صفحه 91 از 116 نخستنخست ... 41818990919293101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 1156

موضوع: سوالات و مشکلات فنی مرتبط با انجمن

arya910 آواتار ها
    1,031 بار در 385 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم، آره به خاطر اینکه حجم پیام ها بسیار بالاست، یه مقدار پاسخ دهی طول میکشه، نگران نباشید من کمکتون میکنم، شما دوره پرایس اکشن رو قبلا فعال کردید لایسنس کدش رو دیگه درسته؟ ( منظورم همون کدی هست که در سایت دریافت میکنید و اون رو به پلیر میدید و دوره پرایس اکشن براتون باز میشه و میتونید فایل ها رو ببینید)
    اگر این کار رو قبلا انجام دادید در حال حاضر هم به همون شکل، اول تشریف ببرید سایت آکادمی ( انجمن نه، خود سایت آکادمی به آدرس:www.academywave.com) و اونجا وارد حساب کاربری بشید و در بخش محصولات لایسنس رو میتونید مشاهده کنید، البته قبلش تاکید میکنم که این کار رو فقط زمانی انجام بدید که مادربردتون رو عوض نکرده باشید، در غیر اینصورت دوره باز نمیشه، این کار رو انجام بدید، لایسنس رو به پلیر بدید تا دوره دوباره باز بشه براتون، اما اگر باز نشد، در سایت آکادمی ویو به همون آدرس بالا، وارد حساب کاربری بشید و در قسمت تیکت پشتیبانی، یه تیکت بنویسید که لایسنس جدید براتون صادر بشه، هزینش هم تقریبا فکر کنم 150,000 هزار تومن میشه، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه دوست عزیز.
    عزیز ممنون از راهنمایی که کردی نه مادر برد ش خراب نشده فقط هاردش با پاورش مشکل داشته باز هم ممنون از وقتی که گذاشتی خدا خیرت بده

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya910 نمایش پست ها
    عزیز ممنون از راهنمایی که کردی نه مادر برد ش خراب نشده فقط هاردش با پاورش مشکل داشته باز هم ممنون از وقتی که گذاشتی خدا خیرت بده
    خواهش میکنم، وظیفست، ایشالله مشکلتون حل میشه، چون خودم یه بار ویندوز عوض کردم و همه فایل هام رو پاک کردم، اما دوباره میتونستم دوره پرایس رو ببینم ( با فعال سازی دوباره پلیر) اما بعد از اون کلا سیستمم رو عوض کردم و یه مادربودر جدید تهیه کردم، قبلش به ادمین محترم که پیام دادم، ایشون فرمودند باید یه لایسنس جدید واسه شما بگیریم، و یه هزینه جزئی میپردازید و لایسنس جدید واستون صادر میشه.
    به امید خدا که مشکلتون حل میشه.

3. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arya910 آواتار ها
    1,031 بار در 385 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    خواهش میکنم، وظیفست، ایشالله مشکلتون حل میشه، چون خودم یه بار ویندوز عوض کردم و همه فایل هام رو پاک کردم، اما دوباره میتونستم دوره پرایس رو ببینم ( با فعال سازی دوباره پلیر) اما بعد از اون کلا سیستمم رو عوض کردم و یه مادربودر جدید تهیه کردم، قبلش به ادمین محترم که پیام دادم، ایشون فرمودند باید یه لایسنس جدید واسه شما بگیریم، و یه هزینه جزئی میپردازید و لایسنس جدید واستون صادر میشه.
    به امید خدا که مشکلتون حل میشه.
    ممنون از لطفت شما مشکل حل شد با راهنمایی که کردید امیدوارم که همیشه سالم و سر حال باشی و موفق و پیروز

5. یک کاربر برای این پست سودمند از arya910 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    درود به ادمین محترم آکادمی، قبل از هر چیز، تشکر میکنم و خسته نباشید میگم به شما ادمین گرامی، مشکل بنده اینه که وقتی وارد پروفایل خودم میشم و میخوام پست های قبلیم رو چک کنم، در بخش "جست و جوی تمامی ارسال ها" اونجا فقط پست هایی رو نشون میده که در انجمن های عمومی قرار دادم، اما پست هایی که در انجمن های کاربران ویژه (مثلا پست های بنده در تاپیک پرایس اکشن) رو نشون نمیده. میخواستم بدونم مشکل چیه، ممنون که کمک میکنید، با آرزوی سلامتی و شادی برای تمامیه دوستان پشتیبانی. @Academywave

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    سلام امین اقا حالتون خوبه

در ابتدا پیشنهاد میکنم به تیکت پشتیبانی که توی وبسایت برید گوشه پایین سمت راست هست و سریعتر پاسخ داده میشه (شاید کمتر از 5 دقیقه)

در مورد مشکلات انجمن هم اتفاقا منم دیروز این مورد برام پیش اومد که کلا اکانتم از دسترس خارج شد و ادمین عزیز مجبور شد شخصا رمزم رو عوض کنه چون هیچی کار نمیکرد ولی خب لطف کردند و درستش کردند

فکر میکنم دیروز عصر مشکلی پیش اومد برای اکثر دوستان

موفق باشید
    درود به جناب memo بزرگوار، تشکر میکنم بابت پاسخگوی شما دوست عزیزم، بله اتفاقا بنده الان که پروفایل ادمین رو چک کردم، دیدم نوشته سریع ترین راه تیکت پشتیبانی، منتها اون موقع این پست رو ارسال کرده بودم، الان میرم یه تیکت ارسال میکنم، امیدوارم مشکل رفع شه، مرسی که هستی memo جان

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

53 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام این مشکل از زمانی که اینترنت ها به مشکل خورد شروع شد حالا اگر من حساب ریل هم باز کنم یعنی همینطور خواهد بود واقعا کسی نیست راهنمایی کنه چون من میخاستم حسابی که ترید میکنم و باعث افزایش میشه را برای دوستان بفرستم و وارد حساب ریل بشوم که یک دفعه حساب قطع میشود و نامعتبر میشود دوباره از اول باید حساب دمو باز کنم واقعا بعد از یک سال کار کردن و تمرین اگر اینترنت ها اینجوری به مشکل بخوره نمیدونم چیکار باید بکنم شماها از چه طریقی وصل هستین که مشکلی ندارین من نت همراه اول هستن به نظرتون وای فای خانگی بگیرم بهتره یا نه چیکار باید کرد

11. یک کاربر برای این پست سودمند از hamid30 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid30 نمایش پست ها
    سلام این مشکل از زمانی که اینترنت ها به مشکل خورد شروع شد حالا اگر من حساب ریل هم باز کنم یعنی همینطور خواهد بود واقعا کسی نیست راهنمایی کنه چون من میخاستم حسابی که ترید میکنم و باعث افزایش میشه را برای دوستان بفرستم و وارد حساب ریل بشوم که یک دفعه حساب قطع میشود و نامعتبر میشود دوباره از اول باید حساب دمو باز کنم واقعا بعد از یک سال کار کردن و تمرین اگر اینترنت ها اینجوری به مشکل بخوره نمیدونم چیکار باید بکنم شماها از چه طریقی وصل هستین که مشکلی ندارین من نت همراه اول هستن به نظرتون وای فای خانگی بگیرم بهتره یا نه چیکار باید کرد
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید بنده از اینترنت adsl مخابرات استفاده میکنم و یه فیلترشکن اشتراکی (پولی) ایرانی، و توی این مدت هم اصلا قطعی نداشتم، در انجمن به دلیل قوانین نمیتونم اسم فیلترشکن رو بگم چون باعث سوءتفاهم میشه، اما به نظر من حضرتعالی اگر قصد دارید قطعی نداشته باشید، حتما ISP تون رو تغییر بدید، سعی کنید حتی القمدور از اینترنت های همراه و وای فای استفاده نکنید، چون نویز و پاریزیت میندازن و مشکل ساز میشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

13. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان حالتون خوبه

نمیدونم این مشکل برای بقیه دوستان هم پیش اومده یا نه

من الان نزدیک یک هفته هست هرروز صبح با یه مشکل مواجه ام
    اکانت جیمیل من که متصل به کروم هم هست و کل اکانت ها و همه حساب های کاربریم روی اونه هرروز صبح از دسترس خارج میشه و مجبورم رمزشو وارد کنم دوباره وارد شم
    همین مورد باعث میشه تمام حساب های کاربریم هم از دسترس خارج شه و دوباره رمز بزنم وارد شم مثل انجمن که هرروز باید رمز ورود بزنم

این مشکل قطعا طبیعی نیست و یه اتفاقاتی داره میوفته / شماهم با چنین مشکلی مواجه اید ؟ اگر نه چیکار باید کنم ؟
    از لحاظ امنیتی هم اکانت جیمیل همه مواردشو فعال کردم از قبل فعالیت مشکوکی گزارش نشده برام
    من دو نفر رو تگ میکنم اگر دوست دیگری واقف هست راهنمایی کنند موفق باشید @Academywave @Peace @ChookD1
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش من حسابم رو به کروم متصل نکردم، قبلا این کار رو انجام میدادم، اما الان دیگه نه، حالا چرا اینجوری میشه واقعا نمیدونم، اما اگر مشکلی بخواد پیش بیاد یا به قول خودشون اگر بخواد Breach صورت بگیره، به خاطر اینکه فرمودید همه تنظیمات امنیتی رو فعال کردید خود گوگل همه اون Breach ها رو میتونه بلاک کنه (Breach یعنی وقتی یه نفر میخواد وارد حساب شما بشه و به قولی اطلاعات رو هک کنه)، فکر کنم نیاز به یادآوری نباشه چون خودتون هم فرمودید همه تنظیمات امنیتی فعال هستش، برای بقیه دوستان عرض میکنم، همیشه two factor authentication روشن باشه، چون اینو دیگه نمیتونند کاری کنند، در کل با فعال بودن همه تنظیمات امنیتی و داشتن یه رمز قوی و بالا بلند، جایه هیچ نگرانی وجود نداره، ولی فکر کنم مشکل میتونه از خود کروم هم باشه، با آپدیت های بعدی میتونه این مشکل برطرف شه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

15. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ChookD1 آواتار ها
    803 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    این مشکل قطعا طبیعی نیست و یه اتفاقاتی داره میوفته / شماهم با چنین مشکلی مواجه اید ؟ اگر نه چیکار باید کنم ؟
    از لحاظ امنیتی هم اکانت جیمیل همه مواردشو فعال کردم از قبل فعالیت مشکوکی گزارش نشده برام
    من دو نفر رو تگ میکنم اگر دوست دیگری واقف هست راهنمایی کنند موفق باشید @academywave @peace @chookd1
    سلام memo عزیز
    والله تابحال همچین چیزی برام پیش نیومده.
    یه سرچی کردم توضیح داده بودن که مرورگر رو بصورت کامل ریست کنید اگه از مرورگر باشه یا تنظیماتش ، حتما رفع میهش.
    اما این میتونه غیر از رمز ، صفحاتی که ذخیهر شون کرده بودید و کلی چیز دیگه رو هم با خودش پاک بکنه
    البته که میتونید انتخاب کنید دقیقا چه چیزهایی حذف بشن ، ولی دیگه ریست کلی اتفاق نمیته.
    اما چون غیرعادی هست که هی داره خارج میشه ، اگه واقعا اطلاعات چندانی ندارید روی کروم ، ریست کامل کنید ، بعد برید یه کروم جدید رو از سایت اصلیش دانلود کنید. کروم قبلی رو حذف کنید و جدیده رو مجددا نصب کنید.
    اگه از تنظیماتش باشه طبیعتا باید مشکل شما حل بشه.
    اما اگه چیزایی دارید که نمیخواید از دستشون بدید راهکارای دیگه ای امتحان کنید مثل آپدیت کردنش.
    ان شاءالله که حل بشه
    رب زدنی عِلما | از همه کسانی که به اصلاح دید بنده کمک میکنند تشکر میکنم.

2 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت اعضای عزیز آکادمی و استاد عزیز
    من عضو جدید آکادمی میباشم
    دوستان من نمیدونم چطور سوالات رو در انجمن و در تاپیک قرار بدم و اینک در قسمت 19 دوره پرایس اکشن مربوط به چارت های لگاریتمی و چارت های حسابی
    چارت لگاریتمی رو چطور در متاتریدر 4 ایجاد میکنیم آیا اندیکاتور داره ؟اگر داره از کجا تهیه کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Touhid عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)