صفحه 303 از 440 نخستنخست ... 203253293301302303304305313353403 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,021 به 3,030 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

3,104 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنون لطف کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid13 نمایش پست ها
    سلام . از آدرس های زیر می تونید لیست سرور های رایگان رو بگیرید .

https://github.com/mianfeifq/share

https://github.com/freefq/free

https://github.com/Pawdroid/Free-servers

بعد از وارد کردن سرور ها به برنامه ، تست بگیرید

فایل پیوست 461486

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من پارسال از نمایندگی لنوو یه ۱۳ اینچ استوک گرفتم. مث ساعت کار میکنه تا الن. ۹ گرفتم
    الانم ۴ تا گزینه زیر ۱۴ اینچ برات پیدا کردم. ۱۴ اینچ هم زیاد داره. یه سر بزن

https://lenovo.ws/product/thinkpad-x270-i5/

https://lenovo.ws/product/thinkpad-x270-i7/

https://lenovo.ws/product/thinkpad-x1-tablet-2nd-gen/

https://lenovo.ws/product/lenovo-thinkpad-x380/
    پیشنهادم گزینه اوله. قیمت خوب. کانفیگ مناسب شما. اندازه و وزن مناسب
    @memo
    مرنج و مرنجان

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,019 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان بنده اخیرا یه سیستم جدید گرفتم چند تا سوال داشتم اگر دوستان لطف کنن جواب بدن ممنون میشم
    یک ایا متا تریدر و سی تریدر برای ویندوز سی دو بیتی و شصت و جهار بیتی جدا هستن یا پلتفرم جداگانه ندارن
    برای سیستم میخوام انتی ویروس و فیلتر شکن نصب کنم بیشتر پولی مدنظرم هست حالا رایگان خوب هم بود انتی ویروس بگید بهم
    الان انتی ویروس bitdeafender رو نصب کردم هم انتی ویروس داره هم فیلتر شکن و شصت روز تست رایگان داشت اصلا اولش نگاه کردم اما الان که به پشتیبان برای خریداری پیام دادم میگه ایران رو پشتیبانی نمیکنه @Peace

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط elyas نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده اخیرا یه سیستم جدید گرفتم چند تا سوال داشتم اگر دوستان لطف کنن جواب بدن ممنون میشم
    یک ایا متا تریدر و سی تریدر برای ویندوز سی دو بیتی و شصت و جهار بیتی جدا هستن یا پلتفرم جداگانه ندارن
    برای سیستم میخوام انتی ویروس و فیلتر شکن نصب کنم بیشتر پولی مدنظرم هست حالا رایگان خوب هم بود انتی ویروس بگید بهم
    الان انتی ویروس bitdeafender رو نصب کردم هم انتی ویروس داره هم فیلتر شکن و شصت روز تست رایگان داشت اصلا اولش نگاه کردم اما الان که به پشتیبان برای خریداری پیام دادم میگه ایران رو پشتیبانی نمیکنه @Peace
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، جواب سوالات به ترتیب:
    1: تا اونجایی که من میدونم و از بروکر های مختلف متاتریدر رو دانلود کردم، ذکر نشده برای سیستم 64 یا 32، مثلا در بروکر روبو، وقتی میخوایید متاتریدر رو دانلود کنید، فقط لینک متا4 یا 5 رو میده، اما تفکیک 32 یا 64 نبوده، بنابراین احتمالش خیلی کمه، در مورد سی تریدر هم چون تا حالا کار نکردم اطلاعی ندارم.
    2: برای آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس در حال حاضر، همین بیت دیفندری هست که دارید، اما نسخه اصلی و ارجینال، برای خرید آنتی ویروس باید از وب سایت هایی که خدمات پرداخت آنلاین انجام میدن استفاده بفرمایید، در مورد فیلترشکن هم، در حال حاضر اکثر فیلترشکن ها از کار افتادن، حتی نورد و اکسپرس! دیگه بقیه که تکلیفشون مشخصه، راجب اون پست های قبلی بنده و بقیه عزیزان رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، دستتون میاد که باید چکار کنید، اینجا برای اینکه تکرار مکررات نشه دیگه توضیح نمیدم.
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,019 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، جواب سوالات به ترتیب:
    1: تا اونجایی که من میدونم و از بروکر های مختلف متاتریدر رو دانلود کردم، ذکر نشده برای سیستم 64 یا 32، مثلا در بروکر روبو، وقتی میخوایید متاتریدر رو دانلود کنید، فقط لینک متا4 یا 5 رو میده، اما تفکیک 32 یا 64 نبوده، بنابراین احتمالش خیلی کمه، در مورد سی تریدر هم چون تا حالا کار نکردم اطلاعی ندارم.
    2: برای آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس در حال حاضر، همین بیت دیفندری هست که دارید، اما نسخه اصلی و ارجینال، برای خرید آنتی ویروس باید از وب سایت هایی که خدمات پرداخت آنلاین انجام میدن استفاده بفرمایید، در مورد فیلترشکن هم، در حال حاضر اکثر فیلترشکن ها از کار افتادن، حتی نورد و اکسپرس! دیگه بقیه که تکلیفشون مشخصه، راجب اون پست های قبلی بنده و بقیه عزیزان رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، دستتون میاد که باید چکار کنید، اینجا برای اینکه تکرار مکررات نشه دیگه توضیح نمیدم.
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ....
    مطمن اید اکسپرس کار نمیکنه بنده تازه میخواستم اشتراک بخرم
    بیشتر فک کنم مربوط به سرعت نت هست گوشی فایو جی و فور جی در عکس پیوست مقایه شده
    با سرعت فایو جی سی تریدر که سنگین تر هست هم رو راحت باز میکنه
    فیلترشکن geph هم بنده امتحان کردم خیلی خوبه فقط نمیدونم چرا دیشب که اومدم پرداخت کنم ترون به اندازه فی ازم کم کرد اما مبلغ رو ارسال نکرد
    ...
    Screenshot (90).pngScreenshot (91).png

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    ....
    مطمن اید اکسپرس کار نمیکنه بنده تازه میخواستم اشتراک بخرم
    بیشتر فک کنم مربوط به سرعت نت هست گوشی فایو جی و فور جی در عکس پیوست مقایه شده
    با سرعت فایو جی سی تریدر که سنگین تر هست هم رو راحت باز میکنه
    فیلترشکن geph هم بنده امتحان کردم خیلی خوبه فقط نمیدونم چرا دیشب که اومدم پرداخت کنم ترون به اندازه فی ازم کم کرد اما مبلغ رو ارسال نکرد
    ...
    Screenshot (90).pngScreenshot (91).png
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، با ذکر این نکته صحبتم رو آغاز میکنم که بسته به ISP و سرعت اینترنت، تجربه متفاوتی نسبت به vpn های مختلف وجود داره، ممکنه برای من یه vpn اصلا خوب کار نکنه، اما برای شما و ISP که استفاده میکنید عالی باشه، ضمنا، اینو جدیدا متوجه شدم، که حتی شهر به شهر هم فرق میکنه، شخصا با یکی از عزیزان که صحبت میکردم در ضمینه اینترنت، ایشون تجربه بهتری نسبت به بنده داشتن، با اینکه هر دو عینا از یک سرویس استفاده میکردیم، در ضمینه vpn هم دقیقا به همین شکله، ممکنه مثلا اکسپرس امروز خوب باشه، فردا دوباره محدودیت ها بالا بگیره اونم خراب بشه، یا کلا برای یه ISP هیچ مشکلی وجود نداشته باشه، از اونطرف یه ISP دیگه هیچی روش کار نکنه، اینه که توصیه میکنم، یه سبد از همه چی داشته باشید و فقط به یه روش بسنده نکنید، به هر حال امیدوارم به مشکلی بر نخورید و تجربه راحتی از ترید داشته باشید، سلامت و شاد باشید.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوست عزیز
    من در مورد انتی ویروس یه تجربه رسیدم به g data و avast
    باقی با ایران کار نمیکنن. G data المانیه و خوبه میتونید از طریق سایت ایرانیکارت برید خرید کنید اکانت رو
    Avast هم میتونید بخرید.خودتون بین اینا بررسی کنید
    قندشکن هم من nord express proton PIA surfshark رو اصلیش رو با رمزارز خریدم فایده نداره الان. ازینا بالاترم نداریم
    من کلی پول و زمان و انرژی گذاشتم
    حتی یکی دو تا قندشکن خوب ایرانی خریدم مثل turboکه هنوز به زور وصله.
    الان ازین کانفیگای ارزون ایرانی خریدم راحتم. گرچه تو همینام اذیت شدم چند تا خریدم که قطع شدن. ولی باز زیاد پول ندادم. خارجی مثلا اکسپرس الان ۵ باید هزینه کنی، گرچه ضمانت بازگشت وجه چند روزه دارن ولی در هر حال انرژی بره.
    چاره ایم نداریم باید دایم ببینیم چه راهی وجود داره
    فک میکنم در حدی که من اطلاعات دارم در حال حاصر اینکانفیگای ماهی حدودا ۱۰۰ تومن کار راه بندازه. نخاستید هزینه کنید هم سرورای رایگان تو تلگرام هست گرچه زود به زود از رده خارج میشن و باید جایگزین کنید
    مرنج و مرنجان

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

97 بار در 22 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت خیر
    برای بروکرهای معتبری که با ایرانی های کار نمیکنند آیا میشود احراز هویت جعلی کرد؟
    من یکی از دوستام در ترکیه هستش آیا از طریق ایشون میتونم احراز هویت کنم؟
    پولی که میخوام برداشت کنم آیا به حساب ایشون واریز میشود؟
    اگر از طریق دوستم احراز هویت انجام بدم آیا باید جهت اطمیمینان بیشتر با vps کار کنم یا همون فیلترشکن کفایت میکنه؟

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mojtaba8360 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba8360 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت خیر
    برای بروکرهای معتبری که با ایرانی های کار نمیکنند آیا میشود احراز هویت جعلی کرد؟
    من یکی از دوستام در ترکیه هستش آیا از طریق ایشون میتونم احراز هویت کنم؟
    پولی که میخوام برداشت کنم آیا به حساب ایشون واریز میشود؟
    اگر از طریق دوستم احراز هویت انجام بدم آیا باید جهت اطمیمینان بیشتر با vps کار کنم یا همون فیلترشکن کفایت میکنه؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، پاسخ سوالات به ترتیب:
    1: بستگی به بروکر داره، اگر یه بروکر مثل Saxo یا CMC باشه، عملا غیر ممکنه، به خاطر اینکه بسیار سخت گیر و پیگیر هستن، مخصوصا موقع برداشت، حتی Saxo از شما یه کلیرنس هم میخواد موقع افتتاح حساب، اما بروکر های دیگه مثل FXTM یا Blackbull شدنی هست، اما بنده توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید، حالا در ادامه توضیح میدم
    2: با مدارک شخص دیگه میشه احراز هویت انجام داد، اما در صورتی که به هر دلیلی مشکوک بشن، امکان بستن حساب و مسدود شدن مبلغ وجود داره
    3: بستگی به روش برداشت داره، اگر رمزارز باشه، میتونه مستقیم وارد کیف پول شخصی شما بشه، اما باید قبلش چک کنید ببینید اون بروکر برداشت رمزارز رو داره یا نه
    4: برای اطمینان بیشتر توصیه میشه که این کار رو انجام بدید، اما برای احراز هویت و زمانی که وارد وب سایت اون بروکر میشید این کار اجباریه، در غیر اینصورت میتونه مشکل ساز بشه
    صحبت آخر:
    عزیزم این کار بسیار پر ریسک و دردسر ساز میتونه بشه، ممکنه شما همه این کار ها رو انجام بدید حتی حساب رو وریفای کنید و مبلغ رو هم رشد بدید، اما به دلایل مختلف موقع برداشت به مشکل بر بخورید، احراز هویت در خارج ایران بسیار متفاوت هست با داخل ایران، ما در ایران چیزی به اسم مالیات نداریم، اما در خارج از ایران این مسئله وجود داره، بروکر های خوب و معتبری که رگوله های مختلف و مجوز های مربوطه به کار در کشور های مختلف رو اخذ کردن رو نمیشه به این راحتی ها گول زد، طبق قوانین مالیاتی و رگوله ها، این بروکر ها موظف هستن، که هر ساله یه گزارش از صورت های مالی هر مشتری رو به اداره مالیات اون کشور ارسال کنن، در واقع بروکر ها و سازمان های مالیاتی کشور ها با همدیگه تبادل اطلاعات میکنن و در مورد اینکه مشتری چقدر پول در آورده خبر دارن، حسابی که با مدارک یه شخص دیگه احراز هویت میشه و توسط شخصه دیگه ای، از کشوری که باهاش کار نمیکنن اداره میشه، خلاف قوانین کارگزاری هست، در کل توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید، همین الان بیشتر از پنج تا بروکر خوب هستن که با ایرانی ها کار میکنن، شما میتونید همین امروز توی همه اون بروکر ها حساب باز کنید و احراز هویت کنید، اگر هم مبلغی که میخوایید باهاش کار کنید، بیشتر از 100 هزار دلار هست، میتونید این پول رو توی بروکر های مختلف تقسیم کنید، برای اطلاع از بروکر های خوبی که با ایرانی ها کار میکنن، میتونید پست های قبلی بنده و بقیه عزیزان رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

3,104 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر
    دوستان یه سوال در مورد تایید حساب در پرفکت مانی داشتم
    واسه تایید حساب نیازه که مدارک توسط اسناد رسمی ترجمه بشه به انگلیسی
    حالا اصلا واسه نقل و انتقالات توسط پرفکت مانی تایید حساب نیاز هست؟
    ممنون میشم اگه اطلاعی در این زمینه دارید پاسخ بدید
    ویرایش توسط MohsenA76 : 02-13-2023 در ساعت 19:13 دلیل: غلط

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع