صفحه 40 از 672 نخستنخست ... 3038394041425090140540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 6720

موضوع: بازی فراوانی

Mr_510 آواتار ها
    3,392 بار در 353 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 13 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    سلام دوستان
    من از کاربران دوره ی پرایس اکشن هستم.
    دیروز اولین روز بازی فراوانی رو شروع کردم و با 1000 دلار معادل حدودا 25 میلیون تومان جلو میرم
    هر روز که انجام شد رو اینجا به اشتراک میذارم

نیازه که گفته بشه چه چیزهایی خریداری میشه؟
    یا روال خاصی برای مشارکت در این انجمن هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Mr_510 : 01-28-2023 در ساعت 20:14

2. 29 کاربر برای این پست سودمند از Mr_510 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,001 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام این بازی جالبی اومد داشتم ارسال های تاپ انجمن رو میخوندم.
    من این بازی رو قبلا انجام میدادم ی بازی بود به اسم چک جادویی حدود پنج ماه انجام دادم اما کنار گذاشتم.
    فکر کنم دوباره از اول شروع کنم اونموقع بخاطر این کنار گذاشتم فکر میکردم نتیجه نگرفتم اما الان بررسی کردم اتفاقات خوبی برام رقم زده بود.
    من از معادل دلاری استفاده میکنم چون با یک میلیون تومن واقعا نمیشه لیف خرید دلو باهاش صابون زد.
    امروز 15 دی ماه آغاز میکنیم.
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

4. 29 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

1,104 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز
    به گام 90 بازی فراوانی رسیدم
    نتایجی که داشته :
    1. در حال حاضر هر روز خرج هایی میکنم که قبل از شروع بازی در ذهنم جایی نداشت و نکته جالب اینه که الان اون خرج ها رو نیاز میدونم و انجام میدم به عبارتی گنجایش ذهنم برای پول خیلی بیشتر شده به عنوان مثال ادکلن 90 میلیونی میخرم چیزی که قبلا اصلا یک نیاز نمیدونستمش.
    2. وقتی به قبل شروع بازی فکر میکنم میفهمم که چرا ثروتمند نبودم در واقع اون ذهن انقدر محدود بود که برای ورود پول جایی نداشت.
    3. یه بار از یه ثروتمند شنیدم که هر سال به جای خانه تکانی شب عید و شستن وسایل ، کلا وسایل خانه را عوض میکنه و نو میخره این موضوع برام سوال بود و در ذهنم جایی نداشت تا اینکه این بازی رو انجام دادم ودر حین بازی تا الان خودم هم راجع به بعضی وسایل اینکار رو کردم. یا مثلا در خانه های ثروتمند و لوکس ، شما معمولا مجسمه یا تابلوهای بسیار گران قیمت میبینید این موضوع رو قبلا درک نمیکردم ولی در این بازی برام قابل لمس شد و خودم هم تا الان یه مجسمه برنزی گاو والستریت به قیمت 35 میلیون در لیست خرج هام داشته ام. یا مثلا در یک رستوران قیمت یه شام خوردن حدود هشت میلیون پای ادم اب میخوره قبلا میگفتم خب چرا اخه ادم بره اونجا. الان خودم توی ذهنم مشتری ثابت اونجام و هر شب اونجا افتادم:d
    4.الان وقتی میخوام یه محصول بخرم با کیفیت ترینش رو انتخاب میکنم واصلا پولش برام مهم نیست
    5.قبلا فکر میکردم یک یا دو دست لباس برای ادم کافیه و ادم یه لباس رو باید تا مرز پوسیده شدن بپوشه بعد بره یه لباس دیگه بخره الان از هرمدل لباس اعم از رسمی ، اسپرت ، مجلسی و... از هر کدوم چند دست دارم و تقریبا هر 20 روز یه بار کارم خریدن لباسه.
    6.خرج کردن پول جزیی از عادات روزانه من شده. قبلا اگر پولی خرج میکردم یه کم احساس بد داشتم که نکنه ولخرجی کرده باشم.الان از خرج کردن فقط احساس لذت دارم.
    7.حتی در قسمت هایی از بازی بعضا پیش میومد که با بی حوصلگی این کار رو میکردم ولی سعی میکردم حس خوب داشته باشم ویادمه خیلی فشار میومد بهم. فکر کنم عدد ذهنی من بود. وقتی ردش کردم بعدش دیگه احساس خوب ازم جدا نشد
    8.به طرز عجیبی ذهنم در یک فراوانی عمیقی قرار گرفته به طوری که وقتی تو یک جمعی دارن از بی پولی و فقر صحبت میکنن نمیتونم تو اون جمع بمونم یا یه بهونه پیدا میکنم برای فرار کردن یا حداقل بحثو عوض میکنم.
    9.الان درک نمیکنم کسایی رو که میگن این دنیا خوب نیست و فلانه و اینا. این دنیا پر از لذته صحبت استاد که میفرمودند پول یکی از بهترین نعمت های خداونده رو شاید الان درک میکنم که با خرج کردن پول زندگی زیبا و فوق العادست.
    10.یادمه یه ادم مذهبی یه بار میگفت فرق پراید با لامبورگینی تو خم شدن اهن هاشونه وگرنه جفتشون ادم رو به مقصد میرسونن. الان میفهمم این حرف و امثال این حرف ها چقدرررررر تباه هستند. استفاده از تکنولوژی و امکانات روز یکی از راه های شکرگذاری از خالقه . به عنوان مثال اگر منتظر اومدن یه فیلم خوب از یه کارگردان خوب بودیم وقتی اون فیلم اومد باید بهترین کیفیتش رو دانلود کنیم و در یک دیتا پروژکتور بزرگ با عینک سه بعدی و لذت بخش ترین حالت ببینیم . در غیر این صورت اون فیلم رو هدر داده ایم
    11.در کل وقتی به گذشته فکر میکنم تعجب میکنم که چرا انتظار ثروتمند شدن رو داشتم اونم با ذهن محدودی که برای پول جایی نداشت ولی الان روز به روز منتظر ورود پول بیشترم که خرج کنم و لذت ببرم.
    ممنونم از استاد و دوستان عزیز که در این تاپیک فوق العاده دارن زحمت میکشن.

6. 50 کاربر برای این پست سودمند از hootan عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    بسیار عالی هوتن جان
    لذت بردم از تغییرات مثبت ذهنتون

نقل قول نوشته اصلی توسط hootan نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان عزیز
    به گام 90 بازی فراوانی رسیدم
    نتایجی که داشته :
    1. در حال حاضر هر روز خرج هایی میکنم که قبل از شروع بازی در ذهنم جایی نداشت و نکته جالب اینه که الان اون خرج ها رو نیاز میدونم و انجام میدم به عبارتی گنجایش ذهنم برای پول خیلی بیشتر شده به عنوان مثال ادکلن 90 میلیونی میخرم چیزی که قبلا اصلا یک نیاز نمیدونستمش.
    2. وقتی به قبل شروع بازی فکر میکنم میفهمم که چرا ثروتمند نبودم در واقع اون ذهن انقدر محدود بود که برای ورود پول جایی نداشت.
    3. یه بار از یه ثروتمند شنیدم که هر سال به جای خانه تکانی شب عید و شستن وسایل ، کلا وسایل خانه را عوض میکنه و نو میخره این موضوع برام سوال بود و در ذهنم جایی نداشت تا اینکه این بازی رو انجام دادم ودر حین بازی تا الان خودم هم راجع به بعضی وسایل اینکار رو کردم. یا مثلا در خانه های ثروتمند و لوکس ، شما معمولا مجسمه یا تابلوهای بسیار گران قیمت میبینید این موضوع رو قبلا درک نمیکردم ولی در این بازی برام قابل لمس شد و خودم هم تا الان یه مجسمه برنزی گاو والستریت به قیمت 35 میلیون در لیست خرج هام داشته ام. یا مثلا در یک رستوران قیمت یه شام خوردن حدود هشت میلیون پای ادم اب میخوره قبلا میگفتم خب چرا اخه ادم بره اونجا. الان خودم توی ذهنم مشتری ثابت اونجام و هر شب اونجا افتادم:d
    4.الان وقتی میخوام یه محصول بخرم با کیفیت ترینش رو انتخاب میکنم واصلا پولش برام مهم نیست
    5.قبلا فکر میکردم یک یا دو دست لباس برای ادم کافیه و ادم یه لباس رو باید تا مرز پوسیده شدن بپوشه بعد بره یه لباس دیگه بخره الان از هرمدل لباس اعم از رسمی ، اسپرت ، مجلسی و... از هر کدوم چند دست دارم و تقریبا هر 20 روز یه بار کارم خریدن لباسه.
    6.خرج کردن پول جزیی از عادات روزانه من شده. قبلا اگر پولی خرج میکردم یه کم احساس بد داشتم که نکنه ولخرجی کرده باشم.الان از خرج کردن فقط احساس لذت دارم.
    7.حتی در قسمت هایی از بازی بعضا پیش میومد که با بی حوصلگی این کار رو میکردم ولی سعی میکردم حس خوب داشته باشم ویادمه خیلی فشار میومد بهم. فکر کنم عدد ذهنی من بود. وقتی ردش کردم بعدش دیگه احساس خوب ازم جدا نشد
    8.به طرز عجیبی ذهنم در یک فراوانی عمیقی قرار گرفته به طوری که وقتی تو یک جمعی دارن از بی پولی و فقر صحبت میکنن نمیتونم تو اون جمع بمونم یا یه بهونه پیدا میکنم برای فرار کردن یا حداقل بحثو عوض میکنم.
    9.الان درک نمیکنم کسایی رو که میگن این دنیا خوب نیست و فلانه و اینا. این دنیا پر از لذته صحبت استاد که میفرمودند پول یکی از بهترین نعمت های خداونده رو شاید الان درک میکنم که با خرج کردن پول زندگی زیبا و فوق العادست.
    10.یادمه یه ادم مذهبی یه بار میگفت فرق پراید با لامبورگینی تو خم شدن اهن هاشونه وگرنه جفتشون ادم رو به مقصد میرسونن. الان میفهمم این حرف و امثال این حرف ها چقدرررررر تباه هستند. استفاده از تکنولوژی و امکانات روز یکی از راه های شکرگذاری از خالقه . به عنوان مثال اگر منتظر اومدن یه فیلم خوب از یه کارگردان خوب بودیم وقتی اون فیلم اومد باید بهترین کیفیتش رو دانلود کنیم و در یک دیتا پروژکتور بزرگ با عینک سه بعدی و لذت بخش ترین حالت ببینیم . در غیر این صورت اون فیلم رو هدر داده ایم
    11.در کل وقتی به گذشته فکر میکنم تعجب میکنم که چرا انتظار ثروتمند شدن رو داشتم اونم با ذهن محدودی که برای پول جایی نداشت ولی الان روز به روز منتظر ورود پول بیشترم که خرج کنم و لذت ببرم.
    ممنونم از استاد و دوستان عزیز که در این تاپیک فوق العاده دارن زحمت میکشن.

8. 30 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

F.firouzi.1987 آواتار ها
    1,351 بار در 47 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.trader98 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    بازی 100 روز نیست و انتها نداره ولی سازنده بازی برای 365 روز گفته بود انجام بدیم

خرید اقساطی نیست به دو دلیل:
    1- مثلا یه چیز گرون قیمت میخوام اقساطی شروع میکنیم بعد باید ده روز صبر کنیم که اقساطش پر بشه عملا تو این ده روز نمیتونیم خریدی انجام بدیم در نتیجه تمرین ذهنی عملا انجام نمیشه
    2- ذهن وقتی تحت فشار قرار میگیره دنبال یه راه آسون هست . مثلا پول اضافی رو به کسی ببخشه و یا اگه خرید اقساطی باشه یه چیز گرون بخره که یه مدت زیادی دیگه خودشو خلاص کنه : )

در مورد سوالتون :
    دارایی های قبلی رو نمیشه فروخت
    سلام آقای ایچی تریدر
    امیدوارم خوب و سلامت باشین
    ی سوال داشتم
    میشه جلوتر هم رفت ؟ مثلا لیست خریدهای آینده رو نوشت ؟

10. 26 کاربر برای این پست سودمند از F.firouzi.1987 عزیز تشکر کرده اند:

ichi.trader98 آواتار ها
    26,273 بار در 626 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 163 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط F.firouzi.1987 نمایش پست ها
    سلام آقای ایچی تریدر
    امیدوارم خوب و سلامت باشین
    ی سوال داشتم
    میشه جلوتر هم رفت ؟ مثلا لیست خریدهای آینده رو نوشت ؟
    سلام
    ممنون
    بهتره که هر روز یه تایمی بذارید و در مورد چیزایی که لازمتونه بخرید فکر کنید
    چون برای مثال اگه یه روز بشینید یه لیست کلی رو اماده کنید و روزای بعدی به اون لیست نگاه کنید و چند تاشو انتخاب کنید دیگه ذهن اونقدر درگیر بازی نمیشه و تاثیر گذاری اش کمتر میشه

12. 37 کاربر برای این پست سودمند از ichi.trader98 عزیز تشکر کرده اند:

1,104 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashirani نمایش پست ها
    بسیار عالی هوتن جان
    لذت بردم از تغییرات مثبت ذهنتون
    ممنونم آرش جان لطف دارید

14. 27 کاربر برای این پست سودمند از hootan عزیز تشکر کرده اند:

Mr.jason آواتار ها
    34,824 بار در 2,439 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    سلام من روز دومم یعنی دو میلیون تومان
    سوال من اینه که چرا رو رقم پایین مقاومت ذهنی دارم
    نمیدونم چی بخرم الان کل امروز فکر مشغول این بوده که چی بخرم با دو میلیون تمام چیز هایی که من تو ذهنم هست بالای هفت هشت میلیونه :"|
    I Will Never Forgot These Words
    With Great Power
    Comes Great Responsibilities
    This Is My Gift
    My Curse
    ?Who am I
    ........ I am

16. 32 کاربر برای این پست سودمند از Mr.jason عزیز تشکر کرده اند:

Danial آواتار ها
    1,642 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir510 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امیرمطهری هستم از کاربران دوره ی پرایس اکشن
    دیروز اولین روز بازی فراوانی رو شروع کردم و با 1000 دلار معادل حدودا 25 میلیون تومان جلو میرم
    هر روز که انجام شد رو اینجا به اشتراک میذارم

نیازه که گفته بشه چه چیزهایی خریداری میشه؟
    یا روال خاصی برای مشارکت در این انجمن هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام امیر جان

اول اینکه اختیاری هست با چه مبلغی شروع کنی ولی باید روز دوم معادل روز اول اضافه کنی به داراییت
    یعنی روز دوم 2000 دلار و روز سوم 3000 الی آخر

امیدوارم اذیتت نکنه

در مورد اینکه اینجا باید بگذاری که چی خریدی، نه نیازی نیست
    فقط باید خرجش کنی. قرض و بدهی باهاش صاف نکنی . خرید قسطی انجام ندی . اگر یک روز فراموش کردی باید از اول شروع کنی
    البته میتونی ببخشی. مثلا امروز برای یکی از اعضای خانواده یا دوستانت یک چیزی بخری

موفق باشی

18. 27 کاربر برای این پست سودمند از Danial عزیز تشکر کرده اند:

Danial آواتار ها
    1,642 بار در 59 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.for.fx نمایش پست ها
    سلام من روز دومم یعنی دو میلیون تومان
    سوال من اینه که چرا رو رقم پایین مقاومت ذهنی دارم
    نمیدونم چی بخرم الان کل امروز فکر مشغول این بوده که چی بخرم با دو میلیون تمام چیز هایی که من تو ذهنم هست بالای هفت هشت میلیونه :"|
    سلام

برو برج میلاد یک شام بزن میشه 2 تومن

20. 28 کاربر برای این پست سودمند از Danial عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع