صفحه 425 از 556 نخستنخست ... 325375415423424425426427435475525 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 4,241 به 4,250 از 5552

موضوع: روانشناسی بازار و روانشناسی فردی

Ali97 آواتار ها
    20,457 بار در 2,525 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    از حجم سنگینی جمله کمرم رگ به رگ شد علی آقا .ترجمه کن
    پست موقت
    سلام و وقت بخیر مهرداد جان
    باور دارم که عالی هستید
    این یک جمله ای بود از کتاب تو به توان 2 که آقای باب پراکتور در یکی از دوره هاش معرفی کرده بود

2023-06-25_133018.jpg

و این جمله باید درک بشه و مفهومی هست
    اشاره به این داره که اون کارهایی که در زمان انجامش جمله معرف عقل سلیم میاد میتونه یک مانعی باشه برای بلند پروازی ما و بدست آوردن چیزهای شگفت انگیز و جلوگیری کنه از بلند پروازی انسانها و سرکوبمون کنه و به عنوان یک ابزار ازش استفاده بشه
    در خیلی از کارها و تصمیماتی که پیش میاد اغلب با این جمله عقل سلیم میگه این کار رو انجام بده مواجه میشیم ، در صورتی که این خودش یک مانع هست تا انسان نتونه از قدرتهای ماوراییش و جهشهای کوانتومی استفاده بکنه و بر اساس چیزی که میتونه عمل کنه نه چیزی که میخواد و بر اساس اون چیزهایی که مغزش تایید میکنه و بر اساس تکرار و الگو برداری قبولش کرده عمل کنه ، پس میتونه نتیجه شگفت انگیز و غیر قابل باور خلق کنه ؟ قطعا نه و میتونه همون چیزهایی رو خلق کنه که اطرافیان و افرادی که در جامعش هستند خلق کردند
    بهتره در زمانهایی که با همچین جمله ای روبه رو میشید خلافش رو عمل کنید و به حس درونتون توجه کنید و چیزی رو که میگه انجام بدید ، قطعا ترسناک به نظر میاد و پر ریسک و حتی دیوانه وار و با انجام دادنش چون بر خلاف عقاید و نظرات کلیت جامعه هست مطمئنا با جمله دیونه ای از سمت آشنایان مواجه خواهید شد ، و این درست نقطه ای هست که سد و مانع بزرگ عقل سلیم رو کنار زدید و به نیروهای ماورایی و قدرت درونیتون اجاه دادید تا از حیطه امنش خارج بشه و کار صحیح رو انجام بده نه اون کار و تصمیمی رو که تعریف کردند برامون
    استفاده از قدرت تخیل و تجسم و تصور و ..... استفاده از میدان و جهش کوانتومیو انرژی و خلق و .... بدون دخالت بعد زمان یعنی زمان درش معنی نداره
    شاید این کلمه عقل سلیم هم جزو اون باورها و موانع بسیار سنگینی هست که برا انسانها تعریف شده تا مانع بلندپروازی و خلق و .... بشه و انسان تحت کنترل باشه
    شاید آزادی و آسایش و خلق و قدرت و زندگی و ... اونطرف کلمه عقل سلیم هست ؟
    دوست داشتید تو چندتا مورد امتحان کنید و نتیجش رو ببینید
    مسیری که خودم طی میکنم و کارهایی که انجام میدم و هرکجا میشنوم که میگن دیونه ای تازه اونجاست که میخندم و مطمینتر میشم به مسیر و تصمیمی و راهی که دارم طی میکنم
    امیدوارم تونسته باشم معنی و مفهوم این جمله رو کامل بهتون برسونم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,848 بار در 512 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر مهرداد جان
    باور دارم که عالی هستید
    این یک جمله ای بود از کتاب تو به توان 2 که آقای باب پراکتور در یکی از دوره هاش معرفی کرده بود

2023-06-25_133018.jpg

و این جمله باید درک بشه و مفهومی هست
    اشاره به این داره که اون کارهایی که در زمان انجامش جمله معرف عقل سلیم میاد میتونه یک مانعی باشه برای بلند پروازی ما و بدست آوردن چیزهای شگفت انگیز و جلوگیری کنه از بلند پروازی انسانها و سرکوبمون کنه و به عنوان یک ابزار ازش استفاده بشه
    در خیلی از کارها و تصمیماتی که پیش میاد اغلب با این جمله عقل سلیم میگه این کار رو انجام بده مواجه میشیم ، در صورتی که این خودش یک مانع هست تا انسان نتونه از قدرتهای ماوراییش و جهشهای کوانتومی استفاده بکنه و بر اساس چیزی که میتونه عمل کنه نه چیزی که میخواد و بر اساس اون چیزهایی که مغزش تایید میکنه و بر اساس تکرار و الگو برداری قبولش کرده عمل کنه ، پس میتونه نتیجه شگفت انگیز و غیر قابل باور خلق کنه ؟ قطعا نه و میتونه همون چیزهایی رو خلق کنه که اطرافیان و افرادی که در جامعش هستند خلق کردند
    بهتره در زمانهایی که با همچین جمله ای روبه رو میشید خلافش رو عمل کنید و به حس درونتون توجه کنید و چیزی رو که میگه انجام بدید ، قطعا ترسناک به نظر میاد و پر ریسک و حتی دیوانه وار و با انجام دادنش چون بر خلاف عقاید و نظرات کلیت جامعه هست مطمئنا با جمله دیونه ای از سمت آشنایان مواجه خواهید شد ، و این درست نقطه ای هست که سد و مانع بزرگ عقل سلیم رو کنار زدید و به نیروهای ماورایی و قدرت درونیتون اجاه دادید تا از حیطه امنش خارج بشه و کار صحیح رو انجام بده نه اون کار و تصمیمی رو که تعریف کردند برامون
    استفاده از قدرت تخیل و تجسم و تصور و ..... استفاده از میدان و جهش کوانتومیو انرژی و خلق و .... بدون دخالت بعد زمان یعنی زمان درش معنی نداره
    شاید این کلمه عقل سلیم هم جزو اون باورها و موانع بسیار سنگینی هست که برا انسانها تعریف شده تا مانع بلندپروازی و خلق و .... بشه و انسان تحت کنترل باشه
    شاید آزادی و آسایش و خلق و قدرت و زندگی و ... اونطرف کلمه عقل سلیم هست ؟
    دوست داشتید تو چندتا مورد امتحان کنید و نتیجش رو ببینید
    مسیری که خودم طی میکنم و کارهایی که انجام میدم و هرکجا میشنوم که میگن دیونه ای تازه اونجاست که میخندم و مطمینتر میشم به مسیر و تصمیمی و راهی که دارم طی میکنم
    امیدوارم تونسته باشم معنی و مفهوم این جمله رو کامل بهتون برسونم
    بهترینهارو آرزو دارم برا هممون ، در همه جهان ها
    ممنون علی جان کاملا اعتقاد قلبی دارم به این مطالب
    وقتی غیر منطقی عمل میکنی نتایجی میگیری که از دید عموم هم غیر قابل باور هستش
    منطق چیزی جز نتیجه گیری حاصل از تجربیات و باور های گذشته ما نیست
    و دقیقا همون باور ها هستن که ترمز اکثریت جامعه رو کشیده و اجازه نمیده حرکت کنیم هر قدر هم پرفشار و پر گاز اقدام کنیم
    پست شما رو که دیدم خندم گرفت و جالب بود
    چون امروز صبح یکی از غیر منطقی ترین کارهای زندگیم رو کردم و به زودی به لطف خدا نتایجش رو هم میبینم
    بعد که به آکادمی سر زدم پست شما رو دیدم
    خداوند همه رو به مسیر درست هدایت میکنه به شرطی که خودمون بخواهیم و به قول خانم اسکاول شین به جای ایمان به شر و ترس به خودش بسپاریم که کارش رو بلده و همه چیز رو قشنگ میچینه

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    6,440 بار در 1,725 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام بر دوستان عزیزم
    من روزانه یک مقاله رو مطالعه میکنم.
    قصد دارم جهت یاداوری یا مطالعه ، قسمتی از مقاله رو با شما به اشتراک بزارم.
    (دور دوم مطالعه)
    اشتباهات معامله*گران در زمان ورود به معامله

موارد بسیار بسیار مهمی که اگر رعایت شود فاصله زیادی تا سود مستمر نخواهید داشت

در این قسمت دلایل احساسی اصلی ورود به معاملات به ترتیب زمانی بیان می*شوند، اما در واقع همه چیز به این ترتیب رخ نمی*دهد. اغلب معاملات منطقی و احساسی بطور متوالی تکرار می*شوند که در نتیجه باعث کاهش نتیجه نهایی می*شود.
    بسیار دشوار بتوان کاری را بدون وجود دستورالعمل مشخصی به درستی انجام داد. در ابتدا برای اینکه سرمایه خود را به دلیل کلیشه*های ناکارآمد ذهنی از دست ندهید، لازم است برای ورود به هر معامله معیارهای کاملا مشخصی داشته باشید. هرچه استراتژی معاملاتی صورت رسمی*تر و وضوح بیشتری داشته باشد، راحت*تر می*توان در برابر انگیزه*های احساسی ذهن ناخودآگاه مقاومت کرد.

