صفحه 270 از 434 نخستنخست ... 170220260268269270271272280320370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,691 به 2,700 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

amoo baghi آواتار ها
    2,658 بار در 659 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.secret نمایش پست ها
    دوستان سلام

اندیکاتور vline برای متا 5 هم هست ؟
    یا فقط برای متا 4 نوشته شده؟
    سلام دوست عزیز من برای متا 5 ندیدم این اندیکاتور رو
    نشسته ام به چارت نگاه میکنم "" حد ضرر آه میکشد
    قیمت از کدام راه میرسد"" خیال دیدنش چه دلپذیر بود
    حد سودم در این امید پیر شد"" نیامدی و سواپ خوردم لاشی

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از amoo baghi عزیز تشکر کرده اند:

amirhosseinyaghoubi آواتار ها
    148 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز من متا تریدر 4 roboforex را نصب کردم ولی بالا نمیاد فقط تایم فریم 4 ساعته بالا میاد دو تا اسکرین شات گرفتم اگه میشه راهنماییم کنید

Don't stop,Until you're proud

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از amirhosseinyaghoubi عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinyaghoubi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز من متا تریدر 4 roboforex را نصب کردم ولی بالا نمیاد فقط تایم فریم 4 ساعته بالا میاد دو تا اسکرین شات گرفتم اگه میشه راهنماییم کنید

درود بر شما دوست عزیزم، لطف بفرمایید پست شماره #2774 رو مطالعه بفرمایید، دوست عزیزی، مشکلی مشابه شما داشتند، امیدوارم بتونه کمکتون کنه، سلامت و شاد باشید.

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Milad.W.F آواتار ها
    194 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon نمایش پست ها
    سلام استوک رو می تونید از اینجا دانلود کنید:

استوک مولتی تایم فریم متا 5
    مثل اینکه قبلا فرستاده شده
    استوک مولتی تایم برای متا5
    سپاسگزارم...
    ولی ران نمیشه روی متا
    چرا؟؟؟؟
    ویرایش توسط Milad.W.F : 10-22-2022 در ساعت 15:28

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Milad.W.F عزیز تشکر کرده اند:

Iman آواتار ها
    964 بار در 279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همگی
    البته سوالم به این تاپیک نمیخوره...
    کسی تجربه کار با مینی کامپیوترها و اینکه بدرد ترید میخوره داره؟

کانفیگ قوی نداره در حد وب گردی، فوتوشاپ سبک میشه کار کرد
    و مزیت بزرگش استهلاک کم، بی صدا بودن و داغ نکردنش حتی اگه 24 ساعت روشن باشه.

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Iman عزیز تشکر کرده اند:

mehdi_hasanzade آواتار ها
    3,840 بار در 306 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام آقا ایمان امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه
    نظر شخصی من اینه که قطعا مفید خواهد بود البته بستگی به هزینه ایی که می خوای براش بذاری هم داره. اگه زیاد می خوای هزینه کنی لپ تاپ می تونه خوب باشه بشتر از اون می خوای هزینه کنی می تونی سیستم ثابتی با 100 تومن هم بچینی نه اگه می خوای کم هزینه کنی تبلت هم می تونی بگیری
    من دوستی دارم که با یه تبلت کوچیک داره ترید می کنه و واقعا هم به سود مستمر رسیده و درآمد خوبی داره ولی باز به همون تبلت 12 اینچی عادت کرده، در کل اگه می تونی سعی کن مانیتور بزرگ برداری و راحتتر باشی و گرنه متا تریدر حتی کمتر از وب گردی برای کامپیتور فضا اشغال می کنه و نیازی به سیستم خفنی نداره.
    امیدوارم که جیبات پر پول باشه.
    راستی دوستان من همچنان مشکل وصل شدن به متا تریدر رو دارم شما راهکارتون چیه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman نمایش پست ها
    سلام به همگی
    البته سوالم به این تاپیک نمیخوره...
    کسی تجربه کار با مینی کامپیوترها و اینکه بدرد ترید میخوره داره؟

کانفیگ قوی نداره در حد وب گردی، فوتوشاپ سبک میشه کار کرد
    و مزیت بزرگش استهلاک کم، بی صدا بودن و داغ نکردنش حتی اگه 24 ساعت روشن باشه.
    ویرایش توسط mehdi_hasanzade : 10-24-2022 در ساعت 10:26

مسیر سخت است و دشوار ولی راهی جز رفتن نیست

" من بر فراز قله میگویم موفقیت نتیجه گام های کوچک و مستمر است "
    و این نه یک شعار بلکه دقیقا واقعیتی کشف شده است.
    امینو

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از mehdi_hasanzade عزیز تشکر کرده اند:

914 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام به همه دوستان امیدوارم عالی باشید
    آقا این روبو وصل نمیشم ی فیلترشکن رایگان یا اگر پولی دارید و وصل میشه معرفی کنید من vpngate رو نصب کردم ولی سرعتش بشدت پایینه و بزور وصل میکنه متا رو اگر پولی خریدید و جواب میده سایت فروش فیلترشکن رو هم بفرستید مرسی
    Jacob Riis:وقتی فکر میکنم هیچ چیز به من کمک نمیکند،میروم و به سنگ تراشی نگاه میکنم که پتک را روی سنگ فرود می آورد،شاید صدبار ضربه بزند بدون این که ترکی روی آن ظاهر شود. با این حال با ضربه صدویکم سنگ دونیم میشود و من میدانم که صرفا آخرین ضربه کارساز نبوده است -بلکه تمام ضربات پیشین هم تاثیر خود را گذاشته اند.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از JaVa:D عزیز تشکر کرده اند:

ChookD1 آواتار ها
    803 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    من یه لپتاپ چند هفته پیش توی کامپیوترفروشی دیدم خداییش به دلم نشست / مارکش asus بود و خیلی جمع جور بود قیمتشم خوب بود دور بر 11 تومن فکر کنم /ازشون پرسیدم گفت خیلی خوبه ولی نه برای کارای حرفه ای و اینا پرسیدم برای ترید چی فقط دوتا پلتفرم میخوام روش نصب کنم گفت خوبه جواب میده مشخصاتشو نپرسیدم حالا اگر بچه ها اطلاعاتی دارند در اختیارمون بزارن برای سیستم جدید موفق باشید @ChookD1
    درود
    برای ترید اگه خواسته باشید یک سیستم داشته باشید و هیچ فعالیت دیگری غیر از ترید داخلش انجام ندید ، حتی 1 گیگ رم و پایینترین سیستم هم جوابگو خواهد بود. هرچند که بخش زیادی از این 1 گیگ رو خود سیستم عامل یا همون ویندوز مشغول میکنه و نهایت شاید 500 مگابایت از فضای رم در اختیار شما باشه ، با این وجود اگه صرفا بخواید دو پلتفرم متاتریدر و سی تریدر رو همزمان داشته باشید جوابه.

البته احتمالا آدم نیازهای دیگری پیدا میکنه در حین ترید ، از جمله مرورگر همزمان ، ریکورد ویدیو ، شایدم تدوین ویدیو به همین منظور شاید بهتر باشه برای اینکه به مشکلی برنخورید که سیستم نتونه از پسش بر بیاد ، پیشنهاد میشه بصورت حداقل سیستمتون 4 گیگ رم داشته باشه و سی پی یوی اون هم 3 هسته ای نسل 9 یا نسل 10 باشه که در قیمت خودشون بسیار عالی و جدید هستن ( ضمن ارزون بودن مدلهایی مثل 10400 در نسل 10 یا 11400 درنسل 11 و 12400 در نسل 12 ، اما اگه این سی پی یوهای سریع رو گرفتید کنارش حتما یه رم 8 گیگ داشته باشید.

این سیستم رو میشه بعنوان یه سیستم نسبتا خوب برای تریدر و یه تدوینی در کنارش که احتمالا تا سالها بی نیاز از یه سیستم دیگه میشید ، توصیه کرد.
    برای لب تاب باید بگردید ببینید که کدوم باهاتون میخونه ، کدوم با ذائقه ی شما اوکی هست و باهاش راحتید.
    اما اگه بخواید PC ببندید ، اونوقت دستتون باز هست ، میتونید مادربور رو خودتون انتخاب کنید ، به اندازه ای که نیاز دارید رم سفارش بدید و به همین صورت . اما بدی سیستم اینه که یه مانیتور بصورت جدا هم میخواید.
    ولی شما درواقع نمیتونید بصورت همیشه از لب تاب استفاده کنید. بالاخره یه روزی میرسه که لب تاب رو باید کنار بزارید و رو به یه سیستم خونگی بیارید که PC باشه.
    برای اسمبل یه PC بصورت آنلاین میتونید به این لینک برید و اونجا سیستم خودتون رو ببندید ببینید با قمیت روز چند در میاد. لینک
    چیزی که من بستم حدوداً 21 تومن درومد اما بدون : موس - کیبورد - مانیتور - اسپیکر

*توی تصویر سی پی یو از بهترینهایی هست که ارزونترینه ، هارد نزاشتم به جاش درایو جامد SSD مدل NV2 که هاردی فوق سریع هست رو گزاشتم یه ترابایت که ایندو رو به صلاح دید خودتون میتونید زیرتر هم قرار بدید که ارزونتر پای شما بیفته

این سیستم رو توی بازار سطح شهر میتونید ارزونتر جمع کنید اما توجه داشته باشید که مدلی که انتخاب میکنید بخاطر محدودیت اون فروشگاه نباشه ، بلکه چیزی که میخاید رو براتون ببنده. اما خوبیش این هست که به راحتی میتونید برای ضمانت یا مشکلا احتمالی به فروشگاهی که خریده بودید مراجعه کنید.
    خوبی PC اینه که درآینده رم کم بیارید به راحتی خودتون بصورت دستی خرید و بهش اضاف میکنید ، یا هر قطعه ی دیگری
    تصمیم بین لب تاب و PC با خودتونه. برای لب تاب: سی پی یوش نسل 10 یا 9 باشه ، رمش 8

و اینها نظر بنده بود و تجربه ای که داشتم.
    امیدوارم مفید باشه.
    ویرایش توسط ChookD1 : 10-24-2022 در ساعت 15:30
    رب زدنی عِلما | از همه کسانی که به اصلاح دید بنده کمک میکنند تشکر میکنم.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از ChookD1 عزیز تشکر کرده اند:

Iman آواتار ها
    964 بار در 279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام ایمان جان

اگر به جواب رسیدی منو هم تگ کن چون میخوام یه لپاتپ جدید بردارم کلا سیستم تریدی رو ببرم روی اون و این یکی برای آموزش یا فیلمی چیزی باشه

من یه لپتاپ چند هفته پیش توی کامپیوترفروشی دیدم خداییش به دلم نشست / مارکش asus بود و خیلی جمع جور بود قیمتشم خوب بود دور بر 11 تومن فکر کنم /ازشون پرسیدم گفت خیلی خوبه ولی نه برای کارای حرفه ای و اینا پرسیدم برای ترید چی فقط دوتا پلتفرم میخوام روش نصب کنم گفت خوبه جواب میده مشخصاتشو نپرسیدم حالا اگر بچه ها اطلاعاتی دارند در اختیارمون بزارن برای سیستم جدید موفق باشید @ChookD1

سلااام محمدجان
    والا از اونجایی که متاتریدر رم و سی پی یو خیلی درگیر نمیکنه خوبه
    البته این شرکتی که لینکشو میفرستم یک هفته مهلت تست داره .
    الان هم تو مینی ها hp dell رونق بهتری دارند البته asus و ... هستند
    رمش هم میشه ارتقا داد تا 16 و تحقیق کردم cpu اینتل باشه بهتره
    ایده ای که دارم یدونه از اینا با مانیتور واید 34 شیائومی مدل گیمینگ جمعا 25 تا 30 آب میخوره

https://www.minicomputer.ir/%D9%85%D...AF%D9%87/Intel[18]

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Iman عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_hasanzade نمایش پست ها
    سلام آقا ایمان امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه
    نظر شخصی من اینه که قطعا مفید خواهد بود البته بستگی به هزینه ایی که می خوای براش بذاری هم داره. اگه زیاد می خوای هزینه کنی لپ تاپ می تونه خوب باشه بشتر از اون می خوای هزینه کنی می تونی سیستم ثابتی با 100 تومن هم بچینی نه اگه می خوای کم هزینه کنی تبلت هم می تونی بگیری
    من دوستی دارم که با یه تبلت کوچیک داره ترید می کنه و واقعا هم به سود مستمر رسیده و درآمد خوبی داره ولی باز به همون تبلت 12 اینچی عادت کرده، در کل اگه می تونی سعی کن مانیتور بزرگ برداری و راحتتر باشی و گرنه متا تریدر حتی کمتر از وب گردی برای کامپیتور فضا اشغال می کنه و نیازی به سیستم خفنی نداره.
    امیدوارم که جیبات پر پول باشه.
    راستی دوستان من همچنان مشکل وصل شدن به متا تریدر رو دارم شما راهکارتون چیه ؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaVa:D نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان امیدوارم عالی باشید
    آقا این روبو وصل نمیشم ی فیلترشکن رایگان یا اگر پولی دارید و وصل میشه معرفی کنید من vpngate رو نصب کردم ولی سرعتش بشدت پایینه و بزور وصل میکنه متا رو اگر پولی خریدید و جواب میده سایت فروش فیلترشکن رو هم بفرستید مرسی
    سلام و وقتتون بخیر
    امیدوارم عالی باشید
    میتونید از سایت چیتا وی پی ان ، اشتراک 1 ساله دو کاربره با هزینه 215 تومن تهیه کنید ، من یکی دو سالی هست باهاش کار میکنم و در این شرایط هم کلا هی آیپی عوض میکرد و وی پی ان ارایه میداد و قطعی نداشتم و هیچ مشکلی باهاش پیش نیومده
    لینک سایت : https://buychita.com/
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع