صفحه 98 از 555 نخستنخست ... 488896979899100108148198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

2,336 بار در 416 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت شما آقا حامد گل
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    برای لذت بردن از زندگی یک فرمول وجود داره : در لحظه حال زندگی کن آیا همین الان تو این لحظه مشکلی دارید ؟
    چیزی که ما انسانهارو همیشه اذیت کرده و فشار بسیار مضاعفی وارد کرده بهمون ، زندگی بر اساس حسرت گذشته و ترس از آینده بوده .
    شما در مسیر آموزش صحیح یک شغل پر درآمد در همین آکادمی هستید اگر اصولی کار کنید ترسی از آینده نخواهید داشت چون انتها مسیر این آکادمی موفقیت هست وراهی جز این وجود نداره
    اما اگر در این لحظه درآمد ندارید و نیاز به درآمد دارید، باید از یک منبعی حتی شده بسیار کم درآمد کسب کنید چون از لحاظ روحی فشاری که روتون خواهد بود تماما در پوزیشنهاتون در آینده تاثیر خواهد گذاشت و مانع موفقیتتون خواهد شد
    آرزوی سلامتی و موفقیت همراه با شادی و ثروتمندی دارم برا هممون
    ممنونم علی جان

2. 14 کاربر برای این پست سودمند از hamed051 عزیز تشکر کرده اند:

ALiamiri آواتار ها
    4,597 بار در 300 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yassin نمایش پست ها
    سلام به استاد عزیز و همه دوستان
    روانشناسی بازار - عکس عملکردم رو میگذارم و هدفم اینه که اون عدد ۵۰ رو به ۱۰۰ برسونم
    روانشناسی فردی - کل سرمایم در بازار کریپتو است و در حالی که میبینم و میدونم بیشتر میریزه و الان به یک دهم رسیده، نمیتونم بفروشم و به قولی سیو ضرر کنم
    با اینکه تقریبا روانشناسی بازار یا پرایس اکشن رو میدونم ولی به دلیل تنها یک مشکل روانشناسی فردی حاصل از یک تجربه قوی، در حال از دست دادن سرمایه و روحیم هستم
    خوشحال میشم در جملات و راهکارهای دوستان و استاد عزیز نکته ایی پبدا کنم که کمک کنه از این وضعیت رها بشم.
    فایل پیوست 236948فایل پیوست 236949
    سلام وقت بخیر
    در واقع هر دوتا جمله اول شما یک ریشه دارن:نپذیرفتن ضرر
    من دقیقا یک سال قبل هین جایی بودم که شما هستین،
    Screen Shot 1-25-2022 at 4.37 AM.png
    این اولینش بود و با چندین حساب این کار را کردم ولی نهایتا همشون کال شدن ،چه حساب های ریل و چه حساب های دمو.

این طرز فکر که من باید عملکرد100% داشته باشم باعث فشار در زمان ضرر میشه و باعث میشه تریدر نتونه ضررها را بپذیره و نهایتا همه زحماتش را به فنا میده.شما همین الان ضرر نپذیرفتن ضرر را دیدین،اگر متوقفش کنید در آینده به نتیجه میرسید ولی اگر همچنان امیدوار بمونید حتی اگر این بار هم قیمت برگرده و شما سود کنید بالاخره یه جایی اون چیزی که ازش فرار میکردید اتفاق میوفته.اگر خوش شانس باشید این بار ضرر میکنید ولی اگر بدشانسی بیارید سود میکنید و الگوی اشتباه اینکه میشه بی مسئولیت بود، از ضرر فرار کرد و به شانس تکیه کرد و سود کرد در شما شکل میگیره و اون موقع باید منتظر ضررهای سنگین باشید.در این صورت کارتون برای تریدر شدن خیلی سخت میشه و شاید باعث بشه دیگه نتونید تریدر بشید.

من این جو کامل طلبی مضر را در آکادمی زیاد میبینم .در این مورد به استاد پیام دادم و ایشون درموردش در همین رادیوتیوب آخر توضیح دادن و برای چندین و چندمین بار گفتن که خودشون اول با گذاشتن حدضرر به بی نیازی مالی رسیدن و بعد از اون حد ضرر را حذف کردن.شما هم باید بپذیرید که راه سود کردن از پذیرفتن ضرر میگذره

امیدوارم اتفاقات خوب براتون بیوفته و موفق باشید

4. 35 کاربر برای این پست سودمند از ALiamiri عزیز تشکر کرده اند:

2,399 بار در 351 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed051 نمایش پست ها
    سلام دوستان _ عنوان مشکل: نداشتن درامد جانبی
    حامد هستم 24 ساله از مشهد _ تقریبا ده ماهی هست که وارد اکادمی ویو شدم . تقریبا دو سالی هست که بیکارم . و واقعا برای اینده کلافه شدم . در مورد اتخاب شغل و درامد اگر دوستان میشه کمک کنند ممنون میشم.
    سلام حامد جان ، منم دقیقا همین مشکل و دارم و این که درآمد ندارم واقعا یک مشکلی شده برام ، همین خودش باعث میشه که در این مسیر کند تر پیش بیای و واقعا هم چاره ای براش پیدا نکردم

6. 14 کاربر برای این پست سودمند از alims57 عزیز تشکر کرده اند:

270 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    *این متن بسیار بسیار مهم هست ،حداقل دو بار این متن را بخوانید*
    چه کسی اسفنج مرا دزدیده است؟

دوستان عزیز؛ حتما با دقت و تامل مطالعه کنید و دیگران را از مطالعه این متن بی نصیب نگدارید:

دوستی تعریف می کرد پنج سال پیش بود که برای کنفرانسی به شهر بوستون رفته بودم. به همراه یکی از دوستان قدیمی که دوره پسادکترای خودش را در آنجا می گذارند، داشتیم در خیابانهای اطراف دانشگاه ام آی تی دنبال یک آدرس می گشتیم. یک نفر از آن طرف خیابان رد می شد و متوجه ما شد که داریم به شکلی پرسان پرسان اطراف خودمان را نگاه می کنیم. آمد سمت ما این طرف خیابان، پرسید: دنبال جایی می گردید؟ می توانم کمکی بکنم؟ ما هم آدرس را پرسیدیم. دقیق گوش داد، خیلی آرام و به صورت شمرده مراحل رسیدن به آدرس را به ما گفت. حتی با حرکت دست دقیقا شکل مسیر را برای ما رسم کرد، و بعد هم چند قدمی به همراه ما آمد که مطمئن شود درست می رویم. هنوز چند قدمی دور نشده بودیم که دوستم گفت «یک ام آی تی ای تیپیکال بود». گفتم منظورت چیه؟ گفت جالب است که خیلی از آدمهایی که در محیط دانشگاه ام آی تی (دانشگاه ماساچوست) تحصیل یا کار می کنند، ناخودآگاه آدمهایی فروتن، دقیق، با نگاه خیلی سیستماتیک و کاربردی می شوند. هیچکدام از این ويژگی ها را به صورت رسمی نه مطالعه می کنند و نه دوره ای برای آن می گذارنند اما به صورت ناخودآگاه به این ويژگی ها می رسند.

این مثالی از پدیده یادگیری اسمزی (Osmosis) است. بیش از نیمی از یادگیری های ما به صورت ناخودآگاه و در اثر نوعی الگوبرداری ناخودآگاه، عمیق و درونی سازی آن از محیط اطرافمان شکل می گیرد. درست مانند یک اسفنج که وقتی در یک مایع قرار گیرد، به دلیل خاصیت اسمزی، مایع را به خودش می کشد (حرفه ای ها). ما هم وقتی با کارآفرینان معاشرت می کنیم ناخودآگاه خلاق تر و جسورتر و آینده ساز تر می شویم، وقتی با کسانی که تفکرات عمیق و فلسفی دارند تعامل می کنیم ناخودآگاه دیدگاه مان به مسائل عمیق تر می شود و زمانی که با آدمهای پرتلاش حشر و نشر داریم ناخودآگاه عمل گراتر می شویم. اگر با مدیران سیاسی- امنیتی دم خور باشید بعد از مدتی همه چیز را از نگاه سیاست و امنیت تحلیل می کنید.

تجویز راهبردی:
    زمانی جمله ای منسوب به چارلی چاپلین را خوانده بودم؛ افکار هر آدمی، میانگین افکار پنج نفری است که بیشتر وقت خود را با آنها می گذراند. خود را در محاصره افراد موفق قرار دهید. خوب برایم سوال پیش آمد که بخش زیادی از افراد دور و بر ما؛ خانواده، همسایه، فامیل، همکار معمولا انتخاب ما نیستند (محدودیت اول)، افراد موفقی که بتوانیم آن ها را بیابیم و رابطه تنگاتنگ با آن ها نیز داشته باشیم نیز کمیاب، دشوار و محدودند (محدودیت دوم).

برای غلبه بر این محدودیت ها، شاید سه ایده زیر مفید باشد:
    1- کتاب های خوب. کتاب ها عصاره دانش و شخصیت نویسنده های آن هستند. اگر خود را در کتاب های خوب، محاصره کنیم، آنگاه افکارمان رشد می کند. مخصوصا نوع خاصی از کتاب ها هستند که در مورد زندگی افراد موفق و مشهور در زمینه کاری شماست. حتما زندگی نامه آن ها را بخوانید. این یک جور «همنشینی مجازی» است.
    2- محفل های خوب: ممکن است ما همیشه به آدم های مورد نظرمان دسترسی نداشته باشیم. اما می توانیم به صورت منظم در محافل و جمع هایی شرکت کنیم که با هدف ما همخوانی بیشتری دارد. به عنوان مثال اگر به شعر علاقه مندیم در شب شعر شرکت کنیم و اگر به کارآفرینی علاقه مند هستیم در رخدادهای استارت آپی. اگر بتوانیم در محیط کارمان نیز 3 تا 5 نفری که بیشترین تناسب با اهداف ما دارند را نیز انتخاب کنیم و با آن ها تعاملات مداوم و منظم داشته باشیم آنگاه این یادگیری اسمزی اتفاق می افتد.

3- همکاران خوب، سه نفر کلیدی محیط کاری خود را با دقت انتخاب کنیم. محیط حرفه ای ما شامل افراد زیادی است اما بعضی از آنها نقشی کلیدی تری دارند چراکه ما تعاملات بیشتری با آنها داریم. سه نفری که بیش از همه در محیط کار و فعالیت حرفه ای با ما ارتباط دارند بیشترین تاثیر را در یادگیری های اسمزی ما دارند. انتخاب و گماشتن دقیق این سه نفر تاثیری بسیار اساسی در حرفه ای شدن ما دارد.

نکته پایانی آنکه هر از گاه از خودمان بپرسیم اسفنج مان را در چه محیطی قرار داده ایم در محیطی که صحبت از ثروت اندوزی دیوانه وار است یا ثروت آفرینی شرافتمندانه؟ محیطی که صحبت از پارتی بازی و رانت خواری است یا تلاش صبورانه؟ محیطی که خوشبختی همگانی مطرح است یا خوشبختی فردی؟ خداوند در کتاب آسمانی تصویری از آخرت ارایه می دهد و آنجا بسیاری با حسرت بر پشت دست های خود می کوبند که ایکاش با این ها بودم و با آن ها نبودم. مواظب اسفنج زندگی تان باشید. مکان اسفنج های شما سرنوشت شما را تغییر می دهد.
    سلام دوست عزیز
    بابت این متن زیبا ازتون سپاسگذارم
    آیا این متن از کتاب خواصی هست یا از خود شما؟ اگر از کتاب هست اسم کتاب رو لطف کنین بفرمایین@SaeidFx
    ممنون
    ویرایش توسط beidaghi_j : 01-31-2022 در ساعت 11:25

8. 17 کاربر برای این پست سودمند از beidaghi_j عزیز تشکر کرده اند:

.Brave_Heart. آواتار ها
    16,279 بار در 1,679 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    In : amiralii.fx

10. 18 کاربر برای این پست سودمند از .Brave_Heart. عزیز تشکر کرده اند:

270 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط SaeidFx نمایش پست ها
    ﺩﺭ ﻣﻐﺰ ﺳﻪ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥ ﺗﺮﺷﺢ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺳﻪ ﭘﯿﺎﻡ ﺭﺳﺎﻥ ﺷﺎﺩﯼ
    1 - دوپامین
    2 - سروتونین
    3- نورآدرنالین
    ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺳﻪ ﻣﺸﺨﺼﻪ ﯼ ﯾﮏ ﺭﻭﺍﻥ ﭘﺎﻻﯾﺶ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .
    دوپامین:
    ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺗﺮﺷﺢ ﺩﻭﭘﺎﻣﯿﻦ ﺑﺎﻻ ﺑﺎﺷﻪ ﺷﺨﺺ ﺍﺯ ﻫﺮ ﭼﯿﺰﯼ ﻟﺬﺕ ﻣﯽ ﺑﺮﻩ ﻭ ﺑﺮﻋﮑﺲ ﺗﺮﺷﺢ ﺍﯾﻦ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥ ﮐﻢ ﺑﺸﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺍﺯ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰﯼ ﻟﺬﺕ ﻧﻤﯿﺒﺮﻩ ﺍﯾﻦ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥ ﺩﺭ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﮐﺎﻣﻼ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻫﺴﺖ .
    ﺷﺎﺩﯼ ﺩﻭﭘﺎﻣﯿﻦ ﺭﻭ ﻓﻌﺎﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ
    سروتونین:
    ﻣﯿﺰﺍﻥ ﺧﻮﺍﺏ ﻭ ﺭﻓﻊ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﻭ ﻟﺬﺕ ﺧﻮﺍﺏ ﺭﻭ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ. ﺭﻓﻊ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺭﺍﺣﺖ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻥ ﻫﺴﺖ .. ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯿﺸﻦ ﻭ ﺧﺴﺘﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥ ﺗﺮﺷﺢ ﻧﻤﯿﺸﻪ
    نورآدرنالین:
    ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺗﻬﯿﻪ ﻭ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻣﻐﺰ ﻫﺴﺖ . ﯾﻌﻨﯽ ﭼﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﺴﺘﻪ ﺷدﯾﻢ ﻭ ﺯﻭﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﯿﻢ ... ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺯﻭﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﯿﺸﻦ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺷﺎﺩ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ
    امیدوارم همیشه شاد باشید
    سلام
    ممنون از مطلب مفیدتون
    راه حله بیشتر کردن چیه؟
    مثلا کسی که وقتی از خواب هم بیدار میشه باز خسته هست چه راهکاری داره؟@SaeidFx
    ویرایش توسط beidaghi_j : 01-31-2022 در ساعت 11:25

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از beidaghi_j عزیز تشکر کرده اند:

parsa.rezaei.maram آواتار ها
    1,986 بار در 182 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان عزیز . اگه ممکن دوره کامل و جامع مدیتیشن معرفی کنید ، ممنون میشم

14. 11 کاربر برای این پست سودمند از parsa.rezaei.maram عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز و موفقم امیدوارم پر قدرت ثروتمند(از نظر ذهنی) و سالم باشید

چالش جدید مچمو گرفت عدد ذهنی. که چندین بار در حساب اصلی(حسابی که روزانه 3 درصد رو میگیرم) در حواشی این عدد بالانس نواسانات زیادی داشت به گونه ای که 4 یا 5 بار تلاش کردم که بالاتر برم اما زمانی که بالاتر میرفتم دوباره برمیگشتم سر عدد ذهنی نتیجه حساب رو خراب کردم کلا و اصلا برام مهم نیست دوباره از اول شروع میکنم (حتی توی بازی فراوانی هم در این عدد ذهنی دچار مشکل شدم جوری که باعث شد اون روز رو کلا یادم بره اما ساعت 3 شب از خواب پا شدم و ادامه دادم) نکته جالبش اینجاست که میدونم چجوری این عدد رو خودم درست کردم دقیقا میدونم قبلا چیکار کردم که این عدد به وجود امده تاپیک رو گشتم اما مطلبی پیدا نکردم یا بوده من دقیق بررسی نکردم

(فقط اینو میدونم تو حساب ریل رسیدیم بهش باید برداشت بزنیم.)

حال سوالات:

1-در ترید بر روی حساب دمو چجوری این مشکل رو رفع کنیم یعنی منظورم اینکه چجوری ازش رد بشیم در هنگام ترید؟

2-ایا راهی هست که کلا عدد ذهنی نداشته باشیم؟

3-ایا عدد ذهنی میتونه ترکیبی از اعداد دیگه باشه به این صورت که عدد ذهنی فردی 9 است و مثلا بر روی عدد 90 900 9000 900000 900000 تاثیر داره و
    در رسیدن به این اعداد دوباره ذهن و مغزش واکنش نشون میده و ممکنه گیر کنه؟

4-ایا تنها راهش بازی فراوانی چون مدت زمان زیادی میبره تا به اون عدد برسم؟ البته مشکلی با انجام دادن دوباره ندارم خیلیم لذت داره.
    ----------------------------------------------------------
    نظرات و تجربیات دوستان گل با ارزش است ممنون میشم بیان کنید عذر خواهی میکنم که وقت شما عزیزان رو میگیرم.

سربلند پر قدرت باشید
    ویرایش توسط ARMIN-FX : 01-29-2022 در ساعت 21:10

16. 21 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,455 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_a1a نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و موفقم امیدوارم پر قدرت ثروتمند(از نظر ذهنی) و سالم باشید

چالش جدید مچمو گرفت عدد ذهنی. که چندین بار در حساب اصلی(حسابی که روزانه 3 درصد رو میگیرم) در حواشی این عدد بالانس نواسانات زیادی داشت به گونه ای که 4 یا 5 بار تلاش کردم که بالاتر برم اما زمانی که بالاتر میرفتم دوباره برمیگشتم سر عدد ذهنی نتیجه حساب رو خراب کردم کلا و اصلا برام مهم نیست دوباره از اول شروع میکنم (حتی توی بازی فراوانی هم در این عدد ذهنی دچار مشکل شدم جوری که باعث شد اون روز رو کلا یادم بره اما ساعت 3 شب از خواب پا شدم و ادامه دادم) نکته جالبش اینجاست که میدونم چجوری این عدد رو خودم درست کردم دقیقا میدونم قبلا چیکار کردم که این عدد به وجود امده تاپیک رو گشتم اما مطلبی پیدا نکردم یا بوده من دقیق بررسی نکردم

(فقط اینو میدونم تو حساب ریل رسیدیم بهش باید برداشت بزنیم.)

حال سوالات:

1-در ترید بر روی حساب دمو چجوری این مشکل رو رفع کنیم یعنی منظورم اینکه چجوری ازش رد بشیم در هنگام ترید؟

2-ایا راهی هست که کلا عدد ذهنی نداشته باشیم؟

3-ایا عدد ذهنی میتونه ترکیبی از اعداد دیگه باشه به این صورت که عدد ذهنی فردی 9 است و مثلا بر روی عدد 90 900 9000 900000 900000 تاثیر داره و
    در رسیدن به این اعداد دوباره ذهن و مغزش واکنش نشون میده و ممکنه گیر کنه؟

4-ایا تنها راهش بازی فراوانی چون مدت زمان زیادی میبره تا به اون عدد برسم؟ البته مشکلی با انجام دادن دوباره ندارم خیلیم لذت داره.
    ----------------------------------------------------------
    نظرات و تجربیات دوستان گل با ارزش است ممنون میشم بیان کنید عذر خواهی میکنم که وقت شما عزیزان رو میگیرم.

سربلند پر قدرت باشید
    سلام و درود آرمین جان
    امیدوارم حال دلت عالی باشه
    ماشالله به این انرژی و پشتکار تبریک میگم بهت دوست خوب من
    آرمین جان راهکارهایی توسط استاد ارایه شده چند موردی هست که در زیر برات مینویسم در کل همشون کمک کننده هستند برای رد شدن از این موقعیت

در مورد سوال 1:
    ما یا روی اعداد رند مثلا 100 دلار یا فزایش 100 درصدی بالانس یا اعداد خاصی که خودمون با باورهای خودمون از قبل ساختیم گیر میکنیم
    راهکار :
    ذهن ما تفاوت واقعیت و تصویر سازی ذهنی رو متوجه نمیشه و هر دورو واقعی میدونه پس میتونید وقتی به این اعداد میرسید در حسابتون به این فکر کنید و تصویر سازی بکنید که هنوز چند گام موندید برا رسیدن به اون ، مثال اگر با زدن ترید امروزتون و تکمیل 3 درصد میرسید به 100 درصد افزایش بالانس فکر کنید با ترید موفق امروز هنوز میرسید به 80 درصد افزایش بالانس

در مورد سوال 2 :
    بله نگران این موضوع نباش با تمرین و چندین بار رسیدن به این اعداد و انجام این تصویر سازی ها و با گذشت زمان قابل شکستن و رد شدن ازشون هست ، به چارت دقت کنید وقتی قیمت به یک مقاومت بسیار قوی از زمانهای قبل میرسه چندین بار به سمتش حرکت میکنه و اصلاح میزنه تا در نهایت میشکنه

در مورد سوال 3 :
    اعدا ذهنی هر شخصی با شخص دیگه ای متفاوت هست و از باورهای قدیمیش به وجود میاد ، مثلا شخصی که چندین سال هست در یک اداره یا شرکت کارمند هست و ماهانه 3 میلیون تومان حقوق میگرفته این عدد میتونه در این بازار براش یک مقاومت ذهنی باشه تا پول بیشتر از اون رو ذهن قبول نکنه ، یا معامله گری که در هر بازار مشغول به معامله گری هست هدفش همیشه افزایش داراییش به میزان 50 درصد بوده و مدتها این رو تکرار کرده پس این 50 درصد میتونه برا ذهنش یک مقاومت باشه ، مثال دیگه فرض کنید به فرزندتون ماهانه مبلغ 500 هزارتومان پول تو جیبی پرداخت میکنید و اون با این پول خیلی عالی رشد و مدیریت میکنه مخارجش رو ولی وقتی یهو بهش 1 میلیون تومان در یک ماه میدید چون دو برابر پول ماهیانش هست به وضوح 500 هزارتومان رو اصلا نمیدونه چیکار میکنه و ولخرجی میکنه و با 500 باقی مونده دوباره میتونه خیلی عالی اون روال قبلیش رو طی کنه و .....

در مورد سوال 4 :
    استاد راهکاری که خودشون استفاده میکردن برا افزایش بالانسشون به میزان 10 درصد در هر گام و رسیدن و رد کردن اعداد بزرگ و عادت دادن ذهن به اعداد بزرگ ، روزانه نوشتن گامه به صورت دستی و روی کاغذ و محاسبه 10 درصد تا اون عدد بزرگی که هدفشون بوده را انجام میدادند

اینها تجربیاتی بود که هنوز تا به اینجا از استاد یاد گرفتم و این آموزش همچنان ادامه داره در کنار شما دوستان
    از دوستان قدیمی هم ممنون میشم تجربیاتشون رو با ما در این موضوع با اشتراک بگذارند تا همگی مسیر رشد و تعالی رو طی کنیم
    امیدوارم آرمین جان برات مفید باشه
    ویرایش توسط Ali97 : 01-30-2022 در ساعت 10:13
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

18. 23 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

9,864 بار در 1,583 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 375 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام علی عزیز برادر گل دمت گرم که اینقدر هوای مارو داری سپاس فراوان به توصیه های قبلیت گوش دادم و حساب رشد کرد تا به این عدد ذهنیم رسیدم حالا هم بریم اینم رفع کنیم
    چه قدر جالب راهکار های مفید رو ارایه دادید تصمیم گرفتم اونا رو به عمل تبدیل کنم نه فقط صرفا ذهنی باشه جواب های زیبا شمارو یادداشت کردم در دفتر روانشناسیم و اعمالی رو در طول روز یا حین ترید براش درنظر گرفتم که یاد این افتادم قبلا این عدد ذهنی رو نوشته بودم روی یک کاغذی و همیشه جلو چشمم بود و الان اثر خودش رو گذاشت

سربلند باشی برادر عزیز ارزوی بهترین هارو برات دارم بازم ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و درود آرمین جان
    امیدوارم حال دلت عالی باشه
    ماشالله به این انرژی و پشتکار تبریک میگم بهت دوست خوب من
    آرمین جان راهکارهایی توسط استاد ارایه شده چند موردی هست که در زیر برات مینویسم در کل همشون کمک کننده هستند برای رد شدن از این موقعیت

در مورد سوال 1:
    ما یا روی اعداد رند مثلا 100 دلار یا فزایش 100 درصدی بالانس یا اعداد خاصی که خودمون با باورهای خودمون از قبل ساختیم گیر میکنیم
    راهکار :
    ذهن ما تفاوت واقعیت و تصویر سازی ذهنی رو متوجه نمیشه و هر دورو واقعی میدونه پس میتونید وقتی به این اعداد میرسید در حسابتون به این فکر کنید و تصویر سازی بکنید که هنوز چند گام موندید برا رسیدن به اون ، مثال اگر با زدن ترید امروزتون و تکمیل 3 درصد میرسید به 100 درصد افزایش بالانس فکر کنید با ترید موفق امروز هنوز میرسید به 80 درصد افزایش بالانس

در مورد سوال 2 :
    بله نگران این موضوع نباش با تمرین و چندین بار رسیدن به این اعداد و انجام این تصویر سازی ها و با گذشت زمان قابل شکستن و رد شدن ازشون هست ، به چارت دقت کنید وقتی قیمت به یک مقاومت بسیار قوی از زمانهای قبل میرسه چندین بار به سمتش حرکت میکنه و اصلاح میزنه تا در نهایت میشکنه

در مورد سوال 3 :
    اعدا ذهنی هر شخصی با شخص دیگه ای متفاوت هست و از باورهای قدیمیش به وجود میاد ، مثلا شخصی که چندین سال هست در یک اداره یا شرکت کارمند هست و ماهانه 3 میلیون تومان حقوق میگرفته این عدد میتونه در این بازار براش یک مقاومت ذهنی باشه تا پول بیشتر از اون رو ذهن قبول نکنه ، یا معامله گری که در هر بازار مشغول به معامله گری هست هدفش همیشه افزایش داراییش به میزان 50 درصد بوده و مدتها این رو تکرار کرده پس این 50 درصد میتونه برا ذهنش یک مقاومت باشه ، مثال دیگه فرض کنید به فرزندتون ماهانه مبلغ 500 هزارتومان پول تو جیبی پرداخت میکنید و اون با این پول خیلی عالی رشد و مدیریت میکنه مخارجش رو ولی وقتی یهو بهش 1 میلیون تومان در یک ماه میدید چون دو برابر پول ماهیانش هست به وضوح 500 هزارتومان رو اصلا نمیدونه چیکار میکنه و ولخرجی میکنه و با 500 باقی مونده دوباره میتونه خیلی عالی اون روال قبلیش رو طی کنه و .....

در مورد سوال 4 :
    استاد راهکاری که خودشون استفاده میکردن برا افزایش بالانسشون به میزان 10 درصد در هر گام و رسیدن و رد کردن اعداد بزرگ و عادت دادن ذهن به اعداد بزرگ ، روزانه نوشتن گامه به صورت دستی و روی کاغذ و محاسبه 10 درصد تا اون عدد بزرگی که هدفشون بوده را انجام میدادند

اینها تجربیاتی بود که هنوز تا به اینجا از استاد یاد گرفتم و این آموزش همچنان ادامه داره در کنار شما دوستان
    از دوستان قدیمی هم ممنون میشم تجربیاتشون رو با ما در این موضوع با اشتراک بگذارند تا همگی مسیر رشد و تعالی رو طی کنیم
    امیدوارم آرمین جان برات مفید باشه

20. 17 کاربر برای این پست سودمند از ARMIN-FX عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 51 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 49 مهمان ها)

1. Ma2ta،
  2. Mr. & Mrs. hatami

کلمات کلیدی این موضوع