مجموعه*ای از موقعیت*هایی که می*توانید با استفاده از آن*ها کسب سود کنید را جمع*آوری کنید. تعیین کنید که در هر معامله استاندارد با چه حجمی ورود کنید. تمام الگوهای تجربی را زیر نظر داشته باشید، یا اینکه با کمترین حجم ممکن معاملات را انجام دهید. از “بازی حدس و گمان” جدا پرهیز کنید و به مغز خود فرصت ندهید از طریق کسب سود تصادفی، اندورفین دریافت کند.

سود و ضرر از طریق معاملات رندوم و تصادفی هر دو به یک اندازه برای معامله*گر مضر هستند. ضرر بزرگ باعث می*شود معامله*گر به فکر جبران باشد و سود کلان سبب می*شود در گوشه ذهن این تفکر شکل بگیرد که همیشه می*توان با این روش موفق بود.

ذهن خود را آموزش دهید. فراموش نکنید که علیرغم قدرت و توانایی بالای هوش و ذکاوت انسان مدرن، همواره بخشی از فرایند معاملاتی توسط غرایز و احساسات اداره می*شوند. اگر پس از ورود به یک معامله ناگهان متوجه شدید که شتاب*زده عمل کرده*اید و تصمیم عجولانه*ای گرفته*اید، بلافاصله و بدون توجه به نتیجه از معامله خارج شوید. با این کار ذهن ناخودآکاه یاد می*گیرد که باید از ورود به موقعیت*های مشکوک اجتناب نمود و نباید انتظار داشته باشد که بخش خودآگاه ذهن فرصتی برای انجام “بازی حدس و گمان” در اختیار او قرار *دهد.
    در صورتیکه نمودار قیمت به حد ضرر معامله می*رسد، اگر دلایل فاندامنتالی دیگر موثر نیستند، به سرعت و با خونسردی ضرر وارده را برطرف کنید. به این طریق مغز شما عادت می*کند و مرتبه بعدی خیلی راحت نخواهد بود که ضرر را به تعویق بیاندازید.

باران باش ببار!نپرس پیاله های خالی از آن کیست...

6. 10 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali97 نمایش پست ها

آنچه عقل سلیم خوانده میشود میتواند مانند یک نفرین ، سقفی باشد ، بر هر انچه میتوانید با پر کشیدن به آن برسید
    علی علی علی
    روانی بود این جمله
    دقییییقا همینه.
    این همون مرز وسیم خارداری هست که در ما ، از زمان تولد ترسیم و تحمیل شده، فکر میکنیم کی باشد بشکندش؟هیرو تو آینه*است
    ممنون علی عزیزم♥

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

shahab0905 آواتار ها
    یاد شده
    در 915 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Frederick نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم امیدوارم که عالی باشید
    رفقای گلم یه سوال شما برا اینکه یه عادت مثبت براتون شکل بگیره چه کارهایی میکنید؟؟؟؟
    به مرور زمان ایجاد میکنید اگه اره یه عادت که مرور براتون ایجاد شده مثال بزنید
    یا اینکه خودتون رو مجبور میکنید که اون کار رو انجام بدید که براتون ایجاد عادت بشه
    یا یه جور دیگه پیش میرید ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیارم بزارید

کلا هم در مورد به وجود اومدن یه عادت خوب *ترک یه عادت بد
    سلام فردریک دوست عزیزم
    امیدوارم حالت عالی باشه،من هم سوال شمارو از خیلی وقت پیش تو ذهنم مرور میکردم و میگفتم تغییر چطور باید بوجود بیاد؟ از کسی همن نپرسیدم تا اینکه تو همین تاپیک دوست عزیزم @Ali97 یه کلیپ فرستاد و جوابمو داد.شاید کلیپ رو دیده باشی خودت اما من باز هم میفرستم و شما ببین ، و این بار با توجه به فرمایشی که کردی ، مشاهده کن.
    لینک شماره 5 کلیپ مورد نظر من میباشد.
    کلیپ عدم تعهد به چک لیست
    https://forum.academywave.com/showth...l=1#post426900

البته من همه این مجموعه رو که اقا علی زحمت کشیدن رو دیدم و پارادایم شیفت زدم.
    موفق هستی فردریک جان♥

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از shahab0905 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    ممنون علی جان کاملا اعتقاد قلبی دارم به این مطالب
    وقتی غیر منطقی عمل میکنی نتایجی میگیری که از دید عموم هم غیر قابل باور هستش
    منطق چیزی جز نتیجه گیری حاصل از تجربیات و باور های گذشته ما نیست
    و دقیقا همون باور ها هستن که ترمز اکثریت جامعه رو کشیده و اجازه نمیده حرکت کنیم هر قدر هم پرفشار و پر گاز اقدام کنیم
    پست شما رو که دیدم خندم گرفت و جالب بود
    چون امروز صبح یکی از غیر منطقی ترین کارهای زندگیم رو کردم و به زودی به لطف خدا نتایجش رو هم میبینم
    بعد که به آکادمی سر زدم پست شما رو دیدم
    خداوند همه رو به مسیر درست هدایت میکنه به شرطی که خودمون بخواهیم و به قول خانم اسکاول شین به جای ایمان به شر و ترس به خودش بسپاریم که کارش رو بلده و همه چیز رو قشنگ میچینه
    جمله خودتون : وقتی غیر منطقی عمل میکنی نتایجی میگیری که از دید عموم هم غیر قابل باور هستش
    منطقی از نظر ما ، غیر منطقی از نظر عموم و کلیت انسانها
    الان دیگه ما فهمیدیم پس بر اساس قوانین ما منطقی حساب میشه این رفتار و کارها
    ما
    ما یک

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    یاد شده
    در 3606 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab0905 نمایش پست ها
    علی علی علی
    روانی بود این جمله
    دقییییقا همینه.
    این همون مرز وسیم خارداری هست که در ما ، از زمان تولد ترسیم و تحمیل شده، فکر میکنیم کی باشد بشکندش؟هیرو تو آینه*است
    ممنون علی عزیزم♥
    ما
    ما یک

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

3,373 بار در 516 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان سلام. امیدوارم حالتون عالی باشه.
    راستش من یه راهنمایی میخواستم تا بتونم این مشکلمو حل کنم.مشکل اول اینکه یه مقدار حس میکنم مدیریت پوزیشن و مدیریت سرمایه در خودم نیاز به تبحر بالاتری داره . اینکه دراین زمینه ایا پیشنهادی دارید؟
    چون حس میکنم خیلی تو دوره بهش پرداخته نشده شایدم مشکل اصلی من روانشناسیه . من براحتی با رعایت چک لیست حسابمو منظم و 3درصدی بالا میبرم ولی بعد یه ضرر مثلا 3یا 4درصدی ضررهای بعدی رخ میدن و حساب ضرر زیادی میکنه و انگار میرم با بازار بجنگم و کل بندازم و حتما باید 3درصدمو بگیرم. وعلل ضررهاروکه بررسی میکنم میبینم دیگ چک لیست خیلی رعایت نشده . انگار طاقت ندارم مثلا گام 12 رو دوباره روز بعدی( بخاطر ضرر) بگیرم.البته پیش اومده که حسابو تو همون روز برگردوندم و نمیدونم کی این اجازه رو دارم که بعد ترید ضرر ده بازم ترید بزنم یا کی نباید ترید بزنم دیگ؟

وسوال اخرم اینکه ایا شما چک لیست روانشناسی دارید؟ اگ دارید خیلی لطف میکنید اینجا به اشتراک بزارید بتونم استفاده کنم.
    مثلا من متوجه شدم روزایی که منظم مدیتیشن میکنم خیلی راحتتر ترید سودده میزنم و چند بارم پیش اومده که ناراحت و گاها عصبی بودم و اون روز قطعا ضرر کردم. خلاصه که همینا.

خواهشی که دارم ازهمتون اینکه لطفا همتون اگ دیدید پیام منو پاسخ بزارید. تجربیات شما بسیار ارزشمنده و چه بهتر که چندین تجربه رو بتونم بدست بیارم.
    ویرایش توسط mahdi.k : 06-26-2023 در ساعت 01:40
    ای برادر تو همان اندیشه ای / گر گل است اندیشه تو گلشنی

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mahdi.k عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,041 بار در 718 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

Post بینش و شناخت.طرزتلقی و برداشت فرد از حوادث زندگی

سلام، روز عالی متعالی.
    "انسان در مقابل هر یک از حوادث و وقایع پیرامون خود، واکنش متفاوتی نشان می دهد و نکته جالب این است که در هر حادثه نیز،پندار و رفتار افراد مختلف، یکسان نیست و هر شخصی نسبت به اشخاص دیگر در مواجهه با وقایع یکسان، واکنشی متفاوت و مختص به خود دارد. برخی از این واکنش ها می توانند در ایجاد بیماری های مختلف سهم به سزایی داشته باشند. همان طورکه بررسی خواهد شد،یکی از علل ایجاد بیماری در انسان، نحوه عملکرد اوست که ناشی از بینش وی بوده، اشکالات مربوط به آن، منشأ بیماری هایی است که می توان آن ها را بیماری های بینشی نامید. بنابراین، بیماری های بینشی بیماری هایی هستند که بر اثر بینش های غلط ذهنی، برای انسان به وجود می آیند. برای مثال، همواره عده ای به محض شنیدن خبرهایی مانند کاهش ناگهانی نرخ ارز، طلا و ... در بازار، دچار سکته قلبی، رعشه بدن و سایر بیماری ها می شوند و این رخداد در دنیا بسیار شایع است. حال با توجه به قطعیت این تجربه که اکثر افراد با آن برخورد داشته اند، این سؤال ها پیش می آید که رابطه بین نرخ ارز، طلا و هر چیز دیگری از این قبیل با عملکرد قلب چیست؟ چرا در بعضی اشخاص باعث ایجاد سکته قلبی و ... شده، در بعضی دیگر اثر بدی به جا نمی گذارد؟ چرا برخی از افراد با شنیدن خبر مرگ نزدیکان، خویشان و دوستان خود به همین ترتیب دچار بیماری می شوند، درحالی که درعلم پزشکی ظاهراً هیچ رابطه ای بین خود حوادث و وقایع با عملکرد اعضای مختلف بدن انسان مطرح نشده است؟ به راستی چرا شنیدن یک خبر می تواند باعث تغییرات مثبت یا منفی در جسم، ذهن و روان انسان شود؟
    وجود بینش غلط یکی از عوامل ایجاد بیماری در انسان است. بینش، عبارت است از طرز تلقی انسان از پیرامون خود و کلیه وقایعی که او با آن ها مواجه می شود. به عبارت دیگر، آن چه انسان از رویدادهای زندگی برداشت می کند، از چارچوب نرم افزار بینشی که نتیجه خلاصه شده فرایندهای ذهن و روان است، عبور کرده، به صورت خودکار، واکنش او در برخورد با حوادث را تعیین می کند )شکل (2-22. این چارچوب به صورت پیش برنامه و فیلتری است که در سطح نیمه خودآگاه قرار دارد، زیرا برنامه ریزی آن خودآگاه است و بر حسب نحوه تجزیه و تحلیل، به تفکر شخص بستگی دارد، ولی عملکرد آن به صورت ناخودآگاه و خودکار آشکار می شود. در نتیجه، می توان آن را یک برنامه نیمه خودآگاه محسوب کرد. با این توضیح معلوم می شود امتیازی که نرم افزار بینش نسبت به سایر برنامه های ناخودآگاهی دارد، این است که می توان برنامه آن را به صورت خودآگاه تغییر داد و به سمت دلخواه، هدایت و برنامه ریزی کرد."
    filter.binesh.png
    منبع:کتاب سایمنتولوژی
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

hassan47 آواتار ها
    3,041 بار در 718 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    اینطور مواقع باید وارد مباحث دین شید جناب حاتمی
    من شخصا فوق العاده زباد به مباحثی که دین در اختیار ما قرار داده مخصوصا در قسمت حلال و حرام اعتقاد دارم
    به طور مثال در دین فوق العاده ی اسلام موارد بسیار خوبی گفته شده که چطور احساسات فردی خوب یک شخص خوب باشه و به طور کلی کفه ی ترازو به سمت فرموده ی شما یعنی مثبت بیشتر باشه

میتونید برای اطلاعات بیشتر به شخصی که اطلاعاتش در زمینه دین بیشتر از افراد داخل آکادمی هست مراجعه کنید (شخصی که واقعا دانا باشه) دانش من در این زمینه تا این مرحله بیشتر نیست

موفق باشید
    سلام
    اون زمان که سیب رو گاز زدیم تشریف آوردیم این دنیا ی دوقطبی را برای رسیدن به کمال افتتاح نمودیم.:d:d
    پس از هر موفقیت مدتی ساکت باش و فکر کن. موفقیت بعدی، نه با تکیه بر موفقیت قبلی،بلکه بر پایه آن سکوت و تأمل ساخته می شود.

(پیتر دراکر)

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از hassan47 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 68 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 68 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع