساخت این ذهن جانبی کاملا توسط خودمونه .

زمانی که روی کاری مسلط میشین ذهن جانبی بوجود میاد.پس زمانی رو زحمت بکشید و عادات خوب ایجاد کنید تا مثله کارخونه براتون کار کنه. (کلید طلایی موفقیت)

مفهوم رنج و سختی:

خیلی ها میخوان از رنج و سختی جدا بشن در حالیکه نمیشه شما در نهایت یاد میگیرید که چجوری رنج بکشید و اینطوری مفهوم رنج تغییر میکنه. مثلا یا شما یا رنج آموزش اصولی رو میپذیرید یا رنج همش شکست خوردن در مارکت. در هر دو

حالت باید یک سختی رو تحمل کنید .

پس برای تغییر باورها باید هدفتون رو بشناسیدو بدونید چی رو میخواین تغییر بدید. این باور به چه علت بوجود آمده؟علت وجودیش رو پیدا کنید بعد پله پله برید عقب و بعد یک چیزی رو جایگزین اون قرار بدید . همیشه برای ایجاد تغییر یا باور در

راستای هدفی که دارید باید از شخصی که تو این زمینه موفق شده مشورت بگیرید و آموزش ببینید.
    ویرایش توسط Z.Pasandide : 07-20-2022 در ساعت 09:05
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

18. 30 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

Z.Pasandide آواتار ها
    1,403 بار در 388 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خانم پسندیده در یک کلمه فوق العاده بود و ممنون از شما بابت گرداوری این چکیده

فکر کنم اون مورد اول اشتباه شده و باید جای تسلط بر ابزارهای اموزشی و مدیریت سرمایه عوض شه

به ترتیب :
    روانشناسی فردی 55%
    مدیریت سرمایه 30-35 %
    تسلط بر ابزارهای اموزشی 10-15%

اگر جایی رو اشتباه کردم ممنون میشم اصلاح کنید چون مدیریت سرمایه خیلی مهمتر از تسلط بر ابزارهاست

موفق باشید
    سلام و خیلی ممنونم از تذکرتون .مجدد گوش دادم و حق با شما بود . تصحیح کردم و تشکر میکنم
    تو پای به راه در نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت

20. 11 کاربر برای این پست سودمند از Z.Pasandide عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع