صفحه 413 از 555 نخستنخست ... 313363403411412413414415423463513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,121 به 4,130 از 5547

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    با سلام ، ارادت.
    به دنبال ترس ها و ریشه ترس ها و تلاش ناخوداگاهم برای فرار از درد و رنج بودم که متنی روی کاغذ نوشتم و بعد وارد سیستمم کردم و خواستم که با شما هم به اشتراک بزارم.اگر غلط املایی داره یا خودمونی نوشته شده عذرخواهی میکنم.

من طبق بررسی هایی که کردم یک سری باور های منفی دارم که تا الان باعث عدم رسیدن به چیزی که میخواستم شده اند.اول اشتباهاتی که تا الان در معامله گری کردم رو مینویسم:

1. تغییر حد ضرر
    2. بایبند نبودن به چکلیست
    3. تلاش برای گرفتن سود بیشتر
    4. معامله بدون وجود چکلیست
    5. باز کردن ترید های ۲ و ۳
    6. ترید زود هنگام
    7. ادامه دادن به معامله گری بعد از خوردن حد سود یا حد ضرر روزانه
    8. بهم ریختن احساسی بعد ضرر

هرکدوم از این اشتباهات یک دلیل برای فرار از درد و تحمل نکردن درد و رنج بوده که قسمت امیگدالا یا حیوانی مغز من که کارش بقا هست باعثش شده.من باید با اگاهی از این ترس ها و ضعف ها بهشون غلبه کنم و این قسمت از مسیر معامله گری رو بگذرونم.مطمین هستم که این مرحله یک قدمی طلا هست برای من و طبق صحبت امینو قبل از رسیدن به موفقیت یک شکست حتما میخوریم که این ۲ شکست اخر همین یک قدمی موفقیت بودن هست برای من.
    حالا میخوام تک تک این اشتباهات رو بررسی کنم ببینم هرکدوم دلیلش چی بوده و به چه علت به طور ناخوداگاه این اشتباهات رو انجام میدادم:

1.تغییر حد ضرر:چون قبول نکرده بودم که ماهیت بازار در عدم قطعیت هست و هر لحظه هر اتفاقی میتونه بیوفته و طبق بررسی هایی که کردم چکلیست من و خود من سودده هستیم و بین ۱۰ ٪ تا ۱۵ ٪ اشتباه جزوی از چکلیست من هست و طبق قانون توزیع تصادفی مشخص نیست که این ۱۰ تا ۱۵ درصد اشتباه به چه شکل خودش رو به من نشون میده.حال قبول میکنم که ضرر (اصولی با چکلیست)جزوی از مسیر هست و مثل تیکه های بازل قسمتی از مسیر رسیدن به موفقیت هست.این ضرر های اصولی به هر شکل که باشند من رو بهم نمیریزند و تک تکشون رو بررسی میکنم تا باعث بهبود چکلیست من بشه و دیگه تکرارشون نکنم تا بتونم باگ های چکلیستم رو در بیارم تا بتونم تریدر بهتر و کامل تری باشم.

2.بایبند نبودن به چکلیست:یک دلیلش اعتماد به نفس هست که من دچار غرور و اعتماد به نفس نمیشم چون من مثل یک روبات باید شرایط رو بسنجم و در صورت تیک خوردن همه مشخصه ها ورود و خروج کنم.یک دلیل دیگخ منتظر موندن زیاد و خستگی در طول روز برای بیدا کردن موقعیت مناسب هست که اولا نباید یادم بره که من درصد مشخصی میخوام و چکلیست من با گرفتن نصف موقعیت های طول روز هم درصد روزانه رو به من میده.یک راهکار دیگه اش الارم گذاشتن و کم بای چارت نشستن هست که تا جایی که میتونم رعایتش میکنم و در انتظار موقعیت به باقی کارهای متفرقه ام میرسم و وقتی بای چارت میشینم که اصل اولیه چکلیست من در تایم مبدا ام شکل گرفته باشه.

3.تلاش برای گرفتن حد سود بیشتر از زده شدن ۲ در تایم ورود:ترس کم سود کردن یا رد نشدن از چالش های موجود یا ترس سود نکردن در صورتی که چکلیست من سودده هست و من مقدار مشخصی از بازار میخوام و میخوام که بعدش به باقی کارهای زندگیم برسم و زندگی کنم.من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم.(قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

4.معامله بدون چکلیست:توضیحات اشتباه دوم.

5.باز کردن ترید های ۲ و ۳:دو دلیل داره که اولیش حرص و طمع برای گرفتن سود بیشتر و سود سریع تر هست و دومیش باز کردن زودهنگام معامله هست.برای اولین دلیل باز به خودم یاداور میشم که اندازه ای که من از این بازار میخوام طبق بررسی ها و بک تست ها با گرفتن حتی نصف موقعیت های ۱۰۰٪ ای که در طول هفته طبق چکلیست من اتفاق میوفته رقم میخوره.برای دلیل دوم طبق بررسی ها و بک تست ها متوجه شدم که بهترین ورود برای من میتونه روی سطح اخر و منطقه b باشه.الان لیمیت اردر رو همونجا میزارم اگر باز شد که هیچی اگر باز نشد خیلی راحت از خیرش میگذرم.

6.ترید زود هنگام:بهترین ورود روی سطح قبلی و تاچ اول منطقه b هست برای من.زمانی وارد میشم که یکی از این ها اتفاق افتاده باشه و اگر هم بعدا فهمیدم که زود وارد شدم معامله دیگه ای باز نمیکنم تا ذهن ناخوداگاه من شرطی بشه و من کنترل ذهنم رو بدست بگیرم و این بایبندی بشه جزوی از ضمیر ناخوادگاه من که خودش در اینده باعث افزایش اعتماد به نفس به خودم و چکلیستم و توانایی هام و قدرتم در گذر از امیگدالا به کورتکس باشه.

7.ادامه دادن به معامله گری بعد از حد سود یا حد ضرر روزانه:بعد از سود که به خاطر حرص و طمع برای سود بیشتر و سود سریع تر هست و کنترلش میکنم از این به بعد.بعد از ضرر برای فرار از ترس روبرو شدن با ضرر و درد ضرر و تحمل نکردن هست که با متوقف کردن ترید بعد از حد ضرر روزانه ریکاوری میکنم و طبق برنامه میمونم تا ارامش بهم برگرده و بتونم یک روز دیگه ترید بزنم.(ترید ها بعد حد ضرر روزانه روی دمو زده میشه)من میدونم که در طول زمان سود ده هستم و این روزهای ضرر ده برای بهترین تریدرهای دنیا هم رخ میده و اگر من یک روز ضرر ده دارم تریدر بد یا ادم بدی نیستم و این قسمتی از مسیر هست.

8.بهم ریختن احساسی بعد ضرر:چون ضرر رو به عنوان قسمتی از مسیر قبول نکرده بودم و تو ناخوداگاهم اینطوری بود که من تریدر خوبی هستم و تمام معاملات من باید با سود بسته بشه.در صورتی که اگر این ضرر ها طبق چکلیست باشه حساب شده و برنامه ریزی شده است و قسمتی ۱۰ تا ۱۵ درصدی از چکلیست من هست.ضرر های طبق چکلیست رو با اغوش باز قبول میکنم و دونه به دونه شون رو بررسی میکنم تا چکلیستی با وین ریت بالاتر داشته باشم و سعی میکنم ضرر رو کمتر کنم و چکلیست رو بهتر کنم و تریدر بهتری باشم.

چند مورد هم هست که به صورت ناخوداگاه درون من بوده.اگر بقیه تموم روز در حال کار و تلاش فیزیکی هستند و من نه بدین معنی نیست که من کاری نمیکنم.ماهیت شغل من متفاوت هست و در طول روز من مثل اسنایبر هستم و به دنبال شکار.مورد بعدی اینکه اگر من طبق نظمی که برای خودم طراحی کردم باشم به تمام خواسته هام میرسم.مورد بعدی اینکه سبک زندگی و نظم زندگی من با بقیه متفاوت هست و خواسته ها و اگاهی و ارزوهایی که من دارم با بقیه متفاوت هست و این تفاوت نباید باعث ناراحتی من بشه.

با تشکر.نظرات شما سازنده خواهد بود و باعث ترقی شما ، من و باقی دوستان خواهد بود.
    سلام وقت بخیر تارخ جان
    یه موردی در یه جایی خوندم که نوشته بود : اکثر ضرر های معامله گران به خاطر نشستن طولانی مدت پشت چارت هست

اگه به همین جملت متعهد باشی موارد زیادی خود به خود حل میشن
    من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم.(قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

موفق باشید

2. 17 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

saman1345 آواتار ها
    8,169 بار در 1,107 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 36 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا به شخصه منم تابحال توی زندگیم نه قلیون کشیدم و نه سیگار چون رفتار پدرم رو دیدم که سیگازی بودن و همیشه نصیحت میکردن منو که اگر میخوای خلاف کنی من کنارتم ولی یه جمله بگم تهش هیچی نیست جز پول خراب کردن و به خطر انداختن سلامتیت و همین شد که تابحال سمت دود نرفتم کلا
    این صحبت هایی که رد و بدل میشه جنبه شوخی داره
    موفق باشید
    سلام انشااله این شوخی شوخی ها جدی نشه

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از saman1345 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    اژدهای کوچک پرسید:«این درخت چه جور هنوز سر پاست؟»
    پاندای بزرگ گفت:«تو شرایط بهتر ریشه هاش عمیق شدن.حالا میتونه هر طوفانی رو پشت سر بزاره»

1.png

تشکر از هادی عزیز بابت پست زیبا
    ویرایش توسط Erfanalk : 06-06-2023 در ساعت 11:06

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر تارخ جان
    یه موردی در یه جایی خوندم که نوشته بود : اکثر ضرر های معامله گران به خاطر نشستن طولانی مدت پشت چارت هست

من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم.(قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

موفق باشید
    سلام ارادت
    بله درسته.این مقاله اکادمی هم خیلی خیلی مفیده
    https://academywave.com/profitable-t...9-of-the-time/
    in all chaos there is calculation

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر تارخ جان

موفق باشید
    سلام عرفان جان دوست موفق من
    چقدر این جملتون رو دوست داشتم.
    منم دقیقا عرفان جان... منم
    من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم
    ویرایش توسط shahab0905 : 06-06-2023 در ساعت 17:52
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    (دور دوم مطالعه)

خرابکاری ایرادی ندارد

گوردون گِکو در سخنان معروف خود اینچنین می*گوید: «خانم*ها و آقایان، طمع را با کلمه بهتری نمی*توانم توصیف کنم جز اینکه بگویم طمع خوب است. طمع درست است و طمع کار می*کند. طمع ذات روح تکاملی را روشن می*کند، در آن نفوذ می*کند و آن را به تصرف در می*آورد. طمع در همه اشکال آن، طمع برای زندگی، برای پول، برای عشق، برای دانش، جهش صعودی بشریت را رقم زده است. و این را از من داشته باشید، طمع نه تنها شرکت تِلدر پِیپر، بلکه ایالات متحده امریکا، این شرکت بزرگ با سوء عملکردهایی که دارد را نیز حفظ می*کند. خیلی سپاسگزارم.» بنابراین در هنگام معامله*گری به داشته*های خود راضی نباشید. طمع چیز خوبی است، البته مادامی که با نظم و دیسیپلین همراه باشد.

توجه به جزئیات

خیلی مهم است که معامله*گران ژورنالی تهیه کنند و در آن تمام اطلاعات جزئی در خصوص هر معامله*ای که انجام می*دهند را ثبت کنند، در این صورت به درک بالایی از عملکرد خود دست پیدا می*کنند. زمان ورود و خروج معاملات را یادداشت کنید، اینکه شرایط به چه صورت بوده، سود و ضررهای روزانه و کلی، حجم معاملات و درصد موفقیت معاملات خود را مورد ارزیابی قرار دهید. چگونگی رفتار و حرکت*های بازار را تحلیل کنید. خلاصه با دقت عملکرد خود را بررسی کنید تا شیوه معامله*گری خود را درک کنید.

پیش از راه رفتن، چهار دست و پا حرکت کنید

معامله*گران مبتدی هم باید مسیر پیشرفت خود را طی کنند. پیش از هر چیز یاد بگیرید. هرگز اهمیت آموزش را دست کم نگیرید. با گرفتن منابع آموزشی آنلاین، مطالعه کتاب، معامله در حساب دِمو یا کپی کردن از استراتژی معامله*گران با تجربه، خود را آموزش دهید. در حرفه معامله*گری فارکس اول یاد می*گیرید و آموزش می*بینید، بعد به سودآوری و پول درآوردن می*رسید.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

forexmh آواتار ها
    8,751 بار در 2,333 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1644 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    مهم نیست توی یک مسابقه فوتبال برد در اثر پنالتی باشه یا گل های طی باز و یا اینکه فرقی نداره باخت در اثر اخراج دو بازیکن با کارت قرمز باشه یا تعداد برابر
    باخت باخته برد هم برده
    رشد بالانس براینده مدیریت سرمایه تکنیکال و روانشماسیه
    و مهم نتیجه و براید عملکرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman01 نمایش پست ها
    سلام
    تاپیک مربوط به پست رو پیدا نکردم همینجا قرارش میدم
    برترین تریدرهای جهان در مسابقات جهانی (world-cup-trading-championship)
    فایل پیوست 507139
    فایل پیوست 507140

همونطور که میبینید، جناب اقای رابرت ماینر از سال 2022 تا 2023 نفر سوم شدن با 157% افزایش بالانس (در یکسال)
    و از ژانویه تا ژوین حدودا 6 ماه نفرات اول 301 و 160 درصد افزایش بالانس داشتن
    با بازده سیستم خودمون مقایسش کنین.
    قطعا میشه گفت اگر سودده نیستیم 100% به خاطر روانشناسی هست، نه سیستم و نه چکلیست

موفق تر باشید
    هنگام نزدیک شدن به تغییر ، فقط می توانید آنچه را که از دست می دهید ، اندازه گیری کنید ، نه آنچه را که به دست خواهید آورد - به دنبال چیزی بزرگ باشید!

14. 9 کاربر برای این پست سودمند از forexmh عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    (دور دوم مطالعه)
    چگونه گرفتار فلج تحلیلی نشویم؟

این گرفتاری وقتی بوجود می*آید که ما با انبوه اطلاعات مواجه باشیم و این موضوع باعث صدور سیگنال های زیادی میشود و در نتیجه باعث فلج تحلیلی میشویم،مانند بکارگیری انواع و اقسام اندیکاتور ها.

به خاطر داشته باشید که خود تصمیم نگرفتن نیز نوعی تصمیم است. یعنی اگر به یک موقعیت معاملاتی ورود نکنید، در واقع انتخاب کرده*اید که معامله*ای انجام ندهید. این انتخاب می*تواند حاکی از این باشد که شما به اندازه کافی به آن موقعیت معاملاتی اطمینان نداشته*اید. همچنین ممکن است علامتی باشد مبنی بر اینکه شما باید تحقیقات بیشتری انجام دهید یا برنامه معاملاتی خود را کمی تغییر دهید تا احساس اطمینان بیشتری نسبت به موقعیت*های معاملاتی خود داشته باشید.

مساله فلج تحلیلی قطعا از اضطراب و نگرانی نشات می*گیرد
    یک مقاله عالی دیگه خدمت دوستان عزیزم.
    این مقاله بیشتر مورد استفاده عزیزانی است که در تاپیک ترید قرار دارند.و پیام روشن سادگی و آرامش در حین معاله و پایبندی به چک لیست را گوشزد میکند،در حالی که تجربه داشتیم که خود ما خلاف این مقاله عمل کرده، و برای سود گرفتن از مارکت بدنبال زیربغل مار بودیم.
    جهت مرور و یادآوری پیشنهاد میکنم فایل #58 چک لیست سیستماتیک رو مجدد مشاهده و با این مقاله تطبیق بدید.
    موفق هتسید دوستان عزیزم♥

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    در سال 1996 یک استاد روانشناسی از دانشگاهی در شیکاکو آزمایشی ترتیب میده که برای همیشه دنیا رو تغییر میده
    ایشون میاد و یک گروه 30 نفره از افراد عادی رو دعوت میکنه تا در یک آزمایش شرکت کنند و این 30 نفر رو به 3 گروه جداگانه تقسیم میکنه ..
    این آزمایش به این صورته که از افراد هر گروه میخوان که از فاصله 10متری با چند توپ بستکتبال پرتاپ انجام بدن و توپ رو توی سبد بندازن سپس امتیاز هاشون رو یادداشت میکنن وهر گروه طی یک ماه آینده باید کار های متفاوتی انجام رو بدن !
    گروه اول باید هر روز به مدت 10دقیقه تمرین کنند و به طور فیزیکی توپ رو توی سبد بندازن
    گروه دوم هم نباید طی یک ماه تمرینی انجام میدادند تا ماه بعد که موعد آزمایش بعدی برسه
    امااا گروه سوم از همه جالب تر بوده که این گروه موظف بودن هر روزه 10 دقیقه فقط تصور کنند که در حال انداختن توپ در سبد بستکبالند و توپ هایشان داخل سبد می افتد!
    نتایج بسیار جالب بوده...!!
    بعد از یک ماه که مجدد امتیاز گیری کردند ;
    گروه اول که تمرین فیزیکی داشتند 25% امتیازشون از روز اول بهتر شده بود
    گروه دوم که تمریی نداشتند طبیعتا هیچ پیشرفتی نداشتند و نتیجه صفر درصد افزایش بوده
    گروه سوم که تنها (تصور کرده بودند)که در حال تمرین کردن اند و هیچ تمرین فیزیکی نداشته اند به طرز عجیبی امتیازشون 24% افزایش پیدا کرده بود تقریبا اندازه ی گروه اول که تمرین فیزیکی داشتند..!!

این تحقیق و صدها تحقیق علمی دیگه ثابت کرده تنها تصور کردن میتونه تاثیر فوق العاده زیادی روی عملکرد ما داشته باشه و این بسیار مهمه پس ببینید اگر تمرین فیزیکی با تصویرسازی ذهنی ترکیب بشه چقدر میتونه عالی و جذاب واقع بشه
    پس قدرت ذهن و تصویر سازی رو به هیچ وجه دست کم نگیرید استاد بزرگوار هم برای همین میگن شب قبل از ترید توی ذهنتون سود روزانتون رو بگیرید و ترید ذهنی بزنید...
    در این زمینه علی آقای عزیزم @Ali97 بار ها افراد مختلف رو معرفی کردند که من حدودا یک ماه پیش دوره ی دکتر جو دیسپنزا رو از طریق معرفی های علی جان تهیه کردم ,ایشون خیلی کامل روی قدرت برتری ذهن و عادت های ما صحبت و کار میکنن و تمرین هایی در این خصوص قرار دادند که خیلی نتایج خوبی برای خودم داشته میتونید از سایت رویال مایند تهیه کنید و در کنارش کتاب تصویر سازی ذهنی یا سایکوسایبرنتیک از ماکسول مالتز هم ترکیب کنید که دیگه عالی میشه

شما بهترینید
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    باور دارم که عالی هستید
    وقتی استاد میگن هر فایل رو 40 بار گوش کنید بی دلیل نیست
    این هفته رو استاد به خاطر مسایل روانشناسیم ترید در ریل رو تعطیل کردند و من هم نشستم دوباره فایلهای روانشناسی رو نگاه میکردم که معجزه اتفاق افتاد
    امرزو قصد دارم یک نکته کلیدی و نهایی و میشه گفت تیر خلاص تصویر سازی ذهنی و امواج مغزی و احساسات و خلق و آفرینش رو بزنم که استاد هم در فایل گفته بودند و من آمادگی دریافتش رو نداشتم و امیدوارم شما هم الان آمادگی دریافتش رو داشته باشید ، اگر هم نداشتید نگران نباشید در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد و تنها کار اینه که در مسیر بمونید و ادامه بدید
    دوستانی که در این مسیر پیشرفت و یادگیری در مورد تصویرسازی ذهنی و امواج مغزی و میدان کوانتوم و خلق و آفرینش پستهایی رو که میزدیم و اطلاعاتمون رو باهم به اشتراک میگذاشتیم رو میخوندند الان رسیدیم به اون بخش نهایی و فکر میکنم احتمالا همون مقصد نهایی در این برهه از آموزش و یادگیری باشه
    ما فهمیدیم که دارای امواج مغزی هستیم و هر کدومشون هم طول موجهای خاصی داشتند و در هر کدوم از اونها بخشهایی از ذهن ناخودآگاه و خودآگاه قابلیت دسترسی داشتند
    بعد متوجه شدیم ذهنمون قابلیت سفر در زمان رو داره و میتونه مغزمون رو قول بزنه
    بعد اومدییم بررسی کردیم که در زمان مدیتیشن یا مراقبه وارد امواج مغزی میشیم که درهای ذهن ناخودآگاه باز میشه و میتونیم از نو برنامه ریزیش کنیم
    بعد متوجه شدیم که بهترین زمانهاش شب قبل از خواب و صبح بعد از بیدار شدن و یا در طول روز در زمانهایی که مدیتیشن یا مراقبه انجام میدیم هست
    بعد متوجه شدیم میتونیم وقتی وارد این امواج مغزی شدیم در اون حالت تصویر سازی ذهنی بکنیم و خودمون رو اون شرایط و موقعیتهایی که میخوایم ببینیم و در لحظه حال تصورش کنیم
    بعد متوجه شدیم که باید احساساتش رو هم در اون زمان به صورت واقعی حس کنیم
    بعد متوجه شدیم که به فکر کردن یا همون تصویر سازی ما سیگنال چیزی رو که میخوایم رو ارسال میکنیم و بعد با احساس کردن از طریق قلبمون دریافتش میکنیم
    حالا امروز اون نکته کلیدی و نهایی که استاد تکمیلش کردند و در دوره هایی هم که من شرکت کرده بودم نگفته بودند و اون این بود
    تصویر سازی که کردید بعد حسش کردید و لذت بردید ازش مرحله نهایی و کلیدی اینه که اون حس و احساسات رو منگنه کنید به اون کارهایی که انجام دادنشون شمارو به اون نقطه در تصویرسازیتون و موقعیتهایی که میخواید در آینده داشته باشید میرسونه
    در زیر اون بخش از فایل استاد رو براتون میگذارم
    https://s28.picofile.com/file/846395...D9%82.mp4.html
    خدارو هزاران مرتبه شکر گذار هستم که من رو در زمان درست در کنار امینو قرار داد تا بتونم زندگی خودم و اطرافیانم رو از هر لحاظی تغییرش بدم @amino

قبلا هم نوشته بودم براتون
    من اومدم مارکت رو بشناسم ، خودم و خدارو شناختم
    بعد خواستم از مارکت پول دربیارم که زندگیم عوض بشه و در نهایت بدون پول دنیام عوض شد

عرفان جان شمارو هم منشن کردم چون در این مسیر پیگیر این موضوع ها بودید
    @Erfanalk
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    انشالله هممون بتونیم به قدرتهای ماوراییمون دست پیدا کنیم و از طرز تفکر سخت تلاش کردن و سخت کار کردن به طرز تفکر هوشمندانه کار کردن و هوشمندانه تلاش کردن برسیم
    سلام وقت بخیر علی آقا عزیز و گل گل ها
    آقا خیلی ممنونم از موهبت شما که به این آکادمی و بنده دارین
    خب خیلیم عالی
    این قسمت : تصویر سازی که کردید بعد حسش کردید و لذت بردید ازش مرحله نهایی و کلیدی اینه که اون حس و احساسات رو منگنه کنید به اون کارهایی که انجام دادنشون شمارو به اون نقطه در تصویرسازیتون و موقعیتهایی که میخواید در آینده داشته باشید میرسونه
    یعنی الان اون حس های خوب رو منگنه کنیم به ترید زدن ؛ چون ما هدفمون اینه که از طریق ترید خودمونو برسونیم به اون سطوح!
    ممنون میشم این جارو یکم شفاف کنی علی جان

مطمئنم داری خلق میکنی

20. 8 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 31 مهمان ها)

1. Ma2ta

کلمات کلیدی این موضوع