صفحه 316 از 434 نخستنخست ... 216266306314315316317318326366416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,151 به 3,160 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

2,405 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    وقت بخیر بررسی کنید ببینید فرم مووینگ شما در متاتریدرتون ema بوده یا sma

موفق باشید
    سلام. خیلی مچکرم
    متاتریدرم بالا نمیاد متاسفانه. به همین جهت مجبورم توی این پلتفرم کار کنم. اینجا هم بین ema و sma حقیقت ، خیلی تفاوت فاحشی نمیبینم. همچنان دید سابق رو بهم نمیده.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.kari نمایش پست ها
    دوستان سلام یه سوال داشتم
    آیا سایز مانیتور تو دیدن چارت تاثیر داره ؟؟
    من الان با لب تاب دارم کار میکنم میخواستم مانیتور 27 بگیرم ولی گفتن که همون چیزی که داحل لب تاب میبینم همونو داخل مانیتور 27 هم میبینم قرار نیس چیز بزرگتری تو چارت نشون داده بشه این درسته ؟
    من فک میکردم تو مانیتور های بزرگتر میتونم بهتر چارت رو بررسی کنم
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مانیتور های بزرگتر همه چیز بزرگتر هستش (اما گسترده تر نیست، همون مقدار دیتا اما با اندازه بزرگتر)، اما این یک ترجیح شخصی هست، بعضی از عزیزان، با مانیتور های بزرگ راحت هستن، بعضی با مانیتور های کوچیک، خودم شخصا سایز متوسط ( یعنی بین 21 - 24)، 27 که شما میفرمایید یه کوچولو از 24 بزرگتره، تا حالا امتحان نکردم، میتونید اگر براتون مقدوره با کابل hdmi چارت رو به تلوزیون بزرگ وصل کنید و ببنید، آیا مانیتور بزرگ برای شما مشکل ایجاد نمیکنه؟ مثلا اگر برای امتحان صرفا، به تلوزیون وصل کردید با فاصله بشینید و چند ساعت مرور کنید چارت رو ببینید چقدر راحت هستید؟
    اما در کل من بهترین سایز مانیتور رو برای ترید همین 21 تا نهایتا 27 میدونم، اگر هم یه سر به سایت آمازون بزنید میبینید بهترین مانیتور هایی که در دسته بندی ترید قرار دارند حدودا همین سایز هستن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    سلام. خیلی مچکرم
    متاتریدرم بالا نمیاد متاسفانه. به همین جهت مجبورم توی این پلتفرم کار کنم. اینجا هم بین ema و sma حقیقت ، خیلی تفاوت فاحشی نمیبینم. همچنان دید سابق رو بهم نمیده.
    درود بر شما سرکار خانم elnaz.s، از اونجایی که فرمودید بین ema و sma خیلی تفاوتی ایجاد نشد، ممکنه به خاطر زوم چارتتون باشه، من خودم شخصا با تریدینگ ویو خیلی راحت نیستم، یه مقدار رابط کاربریش برام مشکل سازه، مخصوصا این قضیه زوم در تریدینگ ویو، شما در متا نمیتونید چارت رو به هر اندازه ای که دوست دارید زوم کنید، اما در تریدینگ ویو، مثل فوتوشاپ میشه چارت رو کوچیک بزرگ کرد، به هر اندازه ای که بخوایید! حالا میتونید یه مقدار با گزینه های Scale و appearance کار کنید، تا به اون زومی که دوست دارید برسید، امیدوارم مشکلتون هر چه سریع تر حل شه، سلامت و شاد باشید.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

2,405 بار در 631 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما سرکار خانم elnaz.s، از اونجایی که فرمودید بین ema و sma خیلی تفاوتی ایجاد نشد، ممکنه به خاطر زوم چارتتون باشه، من خودم شخصا با تریدینگ ویو خیلی راحت نیستم، یه مقدار رابط کاربریش برام مشکل سازه، مخصوصا این قضیه زوم در تریدینگ ویو، شما در متا نمیتونید چارت رو به هر اندازه ای که دوست دارید زوم کنید، اما در تریدینگ ویو، مثل فوتوشاپ میشه چارت رو کوچیک بزرگ کرد، به هر اندازه ای که بخوایید! حالا میتونید یه مقدار با گزینه های Scale و appearance کار کنید، تا به اون زومی که دوست دارید برسید، امیدوارم مشکلتون هر چه سریع تر حل شه، سلامت و شاد باشید.
    دقیقا منم با زوم خیلی مشکل دارم. هر لحظه دارم زوم رو بالا پایین میکنم. پس به نظر شما دلیلش میتونه این باشه. خیلی ممنونم. پس تلاشمو میکنم هرطور شده مجدد متاتریدرم رو راه بندازم.
    سپاس فراوان دوست عزیز.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.s نمایش پست ها
    دقیقا منم با زوم خیلی مشکل دارم. هر لحظه دارم زوم رو بالا پایین میکنم. پس به نظر شما دلیلش میتونه این باشه. خیلی ممنونم. پس تلاشمو میکنم هرطور شده مجدد متاتریدرم رو راه بندازم.
    سپاس فراوان دوست عزیز.
    درود دوباره، فرمودید: "هر طور شده مجدد متاتریدر رو راه بندازم"، میتونید از پروکسی استفاده کنید، هم متاتریدر 4 و هم متاتریدر 5، گزینه پروکسی رو دارند و میتونید از طریق پروکسی متاتریدر رو راه اندازی کنید، فقط قبلش اگر در مورد پروکسی اطلاعی ندارید، میتونید با یه سرچ ساده در اینترنت اطلاعات مفیدی رو کسب کنید، یا، چه در این تاپیک، چه در تاپیک بروکر ها هم بعضی از عزیزان توضیحات مفیدی رو عنوان کردند، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

239 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    دوستانی که به حساب ریلشون دسترسی دارن و یا بروکری میشناسن که امکان وصل شدن به سرورش تو این شرایط هست (اگر روش مطمعنی دارن یا سرور اختصاصی تست شده میشناسن) لطفا راهنمایی کنند ممنون میشم

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از farzad.fx عزیز تشکر کرده اند:

amin64 آواتار ها
    18,959 بار در 2,073 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1019 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    میخواستم ببینم برای متاتریدر 5 اندیکاتور یا اکسپرتی هست که پوزیشن ها را در درصد مشخصی که بهش میدیم ببنده
    البته آقای نباتی @nabati برای متا 4 محبت کردند و نوشتند میخواستم ببینم آیا برای متا 5 هم هست

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از amin64 عزیز تشکر کرده اند:

ALI-KT آواتار ها
    4,044 بار در 770 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود
    راجبه تریدینگ ویو سوال دارم
    شبیه ترین تاپیکی که پیدا کردم اینجا بود راستش
    برای فیکس کردن اسکیل چارت از این گزینه رفتم استاده کنم و برای چارتی که روشم اوکیه ولی وقتی چارت رو عوض میکنم همه چارت ها با این اسکیل میشن و شخصی سازی نمیشه واسه اون چارت خاص
    چجوری میتونم واسه هر چارت اسکیل مخصوص خودشو بزارم از اینجا رفتم تنظیماتشو درست کردم چیز عجیبی ام هست مدل تنظیم کردنش
    اگر عزیزی میدونه محبت کنه راهنمایی کنه
    سپااااس
    ratio ...
    ویرایش توسط ALI-KT : 01-11-2023 در ساعت 20:09

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از ALI-KT عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-KT نمایش پست ها
    سلام و درود
    راجبه تریدینگ ویو سوال دارم
    شبیه ترین تاپیکی که پیدا کردم اینجا بود راستش
    برای فیکس کردن اسکیل چارت از این گزینه رفتم استاده کنم و برای چارتی که روشم اوکیه ولی وقتی چارت رو عوض میکنم همه چارت ها با این اسکیل میشن و شخصی سازی نمیشه واسه اون چارت خاص
    چجوری میتونم واسه هر چارت اسکیل مخصوص خودشو بزارم از اینجا رفتم تنظیماتشو درست کردم چیز عجیبی ام هست مدل تنظیم کردنش
    اگر عزیزی میدونه محبت کنه راهنمایی کنه
    سپااااس
    ratio ...
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای حل این مشکل میتونید برای هر جفت ارزی که دوست دارید اول اون Scale مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد به عنوان Template سیوش کنید، اینطوری دیگه تغییر نخواهد کرد، امیدوارم این راه حل بتونه مشکلتون رو حل کنه، سلامت و شاد باشید.

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ali.nou آواتار ها
    2,437 بار در 490 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.kari نمایش پست ها
    دوستان سلام یه سوال داشتم
    آیا سایز مانیتور تو دیدن چارت تاثیر داره ؟؟
    من الان با لب تاب دارم کار میکنم میخواستم مانیتور 27 بگیرم ولی گفتن که همون چیزی که داحل لب تاب میبینم همونو داخل مانیتور 27 هم میبینم قرار نیس چیز بزرگتری تو چارت نشون داده بشه این درسته ؟
    من فک میکردم تو مانیتور های بزرگتر میتونم بهتر چارت رو بررسی کنم
    سلام
    صرفا تجربه خودم رو عرض میکنم
    دریک مانیتور بزرگتر تعداد کندل بیشتر و درشت تر دیده میشه
    به عنوان مثال بنده یک مانیتور 24 اینچ دارم که در یک زوم ثابت 418 عدد کندل رو نشون میده
    اما در مانیتور دومم که 15 اینچ هست با همون زوم ثابت و همیشگی 294 عدد کندل رو نشون میده و البته با سایز کوچکتر !
    بله تاثیر خیلی مثبتی داره بخصوص اگر مانیتور شما صفحه اش مات و 4k هم باشه که فوق العاده میشه
    بازار هیچ رویکرد یا حالت ذهنی را ایجاد نمیکند بازار تنها مانند یک آینه آنچه درون شماست را منعکس میکند (مارک داگلاس)

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از ali.nou عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع