صفحه 386 از 441 نخستنخست ... 286336376384385386387388396436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,851 به 3,860 از 4403

موضوع: بررسی بروکرها

148 بار در 26 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان ارانته واریز ودریافت ریالی انجام* میده که پشتیبانی از طریق تلگرام است؟
    این موردی ندارد؟

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از shayan500 عزیز تشکر کرده اند:

abbasali.fx1 آواتار ها
    5,844 بار در 694 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan500 نمایش پست ها
    دوستان ارانته واریز ودریافت ریالی انجام* میده که پشتیبانی از طریق تلگرام است؟
    این موردی ندارد؟
    نه عزیز مشکلی نداره من خودم هم از همین طریق واریز و برداشت داشتم

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از abbasali.fx1 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه تجربه میخام بگم در رابطه با پشتیبانی ارانته errante
    دیروز خواستم ببینم شرایط حساب تیلورمید برای ارانته روی سی تریدر چیه
    پیام دادم به پشتیبانی تلگرام. سریعم جواب داد با اینکه تعطیلاته. زیر 10 ثانیه
    بعد گفت حداقل واریزی 15000. که میدونستم.
    اسپردشم چک کرده بودم تقریبا صفره بگو 1 پوینت اصلا
    شبیه الپاری پرو ای سی ان متا4. شایدم بهتر. چون کمیسیون ارانته تیلورمید 3 دلاره الپاریه 3.5 دلار
    خلاصه یهو یه سوال ازش پرسیدم
    گفتم فرضا من با 15000 تا باز کردم حسابو. اگر بالانس افت کرد. مثلا شد 13000 ایا حساب تیلورید میمونه؟ یا مثلا میشه وی ای پی که حداقل واریزیش 5000 هست و اسپردش حدودا 3 پوینت؟
    گفت اصلا ما کاری به بالانس نداریم. شما خالص واریزی و برداشتت باید بالای 12000 باشه تا حساب تیلورمید بمونه
    من یه دو دو تا 4 تا کردم. دیدم این که منطقی نیست. یعنی در حقیقت شما نمیتونی 1 دلار هم برداری
    اینو بش گفتم. گفت نه من کی گفتم 1 دلار نمیتونی برداری. من گفتم خالص واریزیت باید بالای 80 درصد واریزی لازم(15000) باشه
    گفتم خب شما فرض کن من 15000 تا بریزم. سود کنم. برسه به 20000. مثلا در عرض 4 ماه. بعد بخام 5000 تا سودمو بردارم. چی میشه؟ 15000 منهای 5000 خالص واریزی من میشه 10000. پس حساب دیگرید میشه.
    یه کم طفره رفت و اخر گفت مام باید درامد داشته باشیم. گفتم خب پس یه دلارم نمیشه برداشت دیگه. یعنی حساب یکبار مصرفه . باز گفت نه. گفتم اقا من 4000 تا از سودم بردارم(خانمه البته فک کنم پشتیبانش) خب خالص واریزی میره زیر 12000. حالا باز بخام حساب تیلورمید بمونه(اسپرد صفر بمونه) باید چکار کنم؟ باید حداقل 1000 تا بریزم تا بشم خالص واریزی 12000. حالا دیگه هر چی سود کنم نمیتونم بردارم. چون خالصم لب مرزه. حالا فرضا 5000 تا واریز کنم. دوباره نهایتا 5000 تا میتونم بردارم. پس از این حساب نهایتا میشه 3000 تا برداشت. و فرضا من سود میکنم حسابو میرسونم مثلا تو یه سال به 50000 و نهایتا همه رو برمیدارم و تمام. و جالب اینه خالص واریزی به بروکر رو حساب میکنن نه حساب. که ادم بره حساب دیگه باز کنه.
    بش گفتم شما پس فرضتون بر اینه که تریدر سودده نیست و ضررده هست. چون هر چی خواست ضرر کنه حساب ایده ال میمونه و نهایتا هی واریز میکنه و ... . تریدر سودده قراره هی برداشت کنه و قطعا یجا برداشتش میره بالای 3000 تا که 20 درصد بالانس اولیه اش هست. تهش گفت بروکر هم هزینه داره و خلاص. اخر سر هم گفت من پاسخ رو دادم. یعنی کشش نده. یه حالت بی ادبی. که از ارانته انتظار نداشتم. روز افتتاح حساب زنگ زدن کلی حرف زدن و ... منم گفتم پیگیرن خلاصه که ..
    از روبو robo بد میگفتم که پشتیبانیش حواله میده. لااقل شرایط کاریش دیگه اینجوری نبود. سر واریز برداشتا فقط درصد نسبتا بالایی برمیداشت.در عوض من دو برابر اون چیزی که ریختم رو برداشتم. نه چیزی گفتن نه پرسیدن نه شرایط حساب عوض شد. کلیم کش بک رو کمیسیونا گرفتم
    یه سرم به topfx زدم. بدی نیست. تقریبا برای تایم پایین بهترین گزینه است. فیببو اسپردش 10 پوینته که برای پایین نمیصرفه . من خودمم بخام بالا مثلا5 یا 15 کار کنم که دیکه سی تریدر نمیرم. همون الپاری خوبه. روبو برا اونایی که از قبل حساب دارنم خوبه متاش. تقریبا مث الپاری pro ecn mt4 هست. فقط کمسیونش کمتره روبو در عوض اسپردش متغیرتره و میشه گفت همو پوشش میدن. من خودم سر ثبات اسپرد الپاری رو ترجیح میدم
    topfx فقط باگش یکی کمیسیون 5.66 دلاریش و اسپرد حدودا 3 4 پوینتیشه. اگر بخاطر خود سی تریدر بخاید خوبه. اگر میخاید لگای m1 رو بگیرید با تاییدیه از تیک چارت و مولتی تایم بزنید میتونم بگم نمیصرفه. برا حد ضرر من خودم اکثرا دو تا اسپرد به گفته ی استاد تخفیف میدم. حالا خودتون ببینید ریسکش با این اسپرد و کمیسیون متفاوت براتون میصرفه یا نه
    ویرایش توسط mohamad1400 : 07-16-2023 در ساعت 02:17
    مرنج و مرنجان

6. 13 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,164 بار در 2,287 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    این چیزا رو خیلی رو حرف پشتیبان فارسی حساب نکنید به احتمال 99 درصد اشتباه توضیح داده براتون از پشتیبان انگلیسی بپرسید یا از کسی که تجربه کار با این حساب داره
    منم خودم چندبار از ارانته یا همین topfx که الان هستم سوال پرسیدم اشتباه ج دادن بهم کاملا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یه تجربه میخام بگم در رابطه با پشتیبانی ارانته errante
    دیروز خواستم ببینم شرایط حساب تیلورمید برای ارانته روی سی تریدر چیه
    پیام دادم به پشتیبانی تلگرام. سریعم جواب داد با اینکه تعطیلاته. زیر 10 ثانیه
    بعد گفت حداقل واریزی 15000. که میدونستم.
    اسپردشم چک کرده بودم تقریبا صفره بگو 1 پوینت اصلا
    شبیه الپاری پرو ای سی ان متا4. شایدم بهتر. چون کمیسیون ارانته تیلورمید 3 دلاره الپاریه 3.5 دلار
    خلاصه یهو یه سوال ازش پرسیدم
    گفتم فرضا من با 15000 تا باز کردم حسابو. اگر بالانس افت کرد. مثلا شد 13000 ایا حساب تیلورید میمونه؟ یا مثلا میشه وی ای پی که حداقل واریزیش 5000 هست و اسپردش حدودا 3 پوینت؟
    گفت اصلا ما کاری به بالانس نداریم. شما خالص واریزی و برداشتت باید بالای 12000 باشه تا حساب تیلورمید بمونه
    من یه دو دو تا 4 تا کردم. دیدم این که منطقی نیست. یعنی در حقیقت شما نمیتونی 1 دلار هم برداری
    اینو بش گفتم. گفت نه من کی گفتم 1 دلار نمیتونی برداری. من گفتم خالص واریزیت باید بالای 80 درصد واریزی لازم(15000) باشه
    گفتم خب شما فرض کن من 15000 تا بریزم. سود کنم. برسه به 20000. مثلا در عرض 4 ماه. بعد بخام 5000 تا سودمو بردارم. چی میشه؟ 15000 منهای 5000 خالص واریزی من میشه 10000. پس حساب دیگرید میشه.
    یه کم طفره رفت و اخر گفت مام باید درامد داشته باشیم. گفتم خب پس یه دلارم نمیشه برداشت دیگه. یعنی حساب یکبار مصرفه . باز گفت نه. گفتم اقا من 4000 تا از سودم بردارم(خانمه البته فک کنم پشتیبانش) خب خالص واریزی میره زیر 12000. حالا باز بخام حساب تیلورمید بمونه(اسپرد صفر بمونه) باید چکار کنم؟ باید حداقل 1000 تا بریزم تا بشم خالص واریزی 12000. حالا دیگه هر چی سود کنم نمیتونم بردارم. چون خالصم لب مرزه. حالا فرضا 5000 تا واریز کنم. دوباره نهایتا 5000 تا میتونم بردارم. پس از این حساب نهایتا میشه 3000 تا برداشت. و فرضا من سود میکنم حسابو میرسونم مثلا تو یه سال به 50000 و نهایتا همه رو برمیدارم و تمام. و جالب اینه خالص واریزی به بروکر رو حساب میکنن نه حساب. که ادم بره حساب دیگه باز کنه.
    بش گفتم شما پس فرضتون بر اینه که تریدر سودده نیست و ضررده هست. چون هر چی خواست ضرر کنه حساب ایده ال میمونه و نهایتا هی واریز میکنه و ... . تریدر سودده قراره هی برداشت کنه و قطعا یجا برداشتش میره بالای 3000 تا که 20 درصد بالانس اولیه اش هست. تهش گفت بروکر هم هزینه داره و خلاص. اخر سر هم گفت من پاسخ رو دادم. یعنی کشش نده. یه حالت بی ادبی. که از ارانته انتظار نداشتم. روز افتتاح حساب زنگ زدن کلی حرف زدن و ... منم گفتم پیگیرن خلاصه که ..
    از روبو robo بد میگفتم که پشتیبانیش حواله میده. لااقل شرایط کاریش دیگه اینجوری نبود. سر واریز برداشتا فقط درصد نسبتا بالایی برمیداشت.در عوض من دو برابر اون چیزی که ریختم رو برداشتم. نه چیزی گفتن نه پرسیدن نه شرایط حساب عوض شد. کلیم کش بک رو کمیسیونا گرفتم
    یه سرم به topfx زدم. بدی نیست. تقریبا برای تایم پایین بهترین گزینه است. فیببو اسپردش 10 پوینته که برای پایین نمیصرفه . من خودمم بخام بالا مثلا5 یا 15 کار کنم که دیکه سی تریدر نمیرم. همون الپاری خوبه. روبو برا اونایی که از قبل حساب دارنم خوبه متاش. تقریبا مث الپاری pro ecn mt4 هست. فقط کمسیونش کمتره روبو در عوض اسپردش متغیرتره و میشه گفت همو پوشش میدن. من خودم سر ثبات اسپرد الپاری رو ترجیح میدم
    topfx فقط باگش یکی کمیسیون 5.66 دلاریش و اسپرد حدودا 3 4 پوینتیشه. اگر بخاطر خود سی تریدر بخاید خوبه. اگر میخاید لگای m1 رو بگیرید با تاییدیه از تیک چارت و مولتی تایم بزنید میتونم بگم نمیصرفه. برا حد ضرر من خودم اکثرا دو تا اسپرد به گفته ی استاد تخفیف میدم. حالا خودتون ببینید ریسکش با این اسپرد و کمیسیون متفاوت براتون میصرفه یا نه

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب دوستان کسی در چالش پراپی شرکت کرده؟آیا پراپ های ایرانی معتبر هستند یا اصلا پراپی ها معتبر هستند ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند جواب بدند
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

282 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوستان خسته نباشید.
    من قبل از ورود به ریل قصد دارم یک حساب ده دلاری درست کنم
    ممنون میشم بروکری که معتبر باشه و از لحاظ برداشت مطمین باشه اگر سراغ دارید بهم معرفی کنید
    اولین اکانت ریلی هست که میخام درست کنم.خیلی ممنون میشم اگر نکته ای چیزی هست که لازم میدونید برای اکانت ساختن باید رعایت کنم بهم گوشزد کنید
    ممنونم
    "I HATE "PLAN B

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از omid_jafari عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_jafari نمایش پست ها
    درود دوستان خسته نباشید.
    من قبل از ورود به ریل قصد دارم یک حساب ده دلاری درست کنم
    ممنون میشم بروکری که معتبر باشه و از لحاظ برداشت مطمین باشه اگر سراغ دارید بهم معرفی کنید
    اولین اکانت ریلی هست که میخام درست کنم.خیلی ممنون میشم اگر نکته ای چیزی هست که لازم میدونید برای اکانت ساختن باید رعایت کنم بهم گوشزد کنید
    ممنونم
    نکته خاصی نداره
    کمتر بروکری حداقل واریز 10دلاری داره
    روبو بود که دیگه مشتری ایرانی نمیگیره
    اگر سی تریدر دوست دارید بروکر topfx هست ک حداقل واریز و برداشت 50 دلاری داره دوست داشتید میتونید تست کنید
    البته متا4 هم داره و بروکرهایی که متا4 ارایه میدن زیادن و میتونید سرچ کنید و بروکری ک واریز 10 دلاری داره روپیدا کنید
    لینک ثبت نام در بروکر
    ویرایش توسط khoshroomahdi : 07-17-2023 در ساعت 00:34

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

38 بار در 12 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام علیکم
    دوستان عزیز
    برای باز کردن حساب دمو وریل
    برای کشور عراق شهر کربلا چه بروکری را پیشنهاد می کنید؟
    وچه پلتفرم معاملاتی را توصیه می کنید؟
    ممنون می شوم اگر لینک بروکر وپلتفرم را برایم بگذارید.
    متشکرم.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از محمد جواد2 عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام دوستان یک پست بلاگ نوشتم برای شارژ حساب با تتر
    شارژ حساب TopFX با تتر – Telegraph

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

افتخار شاگردی آواتار ها
    1,036 بار در 185 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط افتخار شاگردی نمایش پست ها
    سلام دوستان . من یه حساب ecn در بروکر لایت فایننس باز کردم . اسپردهاش اینطوریه!دو ترید همزمان با ۵۰۰ دلار حساب یکی در این بروکر و یکی در بروکر الپاری حساب proecn روی یو اس دی ین زدم که کمیسیون هردو هم ۳/۵ دلار شد. ( تا حالا usdjpy با اسپردصفر ندیده بودم)

داستان چیه؟!

فایل پیوست 521154

سلام. لطفا دوستانی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن. مرسی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از افتخار شاگردی عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع