صفحه 307 از 441 نخستنخست ... 207257297305306307308309317357407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,061 به 3,070 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

1,654 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام، فکر کنم یه مقدار زود قضاوت کردم!
    امان از دست این بروکر ها با تغییر اسمشون!
    ICM trader همون ICM capital خودمون هست، اولین بروکری که من توش حساب باز کردم همین ICM capital بود، ولی خوشبختانه هیچ وقت باهاشون کار نکردم، اما گویا الان به دلیل قوانین و رگولیشن ها، تغییر اسم داده و مشتری های ایرانی رو با رگوله جدید و دفتر جدیدشون در نیجریه با نام ICM trader قبول میکنن، همون موقع هم که ICM capital بود، بروکر سطح پایینی محسوب میشد، چه برسه به الان که به ایرانی ها با یه اسم دیگه و یه دفتر دیگه سرویس میده، توصیه نمیکنم با این بروکر کار کنید، حداقل میتونم اسم پنج تا بروکر بهتر از ICM رو بیارم.
    ببینید متاسفانه در فارکس این کلمه capital معضلی شده! یه بروکر داریم جزء بروکر های خوب محسوب میشه به اسم IC markets (بروکر استرالیایی با امتیاز اعتماد بالا)، یه ICM brokers داریم اون دیگه از این ICM capital بدتر! الان هم که این ICM traders که دیگه جدیدترینه! قبلش هم که خب بروکر لایت فارکس به لایت فایننس تغییر اسم داده بود، در کل بروکر های شعب مختلف با رگوله و قوانین مختلف دارن، اما توصیه میشه حتی الامکان با بروکر هایی کار کنید که تعداد مشتری های بیشتری دارن و سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو دارن، پشتیبانی و رضایت مشتری ها، سرعت واریز و برداشت ها هم بسیار مهم هستن، برای اطلاع از بروکر های خوب میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    سلام ابتدا عذر خواهی میکنم که دیر جواب میدم مشکلی برام پیش امد بخاطر همین
    ممنون از پاسخ کاملتون و وقتی که گذاشتید

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از erfan7627 عزیز تشکر کرده اند:

ibrahim آواتار ها
    85 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام عزیزان
    اگر با دوتا بروکر حساب داشته باشیم ممکنه با تتر از یکی برداشت بزیم مستقیم به والت بروکر دوم؟
    هر S/L با صدای بلند فریاد میزند «تو هرگز کال نخواهی شد»

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از ibrahim عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اگر با دوتا بروکر حساب داشته باشیم ممکنه با تتر از یکی برداشت بزیم مستقیم به والت بروکر دوم؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میشه این کار رو انجام ندید، چون اگر این بین مشکلی به وجود بیاد خیلی میتونه دردسر ساز بشه، پیشنهاد میکنم از طریق صرافی این کار رو انجام بدید که اگر وسط کار به مشکل بر خوردید بتونید با پشتیبانی در تماس باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Warlock آواتار ها
    113 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود
    Peace عزیز
    نظرت درباره بروکر لایت فارکس (لایت فایننس) به لحاظ اعتبار و اعتماد و واریز و برداشت چیه؟ اسپرد حساب ecn اش خیلی کمه و فیلتر هم نیست.
    اینها چیزایی بود که نظرم رو جلب کرد.
    ممنون میشم اگر دوستان دیگه نظری دارند بخونمشون

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Warlock عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Warlock نمایش پست ها
    سلام و درود
    Peace عزیز
    نظرت درباره بروکر لایت فارکس (لایت فایننس) به لحاظ اعتبار و اعتماد و واریز و برداشت چیه؟ اسپرد حساب ecn اش خیلی کمه و فیلتر هم نیست.
    اینها چیزایی بود که نظرم رو جلب کرد.
    ممنون میشم اگر دوستان دیگه نظری دارند بخونمشون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید بروکر لایت فارکس به نظر بنده جزء بروکر های سطح پایین محسوب میشه که با ایرانی ها کار میکنن، یعنی در بهترین حالت امتیاز این بروکر 5 الی 5.5 هست، بروکر های خوب دیگه ای هستن که با ایرانی ها کار میکنن، برای خودم شخصا، اسپرد و فیلتر نبودن یه بروکر ملاک نیست، بنده میتونم حداقل اسم 5 تا بروکر دیگه رو بیارم که از لایت فارکس بهتر هستن، اون اوایل که لایت فارکس تازه افتتاح شده بود، خیلی از عزیزان به خاطر اینکه بونس های خوبی میداد با این بروکر کار کردن، اما تجربه خیلی خوبی نداشتن، مخصوصا در خصوص سرعت واریز و برداشت ها، خب این خیلی نگران کننده هست، اما از اون موقع تا حالا من خبر دیگه ای مبنی بر خوب یا بد بودن این بروکر نشنیدم، همچنان بروکر های دیگه رو ترجیح میدم، شما رو ارجاع میدم به یکی از پست های که یکی از عزیزان در مورد بروکر های خوب از بنده سوال کرده بودن، بنده نظر شخصی خودم رو در قالب یه لیست ارسال کردم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    فهرست بروکر های خوبی که با ایرانی ها کار میکنن (صرفا نظر شخصی)

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    سلام دوست عزیز
    زمانی مبداء ارسال با مقصد از یک جنس هستند مثلا از صرافی به صرافی دیگر یا از بروکری به بروکر دیگر قصد انتقال داشتید
    توصیه میشه حتما از کیف پول مجازی به عنوان واسطه جهت انتقال استفاده کنید ( جهت قابل پیگیری بودن در صورت بروز مشکل)
    به عنوان مثال کیف پول (trust wallet )
    ویرایش توسط ali.nou : 02-18-2023 در ساعت 14:37
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

42 بار در 13 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    سلام دوستان فیبوگروپ بروکر خوب و مطمئنی هست؟
    اگه خوبه چه روشی برای واریز و برداشت پیشنهاد میکنید؟
    آیا واریز و برداشت از طریق ای بی خوبه؟
    سلام دوست عزیز در مورد مطمئن بودنش نظری ندارم ولی طی حساب دموای که من روی این بروکر باز کردم ومعاملاتی که باز کردم متوجه شدم وقتی قیمت با شدو تی پی منو میزنه معامله بسته نمیشه منم ترجیح دادم استفاده نکنم ولی از نظر اسپرد راضی بودم ازش

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از amir jz عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب خدمت همه دوستان
    من الانداشتم شرایط بروکر Amarkets رو بررسی میکردم برا افتتاح حساب،
    موردی که داشت برای باز کردن حساب ECN حد اقل واریز 200 دلار بود، اما برا حساب استاندارد حد اقل 100 دلار،
    حالا سوالم اینه که، با توجه به اینکه برنامه من برا حساب ریل 100 دلار هست، آیا از همون حساب استاندارد استفاده کنم، یا اینکه با بروکر دیگه ای که مثلا با پنجاه یا صد دلار اولیه حساب ECN باز میکنه کار کنم،
    ممنون میشم جواب بدید.
    حالا در کل اگه نظرتون رو هم بین بروکرهای آلپاری و ای مارکت و فیبوگروپ بگید ممنون میشم.
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط owj... نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت همه دوستان
    من الانداشتم شرایط بروکر amarkets رو بررسی میکردم برا افتتاح حساب،
    موردی که داشت برای باز کردن حساب ecn حد اقل واریز 200 دلار بود، اما برا حساب استاندارد حد اقل 100 دلار،
    حالا سوالم اینه که، با توجه به اینکه برنامه من برا حساب ریل 100 دلار هست، آیا از همون حساب استاندارد استفاده کنم، یا اینکه با بروکر دیگه ای که مثلا با پنجاه یا صد دلار اولیه حساب ecn باز میکنه کار کنم،
    ممنون میشم جواب بدید.
    حالا در کل اگه نظرتون رو هم بین بروکرهای آلپاری و ای مارکت و فیبوگروپ بگید ممنون میشم.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، متاسفانه حساب های ecn نیاز به مبلغ واریزی اولیه بیشتری دارن تا حساب های عادی، توصیه میکنم یا مبلغ رو به 200 دلار برسونید، یا بروکر رو عوض کنید، البته احتیاط کنید که با بروکر های خوب و با سابقه کار کنید، هر سه اون بروکر هایی که اسمشون رو در انتهای متنتون آوردید خوبن، حساب ecn آلپاری واریزی 500 دلار میخواد تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، میتونید بروکر های ارانته، ویندزور و hycm رو هم بررسی کنید، چون اینا هم به نظرم بروکر های خوبی محسوب میشن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، متاسفانه حساب های ecn نیاز به مبلغ واریزی اولیه بیشتری دارن تا حساب های عادی، توصیه میکنم یا مبلغ رو به 200 دلار برسونید، یا بروکر رو عوض کنید، البته احتیاط کنید که با بروکر های خوب و با سابقه کار کنید، هر سه اون بروکر هایی که اسمشون رو در انتهای متنتون آوردید خوبن، حساب ecn آلپاری واریزی 500 دلار میخواد تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، میتونید بروکر های ارانته، ویندزور و hycm رو هم بررسی کنید، چون اینا هم به نظرم بروکر های خوبی محسوب میشن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام
    مثل همیشه عالی
    ممنونم از شما بخاطر لطف و محبتی که دارید.

من ویندزور رو که چک کردم، برای مبالغ در حد صد دلار تا زیر 10000، فقط یه حساب بنام پرایم داره، که خب دقیق مشخصات* رو نمیدونم،
    در مورد حساب پرایم ویندزور اطلاعات ندارید؟
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع