صفحه 411 از 555 نخستنخست ... 311361401409410411412413421461511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,101 به 4,110 از 5549

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

12,397 بار در 1,310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 43 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    بسیار سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر صفحه اخر این تاپیک ذکر شده رو چک کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط shahrokh1 : 06-03-2023 در ساعت 23:04

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از shahrokh1 عزیز تشکر کرده اند:

220 بار در 85 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر صفحه اخر این تاپیک ذکر شده رو چک کنید
    موفق باشید
    سلام اقا محمد عزیز من نتونستم چک لیست شمارو پیدا کنم میشه بیشتر راهنمایی کنین ممنون از شما

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از fxmilad عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام ، ارادت.
    به دنبال ترس ها و ریشه ترس ها و تلاش ناخوداگاهم برای فرار از درد و رنج بودم که متنی روی کاغذ نوشتم و بعد وارد سیستمم کردم و خواستم که با شما هم به اشتراک بزارم.اگر غلط املایی داره یا خودمونی نوشته شده عذرخواهی میکنم.

من طبق بررسی هایی که کردم یک سری باور های منفی دارم که تا الان باعث عدم رسیدن به چیزی که میخواستم شده اند.اول اشتباهاتی که تا الان در معامله گری کردم رو مینویسم:

1. تغییر حد ضرر
    2. بایبند نبودن به چکلیست
    3. تلاش برای گرفتن سود بیشتر
    4. معامله بدون وجود چکلیست
    5. باز کردن ترید های ۲ و ۳
    6. ترید زود هنگام
    7. ادامه دادن به معامله گری بعد از خوردن حد سود یا حد ضرر روزانه
    8. بهم ریختن احساسی بعد ضرر

هرکدوم از این اشتباهات یک دلیل برای فرار از درد و تحمل نکردن درد و رنج بوده که قسمت امیگدالا یا حیوانی مغز من که کارش بقا هست باعثش شده.من باید با اگاهی از این ترس ها و ضعف ها بهشون غلبه کنم و این قسمت از مسیر معامله گری رو بگذرونم.مطمین هستم که این مرحله یک قدمی طلا هست برای من و طبق صحبت امینو قبل از رسیدن به موفقیت یک شکست حتما میخوریم که این ۲ شکست اخر همین یک قدمی موفقیت بودن هست برای من.
    حالا میخوام تک تک این اشتباهات رو بررسی کنم ببینم هرکدوم دلیلش چی بوده و به چه علت به طور ناخوداگاه این اشتباهات رو انجام میدادم:

1.تغییر حد ضرر:چون قبول نکرده بودم که ماهیت بازار در عدم قطعیت هست و هر لحظه هر اتفاقی میتونه بیوفته و طبق بررسی هایی که کردم چکلیست من و خود من سودده هستیم و بین ۱۰ ٪ تا ۱۵ ٪ اشتباه جزوی از چکلیست من هست و طبق قانون توزیع تصادفی مشخص نیست که این ۱۰ تا ۱۵ درصد اشتباه به چه شکل خودش رو به من نشون میده.حال قبول میکنم که ضرر (اصولی با چکلیست)جزوی از مسیر هست و مثل تیکه های بازل قسمتی از مسیر رسیدن به موفقیت هست.این ضرر های اصولی به هر شکل که باشند من رو بهم نمیریزند و تک تکشون رو بررسی میکنم تا باعث بهبود چکلیست من بشه و دیگه تکرارشون نکنم تا بتونم باگ های چکلیستم رو در بیارم تا بتونم تریدر بهتر و کامل تری باشم.

2.بایبند نبودن به چکلیست:یک دلیلش اعتماد به نفس هست که من دچار غرور و اعتماد به نفس نمیشم چون من مثل یک روبات باید شرایط رو بسنجم و در صورت تیک خوردن همه مشخصه ها ورود و خروج کنم.یک دلیل دیگخ منتظر موندن زیاد و خستگی در طول روز برای بیدا کردن موقعیت مناسب هست که اولا نباید یادم بره که من درصد مشخصی میخوام و چکلیست من با گرفتن نصف موقعیت های طول روز هم درصد روزانه رو به من میده.یک راهکار دیگه اش الارم گذاشتن و کم بای چارت نشستن هست که تا جایی که میتونم رعایتش میکنم و در انتظار موقعیت به باقی کارهای متفرقه ام میرسم و وقتی بای چارت میشینم که اصل اولیه چکلیست من در تایم مبدا ام شکل گرفته باشه.

3.تلاش برای گرفتن حد سود بیشتر از زده شدن ۲ در تایم ورود:ترس کم سود کردن یا رد نشدن از چالش های موجود یا ترس سود نکردن در صورتی که چکلیست من سودده هست و من مقدار مشخصی از بازار میخوام و میخوام که بعدش به باقی کارهای زندگیم برسم و زندگی کنم.من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم.(قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

4.معامله بدون چکلیست:توضیحات اشتباه دوم.

5.باز کردن ترید های ۲ و ۳:دو دلیل داره که اولیش حرص و طمع برای گرفتن سود بیشتر و سود سریع تر هست و دومیش باز کردن زودهنگام معامله هست.برای اولین دلیل باز به خودم یاداور میشم که اندازه ای که من از این بازار میخوام طبق بررسی ها و بک تست ها با گرفتن حتی نصف موقعیت های ۱۰۰٪ ای که در طول هفته طبق چکلیست من اتفاق میوفته رقم میخوره.برای دلیل دوم طبق بررسی ها و بک تست ها متوجه شدم که بهترین ورود برای من میتونه روی سطح اخر و منطقه b باشه.الان لیمیت اردر رو همونجا میزارم اگر باز شد که هیچی اگر باز نشد خیلی راحت از خیرش میگذرم.

6.ترید زود هنگام:بهترین ورود روی سطح قبلی و تاچ اول منطقه b هست برای من.زمانی وارد میشم که یکی از این ها اتفاق افتاده باشه و اگر هم بعدا فهمیدم که زود وارد شدم معامله دیگه ای باز نمیکنم تا ذهن ناخوداگاه من شرطی بشه و من کنترل ذهنم رو بدست بگیرم و این بایبندی بشه جزوی از ضمیر ناخوادگاه من که خودش در اینده باعث افزایش اعتماد به نفس به خودم و چکلیستم و توانایی هام و قدرتم در گذر از امیگدالا به کورتکس باشه.

7.ادامه دادن به معامله گری بعد از حد سود یا حد ضرر روزانه:بعد از سود که به خاطر حرص و طمع برای سود بیشتر و سود سریع تر هست و کنترلش میکنم از این به بعد.بعد از ضرر برای فرار از ترس روبرو شدن با ضرر و درد ضرر و تحمل نکردن هست که با متوقف کردن ترید بعد از حد ضرر روزانه ریکاوری میکنم و طبق برنامه میمونم تا ارامش بهم برگرده و بتونم یک روز دیگه ترید بزنم.(ترید ها بعد حد ضرر روزانه روی دمو زده میشه)من میدونم که در طول زمان سود ده هستم و این روزهای ضرر ده برای بهترین تریدرهای دنیا هم رخ میده و اگر من یک روز ضرر ده دارم تریدر بد یا ادم بدی نیستم و این قسمتی از مسیر هست.

8.بهم ریختن احساسی بعد ضرر:چون ضرر رو به عنوان قسمتی از مسیر قبول نکرده بودم و تو ناخوداگاهم اینطوری بود که من تریدر خوبی هستم و تمام معاملات من باید با سود بسته بشه.در صورتی که اگر این ضرر ها طبق چکلیست باشه حساب شده و برنامه ریزی شده است و قسمتی ۱۰ تا ۱۵ درصدی از چکلیست من هست.ضرر های طبق چکلیست رو با اغوش باز قبول میکنم و دونه به دونه شون رو بررسی میکنم تا چکلیستی با وین ریت بالاتر داشته باشم و سعی میکنم ضرر رو کمتر کنم و چکلیست رو بهتر کنم و تریدر بهتری باشم.

چند مورد هم هست که به صورت ناخوداگاه درون من بوده.اگر بقیه تموم روز در حال کار و تلاش فیزیکی هستند و من نه بدین معنی نیست که من کاری نمیکنم.ماهیت شغل من متفاوت هست و در طول روز من مثل اسنایبر هستم و به دنبال شکار.مورد بعدی اینکه اگر من طبق نظمی که برای خودم طراحی کردم باشم به تمام خواسته هام میرسم.مورد بعدی اینکه سبک زندگی و نظم زندگی من با بقیه متفاوت هست و خواسته ها و اگاهی و ارزوهایی که من دارم با بقیه متفاوت هست و این تفاوت نباید باعث ناراحتی من بشه.

با تشکر.نظرات شما سازنده خواهد بود و باعث ترقی شما ، من و باقی دوستان خواهد بود.
    in all chaos there is calculation

6. 22 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

12,397 بار در 1,310 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 43 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    اگر اشتباه نکرده باشم فکر کنم این پست باشهhttps://forum.academywave.com/showth...l=1#post423464
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxmilad نمایش پست ها
    سلام اقا محمد عزیز من نتونستم چک لیست شمارو پیدا کنم میشه بیشتر راهنمایی کنین ممنون از شما

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از shahrokh1 عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,886 بار در 365 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان، وقت بخیر
    چند وقتی هست که یوگا انجام میدم، یک کانال تلگرامی زده بودم برای خودم فقط جهت اینکه حرکات رو بزارم اونجا و برای خودم حرکات رو مرور کنم، اما با توجه به اینکه اثراتش رو بعد از این مدت دیدم، به شما هم پیشنهاد میکنم، چنانچه تمایل داشتین میتونین تو کانالم عضو بشین
    ادرس کانال رو میفرستم خدمتتون
    https://t.me/yoga_amino

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    با سلام ، ارادت.
    به دنبال ترس ها و ریشه ترس ها و تلاش ناخوداگاهم برای فرار از درد و رنج بودم که متنی روی کاغذ نوشتم و بعد وارد سیستمم کردم و خواستم که با شما هم به اشتراک بزارم.اگر غلط املایی داره یا خودمونی نوشته شده عذرخواهی میکنم.

من طبق بررسی هایی که کردم یک سری باور های منفی دارم که تا الان باعث عدم رسیدن به چیزی که میخواستم شده اند.اول اشتباهاتی که تا الان در معامله گری کردم رو مینویسم:

1. تغییر حد ضرر
    2. بایبند نبودن به چکلیست
    3. تلاش برای گرفتن سود بیشتر
    4. معامله بدون وجود چکلیست
    5. باز کردن ترید های ۲ و ۳
    6. ترید زود هنگام
    7. ادامه دادن به معامله گری بعد از خوردن حد سود یا حد ضرر روزانه
    8. بهم ریختن احساسی بعد ضرر

هرکدوم از این اشتباهات یک دلیل برای فرار از درد و تحمل نکردن درد و رنج بوده که قسمت امیگدالا یا حیوانی مغز من که کارش بقا هست باعثش شده.من باید با اگاهی از این ترس ها و ضعف ها بهشون غلبه کنم و این قسمت از مسیر معامله گری رو بگذرونم.مطمین هستم که این مرحله یک قدمی طلا هست برای من و طبق صحبت امینو قبل از رسیدن به موفقیت یک شکست حتما میخوریم که این ۲ شکست اخر همین یک قدمی موفقیت بودن هست برای من.
    حالا میخوام تک تک این اشتباهات رو بررسی کنم ببینم هرکدوم دلیلش چی بوده و به چه علت به طور ناخوداگاه این اشتباهات رو انجام میدادم:

1.تغییر حد ضرر:چون قبول نکرده بودم که ماهیت بازار در عدم قطعیت هست و هر لحظه هر اتفاقی میتونه بیوفته و طبق بررسی هایی که کردم چکلیست من و خود من سودده هستیم و بین ۱۰ ٪ تا ۱۵ ٪ اشتباه جزوی از چکلیست من هست و طبق قانون توزیع تصادفی مشخص نیست که این ۱۰ تا ۱۵ درصد اشتباه به چه شکل خودش رو به من نشون میده.حال قبول میکنم که ضرر (اصولی با چکلیست)جزوی از مسیر هست و مثل تیکه های بازل قسمتی از مسیر رسیدن به موفقیت هست.این ضرر های اصولی به هر شکل که باشند من رو بهم نمیریزند و تک تکشون رو بررسی میکنم تا باعث بهبود چکلیست من بشه و دیگه تکرارشون نکنم تا بتونم باگ های چکلیستم رو در بیارم تا بتونم تریدر بهتر و کامل تری باشم.

2.بایبند نبودن به چکلیست:یک دلیلش اعتماد به نفس هست که من دچار غرور و اعتماد به نفس نمیشم چون من مثل یک روبات باید شرایط رو بسنجم و در صورت تیک خوردن همه مشخصه ها ورود و خروج کنم.یک دلیل دیگخ منتظر موندن زیاد و خستگی در طول روز برای بیدا کردن موقعیت مناسب هست که اولا نباید یادم بره که من درصد مشخصی میخوام و چکلیست من با گرفتن نصف موقعیت های طول روز هم درصد روزانه رو به من میده.یک راهکار دیگه اش الارم گذاشتن و کم بای چارت نشستن هست که تا جایی که میتونم رعایتش میکنم و در انتظار موقعیت به باقی کارهای متفرقه ام میرسم و وقتی بای چارت میشینم که اصل اولیه چکلیست من در تایم مبدا ام شکل گرفته باشه.

3.تلاش برای گرفتن حد سود بیشتر از زده شدن ۲ در تایم ورود:ترس کم سود کردن یا رد نشدن از چالش های موجود یا ترس سود نکردن در صورتی که چکلیست من سودده هست و من مقدار مشخصی از بازار میخوام و میخوام که بعدش به باقی کارهای زندگیم برسم و زندگی کنم.من فارکس رو انتخاب کردم که ازاد باشم نه اینکه کارمند باشم.(قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود)

4.معامله بدون چکلیست:توضیحات اشتباه دوم.

5.باز کردن ترید های ۲ و ۳:دو دلیل داره که اولیش حرص و طمع برای گرفتن سود بیشتر و سود سریع تر هست و دومیش باز کردن زودهنگام معامله هست.برای اولین دلیل باز به خودم یاداور میشم که اندازه ای که من از این بازار میخوام طبق بررسی ها و بک تست ها با گرفتن حتی نصف موقعیت های ۱۰۰٪ ای که در طول هفته طبق چکلیست من اتفاق میوفته رقم میخوره.برای دلیل دوم طبق بررسی ها و بک تست ها متوجه شدم که بهترین ورود برای من میتونه روی سطح اخر و منطقه b باشه.الان لیمیت اردر رو همونجا میزارم اگر باز شد که هیچی اگر باز نشد خیلی راحت از خیرش میگذرم.

6.ترید زود هنگام:بهترین ورود روی سطح قبلی و تاچ اول منطقه b هست برای من.زمانی وارد میشم که یکی از این ها اتفاق افتاده باشه و اگر هم بعدا فهمیدم که زود وارد شدم معامله دیگه ای باز نمیکنم تا ذهن ناخوداگاه من شرطی بشه و من کنترل ذهنم رو بدست بگیرم و این بایبندی بشه جزوی از ضمیر ناخوادگاه من که خودش در اینده باعث افزایش اعتماد به نفس به خودم و چکلیستم و توانایی هام و قدرتم در گذر از امیگدالا به کورتکس باشه.

7.ادامه دادن به معامله گری بعد از حد سود یا حد ضرر روزانه:بعد از سود که به خاطر حرص و طمع برای سود بیشتر و سود سریع تر هست و کنترلش میکنم از این به بعد.بعد از ضرر برای فرار از ترس روبرو شدن با ضرر و درد ضرر و تحمل نکردن هست که با متوقف کردن ترید بعد از حد ضرر روزانه ریکاوری میکنم و طبق برنامه میمونم تا ارامش بهم برگرده و بتونم یک روز دیگه ترید بزنم.(ترید ها بعد حد ضرر روزانه روی دمو زده میشه)من میدونم که در طول زمان سود ده هستم و این روزهای ضرر ده برای بهترین تریدرهای دنیا هم رخ میده و اگر من یک روز ضرر ده دارم تریدر بد یا ادم بدی نیستم و این قسمتی از مسیر هست.

8.بهم ریختن احساسی بعد ضرر:چون ضرر رو به عنوان قسمتی از مسیر قبول نکرده بودم و تو ناخوداگاهم اینطوری بود که من تریدر خوبی هستم و تمام معاملات من باید با سود بسته بشه.در صورتی که اگر این ضرر ها طبق چکلیست باشه حساب شده و برنامه ریزی شده است و قسمتی ۱۰ تا ۱۵ درصدی از چکلیست من هست.ضرر های طبق چکلیست رو با اغوش باز قبول میکنم و دونه به دونه شون رو بررسی میکنم تا چکلیستی با وین ریت بالاتر داشته باشم و سعی میکنم ضرر رو کمتر کنم و چکلیست رو بهتر کنم و تریدر بهتری باشم.

چند مورد هم هست که به صورت ناخوداگاه درون من بوده.اگر بقیه تموم روز در حال کار و تلاش فیزیکی هستند و من نه بدین معنی نیست که من کاری نمیکنم.ماهیت شغل من متفاوت هست و در طول روز من مثل اسنایبر هستم و به دنبال شکار.مورد بعدی اینکه اگر من طبق نظمی که برای خودم طراحی کردم باشم به تمام خواسته هام میرسم.مورد بعدی اینکه سبک زندگی و نظم زندگی من با بقیه متفاوت هست و خواسته ها و اگاهی و ارزوهایی که من دارم با بقیه متفاوت هست و این تفاوت نباید باعث ناراحتی من بشه.

با تشکر.نظرات شما سازنده خواهد بود و باعث ترقی شما ، من و باقی دوستان خواهد بود.
    سلام عزیز
    دیدن و آنالیز افکار و رفتار شجاعت میخواهد. وقتی علت ها رو پیدا و می نویسیم به یکباره سنگینی از روی دوشمان برداشته میشه.این مسیر رشده و همه باید ارزش عبور کنیم.
    از فراچارت یک دوره ژورنال نوبسی (سید محمود حسینی) گوش کردم خیلی بدرد خورد.سعی میکنم ترید(دمو) فیلم بگیرم و با صدا ضبط می کنم بعد به دلایل و توجیه خودم در لایو گوش میکنم بعنوان نفر ثالث.
    تازه شروع کردم .خوشم آمد . ترس و طمع را در اون حالت ضبط میکنم .
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

12. 12 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,088 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hassan47 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    دیدن و آنالیز افکار و رفتار شجاعت میخواهد. وقتی علت ها رو پیدا و می نویسیم به یکباره سنگینی از روی دوشمان برداشته میشه.این مسیر رشده و همه باید ارزش عبور کنیم.
    از فراچارت یک دوره ژورنال نوبسی (سید محمود حسینی) گوش کردم خیلی بدرد خورد.سعی میکنم ترید(دمو) فیلم بگیرم و با صدا ضبط می کنم بعد به دلایل و توجیه خودم در لایو گوش میکنم بعنوان نفر ثالث.
    تازه شروع کردم .خوشم آمد . ترس و طمع را در اون حالت ضبط میکنم .
    سلام ارادت
    خیلیم عالی رقیقا درسته حرفتون.
    دوره روانشناسی فوتون و ایوان بایجی هم مفیده حتما ببینید.
    in all chaos there is calculation

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,037 بار در 716 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarokh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    خیلیم عالی رقیقا درسته حرفتون.
    دوره روانشناسی فوتون و ایوان بایجی هم مفیده حتما ببینید.
    حتما می بینم دوباره دارم دوره "سایمنتولوژی" و"شعور" و .... می بینم بشدت برام مفید بوده زندگیم رو تا حالا قشنگ پشت و رو کرده.
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad heydari آواتار ها
    5,961 بار در 1,269 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 747 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

کلاغ ها خیلی دوست دارند عقاب هارا اذییت کنند!
    کلاغ با اینکه ازعقاب خیلی کوچک تر است اما چون چابک تر است میتواند سریع بچرخد و مانور دهد .
    گاهی اوقات هنگام پرواز بالای سر عقاب قرار میگیرد و به سمت آن شیرجه میرود و عقاب را آزار میدهد ولی عقاب میداند که میتواند اوج بگیرد...عقاب به جای اینکه از آزار های کلاغ مزاحم ناراحت شود و با او وارد درگیری شود ,بیشتر و بیشتر اوج میگیرد و سرانجام کلاغ عقب می افتد...وقتی کسی از روی حسادت و غرض ورزی اذییتتان میکند ,رو به بالا اوج بگیرید و اورا پشت سرتان رها کنید.(جول اوستین)
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است.(♥️)

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از mohamad heydari عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,439 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad heydari نمایش پست ها

سلام و درود به خانواده ی عزیز و موفق آکادمی ویوی ها امیدوارم حال دلتون عاااالی باشه دوستان گلم

خیلی جالب و خوشحال کننده بود برام وقتی انجمن رو باز کردم با این صحنه ی زیبا رو به رو شدم و امینوی عزیزم استاد گرانقدرم اولین نفر به بنده این تبریک رو گفتن
    امروز 10,585 اُمین روزی هستش که خداوند به من این فرصت و موهبت رو داده که در زمین زیبا و پرعشق حضور داشته باشم,نفس بکشم عشق بدم ,عاشقی کنم و عزیزانم و شما دوستان نازنینم رو در کنارم داشته باشم..
    هممون این رو میدونیم که ما به صورت مسافر و مهمان در این دنیا حضور داریم و چند دهه ای برای انجام رسالت و کارهایی که باید انجام بدیم این سفر رو آغاز کردیم ..
    امروز 12 خرداد 1402 اولین سالگرد پدر بزرگوارم پدری که تمام هستی و وجودیت من بود در روزتولد پسرش و در 55سالگی خودش به این سفردر زمین پایان داد و روز چشم گشودن من به دنیا مصادف شد با چشم بستن پدرم از دنیا و یک خاطره ی غم انگیز و تلخ تا به ابد رو برای من و خانوادم رقم زد و من رو برای همیشه داغدار خودش کرد..
    365 روز بسیار سخت با غم و اندوه فراوان بر ما گذشت و توی این روز ها خیلی درس های بزرگ به خود من داد و کل نگرش من به این دنیا رو عوض کرد و بهتره بگم کلِ من رو تغییر داد .شاید فکر کنید من الان یک افسرده ی توهمی یک آدم منفی باف و نا امید از زندگی هستم ! درسته ماه ها به این شکل بودم و افکار نابود کننده و شدیدا منفی روان من رو از بین برده بود, اما یک روز در یک آن ,موقع مصرف دارو هایی که دکتر روانپزشک بهم داده بود به خودم اومدم و دیدم این منی که به این شکل پژمرده و خراب شده من درونی و منی که همیشه در رویا سازی هام تصورش میکردم و میدیدمش نیست و وقتی این رو دیدم و پذیرفتم مثل یک باد شدید تمام امواج و افکار منفی از ذهنم عبور کردن و انگار یک عینک زیبا روی چشمانم قرار دادن و هرچیزی رو یکجور دیگه ای دیدم و دیدگاهم نسبت به هستی دگرگون شد و شدم عاشق خودم عاشق خانوادم و عاشق هستی با تمام زیبایی ها و بدی هایی که داره و واقعا به قول استاد هرچیز رو همونجوری که هست میبینم و هیچ برچسبی روی هیچ اتفاقی نمیزنم و در اصل انگار تازه بیدار و متولد شدم ...
    خلاصه که برداشت ما از شکسته که به اون معنی و مفهوم میده و من این رو با پوست و خون و جونم درک کردم که پیروزی کاملا از درون شکست بیرون میاد و برداشت شماست که شمارو شکست خورده یا پیروز میکنه ..
    شما عزیزان دل من رو باید ببخشید که طولانی شد و مجددا ببخشید که ناراحتتون کردم اما این یک درس بسیار بزرگ توی زندگی من بود که کل جهان و دیدگاه من رو تغییر داد ,امیدوارم همیشه در کنار عزیزانتون, خانواده ی محترمتون حال دلتون عالی باشه و سرشار از شادی در لحظه ی حال در کنارشون باشید و خداوند به پدر مادر هامون عمر با عزت بده تا ما در زیر سایه ی این گوهرهای گرانبها باشیم و از وجودیت این فرشته های مقدس نهایت بهره رو ببریم,خدا پدر مادر هاتون رو براتون حفظ کنه و روح فرشته های آسمانی و عروج کرده رو هم در رحمت الهی خودش قرار بده
    اگر دوست داشتید یک فاتحه برای پدر عزیزبنده (کریم حیدری) که امروز سالگردش هم هست بفرستید. سپاس از همتون
    نیمه ای از قلب من در بهشت بَرین است♥️(پدر)

به وقت 29 سالگی زیبای من (در این روز برای همه ی انسان های روی زمین آرامش,عشق,عاقبت بخیری,ثروت و خوشبختی رو آرزو میکنم که الهی همه به آرزوهای قشنگشون برسن)
    امینوی عزیزم من قدردان حضورت در زندگی ام هستم و شما یکی از دلایل خوشبختی من در این زندگی هستی @amino

خلاصه که تولد بیبی

https://www.aparat.com/v/2O0M4

فایل پیوست 506085

شما بهترینید
    سلام محمد عزیزم
    این حرفها ممکنه از زبون هر کسی بیان بشه و من ممکنه براحتی ازش عبور کنم،اما تفاوتی که اینجا هست ، این حرفا از زبون تو اومده بیرون و چون دوست دارم به دلم نشست شدیدا.
    ایمان دارم پسری چون تو،حاصل تربیت و تلاش پدری فوق*العاده بوده.
    قطعا پدر گرامی،بهت افتخار میکنه و میدونم قراره کلی افتخار آفرینی کنی.
    روح پدر بزرگوارتون شاد و یادشون گرامی
    تولدت مبارک دوست عزیزم♥

پ.ن:میگم چرا اینقدر دوست داشتنی هستی،نگو خردادی*اییییییییییییییی
    باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 65 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 65 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع