صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 51314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 223

موضوع: شاخص دلار ... Dxy

محمد زندی آواتار ها
    3,094 بار در 288 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekzadeeh نمایش پست ها
    هرض ادب و احترام ...

متاسفانه چون این پست مورد توجه کاربران سایت و اکادمی قرار نگرفت .. و از آنجایی که من برای نوشتن هر پست زمان میگدارم و ارزشمند ترین دارایی هر انسان زمان اون شخص هست ...
    از امروز دیگه این بخش آپددیت نمیشود ...

ممنون از همراهی و تشکر از اقای دهقان که این فرصت رو به من دادن ... تا در این قسمت فعالیت داشته باشم ...

آرزوی موفقیت برای تمامی اعضای آکادمی
    @amino

سلام دوست من
    به شخصه من پیگیر پست های شما بودم و مطالعه میکردم
    مطالب رو یاد میگرفتم و به علم بنده نسبت به محرک های اقتصادی افزوده میشد ،البته به موارد تکنیکال هم در مطالب اشاره میشد
    بابت مطالبتون و زمانی که برای ارائه در نظر میگرفتین خیلی متشکرم
    من چون هیچ علمی نسبت به فاندامنتال نداشتم و بیشتر تمرکزم روی آموزش ها و تحلیل تکنیکال بود
    رو راست ، چون فاندامنتال بلد نبودم به زدن کلید تشکر بسنده میکردم
    احتمال میدم دوستانی باشند که مثل من فقط مطالعه میکردند و تنها بازخوردشون تشکر کردن بوده
    اگر باز هم وقت داشتین دانسته هاتون رو با ما به اشتراک بگذارین
    تو نیکی کن و در دجله انداز ، که ایزد در بیابانت دهد باز
    باز هم متشکرم ، احترام میگذارم به زمانی که برای ما گذاشتین
    ستایش هورمزد.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از محمد زندی عزیز تشکر کرده اند:

1,180 بار در 317 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد زندی نمایش پست ها
    سلام دوست من
    به شخصه من پیگیر پست های شما بودم و مطالعه میکردم
    مطالب رو یاد میگرفتم و به علم بنده نسبت به محرک های اقتصادی افزوده میشد ،البته به موارد تکنیکال هم در مطالب اشاره میشد
    بابت مطالبتون و زمانی که برای ارائه در نظر میگرفتین خیلی متشکرم
    من چون هیچ علمی نسبت به فاندامنتال نداشتم و بیشتر تمرکزم روی آموزش ها و تحلیل تکنیکال بود
    رو راست ، چون فاندامنتال بلد نبودم به زدن کلید تشکر بسنده میکردم
    احتمال میدم دوستانی باشند که مثل من فقط مطالعه میکردند و تنها بازخوردشون تشکر کردن بوده
    اگر باز هم وقت داشتین دانسته هاتون رو با ما به اشتراک بگذارین
    تو نیکی کن و در دجله انداز ، که ایزد در بیابانت دهد باز
    باز هم متشکرم ، احترام میگذارم به زمانی که برای ما گذاشتین

عرض ادب .... حتی اگر برای 1 نفر هم مفید بوده باشه .... ادامه میدیم .... مشکل نداره ... امیدوارم براتون مفید باشه ...
    There is no such thing as a perfect trader.

We are all lifelong learners.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اخرین هفته ماه زانویه

سه شنبه یورو : شاخص تولید ناخالص داخلی - GDP (فصلی) (سه ماهه چهارم) 12:30
    دلار :
    شاخص اطمینان مصرف کننده CB (ژانویه) و گزارش موقعیت های شغلی اشغال نشده (دسامبر) 18:30

ساعات اولیه روز سه شنبه .... نرخ بیکاری ژاپن رو داریم .... افزایش نرخ بیکاری موجب ضعف و کاهش نرخ بیکاری موجب فدرت ین ژاپن خواهد شد ... شخصا .... هیچ چارتی رو که یه طرفش ین ژاپن هست و. بانک مرکزی ژاپن به خاطر تورم منفی دخالت میکنه .... معامله نمیکنم ..
    در زمینه اعلان GDP هم چون چند کشور همزمان با هم اعلان خواهد شد ... میتونه روی یورو .... حرکت های رفت و برگشتی ایجاد بکنه .... به شدت توصیه میکنم ... ساعات اولیه باز شدن سشن لندن ....معامله نکنید ... هیچ کسی در این دنیا از این انگلیسی ها سودی ندیده و بیشترین بازی دادن قیمت ... در ساعات پایانی سشن آسیا و اغازین سشن لندن هست ...من حواسم نبود سخنرانی خانم لاگارد رو نکته برداری بکنم .... اما هفته قبل خانم لاگارد در سخنرانی خودش .... زیاد حرفهای مثبتی برای یورو نزده و یورو روند نزولی داره ... اما در چارت بهتون نشون میدم که به منطقه مهمی رسیده ...
    بعد از ظهر همین روز فرصت های شغلی که پیش بینی پایین هست و شاخص مصرف کننده که بالا هست با هم میکس میاد بیرون .... بیشتر به دیتای فرصت های شغلی توجه خوهم کرد .... تا شاخص اطمینان مصرف کننده ...

چهارشنبه :
    4:00
    شاخص بهای مصرف کننده - CPI (سالانه) (سه ماهه چهارم) دلار استرالیا
    5:00 گزارش PMI بخش تولیدی (ژانویه) چین
    16:30 شاخص بهای مصرف کننده - CPI (ماهانه) (ژانویه) یورو
    16:45گزارش تغییرات اشتغال بخش خصوصی و غیر کشاورزی - ADP (ژانویه) دلار
    17:00 تولید ناخالص داخلی - GDP (ماهانه) (نوامبر) و تولید ناخالص داخلی - GDP (ماهانه) دلار کانادا
    19:00 : گزارش هفتگی ذخایر نفت خام - گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) دلار
    22:30: بیانیه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا - FOMC...تعیین نرخ بهره و 23:00کنفرانس مطبوعاتی کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا

روز بسیار مهمی هست ... اگر کمتر از 1-2 سال هست که ترید میکنی .... توصیه من به شما این هست ... امروز دست به چارت نزن و فقط مشاهده کن ....
    داده های تورمی ابالت های مختلف آلمان و در انتها داده های تورمی آلمان منتشر خواهد شد ... در کل یورو رو ضعیف میبینم .... ( سخنرانی خانم لاگارد ) سعی میکنم متن سخنرانی هفته پیش رو براتون بزارم ... همزمان با تورم آلمان ... تورم فرانسه رو هم داریم ....در کل همه خبر ها برای یورو بد هست ...
    تغییرات اشتغال دلار آمریکا ADP پیش بینی ها کمتر از حد انتطارات هست .... اظهار نظر نمیکنم باید داده بیرون بیاد تا ببینیم ... شاخص PMI شیکاگو و GDP دلار کانادا هم از خبر هایی هست که اگر روز عادی بود مهم بود اما اخر شب ما جلسه سیاست های پولی دلار آمریکا رو داریم که این روز رو خیلی خاص میکنه ...
    در جلسات قبلی داده های دات پلات نشان از این میداد که اعضا تصمیم به پایین آوردن 3 پله ای نرخ بهره هستند ... اما سخنرانی های اعضا در هفته های بعد نشان از این داره میده که فعلا قصد پایین آوردن نرخ های بهره رو ندارند ...( نظری ندارم فقط اونچیزی که خوندم رو میگم )
    ساعت 11 شب جلسه فدرال رزرو و سخنرانی اقای پاول هست .... اگر صحبت از کاهش نرخ بهره باشه که دلار در ترند نزولی خودش قرار داره و ادامه روند نزولی خودش رو خواهد داد ... تارکت زیر 100 (انبساطی ) میتونه بگه که قصد کاهش نرخ بهره در سه ماه اول و دوم سال رو نداریم که دلار میره ادامه روند صعودی خودش در نرخ روزانه رو که از 99.5 شروع کرد و تا 107 رفت رو ادامه میده ..... و مورد سوم .... اگر صحبت از داده محور و این چیز ها بکنه دلار همینجوری رنج میزنه و اعصاب ما تریدر ها رو خرد میکنه .... ( طلا ترید میکنیم )

پنج شنبه :
    13:30
    شاخص بهای مصرف کننده - CPI (سالانه) (ژانویه) یورو
    15:30 : تعیین نرخ بهره (ژانویه) پوند
    17:00 شاخص مدعیان بیکاری آمریکا دلار
    18:15 گزارش PMI بخش تولیدی (ژانویه) دلار
    18:30 شاخص PMI بخش تولیدی (گزارش موسسه ISM) (ژانویه) دلار

جمعه :
    17:00
    شاخص نرخ رشد متوسط درآمد ساعتی (ماهانه) (ژانویه)
    گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا - NFP (ژانویه)
    نرخ بیکاری (ژانویه)

بریم سراغ چارت های .... شاخص دلار .... یورو ... پوند و طلا ...
    برای تحلیل از بروکر OandA استفاده میکنم .... اگر تفاوتی در کندل ها دیدید ...

چیزی که در شاخص دلار من میبینیم در تایم روزانه .... یک ترند صعودی که بیشتر از 0.786 فیبو اصلاح کرده ... و الان دقیقا در این ناحیه ای که هست هم ضعف روند میبینم ... و از در موج نزولی هم از سقف قبلی خودش فیبو بندازم تقریبا اندازه 0.786 خودش رو اصلاح کرده ....
    2 سناریو داریم .... صعود و نزول .... برای صعود ... قیمت باید سقف قبلی خودش رو پر قدرت بشکنه و 10-20 % بالاتر سقف جدید ایجاد بکنه و برای نزولی بودن هم اینجا همون سقفی هست که خیلی ها منتظر فروش دلار رو دارند ... (داشتن یک منتور به شدت نیاز میشه ولی ما محروم هستیم ) انتقاد از اقای دهقان

در تایم روزانه این کندل حجم ( نقدینگی ) باعث تشکیل یک محدوده رنج شده .... اگر داخل باکس قرار بدهید میبینید که قیمت در این تایم هیچ وقت نتونسته بالا و یا پایین این نواحی کلوز بده ... خروج . کلوز کند از این ناحیه میتونه ما رو راهنمایی بکنه ... به مراتب در پست های قبلی مشاهده فرمودید که قیمت در شاخص ها تشکیل نواحی رنج ... تشکیل نقدینگی و جروج و برگشت به این نواحی رو دارند ....

یورو : دو فرضیه داریم .... قیمت این کف رو نتونه بشکنه وارد محدوده نقدینگی بشه و بره سقف جدید بزنه ( دور از انتظار ) قیمت این کف رو بزنه و شکست رو برای ما تثبیت کنه و منتظر برگشت به ناحیه نقدینگی بالا بشیم و با خیال راحت یه سل بلند مدت بگیریم ...

پوند :
    در تایم روزانه کاملا در یک باکس رنج قرار داریم .... همین سناریو برای پوند هم میتونه باشه ..... خروج از محدوده و بستن کندل خارج از محدوده و انتظار برای برگشت به محدوده برای تصمیم بلند مدت .... خرید یا فروش ... گزینه فروش محتمل تر به نظر میرسد . اما پوند طلای جفت ارزها هست و حرکت های شارپی زیاد میشه ازش دید ...

طلا
    روند نزولی .... سقف و کف ها کاملا مشخص هست و یک ناحیه به شدت قوی .... 2035 تا 2050 .... طلا برای بای شدن باید بالای 2060 کلور کندل داشته باشه .... این هفته هفته عجیبی هست .... مراقب سرمایه هاتون باشید ...

منابع
    Forexfactory و investing , Fxstreet همچنین برای توضیحات 12 مقاله و تحلیل بررسی شده
    نظرات در مورد چارت ... نظرات شخصی خودم هست ...

و یک نکته : شما با یک معامله پولدار نمیشوید ... بلکه تکرار معاملات درست هست که شما را به ثبات مالی میرساند ... اما یک معامله بد ... میتواند شما را چندین سال عقب بیندازد ... قبل از ورود به معامله ... ریسک خودتان را بررسی کنید ... قیمت تتر امروز نزدیک 58 هزار تومن بود .... من و شما اهل امارات نیستیم و صاحب چاه نفت نیستیم ... مراقب سرمایه هاتون باشید .... بیشتر از 1 % سرمایتون در هر پوزیشن ریسک نکنید .... تمایمی ویدیو هایی که شما از لایو ترید ها مشاهده میکنید ... جنبه تبلیغاتی دارند .... فریب تبلیغات را تخورید و با خودتون روراست باشید .... قبل از باز کردن پوزیشن از رویا پردازی پرهیز بکنید ... پوزیشن بر خلاف تحلیلتون پیش رفت ... ببندید .... فرصت همیشه هست ... اما سرمایه ... نه ... روزانه اگر 1 % از این بازار تونستید سود بکنید .... بیاید بیرون ... در طول هفته اگر 5 % مثبت بودید بیاید بیرون در طول ماه اگر 10 % مثبت بودید بیاید بیرون و به خودتون افتخار بکنید ... من به شما قول میدم 99 % عزیزانی که آموزش میدهند قابلیت ارایه یک استیتمنت ماهانه 10 % سود به صورت مداوم 6 ماه تا 1 سال را ندارند ... باور کنید اگر داشتند ... الان تو بیلیورد های تبلیغاتی شهر تهران هم چاپ میکردند ...

هفته پر از موفقیت برای شما عزیزان و همکاران آرزو میکنم

ویرایش توسط malekzadeeh : 01-30-2024 در ساعت 03:18

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ایران . آمریکا ... خاورمیانه ... دلار ....

من یک ادم معمولی مثل تمامی شما عزیزان هستم ... که در ایران زندکی میکنم ... هیچ نگاه سیاسی به هیچ حزبی و گروهی ندارم ... اصلا از سیاست متنفر هستم و تنها کاری که انجام میدهم ... اخبار اقتصادی و ترید در بازارهای مالی است ... والسلام ...
    اقتصاد خیلی مهم است و همه باید از اقتصاد تا حدودی سر در بیاورند ... حتی برای مدیریت حساب کتاب های زندگی .... این روزها متاسفانه در دنیا 2 جمگ بزرگ و تاثیر گدار وجود دارد ... 1: روسیه و اوکراین ... 2: حماس و اسراییل ...
    این روزها اتفاقاتی در منطقه رخ میدهد که خواسته و یا ناخواسته در زندگی من و شما تاثیر میگدارد .... مثل امروز که قیمت دلار به شکل عجیبی رو به افزایش رفت ....
    لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه آمریکا امروز صحبت هایی داشتد که صحبت های ایشان در سایت های اقتصادی هم منتشر شد و آن هم فشار جمهوری خواه ها به جو بایدن برای حالا هر چی .....
    از آنجایی که آدم سیاسی نیستم و در زمان عضویت در سایا آکادمی مطالعه کردم که حق نداریم بحث سیاسی بکنیم ... به این موضوع فقط با دید یک خبر اقتصادی نگاه میکنیم ...
    خلاصه سخنان این سناتور آمریکایی و تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم این سخنان بر قیمت دلار امروز در بازار داخلی

دوستان در جریان باشید که این خلاصه متن سخنان این سناتور آمریکایی هست ... که صرفا جهت اصلاع شما عزیزان قرار میدهم .... و هیچ دید سیاسی نسبت به این سخنان ندارم ...
    لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه آمریکایی:
    سیاست بازدارندگی علیه ایران به طرز فجیعی شکست خورده است.
    بیش از 100 حمله علیه نیروهای آمریکایی در منطقه صورت گرفته است.
    دولت بایدن می*تواند تمام نیروهای نیابتی ایران را از بین ببرد اما این امر مانع حملات ایران نخواهد شد.
    من از دولت بایدن می*خواهم که اهداف مهمی را در داخل ایران هدف قرار دهد نه فقط در تلافی قتل نیروهای ما بلکه به عنوان یک بازدارندگی برای آینده.
    مقامات امریکایی اعلام کرده اند که پاسخ بسیار قوی فقط علیه نیروهای تحت حمایت ایران انجام نخواهد نشد بلکه هدف نیروهای قدس سپاه* پاسداران هم خواهد بود
    پیش از این یک مقام آمریکایی: آمریکا معتقد است حمله هواپیماهای بدون سرنشین به نیروهای آمریکایی در اردن کار یک گروه شبه نظامی تحت حمایت ایران است
    در حمله پهپادها در نزدیکی مرز سوریه در شمال شرقی اردن، سه سرباز آمریکایی کشته و ۳۴ نفر زخمی شدند.

منبع

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    فشار به پاول برای پایین آوردن نرخ های بهره

سناتور الیزابت وارن و سه قانون گدار دیگر دموکرات در نامه از آقای جرمی پاول خواستند تا نرخ های بهره بانکی را کاهش داده ... تا بازار مسکن ایالات متحده تثبیت پیدا بکند .... برای مطالعه این مقاله که نسبتا مهم هست با توجه به اینکه این هفته اعلان نرخ بهره را خواهیم داشت ... میتونید در پایین روی کلمه مقاله کلیلک بکنید

مقاله

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب و احترام ...

مارکت در یک باکس رنج در تایم روزانه قرار گرفته .... های و لویی نداره و مارکت یه جورایی در حال ساختن سقف و کف در تایم 15 دقیقه و 1 ساعته است .. اما هیچ حرکتی نداره .... تو یه محدوده گیر کرده .... رنج میزنه ... در محدوده رنج ما های و لو نداریم ....

دلیل اینکه امروز نباید معامله بکنید این هست ... باید منتظر کلو کندل روزانه باشید .... کلوز کندل روزانه خارج از این محدوده .... و انتظار برگشت به محدوده بهترین تصمیمی هست که میتونید بگیرید ...
    Daily

دلیل اینکه میگم باید تایم روزانه بالای این محدوده کلوز بده رو در تایم های مختلف بهتون نشون میدم ...
    4H

1H

داده adp و تعیین نرخ بهره ..... و دیتایی یورو .... میتونه مارکت رو به هر سمتی بکشونه ....امروز حتی اگر موقعیت 100 % دیدید ... که نداریم در مارکت و اساس این مارکت روی احتمالات است ... تلاش کنید خودتون رو قانع کنید که معامله نکنید ....
    یه مثال ساده ... شما نمیتونید یه ظرف پر از شیرینی جلوتون باشه و نخورید ... از پای چارت بلند شید امروز ... و اگر پای چارت هستید .... همه نکاه هاتون آموزشی باشه ....
    تو این مارکت هیچ کسی استاد نیست ... همه ما ضرر میکنیم و هیچ ماهیگیری نیست که وارد آب بشه و خیس نشه ... اما امروز دریا طوفانی هست .... طوفان سنگین ...

موفق باشید
    ویرایش توسط malekzadeeh : 01-31-2024 در ساعت 15:45

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب ....

پنج شنبه ....

13:30 شاخص بهای مصرف کننده - CPI (سالانه) (ژانویه) یورو ....
    15:30
    تعیین نرخ بهره (ژانویه) پوند ...
    17:00
    شاخص مدعیان بیکاری آمریکا دلار ...
    18:15
    گزارش PMI بخش تولیدی (ژانویه) دلار
    18:30
    شاخص PMI بخش تولیدی (گزارش موسسه ISM) (ژانویه) دلار
    20:00
    سخنرانی رئیس بانک مرکزی کانادا - Macklem دلار کانادا ....

روز پر خبری رو داریم ....

چارت ها رو نگاه بندازیم ...
    یورو

دنبال خرید هستم ... اما باید چرخش مارکت رو ببینم .... جایی هست که میشه ریسک کرد ... اما چرخش کامل باید باشه و جای درست باید ورود کرد ... فکر نمیکنم این هفته ورود بده ...

اگر کندل روزانه بالای ناحیه بسته نشه ... به خوبی ضعف روند رو در شاخص میشه مشاهده کرد و شاخص رو میشه تا محدوده 99 فروشنده بود ....

کاملا داره رنج میزنه .... داخل یک باکس .... اصولا در مناطق رنج ما های و لو نداریم .... چون روندی نداریم که های و لو داشته باشیم .... البته اساتید که آموزش میدن .... نظرشون با نظر من یکی نیست ... اما قوانین میگه اگر شما روندی ندارید ... پی های و لو هم نداریم ... قیمت در یک محدوده در حال بالا پایین اومدن هست ... باید منتظر خروج قیمت از محدوده ... بسته شدن کندل روزانه خارج از محدوده و برگشت به باکس برای برداشتن نقدینگی و حرکت باشیم ...

طلا در تایم روزانه .... پولبک به اندازه کافی داشته و انتظار دارم بره لو بزنه .... میتونه دوباره تا محدوده 2000 بره ... البته یه مساله دیگه هم هست ... فردا NFP یکم بازار کار ایالات متحده خبر های خوبی ازش نمیاد و همین شاید ساختار طلا رو به هم بریزه ...

و در آخر
    شما با یک معامله پولدار نمیشوید .... اما یک معامله اشتباه میتونه سرمایه شما رو از دست بده .... مدیریت سرمایه شناور و این مسایل همشون شخصی هست .... هر معامله 0.5 تا 1 % حجمتون ریسک بکنید .... از رویا پردازی دوری کنید ... حد ضرر هاتون رو در بالای سقف و کف های 1 ساعته و 4 ساعته بزارید .... و وللتون پر از پول

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض ادب
    امروز اخبار nfp رو خواهیم داشت ...
    چیزی که در این چند وقت اخیر من دیدم ، این هست که بازار کار ایالات متحده اصلا خوب نیست .... منتظر داده میمونیم ...
    شاخص کندل روزانه زیر باکس بسته شد .... اولین نشانه ، منتظر ریزش و بازگشت به محدوده باکس برای برداشت نقدینگی خواهیم موند ... پلن معاملاتی هفته بعد ....
    سخنرانی اقای پاول و نگته مهم
    از این به بعد داده pce ایالات متحده باید توجه بیشتری کرد .....
    داده pce همان هزینه های مصرف شخصی هست .... به دلیل سفر ، در هفته جاری سعی میکنم ، سخنرانی اقای پاول را کامل گوش بدهم و اگر مورد دیگری بود ذکر کنم ، اما چیزی که اقای پاول چندین بار به ان اشاره کردند داده pce هست
    یورو حرکت رو به بالای خوبی داشت دیروز ، از همان ناحیه که مشخص کرده بودیم ، واکنش داد و برگشت ، پوند همچنان در باکس رنج هست ... و اما طلا
    برای من یکم تصور اینکه طلا بره و ath جدید بزنه سخت هست .... و فعلا دلایل قانع کننده ای برای تغییر روند نزولی طلا پیدا نکردم .... نشانه ها وجود دارند اما کافی نیست ... البته این رو در نشر داشته باشید که رفتار چارت طلا به نسبت جفت ارزها یکم متفاوت تر هست .....
    ماه ژانویه تمام شد .... از امروز ۱۱ ماه فرصت داریم که از این بازار کسب سود بکنیم ، برای کسب سود باید به این بازار همانند یک بیزینس من یا بیزینس لیدی نگاه کنیم .... سوالی که همیشه در ذهن ما باید باشد این است ... آیا این قسمت ارزندگی این را دارد که من سرمایه خودم را به خطر بیاندازم .... اگر قصد خرید دارم ، آیا مارکت به اندازه کافی ارزان شده ، اگر قصد فروش دارم ... آیا مارکت به اندازه کافی گران شده .... اگر ورود کنم ، حد ضرر من کجا خواهد بود ... اگر حد ضرر من فعال شد ، چه مقدار*از سرمایه خودم را از دست خواهم داد ، اگر از دست بدهم ، از نظر روانی آیا به هم خواهم ریخت ....
    در یک اداره ، یک مدیر همانند یک رهبر کارمندان را به سمت موفقیت رهبری میکند ... در ترید شما آن مدیر را ندارید و آن مدیر خود شما هستید ....
    تمرین ، تمرین ، و باز هم تمرین و ایمان به دانش و آموخته ها و داشتن دیسیپلین و نظم .... شما را در این مارکت به سود مستمر خواهد رساند ....
    امروز مارکت را از دید آموزشی مشاهده کنید و از هفته بعد ، معاملات خود را در ترند اصلی مارکت آغاز کنید ....

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بیانیه سیاست پولی فدرال رزرو :
    ریسک های دستیابی به اهداف اشتغال و تورم در حال حرکت به سمت تعادلی بهتر است.
    تا زمانی که اطمینان بیشتری وجود نداشته باشد که تورم به طور پایدار به سمت 2 درصد حرکت می کند، کاهش نرخ ها مناسب نیست.
    چشم انداز اقتصادی نامشخص است، کمیته همچنان به ریسک های تورمی، توجه زیادی دارد.
    داده*های اخیر حاکی از آن است که فعالیت*های اقتصادی با سرعت بالایی در حال گسترش است.
    افزایش شغل تعدیل شده است، اما همچنان قوی است، بیکاری کم است و تورم کاهش یافته است، اما همچنان بالاست.
    کاهش دارایی های اوراق قرضه همانطور که قبلا توضیح داده شد ادامه خواهد یافت.
    فدرال رزرو به اتفاق آرا بیانیه خود را در مورد اهداف بلندمدت و استراتژی سیاست پولی اتخاذ شده در آگوست 2020 تأیید می کند.
    قیمت گذاری بازار ها در زمینه کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در حال کاهش می باشد.
    ........

خلاصه صحبت های آقای پاول

اقتصاد پیشرفت خوبی داشته است، تورم کاهش یافته است.
    نرخ بهره سیاست پولی به خوبی در قلمرو محدود کننده است.
    فعالیت در بخش مسکن کاهش یافته است.
    بازار کار همچنان تحت فشار است.
    تقاضای نیروی کار همچنان از عرضه بیشتر است.
    به نظر می رسد انتظارات تورمی بلندمدت به خوبی ثابت شده است.
    نرخ بهره فدرال رزرو به احتمال زیاد در اوج خود است
    من آماده هستم تا در صورت نیاز نرخ بهره فعلی را برای مدت طولانی تری حفظ کنم.
    کاهش خیلی زود محدودیت های سیاستی می تواند پیشرفت تورم را معکوس کند.
    نرخ بهره فدرال رزرو به احتمال زیاد در اوج خود است.
    احتمالاً شروع کاهش نرخ ها در سال جاری مناسب خواهد بود.
    اگر اقتصاد همانطور که انتظار می رود تکامل یابد، نرخ بهره را در سال جاری کاهش خواهیم داد.
    ما واقعاً در حالت مدیریت ریسک هستیم.
    زمان کاهش نرخ بهره با اعتماد به نفس ما مرتبط است.
    تورم 12 ماهه (سالانه) بسیار کاهش یافته است و احتمالا ادامه خواهد داشت.
    ما به دنبال کاهش در اشتغال نیستیم، اما اگر شاهد تضعیف باشیم، نرخ ها را کاهش می دهیم.
    در حالت پایه، جایی که اقتصاد با بازار کار قوی سالم است، می*توانیم در مورد زمان*بندی کاهش نرخ*ها مراقب باشیم.
    در نشست امروز پیشنهادی برای کاهش نرخ ها وجود نداشت
    زنجیره های تامین هنوز به طور کامل به جایی که بودند بازنگشته اند.
    ممکن است هنوز هم در کاهش تورم کالاها تاثیر منفی وجود داشته باشد.
    من نمی گویم هنوز به فرود نرم دست یافته ایم، ما راهی برای رسیدن به فرود نرم داریم و فعلا اعلام پیروزی نمی کنیم.
    طرف عرضه در حال بهبود است، اما این برای همیشه ادامه نخواهد داشت.
    بسیاری از رشد اقتصادی که ما شاهد آن هستیم به دلیل بهبودی پس از همه گیری است، زمانی که این روند کاهش یابد، نرخ محدودکننده ما به شدت تاثیر خود را نشان خواهد داد.
    تنظیم دستمزد احتمالاً چند سال طول می کشد تا مسیر رفته را بازگردد.

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Pce چیست و تاثیر آن بر روی شاخص دلار

در مورد pce توضیحات کاملی فکر کنم ندادم .... پروازم تاخیر داره .... مقداری میتونیم در مورد داده pce صحبت کنیم .... تغییرات تورم توسط یک شاخص خیلی مهم یعنی cpi اندازه گیری میشه ، در پست های قبلی توضیح دادم ... Cpi و corecpi
    اما pce دقیقا عین cpi هست و فدرال رزرو توجه زیادی به این داده برای کنترل تورم میکند ، به طور کل فدرال رزرو بیشتر به pce توجه میکند ، چون سطح مسیعی از اطلاعات را به تصمیم کیرندگان میدهد ، از جهتی در pce حتی نرخ خدماتی که دولت به مصرف کننده میدهد نیز شامل میشود ، مثل بیمه و سایر .... همیشه در*داده ها توجه داشته باشید نسخه core مهمتر است ، چون تغییرات فصلی میتواند تاثیر داشته باشد و این فدرال رزرو میتواند به اشتباه بیاندازد .... پس همیشه به core بیشتر توجه کنید ... الان خود pce برای سنجش به ۳ قسمت تقسیم بندی میشود
    ۱: تغییرات قیمتی کالاهایی که عمرشون بیشتر از ۳ سال هست ... مثل لوازم خانگی و ماشین
    ۲: تغییرات قیمتی کالاهایی که عمرشون کمتر از ۳ سال هست ... مثل مثل مواد غذایی و پوشاک و لباس
    ۳: تغییرات قیمتی خدمات مثل خدمات درمانی ، تفریحی ، حمل و نقل ، رستوران و کافه و غیره
    حالا در*مواقع ترید .... وقتی corepce بالاتر از حد انتظار بیاید ، زنگ خطری برای معامله گران است ، که تلاشمیکنند خریدار دلار باشند ، چون احتمال افزایش نرخ بهره .... بالاتر میرود .... در این بین از شما عزیزان میخوام در اخبار به حراج اوراق قرضه هم توجه داشته باشید .... این هم یکی از مواردی است که میتواند در ترید های شما تاثیر گذار باشد ....
    بالاخره فاندامنتال برای خودش دنیای دیگری دارد و من تلاش میکنم در حدی که در توانم است ، اطلاعات فاندامنتالی دوستان خوبم در مجموعه اکادمی ، جایی که ترید کردن را از اینجا آغاز کردیم و بهش هم مدیون هستیم و هم تعصب داریم را بالاتر ببرم ....
    امیدوارم این توضیحات به شما در معاملاتتان کمک کرده و هنگام اخبار سردرگم نشوید ...

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از malekzadeeh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)