صفحه 127 از 555 نخستنخست ... 2777117125126127128129137177227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,261 به 1,270 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

nosrat آواتار ها
    7,195 بار در 562 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 39 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    توضیحاتی در مورد سابلیمینال و دریافتی خودم
    سلام و درود مجدد دوستان
    در مورد سابلیمینال تحقیقاتی که انجام دادم با این نتایج رسیدم که در پست زیر باهاتون به اشتراک میگذارم تا اگر خواستید بر خودتون با صدای خودتون فایلهای صوتی سابلیمینال تهیه کنید
    اینها برداشت شخصیم و اطلاعاتی هست که کسب کردم و میتونه درست یا حتی غلط باشه میتونید شما دوستان هم بررسی و تحقیق کنید تا اگر ایرادی بود من هم اصلاح کنم
    ابتدا نحوه ساخت :
    با توجه به تاثیر گذاری حتمی این فایلها در ذهن ناخودآگاه تصمیم گرفتم به جای خرید این فایلها که نمیدونم در پس زمینه چه چیزها و کلمات و حرفهایی جا گذاری شده تا خودم با صدای خودم و جملات و کلماتی که دوست داشتم و در پس زمینه موسیقی هایی که دوست داشتم درست کنم
    ابتدا باید نرم افزار مورد نیاز برای ساخت این فایلها رو دانلود و نصب کنید که لینکهاش رو در زیر براتون میگذارم
    بعذ یک لیست از جملات و تغییراتی که میخواهید به وجود بیارید رو بنویسید و با همین نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه با صدای خودتون ویس ضبط کنید
    و در مرحله بعدی با همین نرم افزار ویسی رو که ضبط کردید در آهنگی که دوست دارید و مورد علاقون هست جاگذاری کنید و بعد طبق فایل آموزشی که براتون قرار میدم فرکانس فایل صوتتیتون رو انقدر بیارید پایین تا از طریق گوش قابل شنیدن نباشه که تقریبا فکر کنم زیر 10 هرتز میشه و بعد سیوش کنید و ازش استفاده کنید
    - در مورد زمان استفادش تحقیقاتی که کردم به این نتایج رسیدم :
    بهترین زمان گوش دادن به این فایلها در ابتدای روز بعد از بیدار شدن و در شب قبل از خواب میباشد ، حالا میپرسین چرا ؟ چون در آن زمان امواج مغزی در موج و فرکانس آلفا هست که بهترین زمان دریافت و ایجاد تغییرات برای ذهن ناخودآگاه هست
    بهترین زمان دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید در زمان مدیتیشن هست چون درست در همین لحظه هم ما امواج و فرکنس مغزیمون رو میاریم رو موج آلفا اگر درست در این لحظه قدرت تجسمتون رو هم به کار بندازید دیگه فوق العادست
    در باقی روز هم قابلیت استفاده داره اما من این زمانهایی رو که نوشتم بهترین زمان برای تاثیرات بیشتر هست تا همه چیز اوکی باشه و تاثیرات سریعتر و در بهترین زمان ممکن رخ بده .
    لینک آموزش نرم افزار : www.aparat.com/v/0nGWT/?t=23
    لینک دانلود نرم افزار : https://beatestan.com/flstudio-20/
    انشالله برای دوستان مفید واقع بشه
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    با سلام مجدد عالی بود علی جان مرسی
    متخصصان علم تمرین میگویند بهترین و منطقی ترین حالت پیشرفت این است که در هر گام ۳ درصد از گام قبلی بهتر باشیم .در حالت حسابی اگر ما ۳۴ گام از خودمان بهتر شویم انسان جدیدی خلق خواهد شد.

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از nosrat عزیز تشکر کرده اند:

yazdan1 آواتار ها
    989 بار در 85 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    *این متن بسیار بسیار مهم هست ،حداقل دو بار این متن را بخوانید*
    چه کسی اسفنج مرا دزدیده است؟

دوستان عزیز؛ حتما با دقت و تامل مطالعه کنید و دیگران را از مطالعه این متن بی نصیب نگدارید:

دوستی تعریف می کرد پنج سال پیش بود که برای کنفرانسی به شهر بوستون رفته بودم. به همراه یکی از دوستان قدیمی که دوره پسادکترای خودش را در آنجا می گذارند، داشتیم در خیابانهای اطراف دانشگاه ام آی تی دنبال یک آدرس می گشتیم. یک نفر از آن طرف خیابان رد می شد و متوجه ما شد که داریم به شکلی پرسان پرسان اطراف خودمان را نگاه می کنیم. آمد سمت ما این طرف خیابان، پرسید: دنبال جایی می گردید؟ می توانم کمکی بکنم؟ ما هم آدرس را پرسیدیم. دقیق گوش داد، خیلی آرام و به صورت شمرده مراحل رسیدن به آدرس را به ما گفت. حتی با حرکت دست دقیقا شکل مسیر را برای ما رسم کرد، و بعد هم چند قدمی به همراه ما آمد که مطمئن شود درست می رویم. هنوز چند قدمی دور نشده بودیم که دوستم گفت «یک ام آی تی ای تیپیکال بود». گفتم منظورت چیه؟ گفت جالب است که خیلی از آدمهایی که در محیط دانشگاه ام آی تی (دانشگاه ماساچوست) تحصیل یا کار می کنند، ناخودآگاه آدمهایی فروتن، دقیق، با نگاه خیلی سیستماتیک و کاربردی می شوند. هیچکدام از این ويژگی ها را به صورت رسمی نه مطالعه می کنند و نه دوره ای برای آن می گذارنند اما به صورت ناخودآگاه به این ويژگی ها می رسند.

این مثالی از پدیده یادگیری اسمزی (Osmosis) است. بیش از نیمی از یادگیری های ما به صورت ناخودآگاه و در اثر نوعی الگوبرداری ناخودآگاه، عمیق و درونی سازی آن از محیط اطرافمان شکل می گیرد. درست مانند یک اسفنج که وقتی در یک مایع قرار گیرد، به دلیل خاصیت اسمزی، مایع را به خودش می کشد (حرفه ای ها). ما هم وقتی با کارآفرینان معاشرت می کنیم ناخودآگاه خلاق تر و جسورتر و آینده ساز تر می شویم، وقتی با کسانی که تفکرات عمیق و فلسفی دارند تعامل می کنیم ناخودآگاه دیدگاه مان به مسائل عمیق تر می شود و زمانی که با آدمهای پرتلاش حشر و نشر داریم ناخودآگاه عمل گراتر می شویم. اگر با مدیران سیاسی- امنیتی دم خور باشید بعد از مدتی همه چیز را از نگاه سیاست و امنیت تحلیل می کنید.

تجویز راهبردی:
    زمانی جمله ای منسوب به چارلی چاپلین را خوانده بودم؛ افکار هر آدمی، میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها می گذراند. خود را در محاصره افراد موفق قرار دهید. خوب برایم سوال پیش آمد که بخش زیادی از افراد دور و بر ما؛ خانواده، همسایه، فامیل، همکار معمولا انتخاب ما نیستند (محدودیت اول)، افراد موفقی که بتوانیم آن ها را بیابیم و رابطه تنگاتنگ با آن ها نیز داشته باشیم نیز کمیاب، دشوار و محدودند (محدودیت دوم).

برای غلبه بر این محدودیت ها، شاید سه ایده زیر مفید باشد:
    1- کتاب های خوب. کتاب ها عصاره دانش و شخصیت نویسنده های آن هستند. اگر خود را در کتاب های خوب، محاصره کنیم، آنگاه افکارمان رشد می کند. مخصوصا نوع خاصی از کتاب ها هستند که در مورد زندگی افراد موفق و مشهور در زمینه کاری شماست. حتما زندگی نامه آن ها را بخوانید. این یک جور «همنشینی مجازی» است.
    2- محفل های خوب: ممکن است ما همیشه به آدم های مورد نظرمان دسترسی نداشته باشیم. اما می توانیم به صورت منظم در محافل و جمع هایی شرکت کنیم که با هدف ما همخوانی بیشتری دارد. به عنوان مثال اگر به شعر علاقه مندیم در شب شعر شرکت کنیم و اگر به کارآفرینی علاقه مند هستیم در رخدادهای استارت آپی. اگر بتوانیم در محیط کارمان نیز 3 تا 5 نفری که بیشترین تناسب با اهداف ما دارند را نیز انتخاب کنیم و با آن ها تعاملات مداوم و منظم داشته باشیم آنگاه این یادگیری اسمزی اتفاق می افتد.

3- همکاران خوب، سه نفر کلیدی محیط کاری خود را با دقت انتخاب کنیم. محیط حرفه ای ما شامل افراد زیادی است اما بعضی از آنها نقشی کلیدی تری دارند چراکه ما تعاملات بیشتری با آنها داریم. سه نفری که بیش از همه در محیط کار و فعالیت حرفه ای با ما ارتباط دارند بیشترین تاثیر را در یادگیری های اسمزی ما دارند. انتخاب و گماشتن دقیق این سه نفر تاثیری بسیار اساسی در حرفه ای شدن ما دارد.

نکته پایانی آنکه هر از گاه از خودمان بپرسیم اسفنج مان را در چه محیطی قرار داده ایم در محیطی که صحبت از ثروت اندوزی دیوانه وار است یا ثروت آفرینی شرافتمندانه؟ محیطی که صحبت از پارتی بازی و رانت خواری است یا تلاش صبورانه؟ محیطی که خوشبختی همگانی مطرح است یا خوشبختی فردی؟ خداوند در کتاب آسمانی تصویری از آخرت ارایه می دهد و آنجا بسیاری با حسرت بر پشت دست های خود می کوبند که ایکاش با این ها بودم و با آن ها نبودم. مواظب اسفنج زندگی تان باشید. مکان اسفنج های شما سرنوشت شما را تغییر می دهد.
    اگر بتوانیم در محیط کارمان نیز 3 تا 5 نفری که بیشترین تناسب با اهداف ما دارند را نیز انتخاب کنیم
    الهی من فدای استادم (امینو)بشم که تک تک آموزشهایشان تاعمق وجودم نفوذ میکنه تناسب همه جاکاربردداره ومن به شخصه تک تک تصاویرزندگیم ازایشان وآموزشهایشان نشّات میگیره
    بازی فراوانی را هم خانمم وهم دختر11ساله ام انجام میدن یکماهه شدم شاگرد و دست بوس جناب امینوبزرگ همه چیزم شده راه .روش ایشان انشاالله که ازمنش ایشان هم کمی نصیب من بشه
    ویرایش توسط yazdan1 : 04-16-2022 در ساعت 20:32 دلیل: امضا
    کسی که مبارزه کند، ممکن است شکستبخورد، ولی آنکه مبارزه نکند، شکست خورده هست

4. 15 کاربر برای این پست سودمند از yazdan1 عزیز تشکر کرده اند:

alireza ghasemi آواتار ها
    694 بار در 189 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود مجدد دوستان
    در مورد سابلیمینال تحقیقاتی که انجام دادم با این نتایج رسیدم که در پست زیر باهاتون به اشتراک میگذارم تا اگر خواستید بر خودتون با صدای خودتون فایلهای صوتی سابلیمینال تهیه کنید
    اینها برداشت شخصیم و اطلاعاتی هست که کسب کردم و میتونه درست یا حتی غلط باشه میتونید شما دوستان هم بررسی و تحقیق کنید تا اگر ایرادی بود من هم اصلاح کنم
    ابتدا نحوه ساخت :
    با توجه به تاثیر گذاری حتمی این فایلها در ذهن ناخودآگاه تصمیم گرفتم به جای خرید این فایلها که نمیدونم در پس زمینه چه چیزها و کلمات و حرفهایی جا گذاری شده تا خودم با صدای خودم و جملات و کلماتی که دوست داشتم و در پس زمینه موسیقی هایی که دوست داشتم درست کنم
    ابتدا باید نرم افزار مورد نیاز برای ساخت این فایلها رو دانلود و نصب کنید که لینکهاش رو در زیر براتون میگذارم
    بعذ یک لیست از جملات و تغییراتی که میخواهید به وجود بیارید رو بنویسید و با همین نرم افزار یا نرم افزارهای دیگه با صدای خودتون ویس ضبط کنید
    و در مرحله بعدی با همین نرم افزار ویسی رو که ضبط کردید در آهنگی که دوست دارید و مورد علاقون هست جاگذاری کنید و بعد طبق فایل آموزشی که براتون قرار میدم فرکانس فایل صوتتیتون رو انقدر بیارید پایین تا از طریق گوش قابل شنیدن نباشه که تقریبا فکر کنم زیر 10 هرتز میشه و بعد سیوش کنید و ازش استفاده کنید
    بهترین زمان گوش دادن به این فایلها در ابتدای روز بعد از بیدار شدن و در شب قبل از خواب میباشد ، حالا میپرسین چرا ؟ چون در آن زمان امواج مغزی در موج و فرکانس آلفا هست که بهترین زمان دریافت و ایجاد تغییرات برای ذهن ناخودآگاه هست
    بهترین زمان دیگه ای هم که میتونید استفاده کنید در زمان مدیتیشن هست چون درست در همین لحظه هم ما امواج و فرکنس مغزیمون رو میاریم رو موج آلفا اگر درست در این لحظه قدرت تجسمتون رو هم به کار بندازید دیگه فوق العادست
    در باقی روز هم قابلیت استفاده داره اما من این زمانهایی رو که نوشتم بهترین زمان برای تاثیرات بیشتر هست تا همه چیز اوکی باشه و تاثیرات سریعتر و در بهترین زمان ممکن رخ بده .
    علی جون عزیز بخاطر همه پست ها و همه خوبی ها و محبت های که در حق همه ما میکنی ازت ممنونم و فقط خدا در مقابلش بهت اجر و عزت بده

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از alireza ghasemi عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,456 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ماشاالله آقا
    دستتون درد نکنه
    زدن تشکر خالی کمه والا
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
    با سلام مجدد عالی بود علی جان مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza ghasemi نمایش پست ها
    علی جون عزیز بخاطر همه پست ها و همه خوبی ها و محبت های که در حق همه ما میکنی ازت ممنونم و فقط خدا در مقابلش بهت اجر و عزت بده
    سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    از تک تک شما عزیزان و تمام دوستان گل آکادمی تشکر میکنم از این که لطف دارید و از وقت با ارزش و گرانبهاتون میگذارید و این پستهارو مطالعه میکنید
    تنها هدف من با این پستها دستیابیی تک تک دوستان به قدرت درونی و ایمان به خود و قدرت و نیرویی که خداوند در وجودمون نهاده هست و از روح خودش در ما دمیده هست
    اما این قدرت توسط محیط و جامعه در ما تخریب شده به اندازه ای که حتی انسان نمیتونه فکر این رو بکنه که خداوند از روح خودش در درون ما دمیده چه برسد به این که بتونه باور کنه که باتوجه به روح خداوند در وجود انسان پس انسان هم میتونه همانند خداوند هر چیزی رو که بخواد خلق کنه و به وجود بیاره ، فقط باید شرایط و محیط رو آماده بکنه مثلا باورهاش ، ناخودآگاهش ، افکارش ، کلماتش و ...
    جناب قاسمی گل در خصوص این جملتون در پستتون : (علی جون عزیز بخاطر همه پست ها و همه خوبی ها و محبت های که در حق همه ما میکنی ازت ممنونم و فقط خدا در مقابلش بهت اجر و عزت بده )
    من هیچ کار خاصی انجام ندادم من هم مثل شما دوستان در کنار شما عزیزان در حال یادگیری و آموزش از استاد و شما دوستان هستم و این وظیفه من هست که بتونم به دوستان و اعضاء خانوادم در آکادمی کمکی کرده باشم ، اجر و پاداش من این هست که خداوند شما دوستان عزیز رو در کنار من قرار داده و این بزرگترین و بهترین هدیه خداوند میتونه برا من باشه
    وجود شما دوستان کمک حال من برای ادامه این مسیر سخت بازار فارکس بوده و هست ، من از تک تک شما دوستان عزیز و تمام اعضاء خانواده آکادمی تشکر میکنم و کوچیک همه شما هستم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 16 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    با خدا همه چیز ممکن است ...
    رزوی توفانی ، زنی ناچار شد از خانه بیرون برود . در وسط خیابان چترش خراب و وارونه شد . برای نخستین بار به دیدن کسانی میرفت که نمیخواست او را با چتر شکسته ببینند . نمیتوانست چتر را به دور بیندازد چون مال خودش نبود .
    در کمال عجز و ناتوانی گفت : خدایا نمیدانم چه کنم ، خودت با این چتر کاری بکن .
    در همان لحظه صدایی از پشت سرش گفت : خانم میل دارید چترتان تعمیر شود ؟ یک تعمیر کار چتر بود
    زن پاسخ داد : البته که میل دارم
    در مدتی که زن در مهمانی بود مرد چترش را تعمیر کرد . پس اگر انسان چتر ( وضعیت ) خود را به خدا بسپارد ، همواره یک تعمیر کار چتر هم بر سر راهش قرار میگیرد .
    -اگر راه ها و چاره ها را به خدا بسپارید ، هر خیر و خوشی به ظاهر محال را می توانید از او انتظار داشته باشید . اما هرگز به خدا تکلیف تعیین نکنید . یعنی نگویید از کدام راه میخواهید به خواسته خود برسید یا از خود نپرسید : واقعا ممکن است ؟
    خدا نه تنها بخشاینده بلکه خود موهبت نیز هست و تدابیر حیرت انگیز خود را می آفریند .
    - این عبارت را تکرار کنید : من از خدای بخشاینده نمیتوانم جدا شوم ، پس از موهبت او نیز جدایی ناپذیرم ، زیرا موهبت تجلی خداست .
    به این معرفت دست یابید که هر برکت یا تبرکی ، تجلی خداست . در هر چهره ای نور خدا را ببینید و در هر وضعیتی نیکویی را ، زیرا تنها چنین گرایشی میتواند شما را حاکم بر موقعیتها سازد .
    خدا معجزات خود را به شیوه هایی اسرار آمیز به انجام میرساند ، مشکل بیشتر مردم این است که میخواهند پیشاپیش راه ها و چاره ها را ببینند و میخواهند به عقل کل بگویند که چگونه دعایشان را مستجاب کند و به خرد و کاردانی و تدابیر خدا توکل نمیکنند . وقتی دست به دعا برمیدارند ، برای خرد لایتناهی تکلیف تعیین میکنند که از کدام راه خواسته آنها را برآورده کند . از این رو قادر مطلق را قید و بند و حدود میگذارند و به آن یگانه قدوس اهانت میکنند .
    - چشمداشت طفلی کوچک را داشته باشید تا دعاهایتان مستجاب شوند . کودک با امیدی شاد و معصومانه در انتظار اسباب بازی شب عیدش میماند . مثلا پسرکی که طبلی خواسته است از اندوه آنکه سرانجام طبل را می گیرد یا نه ، شب را بیدار نمی ماند .به بستر میرود و میخوابد و صبح هنگام نیز ، آماده روز خوشی که دارد از بستر بیرون میپرد و با شگفتی به آنچه در پیش دار مینگرد .اما بزرگسال عاجز از حل مسئله خود زجر میکشد و چه شبها که خواب به چشمش نمی آید . البته به جای طبل پولی حسابی خواسته است . البته میگوید که به خدا ایمان کامل دارد اما آنچه واقعا میخواهد این است که بداند چگونه و از چه راهی خواسته اش برآورده خواهد شد . پاسخ این است : من راههایی دارم که تو نمیشناسی و راههای من حکیمانه اند و چاره هایم مطمئن .
    سپردن کار به دست خدا یعنی پیروی از شهود . زیرا شهود آن راه جادویی یا میانبری است که شما را به خواسته خود میرساند . شهود نیرویی است معنوی و برتر از عقل . البته مختاریم که راه جادویی شهود را انتخاب کنیم یا با پیروی از ذهن استدلالی راه دراز و دشوار تجربه را بپیماییم . بی تردید با پیروی از هشیاری برتر است که به اوجها میرسیم .
    به محض اینکه ایمان آوردید که جز قدرت خدا قدرت دیگری وجود ندارد هر چه که شر می نماید از جهانتان رخت برخواهد بست . برای به انجام رساندن کار باید تنها به یک قدرت معترف بود یزرا شر زایده خیالات نادرست آدمی است . اگر قدرت شر را از دستش دربیاورید دیگر قدرتی نخواهد داشت تا بتواند آزار برساند .
    برای کسی که با خداست همه چیز میسر هست .

اکنون اراده شخصی خود را بر محراب مینهم تا قربانی اراده تو شود
    اراده تو نه اراده من ، طریق تو نه طریق من ، به وقت تو نه به وقت من

به آدمی اندرز داده اند که همواره در بجا آوردن اراده خدا کوشا باشد
    حیرت انگیز است که به محض اینکه انسان از اراده شخصی خود دست بردارد
    به مراد خود میرسد زیرا به خرد لایتناهی مجال میدهد تا از طریق او به کار بپردازد
    هدیه خدا به انسان قدرت است

موفق باشید که میدونم
    قطعا موفق هستید
    دوست خوب من از شما متشکر و سپاسگزارم
    از وقتی که گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید
    ویرایش توسط Ali97 : 04-17-2022 در ساعت 10:41
    ما
    ما یک

10. 20 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود مجدد دوستان
    ابتدا نحوه ساخت :

سلام و وقتتون بخیر
    خیلی ممنون از این پست فوق العاده مفیدتون
    الان داشتم لینک اموزشی رو تماشا میکردم و رسیدم به قسمتی که فرکانس رو پایین آورد. صدا بود فقط توی محدوده ی شنوایی ما(فرکانس ما) نبود. فیلم رو استاپ کردم و کلا حال و هوام عوض شد وبا اینکه این فقط به ظاهر یک فیلم اموزشی نرم افزاری هست ولی کلی حرف داخلشه و واقعا فقط باید همواره سپاسگزار خدابود و همواره بخوایم که ماروبه مدارها و فرکانس های ثروت از هر لحاظ هدایت کنه.
    (بحث فرکانس هارو سال ها میدونستم ( توی کتاب ها یا ... خونده بودم )که چی هستن و چجوری عمل میکنن ) ولی الان بیشتر به عمق فرکانس هایی که ما نمی بنیم ولی داریم همواره ارسال و دریافت میکنیم پی بردم.
    و مطمئنا 1ماه دیگه میگم نه الان پی بردم و و 1ماه بعدش میگم نه الان متوجه شدم و 1سال بعدش و و و و.... انتهایی وجود نداره

از خدا بخوایم و نگیم چجوری
    امیدوارم بتونم هر روز 1 قدم جلو برم
    الان حوصله ی تمرین رو نداشتم و میخواستم 1فیلمی سریالی ببینم. ولی چون اکثرا رو پاک کردم و داشتم فولدر هارو میگشتم، فقط یه لحظه با خودم گفتم خدایا من میرم توی تاپیک اکادمی و پیدا کردن ایجاد انگیزه برای تمرین با تو
    که بعد از خوندن چند پست مفید دوستان رسیدم به پست شما و فیلم و...

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

12. 17 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    در ترید ؛ شما نمی توانید کنترلی بر بازار داشته باشید. درخواست شما براي حرکت قیمت در جهت مورد دلخواهتان اهمیتی ندارد و شما هم نمی توانید بازار را جهتی خاص به حرکت درآورید و قصد شما هم اثرگذار نخواهد بود. ما سوئیچی براي اینکار نداریم. ما هیچ امکانی براي تاثیرگذاري بر بازار در اختیار نداریم.
    بنابراین اگر ما نمی توانیم بر بازارهیچ کنترلی داشته باشیم؛ ””پس تنها چیزي که می تواند ما را موفق کند این است که بتوانیم بر خودمان کنترل داشته باشیم.““ گفتن این مطلب آسان و انجام دادنش سخت است. واین است واقعیت ترید کردن موفق. مجددا تاکید می شود که اگر شما نمی توانید بر عملکرد بازار هیچ کنترلی داشته باشید پس باید بر عملکرد خود کنترل داشته باشید .

متن مربوط به کتاب رازهایی از ترید کردن غیر احساسی از لری لوین هست.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

2,311 بار در 271 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان
    امیدوارم حال دلتون عالی باشه
    و تشکر بابت اینکه تجربیات و دانسته های مفید و گرانبهاتون رو به اشتراک میزارین.
    امیدوارم بتونم گوشه ای از لطفتون همتون رو جبران کرده باشم و من هم به نوعی مفید واقع بشم. )
    یه تیک چارت برای تغییر عادت ها یا کارهای روزانه
    که میشه روی روز مورد نظر تیک یا ضربدر بخوره و کادر پایینی برای یادداشت کوچیک اگه نیاز بود.

سایز A4 هست میتونین کوچیکترش کنین
    https://s6.uupload.ir/files/برنامه2_copy_0mr1.jpg

برگه ی خودم به این شکله که با دیدن علائم همه چی دستگیرم میشه و چاپ کردم کنار میزکارم روی دیوار
    https://s6.uupload.ir/files/برنامه1_copy_qtjs.jpg

پ.ن: بنظر من رنگی پنگی شادتره
    اگه باز هم طبق سلیقه دوستان نبود رنگ مورد علاقتون رو خصوصی بفرستین تا درست کنم.

موفق و سلامت باشید.
    ​مثل من و تو آفریده نشده و نمیشه، اثر انگشتمون مختص خودمونه... ما منحصر به فردیم

16. 15 کاربر برای این پست سودمند از Sahar69830 عزیز تشکر کرده اند:

Mm_Shams آواتار ها
    24,214 بار در 1,728 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 44 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان
    یک موردی در ابتدای دوره ی آرزوی تو و دستور توست
    توجه من رو خیلی جلب کرد و گفتم اینجا گذاشتنش خالی از لطف نیست
    کوین ترودو میگه
    اولین چیزی که پیش روی شماست هدف شماست!
    حالا اگر تمایلی برای یادگیری ندارید
    هدف شما این هست که یادگیری خودتونو بالا ببرید !

18. 24 کاربر برای این پست سودمند از Mm_Shams عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar69830 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    خیلی ممنون از این پست فوق العاده مفیدتون
    الان داشتم لینک اموزشی رو تماشا میکردم و رسیدم به قسمتی که فرکانس رو پایین آورد. صدا بود فقط توی محدوده ی شنوایی ما(فرکانس ما) نبود. فیلم رو استاپ کردم و کلا حال و هوام عوض شد وبا اینکه این فقط به ظاهر یک فیلم اموزشی نرم افزاری هست ولی کلی حرف داخلشه و واقعا فقط باید همواره سپاسگزار خدابود و همواره بخوایم که ماروبه مدارها و فرکانس های ثروت از هر لحاظ هدایت کنه.
    (بحث فرکانس هارو سال ها میدونستم ( توی کتاب ها یا ... خونده بودم )که چی هستن و چجوری عمل میکنن ) ولی الان بیشتر به عمق فرکانس هایی که ما نمی بنیم ولی داریم همواره ارسال و دریافت میکنیم پی بردم.
    و مطمئنا 1ماه دیگه میگم نه الان پی بردم و و 1ماه بعدش میگم نه الان متوجه شدم و 1سال بعدش و و و و.... انتهایی وجود نداره

از خدا بخوایم و نگیم چجوری
    امیدوارم بتونم هر روز 1 قدم جلو برم
    الان حوصله ی تمرین رو نداشتم و میخواستم 1فیلمی سریالی ببینم. ولی چون اکثرا رو پاک کردم و داشتم فولدر هارو میگشتم، فقط یه لحظه با خودم گفتم خدایا من میرم توی تاپیک اکادمی و پیدا کردن ایجاد انگیزه برای تمرین با تو
    که بعد از خوندن چند پست مفید دوستان رسیدم به پست شما و فیلم و...

با آرزوی موفقیت همه دوستان
    سلام و وقت بخیر سرکار خانم سحر
    امیدوارم حالتون خوب باشه و زندگیتون سرشار از شادی و پول و ثروت
    تشکر میکنم از این پستی که زدید
    خداییش من اصلا از این بعد به موضوع فکر نکرده بودم ممنون از دیدگاه و نظر عالی که گفتید و باعث شد من هم یک مقدار به فکر فرو برم در این مورد
    ما
    ما یک

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع