صفحه 297 از 441 نخستنخست ... 197247287295296297298299307347397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,961 به 2,970 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.yazdan نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    دوستان من قبلا تو بروکر روبو فارکس حساب داشتم و باهاش کار میکردم اما به دلایلی چند وقتی باهاس کار نکردم متا تریدر رو هر چی باز میکنم کار نمیکنه باید چیکار کنم واقعا دیگه کیج شدم که برای ترید باید کجا اقدام کنم بیزحمت راهنمایی میکنید ؟

یه سوال دیگه هم داشتم چون تیک نت وی پی ان و متین وی پی ان فعلا کار نمیکنند کسی وی پی انی مثل این ها میشناسه که با هزینه ی مناسب خدمات ارائه بدن ؟

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید با روبو کار میکنید، میتونید از اکستنشن های کروم استفاده کنید برای ورود به وبسایت روبو، فرمودید از مشتری های قدیمی روبو هستید، پس مشکلی از بابت قطع همکاری نخواهید داشت (تا این لحظه در واقع)، اگر هم میخوایید ترید کنید، میتونید بیخیال متاتریدر بشید و با وب تریدر خود روبو ترید کنید، وب تریدر روبو یه پلتفرم خوب و قدرتمنده، محیط کاربریش تقریبا مثل سی تریدر هست، و با اکستنشن های خود کروم هم مثل ساعت کار میکنه، اینجوری هم میتونید به وبسایت خود روبو متصل بشید و هم ترید کنید، احتیاجی هم به خرید فیلترشکن هایی که ممکنه امروز کار کنن فردا از کار بیافتن هم ندارید، سلامت وشاد باشید دوست گرامی.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.h نمایش پست ها
    درود.
    کسی میدونه کجا کیشه وی پی ان شخصی خرید کرد؟ هزینش بالا باشه مهم نیست. روی ویندوز کار بکنه
    سلام روز بخیر
    بنده ماه هاست از Soft Ether VPN برای نسخه ویندوز استفاده میکنم که رایگان هستش و کلی سرور مناسب ارائه میده
    حتی در دورانی اینترنت به کلی به مشکل خورده بود به راحتی قابل اجرا بود
    میتونید با اکستنشن کروم در یوتیوب نحوه نصب و اجراش رو آموزش ببینید
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

118 بار در 42 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    کسی میدونه چرا آلپاری کابین شخصیش باز نمیشه و یا این که بروکر خوب که متاتریدرش قطع نشه و نیاز به وی پی ان نداشته معرفی کنید ممنون میشم

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از amirsp عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ichi.yazdan نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    دوستان من قبلا تو بروکر روبو فارکس حساب داشتم و باهاش کار میکردم اما به دلایلی چند وقتی باهاس کار نکردم متا تریدر رو هر چی باز میکنم کار نمیکنه باید چیکار کنم واقعا دیگه کیج شدم که برای ترید باید کجا اقدام کنم بیزحمت راهنمایی میکنید ؟

یه سوال دیگه هم داشتم چون تیک نت وی پی ان و متین وی پی ان فعلا کار نمیکنند کسی وی پی انی مثل این ها میشناسه که با هزینه ی مناسب خدمات ارائه بدن ؟

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه
    من خودم از هات اسپات شیلد اورجینال استفاده میکنم. دو سه روز وصل نمی شد. امروز کشور رو تغییر دادم درست شد. سرعتش مشکلی نداره ویدئوهای یوتوب رو راحت آنلاین پخش میکنه. از تلگرام cryptocarnaval گرفتم. ی کانال دیگه هستش که امروز لیست کشورهایی که هات اسپات وصل میشه رو پذاشت. تا حالا ازوشون خرید نداشتم. کانال nabex_admin هستش. خودم کنار وی پی ان اورجینال دنبال وی پی ان شخصی هستم.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از alireza.h عزیز تشکر کرده اند:

22 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر صرفا برای ترید میخواید، میتونید از سرور مجازی های ترید استفاده کنید، سرعت بالا بدون قطعی، از اونجایی که فرمودید هزینش واستون مهم نیست، بنده این رو توصیه میکنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    فقط واسه ترید نمی خواستم برای وب و تریدینگ ویو (اکانت اورجینال) هم می خوستم. قبلا از سرور مجازی قنلاند استفاده می کردم که امکاناتش هم بالا بود ولی بای بیت رو باهاش استفاده میکردم باز کندی داشت. وی پی ان شخصی رو محیط اصلی ویندوز میخواستم

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از alireza.h عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.h نمایش پست ها
    فقط واسه ترید نمی خواستم برای وب و تریدینگ ویو (اکانت اورجینال) هم می خوستم. قبلا از سرور مجازی قنلاند استفاده می کردم که امکاناتش هم بالا بود ولی بای بیت رو باهاش استفاده میکردم باز کندی داشت. وی پی ان شخصی رو محیط اصلی ویندوز میخواستم
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا از vpn پولی خارجی مثل اکسپرس تا نورد و مدل های ایرانی استفاده کردم، مخصوصا این نمونه جدیدا که به اسم آی پی ثابت به قیمت بالاتری به فروش میرسن، از هیچ کدومشون راضی نبودم، بعضی هاشون یه روز خوبن، یه روز دیگه اصلا وصل نمیشن، بسته به isp هم فرق میکنه، شاید برای من اینجوریه ولی برای یکی دیگه که داره مثلا از آسیاتک و شاتل استفاده میکنه، فرق میکنه، توصیه میکنم، خوب تحقیق کنید از این مورد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsp نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    کسی میدونه چرا آلپاری کابین شخصیش باز نمیشه و یا این که بروکر خوب که متاتریدرش قطع نشه و نیاز به وی پی ان نداشته معرفی کنید ممنون میشم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به گزارش یکی از عزیزان، متاتریدر 5 بروکر ارانته بدون فیلتر باز میشه، میتونید پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، اما امکان داره، حساب باز کنید، ولی بعد از یکی دو هفته به مشکل بر بخورید، مثلا همین آلپاری، اولش فیلتر نبود، اما الان گویا دوباره محدود شده، با احتیاط عمل کنید، سلامت و شاد باشید.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,917 بار در 457 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز ... من امروز از روبو برداشت کردم و با ترون مقداری برداشت کردم و به کیف پولم که اتمیک والت هست ارسال کردم و متوجه شدم بالای دو درصد ازم کم شده....! امروز هم اولین سه شنبه ماه بود .... میخواستم بدونم شما هم چنین تجربه ای داشتید ؟ممنونم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به گزارش یکی از عزیزان، متاتریدر 5 بروکر ارانته بدون فیلتر باز میشه، میتونید پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید، اما امکان داره، حساب باز کنید، ولی بعد از یکی دو هفته به مشکل بر بخورید، مثلا همین آلپاری، اولش فیلتر نبود، اما الان گویا دوباره محدود شده، با احتیاط عمل کنید، سلامت و شاد باشید.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ... من امروز از روبو برداشت کردم و با ترون مقداری برداشت کردم و به کیف پولم که اتمیک والت هست ارسال کردم و متوجه شدم بالای دو درصد ازم کم شده....! امروز هم اولین سه شنبه ماه بود .... میخواستم بدونم شما هم چنین تجربه ای داشتید ؟ممنونم
    درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده برداشت های هزار دلاری که میزنم یک درصد کم میکنه، من اگر جایه شما بودم نگران نمیشدم، همین که میتونیم با روبو کار کنیم خودش خیلی خوبه
    اما توجه کردید جدیدا اسپرد های طلا رو خیلی آورده پایین، قبلا 1.5 تا 2 میگرفت الان زیر 1، اینم به نوبه خودش جالبه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,917 بار در 457 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده برداشت های هزار دلاری که میزنم یک درصد کم میکنه، من اگر جایه شما بودم نگران نمیشدم، همین که میتونیم با روبو کار کنیم خودش خیلی خوبه
    اما توجه کردید جدیدا اسپرد های طلا رو خیلی آورده پایین، قبلا 1.5 تا 2 میگرفت الان زیر 1، اینم به نوبه خودش جالبه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    یعنی برای هر هزار دلار 1% کم میکنه ....مثلا من امروز 3480 دلار برداشت داشتم ولی 3400 دلار اومده به کیف پولم .... این که خیلیه !!!

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 31 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع